Uitslagenlijst Lopster Torenloop

Loppersum - Zaterdag 6 juli 2019

TRIM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Tervelde
Groningen
17:30
17:29
2
Barry Bronsema
Meedhuizen
18:01
17:59
3
Anne Jan van der Leest
Delfzijl
21:17
21:10
4
Rindert Havinga
Loppersum
21:20
21:07
5
Eric Swijghuizen
Spijk
21:21
21:14
6
Jorus Nieuwenhuis
Delfzijl
21:53
21:49
7
Olaf Groenbroek
Groningen
22:03
21:58
8
Simone de Wolf
Appingedam
22:18
22:15
9
Rik Buitenwerf
Gemeente
22:19
22:16
10
Denny Kremer
Appingedam
22:36
22:18
11
Remco Schilder
Loppersum
22:36
22:30
12
Frank Wolthers
Gemeente
23:03
22:57
13
Wout van der Eide
Loppersum
23:12
23:01
14
Rob Venema
Middelstum
23:27
23:09
15
Koen Broekhuizen
Loppersum
23:31
23:23
16
Dirk de Vries
Winsum
23:39
23:18
17
Nils Haak
Loppersum
23:43
23:27
18
Rick Boelens
Appingedam
23:50
23:33
19
Arjen Kwint
Loppersum
23:56
23:51
20
Harry Hammenga
Winsum
24:03
23:51
21
Frits Venema
Middelstum
24:07
23:48
22
Peter Slager
Stedum
24:09
24:00
23
Peter-Jan Stoter
Loppersum
24:17
24:04
24
Willem Jan Stuut
Zeerijp
24:21
24:11
25
Jan Ruiter
Delfzijl
24:33
24:27
26
Miranda van der Molen
Bedum
24:33
24:25
27
Theo Reinders
Appingedam
24:35
24:23
28
Bart Pijper
Appingedam
25:11
24:55
29
Marnix van den Brink
Groningen
25:13
24:57
30
Gijs Broekhuizen
Loppersum
25:24
25:10
31
Thon Wildeman
Loppersum
25:24
25:10
32
Margreet Ausma
Marum
25:35
25:33
33
Wout Martens
Loppersum
25:38
25:20
34
Theo Bosker
25:39
25:37
35
René Ottjes
Delfzijl
25:45
25:33
36
Klaas Sminia
Woltersum
25:50
25:44
37
Anna de Munck
Winsum
25:55
25:50
38
Evelien van der Eide
Loppersum
25:57
25:46
39
Gineke Hoeksema
Loppersum
26:04
25:55
40
Jelle de Vries
Loppersum
26:10
25:50
41
Harry Boer
Loppersum
26:12
25:55
42
Gordon Noorbergen
Groningen
26:19
26:00
43
John Mulder
Appingedam
26:48
26:36
44
Peter Boelens
Delfzijl
26:49
26:36
45
Robbe van der Meij
Delfzijl
26:54
26:48
46
Lennart Fransma
Eenum
27:04
26:54
47
Daan Martens
Loppersum
27:05
26:59
48
Johan Ausema
Groningen
27:06
26:52
49
Jacqueline Willems
Appingedam
27:07
27:00
50
Harold van der Leest
Spijk
27:20
27:12
51
Bé van der Laan
Meedhuizen
27:21
27:06
52
Margriet van Angelen
Gemeente
27:22
27:15
53
Priscilla Reiffers
Gemeente
27:22
27:16
54
Martijn Pot
Loppersum
27:24
27:20
55
Cheng Roggeveld
Loppersum
27:33
27:16
56
Marcel van Dortmont
Appingedam
27:44
27:30
57
Martijn Winter
Loppersum
27:50
27:37
58
Britt Breider
Loppersum
28:06
27:59
59
Marieke Bijlholt
Loppersum
28:14
28:08
60
Geert Jan Reinders
Loppersum
28:14
28:09
61
Linda van der Eide
Loppersum
28:23
28:12
62
Grietje Dijkmans
Winsum
28:23
28:14
63
Erik Sm it
't Zandt
28:36
28:25
64
Djamila Rozema
Appingedam
28:37
28:21
65
Marjet Pijper
Appingedam
28:37
28:21
66
Marlies Smit
't Zandt
28:38
28:26
67
Emke Heeres
Loppersum
28:40
28:21
68
Ruben Danhof
Loppersum
28:40
28:20
69
Patrick van Lennep
Appingedam
28:40
28:26
70
Eric Smolt
Appingedam
28:40
28:27
71
Chris van Haarlem
Wirdum
28:56
28:40
72
Cecile Kolthof
Middelstum
28:57
28:39
73
Evelyn Wolthuis
Gemeente
