Uitslagenlijst 36e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 19 juni 2019

800J, 800 M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yaniek Versfeld
Meppel
2:48
2:48
2
Brian Pastoor
Hasselt
3:04
3:03
3
Wouter Knoll
Rouveen
3:09
3:09
4
Erik Krale
Staphorst
3:10
3:09
5
Pepijn Lassche
Rouveen
3:10
3:10
6
Niek Kruidhof
Rouveen
3:11
3:11
7
Joas Huisman
Staphorst
3:11
3:10
8
Wessel Schra
Rouveen
3:17
3:16
9
Kay vd Horst
Rouveen
3:18
3:18
10
Matthias Lourenco
Hasselt
3:18
3:17
11
Stijn van der Vegt
Staphorst
3:20
3:19
12
Lars Korterink
Rouveen
3:20
3:19
13
Levi de Boer
Rouveen
3:20
3:20
14
Benjamin Witte
Rouveen
3:22
3:21
15
Deelnemer 1545
3:25
3:25
16
Ramon Slager
Staphorst
3:26
3:26
17
Mick Bouwmeester
Rouveen
3:28
3:28
18
Ruben Mijnheer
Rouveen
3:29
3:29
19
Nout Brinkman
Rouveen
3:30
3:30
20
David Ritsma
Rouveen
3:31
3:29
21
Dyon Troost
Rouveen
3:33
3:33
22
Jake Dunnik
Rouveen
3:34
3:33
23
Justin van Dijk
Rouveen
3:34
3:34
24
Davin Bloemert
Rouveen
3:35
3:35
25
Marvin Bryan Brakke
Rouveen
3:35
3:34
26
Boyd van der Veldt
Meppel
3:37
3:37
27
Tom Kattenberg
Genemuiden
3:37
3:37
28
Niels Visscher
Rouveen
3:38
3:38
29
Koen van der Stouw
Hasselt
3:39
3:39
30
Steven Schra
Rouveen
3:40
3:39
31
Aaron Kuiers
Rouveen
3:40
3:40
32
Daan Pruim
Rouveen
3:40
3:38
33
Jurre Erkens
Rouveen
3:48
3:46
34
Kai Brakke
Staphorst
3:49
3:47
35
Thijmen Lamberink
Hardenberg
3:51
3:49
36
Joan Kok
Rouveen
3:51
3:50
37
Sven Veerman
Rouveen
3:51
3:50
38
Hasan Kulagasy
Rouveen
3:51
3:51
39
Ivan Boldewijn
Staphorst
3:53
3:50
40
Aloys van Olst
Rouveen
3:53
3:53
41
Ivan Dunnik
Rouveen
3:54
3:54
42
Bram Bouwmeester
Rouveen
3:57
3:55
43
Kyan Smit
Staphorst
3:58
3:57
44
Milan Hooikammer
Staphorst
3:59
3:59
45
Daniel Bloemert
Rouveen
4:02
4:01
46
Nijlo Kamp
Staphorst
4:03
4:02
47
Glenn Compagner
Rouveen
4:08
4:07
48
Fish Cele
Rouveen
4:09
4:09
49
Joep Kisteman
Rouveen
4:12
4:12
50
Thijmen Schra
Rouveen
4:14
4:12
51
Jos Veerman
Rouveen
4:15
4:13
52
Jonathan Knoll
Rouveen
4:16
4:14
53
Stijn Jansen
Rouveen
4:18
4:15
54
Joel Post
Rouveen
4:18
4:15
55
Rafael Petter
Rouveen
4:19
4:16
56
Sven van Dijk
Rouveen
4:22
4:20
57
Tobias Kisteman
Rouveen
4:23
4:20
58
Manuel Steenbergen
Rouveen
4:25
4:22
59
Justin Kooiker
Rouveen
4:27
4:27
60
Jorden Vos
Rouveen
4:30
4:30
61
Jesse Huisman
Staphorst
4:32
4:32
62
Ties Boldewijn
Staphorst
4:32
4:29
63
Luuk de Weerd
Staphorst
4:34
4:32
64
Dani Riezebosch
Hasselt
4:40
4:38
65
Bert-Jan Dunnink
Rouveen
4:43
4:43
66
Timo Siepel
