Uitslagenlijst Dorpsloop Wilnis

Wilnis - Donderdag 15 augustus 2019

G-RUN, G-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Zandvliet (RR)
AKU
8:53
8:50
2
Matthijs Stevens
Kudelstaart
9:25
8:19
3
Max Veldhuisen
Uithoorn
9:40
9:35
R-RUN, G-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Hoekstra
AKU
8:14
8:09
2
Anne-Mieke van Leeuwen
Kudelstaart
9:41
8:44
J4-6, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurre Kraak
Wilnis
7:15
7:13
2
Emre Berk
Amsterdam
7:25
7:23
3
Julen Ayesta
Vinkeveen
8:10
8:06
M4-6, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evi
Wilnis
5:57
5:56
2
Emma Ayesta Verloop
Vinkeveen
8:10
8:06
3
Yanniek de Lange
Wilnis
8:58
8:56
J7-9, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siem Kastelein
Clytoneus
5:20
5:18
2
Ozajr Jousefzai
Amsterdam
5:42
5:41
3
Marc Kool
Wilnis
5:49
5:47
4
Simon de Jong
Vleuten
6:04
6:02
5
Sam
Wilnis
6:09
6:07
M7-9, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nathan
Wilnis
5:31
5:30
2
Elin Kraak
Wilnis
6:01
5:59
3
Isa de Rooy
Wilnis
6:13
6:10
4
Narijn Kroon
Loosdrecht
6:20
6:16
5
Greg Clark
Amsterdam
6:22
6:19
6
Sophie Blankestijn
Mijdrecht
6:27
6:26
7
Plien Verkaik
Wilnis
6:30
6:29
8
Sjuul Kentrop
Wilnis
9:36
9:32
J10+, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manolo Scheers
AV '23
4:36
4:35
2
Mano
Amsterdam
4:40
4:39
3
Davante Scheers
Phanos
4:47
4:46
4
Ramairo Habekotte
Wilnis
5:05
5:03
M10+, KINDERLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma de Jongl
OSM '75
4:52
4:51
2
Mia
Amsterdam
5:05
5:04
3
Xanne
Wilnis
5:15
5:14
4
Cato Kool
Wilnis
5:54
5:52
5
Femke van Doorn
Uithoorn
11:26
11:23
H5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Norbert
Phanos
17:12
17:11
2
Erik Scheers
Phanos
17:53
17:53
3
Jeroen Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
17:57
17:56
4
Ernst-Jan Haselhoff
GAC Hilversum
18:15
18:14
5
Matthijs Horlings
Alphen a.d. Rijn
18:22
18:21
6
Milan de Jong
Vleuten
19:05
19:05
7
Gerard Hageert
Woerden
19:21
19:20
8
Hans Kruis
IJsselstein
19:26
19:24
9
Nyls de Haan
Wilnis
20:26
20:23
10
Reinier van Dijken
21:11
21:09
11
Raymond Schaap
Bunschoten-Spakenburg
21:22
21:20
12
Ayrton Bijlard
Bunschoten-Spakenburg
21:22
21:19
13
Jan Koelewijn
Bunschoten
21:22
21:20
14
Koen van Wermeskerken
Utrecht
21:26
21:22
15
Mark Kruiswijk
Mijdrecht
21:31
21:26
16
Georg Strunck
Hoofddorp
21:49
21:47
17
Joeri
Wilnis
22:34
22:31
18
Maxwell Bayer
Zuidwal
23:01
23:00
19
Paul Kraak
Wilnis
23:09
23:00
20
Ruben Blankestijn
Mijdrecht
23:09
23:07
21
Freek van Leeuwen
Wilnis
23:15
23:11
22
Arjen Hop
Baarn
23:36
23:23
23
Eric ten Veldhuis
AKU
23:40
23:21
24
Wieb Miedema
Abcoude
23:55
23:51
25
Gerard van Noort
Leiden Road Runners Club
24:31
24:30
26
Ron Wijnands
Almere
25:49
25:47
27
Mike van Senten
Wilnis
25:54
25:51
28
Hans Bouman
