Uitslagenlijst Steeds Beter Run

Eelde - Zaterdag 15 juni 2019

M7-9, 600 (GR 3-5)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Galliard
Eelderwolde
2:26
J1012, 1200 (GR 6-8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merhaw
2:09
2
Olle Krol
Eext
2:15
3
Simon
2:21
4
Acobrhan
Haren
2:21
5
Mart van der Veen
haren
2:26
6
Amjad
Paterswolde
2:58
M1012, 1200 (GR 6-8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Delina
2:21
MAN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Gelling
Stadskanaal
23:14
23:14
2
Martijn van Haren
Groningen
23:57
23:56
3
Jonas Brenninkmeijer
Eelde
24:17
24:16
4
Hessel Wijnja
Groningen
24:27
24:26
5
Steven van Luijk
Assen
24:43
24:42
6
Dennis Brandenburg
Steenwijk
26:11
26:10
7
Jurre Boerema
Paterswolde
27:20
27:18
8
Erik-Jan Linstra
Eelde
27:35
27:33
9
Rune Krol
Eext
28:09
28:07
10
Milay Lau
Roden
30:25
30:23
11
Marten van Esch
Zuidlaren
30:30
30:25
12
Jefta van Ingen
Eelde
30:36
30:31
13
Wang van Ingen
Eelde
30:37
30:33
14
Gerben van Esch
Assen
31:32
31:27
15
Luuk ten Have
Zuidlaren
31:46
31:46
16
Gerard Kouwenhoven
Zuidlaren
33:14
33:07
17
Elwin van Dijk
Leek
34:19
34:14
18
Bas Dölle
Groningen
34:52
34:48
19
Rene Middelveld
Hoogezand
35:14
35:08
20
Frank Nienhuis
Eelde
35:28
35:19
21
Rudie Potstra
Groningen
35:42
35:35
22
Arjen Bos
Paterswolde
36:18
36:11
23
Erik Zieberman
Groningen
36:29
36:25
24
Peter Altena
Groningen
37:06
37:01
25
Peter Meelker
Leeuwarden
38:55
38:47
26
Carel Vedder
Groningen
40:04
39:58
27
Sjoerd Frenay
Groningen
41:05
38:59
28
Peter Koerts
Ees
41:06
41:06
29
Bas Groothuis
Groningen
43:47
43:41
30
Arnold Tap
Jistrum
44:40
44:38
31
Jordi Oosterhoorn
Eelde
44:41
44:38
32
Richard Hanssen
48:36
48:34
VROUW, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Duimering
Muntendam
33:28
33:27
2
Angelique Smits
Emmen
35:48
35:42
3
Marga Koning
Groningen
38:57
38:53
4
Agnes Uneken
Assen
39:24
39:21
5
Jenne Postma
Zuidlaren
39:32
39:25
6
Hieke Beukema
Groningen
39:49
39:43
7
Roelina Stuivenberg
Zuidbroek
41:06
41:06
8
Amanda Mauwa
Assen
42:18
42:13
9
Evelyne Salari
Annen
44:17
44:11
MSEN, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roeland Prak
Groningen
50:26
50:25
2
Marco Massink
Haren
52:29
52:27
3
Hoeke Baarsma
Haren Gn
58:59
58:55
4
Bart Koopman
Groningen
1:01:39
1:01:39
5
Ronald Voerman
Uithuizen
1:03:02
1:02:57
6
Erik Bakker
Groningen
1:05:10
1:05:07
7
Eelke Kramer
groningen
1:05:17
1:05:09
8
Max Burger
Appingedam
1:05:22
1:05:18
9
Fedde Broekman
Enschede
1:05:40
1:05:35
10
Sacha Landkroon
Paterswolde
1:07:53
1:07:48
11
Bas Groothuis
Groningen
1:08:02
1:07:56
12
Sebastiaan Bargmann
Eelde
1:13:35
1:13:28
13
Benjamin Otten
Hoogezand
1:28:31
1:28:21
M40, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Peize
47:04
47:03
2
Mark Huisman
Zuidlaren
49:20
49:19
3
Johan Hoogeveen
Boornbergum
49:42
49:41
4
Ad van Beilen
Gieten
55:01
55:00
5
Gert Kleinjan
Aduard
55:18
55:15
6
Marco Bakker
Assen
56:53
56:50
7
