Uitslagenlijst Aquaklimcross

Sibculo - Zaterdag 24 augustus 2019

21MSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
Zwolle
1:33:40
2
Nick Zwienenberg
Nijverdal
1:34:11
3
Maarten Kelder
Sibculo
1:41:39
4
Jeroen Thalen
Hoogeveen
1:49:44
5
Frank ten Brinke
Hardenberg
1:55:40
6
Peter Jurjens
Den Ham Ov
1:59:51
7
Rud Pierik
Enschede
2:07:58
8
Wessel van Nuil
Kloosterhaar
2:10:53
9
Bas Hulshof
Slagharen
2:13:49
10
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
2:25:14
11
Glenn Stubbe
Stichting Matchis
2:36:59
21VSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corien Jansen
OCR Team FamilyFit
1:51:23
2
Jorieke Wind
Niet klagen maar dragen
2:36:59
21M40, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erben Wennemars
Dalfsen
1:39:21
2
Merwin Dollison
Wehe-den Hoorn
1:42:41
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
1:44:47
4
Erik Fokke
Vroomshoop
1:52:29
5
Tom van Tellingen
Zwolle
2:00:06
6
Dirk Platjes
Sibculo
2:03:56
7
Gert Hekman
Vroomshoop
2:08:58
8
John Visser
Wierden
2:09:54
9
Bauke Vriesema
Utrecht
2:22:13
10
Willem Wittenrood
Zwolle
2:47:10
11
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
2:59:13
21V40, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
Nijeveen
2:01:10
2
Arenda Könnecke
Nijverdal
2:02:21
3
Claudia van Tellingen
Zwolle
2:12:56
4
Carolijn Wörner
Vroomshoop
2:18:23
12MSN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Smelt
Zwolle
57:50
2
Bas Elst
Dalfsen
57:54
3
Wouter Bakhuis
Bakhuis Media
59:13
4
Sonny Brons
OCR Team FamilyFit
1:00:27
5
Martijn Wagemans
Wierden
1:02:42
6
Rick Beldman
Hardenberg
1:03:39
7
Jeroen Laarman
Hellendoorn
1:04:53
8
Alwin Wessels
Vriezenveen
1:05:13
9
Chris Willems
Bergentheim
1:06:25
10
Freddy Wennemars
Zwolle
1:07:02
11
Robin Steentjes
Enter
1:07:25
12
Kevin Kamphuis
Wierden
1:07:33
13
Niels Meijer
Zwolle
1:07:38
14
Roel Teunis
Sibculo
1:09:38
15
Matthijs Baan
Rijssen
1:10:19
16
Roy Kelder
Enschede
1:10:34
17
Dinand Veltink
Kloosterhaar
1:12:28
18
Gerard Meijerink
Vroomshoop
1:12:42
19
Johan Aalbers
Den Ham Ov
1:14:27
20
Nick Willems
Bergentheim
1:16:03
21
Jeroen Protsman
Vriezenveen
1:16:08
22
Sjon Gerrits
Venebrugge
1:16:09
23
Wouter Borger
Den Ham Ov
1:18:04
24
Herald Evers
Niet klagen maar dragen
1:18:29
25
Jesper Brons
Arnhem
1:20:10
26
Gerco Bakker
Den Ham Ov
1:22:22
27
Rick Kelder
Marienberg
1:22:38
28
Rene Snijder
Vroomshoop
1:40:12
12VSN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke ten Brinke
Westerhaar
1:04:59
2
Sanne Averesch
Rijssen
1:09:29
3
Danielle Bloemest
Niet klagen maar dragen
1:19:22
4
Anne Dijkstra
Hellendoorn
1:20:23
5
Yvonne Meijerink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:23:27
6
Leonie Wind
Vroomshoop
1:33:35
7
Daphne Wind
Sibculo
1:33:35
12M40, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
De Bruintjes
56:13
2
Detmar Roessink
Enschede
59:32
3
Fred Sluijs
Wierden
1:01:11
4
Marc Bakhuis
Vriezenveen
1:02:02
5
Bert Luchies
Vroomshoop
1:04:40
6
Rego Carlos
Wierden
1:05:53
7
Wilfred Loozeman
Raalte
1:06:35
8
Gerrit van 't Ende
Zwolle
1:06:46
9
Roelof Schra
Staphorst
1:06:51
10
Edwin Gerrits
Vroomshoop
1:07:22
11
John Zuidema
Hardenberg
1:09:08
12
Erik van den Berg
Nijverdal
1:10:01
13
Wim Matel
Ane
1:10:36
14
Harry Breukelman
1:11:29
15
Herman Baan
Rijssen
1:12:16
16
Lucas Godeke
Kloosterhaar
1:12:50
17
Alfred Beens
