Uitslagenlijst Run van Roden

Roden - Zondag 23 juni 2019

HMMSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Westra
Groningen
1:16:43
1:16:41
2
Jos Boonstra
Roden
1:21:34
1:21:32
3
Roy Vervoort
Groningen
1:24:48
1:24:47
4
Marco Massink
Haren
1:26:58
1:26:57
5
Jeroen Kegel
Groningen
1:29:24
1:29:23
6
Gerrit Duits
Groningen
1:36:35
1:36:32
7
Luuk Kruizinga
Aduard
1:38:06
1:38:03
8
Johannes van der Ploeg
Roden
1:42:08
1:42:01
9
Jan Pieter van Veen
Groningen
1:43:13
1:42:52
10
Ivo Hemminga
Groningen
1:49:29
1:49:09
11
Jos Klungers
Groningen
2:07:16
2:07:07
12
Stijn Jonker
Roden
2:09:07
2:08:58
13
Nico Strijker
Roden
2:19:55
2:19:37
HMM45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco van den Berg
Leek
1:44:07
1:43:48
2
Gerrie Boersma
Twijzel
1:48:59
1:48:51
3
Edgar Bakker
Groningen
1:49:56
1:49:41
4
Thom Snijder
Winsum Gn
1:56:42
1:56:35
5
Michiel Knol
Eelde
1:56:51
1:56:36
6
Gerrit Jongstra
Roden
1:59:34
1:59:25
HMVSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara de Vries
Groningen
1:46:20
1:46:14
2
Jolien Witsenburg
Groningen
1:50:05
1:49:49
3
Gea Boetje
Roden
1:52:29
1:52:21
4
Anne van der Ploeg
Groningen
2:10:49
2:10:43
5
Sjoukje Remmelink
Roden
2:21:05
2:20:56
HMV45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Wynia
Steenbergen Dr
1:56:07
1:55:53
2
Lian de Jonge
Roden
2:26:05
2:25:56
KMMAN, KWART MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rikjan Bathoorn
Roden
38:44
38:43
2
Maarten de Jong
Roden
42:37
42:36
3
Henk Por
Groningen
45:03
45:01
4
Marco Tekstra
Tolbert
45:23
45:20
5
Koen Janssen
Groningen
45:59
45:57
6
Bert Wekema
Nuis
47:35
47:33
7
Robert Bijsterveld
Tolbert
48:20
48:16
8
Olaf Smidts
Winschoten
48:46
48:42
9
Daniel Bijsterveld
Tolbert
49:57
49:52
10
Maarten Hoekstra
Groningen
50:16
50:14
11
Bram Wittendorp
Emmen
50:18
50:02
12
Richard Den Brok
Veenhuizen
50:18
50:14
13
Arturo Botto
Amsterdam
50:51
50:46
14
Ilya Groot
Roden
52:39
52:30
15
Wilfred Oostra
Leeuwarden
53:26
53:21
16
Jan Niemeijer
Roden
53:26
53:23
17
Gert Westerhof
Emmen
54:04
53:51
18
Dennis van der Wal
Roden
54:32
54:24
19
Joop Pijnacker
Kollum
57:18
57:10
20
Erik Volders
Groningen
57:34
57:15
21
Randy Watermulder
Onbekend
59:51
59:28
22
Vincent van Valen
Groningen
1:00:36
1:00:23
23
Erwin Faber
Groningen
1:01:58
1:01:38
24
Egbert Geertsma
Groningen
1:02:04
1:01:51
25
Sebastian Wolters
Roden
1:03:19
1:03:03
26
Joop Hopmans
Roden
1:04:09
1:03:58
27
Alwin Bakema
Zuidhorn
1:04:22
1:04:12
28
Ate Westra
Groningen
1:05:00
1:04:38
29
Paul van der Linde
Hasselt
1:06:47
1:06:27
30
Pieter Knol
Groningen
1:09:41
1:09:26
KMVRW, KWART MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Veldkamp
Groningen
48:16
48:12
2
Margo Lamers
Annen
51:35
51:30
3
Marjolein Balkema
Nieuw Roden
57:35
57:19
4
Kylie Wetsema
Groningen
59:51
59:45
5
Marion Mulder
Emmen
1:00:06
59:50
6
Marjan Veldhuis
Ureterp
1:02:01
1:01:42
7
Edith Steenhuisen
Roden
1:04:57
1:04:43
8
Jolanda Been
Roden
1:04:57
1:04:43
9
Nienke Uildriks
Assen
1:06:44
1:06:27
10
Yvonne Land
Roden
1:07:01
1:06:46
11
Marie Jose Speelman
Kolham
1:09:07
1:08:54
12
Ellen Bouma
Groningen
1:09:26
1:09:03
13
Marloes Vogel
Nieuw-Roden
1:10:16
1:09:59
14
Janet Hamstra
Roden
1:10:44
1:10:33
15
Marleen van der Laan
Groningen
1:10:47
1:10:23
16
Lot Bakker
Leeuwarden
1:14:36
1:14:21
