Uitslagenlijst Dwars Door Dongen

Dongen - Zaterdag 15 juni 2019

GR1 J, GROEP 1 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees Brugman
Achterberg
2:03
2
Thieme in 't Groen
Biezenkring
2:12
3
Jasper van Kraanen
Heilig Hartschool
2:14
4
Jibbe Wijsen
J.J. Anspachschool
2:17
5
Sieb
J.J. Anspachschool
2:44
GR1 M, GROEP 1 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Derks
Heilig Hartschool
1:51
2
Fame van Iersel
Heilig Hartschool
2:07
3
Julia Rombouts
J.J. Anspachschool
2:10
4
Fenna Hazenberg
J.J. Anspachschool
2:41
GR2 J, GROEP 2 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Farla
Heilig Hartschool
1:46
2
Tijn van Engelen
J.J. Anspachschool
1:48
3
Jens de Pater
Biezenkring
1:56
4
Tijs Arts
J.J. Anspachschool
2:00
5
Merijn Verkooijen
Sterrendonk
2:07
6
Quint van den Kieboom
Heilig Hartschool
2:41
GR2 M, GROEP 2 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lila Ozga
Heilig Hartschool
1:50
2
Benthe Rehwinkel
Heilig Hartschool
2:04
3
Raari Crowley
Sint Janschool
2:09
4
Jasmijn Laurijsen
Achterberg
2:12
5
Lise Wouters
Achterberg
2:15
6
Marit vd Mosselaar
SBO Westerwel
2:21
GR3 J, GROEP 3 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seb Wijsen
J.J. Anspachschool
3:41
2
Tim Wouters
Achterberg
4:17
3
Noah Kam
Heilig Hartschool
4:31
GR3 M, GROEP 3 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Oomens
Achterberg
4:02
2
Lizzy Vlasman
Sint Janschool
4:05
3
Louke
J.J. Anspachschool
4:05
4
Kate Crowley
Sint Janschool
4:08
5
Sofie van Helderen
SG De Keijzer
4:50
GR4 J, GROEP 4 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Radek Ozga
Heilig Hartschool
3:18
2
Niek Verharen
J.J. Anspachschool
3:20
3
Ramon Derks
Heilig Hartschool
3:25
4
Ties Versluis
Achterberg
3:29
5
Jasper Broeders
Biezenkring
3:36
6
Teun van der Kaaij
Sint Janschool
3:40
7
Luc de Graaf
Noorderpoort
3:47
8
Tijmen Bosboom
J.J. Anspachschool
3:48
9
Milan van den Kieboom
Heilig Hartschool
4:10
GR4 M, GROEP 4 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur de Jong
J.J. Anspachschool
3:58
2
Bo Schellekens
Achterberg
4:02
3
Femke Broeders
Biezenkring
4:05
GR5 J, GROEP 5 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siebe van der Lee
Achterberg
3:10
2
Vince van Esch
Overig
3:12
3
Mick Mekes
Biezenkring
3:16
4
Jort Griep
Overig
3:19
5
Jelle Jansen
Schoof
3:25
6
Goof Schoormans
Heilig Hartschool
3:51
7
Armin Ehrismann
PCB Menorah
3:56
8
Lucas Kam
Heilig Hartschool
3:58
GR5 M, GROEP 5 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë Otten
J.J. Anspachschool
3:39
2
Bente
J.J. Anspachschool
3:41
3
Isa Rehwinkel
Heilig Hartschool
3:53
GR6 J, GROEP 6 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rogier Gitz
Overig
2:53
2
Youri Donker
PCB Menorah
3:05
3
Lucas Magyar
Sint Agnesschool
3:24
4
Joeri van Helderen
Sint Janschool
3:35
GR6 M, GROEP 6 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nelleke van Dongen
Overig
3:22
2
Lisse Versluis
Achterberg
3:48
3
Lola Hulsman
Helen Parkhurst
4:00
4
Ilona van Oosterbosch
Overig
4:15
GR7 J, GROEP 7 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boris Griep
Overig
2:43
2
Yuri Derks
Heilig Hartschool
3:04
3
Floris den Boer
J.J. Anspachschool
3:06
4
Tomas Brilleman
PCB Menorah
3:24
5
Jurre Verschure
Sint Janschool
3:48
GR7 M, GROEP 7 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva den Boer
J.J. Anspachschool
3:00
2
Anne Driesprong
Heilig Hartschool
3:34
3
Amber van Gils
Overig
3:50
4
