Uitslagenlijst 3e Rondje Schoolmeester 2019

Westzaan - Zondag 23 juni 2019

JGDV, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Oppewal
Zaanland
11:19
2
Malou de Gauw
Zaanland
11:21
JGDM, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer de Gauw
Zaanland
10:08
2
Thijs Oppewal
Zaanland
10:17
3
Bodey van Oosten
Lycurgus
10:41
4
Thijs Vasen
Zaanland
12:36
5
Jasper Vasen
Zaanland
13:01
V7,5K, 7,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
32:49
2
Saskia Goldebeld
Wormer
35:01
3
Luna Huiberts
Zaanland
38:47
4
Sonja van Zeelt
Wormerveer
38:49
5
Sonja van der Poel
Zaanland
39:00
6
Laura Hyslop
Zaanland
39:25
7
Saeske de Haan
Zaandam
41:20
8
Esmé van der Meijde
Zaanland
43:01
9
Sanne van der Pal
Zaandijk
43:59
10
Joyce de Roo
Zaanland
44:20
11
Mia de Roo
Zaanland
46:21
12
Marry van der Aar
Koog aan de Zaan
46:33
13
Wil Gabriël
Koog aan de Zaan
46:34
14
Irene Spanjerberg
Zaandam
53:25
15
Tatiana van Gaasbeek
Zaanland
53:25
16
Petra Spann
Zaandam
54:48
M7,5K, 7,5KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
28:57
2
Gijs Piscaer
Zaanland
29:01
3
Sietse van der Pal
Zaanland
29:38
4
Simon Richards
Zaanland
30:32
5
Edwin Visser
Zaandam
30:44
6
Benjamin van de Logt
Middenmeer
30:51
7
Alex Bouwmeester
Zaanland
32:13
8
Mark Scheijde
Zaanland
32:18
9
Harry Timmerman
Zaanland
32:33
10
Hans van Urk
Zaanland
32:45
11
Giel Mulder
Koog aan de Zaan
33:03
12
Martijn van den Ende
Purmerend
33:16
13
Lennart Dreier
Assendelft
34:35
14
Michiel Richards
Zaanland
34:41
15
Lats Tuboly
Zaanland
35:13
16
Jeroen Brendeke
Zaanland
35:24
17
David de Jong
Zaandam
35:27
18
Marcel Bos
Assendelft
35:45
19
Peter Rogge
NEA Volharding
36:12
20
Oscar de Gauw
Zaanland
36:29
21
Lourens Koopman
Assendelft
36:39
22
Arjan de Jong
Krommenie
36:41
23
Steven de Goede
Zaanland
37:11
24
Rick Vredenburg
Koog aan de Zaan
37:24
25
Rob van Heerden
avVN
37:47
26
Piet van der Pal
Zaanland
37:48
27
Ivar Knopperts
Zaanland
38:16
28
Kjelt Rieval
Zaandijk
38:27
29
Jos van Gelderen
Westzaan
38:53
30
Arjan van Diepen
Zaanland
38:59
31
Patrick van Amstel
Zaanland
39:08
32
Sandro van Sichem
Koog aan de Zaan
39:47
33
Dennis Glas
Zaanland
40:10
34
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
42:04
35
Ruud de Goede
Zaanland
43:26
36
Ton van der Meij
Assendelft
45:12
37
Cees Buijs
Koog aan de Zaan
45:55
38
Hans Stokebrand
Zaandam
49:06
39
Jeroen Glebbeek
Zaanland
50:07
40
Martin de Goede
Hoofddorp
53:50
V5KM, 5KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke de Boer
Zaanland
23:08
2
Els Raap
AV Badhoevedorp
24:56
3
Dorcas Jebkemboi
Zaanland
26:44
4
Ellen Pufflijk
Assendelft
28:25
5
Marianne Steehouwer
Zaandam
30:17
6
Corona Venekamp
Westzaan
31:51
7
Dieuwke de Haan
Zaandam
39:40
M5KM, 5KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mario Slaman
Zaandam
20:24
2
Fabian van het Hof
Zaandam
20:45
3
Maik Nieuwenhuis
Zaanland
22:22
4
Dani Pufflijk
Zaanland
23:05
5
Julio Mengod de man
Zaanland
23:37
6
Youri Konings
Zaanland
24:00
7
Lex Hendrikse
Westzaan
25:05
8
Ruud Nieuwenhuis
AV Badhoevedorp
25:08
9
Peter de Bruijne
Zaanland
27:06
10
André Stoffer
Loopgroep Zaanstreek
28:12
11
Hans de Roo
Zaanland
31:09
12
Robert Ruitenbeek
Westzaan
31:51
13
Cees Dijkers
Zaandam
32:53
14
Martin Wezel
Zaanland
33:27
15
Niko ten Have
Beverwijk
33:46
16
Piet Glas
Zaanland
58:56
www.uitslagen.nl
25-06-2019 21:54