Uitslagenlijst Genneperhuysloop

Gennep - Zaterdag 15 juni 2019

V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa Bevers
Elsendorp
20:25
2
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
22:11
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:21
4
Jaydee Leenders
ATV Venray
23:43
5
Marjolein Jetten
Gennep Atletiek
30:34
6
Filiz Topuz
Gennep Atletiek
34:02
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Berlicum
Oploo
24:11
2
Rian Hebben
Overloon
24:19
3
Marian Kerkhof
Mill
24:23
4
Natasja Marcellis
Overloon
27:04
5
Ruth Huender
Gennep
27:19
6
Mirjam van der Wielen
Schaijk
28:37
7
Maartje Giesbers
Gennep Atletiek
30:36
8
Jolanda Schoenmakers
Gennep Atletiek
34:30
9
Anne-Marie Peters
Gennep Atletiek
34:31
10
Fanny van Ophuizen
Gennep Atletiek
40:48
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
ATV Venray
17:20
2
Martijn van de Pol
Boxmeer
19:17
3
Roy Dennemans
ATV Venray
19:23
4
Andrzej Lulko
Boxmeer
19:38
5
Jorre Wagemakers
Ottersum
19:57
6
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
19:58
7
Tijn Wagemakers
Ottersum
20:45
8
Tijs Kerkhoff
Gennep
24:03
9
Seppe Mulders
Gennep
25:14
10
Max Visser
Oeffelt
25:58
11
Siem Koelemeij
Ottersum
26:35
12
Bennie van Kempen
Boxmeer
26:52
13
Joep Jetten
Gennep
28:28
14
Raymond Deen
Gennep Atletiek
30:59
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:04
2
Frans Deenen
ATV Venray
19:36
3
Clemens Vollebergh
Nijmegen
20:18
4
Joop van den Heuij
Oeffelt
20:52
5
Jaap Mulders
Gennep
21:07
6
Marcel van Elst
Boxmeer
21:30
7
Rob Wouters
Nijmegen
21:59
8
Eugene Roelofs
Boxmeer
22:56
9
Rene Aben
Sporting Boxmeer
22:57
10
Roy Schaeps
Boxmeer
23:12
11
Robert van Orsouw
Schaijk
23:22
12
Hans Weijers
Wijchen
24:09
13
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
24:31
14
John Smits
Horst
24:56
15
Jan Vos
GAC Gemert
25:13
16
Jos Thielen
Wanssum
25:59
17
Richard Derix
Horst
26:09
18
Piet Aarts
Wanssum
26:30
19
Toon van Tienen
Rijkevoort
27:47
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Hijkoop
Molenhoek Lb
43:44
2
Emma Custers
Heijen
45:19
3
Stina Isselhorst
Hegelsom
51:55
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
48:32
2
Mientje van Haare
Wanroij
48:48
3
Annemarie van Dongen
Oeffelt
54:55
4
Thea Verstegen
Mill
1:01:30
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Nillesen
Heijen
36:37
2
Joost Bovee
ATV Venray
37:16
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
39:14
4
Huib Rost
Sint Anthonis
40:09
5
Bennie Leenders
Bergen Lb
40:21
6
Wiljo Ermers
GAC Gemert
41:32
7
Maarten Janssen
Gennep
42:12
8
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
42:31
9
Yordi Wit
Gennep
43:43
10
Frans de Jong
Gennep
44:01
11
Willem Custers
Boxmeer
44:45
12
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
45:50
13
Willem Schimmel
Boxmeer
46:55
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander van den Hoogen
Molenhoek Lb
36:06
2
Rob Kerkhof
Mill
38:23
3
Christ Korsten
GAC Gemert
40:26
4
Eugene Roelofs
Boxmeer
45:02
5
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
45:31
6
Marcel Nowee
Eindhoven
46:06
7
Henk Bernards
Gennep
48:26
8
Ton Weijters
avVN
48:39
9
Sander Groenen
Gennep
48:45
10
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
49:49
11
Trudo Jans
Vianen Nb
51:23
12
Ton Koks
Gennep
52:14
13
Henri van Veen
Velp Gld
52:29
BJ, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sep van Bavel
Ottersum
1:14
2
Ruben Spijker
Boxmeer
1:55
BM, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mijs van Bavel
Ottersum
1:50
2
Ylana Leenders
Bergen Lb
2:01
JJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk van Rossum
Gennep Atletiek
3:50
2
Jurre van Bavel
Ottersum
3:55
3
Siem Koelemeij
Gennep Atletiek
4:14
4
Tim Kremers
Gennep Atletiek
4:17
JM, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
3:30
2
Sterre Giebels
Gennep Atletiek
4:06
3
Maartje Koelemeij
Gennep Atletiek
4:30
4
Dieke van Elst
Boxmeer
4:35
5
Lieve de Jong
Gennep
4:50
6
Jelyna Leenders
Bergen Lb
4:59
7
Pippe de Jong
Gennep
5:02
8
Elyza Leenders
Bergen Lb
5:06
Aanpassingen: mail paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
15-06-2019 21:03