Michelle van Dongen
Overig
4:05
5
Elise van Dongen
Overig
4:15
GR8 J, GROEP 8 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper van Tilborg
De Sporckt
2:58
2
Ties Mutsaers
Heilig Hartschool
3:02
3
Joris Baalmans
Springplank
3:33
4
Remco van Oosterbosch
Overig
3:40
GR8 M, GROEP 8 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renée Kramer
SG De Keijzer
3:14
SM400, SPECIALS 400 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca in 't Groen
Atledo
2:01
2
Rachelle Ramakers
Atledo
2:34
3
Marleen Okkerman
Atledo
2:53
4
Marjolein Faro
Atledo
3:19
SJ800, SPECIALS 800 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Heijkant
Atledo
3:17
JJD, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dario Ehrismann
Spiridon
6:40
MJD, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Griep
Scorpio
5:38
2
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
5:47
3
Jill Paulus
Scorpio
6:02
4
Renée Kramer
Atledo
7:16
JJC, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Veldhuizen
Scorpio
5:00
2
Bengt Kramer
Atledo
6:43
MJC, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess de Jong
Atledo
6:26
JJB, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
5:28
JJA, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas van der Linden
Rijen
4:34
MJA, JUNIOREN (EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
5:35
CJ 1, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijn van Ganzewinkel
6:29
2
Quinten Bressers
Nederland
6:52
3
Jelle Verhulst
Nederland
7:18
4
Dylan Cloin
Nederland
8:02
5
Finn Fassaert
8:26
6
Samed Cemrek
Nederland
8:28
7
Colin Tetteroo
Nederland
9:06
8
Kane Milton
9:17
9
Jordy Hendrikx
Nederland
9:27
10
Freek Boer
10:02
11
Tim van den Bogaard
10:04
12
Florian de Slaa
Nederland
12:30
13
Thijmen Horsten
Nederland
12:32
CM 1, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Mol
Nederland
7:24
2
Sacha van Gils
7:28
3
Britt Verhoeven
Nederland
7:31
4
Daphne Lauwaars
Nederland
7:43
5
Lois Vermeulen
Nederland
7:45
6
Yara van Loon
Nederland
7:50
7
Vera de Wit
Nederland
7:52
8
Elisah Driesen
Nederland
8:10
9
Noortje Matthijsen
Nederland
8:21
10
Guusje van Kerkhof
Nederland
8:36
11
Nessa Dekker
Nederland
8:38
12
Jorja Leijs
Nederland
8:40
13
Nicole Kapteijn
Nederland
8:51
14
Lisa Huisman
8:53
15
Emmeke Pronk
8:59
16
Callyn van de Water
Nederland
9:01
17
Lindsey Schellekens
Nederland
9:25
18
Noortje Matthijsen
Nederland
9:32
19
Lotte Spijkers
Nederland
9:37
20
Claudet Zimniak
Nederland
9:40
21
Kelsey Aarden
Nederland
9:41
22
Marit Claasen
Nederland
9:42
23
Anna van Gelder
Nederland
9:47
24
Silke van Bezouw
Nederland
9:48
25
Fenne ter Napel
9:53
26
Luna de Wit
9:56
27
Cloe Claasen
Nederland
9:58
28
Nova Kin
Nederland
10:00
29
Narisha de Regter
Nederland
10:10
30
Joni Fransen
Nederland
10:11
31
Nikki de Bruijn
Nederland
10:21
32
Belma Kopic
Nederland
10:33
33
Yara Rutten
Nederland
10:56
34
Eva Diepstraten
Nederland
12:48
35
Tiara de Wijs
Nederland
12:49
CJ 2, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Freijzer
Nederland
5:48
2
Teun de Leeuw
Nederland
5:50
3
Daan van Zon
5:52
4
Max Voogte
Nederland
5:54
5
Samet Kaya
Nederland
5:59
6
Thom van den Nieuwenhuizen
Nederland
6:26
7
Luc Messchaert
Nederland
6:28
8
C'zar Hooijmaijers
Nederland
6:39
9
Nils den Boer
6:59
10
Thijs Kleijn
7:08
11
Jelle van Hooijdonk
Nederland
7:28
12
Sem Oprins
7:29
13
Uhud Cologlu
Nederland
7:34
14
Bjorn van Dooren
7:37
15
Emir Peijs
7:45
16
Ivan den Oudsten
8:07
17
