Uitslagenlijst Groene Ster Avondloop

Leeuwarden - Woensdag 7 augustus 2019

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Toering
Lionitas
18:52
18:51
2
Jeroen Schorning
Berkenwoude
18:56
18:52
3
Ruben Muller
Lionitas
19:08
19:06
4
Glenn de Vries
Lionitas
19:23
19:23
5
Jacob van der Ploeg
Lionitas
20:14
20:14
6
IJnze Stienstra
Wergea
20:33
20:32
7
Sjouke Elzinga
Leeuwarden
20:59
20:56
8
omar hillaert
Westdorpe
23:19
23:18
9
Aise Bouma
Friesland
23:51
23:45
10
Jeffrey Rietbroek
Friesland
23:54
23:50
11
Rick van der Galiën
Goutum
24:18
24:15
12
Cor Wetting
Lionitas
25:42
25:40
13
Hendrik-Jan Meulenaar
Burgum
26:37
26:29
14
Harm Stel
Wergea
26:57
26:49
15
robby rhee
Oentsjerk
28:22
28:04
16
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
28:47
28:39
17
Justin van Vliet
Leeuwarden
28:51
28:37
18
Milan Smith
Hallum
29:57
29:45
19
Harvey Bischop
Leeuwarden
31:05
30:50
20
Niels Dissel
Hurdegaryp
31:05
30:50
21
Theo van Bergen
Loopgroep Leeuwarden
31:09
30:51
22
Ivo snitker
Lionitas
31:23
31:17
23
ad boerma
Leeuwarden
31:24
31:15
24
Andre Jager
Leeuwarden
31:41
31:26
25
Koos de Vetten
Leeuwarden
32:15
32:08
26
Henk Kioetje
Loopgroep Leeuwarden
32:32
32:13
27
Lucie Borger
Marrum
33:18
33:09
28
luc van Daele
Rotselaar
33:56
33:50
29
Peter Hoogstra
Harlingen
34:04
33:58
30
Jordy Weijkamp
Leeuwarden
34:11
33:56
31
Bauke van der Heide
Leeuwarden
34:13
34:08
32
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
34:16
34:11
33
Bodhi Vreugdenhil
leeuwarden
34:17
34:12
34
Pieter van der Bij
Friesland
34:18
34:13
35
Jurre Muller
Lionitas
34:19
34:14
36
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
34:25
34:19
37
Klaas Harder
Loopgroep Leeuwarden
34:25
34:22
38
Roel de Jonge
Oentsjerk
34:37
34:16
39
Igor Herrema
Leeuwarden
34:51
34:44
40
ludolf van de molen
Tytsjerk
34:54
34:52
41
theo runnia
Friesland
34:56
34:46
42
Jelte Bouma
Spartacus
34:57
34:46
43
Anco Buning
Leeuwarden
35:10
34:53
44
Gerko Riedstra
Leeuwarden
35:17
35:06
45
Niels Bal
Leeuwarden
35:24
35:20
46
Otto Tijseling
Leeuwarden
35:32
35:12
47
Erik Pool
Drachten
35:49
35:26
48
Jos van Oostrum
Leeuwarden
35:55
35:38
49
Robin Pietersma
Leeuwarden
35:59
35:56
50
Frank Visser
Oppenhuizen
36:13
36:09
51
Wybe Sireksma
Marrum
36:51
36:36
52
Arhton Pool
Drachten
37:03
36:40
53
Reinder Sinnema
Friesland
37:33
37:21
54
Marten Kingma
Friesland
37:35
37:25
55
Otto de Jong
Lionitas
38:11
37:57
56
Jan paulus van der Meulen
Leeuwarden
39:28
39:25
57
Piet Deen
Friesland
39:31
39:25
58
Meindert Roosjen
Friesland
43:12
42:59
59
Jan Germ Looijenga
Oentsjerk
50:24
50:24
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tine Zweers
Grootegast
22:31
22:26
2
Nynke Altena
Leeuwarden
23:01
22:59
3
Janneke Van der Windt
Lionitas
23:17
23:17
4
Yvonne Elzinga
Leeuwarden
23:26
23:12
5
Minke Hell
Loopclub Burgum
