Uitslagenlijst Turfloop Schijf

Schijf - Zaterdag 13 juli 2019

H5, TURFLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Wortel
Dordrecht
17:26
2
Dieter van de Buys
Wuustwezel (B)
17:57
3
Joris Luckx
Kalmthout
18:01
4
Riemis Jente
Brecht BelgiŽ
18:44
5
Robert Schrauwen
Roosendaal
18:45
6
Jelle van Gestel
Kalmthout
19:20
7
Ad van Beek
Etten-Leur
19:23
8
Robin van nijnatten
Zundert
19:46
9
Nick Beyers
Essen (B)
19:49
10
Michael de Wolf
Roosendaal
20:23
11
Andre Meijers
Hoedekenskerke
20:26
12
Jorgen van Trijp
Schijf
20:35
13
Lander van Gestel
Kalmthout
20:51
14
Niels Suijkerbuijk
Schijf
20:51
15
Joey van der Rijk
Schijf
20:52
16
Stijn
Schijf
21:02
17
Gijs Jongenelen
Roosendaal
21:04
18
Pascal van Zon
Achtmaal
22:55
19
Olof de Ruiter
Numansdorp
23:17
20
Frans van der Wulp
Nispen
23:27
21
Jack Vissers
Prinsenbeek
23:34
22
Rien Vanlaerhoven
Schijf
24:15
23
Johan Peeters
Sprundel
24:41
24
Martin van der Have
Nieuwe Tonge
24:44
25
Jac Beekers
Etten-Leur
24:48
26
Rene de Vries
Breda
25:00
27
Jack van Kalmthout
Rucphen
25:50
28
Frank Frik
Oud Gastel
25:55
29
Robbe Dictus
Kats
26:15
30
Daan Reuhman
Waalre
26:30
31
Jim Broos
Schijf
27:21
32
Sem Huijbregts
Schijf
27:22
33
Jos de Roover
Galder
27:28
34
Wesley Faes
Etten-Leur
27:42
35
Renť Huijbers
Schijf
28:40
36
Martijn Jongenelis
Schijf
28:40
37
Niels Vriends
Roosendaal
28:51
38
Mats Hendrickx
Breda
29:09
39
Arno Hendrickx
Breda
30:08
40
Bart van den Bergh
Zundert
31:45
41
Tijl
Wernhout
31:59
42
Joost Castelijn
Schijf
32:14
43
Paul van Dongen
Etten-Leur
33:07
44
Rob van Haperen
Etten-Leur
33:54
D5, TURFLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita van de Have
Nieuwe-Tonge
21:38
2
Nadine de Wilde
Wilhelminadorp
21:55
3
Corina van Koulil
Sprundel
22:02
4
Marjolein van loenen
Schijf
22:11
5
Dorien van Loenen
Schijf
22:33
6
Ingrid van Erk
Schijf
23:04
7
Dewi Coremans
Wernhout
25:52
8
Annemiek Bartels
Rucphen
25:59
9
Miriam de Jong
Loenhout(B)
26:45
10
Vera Suijkerbuijk
Schijf
26:47
11
Kristel van oorschot
Schijf
26:51
12
Fleur Suijkerbuijk
Schijf
26:59
13
Jacqeline Meijers
Hoedekenskerke
27:10
14
Ingrid van loenen
Schijf
27:12
15
Ilona Vriends
Schijf
27:14
16
Birgit Koevoets
Schijf
27:47
17
Rien de Wilde
Wilhelminadorp
27:52
18
Annette Vorster
Huijbergen
28:28
19
Petra van Overveld
Rucphen
28:28
20
Karin Luijken
Rucphen
28:28
21
Monique Gommeren
Roosendaal
28:41
22
Carla van Kalmtout
Schijf
28:51
23
Wirna van Gastel
Schijf
28:58
24
Ria Frijters
Etten-Leur
29:08
25
Bregje Kruis
Schijf
29:51
26
Natasja Broos
Schijf
29:55
27
Ingrid van Erk
Klein Zundert
30:44
28
Evelien van Bekhoven
Schijf
31:04
29
Claudia Faes Foesenek
31:51
30
Judith Evers
Roosendaal
32:02
31
Sandra Kooij
Roosendaal
32:13
32
Selina van Peer
Roosendaal
32:13
33
Natasja van Zon
Achtmaal
32:17
34
Mien Ossenblok
Zegge
32:41
35
Ellis Naenen
Schijf
32:50
36
Kristel Snepvangers-Kerstens
Schijf
33:05
37
Els Boender
Oosterhout
33:43
38
Deni Beekers
Etten-Leur
34:03
39
Els Schuurmans
Etten-Leur
35:25
40
Malou Somers
Roosendaal
36:14
41
Claudia Kuijstermans
Schijf
37:37
42
Ann Smout
Galder
37:39
H10, TURFLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Franken
Ridderkerk
32:08
2
Mels Lambregts
Roosendaal
32:52
3
