Uitslagenlijst 4 Mijl van Staphorst

Staphorst - Woensdag 14 augustus 2019

200J4, 200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost de Weerd
Staphorst
1:00
1:00
2
Giel Nijboer
Dalfsen
1:01
1:01
3
Jona Jansen
Staphorst
1:01
1:00
4
Bas Harke
Staphorst
1:04
1:03
5
Jek Dikisci
Staphorst
1:07
1:07
6
Jesse Holwerda
Anjum
1:07
1:07
7
Dezlin de Haan
Rouveen
1:11
1:10
8
Leon Hulstijn
Zwolle
1:11
1:10
9
Max Kruidhof
Staphorst
1:12
1:11
10
Vilano Waninge
Ruinerwold
1:16
1:15
11
Boaz Huls
Staphorst
1:20
1:18
12
Ties Kuiper
Rouveen
1:20
1:19
13
Lund Dominé
Rouveen
1:21
1:19
14
Joris Tippe
Rouveen
1:22
1:20
15
Julan Tuin
Rouveen
1:23
1:21
16
Liam de Boer
Staphorst
1:23
1:22
17
Twan Pastoor
Hasselt
1:31
1:30
18
Syll Brakke
Rouveen
1:35
1:35
19
Rien Compagner
Staphorst
1:36
1:36
20
Niels Mulder
Staphorst
1:37
1:32
21
Tim Nijboer
Rouveen
1:40
1:36
22
Milan Redder
Staphorst
1:42
1:36
23
Luuk Winkels
Staphorst
1:43
1:31
24
Rens Veijer
Staphorst
1:49
1:43
25
Sid Veijer
Staphorst
1:49
1:46
26
Teun Buiter
Staphorst
1:51
1:43
27
Bram Compagner
Rouveen
1:51
1:42
28
Luka Timmerman
Staphorst
1:52
1:47
29
Yens Dunnink
Staphorst
2:01
1:54
30
Mees Lassche
Rouveen
2:06
2:05
31
Aron Compagner
Rouveen
2:08
2:04
32
Jonathan Kooiker
Rouveen
2:21
2:05
33
Tygo Veerman
Staphorst
2:26
2:15
34
Aaron Huls
Staphorst
2:36
2:21
35
Finn Holwerda
Anjum
2:37
2:34
36
Rens Veerman
Staphorst
3:04
2:51
200M4, 200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Smit
Staphorst
1:01
1:00
2
Evi Timmerman
Rouveen
1:05
1:04
3
Roos Hokse
Staphorst
1:06
1:05
4
Sanne Smit
Staphorst
1:12
1:11
5
Elle-Noor Mulder
Staphorst
1:17
1:13
6
Tessa Kooiker
Staphorst
1:20
1:19
7
Evy Kruidhof
Staphorst
1:20
1:19
8
Julia van Veen
Staphorst
1:21
1:20
9
Nienke Krol
Staphorst
1:22
1:19
10
Norin vd Sleen
Hoogeveen
1:24
1:16
11
Britt Veijer
Staphorst
1:25
1:20
12
Vera Brakke
Staphorst
1:26
1:26
13
Lieke Kisteman
Staphorst
1:31
1:25
14
Eva Compagner
Staphorst
1:36
1:33
15
Nikki Krist
Staphorst
1:37
1:32
16
Lisa Visscher
Rouveen
1:40
1:39
17
Liz Brakke
Staphorst
1:42
1:38
18
Vera vd Sluis
Staphorst
1:50
1:41
19
Loďd vd Sluis
Staphorst
1:50
1:43
20
Yara Smit
Staphorst
1:51
1:44
21
Thamar Hulst
Staphorst
1:54
1:42
22
Rachel Kisteman
Rouveen
1:56
1:48
23
Isa Bos
Staphorst
2:03
1:58
24
Lynn van Olst
Rouveen
2:04
1:51
25
Fayén Veldman
Staphorst
2:05
1:53
26
Sanna Harink
Staphorst
2:38
2:29
27
Ella Sterken
Nieuwleusen
2:39
2:36
28
Isabeau Russcher
Staphorst
2:43
2:33
29
Jet Kuijpers
Staphorst
2:48
2:35
30
Daphne Krol
Rouveen
2:53
2:41
31
Luca Krist
Staphorst
3:01
2:58
32
Nadee Krist
Staphorst
3:04
3:01
800M7, 800 M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meike Crediet
Staphorst
3:26
3:26
2
Lizette Douma
Nieuwleusen
3:30
3:30
3
Saline Waninge
De Sprinter
3:31
3:31
4
Hanna Bos
Staphorst
3:32
3:32
5
Esther Kruidhof
Rouveen
3:38
3:38
6
Lonne Schoemaker
Dalfsen
3:45
3:45
7
Julliet Mulder
Staphorst
3:56
3:56
8
Iris Harink
Staphorst
3:57
3:57
9
Quinty Bloemberg
Staphorst
4:01
3:59
10
Fiene Compagner
Staphorst
4:02
4:02
11
Linde Krale
Staphorst
4:03
4:01
12
Sophie Compagner
Staphorst
4:08
4:08
13
Janouk Hooikammer
Staphorst
4:12
4:12
14
Kathelijn Tippe
Rouveen
4:13
4:13
15
Lieke Nijboer
Rouveen
4:13
4:13
16
Ilse Krale
Staphorst
4:14
4:12
17
Anna Winkels
Staphorst
4:20
4:17
18
Julia van Olst
Rouveen
4:22
4:20
19
Lieke Harke
Staphorst
4:23
4:23
20
Noa Brouwer
Genemuiden
4:24
4:23
21
Emmelynn Tuin
Rouveen
4:26
4:26
22
Elin Buiter
Staphorst
4:29
4:29
23
Liz Meijer
ACO Van Elderen
