Uitslagenlijst 25ste Kermisloop Siebengewald

Siebengewald - Zaterdag 17 augustus 2019

JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kai Rost
Sint Anthonis
1:21
2
Yannis Kanditt
Korschenbroich
1:22
3
Jelle Huizinga
Siebengewald
1:23
4
Lars Denissen
Siebengewald
1:33
5
Lounis Esser
Goch
2:11
6
Sam Dennemans
Bergen Lb
2:23
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lara-Marie Essert
Goch
1:15
2
Maraike Michel
Goch
1:25
3
Demi Dennemans
Bergen Lb
1:26
4
Skyler Wiedemeijer
Bergen
1:35
5
Milou Beumers
Siebengewald
1:46
6
Minke Steegh
Wellerlooi
2:15
7
Ylana Leenders
Bergen Lb
2:18
8
Liv van der Hoorn
Wijchen
2:31
9
Kess Toonen
Siebengewald
3:17
J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Muskat
Geldern
3:50
2
Emile StruijvÚ
Doorwerth
4:09
3
Mats van Hall
Geldern
4:30
4
Jef van de Weijer
Oploo
5:10
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lea Topp
Xanten
3:51
2
Emma Noack
Duitsland
3:58
3
Imke Rost
Sint Anthonis
4:18
4
Lelijn Leenders
Bergen Lb
4:27
5
Bente van de Weijer
Oploo
4:36
6
Maira Lanzerath
Kleve
4:40
7
Vera Derksen
Siebengewald
4:53
8
Elyna Leenders
Bergen Lb
4:58
J16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinze Kwak
Winschoten
9:49
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Deurne
15:40
2
Guido Hendrix
Wessem
16:59
3
Jesse Holten
Steyl
17:05
4
Jurgen Classen
Groesbeek
17:11
5
Michiel Voncken
Nijmegen
17:57
6
Ertik Verboven
Cuijk
18:19
7
Rob Kerkhof
Mill
18:23
8
Tim Manders
Helmond
18:42
9
Willy Kanters
Griendtsveen
18:47
10
Martijn Tuin
Helmond
18:53
11
Max Baur
Tegelen
18:57
12
Roy Dennemans
Bergen Lb
19:04
13
Pim v.d. Oever
Oploo
19:10
14
Huib Rost
Sint Anthonis
19:13
15
Geert Linders
Venray
19:16
16
Jeffrey van de Mortel
Eindhoven
19:17
17
Edwin Davelaar
Veenendaal
19:41
18
Evert Dirksen
Veenendaal
19:44
19
John de Rooij
Venray
19:46
20
Jos de Groot
De Rips
19:59
21
Wout Vinken
Landhorst
20:03
22
Bennie Leenders
Bergen Lb
20:07
23
Claas Gembler
Weeze
20:15
24
Andre Matthijssen
Deurne
20:16
25
Jurian van der Loop
Zeeland
20:25
26
Hans Jaspers
Siebengewald
20:26
27
Reinier van Dijken
Geldermalsen
20:31
28
Sven van den Hurk
Deurne
20:37
29
Peter Beumers
Siebengewald
20:58
30
Mark van Beek
Sint Anthonis
21:25
31
Rene Cornelissen
Sint Hubert
21:30
32
Bart Tebarts
Siebengewald
22:24
33
Ferry Vreede
Gennep
22:28
34
Gidy Lamers
Wanroij
22:36
35
Roy Schaeps
Boxmeer
22:49
36
Willem Toonen
Bergen Lb
23:52
37
Anton Gerrits
Rijkevoort
24:00
38
Joris Zeegers
Ledeacker
24:04
39
Emile StruijvÚ
Doorwerth
24:18
40
Edward StruijvÚ
Doorwerth
24:20
41
Toon Aben
Rijkevoort
24:23
42
Jos Thielen
Wanssum
24:34
43
Marcel Janssen
Siebengewald
24:42
44
Jan van Haare
Beers Nb
25:36
45
Bennie van Kempen
Boxmeer
26:00
46
Piet Aarts
Wanssum
26:22
47
Hes Jozephs
Sint Anthonis
26:26
48
Frans van Dongen
Duitsland
27:26
49
Wolfgang Heymannn
Weeze
27:27
50
Gerd Tonnissen
Weeze
27:29
51
Martin Winter
Duisburg
28:26
52
Frank Weimar
Best
29:59
53
Martien Weerts
Vierlingsbeek
30:11
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
20:48
2
Katja Kanditt
Korschenbroich
20:50
3
Elly van Duynhoven
Berg en Dal
21:13
4
Erika Schoofs
Kervenheim
22:15
5
Dorothe fairley
Molenhoek Lb
22:30
6
Sibrecht Bouwstra
Nijmegen
23:57
7
Mieke van Berlicum
Oploo
24:00
8
Marianne Spronk
Geldern
24:06
9
Ellie Felten
Wijchen
24:08
10
Dorien Gerrits
Rijkevoort
25:22
11
Natasja Marcellis
Overloon
26:51
12
Andrea van den Hurk
Deurne
26:53
13