Rouveen
4:47
4:44
67
Dennis Veerman
Rouveen
4:52
4:50
68
Daniel Compagner
Rouveen
4:53
4:50
69
Daan ven der Vegt
Staphorst
4:55
4:54
70
Tygo Post
Rouveen
4:58
4:56
71
Alwin Hooghuis
Rouveen
5:01
4:58
72
Diego Kanninga
Rouveen
5:03
5:00
73
Dezlin de Haan
Rouveen
5:10
5:07
74
Jayson Kruzen
Rouveen
5:12
5:10
75
Job Lassche
Rouveen
5:16
5:13
76
Stijn Bloemert
Staphorst
5:19
5:16
77
Levi Knoll
Rouveen
5:19
5:17
78
Raiko Erksen
Rouveen
5:20
5:19
79
Daniel Bouwmeester
Rouveen
5:24
5:21
80
Julan Tuin
Rouveen
5:28
5:24
81
Tygo Jansen
Rouveen
5:30
5:29
82
Joost de Weerd
Staphorst
5:50
5:48
83
Jarne Kwakkel
Rouveen
5:50
5:48
84
Tygo Willems
Rouveen
5:52
5:48
85
Guus vd Vegt
Rouveen
6:04
6:02
86
Gideon Siepel
Rouveen
6:04
6:01
87
Jayden Kruzen
Rouveen
6:11
6:09
88
Bram Compagner
Rouveen
6:33
6:29
89
Lars Talen
Rouveen
6:37
6:33
800M, 800 M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lo´s HornÚ
Meppel
3:06
3:06
2
Noor Boldewijn
Staphorst
3:14
3:14
3
Lieke Snoeken
Ruinen
3:15
3:15
4
Naomi Kuiper
Nieuweroord
3:35
3:35
5
Noa Krale
Staphorst
3:37
3:36
6
Esther Kruidhof
Rouveen
3:39
3:39
7
Lisa Veerman
Rouveen
3:42
3:40
8
Saline Waninge
Ruinerwold
3:45
3:44
9
Beth Bethlehem
Rouveen
3:46
3:44
10
Tamar Post
Rouveen
3:46
3:45
11
Senne de Haan
Rouveen
3:47
3:47
12
Liza Smalbrugge
Hasselt
3:48
3:48
13
Merle Post
Rouveen
3:48
3:48
14
Arjanne Dunnink
Rouveen
3:52
3:51
15
Anne Kuiper
Rouveen
3:54
3:54
16
Danielle Kooiker
Rouveen
3:56
3:55
17
Vera Nijboer
Rouveen
3:58
3:57
18
Willemijn Knoll
Rouveen
3:59
3:58
19
Anne Hengsteboer
Rouveen
3:59
3:57
20
Linde Krale
Staphorst
3:59
3:59
21
Carlijn Bouwmeester
4:00
4:00
22
Tess Lindeboom
Rouveen
4:00
3:59
23
Maylinn Roo
Rouveen
4:02
4:00
24
Maud Brakke
Staphorst
4:03
4:03
25
Sara Boldewijn
Staphorst
4:05
4:03
26
Lois Knol
Rouveen
4:08
4:07
27
Annelie Mulder
Rouveen
4:08
4:07
28
Lieke Nijboer
Rouveen
4:08
4:06
29
Isa Ruth Witte
Rouveen
4:09
4:09
30
Elise Buter
Rouveen
4:10
4:08
31
Rinam Kul Agasy
Rouveen
4:10
4:10
32
Roos Veerman
Rouveen
4:10
4:09
33
Kathelijn Tippe
Rouveen
4:11
4:08
34
Eva Kooiker
Rouveen
4:13
4:09
35
Julia Huisman
Rouveen
4:14
4:14
36
Charlotte Buter
Rouveen
4:16
4:13
37
Sofie Hengsteboer
Rouveen
4:16
4:13
38
Jenneke Krale
Rouveen
4:20
4:20
39
Maartje Poolman
4:21
4:20
40
Marilee Knoll
Rouveen
4:26
4:23
41
Mirthe Bloemert
Staphorst
4:29
4:27
42
Lynn Bartels
Rouveen
4:29
4:27
43
Emmelynn Tuin
Rouveen
4:31
4:27
44
Romee van Veen
Staphorst
4:31
4:29
45
Saar Bouwmeester
Rouveen