4:31
4:31
24
Loďs Dunnink
Staphorst
4:37
4:35
25
Fynn Dunnink
Staphorst
4:39
4:37
26
Kuun Dominé
Rouveen
4:40
4:37
27
Tess Schipper
Staphorst
4:41
4:38
28
Zoë Brouwer
Genemuiden
4:42
4:40
29
Kyana Dekker
Meppel
4:42
4:42
30
Lieke Pruim
Rouveen
4:43
4:40
31
Jasmijn Akkerman
Hasselt
4:43
4:43
32
Ilse Schra
Staphorst
4:44
4:42
33
Benthe Veldman
Staphorst
4:48
4:44
34
Aniek Boer
Staphorst
4:48
4:46
35
Elise Talen
Meppel
4:49
4:47
36
Anna Visscher
Rouveen
4:49
4:47
37
Ella Stegeman
Staphorst
4:51
4:49
38
Lisa Timmerman
Staphorst
4:51
4:51
39
Sophie van Nierop
Staphorst
4:53
4:53
40
Elena van Nierop
Staphorst
4:54
4:51
41
Ranomi Woltinge
Staphorst
4:59
4:56
42
Lizelot van Driesum
Meppel
5:07
5:03
43
Julia Compagner
Staphorst
5:08
5:04
44
Sanne Dunnink
Staphorst
5:17
5:13
45
Yana Kelder
Staphorst
5:28
5:24
46
Tesse Bos
Staphorst
5:33
5:30
47
Sofie Buiter
Staphorst
5:48
5:45
48
Savi Abbink
Wezep
6:04
6:01
49
Layla Abbink
Wezep
6:05
6:02
800J7, 800 M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin van Leeuwen
Staphorst
3:28
3:28
2
Chris van Amerongen
Baarn
3:28
3:28
3
Henry Baker
London
3:33
3:33
4
Hugo Hokse
Staphorst
3:34
3:34
5
Tim van Eerden
Annen
3:39
3:36
6
Pepijn Rosier
Dalfsen
3:42
3:40
7
Luuk Jansen
Staphorst
3:43
3:43
8
Niels Fictorie
Staphorst
3:43
3:43
9
Jesse Compagner
Nieuwleusen
3:45
3:45
10
Tim Hooikammer
Staphorst
3:46
3:45
11
Ruben Huls
Staphorst
3:47
3:47
12
Danyl Boessenkool
Staphorst
3:47
3:46
13
Tygo van der Sluis
Staphorst
3:49
3:47
14
Marvin Brakke
Rouveen
3:51
3:49
15
Ivar van der Sluis
Staphorst
3:52
3:51
16
Kai Brakke
Staphorst
3:53
3:53
17
Lorenzo Uiterwijk
Staphorst
4:00
4:00
18
Thijs Hooikammer
Staphorst
4:00
3:59
19
Tim Crediet
Staphorst
4:00
4:00
20
Kyan Smit
Staphorst
4:05
4:05
21
Luuk de Weerd
Staphorst
4:15
4:15
22
Timo Harink
Staphorst
4:17
4:15
23
Wouter Hulst
Staphorst
4:20
4:18
24
David de Witte
Staphorst
4:20
4:20
25
Sem Timmerman
Staphorst
4:21
4:19
26
Sem de Boer
Staphorst
4:22
4:19
27
Bjorn Slager
Staphorst
4:23
4:23
28
Vigo Schra
Meppel
4:23
4:23
29
Naud Kuijers
Staphorst
4:25
4:25
30
Jesse Huisman
Staphorst
4:25
4:25
31
Seth vd Sluis
Staphorst
4:28
4:28
32
Sylas Veldman
Staphorst
4:29
4:28
33
Falco Hulstijn
Zwolle
4:29
4:28
34
Gijs Stegeman
Staphorst
4:30
4:30
35
Ryan Kelder
Staphorst
4:30
4:27
36
Luuk Huls
Staphorst
4:33
4:31
37
Job Lassche
Rouveen
4:41
4:39
38
Wan Zhang Lier
Staphorst
4:44
4:42
39
Tyler Hofstede
Staphorst
4:45
4:43
40
Emiel Akkerman
Rouveen
4:46
4:43
41
Sander Talen
Meppel
4:48
4:48
42
Boyd Veijer
Staphorst
4:49
4:47
43
Jurjen de Weerd
Staphorst
4:49
4:46
44
Vinz Dunnink
Staphorst
4:49
4:47
45
Milan Buiter
Staphorst
4:49
4:48
46
Tim Schaapman
Zwolle
4:54
4:51
47
Hidde Kuijers
Staphorst
5:12
5:12
48
Frank Mulder
Staphorst
5:32
5:30
49
Daan van der Vegt
Staphorst
6:52
6:51
10M10, 1000 M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Crediet
Staphorst
4:00
4:00
2
Iefke Schoemaker
Dalfsen
4:00
4:00
3
Julia Seppenwoolde
Rijssen
4:05
4:05
4
Maartje Slendebroek
Hasselt
4:08
4:08
5
Fleur vd Sluis
Staphorst
4:26
4:26
6
Jasmijn Hulleman
Staphorst
4:34
4:34
7
Valerie Oosterveen
Staphorst
4:38
4:38
8
Romy vd Sluis
staphorst
4:40
4:40
9
Noa Krale
Staphorst
4:43
4:42
10
Liza Smalbrugge
Hasselt
4:44
4:44
11
Marlize Haasjes
Staphorst
4:52
4:52
12
Iris Timmerman
Staphorst
4:53
4:53
13
Maud Brakke
Staphorst
5:02
5:02
14
Maycie Veyer
Staphorst
5:03
5:03
15
Vera Nijboer
Rouveen
5:14
5:14
16
Lisa Kooiker
Staphorst
5:18
5:18
17
Senne de Haan
Rouveen
5:19
5:17
18
