Uitslagenlijst 21e Groot Ginkelse Loop

Wekerom - Zaterdag 15 juni 2019

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Meijer
Running2000
17:00
17:00
2
Matthijs van Goor
Pijnenburg
18:00
17:59
3
Jordy van der Linden
Pijnenburg
18:15
18:15
4
Diede Wit
Pallas '67
19:27
19:25
5
Sam Rietveld
Pallas '67
20:27
20:25
6
Yorun Van Kasteel
BELachelijk snel
20:50
20:47
7
Thomas Driessen
Apeldoorn
20:59
20:57
8
Willem van de Craats
Ede Gld
21:05
21:04
9
Erik Jager
Ede Gld
21:22
21:20
10
Patrick Witte
Climax Mila team 1
21:28
21:28
11
Triple T
Enschede
21:31
20:43
12
Timo Maarse
NSAV 't Haasje
21:39
21:37
13
Lars van Bemmel
Climax Mila team 1
22:11
22:10
14
Martijn Keizer
Politie Team Ede 1
24:04
23:59
15
Frans Kraaikamp
BELachelijk snel
24:16
24:13
16
Peter Hemmerlé
Politie Team Ede 1
24:52
24:47
17
Leendert Schreur
Ede Gld
26:22
26:14
18
Dylan Lamers
Oosterbeek
26:34
26:27
19
Frans-Jan van Steenbeek
Ede Gld
27:18
27:07
20
Patrick Strieper
Politie Team Ede 1
28:53
28:48
21
Tom van Steen
Pallas '67
29:34
29:24
22
Gustave Rammelt
Ede Gld
30:09
29:56
23
Jan Aukema
Climax
31:38
31:30
24
Fre Pol
Ede Gld
33:23
33:16
25
Matthias Boyd
Ede Gld
38:00
37:51
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van de Pol
Ciko '66
20:23
20:21
2
Johan Kaspers
De Dijkrunners
21:56
21:55
3
Edwin Pietersma
Renkum
22:01
21:59
4
Henk-jan van Hasselaar
Veenendaal
23:26
23:24
5
Berend Jan Luchtenberg
Politie Team Ede 1
23:26
23:22
6
Ruud ter Braake
Politie Team Ede 1
24:27
24:21
7
Eddy van Bemmel
Climax Mila team 1
24:49
24:47
8
Reijer Demoet
Veenendaal
25:16
25:14
9
Richard van den Anker
Climax5tot8 3
27:57
27:49
10
Rene Verhulst
Climax
28:29
28:23
11
Frank Bakker
Climax
28:46
28:35
12
Henk Warris
Climax
28:56
28:51
13
Peter van Steen
Ede Gld
29:34
29:25
14
Maurice Noordhof
Asperen
30:58
30:50
15
Hendrik Jan Sijrier
Ede Gld
31:00
30:49
16
Willem Hogeboom
Ede Gld
32:14
32:09
17
Adrie Dekker
Climax
33:12
33:09
18
Jaap Jongeneel
Ede Gld
33:16
33:07
19
Teun Huisman
Barneveld
34:12
34:01
20
Johan van Santen
avVN
34:46
34:43
21
Teus Oosterwijk
Dordrecht
36:51
36:44
22
Erwin Pellegrom
Ede Gld
37:28
37:14
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlous van Duijn
Apeldoorn
23:33
23:31
2
Rozemarijn Snijders
Ede Gld
26:34
26:27
3
Geerke Schreur
Ede Gld
28:12
28:04
4
Gerdien Kluvers
Barneveld
29:11
29:07
5
Nathalie van Ginkel
Veenendaal
29:17
29:13
6
Marianne Budding
Climax
29:18
29:10
7
Elena Piters
Wageningen
29:20
29:10
8
Henrieke Prost
Ede Gld
29:27
29:17
9
Hanneke Schreur
Ede Gld
29:35
29:27
10
Esra van Roon
Climax5tot8 3
30:44
30:38
11
Anna van Oosten
Climax5tot8 3
30:48
30:41
12
Joany de Putter
Ede Gld
30:48
30:38
13
Nienke Tilders Storm
Harderwijk
31:05
31:02
14
Yentl Mesicek
Politie Team Ede 1
31:32
31:28
15
Carin van der Kolk
More Ways to Move
31:49
31:42
16
Rachel Gomes Koonen
Ede Gld
32:39
32:28
17