Genemuiden
1:13:16
18
Hendri Schipper
Sibculo
1:13:27
19
Wim Ramaker
Marienberg
1:13:48
20
Herman Hendriks
Sibculo
1:14:08
21
Heinz Kulpe
Almelo
1:14:16
22
Rob Streek
Zwolle
1:15:26
23
Jos Evers
Vriezenveen
1:15:53
24
Gerwin Wermink
Den Ham Ov
1:16:01
25
Mickel Zandink
Vriezenveen
1:16:08
26
Rob Somsen
De Krim
1:19:02
27
Harry Kunst
Den Ham Ov
1:20:33
28
Gerwin Hesselink
Hardenberg
1:21:03
29
Robin Schepers
Kloosterhaar
1:22:49
30
Jan Altena
Bruchterveld
1:23:35
31
Wim Huijgen
Vroomshoop
1:23:53
32
Rob Kelder
Nijverdal
1:26:11
33
Arno Klabbers
Sundaytrail
1:27:42
34
Erik van den Berg
Sundaytrail
1:28:32
35
André Schurink
Daarlerveen
1:29:47
6MSN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermen Velthuis
Raalte
27:12
2
Brant Aukeme
Dalfsen
27:32
3
Sybren Kemper
Raalte
28:12
4
Erjan Tempert
Wierden
29:00
5
Andre Seppenwoolde
Rijssen
30:32
6
Duco Schriemer
Enschede
32:19
7
Tijn Ronof
Vriezenveen
32:23
8
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
32:47
9
Donald Stappenbelt
Dalfsen
32:54
10
Justin Hakkers
Kloosterhaar
33:29
11
John Hendrickx
Bergentheim
33:46
12
Stijn Hulst
Dalfsen
33:58
13
Niek Noeverman
De Haere
33:58
14
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
34:17
15
Joris Bosch
Vroomshoop
34:22
16
Patrick Jurgens
Brucht
34:24
17
William Willems
Bergentheim
34:26
18
Nick van der Weide
Elim
34:27
19
Ron Ten Brinke
De Haere
34:32
20
Ruben Fokke
Hardenberg
34:44
21
Mark Eggengoor
Hardenberg
34:52
22
Alwin te Rietstap
Bergentheim
35:27
23
Jasper Teunis
De Haere
35:36
24
Rutger Beun
Hardenberg
35:40
25
Christian Baarslag
Hardenberg
36:01
26
Mees Hulst
Dalfsen
36:30
27
Bjorn de Boer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
36:41
28
Menno Heerkes
De Haere
37:49
29
Rudy Platenkamp
Zwolle
38:15
30
Richard Braakman
Bruchterveld
38:48
31
Jesper Sloots
Daarle
39:04
32
Edgar Hultink
Bergentheim
39:08
33
Jan Willems
Bergentheim
39:14
34
Friso Doelman
Alphen aan den Rijn
39:39
35
Jos Scholten
Westerhaar-Vriezenv Wijk
39:55
36
Gerben Brummen
Bergentheim
39:56
37
Simon Kosse
Geerdijk
40:21
38
Hendry Snijder
Vriezenveen
40:29
39
Marc Kelder
Marienberg
40:36
40
Herman Haverkort
Hoogeveen
41:07
41
Hendri Godeke
Slagharen
41:45
42
Ruud Stegeman
Vriezenveen
42:03
43
Jan Derk
Bergentheim
42:06
44
Daniel Buijvoets
Almelo
42:07
45
Bert Meijer
Den Ham Ov
42:28
46
Bertwin Ligtenberg
Rijssen
43:09
47
John Zwier
Vriezenveen
43:11
48
Jos Kosters
Newes
43:16
49
Johan Bolman
Den Ham Ov
44:29
50
Sen van Duijn
Duijnloop
45:58
51
Lesley van Driessen
Almere
47:21
52
Leroy Schnieders
Team Cor
49:32
53
Gert Jurjens
Den Ham Ov
54:14
6VSN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
Dalfsen
29:58
2
Jolanda van Dam-Dijk
Lemele
33:14
3
Nora Assink
Bergentheim
34:10
4
Famke Minnee
Harderwijk
34:27
5
Titia van der Stelt
Enschede
35:00
6
Hennie Meijerhof
Bergentheim
36:03
7
Chaline van Aartrijk
Delft
37:03
8
Ilse Hofstee
Dalfsen
37:34
9
Tess Oude Weernink
Bakhuis Media
38:13
10
Rianne Haandrikman
Hardenberg
38:56
11
Marjet Beldman
Hardenberg
40:23
12
Marijke Noeverman
De Haere
40:36
13
Willeke vd Schootrugge
Almelo
42:09
14
Heleen Milané
Enschede
42:51
15
Emmy van Marrum
Zwolle
42:51
16
Zilla van Aartrijk
Bergentheim
42:56
17
Jose Kappert
Daarle
43:13
18
Hilde Kappert
Daarle
43:13
19
Moniek Beldman
Hardenberg
43:14
20
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
