Uitslagenlijst 2e Rondje Schoolmeester 2019

Westzaan - Zondag 16 juni 2019

JGDV, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Oppewal
Zaanland
11:16
2
Malou de Gauw
Zaanland
13:01
3
Anouk Verhaal
Zaanland
13:06
4
Ayla van Oosten
Koog aan de Zaan
13:52
JGDM, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer de Gauw
Zaanland
10:05
2
Thijs Oppewal
Zaanland
10:26
3
Bodey van Oosten
Lycurgus
10:32
4
Daan van der Pal
Zaanland
12:23
5
Thijs Vasen
Zaanland
12:53
V5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katia Ganda
Zaanland
21:07
2
Cora van 't Klooster
Zaanland
21:27
3
Bregje Walraven
Zaandijk
21:44
4
Kim Zaagsma
Zaandam
22:00
5
Saskia Goldebeld
Wormer
22:15
6
Roos Zaagsma
Zaandam
23:25
7
Luna Huiberts
Zaanland
24:09
8
Shelley de Boer
Krommenie
24:14
9
Els Raap
AV Badhoevedorp
24:29
10
Laura Hyslop
Zaanland
24:30
11
Sonja van Zeelt
Wormerveer
24:48
12
Sonja van der Poel
Zaanland
25:19
13
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
25:27
14
Saeske de Haan
Zaandam
25:36
15
Milou van Gelderen
Westzaan
26:14
16
Sanne van der Pal
Zaandijk
26:52
17
Tatiana van Gaasbeek
Zaanland
26:57
18
Joyce de Roo
Zaanland
26:59
19
Isabel Vicente
Zaandam
27:49
20
Patricia Rodrigues
Koog aan de Zaan
28:16
21
Esmť van der Meijde
Zaanland
28:33
22
Marry van der Aar
Koog aan de Zaan
28:50
23
Wil GabriŽl
Koog aan de Zaan
28:50
24
Wilma Jonker
Zaanland
28:57
25
Startnummer 168
29:20
26
Mia de Roo
Zaanland
29:27
27
Corry Fris-Meijer
Zaanland
29:31
28
Erna Koolstra
Koog aan de Zaan
30:01
29
Dieuwke de Haan
Zaandam
36:30
30
Petra Spann
Zaandam
36:30
31
Marjolein de Heer
Zaandam
36:30
M5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Duinmeijer
DEM
17:40
2
Gijs Piscaer
Zaanland
17:51
3
Ruben van de Geer
Amsterdam
18:01
4
Menno Brendeke
Zaanland
18:10
5
Sietse van der Pal
Zaanland
18:29
6
Erwin Veen
Koog aan de Zaan
18:56
7
Edwin Visser
Zaandam
19:03
8
Simon Richards
Zaanland
19:11
9
Benjamin van de Logt
Middenmeer
19:48
10
Alex Bouwmeester
Zaanland
19:56
11
Mark Scheijde
Zaanland
20:17
12
Hans van Urk
Zaanland
20:31
13
Manuel Melo
Zaandam
20:38
14
Harry Timmerman
Zaanland
20:45
15
Lennart Dreier
Assendelft
20:49
16
Mark Konings
Zaanland
20:52
17
Martijn van den Ende
Purmerend
20:53
18
Leo Walraven
Zaandijk
21:02
19
Richard Warmerdam
Haarlem
21:12
20
Ronald Verhaal
Zaandam
21:18
21
Fernando Knosp
Wormerveer
21:33
22
Peter Rogge
NEA Volharding
21:36
23
Corwin Exalto
Phanos
21:48
24
Oscar de Gauw
Zaanland
22:03
25
Jeroen Brendeke
Zaanland
22:06
26
Han Stiekema
Heemskerk
22:10
27
Steven de Goede
Zaanland
22:13
28
Lats Tuboly
Zaanland
22:14
29
Maik Nieuwenhuis
Zaanland
22:26
30
Frank de Groot
Zaandam
22:32
31
Marcel Bos
Assendelft
22:36
32
David de Jong
Zaandam
22:44
33
Arjan van Diepen
Zaanland
22:47
34
Youri Konings
Zaanland
23:01
35
Arjan de Jong
Krommenie
23:28
36
Michiel Richards
Zaanland
23:35
37
Martijn Veldkamp
Purmerend
23:44
38
Fons GabriŽl
Koog aan de Zaan
23:49
39
Hendrik Lens
Lycurgus
23:51
40
Ivar Knopperts
Zaanland
23:58
41
Lourens Koopman
Assendelft
24:06
42
Jos van Gelderen
Westzaan
24:15
43
Piet van der Pal
Zaanland
24:16
44
Henk Motshagen
Zaanland
24:24
45
Ruud Nieuwenhuis
AV Badhoevedorp
24:27
46
Patrick van Amstel
Zaanland
24:53
47
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
25:32
48
Jan van Zalinge
avVN
25:46
49
Jan Fris
Zaanland
26:06
50
Startnummer 11
26:18
51
Ko Halff
Wormer
27:06
52
Johan Meijer
Zaanland
27:09
53
J.P. v/d Hulst
Krommenie
27:46
54
Kees Janssen
Wormer
27:58
55
Andrť Stoffer
Loopgroep Zaanstreek
28:05
56
Peter van Breukelen
Zaanland
28:10
57
Cor Bobeldijk
Beverwijk
28:12
58
Ton van der Meij
Assendelft
28:23
59
Jeroen Glebbeek
Zaanland
28:30
60
Jurrien Krol
avVN
29:11
61
Gerard Koolstra
Koog aan de Zaan
29:24
62
Hans de Roo
Zaanland
29:27
63
Jan Stolp
Le Champion
30:08
64
Rikus Bijvoet
Zaanland
30:14
65
Hans Stokebrand
Zaandam
31:24
66
Martin Wezel
Zaanland
31:58
67
Marthijn Bakker
Zaanland
32:16
68
Cees Dijkers
Zaandam
32:59
69
Martin de Goede
Hoofddorp
34:05
70
Hans Rep
Zaanland
34:28
71
Marcel Springorum
Zaandam
34:31
72
Piet Glas
Zaanland
55:36
www.uitslagen.nl
17-06-2019 19:11