Daniëlle Boer
Staphorst
5:22
5:22
19
Janieke Visscher
Rouveen
5:26
5:26
20
Puk Kruidhof
Staphorst
5:28
5:28
21
Elinn Salomons
Emmen
5:28
5:26
22
Kensi van der Sleen
Hoogeveen
5:49
5:48
23
Malou Slager
Staphorst
5:50
5:50
24
Myrthe Coster
Staphorst
5:54
5:54
25
Ilse Van Veen
Staphorst
5:59
5:58
26
Esmee Krol
Staphorst
6:07
6:06
27
Mascha Winkels
Staphorst
6:14
6:12
28
Fenna Hooikammer
Staphorst
6:14
6:12
29
Julia Krol
Staphorst
6:16
6:16
30
Roos Winters
Staphorst
6:17
6:15
31
Thirza Courtz
Staphorst
6:25
6:24
10J10, 1000 M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yaniek Versfeld
De Sprinter
3:43
3:43
2
Ruben Rosier
Dalfsen
3:45
3:45
3
Bjorn Fridrichs
Staphorst
3:47
3:47
4
Kian Schoemaker
Dalfsen
3:53
3:53
5
Roan de Lange
Staphorst
3:55
3:55
6
Collin Huls
Staphorst
3:56
3:54
7
Yestin Veldman
Staphorst
3:56
3:55
8
Salomon Putters
Stadskanaal
4:00
4:00
9
Brían Pastoor
Hasselt
4:01
4:00
10
Mika Timmerman
Staphorst
4:03
4:03
11
Nout Meijer
ACO Van Elderen
4:04
4:03
12
Dany van Veen
Staphorst
4:06
4:05
13
Dex Kooiker
Staphorst
4:08
4:08
14
Aron vd Sluis
Staphorst
4:13
4:13
15
Jayden Slager
Staphorst
4:14
4:14
16
Chris Huls
Staphorst
4:15
4:14
17
Thijs van Amerongen
Baarn
4:15
4:14
18
Pepijn Lassche
Rouveen
4:16
4:16
19
Wout Compagner
Staphorst
4:20
4:19
20
Stijn van der Vegt
Staphorst
4:20
4:19
21
Manuël Scheppink
Hasselt
4:20
4:20
22
Karsten Krale
Punthorst
4:23
4:23
23
Niek Kruidhof
Rouveen
4:25
4:25
24
Joas Huisman
Staphorst
4:26
4:24
25
Benjamin Witte
Rouveen
4:27
4:25
26
Mike Harink
Staphorst
4:27
4:27
27
Sven van Lubek
Zuidwolde
4:28
4:27
28
Ruben Dunnink
Staphorst
4:28
4:28
29
Tobias Poolman
Rouveen
4:30
4:28
30
Lars Hulleman
Staphorst
4:33
4:30
31
David Witte
Rouveen
4:35
4:34
32
Davin Bloemert
Rouveen
4:38
4:35
33
Nick Ubak
staphorst
4:38
4:38
34
Ruben Mijnheer
Rouveen
4:39
4:36
35
Ruben Kuiper
Staphorst
4:41
4:40
36
Mick Mulder
Staphorst
4:42
4:40
37
Simon Schaapman
Zwolle
4:43
4:40
38
Mark Mulder
Staphorst
4:43
4:42
39
Quinten Uiterwijk
Staphorst
4:44
4:44
40
Sylvan Dons
Staphorst
4:44
4:43
41
Dinand Veldman
Staphorst
4:46
4:46
42
Jark Roze
Staphorst
4:46
4:45
43
Thijn Oosterveen
Staphorst
4:47
4:47
44
Daan vd Sluis
Staphorst
4:49
4:47
45
Sem Schipper
Staphorst
4:52
4:50
46
Manuel Hulst
Staphorst
4:52
4:50
47
Daan Pruim
Rouveen
4:55
4:53
48
Stijn Veijer
Staphorst
4:59
4:57
49
Aloys van Olst
Rouveen
5:00
4:59
50
Tygo van der Sluis
Staphorst
5:03
5:03
51
Kai Knipmeijer
Staphorst
5:05
5:05
52
Senn Dunnink
Staphorst
5:07
5:05
53
Jorick Huls
Staphorst
5:08
5:06
54
Maurice Bisschop
Staphorst
5:09
5:09
55
Renzo Bisschop
Staphorst
5:09
5:09
56
Maickel Hulst
Staphorst
5:12
5:12
57
Niels Huls
Staphorst
5:13
5:12
58
Nick Slager
Staphorst
5:14
5:13
59
Dinand Buiter
Staphorst
5:26
5:25
60
Lemi Dikisci
Staphorst
5:37
5:36
61
Sven Timmerman
Staphorst
5:38
5:36
62
Stan de Weerd
Staphorst
5:51
5:50
63
Justen Akkerman
Rouveen
6:36
6:33
12M12, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Versfeld
De Sprinter
4:37
4:37
2
Zoey De Vries
Impala
4:39
4:39
3
Susan Lindenholz
Rouveen
4:52
4:51
4
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
5:01
5:00
5
Naomy Mulder
Meppel
5:07
5:07
6
Anouk Kooiker
Staphorst
5:09
5:09
7
Tamar Poolman
Rouveen
5:28
5:28
8
Maria Putters
Stadskanaal
5:46
5:44
9
Marit Bloemert
Staphorst
6:06
6:05
10
Thirza Dunnink
Staphorst
6:07
6:05
11
Nathalie Boer
Staphorst
6:12
6:11
12
Lieke Kruidhof
Staphorst
6:23
6:23
12J12, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamiek Dawit
Rouveen
