Uitslagenlijst Triatlon Baardmannetje

Oostvoorne - Zondag 23 juni 2019

M 16J, 1/16 TM 16 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
39:56
2
Lars van den Band
Oostvoorne
40:41
3
Jur Mesu
Middelburg
41:00
4
Wouter-Jaap Kraak
TVS 90
41:39
5
Stein Rietberg
Oost-Souburg
43:39
6
Kasper Koopman
Biggekerke
44:41
7
Glenn van Straten
TVS 90
46:31
8
Milan Ortgiess
TVS 90
48:59
9
Thijs van den Band
Oostvoorne
50:38
V 16J, 1/16 TM 16 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liselotte Bultema
TVS 90
44:00
2
Kyra van de Voorde
Middelburg
45:48
3
Anne Freij
TVS 90
47:57
4
Anouk van IJzendoorn
Spijkenisse
48:53
5
Hilde Koole
Zoutelande
49:02
M 16, 1/16 SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Klaaijsen
TVS 90
39:32
2
Edwin van Straten
TVS 90
46:31
3
Gerard Dullemond
TVS 90
47:40
4
Joost Magermans
Oostvoorne
52:55
5
Dick Assenberg van Eijsde
Tinte
53:39
V 16, 1/16 SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Bruin
Rotterdam
36:54
2
Anita van den Band
Oostvoorne
43:10
3
Annelies van der Ploeg
Oostvoorne
43:41
4
Daisy Kruimink
Brielle
44:12
5
Belinda van der Hoogt
Oostvoorne
45:53
6
Yolanda Klomp
Rotterdam
47:53
7
Evelien van der Kooij
Brielle
49:36
8
Margriet Bakker Urlings
Oostvoorne
53:39
9
Parvane Sariri
Nieuwerkerk ad IJssel
53:50
M 1/8, 1/8 SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Dijkshoorn
Amsterdam
57:03
2
Roel Linde
TVS 90
1:04:19
3
Theo Kraaijenbrink
TVS 90
1:04:53
4
Thom Van den Ham
Elst Gld
1:05:37
5
Cees Den Dunnen
Vlaardingen
1:06:02
6
Michel Klaasse
Brielle
1:06:34
7
Sebastiaan Wittenberg
Unltd Rotterdam
1:07:34
8
Leo van der Harg
Triatlon Groep Voorne
1:08:25
9
Jon Kegge
Goedereede
1:09:16
10
Aad Geluk
Vlaardingen
1:09:20
11
Mark Linde
TVS 90
1:09:54
12
Roy van der Valk
Rotterdam
1:10:01
13
Robert Westdijk
Rotterdam
1:10:12
14
Martin Rohleder
Rockanje
1:10:16
15
Ben Ruiter
Krimpen aan den IJssel
1:10:28
16
Paul Konijnenburg
Unltd Rotterdam
1:10:50
17
Jeroen Ulfman
Stellendam
1:11:39
18
Mike Suurmond
Vlissingen
1:12:57
19
Ronnie Mesu
Middelburg
1:13:01
20
Bas Hagoort
Dirksland
1:13:16
21
Nigel Melker
Barendrecht
1:14:15
22
Erik Tuk
Brielle
1:14:48
23
DaniŽl Hordijk
Hellevoetsluis
1:15:21
24
Andre Brouw
Dordrecht
1:15:38
25
Wichard Oosterman
Brielle
1:16:21
26
Martin Jan van Hoven
Brielle
1:16:55
27
Robin Vosse
Rozenburg Zh
1:17:00
28
Wouter Schipper
Spijkenisse
1:17:30
29
Ed Stuut
TVS 90
1:19:25
30
Jeroen Duizendstra
Oostvoorne
1:22:25
31
Gert-Jan Roest
Rotterdam
1:23:52
32
Arjan van der Heijden
Abbenbroek
1:23:56
33
Wil Walhain
Bleiswijk
1:25:49
34
Arnold Vonk
Schipluiden
1:26:18
35
Arie van der Kuil
Rotterdam
1:26:38
36
Pieter Adriaanse
Brielle
1:27:31
37
Pieter van Velzen
Rotterdam
1:28:46
38
Rick Berendsem
Triatlon Groep Voorne
1:28:55
39
Matthew de Haas
Maasland
1:33:02
40
Arno Metzemakers
Tilburg
1:35:36
41
Leo Kamphorst
Oostvoorne
1:35:52
42
Albert Briggeman
Oostvoorne
1:36:39
43
Jan Ketellapper
Brielle
1:39:03
44
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
1:39:10
45
Philemon van der Bom
TVS 90
1:39:46
46
Martin Dijkgraaf
Brielle
1:45:13
47
Wim Bakker
Hellevoetsluis
1:53:30
V 1/8, 1/8 SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joanne Groeneveldt
Amstelveen
1:10:07
2
Chantal Koole
Zoutelande
1:12:05
3
Nicole Wondergem
Middelburg
1:13:21
4
Wendy Snel
Ridderkerk
1:16:32
5
Joeki de Hoog
Spijkenisse
1:16:55
6
Eva van Damme
Goedereede
1:17:01
7
Marjolijn Bakker van Hees
Numansdorp
1:17:11
8
Ageeth van Rees
Dordrecht
1:19:12
9
Leontine Groeneveldt
Brielle
1:21:19
10
DaniŽlle van Zoest
Dordrecht
1:22:01
11
Kristie Kamphorst
Vlaardingen
1:24:04
12
Miranda Noordam
Schipluiden
1:26:19
13
Jolanda Maarseveen
Dordrecht
1:30:18
14
Kim van der Sluis
Barendrecht
1:39:17
15
Iris Kamphorst
Breda
1:40:52
16
Nikita de Reus
Stellendam
1:53:30
1/8TR, 1/8 TRIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zarbries
Oostvoorne
1:33:00
Watertemperatuur 21C en luchttemperatuur 28 graden
www.uitslagen.nl
23-06-2019 21:07