Uitslagenlijst Kolej na Bieg

Milkowice - Zondag 23 juni 2019

K18, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
MYDŁOWSKA ANNA
TEAM DRACZYŃSKI,PRZEMKÓW
39:48
39:44
2
BENDKOWSKA ANNA
JANOSPORT TEAM LEGNICA ,LEGNIC
43:22
43:17
3
DUDA MAJKA
KRAKOW
45:02
44:54
4
WOŹNIAK KAROLINA
PIŃCZÓW
45:25
45:07
5
ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA
SIEDLISKA
46:32
46:19
6
NOWICKA-TYMECKA MONIKA
GŁOGÓW BEZ BALASTU
47:47
47:42
7
BANASZCZAK DAGMARA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA, PKP S
51:04
50:58
8
JÓZEFIAK ANNA
ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA,ŻAGAŃ
52:29
52:18
9
MAŁYNIAK MONIKA
KGHM ZG RUN,GŁOGÓW
56:06
55:58
10
HONC BEATA
RUDNA
56:54
56:38
11
BANASZCZAK ROKSANA
JAWORZYNA ŚLĄSKA
57:36
57:17
12
WENDZONKA KATARZYNA
LUBIN
1:03:56
1:03:50
13
MUDRA MAGDALENA
LEGNICA
1:04:04
1:03:44
14
ANNA WIERZBICKA
CHOJNÓW
1:04:39
1:04:20
K30, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA
LUBIN
38:04
38:01
2
MACHOWSKA WERONIKA
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU,WROCŁA
42:10
42:07
3
GRZYWACZ ANNA
CHOJNÓW
42:50
42:46
4
TOMASIK NATALIA
BUDZISZÓW WIELKI
46:19
46:04
5
BONECKA RENATA
FITNESS PIEKARY LEGNICA,LEGNIC
46:40
46:31
6
HOŁOWNIA PATRYCJA
BIEGUSY CZAPLE,CZAPLE
47:11
46:59
7
TARKOWSKA EDYTA
CHOJNÓW
47:52
47:28
8
BAREŁKOWSKA SONIA
MIŁKOWICE
47:57
47:45
9
DANIELCZUK MARIKA
BIEGUSY CZAPLE ,CZAPLE
48:50
48:38
10
PLESKACEWICZ MAGDALENA
OLAWS ZŁOTORYJA ,ZŁOTORYJA
48:59
48:49
11
TKACZYSZYN-KAŁUŻNA DARIA
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
49:03
48:49
12
KRAWCZAK KAROLINA
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW,GŁOGÓW
49:33
49:25
13
GRABDA EWELINA
LEGNICA
51:35
51:35
14
KAWA MARTA
LEGNICA
51:51
51:42
15
GROŃSKA MAGDA
FENIKS LEGNICA,LEGNICA
52:07
51:51
16
WANOWSKA ANNA
MIŁKOWICE BIEGAJĄ,MIŁKOWICE
52:35
52:20
17
GARLICKA JOANNA
OSIEK MTS DR SZPIKU
52:40
52:28
18
KURATEWICZ KATARZYNA
MIŁKOWICE BIEGAJĄ,1A
53:17
52:56
19
BAKALARZ-KONSEWICZ SYLWIA
CHOJNÓW ROZBIEGANI
54:41
54:18
20
PILICH-ZAREMBA MAGDALENA
LUBIATÓW
55:08
54:54
21
HAŁDRZYŃSKA ANNA
LEGNICA FITNESS PIEKARY
55:28
55:10
22
WISZNIOWSKA MAGDALENA
CHOJNÓW ROZBIEGANI
57:43
57:20
23
DUCH EWA
MIŁKOWICE
1:01:10
1:00:55
24
SKIBIŃSKA MAŁGORZATA
WROCŁAW
1:02:42
1:02:31
25
OPACZEWSKA KLAUDIA
MIŁKOWICE BIEGAJĄ,MIŁKOWICE
1:06:25
1:06:23
26
HANC AGNIESZKA
CHOJNÓW
1:12:54
1:12:35
27
MUDRA MAŁGORZATA
LEGNICA
1:12:54
1:12:35
K40, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
SZCZUROWSKA JOANNA
GŁOGÓW MTS DRUŻ SZPIKU KG
40:37
40:32
2
KASPERSKA SYLWIA
KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW,CHOCIA