4:16
4:16
2
Jonas Bakker
Hattem
4:25
4:25
3
Jorn Smalbrugge
Hasselt
4:29
4:29
4
Joël Haasjes
Staphorst
4:33
4:32
5
Jarnick Slager
Staphorst
4:35
4:33
6
Marijn Visscher
Rouveen
4:41
4:41
7
Roy Veldman
Rouveen
4:44
4:43
8
Ruben vd Sluis
Staphorst
4:45
4:45
9
Wessel Roo
Balkbrug
4:51
4:49
10
Danilo Scheppink
Hasselt
4:53
4:53
11
Janick Mijnheer
Rouveen
5:01
5:00
12
Wesley Dons
Staphorst
5:02
5:01
13
Stijn Veerman
Hasselt
5:03
5:03
14
Sam Compagner
Staphorst
5:06
5:04
15
Dylan Tippe
Staphorst
5:09
5:07
16
Rowan Slager
Staphorst
5:12
5:10
17
Justin Oosterveen
Staphorst
5:14
5:14
18
Auke Hooikammer
Staphorst
5:16
5:16
19
Nick Harink
Staphorst
5:29
5:27
20
Emiel Slager
Staphorst
5:29
5:27
21
Ewan Coster
Staphorst
5:33
5:31
22
Jaron Huls
Staphorst
5:39
5:37
23
Sander Akkerman
Rouveen
5:49
5:47
24
Marijn Lier
Staphorst
5:54
5:52
25
Gerbert Doldersum
Staphorst
6:38
6:37
MSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
19:04
19:04
2
Job Ytsma
Hoogeveen
20:01
20:01
3
Robin Rietman
De Liemers
21:19
21:19
4
Remco Akse
BB lopers
21:57
21:56
5
Kasper Bisschop
BB lopers
22:00
21:59
6
Stefan de Nekker
AV Heerenveen
22:03
22:00
7
Tsjerk Dijksma
Grou
22:15
22:13
8
Ruben Koppelman
ACO Van Elderen
22:19
22:19
9
Rob Goutbeek
BB lopers
22:19
22:18
10
Nicky Verhoeven
Wijchen
22:22
22:18
11
Henk Slager
BB lopers
22:35
22:35
12
Dave Mulderij
Tiendeveen
22:50
22:48
13
Dave Hulzebos
Zuidwolde
22:54
22:52
14
Niek Nijenhuis
Bergentheim
23:26
23:25
15
Michiel Bronsink
Oldebroek
23:28
23:28
16
Gert-Kees Larooij
Ermelo
23:36
23:35
17
Stefan Koopman
BB lopers
23:45
23:42
18
Freek Koffeman
Urk
23:48
23:46
19
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
23:49
23:47
20
Hugo Jonkers
Rouveen
23:50
23:47
21
Karlo Hoeve
AG '85
23:52
23:47
22
Frans Mussche
Staphorst
23:59
23:57
23
Rudie Troost
AG '85
24:08
24:08
24
Jordy Grootkarzijn
Cialfo
24:15
24:13
25
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
24:19
24:18
26
Martin Nijboer
Rouveen
24:28
24:25
27
Lamberth vd Steege
Kampen
24:30
24:07
28
Dennis Koetsier
Eerbeek
24:42
24:37
29
Mark de Leeuw
Ruinerwold
24:51
24:50
30
Luut de Boer
Urk
24:56
24:53
31
Milco Winters
Meppel
25:10
25:05
32
Rick Smit
Meppel
25:12
25:07
33
Niels de Sonnaville
Maarssen
25:24
25:17
34
Vincent van Doorne
Ommen
25:36
25:14
35
Sonny Brons
Apeldoorn
25:37
25:34
36
Paul Bosma
Ede Gld
25:43
25:23
37
Matthieu Huisman
Rouveen
25:47
25:40
38
Alwin Schra
Staphorst
25:52
25:47
39
Harwin Lier
Staphorst
26:02
25:59
40
Martin Boezelman
Hasselt
26:04
26:00
41
Erik Telkamp
Meppel
26:20
26:15
42
Diederick Smit
Staphorst
26:20
26:13
43
Remco Poelarends
Zwolle
26:22
26:16
44
Robin Kanters
Staphorst
26:27
26:06
45
Klaas Harke
Staphorst
26:27
26:24
46
Marco Lindenholz
Rouveen
26:31
26:14
47
Fokke Snoek
Urk
26:46
26:34
48
Gerrald Beens
Hasselt
26:52
26:24
49
Andries de Boer
Urk
27:16
26:52
50
Bjorn de Vries
Meppel
27:17
27:09
51
Jarno Nijboer
Rouveen
27:18
27:15
52
Jaap Fuite
Rouveen
27:19
26:54
53
Arjan Talen
Meppel
27:21
27:02
54
Arjan Hattem
Staphorst
27:24
27:08
55
Derrick de Weerd
Staphorst
27:35
27:30
56
Arjen Kamphof
Hasselt
27:45
27:17
57
Arnoud Talen
Staphorst
27:58
27:47
58
Klaas Slager
Rouveen
28:02
27:56
59
Henry Timmerman
Staphorst
28:15
28:04
60
Dubbele de Boer
Urk
28:17
28:09
61
Belal Nader
Staphorst
28:41
28:08
62
Danny Trompetter
Staphorst
28:45
28:40
63
Alex Zuidberg
Staphorst
28:52
28:38
64
Martijn van Wijhe
Meppel
28:59
28:48
65
Alwin Kuiper
Staphorst
28:59
28:49
66
Kevin Koobs
Zwolle
29:03
28:54
67