29:08
29:01
74
F. Kaper
Winsum
29:08
28:54
75
Martijn Wals
Loppersum
29:16
28:59
76
Hans Middel
Loppersum
29:16
28:59
77
Astrid Pestman
Spijk
29:20
29:15
78
Johanna de Bruin
Groningen
29:27
29:19
79
Kirsten van der Leest
Spijk
29:44
29:36
80
Piet Blaauw
Delfzijl
29:51
29:33
81
David Stephenson
Springwood (Australië)
29:55
29:43
82
Bertus Visser
Gemeente
29:57
29:46
83
Natasja Velleman
Aduard
30:02
29:52
84
Kelly Huisman
Assen
30:02
29:52
85
Tinette Kool
Garrelsweer
30:21
30:06
86
Johan Schansker
Loppersum
30:21
30:09
87
Leo Brouwer
Groningen
30:24
30:11
88
Hendrik Pieters
Warffum
30:28
30:10
89
Alje Kamminga
Loppersum
30:37
30:27
90
Karin Bekke
Raerd
31:00
30:45
91
Marleen van der Meer
Groningen
31:16
31:00
92
Coba de Vreis
Warffum
31:24
31:15
93
Mattanja Stuut
Zeerijp
31:37
31:26
94
Lizanne Hendriks
Roodeschool
31:37
31:29
95
Jeannet Bakema
Loppersum
31:42
31:27
96
Titia Vriesema
Zeerijp
31:59
31:48
97
Saskia Battjes
Gemeente
32:12
32:04
98
Tina Zuidveld
Garrelsweer
32:33
32:21
99
Karin Lalkens
Loppersum
32:34
32:22
100
Siegrid Bisschop
Uithuizen
32:36
32:25
101
Jeroen van Bolhuis
Assen
32:53
32:40
102
Pascal Reinders
Loppersum
32:56
32:39
103
Gerry Reinders
Loppersum
32:57
32:40
104
Freek Bosker
Middelstum
33:07
32:48
105
Leny Ausema
Groningen
33:11
32:57
106
Jurgen de Vries
Bedum
33:37
33:17
107
Jade Vermeulen
Delfzijl
34:03
33:46
108
Dunja Hendriks
Delfzijl
34:04
33:47
109
Sira Til
Sappemeer
34:35
34:20
110
Anita Westra
Uithuizen
34:54
34:42
111
Aafje van den Akker
Bedum
35:15
35:06
112
Janneke Krijger
Bedum
35:47
35:34
H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
33:01
33:00
2
Gerard Vos
Appingedam
35:02
35:00
3
Wouter Dijkstra
Zuidwolde
37:48
37:47
4
Marin Tooren
Bedum
39:27
39:24
5
André de Boer
Garrelsweer
39:53
39:51
6
Peter Edens
Appingedam
41:08
41:05
7
Jesper Bergsma
Westeremden
41:49
41:47
8
Ricardo Damminga
Baflo
42:47
42:45
9
René Hartlief
Baflo
44:11
44:03
10
Olav Sleurink
Loppersum
47:13
47:06
11
Peter Zwart
Groningen
48:22
48:09
12
Christiaan Balkema
Ten Post
48:33
48:24
13
Jasper van der Kroef
Loppersum
49:29
49:25
14
Harry de Boer
Groningen
49:30
49:21
15
Mark Dijkstra
Stedum
49:35
49:19
16
Marvin Hoeksema
Loppersum
50:53
50:45
17
Wim Beukema
Ten Boer
52:46
52:38
18
Andreas Bos
Appingedam
53:26
53:22
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Pettinga
Groningen
38:49
38:47
2
Marcel Stoffers
Appingedam
39:24
39:22
3
Richard Schudde
Delfzijl
39:30
39:27
4
Peter Meijer
Bedum
39:31
39:29
5
Gerrit Duits
Groningen
41:32
41:30
6
Richard van der Meij
Delfzijl
41:52
41:50
7
John Wijma
Groningen
42:04
42:01
8
Bert Ausma
Marum
42:14
42:13
9
Sybren Harmsma
Groningen
43:06
43:04
10
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:20
43:16
11
Gerben Zwerver
Winsum
43:24
43:20
12
Richard van der Werff
Usquert
43:41
43:37
13
Allert Winter
Groningen
44:37
44:32
14
Arjen Kwint
Loppersum
45:57
45:53
15
Alex Oskam
Middelstum
46:07
45:59
16
Ard Brons
Harkstede
48:39
48:36
17
Albert van den Noort
Appingedam
49:35