44:46
21
Shanon Boerrigter
AV Twenterand
44:50
22
Sandra Olthof
Neede
45:23
23
Diana Fokke
Vroomshoop
47:56
24
Inge Salomons
Bergentheim
51:52
25
Floortje Schippers
Duijnloop
52:20
26
Loes Hemmes
Hengelo Ov
53:36
27
Ilona Kamerhuis
Kloosterhaar
53:48
28
Anneloes Tukker
Delden
53:48
29
Inge Bonvanie
Borne
58:09
6M40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Hiddingh
Bergentheim
31:21
2
Gert Berenst
Vroomshoop
32:27
3
Edwin Seppenwoolde
Rijssen
32:33
4
Joop Büter
Diepenheim
32:58
5
Hans Schuurman
Beerzerveld
33:18
6
Freddy de Witte
Staphorst
33:43
7
René Schouten
Enschede
34:18
8
Gerhard Rohof
Vriezenveen
34:38
9
Wouter Bos
Dalfsen
35:29
10
Frederink Jaspers Faijer
De Haere
35:32
11
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
36:32
12
Derby Krommendijk
De Haere
36:41
13
Chris Doldersum
Westerhaar-Vriezenv Wijk
37:01
14
Maurice Booyink
Nijverdal
37:22
15
Theo Salomons
Bergentheim
37:49
16
Gerti Bakhuis
Almelo
38:08
17
Remco Stappenbelt
Dalfsen
38:09
18
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
38:14
19
Hans Grootens
Hardenberg
38:16
20
Jan Nijboer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
39:47
21
Henk Frakerman
Slagharen
40:13
22
Joey de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:30
23
Jan Bove
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:53
24
Arnoud Mekenkamp
Berkhof
41:20
25
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
42:50
26
Jos Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
43:05
27
Roelof Pullen
Bergentheim
43:36
28
Ferdinand Dam
Daarlerveen
43:54
29
Barry Nijboer
Sibculo
44:03
30
Eric van Aartrijk
Bergentheim
44:26
31
Wim Withaar
Sibculo
46:29
32
Jan Veneman
Bergentheim
50:47
33
Raymond Schnieders
Team Cor
51:50
34
Hilco Braakman
Vroomshoop
53:13
35
Cor Schnieders
Team Cor
53:52
36
Henk Schulenburg
Rijssen
54:53
6V40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Wigger
Nijverdal
35:25
2
Annemiek Smal
Hellendoorn
38:24
3
Jolanda Assink
Bergentheim
38:29
4
Lian Wesselink
Geesteren Ov
40:07
5
Gerdien Ekkerink
Almelo
42:20
6
Rona Meijer
Lutten
43:45
7
Dineke Post-Schooten
AV Twenterand
44:51
8
Janny Meijerink
Stichting Matchis
47:09
9
Simone Mekenkamp
Berkhof
47:22
10
Ilse Withaar **
Dijkjes
48:27
11
Carolie Krommendijk
De Haere
49:10
12
Endri Seppenwoolde
Rijssen
49:15
13
Elise van Duijn van Duffelen
Duijnloop
52:20
14
Agnes Kikkert
Noordscheschut
53:49
15
Jacqueline Schnieders
Team Cor
53:53
3MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bauke Rijper
Almelo
15:02
2
Lars Knol
Vroomshoop
15:47
3
Stijn Dierink
Harbrinkhoek
16:25
4
Runar Slinkman
Rijssen
17:05
5
Mikel Berenst
Vroomshoop
17:25
6
Gerbrand Hessing
Westerhaar-Vriezenv Wijk
17:32
7
Frank Heuver
Vriezenveen
17:38
8
Bjorn Bruinsma
De Bruintjes
18:08
9
Hielke Soeten
Sibculo
18:50
10
Jarnick Korblet
Sibculo
19:11
11
Nick Ekkel
Kloosterhaar
19:15
12
Siep Roessink
Enschede
19:23
13
Roelof Soeten
Sibculo
19:39
14
Antoon Huis in 't Veld
Sibculo
19:54
15
John de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
20:22
16
Yvor Seinen
Ommen
20:56
17
Johan Reinders
Kloosterhaar
21:04
18
Remco Jasper
Kloosterhaar
23:14
19
Mees Meijer
Wierden
24:24
20
Ricardo Prenger
Vroomshoop
24:45
21
Wouter Kruitbosch
Rijssen
24:48
22
Jan Kwakkel
Vroomshoop
25:49
23
Theo Heithuis
Almelo
28:40