Wilnis
25:55
25:52
29
Aad Kentrop
wilnis
26:02
26:00
30
Andrew Elliott
Wilnis
26:22
26:12
31
Thomas v d Vaart
Wilnis
27:52
27:46
32
Ton van meerten
Almere
27:54
27:40
33
Daan de Jong
Wilnis
29:20
29:14
34
Rene de Koning
Wilnis
29:27
29:16
35
Rudi de Reuver
Utrecht
29:58
29:50
36
Richard Villerius
Aalsmeer
32:06
32:01
37
John Groenewegen
Wilnis
32:20
32:07
38
Marijn van der Maat
Woerden
33:20
33:06
39
Kick Hartel
Nederland
33:31
33:23
40
Wiebe Hoekstra
AV Aalsmeer
33:33
33:25
41
Nant Hartel
Wilnis
33:34
33:26
42
Cock van der Pol
Hoofddorp
40:01
39:50
43
Pieter Water (RR)
AKU
40:05
39:47
D5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadine Duursma
Hoofddorp
21:49
21:48
2
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Amstel
21:49
21:47
3
Julia Hoekstra
AV Aalsmeer
23:09
23:08
4
Carla Tersteeg
Nieuwkoop
23:42
23:38
5
Kirsten Heemskerk
Uithoorn
24:16
24:14
6
Marijke Kroon
Atletiek Abcoude
24:54
24:51
7
Kira Miedema
Abcoude
25:11
25:08
8
Marloes Krol
Utrecht
25:44
25:33
9
Olga Delsasso
Zoetermeer
26:01
25:55
10
Sjuul Kentrop
Wilnis
26:02
25:59
11
Simone de Jong
Mijdrecht
26:51
26:45
12
Kitty Meijburg
Hoofddorp
27:30
27:21
13
Chantal Simons
Almere
27:54
27:40
14
Shelley Kramer-Elliott
Wilnis
27:55
27:47
15
Yvonne Kuster
Utrecht
28:24
28:19
16
Sterre van Bemmel
Wilnis
31:01
30:53
17
Nanne Groenewegen
Wilnis
31:04
30:52
18
Liane Jansen
32:01
31:55
19
Sharon Nieuwstadt
Almere
32:05
31:57
20
Marije Knoop
Wilnis
32:19
32:07
21
Aury Groenewegen
Wilnis
32:20
32:08
22
Marja Kamp
Aalsmeer
32:25
32:21
23
Manon Zwart
Hoofddorp
32:27
32:12
24
Pauline Hoekstra
AV Aalsmeer
33:25
33:18
25
Moniek van der Geer
Woerden
33:57
33:42
26
Sanne Moois
Nieuwkoop
33:57
33:45
27
Dominique van der Aar
Beinsdorp
35:24
35:20
28
Robin Fiege
Aalsmeer
35:24
35:20
29
Thea van 't Schip
Mijdrecht
35:56
35:46
30
Nicole Nieuwenhoff
Vreeland
37:56
37:49
31
Erin Kirsten
Vinkeveen
38:00
37:50
32
Patricia Taams
Oostzaan
38:13
38:07
33
Annemarie Zuidweg
Uithoorn
38:58
38:44
34
Ajalah Sarlie
Wormerveer
40:01
39:51
35
Brigitte Schouten
Amstelveen
41:27
41:19
36
Carla van den Berge
Oostzaan
42:21
42:15
H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurik de Groot
Amsterdam
35:04
35:03
2
Sander Looymans
Loopgroep Aart Stigter
36:56
36:55
3
Thijs Sanders
Amsterdam
37:05
36:57
4
Michael Woerden
De Veenlopers
37:36
37:35
5
Erik Tange
AV Aalsmeer
37:43
37:42
6
Stefan Wolkers
AV Aalsmeer
37:58
37:57
7
Wilbert Grooters
Ansterdam
38:33
38:32
8
Jelle Keus
Zevenhoven
39:10
39:08
9
Maarten van der Worp
U-Track
39:24
39:23
10
Paul Den Hertog
GAC Hilversum
39:27
39:24
11
Tako Horsley
Tempo
39:48
39:42
12
Steffen Hak
AKU
40:04
39:59
13
Jeffrey van den Helder
Nieuwkoop
40:13
40:10
14
Sjaak van de Groep
Altis
40:33
40:31
15
Eric Christiaan
Houten
40:41
40:39
16
Robert Fey
