Uitslagenlijst KemVeldloop Tilligte

Tilligte - Woensdag 14 augustus 2019

MEISJ, JEUGD T/M 13 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pien Hemmelder
Tilligte
19:04
18:49
2
Lot Eshuis
Deurningen
19:35
19:34
3
Roos Hemmelder
Tilligte
20:19
20:19
4
Jade Mollink
Tilligte
22:19
22:19
5
Nikki Gelevert
Tilligte
22:19
22:06
6
Nienke Brouwer
Ootmarsum
22:48
22:35
7
Wiep Arends
Tilligte
23:04
23:03
8
Lune Mollink
Borne
23:55
23:34
9
Jonne Bosch
Tilligte
24:01
24:01
10
Evi Arends
Tilligte
24:07
24:07
11
Jonne Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
24:42
24:33
12
Dieze Mollink
Tilligte
25:43
25:43
13
Suus Hemmelder
Tilligte
26:23
26:01
14
Julia Mollink
Tilligte
33:39
33:39
JONGE, JEUGD T/M 13 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep Eshuis
Deurningen
16:56
16:55
2
Kars Gelevert
Tilligte
17:15
17:15
3
Jort Gelevert
Tilligte
17:31
17:30
4
Juup Arends
Tilligte
17:39
17:38
5
Luuk Scholte-Lubberink
Ootmarsum
18:14
18:00
6
Tom Hemmelder
Tilligte
18:24
18:24
7
Jurre Lansink
Tilligte
21:49
21:49
8
Joep Scholte-Lubberink
Ootmarsum
23:43
23:43
TOE V, TOERISTISCH. 7K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lies Brilleman
Oldenzaal
35:02
34:59
2
Anoek Geerlink
Ootmarsum
36:18
36:09
3
Korien Heerink
Ootmarsum
36:29
36:29
4
Debby Heithuis-Westerveld
Oldenzaal
36:59
36:59
5
Lorette Krop
Ootmarsum
37:07
37:07
6
Louise Bolscher
Tilligte
37:41
37:41
7
Anne Scholte Lubberink-Warmers
Lattrop-Breklenkamp
38:07
38:07
8
Manon Eppink
Ootmarsum
38:07
38:07
9
Laura Groener-Steunebrink
Denekamp
38:10
38:10
10
Marga Busscher
Lattrop-Breklenkamp
38:12
38:12
11
Nathalja Becker
Denekamp
38:18
38:18
12
Lotte Warmers
Lattrop-Breklenkamp
38:28
38:28
13
Laura Nolten
De Lutte
38:31
38:31
14
Tom Busscher
Ootmarsum
38:39
38:39
15
Carien Weersink
Geesteren Ov
39:22
39:13
16
Maureen Steggink
Ootmarsum
39:26
39:26
17
Patricia Hesselink
Ootmarsum
39:29
39:29
18
Carla Steenbeeke
Denekamp
40:14
40:14
19
Danielle Busscher
Ootmarsum
40:16
40:16
20
Anneke Scholten
Reutum
40:16
40:06
21
Pia Brinkman
Geesteren Ov
40:23
40:14
22
Wytske Maat
Rossum Ov
40:29
40:12
23
Miranda Tukkers
Denekamp
40:31
40:31
24
Ellen Scholten
Denekamp
40:31
40:31
25
Marloes Veldhuis
Denekamp
40:31
40:14
26
Britt Kuipers
Lattrop-Breklenkamp
40:35
40:35
27
Demi Weierink
Ootmarsum
40:39
40:22
28
Karen Tijans
Denekamp
40:53
40:40
29
Marijke van der Well
Capelle aan den IJssel
42:55
42:55
30
Charlotte Meijners
Denekamp
42:58
42:58
31
Fleur Holsink
Ootmarsum
42:59
42:54
32
Miriam oude Voshaar
Denekamp
44:02
43:46
33
Anne Klinge
Denekamp
44:39
44:26
34
Annet Lentferink
Ootmarsum
46:08
46:08
35
Isabelle Mensink
Ootmarsum
46:18
46:18
36
Loes Hemmes
Hengelo Ov
46:26
46:26
37
Yvonne Busscher
Ootmarsum
46:41
46:41
38
Stefanie Sijtsma
Ootmarsum
46:41
46:41
39
Maureen Arens
Enschede
47:41
47:25
TOE M, TOERISTISCH. 7K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Veldboer
Ootmarsum
27:07
27:07
2
Wouter Arends
Tilligte
28:06
27:59
3
Rene de Jager
Sibculo
29:19
29:19
4
Daan Kuipers
Geesteren Ov
29:35
29:35
5
Milan Groeneveld
Tilligte
29:36
29:26
6
Stefan Filart
Borne
29:38
29:37
7
Kevin Lansink
Tilligte
29:53
29:47