43:18
43:11
3
BENDOWSKA WIOLETA
ORANGE GYM ,NOWA SÓL
43:31
43:29
4
MADEJ ELŻBIETA
FITNESS PIEKARY LEGNICA ,KUNIC
43:50
43:41
5
NOCUŃ IWONA
LUBIN
46:36
46:29
6
PIETRZAK ANNA
WROCŁAW
47:18
47:13
7
SOBCZYK MONIKA
CROSS STRACEŃCÓW GŁOGÓW,GŁOGÓW
47:48
47:42
8
BYCZEK JOLANTA
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,59-
48:39
48:36
9
ROZNOWSKA MONIKA
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
49:03
48:49
10
JASTRZĘBSKA AGNIESZKA
WKB PIAST WROCŁAW,WROCŁAW
49:23
49:16
11
PINIAWSKA IWONA
AKS WYBIEGANI POLKOWICE,POLKOW
50:14
50:12
12
WAWRONIAK RENATA
CHOJNÓW
50:30
50:13
13
KARNAS JOANNA
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,LUB
51:44
51:41
14
CHODOR ANNA
LEGNICA
52:03
51:46
15
RYBCZYŃSKA ANNA
KPZ SFORA CHOJNÓW/ROZBIEGANI C
54:47
54:27
16
KACZANOWSKA MAGDALENA
LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH,LUBIN
1:00:16
1:00:09
17
WOJTECZEK TERESA
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,BOL
1:00:39
1:00:24
18
WIERZBICKA MARTA
KRZESZÓW
1:07:51
1:07:44
K50, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KRUPA BEATA
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU,CHOJNÓ
46:58
46:55
2
WIŚNIEWSKA EWA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,ROGOŹNIC
48:22
48:09
3
PĄCHALSKA JOANNA
FITNESS PIEKARY LEGNICA,LEGNIC
50:21
50:10
4
LEWANDOWSKA MAŁGORZATA
LEGNICA LEW LEGNICA
52:52
52:44
5
KRUK IWONA
CHOJNÓW
53:48
53:34
6
NELEC BEATA
BIEGAM BEZ SPINY,GRĘBOCICE
56:08
55:53
7
POMYKAŁA KRYSTYNA
AGRODNO
56:59
56:40
8
FURTAK ANNA
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI,MIŁKOWIC
1:02:21
1:02:02
9
PIETRAS BARBARA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGO
1:06:05
1:05:51
10
HAŁAS IZABELLA
PRO-RUN WROCŁAW,PKP PLK S. A.
1:22:15
1:21:58
M18, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
SZCZEPAŃSKI MATEUSZ
KGHM ZG RUN,GŁOGÓW
30:16
30:14
2
BARDZIŃSKI RAFAŁ
JANOSPORT TEAM LEGNICA,LEGNICA
30:37
30:36
3
GARLIŃSKI ŁUKASZ
KB KROKUS KWIATKOWICE,WIELOWIE
30:57
30:56
4
MATEJCZUK EMIL
KGHM ZG RUN,GLOGOW
31:35
31:33
5
KENDRA PAVLO
WROCŁAW
33:10
33:08
6
RYBA ŁUKASZ
KB KROKUS KWIATKOWICE,PROCHOWI
34:47
34:45
7
KALICKI PATRYK
PROCHOWICE
35:16
35:12
8
BABIICHUK IHOR
KRYM
36:18
36:15
9
ŚCIBIDŁO ADRIAN
CHOCIANÓW
37:40
37:36
10
PAWLIŃSKI BARTŁOMIEJ
CHOJNÓW ROZBIEGANI
37:52
37:40
11
KALINOWSKI KAROL
FITNESS PIEKARY LEGNICA,LEGNIC
38:29
38:29
12
KRUPA ŁUKASZ
ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU,CHOJNÓ
38:48
38:45
13
BEKIESZCZUK JACEK
LUBIN
39:15
39:12
14
PILICHOWSKI DANIEL
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,CHO
39:38
39:35
15
SOBCZAK PATRYK
