Uitslagenlijst OostermoerRun

Gieten - Zondag 21 juli 2019

5MAN, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Stan
Winneweer
17:50
17:49
2
Bernard Bunskoek
Buinen
20:44
20:43
3
Jonathan Elzinga
Apeldoorn
20:56
20:54
4
Youri Boertien
Assen
21:58
21:57
5
Kevin Eefting
Grolloo
22:04
22:03
6
Ypke Dijkstra
Gieten
22:11
22:06
7
Henk ter Veen
Gieten
22:12
22:08
8
Eric Berger
Assen
22:26
22:24
9
Luuk ten Have
Zuidlaren
23:22
23:20
10
William Mensen
Gieten
23:51
23:45
11
Daniel Mircea
Gieten
24:42
24:37
12
Dennis Heins
Assen
24:57
24:54
13
Martijn Bakker
Hoogeveen
25:45
25:43
14
Jordy Coerts
Meppel
26:37
26:31
15
Nick ten Brink
Gieten
26:37
26:31
16
Kees de Vries
Hoogezand
26:39
26:35
17
Ben Kok
Kampen
30:28
30:23
18
Peter Koerts
Ees
30:31
30:26
19
Albert Koenes
Zuidlaren
30:48
30:44
20
Bert Otten
Zuidlaren
30:48
30:48
21
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
31:27
31:24
22
Nico Swart
Nieuwleusen
32:12
32:07
23
Jasper Vermeulen
Midsland
40:16
40:10
5VRW, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marteen Popken
Gieten
20:48
20:46
2
Judit Kroon
Gieten
24:43
24:41
3
Annemieke Wijling
Gieten
27:09
27:05
4
Karin Kemper
Zuidlaren
30:47
30:44
5
Janneke van der Woude
Zuidlaren
30:48
30:44
6
Monique Vonk
Stadskanaal
32:11
32:08
7
Evelyne Salari
Annen
32:17
32:13
5JON, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rune Krol
Eext
20:49
20:48
2
Olle Krol
Eext
23:54
23:52
5MSJ, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Lahuis
Gasselte
22:08
22:07
2
Sarai Vermeulen
Midsland
39:16
39:10
10MAN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Assen
36:50
36:48
2
Rick Bennink
Latten
37:40
37:39
3
Gerrit Duits
Groningen
40:48
40:44
4
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
41:16
41:14
5
Jeroen Doesburg
Rolde
41:18
41:15
6
Gerritjan Moes
de Kiel
41:25
41:22
7
Gerko de Roo
Hoogeveen
41:37
41:36
8
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
42:03
42:02
9
Rutger Kluiver
Borger
43:03
42:57
10
Jarko Deuring
Gasseltenijveen
46:37
46:34
11
Frank Boersma
Capelle aan de IJssel
47:17
47:15
12
Kartsen Uil
Capelle aan de Ijssel
47:17
47:14
13
Daniel Scheppers
Gasseltenijveen
47:23
47:15
14
Tom Hospes
Eext
47:29
47:23
15
Alan Looms
Annen
47:35
47:33
16
Bert ten Hoff
Muselkanaal
48:59
48:54
17
Martijn van Lawick van Pabst
Zevenaar
49:43
49:35
18
H Kruik
Drentse Monden
49:49
49:43
19
Tjibbe Pebesma
Annen
49:49
49:41
20
Dirk Heun
Appingedam
49:53
49:50
21
Johan Verhoeven
Stadskanaal
51:55
51:49
22
Harry Krol
Gasselte
52:01
51:58
23
Ton van der Lichte
Alkmaar
52:22
52:18
24
Hans Arling
Siddeburen
53:15
53:10
25
Erik Docter
Eext
53:39
53:34
26
John Broekman
Gieten
53:55
53:51
27
Egbert Geertsma
Groningen
54:08
54:00
28
Pieter Fransen
54:16
54:06
29
Herman Euverman
Zwolle
54:37
54:28
30
Paul Abrahams
Gieten
55:35
55:28
31
Peter Zwiers
Stadskanaal
55:57
55:52
32
Arnold van der Holst
Grootegast
59:59
59:50
33
Andre Zwiers
Eexter
1:00:33
1:00:28
34
John de Graaf
Stadskanaal
1:03:24
1:03:18
35
Erwin van der Aa
Veendam
1:11:10
1:11:02
10VRW, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
38:50
38:49
2
Betty Rijnberg
Gasselte
44:18
44:14
3
Annet Hoving
Assen
47:28
47:22
4
Ilja Lanjouw
Annen
47:35
47:33
5
Jildou Rinsma
Appingedam
48:32
48:27
6
Bea Voskoop
Gieten
49:55
49:51
7
Lisa Werter
Midwolda
51:33
51:33
8
Laura Woppenkamp
52:01
51:59
9
Tini Visker
Gieten
52:10
52:06
10
Monique Lahuis
54:15
54:11
11
Irma Fransens
Nieuwe Pekela
54:16
54:07
12
Nikki Abrahams
Gieten
55:35
55:27
13
Cindy
Gasselterhijven
55:57
55:52
14
Atty Moesker
Borger
56:38
56:30
15
Rianne Kombrink
Gieterveen
1:00:12
1:00:03
16
Geja Rosing
Gieterveen
1:00:13
1:00:04
17
Nienke Werter
Winschoten
1:00:38
1:00:33
18
Amanda Bekema
Froombosch
1:01:56
1:01:48
19
Wendy Meyer
Gieten
1:11:09
1:10:59
20
Desie Bovenkamp
Veendam
1:11:10
1:11:02
www.uitslagen.nl
21-07-2019 12:11