Ricardo Sint Nicolaas
Oude-Tonge
33:57
4
Nick Jacobs
Roosendaal
34:02
5
Mark Hereijgers
Zundert
36:51
6
Freek Goedhart
Dirksland
37:17
7
Toon Heeren
St. Willebrord
37:23
8
Raf Oprins
Meer
37:30
9
Jos de Laat
Etten-Leur
37:43
10
Rens van Hooydonk
Bavel
38:07
11
Richard van Zantvliet
Zwijndrecht
38:09
12
Kees Lazeroms
Etten-Leur
38:13
13
Bob Schalken
Etten-Leur
38:23
14
Matthijs Roks
Rucphen
39:08
15
Jan Muller
Sprundel
39:46
16
Jan Kersten
Den Haag
42:15
17
Erwin de Vriend
Roosendaal
42:26
18
Martijn van Well
Etten-Leur
42:44
19
Jacques de Groot
Bergen op Zoom
42:52
20
Jaco Rip
Scherpenisse
42:56
21
Arjen Bujze
Etten-Leur
43:07
22
Willem Dekkers
Etten-Leur
43:10
23
Leon Paelinck
Roosendaal
43:25
24
Tilburgs Frank
Meer BelgiŽ
43:40
25
Rob Luijkx
Etten-Leur
43:43
26
Peter Gulden
Etten-Leur
43:46
27
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
43:55
28
Rini Voeten
Rucphen
44:27
29
Melvin Wolters
Papendrecht
44:30
30
Martijn Naenen
Schijf
44:45
31
Rini van Gils
Wernhout
44:46
32
Gilles Goorden
Schijf
45:25
33
Gertwan Soethout
Etten-Leur
45:40
34
Daniel Elst
Klein Zundert
45:54
35
Chris Hoebergen
Roosendaal
46:21
36
Dirk Vermeylen
Ekeren
46:29
37
Michael Boelens
Bergen op Zoom
46:33
38
Van Nijnatten
Zundert
46:39
39
Dick Ringelberg
Etten-Leur
46:42
40
Hans Moerland
Oud Gastel
46:52
41
Andre Schrans
Ekeren
47:15
42
Frans van Bedaf
Essen (B)
48:00
43
Diederik van Hees
Roosendaal
48:35
44
Ellert Eichhorn
Schijf
49:12
45
Piet Danen
Oud Gastel
49:14
46
Fred Kooijman
Dordrecht
49:16
47
Joop Stuy
Alblasserdam
49:19
48
Jos Vriends
Zundert
49:29
49
Marco Goorden
Roosendaal
49:42
50
Rini Verhoeven
Etten-Leur
50:10
51
Ton Schrauwen
Roosendaal
50:25
52
Tom Vriends
Roosendaal
50:44
53
Micael Klaasse
Roosendaal
50:46
54
Bauke de Jong
Krimpen aan den IJssel
50:59
55
Jos Jochems
Etten-Leur
51:11
56
Jos Willemsen
Zundert
51:53
57
Cor van Nijnatten
Schijf
52:00
58
Bertus van Eekelen
Chaam
52:07
59
Rick van Oers
Willemstad Nb
52:48
60
Felix Janssens
Bergen op Zoom
52:52
61
Helmut Naalden
Wernhout
53:21
62
Luc van der Well
Schoten
53:52
63
Jens Korsmit
Rucphen
54:44
64
Chris de Koe
Vlissingen
54:55
65
Ad van Nijnatten
Roosendaal
55:04
66
Peter van Nijnatten
Schijf
55:10
67
Cees van Opstal
Wernhout
56:00
68
Goetschalckt Behhy
Wortel
56:07
69
Albert John Vervorst
Roosendaal
56:42
70
Patrick Lambregts
Hoogstraten
57:10
71
Mark-Jan Kleiborn
Etten-Leur
59:43
72
Anton van Ginneeken
Hoeven
1:15:50
D10, TURFLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
41:22
2
Jose van der Linde
Etten-Leur
43:54
3
Marion Verbruggen
Sprundel
46:04
4
Marjolein Broos
Schijf
49:08
5
Cora van Eekelen
Wouw
49:16
6
Anita van Dorst
Etten-Leur
50:07
7
Frie Adriaansen
Meer BelgiŽ
51:10
8
Cia Smulders
Etten-Leur
52:19
9
Lanslots Viviane
merksplas
54:05
10
Corrie Reugebrink
Roosendaal
54:41
11
Janneke Buijnsters
Zundert
55:12
12
Ingrid de Bruijn
Meer
55:26
13
Hillen Hild
Meer (B)
56:21
14
Siska Bod
Sprundel
57:26
15
Sylvia Vergouwen
Schijf
58:11
16
Annie van Oijen
Achtmaal
58:45
17
Francy van de Korput
Schijf
59:45
18
Ria Goorden
Achtmaal
1:01:08
19
Pricilla Bink
Rucphen
1:01:08
Graag tot ziens weer bij de Turfloop Schijf 2020
Hopelijk tot volgend jaar
www.uitslagen.nl
14-07-2019 14:31