Uitslagenlijst Zwartewaterlandloop

Zwartsluis - Vrijdag 28 juni 2019

12VRW, 12.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christina Mulder
Nieuwleusen
52:56
52:36
2
Leonie Eenkhoorn
Kampen
57:39
57:18
3
Hannelore van der Spek
Nijeveen
59:19
58:58
4
Lianne van de Guchte
Emmeloord
59:20
58:57
5
Lynn de Leij
Emmeloord
1:00:12
59:49
6
Anita van Nijen
Emmeloord
1:01:10
1:00:47
7
Diana Brinkman
Meppel
1:04:40
1:04:18
8
Sylvia Talen
Meppel
1:07:08
1:06:44
9
Claudia Goesmans
Zwolle
1:07:09
1:06:44
10
Liesbeth Hillebrand
Meppel
1:07:13
1:06:48
11
Sanne Dijkhuizen
Zwolle
1:07:31
1:06:55
12
Marloes Snel
Genemuiden
1:07:39
1:07:13
13
Nina Blom
Zwolle
1:08:16
1:07:42
14
Mieke Barenbrug
Zwolle
1:08:31
1:08:00
15
Nanda de Vries
Blokzijl
1:09:49
1:09:24
16
Erika Poppe
Nederland
1:11:12
1:10:45
17
Andy Vissers
Zwolle
1:12:18
1:11:55
18
Rebecca van der Kamp
Nederland
1:12:41
1:12:15
19
Mirjam Voerman
Zwartsluis
1:13:33
1:13:09
20
Anne - Marthe Mooiweer
Zwartsluis
1:16:15
1:15:48
21
Inge Zwiers
Oldebroek
1:16:15
1:15:46
22
Yolanda Mors
Zwolle
1:16:31
1:16:08
23
Esther Leenman
Zwartsluis
1:17:25
1:16:51
24
Ineke Riezebos
IJsselmuiden
1:18:23
1:17:54
25
Marthe Pranger
Oosterzee
1:20:57
1:20:37
12MAN, 12.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Visscher
Rouveen
44:24
44:05
2
Henk Smallebrugge
Hasselt
44:33
44:13
3
Christian van Es
Zwartsluis
47:56
47:36
4
Kris Gaworski
Genemuiden
48:20
48:01
5
Silvan van den Belt
Ijsselmuiden
48:33
48:12
6
Mark de Leeuw
Ruinerwold
48:39
48:20
7
Albert Mussche
Nieuwleusen
48:47
48:27
8
Arjan de Haan
Rouveen
53:06
52:46
9
Olaf Prins
Hasselt
53:08
52:49
10
Richard Godijn
Lelystad
53:11
52:47
11
Hein Doff
Zwolle
53:19
52:57
12
Freddie Bouma
Steenwijk
53:24
53:05
13
Gerarld Beens
Hasselt
53:37
53:08
14
Arjan Kamphof
Hasselt
53:52
53:23
15
Harm Prins
IJsselmuiden
54:10
53:49
16
Egbert Kruidhof
Hasselt
54:35
54:09
17
Pedro Sluiter
Zwolle
54:46
54:11
18
Gerrit van Oene
Kampen
54:59
54:37
19
Robert van der Meulen
Kampen
55:00
54:38
20
Jackny van Dieren
Meppel
55:16
54:57
21
Udo Waanders
Hellendoorn
55:50
55:30
22
Robert Stam
Hasselt
55:59
55:36
23
Christiaan Zwiep
Zwartsluis
56:07
55:36
24
Gert Jan Snel
Hasselt
56:15
55:47
25
Roelof Schra
Staphorst
56:50
56:29
26
Klaas van de Belt
Genemuiden
56:55
56:26
27
Jarno Nijboer
56:59
56:33
28
Wout Brinkman
Meppel
57:24
57:03
29
Roy Koster
Hasselt
57:24
56:58
30
Lourens Benthem
Vollenhove
57:42
57:21
31
Rene Bosma
Hasselt
57:51
57:31
32
Erwin Noorman
Lelystad
57:56
57:36
33
Michel Dolstra
Meppel
58:21
57:59
34
Nico Staal
Hasselt
58:39
58:15
35
Herman Schra
Genemuiden
59:07
58:39
36
Pieter Habermehl
Meppel
59:16
58:44
37
Arek Ostojski
Emmeloord
1:00:00
59:41
38
Jako Chaigneau
Zwolle
1:01:35
1:01:14
39
Ronald Voerman
Zwartsluis
1:01:59
1:01:34
40
Jan Leusink
Zwartsluis
1:02:00
1:01:33
41
Fred Adema
Amstelveen
1:02:00
1:01:35
42
Bjorn van de Vegte
Zwartsluis
1:02:01
1:01:34
43
Ronald Zijlstra
Zwartsluis
1:02:52
1:02:25
44
Karlo Naberman
Sint Jansklooster
1:02:56
1:02:24
45
Robert-Jan de Vries
Zwartsluis
1:02:56