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
58:48
58:46
8
Richard van der Veen
Eelde
1:01:14
1:01:09
9
Gerrit Duits
Groningen
1:03:50
1:03:47
10
Rolf Hiemstra
Haren Gn
1:03:53
1:03:51
M50, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ludy Timmer
Assen
49:54
49:53
2
Anno Huizenga
Assen
51:03
51:02
3
Richard Aalders
Nietap
53:42
53:39
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
55:48
55:46
5
Gert ter Haar
Groningen
57:50
57:46
6
Jacob Kaap
Ter Apel
1:05:59
1:05:51
7
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
1:07:54
1:07:48
M60, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
52:53
52:51
2
Henk Olijve
Haren
54:43
54:41
3
Bert Nieland
Oude Pekela
55:39
55:38
4
Henk Por
Groningen
56:19
56:16
5
Bert Wekema
Nuis
57:55
57:53
6
Roelf Barkhuis
Eelde
1:04:30
1:04:25
7
Tjebbe Pebesma
Annen
1:06:49
1:06:44
8
Kor Gorter
Glimmen
1:23:03
1:22:56
VSEN, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marloes Tinge
Zeijen
1:04:38
1:04:37
2
Julia Oldenhuis
Groningen
1:14:51
1:14:48
3
Nienke Hofman
Groningen
1:17:09
1:17:05
4
Nikki Abrahams
Gieten
1:17:29
1:17:25
V40, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
52:46
52:44
2
Elise Kool
Loppersum
1:03:59
1:03:57
3
Henriette Lagerwerf
Veendam
1:06:29
1:06:27
4
Yvonne ten Berge
Zuidbroek
1:17:09
1:17:06
V50, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
57:12
57:11
2
Henriette Pepels
Beilen
58:29
58:27
3
Cora van der Wal
Gieten
1:06:12
1:06:07
4
Jelda panjer-Deems
Noordlaren
1:06:24
1:06:21
5
Rosine Molenaar
Sappemeer
1:11:50
1:11:44
6
Els Jacobs
Slochteren
1:13:31
1:13:23
7
Ingrid Huizinga
Kolham
1:14:31
1:14:24
8
Carla Staal
1:17:42
1:17:37
V60, 8 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum
1:04:10
1:04:07
2
Frédérique Jansen
Boerakker
1:16:01
1:15:56
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Federico Machado
Groningen
1:23:38
1:23:37
2
Arnoud Brinkman
Zuidlaren
1:38:26
1:38:24
3
Dennis Hendriksen
Eelde
1:48:51
1:48:49
4
Wilco Huiskens
Bedum
1:50:23
1:50:22
5
Aalt Brouwer
Marum
1:51:22
1:51:15
6
Arnoud Guitoneau
Marum
1:59:46
1:59:38
7
Douwe van Leeuwen
Groningen
2:01:51
2:01:46
8
Jan Maarten Obma
Drachten
2:01:58
2:01:51
9
Arnold Bloem
Marum
2:02:26
2:02:17
10
Martijn Smid
Kornhorn
2:03:20
2:03:13
11
Willem Ties Oosterhuis
Bedum
2:04:17
2:04:11
12
Jan Anko Havinga
Loppersum
2:04:34
2:04:28
13
Gerard Smink
Garsthuizen
2:04:49
2:04:44
14
Edwin Hamminga
Hoogezand
2:05:47
2:05:41
15
Henry de Klein
Marum
2:09:43
2:09:38
16
Peter Bugel
Eelderwolde
2:21:57
2:21:53
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tirza van Loenen
Leek
1:48:04
1:48:01
2
Annemiek Hogenes
Groningen
1:57:45
1:57:43
3
Inge van Deemter
Groningen
1:59:55
1:59:52
4
Judy Schoonhoven
Groningen
2:01:37
2:01:34
5
Bianca de Boer
Eelde
2:05:56
2:05:56
6
Engrid Bron
Marum
2:09:43
2:09:38
7
Cyrille Verkuyl
Utrecht
2:10:40
2:10:39
8
Irene Kalter
Groningen
2:10:41
2:10:39
www.uitslagen.nl
20-06-2019 15:31