Jaap Sterken
Nieuwleusen
29:12
28:39
68
André Heide
Staphorst
29:16
29:04
69
Arjan Slotboom
Zwolle
29:21
28:48
70
Klaas Jan Tippe
Staphorst
29:25
29:12
71
Harm Bosma
Veenendaal
29:38
29:18
72
Milan Kruidhof
Staphorst
29:42
29:32
73
Jentinus Huisbrink
Hasselt
29:46
29:32
74
Jasper Koopman
BB lopers
29:49
29:42
75
Matthijs Winter
Zwolle
30:01
29:17
76
Anne Strikker
Staphorst
30:07
29:48
77
Erik Wielink
Meppel
30:07
29:28
78
Henk Beukman
Staphorst
30:20
29:44
79
Carlo Bonte
Rouveen
30:31
30:04
80
René Vlieger
Hattem
30:33
30:20
81
Fabian de Wee
Staphorst
30:37
29:59
82
Paul Bloemhof
Rouveen
30:44
30:25
83
Martijn Mos
Havelte
30:52
30:18
84
René Russcher
Staphorst
30:53
30:28
85
Dennis ter Welle
Nieuwleusen
30:57
30:29
86
Rutger van de Wetering
Genemuiden
31:03
30:20
87
Michiel Biemold
Staphorst
31:03
30:24
88
Jan Kooiker
AG '85
31:07
31:03
89
Mark Bosman
Zwolle
31:22
30:48
90
Rene de Groes
Zwolle
31:32
30:54
91
Gerald Compagner
Rouveen
31:34
31:19
92
Arnoud Brakke
Staphorst
31:37
31:10
93
Bram Troost
Staphorst
31:58
31:48
94
Vincent Veldhuis
Staphorst
32:05
31:49
95
Jasper de Boer
Staphorst
32:11
32:01
96
Colin Mijnheer
Zwolle
32:17
31:37
97
Leonard Akse
Rouveen
32:44
32:08
98
Reindert Russcher
Staphorst
32:44
32:22
99
Martijn ten Caat
Meppel
32:58
32:48
100
Harmen Branderhorst
Ommen
33:14
32:48
101
Floris Gelissen
Zwolle
33:16
32:55
102
Elias Ridder
Zwolle
33:18
32:56
103
Marco Krul
Punthorst
33:29
32:59
104
Niek Bisschop
Staphorst
33:41
33:03
105
Wim Brakke
Rouveen
34:42
34:02
106
Roel Brakke
Staphorst
34:50
34:23
107
Herald Huisman
Staphorst
35:05
34:26
108
Rutger Engels
Staphorst
35:40
35:22
109
Nico Harink
Staphorst
35:40
35:22
110
Tiemen Theodoor Jansen
Hasselt
36:06
35:26
111
Daniël den Hollander
Staphorst
36:09
36:03
112
Jeroen Beldman
Punthorst
36:28
35:53
113
Rick Dijkstra
Hoogeveen
36:44
36:28
114
Demian van der Vliet
Meppel
37:23
36:50
115
Kilian Horstede
Rouveen
38:36
38:26
116
Jurgen Palland
Tuk
38:51
38:34
117
Sander Bennink
Staphorst
39:01
38:36
118
Marc Helderman
Zwolle
39:43
39:06
119
Kevin Gort
Nieuwleusen
40:00
39:32
120
Vincent Koster
Zwolle
41:32
41:03
121
Rudan Schuurhuis
Staphorst
41:41
41:23
122
Reinier Veld
De Wijk
41:41
41:21
123
Rémon van der Sluis
Staphorst
41:42
41:23
124
Erik Fennema
Zwolle
41:48
41:05
125
Robbin Bonthuis
Zwolle
43:53
43:16
126
Perry Pleister
Meppel
44:27
43:48
127
Ramon Tempelman
Staphorst
45:03
44:44
DSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Baljet
Meppel
23:15
23:14
2
Iris Velting
Dalen
23:22
23:21
3
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
23:40
23:38
4
Sarah-Lynn Reuver
Zwolle
24:52
24:50
5
Janita Hofstede
Meppel
26:50
26:46
6
Jantina Loosman
Urk
27:41
27:28
7
Nardie Mulder
BB lopers
27:59
27:55
8
Laurie Ras
Urk
28:47
28:33
9
Marit Roze
Meppel
29:22
29:17
10
Leandra Troost
Meppel
30:03
29:27
11
Hennie Beens
Genemuiden
30:25
30:10
12
Marleen Buitenhuis
Rouveen
30:38
30:12
13
Anja Leusink
Genemuiden
30:45
30:40
14
Marijke Dijkstra
Amersfoort
31:33
31:19
15
Marieke Kroes
Staphorst
31:41
31:17
16
Heleen de Boer
AG '85
31:53
31:17
17
Jennita de Boer
Staphorst
32:03
31:54
18
Sabine Mulder
Staphorst
32:29
32:06
19
Alissa Fennema
Hardenberg
32:50
32:39
20
Ineke Witte
Staphorst
32:50
32:40
21
Chantal Winters
Meppel
33:11
32:56
22
Rianne Veijer
Staphorst
33:12
32:58
23
Nanda de Vries
Blokzijl
33:20
33:07
24
Ida Koster
Urk
33:33
32:57
25
Jessica Mulder
Staphorst
33:37
33:13
26
Jessica Oosterhuis
Wanneperveen
33:40
33:30
27
Laura Mulder
Staphorst
33:42