Gerda Peeters Delauw
Venray
27:25
14
Tara Lange
Siebengewald
27:31
15
Anita Verbeek
Venray
27:51
16
Silvia Peters
Goch
27:56
17
Rita Voets
Venray
28:23
18
Henriette Verhoeven
Mill
29:16
19
Mariska van den Hoogen
Siebengewald
29:56
20
Ingrid van Lieshout
Best
30:53
21
Petra Buens
Kevelaer
33:08
22
Petra Elting
Wesel
33:09
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen van der Loop
Groningen
33:46
2
Ralph Steegh
Wellerlooi
36:13
3
Tomasz Kucharczyk
Lubliniec
37:57
4
Joris van den Beuken
Meterik
38:08
5
Thijs Pouwels
Sevenum
40:00
6
Michel Kleven
Horst
40:00
7
Simon Schilinsky
Geldern
40:42
8
Marc Ouedraogo
Venray
40:52
9
Kay Hubers
Haps
41:40
10
Pawel PM Harasimowicz
Kevelaer
44:28
11
Frans de Jong
Gennep
44:38
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
Kevelaer
36:35
2
Dave Rost
Bemmel
36:57
3
Harry Nillesen
Heijen
37:49
4
Uwe Jonkmanns
Goch
38:05
5
Arthur Schramade
Nijmegen
39:57
6
Chris van Schijndel
Gemert
41:24
7
Joop v.d. Heuij
Oeffelt
44:23
8
Erik van Dikkenberg
Veenendaal
44:47
9
Paul Peters
Bergen Lb
49:36
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Fonteyne
Lottum
40:01
2
Eric Sommers
Sint Anthonis
41:38
3
Theo Aymanns
Goch
41:45
4
Koen Aben
Sint Anthonis
43:39
5
Frans Versteegen
Rijkevoort
44:08
6
Guido Janssen
Weeze
45:36
7
Oscar van Hattem
Veenendaal
46:17
8
Hubert Lemm
Geldern
46:36
9
Norbert te Deuits
Geldern
46:51
10
Reinold Wiedemeijer
Bergen
47:31
11
Ralf Kempkens
Kevelaer
47:44
12
Eugene Roelofs
Boxmeer
48:23
13
Wim Simmelink
Boxmeer
51:26
14
Noud Verstraten
Siebengewald
51:32
15
Marc Classens
Oirlo
54:20
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Woudenberg
38:49
2
Werner van Dongen
Geldern
43:18
3
Theo Van Der Loop
Zeeland
43:33
4
Frans Steegh
Wellerlooi
44:38
5
Heinz Jurgen Metternich
Kevelaer
47:11
6
Pieter Classens
Oirlo
47:43
7
Bart van Vliet
Oss
49:10
8
Heirig Willems
Weeze
49:50
9
Theo Verhaegh
Wellerlooi
51:57
10
Matthee Moons
Malden
53:53
11
Jan van den Berg
Boxmeer
54:09
12
Jan Maessen
Venray
54:40
13
Ludger ELTING
Wesel
54:43
14
Jan Kusters
Vianen Nb
55:39
15
Thijs van Kempen
Westerbeek
56:11
16
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:00:00
17
Hans-Peter Geurts
Geldern
1:04:16
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manouk Peters
Horst
44:41
2
Marieke Hoeijmakers
Horst
48:43
3
Ilse Jacobs
Oeffelt
56:09
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
EsmÚ M÷ricke
Nijmegen
38:58
2
Lonneke Mulder
Siebengewald
52:40
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ulrike Zeitz
Kevelaer
45:17
2
Claudia Seegers
Geldern
46:51
3
Anja van Vliet
Oss
47:50
4
Anita Hermann
Geldern
48:07
5
Gerda Peeters Delauw
Venray
56:51
6
Monica Voss
Geldern
1:04:15
7
Elsbeth Schafer
Geldern
1:05:38
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivar van den Hurk
Deurne
3:30
2
Linus HŘsch
Xanten
3:51
3
Sem Rost
Sint Anthonis
4:02
4
Channing Wiedemeijer
Bergen
4:14
5
Ties Beumers
Siebengewald
4:16
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mette Hippe
Amersfoort
3:26
2
Kirsten van den Hurk
Deurne
3:33
3
Nora Lanzerath
Kleve
3:35
4
Kira Kanditt
Korschenbroich
3:42
5
Nijnke Kwak
Winschoten
3:42
6
Marie Chlasta
Goch
3:43
7
Jaydee Leenders
Bergen Lb
3:49
8
Anastasia Meivogel
Goch
3:54
9
Nancy Alvarez
Geldern
4:27
E, ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nait soez'n maart broez'n
35:50
2
Bessembienders
45:39
3
Ritchi & Co
59:13
www.uitslagen.nl
22-08-2019 20:14