GAC Hilversum
40:59
40:57
17
Oscar Dijst
Nederhorst den Berg
41:10
41:07
18
Aldert Veldhuisen
Uithoorn
41:15
41:13
19
Michel Vollebrecht
AAV '36
41:41
41:39
20
Erik Clabbers
GAC Hilversum
42:13
42:10
21
Frans Looijen
Hilversum
42:40
42:38
22
Sebastiaan Lem
Wilnis
42:45
42:30
23
Maarten Hogenstijn
Amersfoort
42:49
42:45
24
John van der Klein
GAC Hilversum
43:03
42:59
25
Edwin Bleijenbergh
Hellas
43:04
42:53
26
Marco van Mourik
Clytoneus
43:12
43:08
27
Niels Wijnen
Zwolle
43:37
43:32
28
Bram van Schagen
AKU
44:03
43:58
29
Rob van Eijk
Kockengen
44:25
44:15
30
Jeroen Kannekens
Mijdrecht
44:44
44:37
31
Niels Steijn
Alphen
44:57
44:51
32
Roy Fijnhaar
Badhoevedorp
45:01
44:40
33
Hans Overbeek
Polsbroek
45:06
45:03
34
Mario Willemse
AKU
45:26
45:21
35
Justin Verheul
AAV '36
45:38
45:33
36
Matthijs Dols
Amsterdam
45:39
45:30
37
Dirk Blom
Clytoneus
45:40
45:38
38
Salih Türker
Amsterdam
46:19
46:09
39
Jordy Rademaker
De Hoef
46:24
46:08
40
Rob van Maris
Utrecht
46:40
46:29
41
Jaap Bouwmeester
AKU
46:59
46:49
42
Kees Endhoven
Uithoorn
47:04
46:52
43
Maarten de Wit
Amstelveen
47:05
47:03
44
Gertjan Lahuis
Veluwe
47:18
47:17
45
Benno Hartman
Abcoude
47:23
47:03
46
Rob Stofberg
Clytoneus
47:28
47:21
47
Wim van Ravenhorst
Achterveld
47:35
47:33
48
Eric Tijsen
Mijdrecht
47:37
47:33
49
Justin Hagens
Utrecht
48:07
47:54
50
Marc Janssen
Amsterdam
48:07
47:39
51
Frans Woerden
Mijdrecht
48:09
48:05
52
Maarten Verbeek
Amsterdam
48:11
48:03
53
Rene van den Brink
Amstelveen
48:17
48:03
54
Gerard van de Berg
Utrecht
48:19
48:08
55
Peter Verbruggen
AKU
48:46
48:36
56
van der Geest
Wilnis
48:49
48:35
57
Jos Bunschoten
De Veenlopers
48:49
48:36
58
Auke Leen
Startbaan
48:50
48:41
59
Ben Klinkhamer
Vinkeveen
49:03
48:53
60
David Verkade
Bunschoten-Spakenburg
49:24
49:09
61
Laurens Lie
Amsterdam
49:33
49:26
62
Gerard Veenhof
Wilnis
49:47
49:32
63
Richard Vis
Utrecht
49:54
49:44
64
Ron Wippen
Amsterdam
49:55
49:34
65
Alexander van Sligterhorst
Abcoude
50:03
49:59
66
Kees de Koning
Bodegraven
50:07
49:59
67
Tim Julien Verloop
Vinkeveen
50:11
49:57
68
Karl O'Brein
Almere
50:17
49:57
69
Guus Schutijser
Lijnden
50:21
49:57
70
Leo van den Hoven
Clytoneus
50:31
50:25
71
Jim van Vliet
de Hoef
51:20
50:56
72
Ignaz Langeslag van Asselen
Zelhem
51:23
51:02
73
Sjaak van der Velden
Mijdrecht
51:34
51:17
74
Willem Brummel
Clytoneus
51:36
51:28
75
Rob Veenman
Noorden
51:47
51:29
76
Rob Ruhe
Vinkeveen
52:26
52:11
77
Ton Hurkmans
Uithoorn
52:49
52:39
78
Dennis Regelink
Vinkeveen
52:53
52:38
79
Peter Hoogervorst
Ter Aar
53:11
52:43
80
Wim Verhage
avVN
53:21
53:03
81
Jacob Jan de Koning
Bodegraven
53:52
53:39
82
Gerard v/d Helder
Noorden
54:07
53:39
83
Arjan Koopmans
Mijdrecht
54:08
53:49
84
Kevin Blok
Nieuwkoop
54:42
54:26
85
Eus den Ouden
AV Badhoevedorp
54:59
54:35
86