33:12
28
Nienke vd Woude
Hasselt
34:02
33:51
29
Elise Timmerman
Staphorst
34:12
34:07
30
Natascha Kroek
Meppel
34:19
33:46
31
Nikki Beudeker
Zwolle
34:28
33:59
32
Margriet Brakke
Staphorst
35:00
34:47
33
Astrid van de Merwe
Dronten
35:24
34:42
34
Laura Russcher
Rouveen
35:27
34:44
35
Lisa Korterink
Hasselt
35:30
34:47
36
Melanie Kiers
Staphorst
35:30
35:00
37
Jacqueline Russcher
Staphorst
35:38
35:12
38
Jannie Hoeve
Staphorst
35:39
35:17
39
Annelotte Verhoek
Groningen
35:45
35:09
40
Berdine Harke
Staphorst
35:50
35:15
41
Alies Kuiper
Rouveen
36:21
35:49
42
Jenneke Bouwman
Staphorst
36:23
35:53
43
Gerlies de Weerd
Staphorst
36:30
36:12
44
Ingrid Harink
Rouveen
36:34
36:02
45
Fleur Huls
Nijeveen
37:16
36:53
46
Geesje Ubak
Nieuwleusen
37:33
37:05
47
Arianne Abbink
Wezep
37:46
37:26
48
Gabi Roze
Staphorst
38:00
37:53
49
Elena Fridrichs
Staphorst
38:00
37:53
50
Marit Voorwinden
Genemuiden
38:00
37:47
51
Susanne Kroon
Zwolle
38:39
37:59
52
Marleen Hegeman
Hasselt
38:53
38:32
53
Angelique Engel
Staphorst
39:14
39:04
54
Renske van Luit
Zwolle
40:39
39:56
55
Marloes Winter
Zwolle
41:47
41:04
56
Lisa Kooiker
Staphorst
42:13
42:03
57
Iris van Veen
Rouveen
42:32
42:06
58
Marian Danes
Meppel
42:42
42:16
59
Melissa Tempelman
Staphorst
43:50
43:27
60
Frederieke Morrenhof
Zwolle
44:24
43:46
H35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Bolding
Start '78
20:15
20:14
2
Erik Slomp
BB lopers
22:04
22:03
3
Henry Visscher
AG '85
22:07
22:06
4
Jan Sinke
NOP
22:56
22:55
5
Bennie Thunker
Isala '96
23:24
23:23
6
Jacob Snoek
Urk
23:28
23:26
7
Michiel Broeksma
Kampen
23:44
23:44
8
Michiel Huzen
AG '85
23:45
23:40
9
Arie Stuurman
Hoogeveen
23:54
23:54
10
Arjan Hoeve
Meppel
24:04
24:02
11
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
24:07
24:01
12
Michel Wierbos
AG '85
24:20
24:20
13
Arjan Gruppen
Hoogeveen
24:24
24:23
14
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
24:45
24:43
15
Albert Mussche
AG '85
24:46
24:43
16
Thomas Putters
Stadskanaal
24:47
24:44
17
Richard Aalders
Nietap
25:03
24:59
18
Henk Hokse
AG '85
25:07
25:00
19
Marcel Wichers
Hattem
25:14
25:11
20
Marco van Eijk
BB lopers
25:15
25:10
21
Karlo Knipmeijer
AG '85
25:15
25:13
22
Arjan de Haan
Rouveen
25:18
25:13
23
Harold Engels
Staphorst
25:21
25:11
24
Peter Gnodde
Urk
25:22
25:14
25
Wynand Fokkert
BB lopers
25:39
25:38
26
Erik Akkerman
Hasselt
25:44
25:40
27
Roelof Schra
AG '85
25:50
25:43
28
Niko van der Sluis
Staphorst
26:06
26:03
29
Erik Jan Everts
Zwolle
26:08
26:04
30
Gerard Veyer
Staphorst
26:20
26:10
31
Ben Smith
Spurt '88
26:23
26:16
32
Gesbert Douma
AG '85
26:36
26:32
33
Bert Krale
Punthorst
26:40
26:37
34
Arend Jan Poelarends
Zwolle
26:40
26:35
35
Ferdinand Tuin
Rouveen
26:43
26:40
36
Jan Post
Urk
26:44
26:33
37
Harmen Veerman
Rouveen
26:50
26:33
38
Ferry van Laar
BB lopers
27:00
26:54
39
Klaas Brand
Staphorst
27:01
26:56
40
Freddy de Witte
Staphorst
27:17
27:13
41
Hans Huisman
Staphorst
27:18
26:53
42
Hermen Klomp
Meppel
27:20
26:45
43
Jan Slager
Staphorst
27:22
26:48
44
Jarno Schra
Meppel
27:31
27:22
45
Jackny van Dieren
Meppel
27:36
27:29
46
Edwin van Kolthoorn
De Gemzen
27:41
27:37
47
Alex Sjoerdsma
Hattem
27:56
27:49
48
Gerrit Pruim
Rouveen
27:58
27:46
49
Jan Talen
AG '85
28:04
27:56
50
Peter Dominé
Staphorst
28:05
27:46
51
Pieter Lassche
Rouveen
28:06
27:59
52
Wolter Beens
PEC 1910
28:07
27:52
53
Erik Petter
Rouveen
28:09
27:52
54
Nicklas Brakke
Staphorst
28:21
28:12
55
Klaas Kin
Staphorst
28:33
28:20
56
Barry Poolman
Rouveen
28:36