4:32
4:29
46
Julia Hooikammer
Staphorst
4:33
4:31
47
Lize Veerman
Rouveen
4:33
4:30
48
Sara Post
Rouveen
4:34
4:31
49
Lotte Dunnik
Rouveen
4:36
4:33
50
Lieke Pruim
Rouveen
4:36
4:33
51
Isa Bartels
Rouveen
4:36
4:34
52
Lana Compagner
Rouveen
4:36
4:34
53
Danine Akkerman
Staphorst
4:37
4:36
54
Ilse Kisteman
Rouveen
4:38
4:37
55
Emma Dunnunk
Staphorst
4:38
4:36
56
Kuun Domine
Rouveen
4:40
4:39
57
Julia van Olst
Rouveen
4:40
4:37
58
Denise Dekker
Rouveen
4:42
4:40
59
Kim Jansen
Rouveen
4:42
4:40
60
Vera Timmerman
Rouveen
4:44
4:42
61
Yfke Boldewijn
Rouveen
4:45
4:44
62
Lisa Schra
Rouveen
4:45
4:44
63
Emma Troost
Rouveen
4:48
4:46
64
Liv Kuik
Rouveen
4:51
4:49
65
Anouk Visscher
Rouveen
4:51
4:51
66
Joske Dunnink
Rouveen
4:54
4:53
67
Vivian Roo
Rouveen
4:58
4:56
68
Joanna Stout
Staphorst
5:01
4:58
69
Ilona Hulst
Rouveen
5:03
5:02
70
Rosanne Visscher
Rouveen
5:04
5:04
71
Lieke Vos
Rouveen
5:08
5:02
72
Ilse Timmerman
Rouveen
5:08
5:03
73
Veerke Compagner
Rouveen
5:08
5:07
74
Saar de Haan
Rouveen
5:09
5:07
75
Elin Huisman
Rouveen
5:11
5:09
76
Roosmarijn Buter
Rouveen
5:17
5:12
77
Norah Post
Rouveen
5:18
5:18
78
Roos vd Vegt
Rouveen
5:25
5:21
79
Tessa Kooiker
Staphorst
6:04
6:00
80
Romijn de Boer
Rouveen
6:17
6:14
81
Rosalie Knoll
Rouveen
6:17
6:13
1600J, 1600 M JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:03
6:01
2
Bjorn Akkerman
Staphorst
6:09
6:08
3
Marijn Visscher
Rouveen
6:13
6:11
4
Daan Hoogenberg
Ruinerwold
6:19
6:17
5
Jorick Kooiker
Rouveen
6:32
6:30
6
Roy Veldman
Rouveen
6:32
6:30
7
Danxl Veijer
Rouveen
6:33
6:32
8
Bjorn Fridrichs
Staphorst
6:39
6:37
9
Jafeth Kuiers
Rouveen
6:42
6:40
10
Janick Mijnheer
Rouveen
6:55
6:52
11
Daan Kuiers
Rouveen
6:58
6:56
12
Jayden Slager
Staphorst
6:59
6:57
13
Stijn Veerman
Hasselt
6:59
6:57
14
Kay Korterink
Rouveen
7:02
7:00
15
Job de Haan
Rouveen
7:07
7:04
16
David Witte
Rouveen
7:19
7:17
17
Joel Wursten
Hasselt
7:20
7:18
18
Stijn Piest
Rouveen
7:21
7:19
19
Jordy Petter
Rouveen
7:29
7:27
20
Karsten Krale
Punthorst
7:36
7:33
21
Stefan Kuiper
Rouveen
7:42
7:40
22
Siem Brinkman
Rouveen
7:48
7:46
23
Casper Vogelzang
Staphorst
7:58
7:56
24
Michel Boer
Rouveen
8:00
7:59
25
Sander Akkerman
Rouveen
8:40
8:38
26
Jean Paul Veerman
Rouveen
8:42
8:40
27
Julian Bouwmeester
8:44
8:41
28
Maxime ten Hartog
8:47
8:45
29
Chris Dekker
Rouveen
9:12
9:10
30
Bakura Swedi
Rouveen
9:13
9:11
31
Thomas Schoneveld
Rouveen
9:14
9:11
32
David Siepel
Rouveen
9:31
9:28
33
Wesley Kuiper
Nieuweroord
10:39
10:37
