Uitslagenlijst Parelloop Vasse

Vasse - Vrijdag 12 juli 2019

J-12, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen Groeneveld
Coevorden
5:08
2
Rufael Kinfe
Coevorden
5:13
3
Henrik Rinse Gijlers
Hengelo Ov
5:14
4
Tom Hemmelder
Tilligte
5:41
5
Guus ter Braak
Denekamp
5:55
6
Bram Kulpe
Almelo
6:21
7
Binq Groeneveld
Coevorden
6:49
8
Coen Bosch
De Lutte
7:04
9
Joep Groeneveld
Coevorden
8:42
M-12, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Hemmelder
Tilligte
5:39
2
Vere Tijink
Enschede
7:06
3
Hanne Kamphuis
Vasse
8:20
J-8, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mica Molenaar
Almelo
5:45
2
Melle Hams
Tubbergen
5:49
3
Ruben Pol
Coevorden
6:50
4
Per van Langen
Tubbergen
6:59
5
Tobias Pol
Coevorden
7:06
6
Jurre Mensink
Oldenzaal
7:16
7
Nathan Pol
Coevorden
9:23
8
Finley Keukelaar
Albergen
9:33
M-8, RABO KIDSRUN 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carien Bosch
De Lutte
6:28
2
Roos Hemmelder
Tilligte
6:30
3
Janne Tijink
Enschede
8:09
4
Suus Hemmelder
Tilligte
9:30
J-12, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram ter Braak
Denekamp
9:10
2
Juup Arends
Tilligte
9:34
3
Siem Boerrigter
Tubbergen
9:56
4
Levi Hams
Tubbergen
10:49
5
Amaniel Kebreab
Coevorden
11:07
6
Pieter Bas Mensink
Oldenzaal
11:24
7
Loet Kamphuis
Vasse
17:07
M-12, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne ter Braak
Denekamp
10:03
J-16, RABO KIDSRUN 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bereket Kinfe
Coevorden
8:49
2
Mikel Berenst
Vroomshoop
8:52
VSEN, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadia Colmer
Utrecht
22:59
2
Jose Janmaat
Geesteren Ov
27:48
3
Ellis Kamphuis
Manderveen
28:26
4
Emma van Geel
Enschede
28:30
5
Rian Boerrigter
Tubbergen
28:47
6
Lieke Christenhusz
Enschede
29:20
7
Joyce Reerink
Oldenzaal
29:27
8
Ank Linneman
Harbrinkhoek
29:35
9
Marlies Semmekrot
Tubbergen
29:41
10
Leonie Semmekrot
Borne
29:41
11
Anoek Blikmans
Tubbergen
30:17
12
Carien Weersink
Geesteren Ov
30:35
13
Pia Brinkman
Geesteren Ov
30:35
14
Els Beltman
Ootmarsum
31:01
15
Annemarie Bernds
Manderveen
32:14
16
Linda Weustink
Enschede
32:14
17
Charissa Bernds
Manderveen
32:18
18
Hermie Slaghekke
Bornerbroek
33:35
19
Nathalie Visser
Enter
34:24
20
Anne Wilmink
Vasse
34:24
21
Laura Vruwink - Klijnsma
Enschede
34:49
22
Jeanine Bults Bijker
Assen
40:38
V40, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Welman
Harbrinkhoek
28:21
2
Gerdien Ekkerink
Almelo
29:01
3
Hannie Gijlers
Hengelo Ov
29:13
4
Ilona Geerdink-Bosch
De Lutte
30:03
V50, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Tassche
Denekamp
30:51
2
Yvonne Busscher
Ootmarsum
30:57
3
Linda Jousma
Haaksbergen
31:18
4
Annet Engbers
Enschede
33:53
5