3VRW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Spreen
OCR Team FamilyFit
16:35
2
Naömi Gooijer
Zwolle
18:38
3
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
19:21
4
Renate Hoff
Vriezenveen
20:20
5
Janet Aijtink
AV Twenterand
20:21
6
Sanne Loozeman
Raalte
20:52
7
Wiep Seinen
Ommen
20:56
8
Do Ekkel
Kloosterhaar
21:18
9
Nicole Lamers
Stadskanaal
22:17
10
Evie Bolks
Hoge Hexel
22:43
11
Carolien Bakhuis
Almelo
22:53
12
Janneke Boertien
Den Ham Ov
23:12
13
Rilana Lamberink
Hardenberg
24:08
14
Elisa Bakhuis
Almelo
24:17
15
Ingrid Lamers
Stadskanaal
24:37
16
Irin Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:39
17
Gisela Rietvelt
Sibculo
25:40
18
Manita Grissen
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:45
19
Jannet Bolks-Seigers
AV Twenterand
26:14
20
Esther de Boer
Vroomshoop
26:36
21
Ilona de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:54
22
Ardine Mulder Bosma
Vriezenveen
27:25
23
Jorike Bosma
Aadorp
27:25
24
Edith Wensink
Vriezenveen
27:44
25
Judith Scherphof
Vriezenveen
27:44
26
Janique Schuurman
Beerzerveld
27:46
27
Ellie Gerrits
Sibculo
27:46
28
Lisa Koster
Den Ham Ov
27:57
29
Indy Plattje
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:11
30
Hanneke Lubbers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:11
31
Danila Wind
Niet klagen maar dragen
28:24
32
Jolanda Hak
Sibculo
28:27
6-8J, SPETTER 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Wagemans
Wierden
2:54
2
Joos Waterink
Vriezenveen
3:01
3
Mica Molenaar
Almelo
3:03
4
Milan Schepers
Sibculo
3:15
5
Thijmen Gerrits
Vroomshoop
3:27
6
Luca van Belzen
Sibculo
3:40
7
Maro Fokke
Vroomshoop
3:52
8
Robin Wind
Sibculo
3:58
9
Can Zwier
Vriezenveen
4:01
10
Naud Waterink
Vriezenveen
4:07
11
Dani Nijboer
Sibculo
4:15
12
Sven Veltink
Kloosterhaar
4:18
13
Dani van Belzen
Sibculo
4:18
14
Jethro Mulder
Vriezenveen
5:40
6-8M, SPETTER 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe Gerrits
Vroomshoop
2:58
2
Merle Hendriks
Sibculo
3:18
3
Stacey Lee Goorman
AV Twenterand
3:20
4
Britt Seubring
Westerhaar
3:39
5
Puck Seinen
Ommen
3:46
6
Tess Evers
Niet klagen maar dragen
3:48
7
Nicole ten Brinke
Bergentheim
3:52
8
Jet Wagemans
Wierden
3:55
9
Jess Bonvanie
Borne
4:10
10
Martih Boers
Sibculo
4:44
11
Julia Rietvelt
Sibculo
4:44
12
Maureen Schepers
Kloosterhaar
5:01
13
Lotte Wind
Niet klagen maar dragen
5:03
9-11J, SPETTER 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Gerrits
Vroomshoop
5:36
2
Surgeus
Brucht
5:46
3
Jitse Soeten
Sibculo
5:55
4
Jelle van Eerden
Team Brammelo
6:03
5
Hugo Bunt
Vriezenveen
6:03
6
Joshua Gooijer
Zwolle
6:11
7
Jelle Roerink
Team Brammelo
6:29
8
Robin Klos
Sibculo
6:41
9
Gijs Bolks
Hoge Hexel
6:51
10
Jaden Nijman
AV Twenterand
6:57
11
Sem Evers
Niet klagen maar dragen
7:03
12
Bo Zwier
Vriezenveen
7:15
13
Teun Hekman
Vroomshoop
7:41
14
Bram Kulpe
Almelo
7:56
15
Djurre Soeten
Sibculo
8:09
9-11M, SPETTER 1500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dianthe Scherphof
Goor
5:49
2
Wiep Seinen
Ommen
6:10
3
Marion ten Brinke
Bergentheim
6:16
4
Jaïra Gooijer
Zwolle
6:25
5
Aniek Meijerink
Vroomshoop
7:03
6
Lotte van Sermondt
AV Twenterand
7:04
7
Carmen Bruinsma
De Bruintjes
7:09
8
Esmee Bulten
Goor
7:10
9
Silke Meijer
Wierden
7:18
10
Myrthe Wind
Stichting Matchis
8:25
Aquaklimcross - Sibculo - Zaterdag 24 Augustus 2019
www.uitslagen.nl
24-08-2019 15:56