23:59
23:55
6
Ytjanda Sloot
Vitalis
26:37
26:34
7
Hillegien Tol
Leeuwarden
27:15
27:10
8
Linda Zeggelaar
Lionitas
28:28
28:20
9
Jolanda Zalmstra
Leeuwarden
28:28
28:22
10
Marije Bijma
Surhuizum
28:47
28:42
11
De Jong
Lionitas
29:18
29:13
12
Riek vd Meulen
Lionitas
29:25
29:19
13
Amber Soepboer
Leeuwarden
31:27
31:18
14
Iris Feijten
Lionitas
31:31
31:20
15
Evelien snitker
Leeuwarden
31:42
31:36
16
Evelien Vink
Bitgum
31:48
31:30
17
Karin Jager
Loopgroep Leeuwarden
31:49
31:32
18
Marriëtte Merode
Loopgroep Sneek
32:13
32:04
19
Saskia van Vliet
Leeuwarden
32:44
32:30
20
Anne Kwakkernaat
Lionitas
32:46
32:36
21
Manon prosé
Leeuwarden
32:59
32:46
22
Anna Witteveen Vork
Loopgroep Leeuwarden
33:01
32:46
23
Dafne Jager
Sneek
33:07
32:58
24
Marjan van Huizen
Leeuwarden
33:08
33:01
25
Ingrid Sloot
Stiens
33:27
33:19
26
Ilona Hoeksma
Heerenveen
33:30
33:25
27
Sandra Wijbenga
Leeuwarden
33:34
33:27
28
tineke louwenaar
Loopgroep Leeuwarden
33:43
33:27
29
Inge Kools
Friesland
33:45
33:38
30
Marlon Jansen
Leeuwarden
33:49
33:44
31
Linda hoek
Leeuwarden
33:50
33:40
32
Maureen Wiersma
Lemmer
33:50
33:40
33
Annewies Draaijer
Leeuwarden
33:53
33:36
34
Kim Dekker
Lionitas
34:05
34:03
35
Grytsje Hylkema
Hegebeintum
34:07
33:56
36
Karen Rosier-Brattinga
Loopgroep Leeuwarden
34:11
33:56
37
Tietie Niemarkt
Hallum
34:16
34:04
38
Femke Nijder
Lionitas
34:26
34:22
39
Geertje de Jong
Loopgroep Leeuwarden
34:40
34:23
40
Elisabeth van der Woude
Hallum
34:49
34:45
41
Jittie Hoekstra
Leeuwarden
34:51
34:44
42
Hinke de Vries
Hallum
34:54
34:44
43
Rinyanne Dirksma
Friesland
35:02
34:58
44
Tracy van der Ploeg
Loopgroep Hugo Veenker
35:07
34:58
45
Martha Buning
Leeuwarden
35:10
34:53
46
Anna van Dijk
Leeuwarden
35:30
35:12
47
marijke Nijdam
Workum
35:32
35:29
48
Annemieke van Heeringen
Hurdegaryp
35:37
35:23
49
Else Maria van der Meulen
Readtsjerk
35:47
35:42
50
Meriam Reusink
Friesland
35:55
35:42
51
Jeltsje Harmsma
Readtsjerk
36:02
35:57
52
Elske Fijma
Loopgroep Leeuwarden
36:07
35:48
53
Chantal de Jongh
Lionitas
36:10
36:02
54
Elly Hager
Leeuwarden
36:35
36:23
55
Elly Bär-Hoekstra
Leeuwarden
36:59
36:43
56
Hinke Oost
Friesland
37:01
36:50
57
Debora de Boer
Poppenwier
37:03
36:57
58
Teddy Pool
Oentsjerk
37:29
37:05
59
Astrid Zijlstra
Friesland
37:32
37:29
60
Sandra van der Meulen
Hallum
37:48
37:45
61
Annelies de Vries
Dokkum
37:56
37:37
62
Marije Holtrop
Dokkum
37:56
37:36
63
Barbara Kruse
Dokkum
37:56
37:37
64
Anneke Bonnema
Harlingen
38:11
38:02
65
Marije Rauwerda
Leeuwarden
38:41
38:25
66
Lian Poelsma
Leeuwarden
39:03
38:53
67
Anne Sophie Mijnders
Leeuwarden
39:27
39:20
68
Nancy Caviet
Friesland
39:57
39:49
69
Anja Wielinga
Harlingen
40:03
39:54
70
Marjan Soepboer
Leeuwarden
40:25
40:17
71
Janny Visser
Lionitas
41:44
41:31
72
Yke Wijbenga
Loopgroep Hugo Veenker
42:00
41:47
73