Monique Wanschers
Almelo
39:47
MSEN, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Enschede
18:15
2
Gido Scherphof
Vriezenveen
18:59
3
Luuk Molenaar
Groningen
20:00
4
Kevin Lansink
Tilligte
21:42
5
Jasper Slaghekke
Fleringen
21:52
6
Bart Blaauwgeers
Geesteren Ov
22:16
7
Hans Broeze
Vriezenveen
30:08
M40, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barry Tijhof
Wierden
22:02
2
Heinz Kulpe
Almelo
22:15
3
Martijn Blom
Almelo
23:33
4
Ralf Egberink
Enschede
28:22
5
Erik Rijnders
Vroomshoop
30:27
M50, REINERINK BLOEM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Wanschers
Almelo
29:45
2
Jan Hekwolter
Langeveen
34:02
3
Andre Voshaar
Tubbergen
34:42
4
Jan van der Zande
Oldenzaal
39:39
VSEN, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chanine Goselink
Haaksbergen
42:11
2
Jolijn Strijbosch
Haaksbergen
42:56
3
Annemiek Engbers
Enschede
45:42
4
Sophie olde Scholtenhuis
Hengelo Ov
46:09
5
Merle Lansink
Hezingen
46:57
6
Emmy Bekhuis
Geesteren Ov
47:16
7
Anke Damhuis
Ootmarsum
47:24
8
Femke Kuipers
Zenderen
48:12
9
Merlin ten Tusscher
Borne
48:12
10
Anoek Burink
Tubbergen
49:39
11
Marjolein von Eije
Zwolle
50:19
12
Nienke Ensing
Hengelo Ov
50:51
13
Annemarie Smidt
Oldenzaal
51:46
14
Lysenke uit het Broek
Bad Bentheim
52:25
15
Anne Kempers
Deventer
52:46
16
Janneke Heerdink
Oldenzaal
52:46
17
Carine Abrahamsen
Albergen
53:06
18
Loes Borgerink
Albergen
53:06
19
Mirthe Tijman op Smeijers
Denekamp
53:50
20
Mieke Buursink
Hengelo Ov
54:05
21
Marloes Karman
Hengelo Ov
55:26
V40, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Siemerink
Oldenzaal
39:23
2
Machteld Paassen
Almelo
45:45
3
Christine Lohuis
Bornerbroek
47:29
4
Linda Mateboer
Delden
51:30
5
Nienke de Haan-Bonke
Enschede
53:20
6
Esther Rikken
De Lutte
53:47
7
Lisette Hekman
Oldenzaal
54:11
8
Ellen van Enst-Giesberts
Almelo
54:11
9
Maaike Schmidt
Almelo
54:11
10
Sandra Berenst
Vroomshoop
54:31
11
Isabelle Mensink
Ootmarsum
54:50
12
Sonja Hemmer
Geesteren Ov
56:10
13
Nicole Nordkamp
Oldenzaal
56:13
14
Anne Heerink
De Lutte
56:13
15
Kirsten Meijer
Geesteren Ov
57:26
16
Linda Koning
Wierden
58:03
17
Miranda Molendijk
Almelo
1:02:00
18
Sabine Janssen
Almelo
1:02:00
V50, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van Vliet
Oss
41:38
2
MariŽl Leemhuis
Tubbergen
42:52
3
Petra Lammerink
Tubbergen
46:45
4
Gerda Scholten
Weerselo
48:10
5
Ingrid Staarink
Tubbergen
48:43
6
Marga Busscher
Lattrop-Breklenkamp
48:48
7
Hilda Nanlohy
Nederland
54:46
8
Moniek Tijink
Tubbergen
56:11
MSEN, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Pol
Coevorden
30:03
2
Ruud Schurink
Ootmarsum
30:17
3
Jasper van Haaster
Gorssel
33:17
4
Pascal te Koppele
Haaksbergen
35:16
5
Rogier Busscher
