Uitslagenlijst Trimloopcyclus 3

Geldrop - Dinsdag 18 juni 2019

K1-6, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Ronken
LOGO
6:53
2
Lotte Egelmeers
Geldrop
8:50
3
Tygo Egelmeers
Geldrop
9:05
4
James Mandigers
Geldrop
9:22
K7-8, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Gluckstern
6:16
2
Mats Rijnaerts
6:51
K9-10, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijn Rijnaerts
5:52
2
Jens Pasmans
6:03
3
Sean Fitzgerald
6:06
4
Liam Fitzgerald
7:56
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin Pieper
23:22
2
Ellen Broekhuis
LOGO
26:15
3
Annemarie Steinmann
LOGO
31:46
4
Evianne van Zon
LOGO
32:07
5
Nienke Gehem
32:36
6
Jos van Warmerdam
LOGO
32:48
7
Betty van Rooij
LOGO
33:03
8
Ellen Winters
LOGO
33:04
9
Gerda Schurink
LOGO
33:05
10
Petra Mennen
LOGO
33:46
11
Onyda te Braake
LOGO
33:59
12
Cecilia Piccinini
LOGO
34:01
13
Josien Tijssens
LOGO
35:08
14
Karin Hodos
LOGO
35:58
15
Bart Verberne
LOGO
36:08
16
Maartje Verberne
LOGO
36:10
17
Bianca Ronde
LOGO
36:34
18
Noor Koopman
36:51
19
Yvonne Betting
LOGO
36:52
20
Nicole Keijzers
LOGO
38:54
21
Marijke verbunt
LOGO
46:11
22
Nitaya Khanarat
Eindhoven
49:43
MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud de Graaf
22:10
2
Jesse van Doren
23:44
3
Splinter Ikkink
Eindhoven
24:14
4
Geert Cornelisen
LOGO
25:40
5
Wim van de Wall
25:43
6
Yvar de Weerd
LOGO
25:48
7
Sally Salemink
LOGO
26:23
8
Jeroen Egelmeers
LOGO
28:20
9
Leon Hoeben
LOGO
28:24
10
Ruud Koopman
LOGO
29:26
11
Marcel van Hoof
LOGO
31:59
12
Bram Stoop
LOGO
32:01
13
Godry Wijffelaars
LOGO
32:11
14
Jeroen van de Moosdijk
32:25
15
Jorgen De ronde
Geldrop
33:18
16
Jos van Dijk
LOGO
33:48
17
Eduard van Casand
LOGO
34:38
18
Hans Havers
LOGO
34:43
19
Michel te Braake
LOGO
34:45
20
Erik Dirks
LOGO
35:34
21
Mathijs Verwer
LOGO
39:02
22
Ton Witvoet
LOGO
40:01
23
Weijert de Vries
LOGO
42:10
24
HAF Koch
Eindhoven
49:45
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Schijndel
LOGO
46:22
2
Noelle de Bont
LOGO
47:29
3
Floor Meesters
52:04
4
Marion Verspaget
LOGO
52:38
5
Noor Scheepers
Eindhoven
52:42
6
Ilze Lemmens
Bergeijk
54:00
7
Ardi Moolenaar
LOGO
1:02:50
8
Susan Scheepers
LOGO
1:02:52
9
R. Saener
LOGO
1:03:58
10
Romy Arts
LOGO
1:05:31
MAN, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Ernest
LOGO
41:21
2
Roel van Nuenen
Geldrop
41:53
3
Nico van Dijck
LOGO
42:32
4
Jorn Ferwerda
LOGO
43:54
5
Bram van Berkel
44:34
6
Roel Dekens
LOGO
44:41
7
Albert Warnders
LOGO
45:07
8
Erik Bekkering
LOGO
45:19
9
Jamie Mc Cormack
LOGO
47:38
10
Randy Schutte
Geldrop
49:53
11
Laurens Vervoort
LOGO
50:05
12
Eric van Dijk
50:15
13
Nico Wullems
52:56
14
Gerrit Bust
Mierlo
53:26
15
Frans Pasmans
53:47
16
Thijs van de Kerkhof
Geldrop
55:04
17
Henk Jan Reins
LOGO
55:06
18
Bas Rijnaerts
LOGO
56:01
19
Robin de Krijger
LOGO
56:45
20
Frank van Oudenhoven
LOGO
57:19
21
Mark Mennen
LOGO
58:11
22
Daan Kox
LOGO
58:57
23
Peter van Zon
LOGO
58:58
24
Koen Jansen
LOGO
59:30
25
Sjef de Groot
LOGO
59:33
26
Ton van de Boomen
LOGO
1:02:53
27
Pierrre van Boxtel
LOGO
1:03:10
WAND, 10 KM WANDELEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pullens
LOGO
1:29:23
2
Robin Simonis
1:29:26
3
Wilma Gerrits
LOGO
1:29:29
4
Helly Abbenhuis
Geldrop
1:37:48
5
Frans van der Waals
LOGO
1:37:50
6
Coby Vonk
LOGO
1:38:04
www.uitslagen.nl
21-06-2019 14:34