Emma Hazeleger
Climax Mila team 1
32:51
32:44
18
Annegreet van de Dijk
Wamel
33:09
33:06
19
Linda Steller
Waddinxveen
33:10
33:03
20
Salome Boyd
Ede Gld
33:24
33:16
21
Sam l'Ami
Ede Gld
33:51
33:44
22
Karin Ramaker
Arnhem
34:13
33:23
23
Amanda Bouter
BELachelijk snel
34:42
34:39
24
Annelien van den Berg
Ede Gld
37:48
37:35
25
Lisette Christiaans
Ede Gld
37:49
37:36
26
Wendy van den Hoek-Peters
Barneveld
41:11
40:59
27
Marjon van de Pavert
Ede Gld
46:53
46:50
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Mensink
Ciko '66
20:50
20:49
2
Inge Dijkman
Loopgroep Aart Stigter
23:44
23:43
3
Nelly Beerepoot-Commandeur
Climax Mila team 1
28:07
28:05
4
Esther van Beek
Pallas '67
29:21
29:10
5
Jolanda Willems
Oosterbeek
29:26
29:22
6
Dinemarieke Kesteloo
Wageningen
31:02
30:58
7
Fräncis Toorenburgh
Climax
31:35
31:29
8
Ineke Helleman
Ede Gld
32:38
32:29
9
Marrie Vermeulen
Ede Gld
32:48
32:34
10
Marion Ramaker
Ederveen
34:13
33:24
11
Mandy Milikan
Avantri
34:30
34:20
12
Margreet van Veldhuizen
Climax
36:07
35:59
13
Henriette Van Kampen
Climax
36:38
36:24
14
Ten Ham
Ede Gld
36:39
36:25
15
Corrie Hulstein
Otterlo
36:40
36:33
16
Jolanda Pronk
Climax
37:05
36:50
17
Mida Palm
Ede Gld
47:53
47:47
18
Kim van Drunen
Barneveld
59:19
59:07
MAN, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Hardeman
Ede Gld
39:44
39:43
2
Laurens Kersten
Falcon Runners 1
40:51
40:50
3
Melvin Laport
Falcon Runners 1
43:46
43:45
4
Sergio Smits
Falcon Runners 1
44:48
44:47
5
Klaas Quak
Bennekom
47:07
47:04
6
Stijn van der Zwan
Laren Gld
48:32
48:29
7
Wouter Lamers
Arena Atletiek
48:39
48:36
8
Reinder van den Brink-Bil
Kootwijkerbroek
49:21
47:55
9
Martijn van Westerneng
Barneveld
49:25
49:23
10
Dempsey de Koning
Ede Gld
49:54
49:51
11
Andre Westra
Utrecht
49:55
49:50
12
Ernst van der Veen
Apeldoorn
50:50
50:41
13
Hugo Schoenmakers
Enschede
50:55
50:50
14
Johan Burgerhart
Barneveld
52:57
52:54
15
Menno Tamminga
Ede Gld
53:02
52:58
16
Lars van Veldhuisen
Ede Gld
53:10
53:01
17
Marien Koenders
Opheusden
53:13
53:09
18
Bram Gardien
Laag-Soeren
55:40
55:37
19
Thijmen Kiers
Zetten
57:27
57:18
20
Arne de Jong
Climax
1:00:21
1:00:05
21
Maurits van Engelenhoven
Ede Gld
1:00:29
1:00:12
22
Job Versteeg
Gouda
1:01:54
1:01:34
23
Maurits Groot Kormelink
Climax
1:01:55
1:01:43
24
Otto Vaarkamp
Ede Gld
1:08:32
1:08:13
M40, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas van Beek
Cialfo
41:32
41:31
2
Gerben van der Jagt
Ede Gld
42:07
42:06
3
Geert-Jan Vogel
Fast&Furious 1
44:34
44:33
4
Tjibbe de Vries
BB lopers
46:41
46:39
5
Hans Kamperman
Vianen Ut
48:16
48:14
6
Ruud Bongers
Tiel
49:14
49:00
7
Maurijn van den Berg
Climax5tot8 3
49:36
49:31
8
Oscar van Hattem
Veenendaal
50:13
50:02
9
Diederik Heij
Oosterbeek
50:22
50:17
10
Sander Weterings
Loopgroep De Zoomlopers
50:45
50:42
11
Marcel Zwietering
Pallas '67
51:15
51:10
12