28:18
57
Bert Smit
Staphorst
28:37
28:07
58
Alexander Baker
London
28:53
28:41
59
Bernard Maandag
Hasselt
28:56
28:52
60
Ezra van Laar
Hasselt
29:01
28:29
61
Herman Schra
Genemuiden
29:06
28:55
62
Rik Zuidhof
Meppel
29:13
28:32
63
Jan-Willem Kalsbeek
Zwolle
29:19
28:43
64
Michel Dolstra
Meppel
29:32
29:21
65
Klaas Luten
Ruinerwold
29:54
29:17
66
Jan van Veen
Staphorst
29:57
29:43
67
William Vos
Wezep
29:59
29:52
68
Lubbert Timmerman
Staphorst
30:00
29:42
69
Wilco Witte
Rouveen
30:05
29:45
70
Mark Schuring
Meppel
30:06
29:48
71
Edwin Keet
Meppel
30:07
29:23
72
Herman Hulst
Staphorst
30:11
30:02
73
Henk Nijboer
Rouveen
30:19
30:14
74
Nils van Driesum
Meppel
30:27
29:58
75
FJ Huizing
Staphorst
30:29
29:51
76
Henk Krale
Staphorst
30:31
30:05
77
Gerard Hulst
Rouveen
30:34
29:58
78
Klaasjan van Lenthe
Rouveen
30:43
30:02
79
Gerhan Wienen
Dalfsen
30:55
30:37
80
Henro Nijboer
Rouveen
31:05
30:28
81
Arjan Dunnink
Staphorst
31:12
31:00
82
Eric Lorist
Kampen
31:15
30:54
83
Wim Uiterwijk
Staphorst
31:20
30:50
84
Dennis Bakker
Meppel
31:27
31:16
85
Endy Kruidhof
Staphorst
31:34
31:25
86
Vunda Alexandre Lourenco
Hasselt
31:36
31:07
87
Jan Loosman
Urk
32:05
31:54
88
Berry de Witte
Rouveen
32:06
31:51
89
Arend Luten
Rouveen
32:12
31:53
90
Gert-Jan vd Veen
Zwolle
32:38
32:00
91
Jan Mulder
Rouveen
32:49
32:12
92
John Mulder
Ens
33:02
32:32
93
Bert Eenkhoorn
Rouveen
33:05
32:43
94
Jarno Harink
Staphorst
33:16
32:50
95
Michel Wenting
Meppel
33:28
33:18
96
René Pastoor
Hasselt
33:41
33:33
97
Ronald Wobben
De Sprinter
34:02
33:43
98
Kenny van der Sluis
Staphorst
34:21
33:56
99
Jan Carlo Bos
Staphorst
35:23
34:59
100
Cor Bosgraaf
Meppel
35:35
35:09
101
Martijn van Weerden
Staphorst
36:05
35:45
102
Harro Kisteman
Rouveen
36:12
35:41
103
Henrico Kisteman
Arnhem
36:14
35:40
104
Henri Kruidhof
Rouveen
37:12
36:46
105
Sjon Keuning
Staphorst
38:04
37:26
106
Ben Kok
Kampen
38:35
37:55
107
Bernd Palland
Meppel
38:45
38:28
108
Jasper 't Hooft
Meppel
39:56
39:27
109
Martijn van der Meer
Leiden
40:12
39:50
110
Jan Hofstede
Staphorst
43:13
42:46
111
Bas van der Loo
De Gemzen
44:15
44:02
D35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
24:05
24:04
2
Saskia Schutte
Cialfo
24:38
24:34
3
Antien van der Vegt
Zuidwolde
26:58
26:55
4
Corina Wierbos
AG '85
27:50
27:48
5
Germien Krul
BB lopers
28:39
28:35
6
Christina Tijmens
Koekange
30:33
30:00
7
Jantina ten Napel
Meppel
30:34
30:17
8
Jolanda Regout
PEC 1910
30:58
30:42
9
Dineke Bril
Den Ham
31:11
30:53
10
Hennie Huls
Staphorst
32:06
31:58
11
Carolijn Wörner
Vroomshoop
32:19
32:08
12
Karina Post
Urk
32:37
32:24
13
Evelien de Wit
Meppel
33:11
32:56
14
Diana Brinkman
Meppel
33:17
33:01
15
Jenet Donker
Meppel
33:35
32:57
16
Nina Blom
PEC 1910
33:48
33:03
17
Hilde Kloosterziel
Meppel
34:06
33:34
18
Sandra Faber
Beetsterzwaag
34:45
34:24
19
Marloes Brakke
IJhorst
35:09
34:38
20
Jeanette Mussche
Zwolle
35:43
35:19
21
Linda Koehoorn
Meppel
35:49
35:34
22
Klazien Veerman
Hasselt
37:05
36:59
23
Mariska Bosma
Flevo Delta
37:50
37:38
24
Aline van Leusen
Staphorst
38:16
37:49
25
Karien Buitenhuis-Kooiker
Rouveen
38:24
37:57
26
Henny de Boer
Staphorst
38:41
38:14
27
Alma Benjamins
Hoogeveen
38:45
38:04
28
Roelanda Kasper
Staphorst
39:42
39:01
29
Marsha Krijnen
Tilburg
39:57
39:11
30
Jose Dekker
Meppel
40:16
40:03
31
Alice Nieuwboer
Staphorst
40:40
40:16
32
Gineke Koopmans-Klein
Meppel
41:16
41:00
33
Margriet Janssen
Vollenhove
41:25
40:57
34
Jacoline Kisteman
Arnhem
42:04
41:31
35
Ingrid Dijk
Kuinre
42:57