Ootmarsum
35:51
6
Remy van der Beek
Enschede
36:07
7
Stefan Filart
Borne
37:13
8
Jeroen (Rocky) Mentink
Deventer
37:19
9
Roelof Wiebing
Deventer
39:52
10
Rick Achtereekte
Deventer
40:05
11
Ronald Voort
Almelo
40:20
12
Rocky Holland
Oldenzaal
40:37
13
Gijs Koning
Twello
40:47
14
Dagmar Boerrigter
Vasse
42:25
15
Vincent Voshaar
Bornerbroek
43:11
16
Bjorn Egberts
Vasse
44:12
17
Christian Maathuis
Denekamperweg 194 Vasse
44:43
18
Frank Groener
Harbrinkhoek
45:32
19
Thijs Houwing
Goor
48:02
20
Niels Achtereekte
Twello
49:17
21
Rutger Rikkink
Denekamp
50:19
M40, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Croon
Coevorden
31:40
2
Joost Kiewik
Hengelo Ov
41:25
3
Erik Braakhuis
Geesteren Ov
41:35
4
Daniel Visscher
Ootmarsum
43:35
5
Jeroen Spruit
Deventer
43:39
6
Laurens Pouwel
Almelo
44:57
7
Mark Oude Breuil
Albergen
52:38
8
Rogier Heerink
De Lutte
56:15
M50, BEWUST BEWEGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard A Schieke
Iveland
41:19
2
Eric Werger
Tubbergen
41:43
3
Bart van Vliet
Oss
42:50
4
Johan Lammerink
Tubbergen
43:56
5
Martin Nijboer
Haaksbergen
46:14
6
Bob Renkema
Amsterdam
46:20
7
Gerrit Bultman
Delden
47:44
8
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:06
9
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:02
10
Ben Lohuis
Bornerbroek
51:39
11
Willy Nanlohy
Nederland
51:42
12
Gerald Wiebing
Deventer
58:33
13
Ab Koetsier
Holten
1:09:21
14
Max van Beurden
Vroomshoop
1:11:35
VSEN, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Engbers
Enschede
57:21
2
Titia de Wit
Apeldoorn
1:04:44
3
Marlou Haverkamp
Vasse
1:09:45
4
Anne Verduin
Almelo
1:09:47
5
Lynet Heerts
Deurningen
1:13:30
6
Else Huis in 't Veld
Borne
1:14:05
7
Anneke Muis
Hardenberg
1:14:10
8
Nadine Keizer
Denekamp
1:14:52
9
Susan Willemsen
Denekamp
1:14:52
10
Carla Steenbeeke
Denekamp
1:14:56
11
Emily Oude Voshaar
Almelo
1:15:15
12
Annemiek Boers
Rijssen
1:15:17
13
Lotte van Schaik
Enschede
1:16:08
14
Ria Willems
Rijssen
1:16:19
15
Daphne Sleiderink
Enschede
1:17:23
16
Haike Meijer
Rossum Ov
1:19:06
17
Nienke van der Aa
Rossum Ov
1:19:07
18
Manon Lubbers
Enschede
1:19:07
V40, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Boudrie
Oldenzaal
59:44
2
Karin oude Voshaar
Geesteren Ov
59:52
3
Chantal Holtkamp
Oldenzaal
1:00:27
4
Kim Verbeek
De Lutte
1:00:53
5
Rianne Vossers
Enschede
1:03:22
6
Marjolein Hietbrink
Borne
1:04:14
7
Sandra de Vries
Enschede
1:05:11
8
Iris Van Heesch
Enschede
1:05:18
9
MariŽt Olde Dubbelink
Denekamp
1:05:30
10
Karen Engelbertink
Oldenzaal
1:06:38
11
Martine Ter Veld
Delden
1:09:22
12
Ine Bonke
Vasse
1:11:49
13
Melanie Veelders
Denekamp
1:12:48
14
Marlon Arends
Tilligte
1:12:48
15
Danielle Monninkhof
Denekamp
1:12:48