LASEK BIEGA,UDANIN
40:03
39:51
16
RAWLUK BARTOSZ
MANTICORE FITNESS LEGNICA,LEGN
40:26
40:20
17
ROKOSZ IREK
NGB KORONA LEGNICA,LEGNICA
41:25
41:13
18
BEKIESZCZUK DOMINIK
LUBIN
42:54
42:49
19
ADAMCZYK DAWID
FENIKS LEGNICA,LEGNICA
43:09
42:53
20
CIEŚLIK TOMASZ
GÓRA BIEGAJĄC KASTA MIEDZ
43:15
43:09
21
SOŚNICKI MACIEJ
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,ŚCI
43:48
43:41
22
WOJCZYSZYN KAROL
MIŁKOWICE
44:43
44:34
23
KRZYWY MICHAŁ
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,LEG
44:53
44:45
24
BENNETT STEVEN
CHARLESTON
45:00
44:52
25
JASKOT MARIUSZ
LEGNICA
45:36
45:21
26
ŁUCZKOWSKI MATEUSZ
RUDNA
45:48
45:38
27
HARABURDA KAMIL
BAHAMA YELLOW,JAWOR
46:13
45:49
28
CZAJKOWSKI ADAM
NGB KORONA LEGNICA,LEGNICA
47:35
47:23
29
WIŚNIEWSKI RAFAŁ
BOLESŁAWIEC
48:00
47:39
30
WĄSICKI JAKUB
DOBROŃ
48:02
47:50
31
KASIŃSKI JAKUB
ORKI Z MAJORKI,LEGNICA
51:47
51:28
32
KASZUBSKI MATEUSZ
JAWOR JKB-TKKF-JAWOR
59:13
58:59
M30, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ŚWIERCZ SZYMON
KGHM ZG RUN,GŁOGÓW
31:12
31:11
2
FABIAŃSKI TOMASZ
LEGNICA
32:46
32:44
3
MARKOWSKI MAREK
LEGNICA FENIKS
34:17
34:14
4
KAPŁON MARCIN
LWOWEK ŚLASKI
34:26
34:23
5
JAŻŁO PRZEMYSŁAW
BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW,GŁOGÓW
34:46
34:44
6
EMERY TRAVIS
UTAH
35:38
35:34
7
ANDRZEJEWSKAI DROGOSZ
LUBIN
36:13
36:12
8
JANAS ANDRZEJ
RADWANICE BEZ BALASTU
36:24
36:19
9
MAŚLEJ ADAM
RACIBOROWICE GÓRNE
36:27
36:22
10
FARNHOLTZ PAWEŁ
GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC' ,RO
36:55
36:55
11
MIAZGA RADOSŁAW
JEZUS TEAM,RZESZOTARY
37:35
37:32
12
JABŁOŃSKI JACEK
LEGNICA
37:49
37:41
13
LEŻYŃSKI JAROSŁAW
POL-MIEDZ TRANS,LUBIN
38:01
38:00
14
GREDES MARIUSZ
LEGNICA
38:30
38:26
15
KAPIEC ROBERT
TEAM LUBIN RUNNERS,LUBIN
38:35
38:29
16
CHMIELOWIEC NORBERT
LEGNICA
38:50
38:44
17
KRAWCZYK PIOTR
GOŚCIESZOWICE
39:04
39:00
18
MARCINIAK ROBERT
1985,LUBIN
40:15
40:13
19
KOZLOWSKI PRZEMYSLAW
MILKOWICE
40:21
40:18
20
GOŁĘBIOWSKI ARKADIUSZ
RACHÓW
40:27
40:20
21
KRAŚNIEWSKI RAFAŁ
CHOCIANÓW
40:36
40:34
22
JAROSZYŃSKI PIOTR
MTS DRUŻYNA SZPIKU,LUBIN
40:36
40:31
23
SZCZUROWSKI WALDEMAR
GŁOGÓW MTS DR SZPIKU
40:38
40:29
24
GRZYWACZ BARTOSZ
CHOJNÓW
40:39
40:35
25
STROJEK ŁUKASZ
LEGNICA
40:39
40:31
26
KWAPIS ŁUKASZ
KB LEW LEGNICA ,LEGNICA
41:03
40:56
27
STEGIENT TOMASZ
CHOJNÓW
41:17
41:13
28
JAROSZ MARIUSZ
LUBIN
41:28
41:20
29
BARNES MATTHEW
SUNCTION CITY
41:56
41:51
30
KISIEL KRZYSZTOF
KB LEW LEGNICA,LEGNICA
41:57
41:50
31
KOSTYK GRZEGORZ
CHOJNÓW
42:03
41:52
32
KORDYSZ JAROSŁAW
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MI
42:45
42:31
33
ŚWIDER PAWEŁ
MALCZYCE VOEST ALPINE