Patrick Sengers
Nederland
8:57
18
Ahmed Sweed
Nederland
9:47
19
Eray Perkoz
Nederland
9:49
20
Rob Spierings
Nederland
9:54
21
Kaya Smeets
Nederland
10:07
22
Thijs van Ham
10:35
23
Daan Smits
Nederland
10:36
24
Job Holzken
Nederland
11:34
CM 2, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silkie Graafmans
Nederland
6:31
2
Jente Danyluk
Nederland
7:15
3
Floor de Vos
Nederland
7:39
4
Irene Driessen
Nederland
8:51
5
Dolores Diepstraten
Nederland
8:54
6
Kyra Fransen
Nederland
8:56
7
Femke Kieboom
Nederland
9:03
8
Yasmin Moore
9:17
9
Sandra Drieujalka
9:18
10
Hazel Oerlemans
Nederland
9:30
11
Sascha Kortelever
Nederland
9:32
12
Fee Blom
Nederland
9:33
13
Danique van Laarhoven
Nederland
9:34
14
Sarah Simons
9:42
15
Josephine Heins
Nederland
9:50
16
Djennah Bastings
Nederland
9:52
17
Noa van Gorp
9:54
18
Elise van Helderen
Nederland
9:59
19
Laura van Arendonk
Nederland
10:05
20
Fenne de Jong
10:05
21
Desleney van Dongen
10:06
22
Megan Aertse
Nederland
10:41
23
Anne van den Bulk
Nederland
10:43
24
Tess Klijn
Nederland
10:47
25
Ilja van Bezouw
Nederland
11:27
26
Ashley Stoffels
Nederland
11:28
27
Lieke Schoenmakers
Nederland
11:30
CJ 3, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cesar Wilmsen
Nederland
5:46
2
Joris IJpelaar
Nederland
6:38
3
Roel de Jong
Nederland
6:41
4
Koen van Deventer
Nederland
6:43
5
Lukas van Haperen
Nederland
6:45
6
Leon Ibisi
Nederland
7:09
7
Joop van der Pluijm
Nederland
7:13
8
Koen Proosten
Nederland
7:20
9
Seppe Kruijs
Nederland
7:41
10
Tim Schoenmakers
Nederland
8:35
11
Jari van Laarhoven
Nederland
8:37
12
Tim van Gils
Nederland
8:44
13
Luc Verschure
Nederland
8:57
14
Wout Zom
Nederland
9:28
15
Max Haarbosch
Nederland
9:41
CM 3, CAMBREUR LOOP.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna Schellekens
Nederland
7:25
2
Maud van de Ven
Nederland
7:31
3
Jade van Wijk
Nederland
7:32
4
Simone Riemslag
Nederland
8:01
5
Emma-Lynne van Mierlo
Nederland
8:09
6
Marit van den Kieboom
Nederland
8:31
7
Roos van Stokkum
Nederland
9:06
8
Suzanne Raaijmakers
Nederland
9:10
9
Floor Baas
Nederland
9:16
10
Shelly Broers
Nederland
9:17
11
Maartje Smolders
Nederland
9:17
12
Samantha Sestig
Nederland
9:44
13
Lisa Bezemer
Nederland
9:46
14
Almila Uscar
Nederland
9:49
15
Lincy Daanen
Nederland
9:51
16
Amber Verhoeven
Nederland
9:51
17
Britt Marijnissen
Nederland
10:08
18
Sofie van Boxel
Nederland
10:08
19
Janneke Ringens
Nederland
10:38
20
Bente Tennebroek
Nederland
10:39
21
Nikki van Gils
Nederland
10:45
22
Deveny Boerema
Nederland
10:46
23
Maartje van Tilborg
Nederland
12:04
24
Fenne Peeters
Nederland
12:12
25
Cleo Wouters
Nederland
12:17
EM M, ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toine van Gils
Atledo
5:53
2
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
6:10
3
Hens Koreman
Atledo
6:12
4
Ad de Jong
Atledo
6:18
5
Peter Kramer
Atledo
7:17
EM V, ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
6:07
2
Robin Flipsen
Atledo
6:24
TR. 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Nederland
17:49
2
Sijmen Doorakkers
Nederland
18:16
3
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
18:21
4
Marit Griep
Nederland
19:41
5
Anne de Jong
Nederland
19:50
6
Danica Willemen
Nederland
20:00
7
Toine van Gils
Regie op Loopbaan 1
20:29
8
Arian van Loon
20:36
9
Ad de Bruijn
20:58
10
Martijn Muller
Oosterhout Nb
21:13
11
Jurgen van Riel
21:17
12
Jeroen Graafmans
Oosterhout Nb
21:21
13
Gilbert Schalk
Rijen
21:22
14
Roos Staps