Sietske van der Bij
Friesland
42:01
41:48
74
Sietske van der Let
Loopgroep Leeuwarden
43:04
42:50
75
Jonette Wiersma
Drachten
43:52
43:45
76
Greetje Bijlsma
Lionitas
46:05
45:51
77
Miranda Jongsma
Ureterp
46:17
45:58
78
Farzaneh farmani
Leeuwarden
46:29
46:09
79
SHar Farmani
Loopgroep Leeuwarden
46:29
46:09
80
Sarah Scholtens
Sneek
48:05
47:48
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mechiel Zantema
Friesland
35:21
35:21
2
ERwin de Vries
Lionitas
35:45
35:44
3
Wilco Kooistra
Leeuwarden
37:09
37:04
4
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
38:35
38:34
5
Auke Veldman
IJlst
39:30
39:30
6
Ian van Zutphen
Boksum
40:32
40:32
7
Sander van hoorn
Lionitas
40:34
40:32
8
Jaap Vink
Bitgum
40:54
40:54
9
Kor van der veen
Dokkum
41:25
41:24
10
Mark Peereboom
Friesland
41:41
41:40
11
Bart Huizinga
Leeuwarden
41:45
41:43
12
Arno Miedema
Leeuwarden
42:26
42:19
13
Dennis Brandenburg
Steenwijk
42:36
42:36
14
Ahmad Ghelichkhani
Leeuwarden
42:49
42:48
15
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
43:36
43:32
16
Douwe Schermer
Leeuwarden
43:47
43:43
17
Thys de Jong
Lionitas
43:51
43:49
18
Sierd van der Bij
Cape Town
43:52
43:49
19
Pieter Meerstra
Lionitas
43:53
43:50
20
Rintsje Bosch
Hallum
43:59
43:57
21
Ruben Sijtsma
Leeuwarden
44:04
44:00
22
Ruben de Vries
Leeuwarden
44:08
44:06
23
Rink Pijpker
Leeuwarden
44:10
44:07
24
Catrinus Vroom
Lionitas
44:11
44:10
25
Gerrit Duits
Groningen
44:17
44:15
26
Klaas Willem Nieuwland
Lutjegast
44:28
44:23
27
Pim Rasing
Leeuwarden
44:36
44:32
28
Arnold Hager
Leeuwarden
44:50
44:47
29
Wouter-Geert Meijer
Lionitas
45:19
45:16
30
Wietse va Blitterswijk
Leeuwarden
45:20
45:16
31
Chris Draijer
Friesland
45:29
45:27
32
Bert Kobus
Gooutum
45:29
45:23
33
John Sloot
Leeuwarden
45:38
45:36
34
Andries Harder
Loopgroep Leeuwarden
45:43
45:39
35
Rinke de Jong
Friesland
46:09
46:04
36
Nico van der Mark
Feanwalden
46:12
46:08
37
Erwin van Dalen
Kampen
46:21
46:18
38
Marco Pietersma
Leeuwarden
46:31
46:30
39
Pascal Hartkamp
Boksum
46:56
46:45
40
Menno Bakker
Franeker
47:06
47:04
41
Charles Constantin Hamar
Leeuwarden
47:29
47:23
42
Ewout Atsma
Drachten
47:45
47:42
43
Willem van Zutpen
Friesland
47:57
47:54
44
Siem de Vlas
Lionitas
48:09
48:06
45
Andreas van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
48:15
48:09
46
Arjan van der Wil
Opende
48:31
48:27
47
Olaf van der Meer
Franeker
48:45
48:38
48
Henk Hoekman
Friesland
48:53
48:50
49
Dies Snoodijk
Goutum
48:58
48:52
50
Rienk de Vries
Friesland
49:16
49:13
51
Erik Beek
Leeuwarden
49:26
49:22
52
Murk Postma
Oudehaske
49:31
49:28
53
David Pruijt
AV '23
49:35
49:21
54
Remco Greijdanus
Leeuwarden
49:57
49:57
55
Sander van Lien
Leeuwarden
49:58
49:53
56
Gerrit Panhuis
Leeuwarden
50:08
50:00
57
KLaas Borger
Doezum
50:12
50:06
58
Hein Riewald
Dronryp
50:56
50:49
59
Maarten Gildemacher