8
Marc Raanhuis
Hengelo Ov
30:03
29:56
9
Maarten Arendsen
Denekamp
30:31
30:28
10
Tom Brunink
Oldenzaal
30:33
30:30
11
Thijs Oude Nijhuis
Tubbergen
30:55
30:55
12
Mart Bolscher
Tilligte
31:04
30:57
13
Frits Mulder
Denekamp
31:10
31:10
14
Gijs Groeneveld
Tilligte
31:49
31:43
15
Marcel IJland
Denekamp
31:56
31:51
16
Mats Mollink
Borne
31:57
31:57
17
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
31:59
31:59
18
René Hartman
Tilligte
32:19
32:12
19
Thomas Zoetman
Oldenzaal
32:31
32:30
20
Joep Molenaar
Oldenzaal
32:32
32:29
21
Thijs Broenink
Denekamp
32:51
32:43
22
Jord Bosgoed
Denekamp
32:57
32:57
23
Patrick Mollink
Borne
32:58
32:37
24
Gijs Boswerger
Oldenzaal
33:50
33:50
25
Daniel Visscher
Ootmarsum
33:57
33:57
26
Huub Mensink
Denekamp
34:02
33:57
27
Edwin IJland
Oldenzaal
34:27
34:22
28
Tijmen Mollink
Borne
34:35
34:35
29
Jelme Weierink
Ootmarsum
34:35
34:35
30
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
34:41
34:41
31
Guus Rikmanspoel
Ootmarsum
35:02
34:53
32
Bjorn ten Dam
Tilligte
35:03
34:56
33
Teun Veelers
Ootmarsum
35:06
34:57
34
Harry Dessens
Delden
35:07
35:00
35
Rob Huttenhuis
Oldenzaal
35:30
35:30
36
Rob Warmers
Lattrop-Breklenkamp
35:34
35:34
37
Stijn Busscher
Ootmarsum
35:38
35:31
38
Michiel Ruel
Lattrop-Breklenkamp
35:44
35:39
39
Jordi Visschedijk
Tilligte
35:44
35:37
40
Ancizar Weenders
Tilligte
35:59
35:59
41
Daan Hendriksen
Albergen
36:03
35:57
42
Jeroen Groeneveld
Beuningen Ov
36:41
36:23
43
Toon Eppink
Oldenzaal
37:31
37:24
44
Daan Holsink
Ootmarsum
37:37
37:33
45
Nils Brouwer
Ootmarsum
38:02
37:52
46
Frans Holsink
Ootmarsum
38:23
38:19
47
Michaël Hoonakker
Buinen
38:45
38:31
48
Guus Tiehuis
Denekamp
38:47
38:34
49
Lex van der Helm
Tilligte
38:56
38:56
50
Ivo Dierselhuis
Denekamp
39:01
38:57
51
Raymond Bruns
Nutter
39:07
39:07
52
Jeroen Oude Nijhuis
Oud Ootmarsum
39:43
39:27
53
Jeroen Broenink
Denekamp
39:51
39:51
54
Jan Veldboer
Ootmarsum
39:52
39:47
55
Cock van Vliet
Hoogezand
41:30
41:24
56
Sem Olde Juninck
Ootmarsum
41:39
41:25
57
Sebastian Slots
Denekamp
41:51
41:46
58
Bennie Steggink
Ootmarsum
42:08
42:08
59
Tim Scholte-LUbberink
Ootmarsum
42:10
41:56
60
Detlev Lassche
Oldenzaal
42:18
42:18
61
Gerrit Jan Haverkamp
Vasse
42:45
42:31
62
Hugo Schouwink
Losser
42:53
42:45
63
Jeroen Kraesgenberg
Denekamp
42:58
42:40
64
Herbert Bouwhuis
Oldenzaal
43:20
43:01
65
Erwin Olde Engberink
Fleringen
44:46
44:46
66
Jan ten Bokum
Ootmarsum
44:55
44:55
67
Jurgen Mollink
Tilligte
45:23
45:23
68
Tom Broekate
Borne
50:16
50:16
69
Ab Koetsier
Holten
55:21
55:21
WED V, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jony Heerink
Amersfoort
40:27
40:27
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
43:51
43:50
3
Rian Ottenhof
Oldenzaal
50:18
50:18
4
Chantal Holtkamp
Oldenzaal
51:40
51:40
5
Rianne Vossers
Enschede
52:23
52:16
6
Marijke Tyink
Reutum
59:22
59:22
7
Marlou Haverkamp
Vasse
59:27
59:13
8
Annemiek Mollink
Tilligte
1:00:40
1:00:21
9
Marlon Arends
Tilligte
1:00:41
1:00:21
10
Margreet Jeuken
Nutter
1:03:46
1:03:35
11
Miranda Lansink
Reutum
1:04:23
1:04:13
12
Jon Severijn
Hengelo Ov
1:04:28
1:04:16
WED M, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Loohuis