Berend Jan van der Kolk
Fast&Furious 1
52:16
52:09
13
Marcel de Boer
Ede Gld
53:53
53:46
14
Michel Diepstraten
Road Runners Zeist
53:57
53:51
15
Bart van den Hurk
Astylos
54:50
54:34
16
Joost ter Haar
Ede Gld
55:32
55:23
17
Bernard DHont
Appelscha
56:11
56:08
18
Henk Wernsen
Barneveld
56:13
56:04
19
Sjoerd Salimans
Zeist
56:38
56:29
20
Aad Mak
Barneveld
56:50
56:40
21
Jan Visser
Climax
57:59
57:45
22
Jan Hendrik van der Heide
Ede Gld
58:07
58:00
23
Dick van de Weerd
Bennekom
58:29
58:23
24
Peter van Westering
Climax
58:51
58:34
25
Dirk Jan Bart
Zwolle
58:53
58:53
26
SFM Tews
Leidschendam
58:55
58:47
27
André Hilberink
Fast&Furious 1
59:31
59:24
28
Michiel Teunissen
Climax
1:00:32
1:00:19
29
Gilbert Boerekamp
Ede Gld
1:00:32
1:00:28
30
Jurjen Hooijenga
Ede Gld
1:00:58
1:00:47
31
Theo Kortleve
Rotterdam
1:01:17
59:51
32
Pieter Albers
Dordrecht
1:01:18
1:01:18
33
Andre Bruins
Ede Gld
1:01:27
1:01:17
34
Martien Gerritsen
Ede Gld
1:02:10
1:02:03
35
John Smits
Climax
1:02:11
1:02:01
36
Peter Brouwer
Climax
1:02:27
1:02:18
37
Harry van de Kraats
MéRonners 1
1:02:32
1:02:22
38
Theo Dijkstra
Climax
1:03:02
1:02:49
39
Tijmen van Voorthuijsen
Climax5tot8 3
1:03:11
1:03:06
40
Richard Hordijk
Tiel
1:03:30
1:03:14
41
Ron van Eeuwijk
Dordrecht
1:03:48
1:02:35
42
Anne-Martijn Reemeijer
Dordrecht
1:03:48
1:02:36
43
Ali Gülcebi
Baarn
1:03:52
1:03:30
44
Bertus Dekker
Climax
1:04:01
1:03:46
45
Edwin Oosterom
Climax
1:04:02
1:03:50
46
Edwin Gorissen
Ede Gld
1:04:03
1:03:51
47
Wiete Mesman
Ede Gld
1:05:06
1:04:53
48
Martien van Veen
Ermelo
1:05:15
1:05:12
49
Johan van Lagen
Ede Gld
1:07:11
1:06:57
50
Edwin Speijers
Climax5tot8 5
1:07:38
1:07:25
51
Henk van Hemmen
Ede Gld
1:07:38
1:07:25
52
Rinie van Ruler
Climax
1:09:33
1:09:27
53
Jan Brugman
Climax5tot8 3
1:09:36
1:09:23
54
Reinoud van den Heuvel
Climax5tot8 3
1:10:45
1:10:32
55
Adnan Kilic
Baarn
1:11:57
1:11:36
VROUW, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Falcon Runners 1
39:35
39:34
2
Nienke Willems
Wageningen
50:16
50:14
3
Femke Bielleman
Laag-Soeren
55:01
54:57
4
Susanne Emde
Schalkhaar
55:23
55:15
5
Bettine Kieft
Barneveld
56:13
56:03
6
Judith Mulder
Hellas
57:30
57:29
7
Francoise van Isselmuden
Amsterdam
1:01:05
1:00:57
8
Louisa van Isselmuden
Ede Gld
1:01:05
1:00:57
9
Alice DHont
Appelscha
1:02:15
1:02:13
10
Maartje ter Steeg
Arnhem
1:02:34
1:02:24
11
Mirjam Versteeg
Barneveld
1:08:47
1:08:40
V40, 10.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Oosting
Bennekom
52:40
52:40
2
Melinde Hilberink
Fast&Furious 1
53:07
53:06
3
Marleen Ter Maten
Barneveld
58:39
58:29
4
Carla Kivits
Bennekom
59:38
59:27
5
Agnes Habers
Wageningen
1:00:07
59:58
6
Ilse de Vries
Velp Gld
1:00:18
1:00:09
7
Ninca Wentzel
Ede Gld
1:00:37
1:00:25
8
Geerdien van der Hijden
Ede Gld
1:01:07
1:00:57
9
Gonnie Daniels
Putten
1:02:23
1:02:22
10
Sandra Ruberg