De Langstraat
21:31
15
Dave Wijdemans
Tilburg
21:37
16
Marcel van Mersbergen
21:48
17
Ben Barendse
Regie op Loopbaan 1
22:10
18
Jordy Ferouge
Oosterhout Nb
22:17
19
Rens van Dam
Oosterhout Nb
22:34
20
Ad de Jong
Atledo
22:43
21
Kees Klaassen
Spiridon
22:45
22
Martie Reuvers
Medifit 1
22:48
23
Ingrid den Oudsten
Spiridon
22:50
24
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
23:06
25
Loes Ernst
23:08
26
Milan Kemmeren
23:17
27
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
23:22
28
Meriam Janssen
Medifit 1
23:41
29
Menno Haans
Tilburg
24:02
30
Eva den Boer
Atledo
24:17
31
Linda Hazenberg
Regie op Loopbaan 1
24:23
32
Max Kemmeren
Dongen
24:50
33
Nicky Pullens
Dorst
25:18
34
Jaco Aarts
Spiridon
25:19
35
Robert Zwekars
Atledo
25:32
36
Carlo Kemmeren
Dongen
25:38
37
Ad de Jong
Medifit 1
26:00
38
Karin van Ham
Atledo
26:26
39
Rene Kamp
26:30
40
Frits van der Velden
Medifit 1
26:39
41
Anita Klink
Medifit 1
26:57
42
IJsbrand van den Berg
Spiridon
27:53
43
Noor Boonen
Tilburg
27:55
44
Mark de Jong
Atledo
28:02
45
Rene Hermans
Nederland
28:20
46
Marianne van der Velden
Atledo
28:43
47
Anita Reuvers
Atledo
28:45
48
Stefan Smazyk
Atledo
28:47
49
Oomens
Atledo
28:49
50
A. van Drunen
Spiridon
28:51
51
Sonja van Leijsen
Spiridon
28:55
52
Arien Netten
Atledo
29:04
53
Katja Sebes
Atledo
29:28
54
Marjan Rolffs
Spiridon
29:35
55
Marlou in 't Groen
Atledo
29:45
56
Natasja Riksen
Atledo
30:03
57
Marjolein Snoeren-Beerens
Dongen
30:47
58
Mark Schalken
31:47
59
Wieteke van Riel
31:49
60
Maddy Lievaart
Woudrichem
32:12
61
Joyce van den Noort
Dongen
32:19
62
Saskia Emmen
Atledo
32:20
63
Lizette Bressers
Atledo
33:05
64
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
33:06
65
Michel Sanders
Atledo
34:26
66
Joyce Scheepers
Atledo
34:28
67
Anja van Engelen
Tilburg Road Runners
35:37
68
Alfred Daanen
38:09
69
Chantal Oerlemans
Atledo
38:46
70
Toon Kimenai
Atledo
41:17
71
Herman van Geijlswijk
50:00
CJ 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick den Boer
Nederland
20:23
2
Finn Lodders
Nederland
20:55
3
Mink van Bezouw
Nederland
20:59
4
Daan de Bresser
Nederland
21:33
5
Bram Akkermans
Nederland
21:35
6
Friso Burghout
Nederland
22:41
7
Lasse Meerburg
Nederland
24:34
8
Tico Schellekens
Nederland
24:57
9
Tim Kuipers
Nederland
25:23
10
Gijs Jorissen
Nederland
25:30
11
Jip van Riel
Nederland
25:54
12
Boris Ducaneaux
Nederland
26:05
13
Sam van Vliet
Nederland
26:42
14
Tijs Aarts
Nederland
27:18
15
Jarno Mol
Nederland
27:20
16
Sjoerd Wijnings
Nederland
27:35
17
Juan Trommelen
Nederland
28:06
18
Tijn van Outheusden
Nederland
28:37
19
Nino Stanco
Nederland
29:39
20
Sem van Bavel
Nederland
30:39
21
Luuk Smans
Nederland
32:07
22
Meo Droge
Nederland
32:22
23
Thijs van Meel
Nederland
32:43
CM 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Schellekens
Nederland
26:43
2
Anouk Huijben
Nederland
28:30
3
Marie-Claire Lambregts
Nederland
29:48
4
Rachel van Nunen
Nederland
31:44
TR.10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Beijsterveld
Dongen
37:51
2
Cees den Boer
38:48
3
Ralf van Zon
Atledo
40:57
4
Rik Leemans
41:00
5
Thomas Bardoel
Utrecht
41:47
6
Leon Aleman
42:49
7
Rudi Kuijpers
Atledo
44:43
8
Joost Driesprong
45:00
9
Peter Kramer
Atledo
45:08
10
Jan de Beer
46:09
11
Marcel Boonen
Oost West en Middelbeers
46:15
12
Ingeborg van Liempt
Atledo
46:29
13
Ruud Meeren
46:31
14
David Eldred
ACW '66
46:44
15
Bas Peeters
Nederland
46:45
16
Aukje Laurijsen
Atledo