1600M, 1600 M JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jill HornÚ
Meppel
6:13
6:11
2
Marit Versfeld
Meppel
6:19
6:17
3
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
6:30
6:28
4
Susan Lindenholz
Rouveen
7:00
6:56
5
Anouk Kooiker
Staphorst
7:01
6:59
6
Eva Boldewijn
Staphorst
7:23
7:21
7
Eden Jambo
Rouveen
7:24
7:21
8
Zara de Boer
Rouveen
7:28
7:25
9
Nikki Dunnik
Rouveen
7:30
7:27
10
Janick de Leeuw
Ruinerwold
7:32
7:30
11
Denise Rozema
Rouveen
7:34
7:31
12
Marleen Kwakkel
7:35
7:32
13
Saskia van Dongen
Rouveen
7:36
7:33
14
Kyomi vd Veldt
Meppel
7:49
7:47
15
Maxime Veijer
Staphorst
7:52
7:50
16
Isa Knoll
Rouveen
7:56
7:53
17
Isa Bouwman
Rouveen
7:56
7:55
18
Elin Kok
Rouveen
7:57
7:53
19
Tamar Poolman
Rouveen
7:59
7:55
20
Noor Brinkman
Rouveen
7:59
7:57
21
Britt Veerman
Rouveen
8:01
7:58
22
Janieke Visscher
Rouveen
8:18
8:14
23
Veerle Smit
Rouveen
8:25
8:23
24
Lisa Hooikammer
Staphorst
8:30
8:24
25
Thirza Dunnink
Staphorst
8:31
8:25
26
Dahne Bloemert
Rouveen
8:47
8:45
27
Ellemieke Trompetter
Rouveen
8:48
8:44
28
Maart Steyeman
Rouveen
8:50
8:48
29
Lieke Stegeman
Rouveen
8:54
8:52
30
Tessa Bouwmeester
8:59
8:56
31
Feline Steenbergen
Rouveen
9:04
9:00
32
Linde Olsman
Rouveen
9:05
9:01
33
Lisa Kooiker
Staphorst
9:14
9:11
34
Esmee Knoll
Rouveen
9:20
9:17
35
Rhode Elburg
Rouveen
9:26
9:23
36
Anne Trompetter
Rouveen
10:01
9:58
37
Bente Compagner
Rouveen
10:01
9:59
38
Imarat Kulagasy
Rouveen
11:18
11:15
2400J, 2400 M JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joshua Avant
Rouveen
8:10
8:08
2
Maxwell Bayer
Huizen
8:52
8:50
3
Duncan Mulder
Nieuwleusen
9:10
9:08
4
Lamiek Daurit
Rouveen
9:40
9:38
5
Jachien Elburg
Rouveen
10:39
10:38
6
Arvid Compagner
Rouveen
10:40
10:38
7
Tycho Mijnheer
Staphorst
10:43
10:40
8
Alec Lindeboom
Rouveen
12:59
12:57
2400M, 2400 M JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joanne Kooiker
Rouveen
11:25
11:22
2
Marit Bouwman
Rouveen
11:36
11:31
3
Rilana Lamberink
Hardenberg
12:59
12:57
4
Malon de Haan
Rouveen
13:18
13:14
5
Mandy Slag
Rouveen
13:21
13:17
6
Aisha Sharif Mohamed
Rouveen
17:18
17:14
5HSR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
Punthorst
15:50
15:49
2
Richard Dunnink
Rouveen
17:57
17:57
3
Gerard Tuin
Staphorst
18:32
18:31
4
Samuel Jambo
Rouveen
18:33
18:32
5
Mark de Leeuw
Ruinerwold
18:56
18:55
6
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:01
19:00
7
Marnix Valk
Dalfsen
19:06
19:06
8
Milco Winters
Meppel
19:47
19:45
9
Hilco Piel
Rouveen
