Uitslagenlijst Brinkloop

Diever - Dinsdag 30 juli 2019

MAN, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janco Rijpstra
Oentsjer
7:30
2
Merwin Dollison
Veendam
8:08
3
Anno Huizenga
Assen
8:43
4
Thijs ten Heuvel
Havelte
8:56
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
8:58
6
Elouan Cauwels
Torhout
8:59
7
Max Oosterloo
Diever
14:08
VROUW, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsa Rijpstra
Oentsjerk
8:28
2
Maluenn Cauwels
Torhout
10:21
3
Ellemeike Visser
Mildam
10:26
4
Elvira Jonkman
Hoogeveen
12:40
5
Amy Timmermans
Diever
13:45
6
Susan van Melgen
Vledderveen
14:44
7
Eva Oosterloo
Diever
16:16
8
Sue Rogers
London
17:10
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Jan Bathoorn
Peize
16:49
2
Robin Ploegstra
Assen
17:39
3
Rolf ten Heuvel
Havelte
18:57
4
Thijs Timmermans
Diever
19:54
5
Gerwin Cost
Hoogeveen
19:59
6
Pieter Dirk Riedstra
Scharmer
20:15
7
Pieter Stegeman
Elp
21:20
8
Rink Post
Appelscha
21:34
9
Andres Faber
Beilen
21:46
10
Sverre van Ginneken
Utrecht
22:11
11
Anno Brandsema
Beilen
22:14
12
Frank Visser
Oppenhuizen
22:15
13
Gerrie van Barneveld
Assen
22:28
14
Domien Mulder
Joure
23:40
15
Raymond Jonkman
Hoogeveen
23:57
16
Klaas Luten
Ruinerwold
24:31
17
George de Roo
Dwingeloo
24:39
18
Jannes Bouwmeester
Beilen
24:39
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
25:19
20
Jan Willem v.d. Molen
Donkerbroek
25:26
21
Sam van der Veen
Zwolle
25:37
22
Peter Rouers
London
25:59
23
Hendrik Hoekstra
Steenwijk
26:18
24
Sytze Westerveen
Appelscha
26:57
25
Jacob Willemsma
Assen
27:24
26
Egbert Geertsma
Groningen
28:13
27
Wim Okken
Hoogeveen
29:07
28
Gerard van den Burg
Oosterwolde
29:09
29
Cor Hoogeveer
Appelscha
29:43
30
Jef Quirynen
Wauslwesel
31:25
31
Frans Scheuneman
Hoogezand
31:47
32
Jasper Jonkman
Hoogeveen
32:14
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Kelly
Eesveen
19:15
2
Henriette Pepels
Beilen
20:47
3
Eline de Haan
Vledder
25:52
4
Margriet Krijn
Wijster
26:24
5
Klazien Rijpkema
Groningen
27:05
6
Mirjam Boers-Kuipers
Beilen
27:14
7
Annet Zwiep
Beilen
28:34
8
Janny Weurding-Janssen
Beilen
30:47
9
Mattie de Boer
Appelscha
31:47
10
Richtje Taal
Alkmaar
33:52
11
Hilda Bralten
Ruinerwold
34:28
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Bouwman
Haren
35:06
2
Karel Jan Lensen
Groningen
35:32
3
Jos Richie
Groningen
38:12
4
Sander de Boer
Groningen
38:16
5
Ties van Elst
Pijnacker
42:36
6
Maarten Hofstra
Franeker
42:49
7
Kees Jan Verwaal
Werkhoven
43:08
8
Tom Koerts
Smilde
43:24
9
Niels Pluim
Dieverbrug
44:58
10
Hendri Bos
Bovensmilde
45:33
11
Martin Jan Visser
Mildam
46:54
12
Rudi Gill
Jipsingboermusse
48:22
13
Berry Koerts
Smilde
49:45
14
Henk Strating
Diever
52:30
15
Harm Appelo
Bovensmilde
55:30
16
Jan-Marc Kok
Coevorden
58:39
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lise Houwer
Groningen
41:46
2
Ana Sofia Kukutschka Arana
Groningen
41:46
3
Hester Salverda
Workum
46:03
4
Moniek Schotanus
Nijmegen
1:03:09
Valk Event Productions
www.uitslagen.nl
31-07-2019 21:09