MG4, 1K KIDSRUN G4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jillis Boekaar
Peize
4:28
4:27
2
Ella Wijnholds
Roden
5:03
5:01
3
Lotte Rozema
Roden
5:04
5:02
4
Nora Baas
Roden
5:04
5:02
JG4, 1K KIDSRUN G4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pepper van Breukelen
Roderesch
4:17
4:16
2
Julian de Vries
Roden
4:35
4:33
3
Mats Lubbers
Roden
4:54
4:54
LEDEN, ESTAFETTE LEDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rikjan Bathoorn
Schadenet Bathoorn
12:26
2
Paul Oude Vrielink
Loopgroep Roden
12:46
3
Stephan Schriemer
Run2Day Assen
12:49
4
Rikjan Bathoorn
Schadenet Bathoorn
13:01
5
Anno Huizinga
Run2Day Assen
13:02
6
Maarten de Jong
Loopgroep Roden
13:16
7
Stephan Schriemer
Run2Day Assen
13:25
8
Anno Huizenga
Run2Day Assen
13:34
9
Richard Aalders
Run2Day Assen
13:37
10
Klaas Kleiker
KroegVeen
14:24
11
Jort Weites
Univé 2
14:30
12
Jordy Folkers
KroegVeen
14:42
13
Lieuwe van den Berg
Loopgroep Roden
14:47
14
Thijs Krul
Schadenet Bathoorn
15:01
15
Lars vd Vlugt
KroegVeen
15:06
16
Siemen van der Meulen
Loopgroep Roden
15:11
17
Erika Broekema
Univé 1
15:21
18
Jarco Westerhof
Gemeentebelangen Noordenveld
15:22
19
Erika Broekema
Univé 1
15:57
20
Wendy Meijer
Univé 1
16:00
21
Evelien Hoogendoorn
Loopgroep Roden
16:07
22
Theo Nap
Univé 2
16:10
23
Jarco Westerhof
Gemeentebelangen Noordenveld
16:15
24
Emiel van der Heide
Intersport
16:31
25
Dick Bathoorn
Schadenet Bathoorn
16:35
26
Peter Kuik
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
16:36
27
Milan van der Heide
Intersport
16:45
28
Popko Middel
Elton
17:04
29
Ryanne Meijer-Steendam
Gemeentebelangen Noordenveld
17:21
30
Edwin Blokzijl
Univé 2
17:42
31
Harm Jelies
Elton
18:07
32
Jan Woudstra
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
18:16
33
Else de Vries
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
18:34
34
Arjan Arkema
Univé 1
18:37
35
Playtorn Musiwa
Intersport
18:46
36
Yvette Nijnhuis
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
18:50
37
Gerry Poster
Intersport
19:11
38
Jaap Krul
Schadenet Bathoorn
19:17
39
Marleen Rademaker
Intersport
19:38
40
Wia Beijert
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
20:07
41
Annie Fabriek
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
20:13
42
Rik van der Es
Gemeentebelangen Noordenveld
20:24
43
Robbie van Land
Univé 1
20:39
44
Kirsten Ipema
Gemeentebelangen Noordenveld
20:43
45
Jonathan vd Veen
KroegVeen
21:24
46
Lesley Kram
Elton
21:46
47
Sander Cazemier
KroegVeen
21:49
48
Esmée Kram
Elton
21:54
49
Lotte Kraan
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
22:00
50
Renate Kregmeier
Elton
22:06
51
Tabitha Roosenbrand
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
22:52
52
Nicolet Ronner
Univé 2
23:17
53
Sandra Bezuijen
Univé 2
23:21
54
Mariëlla Pijpker
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
23:44
55
Heleen Klasens
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
29:58
MG56, 1K KIDSRUN G56
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin van der Weerd
Peize
3:14
2
Jantina Noord
Roden
3:24
3
Babette Remmelink
Roden
3:36
4
Elin Thalen
Roden
3:55
5
Paulien Baas
Roden
4:42
6
Meike Schoonhoven
Roden
5:32
JG56, 1K KIDSRUN G56
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yero van Breukelen
Roderesch
3:13
2
Jules Lubbers
Roden
3:20
3
Robin Arends
Roden
3:21
4
Hugo Wijnholds