43:04
42:59
34
PODHAJNY PIOTR
CHOJNÓW
43:18
43:04
35
ROGOŹNICKI PAWEŁ
LUBIN
44:04
43:55
36
TOKARSKI MARCIN
FENIKS LEGNICA,LEGNICA
44:13
43:56
37
RABIEJ MICHAŁ
CHONÓW ROZBIEGANI
45:58
45:45
38
SOKOŁOWSKI GRZEGORZ
LUBIN
47:13
46:56
39
SAWICKI TOMASZ
ROZBIEGANI CHOJNÓW ,CHOJNÓW
47:41
47:24
40
DAŃCZAK DARIUSZ
LEGNICA
48:25
48:10
41
JANUSZ MATEUSZ
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,LEG
49:38
49:17
42
OLCHOWY SEBASTIAN
#BEACTIVETRUCKER / ROZBIEGANI
51:37
51:19
43
KIERZYK KRZYSZTOF
GLOGOW
52:29
52:24
44
KOBIAK KRZYSZTOF
MATNER RUNNING TEAM,MIŁKOWICE
53:26
53:18
45
WINIARSKI MICHAŁ
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
53:30
53:15
46
KUSIBAB PAWEŁ
LUBIN
59:06
58:59
M40, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ
ŚWIĘTOSZÓW 10BKPANC
32:20
32:17
2
SYNOWIEC JACEK
LEGNICA
32:46
32:45
3
WIŚNIEWSKI TOMASZ
MAKOŚ TEAM,BOLESŁAWIEC
34:39
34:36
4
ŻMIGRODZKI JACEK
1978,POLKOWICE
34:56
34:53
5
BENDKOWSKI ANDRZEJ
JANOSPORT TEAM LEGNICA ,LEGNIC
35:07
35:04
6
FRYDLEWICZ ZBIGNIEW
JELENIA GÓRA BIEGAM DLA Z
36:02
36:00
7
KACZANOWSKI MARCIN
MTS DRUŻYNA SZPIKU,LUBIN
37:00
36:56
8
KACZOROWSKI MARCIN
LEGNICA JANOSPORT TEAM
37:21
37:17
9
KAWA DAWID
LEGNICA
38:04
38:00
10
DUDA DAMIAN
EGNICA
38:59
38:47
11
KUDELSKI IRENEUSZ
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
39:13
39:11
12
JÓZEFIAK GRZEGORZ MICHAŁ
ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA,ŻAGAŃ
39:37
39:33
13
HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ
LEGNICA
39:43
39:34
14
ŚLUSARCZYK TOMASZ
BIEGUSY CZAPLE,CZAPLE
40:29
40:17
15
DYGUDAJ GRZEGORZ
KGHM ZG RUN,LEGNICA
40:46
40:40
16
KOŁODZIEJ ANDRZEJ
MIŁKOWICE
40:57
40:52
17
WIERZBICKI ADAM
MORSY LUBIN,LUBIN
41:47
41:36
18
KALEMBA PAWEŁ
LEGNICA
41:59
41:52
19
SZKOP RAFAŁ
ZPPM,LUBIN
42:00
41:52
20
KLIMAS MAREK
FITNESS PIEKARY LEGNICA ,CHOJN
43:06
42:56
21
KOZAKIEWICZ KRZYSZTOF
FITNESS PIEKARY LEGNICA,LEGNIC
43:30
43:09
22
STRZELCZYK GRZEGORZ
BBL LEGNICA,LEGNICA
46:40
46:31
23
DZIURMAN MARIUSZ
LUBIN
47:06
46:56
24
ROZNOWSKI KRZYSZTOF
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
47:31
47:17
25
KARAŚ RAFAŁ
LEGNICKIE MORSY,LEGNICA
47:57
47:45
26
KASIŃSKI NORBERT
LEGNICA ORKI Z MAJORKI
48:26
48:09
27
DYM GRZEGORZ
MTS DRUŻYNA SZPIKU,LUBIN
48:31
48:24
28
ROMANOWSKI MARCIN
LEGNICA
49:02
48:50
29
POPIELSKI GRZEGORZ
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
49:03
48:48
30
SKŁADANEK MAREK
FENIKS LEGNICA,LEGNICA
50:09
49:54
31
PIETRZAK GRZEGORZ
WROCŁAW
50:16
50:11
32
NOCUŃ KRZYSZTOF
LUBIN
52:14
52:06
33
OWCZAREK MARCIN
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MI
53:19