Haaksbergen
49:24
49:23
2
Ruud Schurink
Ootmarsum
49:53
49:51
3
Caimin Stevens
Enschede
52:08
52:08
4
Raymond Zeeman
Losser
54:43
54:43
5
André Oude Elferink
Denekamp
55:51
55:44
6
Peter-Paul Slot
56:14
56:12
7
Ron Hofte
Borne
56:52
56:50
8
Mike de Boer
Borne
57:59
57:58
9
Rick Brunninkhuis
Enschede
58:51
58:51
10
Rob Velthuis
Denekamp
59:15
59:15
11
Douwe Kuipers
Tilligte
59:19
59:15
12
Dirk Platjes
Sibculo
1:00:01
59:59
13
Tonnie Bruns
Ootmarsum
1:00:50
1:00:43
14
Roelof Hutten
Bruchterveld
1:00:50
1:00:50
15
Stefan Oude Nijhuis
Enschede
1:01:29
1:01:24
16
Marcel Kraesgenberg
Denekamp
1:01:37
1:01:33
17
Rob Rouwers
Ootmarsum
1:01:43
1:01:41
18
Andre Oude Vrielink
Vasse
1:01:47
1:01:47
19
Bart Leferink
Borne
1:02:16
1:02:12
20
Jan Brink
Getelo
1:02:48
1:02:45
21
Patrick Benjamins
Almelo
1:02:50
1:02:44
22
Erik van der Knaap
Uelsen
1:03:14
1:03:14
23
Steven Eertman
Borne
1:04:19
1:04:07
24
Alexander Wenker
Assen
1:04:27
1:04:12
25
Richard Lucas
Denekamp
1:05:06
1:05:06
26
Jorn Waanders
Borne
1:05:29
1:05:29
27
Wouter Rikkink
Denekamp
1:06:34
1:06:34
28
Wilfried Nijhuis
Oldenzaal
1:06:45
1:06:38
29
Maarten Jansen
Hengelo Ov
1:08:09
1:08:00
30
Rudy Feldman
Ootmarsum
1:08:19
1:08:19
31
Rene Vollenbroek
Denekamp
1:08:29
1:08:29
32
Jan Oude Hengel
Ootmarsum
1:09:39
1:09:39
33
Cor de Groot
Haaksbergen
1:10:08
1:10:06
34
Bram Haverkamp
Vasse
1:11:55
1:11:55
35
Han Damhuis
Ootmarsum
1:12:23
1:12:14
36
Frans Louter
Maasland
1:12:31
1:12:31
37
Harry Bossink
Oldenzaal
1:14:09
1:14:09
38
Bob Wolbert
Denekamp
1:14:41
1:14:41
39
Cees van Reemst
Enschede
1:14:57
1:14:46
40
Theo Weegerink
Oldenzaal
1:15:18
1:15:13
41
Benno Olde Hampsink
Reutum
1:15:18
1:15:18
42
Robert Westerhof
Ootmarsum
1:18:41
1:18:37
43
Robert-Jan Van Scherpenzeel
Enschede
1:24:56
1:24:56
44
Gerhard Over
Meppen
1:30:26
1:30:26
45
Paul Slijpen
's-Gravenhage
1:31:33
1:31:33
STA V, STARTERSGRP 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Stamsnijder
Tilligte
21:39
21:24
2
Marleen Oude Nijhuis
Tilligte
24:14
24:00
3
Milja Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
24:41
24:33
4
Monique Wanschers
Almelo
27:15
26:57
5
Laura Dekker
Almelo
30:17
30:07
6
Lobke Wolberink
Almelo
30:21
30:21
7
Emmy Wolberink
Almelo
30:32
30:32
STA M, STARTERSGRP 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Swennenhuis
Ootmarsum
17:22
17:14
2
Erik Rijnders
Vroomshoop
18:52
18:52
3
Henri Wanschers
Almelo
18:57
18:57
4
Bert Scholte-Lubberink
Ootmarsum
21:02
20:40
5
Marcel Oude Nijhuis
Tilligte
21:48
21:48
6
Ido Wolberink
Almelo
26:02
25:53
7
Felix Wolberink
Almelo
26:57
26:48
8
Norbert Wolberink
Almelo
27:42
27:32
10KMH, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frits Huttenhuis
Denekamp
52:07
52:04
2
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
54:19
54:08
3
Jan Brandehof
Ootmarsum
54:36
54:19
4
Gerben Arends
Tilligte
1:00:41
1:00:39
5
Paul Eertman
Ootmarsum
1:04:22
1:04:11
7KM, 7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlou Sommer
Hengelo Ov
34:24
34:24
Hoofdsponsoren: Koopman, RunEnschede, Broenink 2wielers,
Lohuis las- en constructie werken
www.uitslagen.nl
18-08-2019 21:52