49:31
18
Pascal Leegstra
Delfzijl
50:05
49:59
19
Mark Tilman
Loppersum
51:05
50:48
20
Richard Meijer
Loppersum
51:07
51:03
21
Jan Klink
Loppersum
51:26
51:15
22
Hans Arling
Siddeburen
52:35
52:29
23
Marcel Meijer
Loppersum
52:46
52:38
24
Martin Martens
Loppersum
54:22
54:17
25
Erik Bakker
Uithuizermeeden
54:41
54:30
26
Robert Elzinga
Uithuizen
56:02
55:47
27
Menno Zuurman
Garrelsweer
56:05
55:56
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eduard Pechler
Bierum
38:25
38:23
2
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:11
39:08
3
Peter Trof
Appingedam
42:09
42:05
4
Diemer Top
Hoogkerk
42:17
42:13
5
Jeroen Feringa
Garrelsweer
43:09
43:05
6
Aris Pestman
Spijk
44:09
44:06
7
Eric Helmantel
Eelde
45:35
45:32
8
Fred Kamminga
Loppersum
45:42
45:35
9
Bobby Broersma
Groningen
48:56
48:51
10
Elko Knoop
Tolbert
49:21
49:14
11
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
50:11
50:05
12
Henk Martijn
Groningen
50:30
50:22
13
Gerrit van der Eide
Loppersum
53:57
53:47
14
Frans Mooi
Beerta
57:01
56:50
H60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bram Noordhuis
Appingedam
45:46
45:42
2
Jan Krans
Delfzijl
46:03
46:01
3
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
46:37
46:33
4
Ron Balkema
Appingedam
49:45
49:40
5
Meine Hoitsma
Kollum
49:54
49:40
6
Henk Schuitema
Zuidwolde
50:20
50:11
7
Dirk Heun
Appingedam
50:56
50:51
8
Henk Apotheker
Delfzijl
51:50
51:47
9
Jelle Slager
Usquert
51:52
51:48
10
Wubbe Rendering
Bourtange
53:59
53:51
11
Eric de Klerk
Stitswerd
54:02
53:48
12
Dirk de Weert
Uithuizen
54:43
54:28
13
Jan Helmantel
Ten Boer
56:34
56:24
14
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
57:19
57:10
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renske Linstra
Appingedam
41:56
41:55
2
Annemarije Souer
Bedum
44:29
44:25
3
Femke Veldman
Delfzijl
45:37
45:35
4
Monica Kamphuis
Delfzijl
46:14
46:11
5
Henriëtte Edens
Appingedam
47:59
47:54
6
Jildou Rinsma
Appingedam
48:03
47:57
7
Sarah de Boer
Garrelsweer
53:14
53:03
8
Monique van der Meer
Groningen
55:48
55:32
9
Jenny van der Veen
Uithuizen
59:43
59:33
V40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
40:44
40:41
2
Carla Dijkstra
Bedum
45:35
45:31
3
Marinda Pieters
Warffum
47:01
46:58
4
Lydia van Oosten
Siddeburen
48:04
47:58
5
Nienke Bouwman
Bedum
50:20
50:11
6
Lica Bradu
Groningen
52:00
51:52
7
Jacqueline Clements
Garrelsweer
54:37
54:28
8
Odile Bos
Stedum
56:11
56:02
9
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
59:43
59:32
10
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
1:05:26
1:05:15
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aleida Groothoff
Winsum
46:48
46:43
2
Gonny Houtman
Winsum
49:39
49:37
3
Attie Hummel
Appingedam
51:11
51:05
4
Frouk van Dijken
Loppersum
52:06
51:57
5
Rita Drok
Stedum
59:47
59:38
6
Lineke Ham
Warffum
1:03:32
1:03:16
7
Tiny Meijwes
Uithuizermeeden
1:07:31
1:07:19
Verslag en uitslagen op www.ommelanderloopcircuit.nl en uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
07-07-2019 13:25