53:12
34
KODZIK MARCIN
LEGNICA
58:16
57:59
35
CHMIELEWSKI MARCIN
BIEGAM BEZ SPINY,ŚCINAWA
1:22:15
1:21:59
36
RÓŻAŃSKI TOMIR
RZESZOTARY
1:22:16
1:21:53
M50, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
RYDZ ANDRZEJ
JAWOR
33:54
33:53
2
KUREK KRZYSZTOF
JKB MIŁKOWICE,MIŁKOWICE
36:36
36:33
3
WĄSKICKI ARTUR
DOBROŃ
37:09
37:05
4
CZYCZRSKI JACEK
ROGOŹNICA
39:29
39:24
5
CZAJKOWSKI ZBYSZEK
NGB KORONA LEGNICA,PKP ENERGET
40:15
40:11
6
KWAŚNIK DARIUSZ
MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM,LUBIN
41:08
41:02
7
KOŁODZIEJ ALEKSY
OLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOTORYJA
41:21
41:11
8
JASIONOWSKI JANUSZ
RODZINA,CHOJNOW
42:11
42:03
9
MYDŁOWSKI JANUSZ
PRZEMKÓW
42:54
42:50
10
HAŁAS MAREK
PRO-RUN WROCŁAW,PR WROCŁAW,WRO
43:16
43:12
11
WOJTECZEK JÓZEF
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,BOL
44:06
44:04
12
PISZCZEK RYSZARD
WKB PIAST WROCŁAW,WROCŁAW
44:23
44:16
13
DZIEDZIŃSKI MARIUSZ
LEGNICA
45:16
45:06
14
KUCAB ANDRZEJ
LUBIN
46:23
46:16
15
SERAFIN WŁODZIMIERZ
LEGNICA KB LEW
47:54
47:32
16
BALKIEWIZ HENRYK
LEGNICA
48:46
48:27
17
POMYKAŁAZBIGNIEW
ZAGRODNO
50:34
50:14
18
BICZYSKO TOMASZ
LEGNICA
54:14
53:56
19
KONIK ADAM
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,LUB
54:47
54:42
20
FORYCKI GRZEGORZ
FITNESS PIEKARY LEGNICA,LEGNIC
55:28
55:09
21
KASZUBSKI MARIUSZ
JAWOR
1:00:15
1:00:02
22
KURASIŃSKI KRZYSZTOF
PRO-RUN WROCŁAW,WROCŁAW
1:01:37
1:01:15
23
FURTAK KRZYSZTOF
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI,MIŁKOWIC
1:02:21
1:01:56
24
TURZYŃSKI ZDZISŁAW
POL-MIEDŹ TRANS SP. Z O.O.,MIŁ
1:10:45
1:10:35
M60, 8550M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
PLEŚNIARSKI ZBIGNIEW
KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZU,
37:42
37:40
2
KULIŃSKI BOGDAN
KGHM HM GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU,
39:39
39:36
3
ŚWIERK STANISŁAW
NATURALNIE JANOWICE,JANOWICE W
41:05
40:55
4
RĄCZKOWSKI JANUSZ
KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW,CHOCIA
46:21
46:15
5
KLOC JAN
GŁOGÓW
46:33
46:15
6
AUGUSTYN ZDZISŁAW
KGHM ZG RUN,LUBIN
47:49
47:36
7
RABIEJ KAZIMIERZ
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
48:46
48:30
8
STANIEWSKI EUGENIUSZ
ZGORZELEC
49:18
49:08
9
SITO KAZIMIERZ
SIEDLISKA
50:33
50:13
10
KRET MARIAN
OLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOTORYJA
50:42
50:27
11
SERAFIN ADAM
NGB KORONA LEGNICA,LEGNICA
51:00
50:39
12
SZEWC ZBIGNIEW
JKB TKKF JAWOR,JAWOR
51:16
51:03
13
JAKUBOWSKI MIROSŁAW
KB LEW LEGNICA,LEGNICA
51:29
51:06
14
DĄBROWSKI JERZY
POLKOWICE
53:54
53:43
www.super-sport.com.pl
www.uitslagen.nl
23-06-2019 13:25