Roden
3:47
5
Koen Thomas
Roden
4:50
MG78, 1K KIDSRUN G78
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessie van Breukelen
Roderesch
3:48
3:46
2
Inez Keun
Groningen
3:55
3:53
3
Femke Kies
Roden
4:03
4:01
4
Marit de Vries
Roden
4:56
4:53
5
Sam Thomas
Roden
5:13
5:11
JG78, 1K KIDSRUN G78
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Kies
Roden
3:30
3:28
2
Jerrik Thalen
Roden
3:40
3:38
3
Mark Noord
Roden
3:42
3:40
4
Daan Westerhof
Roden
3:55
3:53
5
Kaya Zilverberg
Roden
4:19
4:18
6
Matthijs Mennega
Roden
4:21
4:19
7
Roan Westerveld
Roden
4:39
4:37
TEAM, ESTAFETTE TEAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Run2Day Assen
Assen
1:06:25
1:06:24
2
Loopgroep Roden
Stitswerd
1:12:07
1:12:06
3
Schadenet Bathoorn
Roden
1:16:17
1:16:16
4
Univé 1
Roden
1:26:34
1:26:31
5
KroegVeen
1:27:25
1:27:23
6
Gemeentebelangen Noordenveld
Roden
1:30:06
1:30:03
7
Intersport
Roden
1:30:53
1:30:50
8
Univé 2
Roden
1:34:59
1:34:56
9
Elton
Stitswerd
1:40:57
1:40:53
10
Team Else-Lpgrp Veenhuizen
Veenhuizen
1:43:48
1:43:44
11
Team Annie-Lpgrp Veenhuizen
Veenhuizen
1:47:25
1:47:25
T M 1, TRIMLOPEN 1R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johannes van Meerendonk
Stadskanaal
19:58
19:37
2
Frans van Eysinga
Roden
23:20
23:07
3
Aiden Pruim
Groningen
24:30
24:08
4
Levi Pruim
Groningen
29:58
29:38
T V 1, TRIMLOPEN 1R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nynke Oosterloo
Zevenhuizen
20:18
20:01
2
Boschma
Jeltsje
21:07
21:07
3
Dana Pruim
Groningen
22:50
22:29
4
Myrthe Offereins
Tolbert
24:02
23:49
5
Judith Vermeulen
Roden
24:03
23:51
6
Jellie Ettema
Peize
24:25
24:16
7
Astrid Jonkman
Roden
24:32
24:12
8
Marnie van Meerendonk
Stadskanaal
26:37
26:15
9
Rinny Neef
Tolbert
26:47
26:21
10
Birgit Offereins
Roden
27:49
27:36
11
Ria de Voer
Roden
27:54
27:41
12
Marian Oijnhausen
Leek
28:30
28:19
T M 2, TRIMLOPEN 2R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle Nauta
Roden
36:53
36:37
2
Albert Alberts
Peize
39:04
38:54
3
Auke Tekstra
Tolbert
41:49
41:43
4
Piet Kamp
Roden
43:48
43:30
5
Bertram Evenhuis
Roden
44:29
44:18
6
Stefan van der Waard
Roden
45:45
45:25
7
Martijn Van Rijn
Roden
45:57
45:39
8
Rob Holwerda
Leek
48:13
47:51
9
Jan Willem Faber
Altena
51:26
51:26
10
Jaap Helder
Drouwenerveen
53:23
53:12
T V 2, TRIMLOPEN 2R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Boekholt
Peize
39:47
39:38
2
Wendy Huivenaar
Roden
45:15
44:58
3
Renske Strijker
Roden
45:37
45:25
4
Riejanne Speelman
Roden
46:58
46:46
5
Arina Holwerda
Leek
48:14
47:51
6
Chantal Alders
Roden
48:34
48:22
7
Inge Bruins
Tolbert
53:49
53:49
T M 3, TRIMLOPEN 3R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Folkerts
Haren
50:38
50:31
2
Gordon Noorbergen
Groningen
58:24
58:14
3
Douwe Pakes
Nieuw-Roden
1:04:21
1:04:12
4
Elroy Faber
Altena
1:11:06
1:10:40
5
Wietze Pathuis
Nieuwe Pekela
1:11:52
1:11:38
6
Roel Rozema
Roden
1:12:07
1:11:49
T V 3, TRIMLOPEN 3R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Sloots
Een
59:39
59:29
T M 4, TRIMLOPEN 4R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Oomkes
Eelderwolde
1:21:34
1:21:22
T V 4, TRIMLOPEN 4R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonny Vermeer
Een
1:51:58
1:51:47
T M 5, TRIMLOPEN 5R
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Es
Roden
1:57:52
1:57:30
www.uitslagen.nl
06-07-2019 17:09