1:02:29
46
Angelo Wallé
Nederland
1:03:19
1:02:52
47
Ard van Beek
IJsselmuiden
1:03:32
1:03:02
48
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
1:03:56
1:03:25
49
Julius Rense
Rotterdam
1:03:58
1:03:25
50
Marijn van der Welle
Zwartsluis
1:04:33
1:04:13
51
Dennis Bakker
Meppel
1:04:34
1:04:12
52
Jeroen Schippers
Hasselt
1:05:07
1:04:44
53
Bernd de Graaf
Zwartsluis
1:05:44
1:05:18
54
Peter Goetheer
Zwartsluis
1:06:24
1:05:49
55
Huub Fakkert
De Wijk
1:06:50
1:06:19
56
Robert Kilsdonk
Zwolle
1:07:31
1:06:56
57
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:07:48
1:07:18
58
Sjoerd Koelmans
Meppel
1:08:28
1:08:05
59
Daniel Groen
De Blesse
1:08:48
1:08:23
60
Erwin van Wendel
Hillegom
1:09:05
1:08:33
61
Bert Eenkhoorn
Rouveen
1:10:04
1:09:34
62
Cees van der Kamp
Nederland
1:11:12
1:10:46
63
Klaasjan Louw
Zwartsluis
1:11:45
1:11:15
64
Henk ter Steege
Balkbrug
1:11:53
1:11:25
65
Jurriën Veldwijk
Enschede
1:12:04
1:11:38
66
Ben Tempert
Nijverdal
1:13:03
1:12:30
67
Gerco van Beuzekom
IJsselmuiden
1:13:41
1:13:10
68
Ronald Marsman
Zwartsluis
1:15:10
1:14:37
69
Sander Treur
Zwartsluis
1:17:35
1:17:02
70
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:17:44
1:17:15
71
Albert Kuilder
Almelo
1:18:54
1:18:23
72
Klaas van der Vegt
Giethoorn
1:19:06
1:18:38
E3VRW, ESTAFETTE 3*4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Blij Ei
Meppel
1:04:36
2
Natasja Scholten-Mooiweer
Kampen
1:07:07
3
Lia Kuijer
Ruinerwold
1:15:20
E3MAN, ESTAFETTE 3*4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Oosterhuis
Hasselt
55:45
2
Erwin Kuiper
Koekange
59:11
3
Rémon van der Sluis
Staphorst
1:05:08
VROUW, KIDSRUN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loïs Horné
Meppel
4:31
4:30
2
Noor Boldewijn
Staphorst
4:38
4:37
3
Laura Gaworska
Genemuiden
5:14
5:10
4
Lara van den Berg
Genemuiden
5:26
5:24
5
Jasmijn van der Stouwe
Zwartsluis
5:28
5:26
6
Celeste Bosman
Zwartsluis
5:29
5:29
7
Fay Hoexum
Zwartsluis
5:33
5:26
8
Sofie Rosman
Zwartsluis
5:53
5:49
9
Berber de Jonge
Zwartsluis
5:53
5:49
10
Zoë Leusink
Genemuiden
5:57
5:55
11
Sara Boldewijn
Staphorst
6:03
5:58
12
Marleen Mosman
Zwartsluis
6:19
6:12
13
Sophie Kerssies
zwartsluis
6:29
6:24
14
Estelle Voerman
Zwartsluis
6:36
6:34
15
Guusje Post
Zwartsluis
6:38
6:35
16
Lise Visscher
Zwartsluis
6:46
6:41
17
Eva Moorman
Zwartsluis
7:00
6:55
18
Judith van Dijk
Zwartsluis
7:13
7:13
19
Imma Veldman
Zwartsluis
7:19
7:18
20
Pien de Jong
Zwartsluis
7:26
7:25
MAN, KIDSRUN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yaniek Versfeld
Meppel
3:54
3:53
2
Brian Pastoor
Hasselt
4:17
4:16
3
Matthias Alexandre Lourenco
Hasselt
4:28
4:27
4
Joas van Wijngaarden
Hasselt
4:36
4:35
5
Maxim Peters
Emmeloord
4:42
4:38
6
Amos van den Berg
Zwartsluis
4:42
4:42
7
Boris de Jonge
Zwartsluis
4:47
4:43
8
Ivo Nieuwboer
Zwartsluis
5:01
4:56
9
Bram Zijlstra
Zwartsluis
5:10
5:04
10
Haben Amahadari
zwartsluis
5:12
5:12
11
Hugo Kikkert
Zwartsluis
5:15
5:15
12
deelnemer 462
5:31
5:27
13
Mylow Hoekjan
Gendt
5:48
5:48
14
Nick Zijlstra
Zwartsluis
5:53
5:47