19:54
19:49
10
Diederick Smit
Staphorst
20:01
19:58
11
Ronald Vos
Rouveen
20:32
20:29
12
Hugo Bouwmeester
20:43
20:34
13
Jarno Nijboer
Rouveen
20:44
20:41
14
Erik Compagner
Rouveen
20:49
20:47
15
Mark Lindenholz
Rouveen
20:51
20:46
16
Allan Talen
Rouveen
20:59
20:52
17
Harmen Veerman
Rouveen
21:00
20:54
18
Maxwell Bayer
Huizen
21:14
21:14
19
Harwin Lier
Staphorst
21:22
21:18
20
Niek Kisteman
Rouveen
21:24
21:20
21
Johan Visscher
Staphorst
21:29
21:27
22
Derrick de Weerd
Staphorst
21:36
21:34
23
Arjan Compagner
Rouveen
21:37
21:27
24
Gerrit Pruim
Rouveen
21:48
21:43
25
Derniek Vogelzang
Staphorst
21:59
21:52
26
Erik Domine
Staphorst
22:08
22:00
27
Kristian Vass
Rouveen
22:37
22:26
28
Karl Mussche
Rouveen
22:52
22:49
29
Melvin Stegeman
Rouveen
22:59
22:51
30
Jurgen van der Haar
Rouveen
23:12
23:06
31
Klaas Smit
Rouveen
23:14
23:02
32
Paul Bloemhof
Rouveen
23:17
23:14
33
Jeroen Hanson
Hasselt
23:20
23:14
34
Rafael Compagner
Rouveen
23:20
23:12
35
Rick Trompetter
Rouveen
23:34
23:25
36
Ruud Huisman
Staphorst
23:37
23:28
37
Eric Bloemert
Rouveen
23:42
23:32
38
Gerald Compagner
Rouveen
23:49
23:44
39
Marlijn Boldewijn
Rouveen
23:51
23:43
40
Bart Trompetter
Rouveen
23:55
23:46
41
Robert Huisman
Rouveen
24:03
23:54
42
R Kruidhof
Rouveen
24:10
23:59
43
Ibrahim Hooikammer
Rouveen
24:20
24:12
44
Koen van der Weerd
Staphorst
24:23
24:12
45
Edwin Bisschop
Rouveen
24:24
24:20
46
Egbert Kuiper
Nieuweroord
24:25
24:22
47
Ruben Piest
Rouveen
24:27
24:20
48
Hans Kisteman
Rouveen
24:31
24:21
49
Joan Kuiper
Rouveen
24:49
24:38
50
Eduard Bisschop
Rouveen
24:51
24:47
51
Arnold Timmerman
Rouveen
24:52
24:45
52
Charbel Kanaan
Hasselt
24:57
24:52
53
Ingmar Wilke
Hoogeveen
24:59
24:51
54
Bas Witte
Rouveen
25:00
24:52
55
Nick Laan
Meppel
25:12
25:02
56
Bastiaan Hooikammer
Staphorst
25:17
25:09
57
Vincent Veldhuis
Staphorst
25:19
25:09
58
Arjan Krale
Rouveen
25:41
25:38
59
Mark Timmerman
Staphorst
25:42
25:41
60
Milan Stegeman
Rouveen
25:48
25:40
61
Jesse Piest
Rouveen
25:52
25:43
62
Deelnemer 1426
26:06
25:58
63
Raymond Kooiker
Rouveen
26:48
26:41
64
Tijmen Compagner
Rouveen
26:54
26:48
65
Pieter Tegelaar
Kampen
27:13
27:09
66
Kilian
Rouveen
28:38
28:34
67
Pim Broens
Hoogeveen
29:59
29:51
5HM4, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:58
18:57
2
Bert Jan Hartman
Zwolle
19:42
19:37
3
Arjan de Haan
Rouveen
19:52
19:47
4
Henk Hokse
Staphorst
20:00
19:59
5
Willem Kreulen
Noordwolde Fr
20:07
20:05
6
Hans Huisman
Staphorst
20:26
20:23
7