16
Inge Weusthof
Rossum Ov
1:13:19
17
Mireille Zuurwelle-Weusth
Oldenzaal
1:13:19
18
Saskia Blokhuis-Weusthof
Weerselo
1:13:19
19
Chantal Derksen
Oldenzaal
1:13:30
20
Marloes Velthuis
Denekamp
1:13:38
21
Cynthia Marsman
Rossum Ov
1:14:51
22
Tanja Brinks
Rijssen
1:15:16
23
Sigrid Hanekamp
Enschede
1:15:55
24
Esther Bregman
Rijssen
1:16:19
25
Bianca Lancel
Hengelo Ov
1:25:32
26
Janneke Lenferink
Hengelo Ov
1:25:32
V50, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Gerritsen
Enschede
1:07:52
2
Henriette Olthof
Borne
1:10:40
MSEN, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Zwienenberg
Nijverdal
42:32
2
Jorn Lammers
Marienheem
46:56
3
Fabian Harperink
Ootmarsum
48:31
4
Rick Brunninkhuis
Enschede
48:50
5
Luuk Wilmink
Ootmarsum
51:35
6
Sander Arendsen
Denekamp
53:59
7
Gijs Christiaans
Enschede
55:00
8
Quinten Dominique
Hengelo Ov
57:29
9
Matt Evers
Losser
57:30
10
Bram Haverkamp
Vasse
58:03
11
Alain Caudron
Enschede
58:12
12
Remco van den Barg
Losser
58:12
13
Jurgen Kleine Schaars
Ootmarsum
58:12
14
Patrick Benjamins
Almelo
58:48
15
Sten Hulshof
Mander
58:54
16
Sebastian Slots
Denekamp
1:05:12
17
Matthijs Leferink
Denekamp
1:05:17
18
Maarten Ranke
Enschede
1:05:18
19
Jaap Hinderdael
Ootmarsum
1:05:42
20
Hidde Reinalda
Ootmarsum
1:05:42
21
Hans J Last
Rijssen
1:13:49
22
Frank Kamphuis
Enschede
1:15:56
M40, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Wessels
Denekamp
47:31
2
Rik Rekers
Losser
58:45
3
Marco Oude Groothuis
Almelo
58:47
4
Edwin Brummelhuis
Deurningen
58:49
5
Marc Oude Voshaar
Geesteren Ov
59:17
6
Christiaan Verbeek
De Lutte
1:00:53
7
JŲrgen de Vries
Enschede
1:02:16
8
Dennis Slag
Enschede
1:04:40
9
Rogier Zeelenberg
Albergen
1:05:05
10
Ronald van Diemen
Denekamp
1:09:22
11
David Thomson
Bad Bentheim
1:10:17
12
Maarten Kloppenborg
Oldenzaal
1:10:17
M50, DUURZAAMSPORT 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Clemens Weersink
Vasse
53:31
2
Gert Berenst
Vroomshoop
53:41
3
Barjo Lamberink
Bergentheim
53:49
4
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
54:11
5
Jan Engbers
Enschede
55:00
6
Bert Dijkhuis
Hengelo Ov
58:10
7
Henri Hietbrink
Borne
1:00:29
8
Jan Schutte
Sibculo
1:01:02
9
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:03:37
10
Johan Legebeke
Almelo
1:04:46
11
Anton Bolhaar
Oldenzaal
1:04:47
12
Peter Vlaanderen
Enschede
1:05:13
13
Hendrik Jan Kleef
Haule
1:05:21
14
Gijs Reijns
Oldenzaal
1:06:57
15
Jan Waaijer
Geesteren Ov
1:07:06
16
Alexander Wenker
Assen
1:09:45
17
Marcel Schippers
Enschede
1:13:22
18
Marco Verveld
Enschede
1:13:38
19
Gerrit Jan Haverkamp
Vasse
1:21:54
20
Jos Bonke
Enschede
1:26:37
- BEEsports time & events - www.beesports.nl -
www.uitslagen.nl
12-07-2019 23:52