15
Lucas Moorman
Zwartsluis
5:57
5:55
16
Seth Leusink
Genemuiden
6:03
6:01
17
Dani Riezebosch
Hasselt
6:09
6:06
18
Gijs Halbertsma
6:12
6:11
19
Melle Driessen
Sint Jansklooster
6:18
6:15
20
Thijs Rook
Belt Schutsloot
6:40
6:37
21
Ties Boldewijn
Staphorst
7:10
7:05
22
Gijs-Jan Post
Zwartsluis
7:15
7:13
VR10+, KIDSRUN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Versfeld
Meppel
3:50
3:49
2
Daniek Boer
Meppel
4:38
4:37
3
Lisan Troost
4:47
4:44
4
Liza Smalbrugge
Hasselt
5:28
5:26
5
Quinty Bosman
zwartsluis
5:52
5:47
6
Deiina Amahadari
Zwartsluis
6:26
6:22
7
Rosa Visscher
Zwartsluis
6:36
6:33
8
Marloes Rook
Nederland
7:00
6:55
9
Taghuas Amahadari
Zwartsluis
7:18
7:15
10
Faya Bosman
Zwartsluis
7:21
7:19
MN10+, KIDSRUN 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Voerman
Zwartsluis
4:12
4:09
2
Elon van den Berg
zwartsluis
4:16
4:15
3
Joël Würsten
Hasselt
4:24
4:23
4
Koen Geertman
Zwartsluis
4:36
4:32
5
Valentijn Peters
Emmeloord
4:40
4:36
6
Anne Westerhuis
Zwartsluis
4:52
4:48
7
Julian Overmars
Zwartsluis
5:47
5:43
8
Bas Beuzenberg
5:54
5:48
VROUW, KIDSRUN 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jill Horné
Meppel
13:48
13:32
2
Eline Meijerink
Zwartsluis
14:09
13:53
MAN, KIDSRUN 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tristan de Haan
Zwolle
12:43
12:27
2
Sylvan Kikkert
Zwartsluis
13:15
13:13
3
Noah Kikkert
Zwartsluis
13:59
13:44
4
Jack Fakkert
Zwartsluis
14:08
13:52
5
Thijmen Kuiken
Zwartsluis
14:09
13:53
6
Sem Visscher
Zwartsluis
14:55
14:40
7
Bas Beuzenberg
Nederland
14:56
14:39
8
Ruben Mijnheer
Hasselt
15:02
14:46
9
Joey Snijder
Zwartsluis
15:20
15:05
10
Bram van Dijk
Zwartsluis
15:23
15:06
11
Mylow Hoekjan
Gendt
15:23
15:23
12
Jelle Siemensma
Zwartsluis
15:36
15:36
13
Diaz Volken
Zwartsluis
17:43
17:27
VROUW, AGNIETENRUN 3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
Wezep
13:15
13:15
2
Julia van Vulpen
Vollenhove
14:05
14:04
3
Fleur Slurink
Nederland
16:21
16:18
4
Marlot Doornwaard
Nederland
16:21
16:21
5
Angelina Hoen
Nederland
16:25
16:21
6
Rianne Rook
Nederland
16:31
16:29
7
Kim Kleinpenning
Nederland
16:48
16:45
8
Anouk Fakkert
Zwartsluis
17:16
17:14
9
Veerle vd Weerd
Nederland
17:17
17:13
10
Julia Visser
Dalfsen
17:17
17:15
11
Iris Visser
Nederland
22:52
22:48
12
Annelie Smit
Nederland
22:52
22:49
13
Romée Vinke
Nederland
23:04
23:00
14
Kaylyn Grolleman
Nederland
23:04
23:00
15
Puck Fakkert
Nederland
23:04
23:00
16
Romy Liefers
Nederland
23:05
23:01
17
Emma Bergman
Nederland
23:07
23:03
18
Sophie van der Weerd
Genemuiden
23:09
23:05
19
Nina Smeding
Nederland
23:09
23:05
MAN, AGNIETENRUN 3 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maxwell Bayer
Huizen
12:19
12:19
2
Bryan Hansma
Nederland
12:27
12:27
3
Ramon Eenkhoorn
Nederland
12:28
12:27
4
Rick Smelt
Nederland
12:30
12:28
5
Lamiek Dawiet
Rouveen
12:45
12:44
6
Chris Schoonewelle
Nederland
12:58
12:56
7
Damian Jansen
Nederland
13:07
13:05
8
Alec Lindeboom
Rouveen
13:16
13:15
9
Maarten van Dieren
Meppel
14:09
14:07
10
Jaron Sieders
Nederland
14:40
14:39
11
Tim Kerssies