Bert Krale
Punthorst
20:45
20:43
8
Lucel Witte
Meppel
20:59
20:53
9
Freddy de Witte
Staphorst
21:02
21:00
10
Gertjan de Haan
Noordscheschut
21:02
21:01
11
Arjan Veldman
Rouveen
21:19
21:16
12
Wilco Witte
Rouveen
21:44
21:39
13
Jan Compagner
Rouveen
22:14
22:12
14
Michiel van Amerongen
Zwolle
22:21
22:14
15
Arjan van der Vis
Zwolle
22:26
22:18
16
Michel Dolstra
Meppel
23:00
22:54
17
Marco Domine
Staphorst
23:21
23:18
18
FJ Huizing
Staphorst
23:34
23:27
19
Jos Erkens
Rouveen
23:45
23:38
20
Bennie Boldewijn
Staphorst
25:11
25:01
21
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:30
25:28
22
Jan Boessenkool
Staphorst
25:32
25:26
23
Bert Eenkhoorn
Rouveen
25:34
25:29
24
Johan Trompetter
Rouveen
25:37
25:28
25
Jan Mulder
Rouveen
26:06
25:58
5HM5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
17:47
17:46
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
18:19
18:18
3
Bennie Akkerman
Rouveen
19:38
19:36
4
Roel Westert
Ruinerwold
19:56
19:55
5
Jan Beldman
Dalfsen
20:15
20:14
6
Klaas Arkema
Hasselt
21:06
21:01
7
Klaas Arkema
Hasselt
21:06
21:01
8
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
21:06
21:05
9
Berry Pees
Eesveen
21:09
21:06
10
Johan WItte
Meppel
21:39
21:37
11
Roel Poolman
Rouveen
22:56
22:51
12
Henk Jan van Dieren
Hattem
23:21
23:09
13
Dion van Veen
Rouveen
23:43
23:42
14
Joop Schra
Rouveen
24:19
24:09
15
Johann Leeftink
Staphorst
24:47
24:37
16
Klaas Vos
Staphorst
25:19
25:13
17
Kees Ruijter
Meppel
25:55
25:48
18
Mans Veldsink
Dedemsvaart
26:19
26:10
19
Jan Witte
Meppel
28:21
28:13
20
Herman Hogenbirk
Usseln
34:24
34:24
21
Ab Koetsier
Holten
38:53
38:44
5VSR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemieke de Lange
Rolde
18:23
18:22
2
Eline Kelly
Eesveen
19:09
19:07
3
Tamara de Vries
Meppel
20:57
20:56
4
Linda Pielman
Dedemsvaart
22:05
22:04
5
Anja Leusink
Genemuiden
22:24
22:22
6
Heleen de Boer
Rouveen
23:40
23:38
7
Denise Kisteman
Rouveen
24:30
24:19
8
Andrea Hokse
Punthorst
24:45
24:42
9
Sabine Mulder
Staphorst
25:01
24:57
10
Rianne Veijer
Staphorst
25:11
25:05
11
Jessica Mulder
Staphorst
25:15
25:12
12
Roelofje Boldewijn
Staphorst
26:10
26:01
13
Annika Bloemert
Rouveen
26:15
26:08
14
Nienke vd Woude
Hasselt
26:18
26:14
15
Elena Fridrichs
Staphorst
27:08
27:08
16
Gabi Roze
Staphorst
27:08
27:08
17
Annelien Laan
Meppel
27:54
27:43
18
Iris Sellies
Hasselt
28:13
28:08
19
Gerja Kok
Rouveen
28:25
28:16
20
Hester Arkema
Hasselt
28:35
28:31
21
Marleen Hegeman
Hasselt
29:08
29:03
22