Peter Langeslag
54:59
54:38
87
Paul Jonkman
Utrecht
55:06
54:44
88
Fred Heikens
Mijdrecht
55:15
54:50
89
Andre v/d Weijden
Nieuwveen
55:15
54:51
90
Arie Ligtvoet
Abcoude
55:27
55:02
91
Wim Verloop
De Veenlopers
55:29
55:15
92
Henk Regelink
Mijdrecht
55:38
55:26
93
Cees Methorst
avVN
55:53
55:39
94
Sivar van den Berg
Ouderkerk aan de Amstel
56:14
56:08
95
Jan Gijsbert Bakker
Abcoude
56:32
56:07
96
Piet van den Berg
Startbaan
56:45
56:40
97
Paul van den Heuvel
Uithoorn
57:46
57:25
98
John van der Maat
Wilnis
58:24
57:52
99
Jan Willem Hoitsma
Amstelveen
59:09
58:44
100
Henk Pelk
Utrecht
59:17
58:56
101
Ron van Vliet
Zevenhoven
59:27
59:02
102
Gert van Hasselt
De Veenlopers
1:01:00
1:00:54
103
Mark Rodenberg
Vinkeveen
1:04:46
1:04:27
104
Rien Roling
de Kwakel
1:05:19
1:04:52
105
Peter de Valois
Zoetermeer
1:05:24
1:04:57
106
Robert van Steen
Rotterdam
1:05:36
1:05:11
107
Hans Vergeer
Clytoneus
1:08:19
1:08:06
108
Roben Popkema
AV Gouda
1:09:49
1:09:31
109
Paul Tijsen
Amstelveen
1:12:00
1:11:40
110
Bert de Wit
Alphen
1:17:10
1:16:43
D10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Geurtsen
Hellas
36:58
36:56
2
Nathalie Klaassen
Alphen a/d Rijn
40:10
40:09
3
Erica Belandi
AV Aalsmeer
41:04
41:02
4
Silvia Treur - De Jong
Mijdrecht
45:06
45:03
5
Evelien Aerts
GAC Hilversum
45:27
45:14
6
Serana van der Zwaan
Ter Aar
45:48
45:32
7
Mey Ping Low
Veluwe
47:19
47:18
8
Caroline van Rekum
Aalsmeer
48:19
48:16
9
Angelique van Dijk
Amstelveen
48:20
48:05
10
Janine Rouvoet
Bunschoten-Spakenburg
48:22
48:19
11
Emma Heitbrink
Utrecht
48:34
48:19
12
Karin Versteeg
Uithoorn
48:46
48:36
13
Wendy Springer
Utrecht
49:54
49:43
14
Marthe Heitbrink
Amsterdam
50:05
49:50
15
Kelly Kentrop
Mijdrecht
50:19
49:57
16
Linda Cohen
Abcoude
51:30
51:10
17
Lotte ter Veen
Kockengen
52:24
52:01
18
Karin Goes
Kockengen
52:24
52:02
19
Cris Nagtegaal
Vinkeveen
52:52
52:38
20
Lia Rademaker
De Veenlopers
53:17
52:58
21
Marleen Roeleveld
De Veenlopers
53:23
53:00
22
Mandy Akerboom
Ter Aar
55:09
54:52
23
Diana van Mourik
Mijdrecht
55:28
55:11
24
Koster
Kockengen
56:23
56:00
25
Linda Kroese
Wilnis
56:34
56:16
26
Tamara Kwint
AKU
56:43
56:17
27
Sabrina Oudt
AKU
56:43
56:17
28
Lyda Steenbergen
Startbaan
56:45
56:40
29
Evelien Rademaker
De Veenlopers
57:08
56:48
30
Jeanette de Jong
Wilnis
59:16
58:57
31
Willeke Beuker
Abcoude
59:24
59:13
32
Jenny Honkooy
De Veenlopers
59:28
59:16
33
Mirjam van der Wulp
Bunschoten-Spakenburg
59:40
59:33
34
Gertine Nap
Clytoneus
1:00:59
1:00:40
35
Giovanna van Hasselt
Mijdrecht
1:01:00
1:00:54
36
Rineke Falkena
De Veenlopers
1:03:45
1:03:21
37
M.M. Vergeer
Abcoude
1:05:00
1:04:40
38
Agnita Kooijman
De Veenlopers
1:05:42
1:05:30
39
Marijke Nagtegaal
Wilnis
1:05:54
1:05:36
40
My Popkema
Stockholm
1:09:49
1:09:32
www.uitslagen.nl
16-08-2019 12:54