46:58
17
Maarten Derks
Dongen
47:03
18
Eric Emmen
47:15
19
Aaron van Erven
Dongen
47:39
20
Rene van Erf
Atledo
47:40
21
Bas Driesprong
48:23
22
Martijn Brabers
49:20
23
Cor Schoenmakers
Atledo
49:38
24
Jos Schoenmakers
Atledo
49:42
25
Johan Kramer
Oosterhout Nb
50:06
26
Marco Daverveld
De Rips
50:29
27
Hans Lodewijks
Atledo
50:43
28
Ria Aarts
50:45
29
Johan van Wanrooij
Atledo
51:05
30
Pieter de Graaf
Atledo
51:47
31
Marjo Leijten
Atledo
51:49
32
Frans van Strien
52:04
33
Kzemiecki Wladek
52:35
34
Ruud van Beek
Dongen
53:27
35
Mieke Brenders
Dongen
53:54
36
Karen Eldred
ACW '66
54:34
37
Bas van Gils
55:18
38
Vicky Drost
56:18
39
Erica Westerhoven
Atledo
56:20
40
Ron van der Vlerk
57:59
41
Hedi van Hest
Tilburg
59:09
42
Nannie Hessels
Tilburg Road Runners
59:10
43
Angelique den Boer
Atledo
59:49
44
Marco Verschure
Dongen
59:51
45
Michiel van Assche
Atledo
1:02:57
46
Manon van Ginneken
Dongen
1:04:36
47
Marieke Sueters
Atledo
1:12:04
HSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Voermans
Scorpio
37:19
2
Stefano Provenzano
Attila
38:20
3
Ibrahim Negro
41:18
4
Remco Bonten
Atledo
42:53
5
Christian le Sage
Atledo
46:10
M35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Maas
Spiridon
35:55
2
Marc Janssen
Scorpio
36:04
3
Joel Geurts
Sprint
36:59
4
Dennis van Noije
Babor
37:27
5
Marcel Scherrenburg
Attila
38:49
6
Bart Verkooijen
42:13
7
Conor Garvey
Atledo
43:40
8
Dirk-Jan Rombouts
Atledo
49:17
9
Joey Ligtvoet
49:44
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:58
2
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
35:41
3
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
37:53
4
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
38:02
5
Kees van Helmond
Scorpio
38:15
6
Bart van Loon
Attila
38:24
7
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:38
8
Anton Bogers
Atledo
40:01
9
Johan van Herpen
40:04
10
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
42:28
11
Sjef Aertse
Tilburg Road Runners
42:44
12
Toine van Gils
Atledo
43:51
13
Cocky de Brouwer
Achil '87
44:02
14
Harold den Boer
Atledo
45:32
15
Erik van Wanrooij
Atledo
47:05
16
Thomas Bernard
Atledo
48:52
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
36:56
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
38:22
3
Mark van de Ven
Attila
38:55
4
Gerard van Eijnatten
Scorpio
40:34
5
John Marijnissen
Sprint
40:54
6
Henk van den Heuvel
41:02
7
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
42:38
8
Hens Koreman
Atledo
44:40
9
Jacques Vinken
Bavel
46:08
10
Kees Pijnenburg
Atledo
48:12
11
Giesbert Wirken
Gilze
58:22
M65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
43:57
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
46:28
3
Ad de Jong
Atledo
47:08
4
Bauke de Jong
50:02
5
Jan van Liempt
Atledo
54:00
6
Andre Aarts
Scorpio
58:14
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyanne Verpaalen
Spiridon
41:26
2
Nikki Bagchus
DAK
44:07
3
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
44:30
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmy Vink
42:17
2
Chantal de Lange
Tilburg Road Runners
42:27
3
Marloes de Jong
Atledo
47:28
4
Linda Jaspers
Typhoon
50:23
5
Dorien Kramer
Atledo
55:36
6
Marisca Kimenai
Atledo
1:02:16
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
38:56
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
39:36
3
Monique van Beurden
Spiridon
41:51
4
Ingrid Spapens
Achil '87
44:00
www.uitslagen.nl
20-06-2019 19:41