Uitslagenlijst Brinkloop

Diever - Dinsdag 13 augustus 2019

VROUW, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jantine van Goor
Diever
14:44
2
Puck Jansen
Meppel
15:54
3
Janne Jansen
Meppel
17:58
MAN, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merijn van Goor
Diever
14:26
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan van Ginkel
Aalsmeer
23:50
2
Tsjetty Visser
Burgum
23:59
3
Corrine van der Meer
Eelde
24:20
4
Annet Zoer
Ruinerwold
25:42
5
Joke Nicolai
Oosterwolde
26:00
6
Mirjam Boers-Kuipers
Beilen
26:14
7
Susanne Diever
Nijeveen
26:44
8
Else de Vries
Veenhuizen
26:51
9
Mattie de Boer
Appelscha
28:30
10
Annie Fabriek
Veenhuizen
28:35
11
Wia Beijert
Haulerwijk
28:47
12
Eline de Jong
Apeldoorn
29:28
13
Ella van den Berg
Oosterwolde
29:34
14
Janny Weurding-Janssen
Beilen
29:58
15
Marjolein van Tiggelen
Diever
32:22
16
Korrie van den Akker
Waskemeer
32:31
17
Marijke Akker
Wijnjewoude
34:02
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
Zwolle
17:12
2
Kibrom Teweelderman
Hisum
17:17
3
Folkert Visser
Burgum
17:37
4
Jelmer van der Veen
Goutum
17:41
5
J. Bovenhuis
Dronten
18:28
6
Frank Hiemstra
Menaam
18:57
7
Cor Verkade
Assen
19:29
8
Henk Por
Groningen
20:06
9
Matthijs Plijnaar
Leeuwarden
20:09
10
Pieter Stegeman
Elp
20:44
11
Rink Post
Appelscha
21:10
12
Niek Kuijvenhoven
Kampen
21:32
13
Klaas Luten
Ruinerwold
21:41
14
Andres Faber
Beilen
21:54
15
Gerrie van Barneveld
Assen
21:55
16
Alco Sybrandi
Meppel
22:33
17
Martin Voortman
Diever
22:38
18
Cor Klok
Diever
22:39
19
Roelof Kiers
Beilen
22:41
20
Martin van Riesen
Hoogeveen
23:00
21
Domien Mulder
Joure
23:03
22
Machiel Diever
Nijeveen
23:09
23
Wilmer Kamp
Arrien
23:24
24
Gerrit van der Poll
Kollum
24:04
25
Jannes Bouwmeester
Beilen
24:22
26
Bert Middelbos
Nijeveen
24:56
27
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:02
28
Martin Kruithof
Dwingeloo
25:19
29
Pieter van der Veen
Dieverbrug
25:30
30
Richard den Brok
Veenhuizen
25:34
31
Jan Woudstra
Veenhuizen
25:35
32
Jan Boessenkool
Staphorst
25:44
33
Rene Spitteler
Aalsmeer
26:01
34
Lenze Klein
Appelscha
26:04
35
Sytze Westerveen
Appelscha
26:22
36
Alwin van Hassel
Appingedam
26:23
37
Frans Scheuneman
Hoogezand
28:14
38
Johan Meinen
Havelte
28:18
39
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:23
40
Johann de Jong
Apeldoorn
29:28
41
Cor Hoogeveen
Appelscha
29:40
42
Harry van den Akker
Waskemeer
30:11
43
Johan Nijland
IJhorst
30:14
44
Harry Prins
Beilen
31:11
45
Domien Mulder
Joure
32:22
46
Marc van Gelder
Leeuwarden
32:50
47
Richard den Brok
Veenhuizen
34:06
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Goedegebuure
Assen
45:20
2
Wineke Holtrop
Emmen
51:39
3
Eline de Haan
Vledder
54:30
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurits Hoonhorst
Zwolle
38:30
2
Theo Groenendijk
Ravenswoud
39:52
3
Klaas Heeringen
Hardegarijp
40:15
4
Jordi Stam
Diever
40:27
5
Eric Moen
De Wijk
40:37
6
Niels Pluim
Dieverbrug
43:17
7
Francis Pakes
Engeland
43:26
8
Eelco de Groot
Assen
44:55
9
Frank Nyenbanning
Aalden
44:56
10
Jeroen Beekhof
Zwolle
44:58
11
Duco Zijlstra
Lekkum
46:41
12
Piet de Jong
Oosterwolde
47:20
13
Jan Post
Smilde
47:32
14
Berry Koerts
Smilde
48:22
15
Hans Jansen
Assen
49:13
16
George de Roo
Dwingeloo
49:28
17
J. Kramer
Appelscha
51:04
18
Albert Zijlstra
Elsloo
54:24
19
Daan Woltinge
Appelscha
56:09
20
Evert Dijkstra
Appelscha
1:00:34
Valk Event Productions
www.uitslagen.nl
14-08-2019 09:46