Road Runners Zeist
1:02:32
1:02:26
11
Connie Meinders
Barneveld
1:03:06
1:02:56
12
Marian Hazeleger
Climax
1:03:13
1:03:10
13
Gerda van der Neut
Climax
1:03:13
1:03:10
14
Rendelien Verschoof-Puite
Ede Gld
1:03:34
1:03:28
15
Magreet Wind
Ede Gld
1:04:35
1:04:24
16
Chantal Weimer
Barneveld
1:04:42
1:04:32
17
Linda van den Top
Ede Gld
1:05:13
1:05:06
18
Ferdau Dozeman
Wageningen
1:05:52
1:05:48
19
Rianne Koudijs
Climax
1:09:26
1:09:14
20
Willemijn Ridderbos
Climax
1:12:12
1:11:57
21
Monica van den Engel
Climax
1:12:12
1:11:56
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Oeveren
Climax Mila team 5
1:16:32
1:16:33
2
Jorn Leistra
Ciko '66
1:16:41
1:16:40
3
Peter Sijbrandij
Bert’s Toppers 1
1:23:39
1:23:37
4
Iljo Fluit
Ede Gld
1:27:05
1:27:05
5
Niels de Bruijn
Dordrecht
1:28:50
1:28:48
6
Tim Schoofs
Ciko '66
1:28:56
1:28:54
7
Raymond van Diermen
Climax Mila team 5
1:30:21
1:30:19
8
Kenneth Graventein
Utrecht
1:34:01
1:33:51
9
Vincent Tuls
Avantri
1:35:08
1:35:05
10
Rick van Voorst
Climax Mila team 5
1:35:54
1:35:53
11
Marian Vittek
Wageningen
1:36:55
1:36:52
12
Ruud Klein Hofmeijer
Nijmegen
1:37:02
1:36:59
13
Anton van Wijk
Nieuwegein
1:37:22
1:37:13
14
Dirk Muytjens
Nijmegen
1:37:37
1:37:31
15
Tom van Steijn
Fast&Furious 2
1:39:02
1:38:57
16
Yorick Krommenhoek
Lent
1:44:43
1:44:34
17
Marcel Stuijt
Wognum
1:44:49
1:44:46
18
Henk Jan
Utrecht
1:45:10
1:45:00
19
Eddy Takkenkamp
Doetinchem
1:46:11
1:46:03
20
Gerben Woudt
Climax
1:47:01
1:46:56
21
Gijs van Gent
Wageningen
1:50:16
1:50:05
22
Ron Janssen
Wageningen
1:50:51
1:50:39
23
Rijk Verkerk
Ede Gld
1:51:00
1:51:00
24
Lars van Diepen
Amsterdam
1:51:15
1:51:13
25
Aram van der Heijden
Nijmegen
1:53:09
1:52:59
26
Jasper Beckerman
Nijmegen
1:54:00
1:54:00
27
Mark Kazemier
Hellas
1:54:51
1:54:48
28
Christijn Snippe
Noordscheschut
2:02:19
2:02:15
29
Evert-Jan Poppe
Veenendaal
2:02:27
2:02:12
30
Piet van Meijeren
Ede Gld
2:06:34
2:06:17
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Wiersma
Climax Mila team 5
1:19:50
1:19:50
2
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
1:26:17
1:26:17
3
Laurens Beerepoot
Climax
1:28:38
1:28:37
4
Roelof Kleis
Bennekom
1:30:01
1:29:58
5
Maarten Weij
Climax Mila team 5
1:30:27
1:30:26
6
Carolus IJzerman
Giessenburg
1:32:08
1:32:04
7
Paul van Os
Fast&Furious 2
1:33:31
1:33:27
8
Rob Laport
Arnhem
1:35:31
1:35:29
9
Jaap-Jan Verbree
Ridderkerk
1:36:47
1:36:43
10
Emil Rooijackers
Nijmegen Atletiek
1:37:23
1:37:17
11
Jasper Koedam
Nijmegen Atletiek
1:38:15
1:38:10
12
Jan Zwiers
Ede Gld
1:38:41
1:38:37
13
Robert Bolder
Alphen aan den Rijn
1:38:44
1:38:40
14
Arjan Hoenselaar
Arnhem
1:39:16
1:39:16
15
Bart van den Berg
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:39:42
1:39:35
16
Eelco van Holland
Ede Gld
1:40:09
1:40:03
17
Wilco IJzerman
Typhoon
1:40:21
1:40:12
18
Jan Jeuken
Nijmegen Atletiek
1:41:31