42:43
36
Elizabeth de Villiers
Kaapstad
44:08
43:45
37
Annekie Kiers - Hofstede
Staphorst
45:02
44:31
38
Nienke Deelstra
Zwolle
47:05
46:25
H50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Loopgroep PK
23:21
23:18
2
Jaap Stijlaart
Triathlon
23:41
23:39
3
Fred Sluijs
ACO Van Elderen
24:29
24:27
4
Stef Riemens
BB lopers
24:33
24:32
5
Arjen Driesen
St Jansklooster
24:41
24:39
6
Bennie Akkerman
AG '85
25:05
24:58
7
Gerard Hesselmans
Vollenhove
25:46
25:45
8
Jan Beldman
Dalfsen
25:48
25:44
9
Han Stegeman
ACO Van Elderen
25:57
25:51
10
Harm Kooiker
AG '85
26:24
26:23
11
Izak Hiemstra
BB lopers
26:30
26:25
12
Eric Jansen
Zwolle
26:49
26:27
13
Ronnie Krul
BB lopers
27:08
27:04
14
Harm Prins
IJsselmuiden
28:06
28:00
15
Evert Bisschop
Koekange
28:13
28:05
16
Jan van Lubek
Zuidwolde
28:14
28:12
17
Anne Marsman
ACO Van Elderen
28:44
28:28
18
Gerard Inberg
De Wijk
29:11
29:02
19
Pieter Habermehl
Meppel
29:15
28:37
20
Willem Brinkman
De Schiphorst
29:29
29:20
21
Jans Berghuis
HAC '63
29:29
29:04
22
Benny Compagner
Rouveen
29:29
29:11
23
Dick Metselaar
Meppel
29:30
28:59
24
Nico Staal
Hasselt
29:30
28:55
25
Terry Schaffers
Zwolle
30:21
29:49
26
Geert van Wijhe
Meppel
30:32
30:21
27
Berend Akkermand
Staphorst
30:36
30:27
28
Klaas Wink
Meppel
31:14
30:59
29
Roelof Pepping
avVN
31:36
31:30
30
Henk Akkerman
AG '85
31:36
31:28
31
Eddy Danes
Meppel
31:38
31:18
32
Maarten Kees Kappenburg
Zwolle
32:08
31:24
33
Eibert Dunnink
Staphorst
32:22
31:39
34
Jacob Visser
Heerenveen
32:24
32:20
35
Klaas Vos
AG '85
32:34
32:10
36
René vd Linden
Staphorst
32:35
32:10
37
Bert Jans
Staphorst
33:03
32:46
38
Jan Super
Meppel
33:09
32:57
39
Rudie Bloemert
Staphorst
33:13
32:45
40
Harrie van Faassen
Meppel
33:22
33:12
41
Evert-jan Meijers
Zwolle
33:36
33:18
42
Berend Poelarends
AG '85
33:38
33:17
43
Gerard Molenaar
Marknesse
33:55
33:25
44
Henk Visscher
Rouveen
34:05
33:37
45
Cor van den Berg
Hattem
34:06
33:59
46
Sjoerd Koelmans
Meppel
34:38
34:07
47
Wietze Jonker
Luxwoude
34:51
34:48
48
Henny Berends
Spurt '88
35:00
34:39
49
Anne Bartelds
Start '78
35:09
35:02
50
Hans van Scheepen
Steenwijk
35:22
34:37
51
Hans Breider
De Wijk
35:50
35:16
52
Frits Lautenbag
De Gemzen
35:52
35:27
53
Gerard Klunder
Zwolle
35:58
35:30
54
Bernard Dekker
Vollenhove
36:33
36:09
55
Herman Zielhuis
Zwolle
36:55
36:32
56
John Pleister
Darp
39:07
38:27
57
Bert Bakker
De Wijk
39:11
38:30
58
Jan Roze
Staphorst
39:16
39:00
59
Toine van Lieshout
Goirle
39:57
39:11
60
Rolf Tempelman
Staphorst
40:13
39:49
61
Bert Mos
Meppel
40:30
39:55
62
André Klomp
Hoogeveen
41:05
40:24
63
Hans van der Vegt
Zwolle
41:10
40:48
64
Herman Hogenbirk
Korbach
42:07
41:34
D50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Cialfo
26:10
26:09
2
Petra Hasper
De Sprinter
26:43
26:40
3
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
27:36
27:32
4
Gerda Akkerman
AG '85
29:30
29:24
5
Helma Bloemert
AG '85
33:07
33:00
6
Jacqueline ter Brummelhuis
Stuifzand
33:55
33:53
7
Gea Tiemens
AG '85
35:47
35:24
8
Jantie Bloemhof
Zwolle
36:47
36:35
9
Inge Zwiers
Oldebroek
36:51
36:10
10
Tiny Veen-Dijksma
Start '78
37:44
37:34
11
Rommie de Witte
Vollenhove
38:30
37:59
12
Ella Herbrink
ACO Van Elderen
38:41
38:16
13
Ingrid vd Leur
Hattemerbroek
38:55
38:13
14
Geesje Roze
Staphorst
39:26
39:10
15
Regien Mos
Meppel
40:30
39:55
16
Roely Troost
Staphorst
41:36
40:53
Met dank aan alle sponsoren en vrijwilligers
Graag tot ziens bij de Oranjeloop in Nieuwleusen op maandag 2 september!
www.uitslagen.nl
16-08-2019 13:37