Groningen
51:00
50:56
60
Rik Troostheide
Leeuwarden
51:04
50:58
61
Carlo Loos
Lionitas
51:19
51:09
62
Peter Boersen
Friesland
52:03
51:58
63
Piet Van der Heide
Friesland
52:03
51:51
64
Rick Heida
Leeuwarden
52:05
51:53
65
Uilke Aize Wind
Hurdegaryp
52:52
52:39
66
Herman Geritz
Friesland
52:58
52:51
67
Bernard Mijnders
Leeuwarden
53:01
52:53
68
Liebe Keegstra
Dokkum
53:05
52:54
69
Julius Kuipers
Twijzelerheide
53:07
52:57
70
Ruurd Veenstra
Friesland
53:33
53:28
71
Niels Smit
Hallum
53:50
53:36
72
Pieter Visser
Driezum
53:59
53:46
73
Jeen Bruinsma
Heerenveen
54:18
54:11
74
Hessel de Boer
Friesland
54:26
54:10
75
André Bär
Lionitas
55:09
54:58
76
Daam Bruinsma
Wergea
55:13
55:01
77
Rene Wubs
Hallum
55:23
55:10
78
Frank Faber
Leeuwarden
55:48
55:27
79
DAniel Schmidt
Goutum
56:11
55:59
80
Rob Faltin
Amsterdam
56:12
56:03
81
Hans Willems
Friesland
57:16
57:08
82
Thomas Miedema
Franeker
57:47
57:40
83
Uif van Driel
Leeuwarden
58:35
58:24
84
Jan Maarten Obma
Drachten
59:04
58:58
85
Dirk Postma
Driezum
1:00:21
1:00:15
86
Cor van Sluis
Friesland
1:01:34
1:01:26
87
Bonne de Haan
Loopclub Burgum
1:03:30
1:03:15
88
Reinder Tel
Surhuizum
1:04:14
1:04:03
89
Willem Reitsma
Friesland
1:05:05
1:04:57
90
Jan Panhuis
Friesland
1:05:05
1:04:58
91
Wijbrand de Groot
Friesland
1:05:06
1:04:59
92
Henk Baas
Loopgroep Leeuwarden
1:05:06
1:04:56
93
Pieter van Vulpen
Leeuwarden
1:10:01
1:10:01
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Lionitas
44:20
44:19
2
Lydia Klessens
Friesland
45:29
45:26
3
Judith vd Meer
Lionitas
50:04
49:57
4
Tamara van der Molen
Leeuwarden
50:38
50:33
5
Sjoerdje Veenstra
Veenwouden
53:58
53:44
6
Wytske Holtrop
Gersloot
54:13
54:04
7
Klaske Prosé
Leeuwarden
54:26
54:16
8
Rudi Dil
gytsjerk
56:30
56:21
9
Hannah koehoorn
Burgum
56:57
56:51
10
Mariska Schukking
Leeuwarden
57:18
57:13
11
Anita de Vreeze
Leeuwarden
57:19
57:12
12
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:00:25
1:00:14
13
Tjitske van Lien
Friesland
1:01:44
1:01:39
14
Bregtje Bergema
Feinsum
1:03:02
1:02:48
15
Marianne Haijma
Lionitas
1:03:16
1:03:02
16
Anneke regnerus
Friesland
1:03:16
1:03:02
17
Willy de Jong
Leeuwarden
1:05:12
1:04:59
18
Afke Brandenburg
Friesland
1:05:17
1:05:04
19
Joke Blijerveld
Dokkum
1:05:28
1:05:18
20
Anke Peterson
Lionitas
1:05:33
1:05:21
21
Marie José Bosma
Friesland
1:05:53
1:05:40
22
Elsa van der Hoek
Leeuwarden
1:06:25
1:06:10
23
Janny Bulthuis
Scharnegoutum
1:07:10
1:07:00
24
Marian Dijkstra
Bitgum
1:07:26
1:07:17
Helaas is op de 5 km een bordje verplaatst.
De eerste 7 lopers zijn goed geregistreerd.
Als je aan de 5 km heb deelgenomen en een andere
afstand met je gsm hebt, geef dat aan ons door,
we proberen dan een betere uitslag te maken.
Opmerkingen graag mailen naar wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
18-08-2019 21:17