1:41:26
19
Guido Gritter
Ede Gld
1:42:17
1:42:11
20
Maarten Houtriet
Bennekom
1:42:24
1:42:17
21
Maarten Frijlink
Lunteren
1:43:14
1:43:08
22
Kees de Wit
Fast&Furious 2
1:44:16
1:44:08
23
Peter Smits
Nijmegen Atletiek
1:44:29
1:44:24
24
Marco Bink
Pallas '67
1:44:38
1:44:29
25
Jos Raedts
Echteld
1:45:33
1:45:23
26
Edwin Kwak
Doetinchem
1:45:54
1:45:47
27
Jos van Heusden
Duiven
1:48:51
1:48:40
28
Kees van Nieuwamerongen
's-Gravenhage
1:49:24
1:49:19
29
Hans van Ginkel
DES
1:49:44
1:49:28
30
Wiebe Fieren
Gouda
1:50:15
1:50:01
31
Wim Versteeg
Barneveld
1:50:26
1:50:14
32
Johan van Veldhuisen
Lunteren
1:52:46
1:52:30
33
Ron van den Berk
's-Hertogenbosch
1:53:44
1:53:31
34
Marc Muntjewerff
Arnhem
1:53:54
1:53:49
35
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
1:54:49
1:54:42
36
Alfred Gaasbeek
Climax
1:55:03
1:54:47
37
Patrick de Schrijver
Haalderen
1:55:13
1:55:03
38
Niels van Ginkel
Krimpen aan den IJssel
1:55:23
1:55:17
39
Ben van der Heide
Argo
1:56:02
1:55:56
40
Niels van de Water
Lunteren
1:56:36
1:56:20
41
Martin Ekhardt
Arnhem
1:58:04
1:57:56
42
Hubert Bögemann
De Gemzen
2:04:35
2:04:32
43
Robert Kuik
Bennekom
2:05:45
2:05:31
44
Jan Haas
AV Rijssen
2:05:56
2:05:44
45
Wim Scheerder
DE LOPER
2:06:22
2:06:00
46
Henri van der Linden
AKU
2:06:48
2:06:35
47
Bert van Roekel
Zwolle
2:06:56
2:06:55
48
Henk Jan Kamphuis
Wezep
2:15:10
2:14:53
49
Steffart Buijs
Bleiswijk
2:16:12
2:16:03
50
Gerard de Jongh
Nijkerkerveen
2:18:29
2:18:16
51
Gertjan van Holland
Ede Gld
2:24:31
2:24:25
52
Gerard Radstaat
Meerkerk
2:26:47
2:26:34
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amy Burdis
Pallas '67
1:43:10
1:43:00
2
Maartje van Roessel
Schijndel
1:53:43
1:53:31
3
Mienke van Steenbeek
Ede Gld
1:55:31
1:55:17
4
Karin Herbschleb
's-Gravenhage
1:59:32
1:59:19
5
Dorien Venema
Arnhem
2:06:21
2:06:10
6
Conchita Remmerde
Ede Gld
2:06:48
2:06:34
7
Mieke de Bruin
Hardinxveld-Giessendam
2:07:04
2:06:51
8
Maartje Moormans
Ede Gld
2:07:42
2:07:34
9
Anke van den Merkhof
Hardenberg
2:15:21
2:15:05
10
Rita Linzina
Ede Gld
2:22:43
2:22:32
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne-Marie van de Wiel
Nijmegen Atletiek
1:37:17
1:37:12
2
Ine van der Fels-Klerx
Pallas '67
1:41:54
1:41:45
3
Lisette van den Hurk
Climax
1:46:26
1:46:22
4
Irene Ruis
Fast&Furious 2
1:51:42
1:51:34
5
Rianne Rijntjes
Harmelen
2:01:06
2:01:04
6
Nanette Dijkman
De Gemzen
2:04:35
2:04:32
7
Janneke de Bruin
Hardinxveld-Giessendam
2:07:06
2:06:53
8
Gerlien van Gelder
Wezep
2:07:08
2:07:06
9
Marélien Buijs-Post
Bleiswijk
2:07:37
2:07:27
10
Yvonne Van Druenen
Nijmegen Atletiek
2:08:47
2:08:41
11
Dicky Hols
Harskamp
2:09:49
2:09:34
12
Michelle Boshoven
Afferden Gld
2:12:23
2:12:11
13
Brenda Segers
Arnhem
2:21:22
2:21:08
Opmerkingen over de uitslagen graag mailen naar info@grootginkelseloop.nl
www.uitslagen.nl
15-06-2019 23:37