Gerdienke Zielman
Hasselt
29:12
29:07
5VM35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
21:52
21:51
2
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
25:08
25:03
3
Agnes Troost
Staphorst
25:16
25:13
4
Roeline Knoll
Rouveen
25:18
25:12
5
Mieke Sellis
Staphorst
26:30
26:24
6
Jorien Kroeze
Zwolle
28:01
27:56
7
Ria Smalbrugge
Hasselt
28:16
28:11
10HSR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten van Dijk
Hoogeveen
33:11
33:11
2
GertJan Stevens
Hoogeveen
33:59
33:59
3
Henry Visscher
Rouveen
35:48
35:47
4
Andre Brakke
Staphorst
36:23
36:23
5
Lambert Russcher
Staphorst
37:22
37:21
6
Steve Oosterkamp
Dalfsen
37:47
37:45
7
Dries Jan ten Berge
IJsselmuiden
40:45
40:44
8
Klaas Jan Kisteman
Rouveen
41:45
41:44
9
Martin Nijboer
Rouveen
41:55
41:53
10
Niek Veerman
Rouveen
42:04
42:01
11
Gesbert Douma
Nieuwleusen
43:00
42:58
12
Jaap Fuite
Rouveen
43:14
43:10
13
Matthieu Huisman
Rouveen
43:54
43:51
14
Edwin Helder
Hoogeveen
46:03
46:01
15
Erik Petter
Rouveen
46:46
46:43
16
Jan Willem Kalsbeek
Zwolle
47:22
47:21
17
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
48:49
48:47
18
Thijs Nieuwenhuis
Zuidlaren
51:03
51:00
10HM4, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driessen
Vollenhove
32:51
32:50
2
Maarten Nieuwenhuis
Zwolle
35:51
35:50
3
Klaas Brand
Staphorst
43:01
43:00
4
Johan Steenbergen
Rouveen
47:52
47:50
5
Roelof Stoker
Heerenveen
49:31
49:28
10HM5, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dambrink
Meppel
40:04
40:03
2
Marten Bolt
Zwartsluis
42:26
42:25
3
Henk Oldehinke
Dedemsvaart
42:32
42:31
4
Benny Compagner
Rouveen
48:01
47:57
10VSR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christina Mulder
Nieuwleusen
43:13
43:12
2
Sabine Nijstad
Hoogeveen
49:33
49:32
3
Jantina ten Napel
Meppel
51:14
51:10
4
Carlien Engelen
Meppel
51:33
51:30
7500M, 7,5 KM VAN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arend Luten
Rouveen
39:24
39:21
2
Roelof Kuiper
Rouveen
40:05
40:03
3
Bob Govers
Zwolle
42:18
42:13
4
Albert Slager
Rouveen
42:40
42:37
5
Over Gerhard
Meppen
43:11
43:09
6
Anneke Kuiper
Hasselt
48:20
48:15
7500V, 7,5 KM VAN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Stoker
Heerenveen
44:10
44:07
2
Janny van Dieren
Hattem
48:19
48:15
2500M, 2,5 VAN 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Visscher
Rouveen
14:02
13:59
2
Pascal Bosman
Staphorst
19:19
19:18
Wegens de onweer is de 5 en 10km gestaakt.
Hoofdsponsors: EduSport en Inshape
www.uitslagen.nl
28-06-2019 00:11