Nederland
15:14
15:12
12
Timo Goossens
Nederland
16:07
16:06
13
Anne van der Kolk
Nederland
16:15
16:14
14
Ruben van Beekhuizen
Nederland
16:22
16:21
15
Tiemen van Dijk
Nederland
16:24
16:23
16
Simon van Doorne
Nederland
16:49
16:44
17
Quinten Schulte
Zwartsluis
16:53
16:53
18
Stijn Lindenholz
Nederland
18:24
18:23
19
Stijn Overmars
Nederland
22:54
22:49
20
Luka Stam
Nederland
22:55
22:50
21
Ruben Bakker
Nederland
22:56
22:51
6VRW, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliane Huitema
Sint Jansklooster
28:56
2
Daniëlle Schonewille
Giethoorn
30:13
3
Gabriela Gaworska
Genemuiden
30:46
4
Nienke van der Woude
Hasselt
32:37
5
Jennifer Rook
Belt-Schutsloot
33:10
6
Margriet Korterink
Rouveen
33:42
7
Zane Jaundžeikare
Meppel
33:55
8
Hedi Van der Stouwe
Zwartsluis
33:58
9
Marieke van den Belt
IJsselmuiden
34:05
10
Klazien Veerman
Hasselt
34:09
11
Rosa van Dijk
Zwartsluis
34:32
12
Evelien Smallenbroek
Zwolle
34:33
13
Marcha Hoekjan
Gendt
34:53
14
Alma Klaver
Belt-Schutsloot
35:21
15
Hester Arkema
Hasselt
35:23
16
Marleen Hegeman
Hasselt
36:18
17
Lydia Hoorn
Zwolle
36:27
18
Marike Dijkstra
Zwartsluis
36:27
19
Hennie Kisteman
Zwartsluis
36:32
20
Arianne Breunis
Zwolle
37:26
21
Aline Mateboer
Genemuiden
38:00
22
Alice Nieuwboer
Zwartsluis
38:16
23
Larissa Riezebosch
Hasselt
38:29
24
Anita Schuurhuis
Zwolle
38:58
25
Margreeth Goldberg
Giethoorn
39:01
26
Meike Kronenberg
Zwartsluis
39:17
27
Klaassien Troost
Meppel
39:25
28
Willeke Mulder
Zwartsluis
40:00
29
Estelle Bongers
Hasselt
40:17
30
Mariaan Gunnink
Rouveen
40:17
31
Rianne van Beuzekom
IJsselmuiden
40:21
32
Karlijn van der Veen
Kampen
40:46
33
Aletta van Etten
IJsselmuiden
40:49
34
Helma van Beek
IJsselmuiden
44:38
35
Henriette Bongers
Hasselt
45:17
36
Mieke Bronsema
Emmeloord
46:21
37
Marie-Claire Lauber
Zwolle
46:41
6MAN, 6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Brandenburg
Steenwijk
23:20
2
Mpho Chaigneau
Zwolle
23:40
3
Wesley Pestman
Nederland
24:43
4
Klaas Arkema
Hasselt
25:14
5
Marten Bolt
Zwartsluis
25:44
6
Tycho Hoekjan
Gendt
26:47
7
Alfred Ubels
Steggerda
27:33
8
Maurice Hoekjan
Gendt
27:36
9
Sjoerdsma
Hattem
27:40
10
Jeroen Hanson
Hasselt
28:25
11
Gerjan Kronenberg
Zwolle
28:28
12
Gerko Dorgelo
Zwartsluis
29:00
13
Cor Boes
Darp
29:29
14
Justin Bols
Genemuiden
30:10
15
Dennis ter Welle
Nieuwleusen
30:27
16
Erik van der Stouwe
Zwartsluis
30:56
17
Jan Mulder
Rouveen
31:30
18
Albert Jansema
Zwartsluis
31:35
19
Papa Naberman
Hasselt
31:51
20
Frits Schuurman
Zwartsluis
32:04
21
Arne De Jonge
Belt-Schutsloot
32:30
22
EJ Bols
Genemuiden
32:42
23
Robin Marsman
Zwartsluis
33:13
24
Robert ter Maten
Steenwijk
33:50
25
Huub Geertman
Zwartsluis
34:08
26
Gert-Jan Ubels
Staphorst
34:33
27
Peter Naberman
Hasselt
34:45
28
Stephan Jansen
Zwolle
34:54
29
Ton Van Vilsteren
Grootegast
35:11
30
Alex de Jong
Emmeloord
35:15
31
Erik Tieman
Hasselt
36:17
32
Nico Minnema
Kampen
38:00
33
Bart Kattenberg
Meppel
40:30
34
Erik Jansen op de Haar
Zwartsluis
40:59
35
Henry Roeland
Rouveen
45:18
www.uitslagen.nl
06-07-2019 19:52