Uitslagenlijst Strzegomska12

Strzegom - Zaterdag 15 juni 2019

M18, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
SADOWSKI ANDRZEJ
POPROSZEPIEROGIRUSKIE,PUSTKÓW
44:37
2
STAMM DANIEL
AMBIT TEAM,LESZNO
47:27
3
KMIECIK KAROL
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
58:10
4
BRUŹDZIAK JAKUB
17WBZ,MIEDZYRZECZ
58:26
5
BŁAŻEWICZ ANDRZEJ
ŚWIDNICA
59:18
6
FORNAL KONRAD
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:00:21
7
MAZUR JAKUB
MĘCINKA
1:04:54
8
WOJTASIK ANTONI
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:06:22
9
SKOCZYLAS ADRIAN
JAWOR
1:06:48
10
BURYŁO PAWEŁ
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,JAROSZÓW
1:07:20
11
MIŚKIEWICZ TOMASZ
STRZEGOM
1:09:18
12
KULA MICHAŁ
SPONTAN RACE,MŚCIWOJÓW
1:11:39
13
ŁAGOCKI MARCEL
MARCINOWICE
1:13:03
14
RYBIŃSKI TOMASZ
KARATE ORIENTAL KOBUDO ,MARCIS
1:15:04
15
DOMARADZKI DANIEL
STRZEGOM
1:16:33
16
SPYCHALSKI KACPER
STRZEGOM
1:17:19
M30, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KONDRATOWICZ ŁUKASZ
KAMIENNA GÓRA
42:45
2
BRÝDL PAVEL
MUAY RUNNING TEAM,TRUTNOV
43:06
3
HOLLY PIOTR
SCOTT.PL,WAŁBRZYCH
43:18
4
STEMPNIK PRZEMYSŁAW
JKS SALAMANDRA,JAWOR
44:23
5
JAGIELSKI JERZY
JKS SALAMANDRA,JAWOR
45:47
6
PLEWKO JAKUB
GŁOGÓW
46:29
7
LISZKA KAMIL
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,JAROSZÓW
47:44
8
PANCERZ DAWID
ACTIVE URAN,PASZOWICE
48:38
9
GAJEWSKI MAREK
LUBIĄŻ
52:52
10
FABIAŃSKI TOMASZ
LEGNICA
53:12
11
ORŁOWSKI MACIEJ
PASZOWICE
53:59
12
BOBELA KRZYSZTOF
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
55:58
13
HOŁUBEK PIOTR
IKONA BIEGA,HAŻLACH
56:23
14
GRODECKI PAWEŁ
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA
57:30
15
ROZUMKIEWICZ PAWEŁ
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
58:37
16
FARNHOLTZ PAWEŁ
GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC ",RO
59:49
17
DOBROCHOWSKI MAREK
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:00:41
18
CZERWIECKI MARCIN
STRZEGOM
1:00:45
19
KIERAT PAWEŁ
CROSSBOX READY TO FIGHT WALIM,
1:00:58
20
ZIĘBA KRZYSZTOF
STRZEGOM
1:01:26
21
JAWORSKI GRZEGORZ
DZIERŻONIÓW
1:02:30
22
DZIEDZICKI PRZEMYSŁAW
ORZYSZ
1:02:49
23
HARYNEK ROBERT
KRAPKOWICE
1:03:14
24
SZYMAŃSKI PIOTR
KB FAURECIA,ŚWIEBODZICE
1:03:33
25
WILCZYŃSKI PIOTR
KAT CROSS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
1:03:53
26
WINNY PRZEMYSLAW
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA,BI
1:04:21
27
MAJCHRZAK BOGUSŁAW
LEGNICA
1:04:29
28
HAJDAMOWICZ TOMASZ
SOBÓTKA
1:05:16
29
WITKO-BŁASZCZYK SEBASTIAN
ŻELAZNA ŚWIDNICA ,JAWORZ
1:05:33
30
ROGOŹNICKI PAWEŁ
LUBIN
1:06:55
31
KRUPNIK KRZYSZTOF
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:07:33
32
WODZICKI MICHAŁ
WROCŁAW
1:08:09
33
SYREK MARCIN
ŚWIDNICA
1:09:14
34
GAWLIK DAMIAN
STRZEGOM
1:09:29
35
NOWACKI KRZYSZTOF
ASIA&KRZYŚ,WAŁBRZYCH
1:10:04
36
STACHNIK MACIEJ
WROCŁAW
1:10:26
37
JANKOWSKI JACEK
WAŁBRZYCH
1:10:48
38
HRABIA PAWEŁ
TEMMPO WAŁBRZYCH,JEDLINA-ZDRÓJ
1:13:40
39
TOMASZEK DAWID
BIEGOWA ŚWIDNICA
1:14:33
40
KOTKOWSKI TOMASZ
WROCŁAW
1:15:46
41
JAKÓBCZYK PIOTR
WROCŁAW
1:16:28
42
WALUSIAK ŁUKASZ
VULCAN,JAWOR
1:19:28
43
SAWICKI TOMASZ
ROZBIEGANI CHOJNÓW,CHOJNÓW
1:19:54
44
LIS MARIUSZ
GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC,STRZE
1:20:01
45
MADOŃ-WIŚNIEWSKI MARIUSZ
BRAK,ZIELONA GÓRA
1:21:22
46
RZEPECKI PIOTR
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:24:34
47
KUKLA ARTUR
ŚWIDNICA
1:29:27
48
DUMIŃSKI TOMASZ
STRZEGOM
1:31:41
49
CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ
GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC,STRZE
1:31:59
M40, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
LACHOWSKI PRZEMYSŁAW
23 SPA,BOLESŁAWIEC
46:45
2
GAJEWSKI MARCIN
EBIEGI.PL,KŁODZKO
49:04
3
KISIEL MACIEJ
DZIERŻONIÓW
50:37
4
ZIĘBA GRZEGORZ
STRZEGOM
51:36
5
KRYMSKI TOMASZ
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,JAROSZÓW
51:43
6
BERNATEK MARCIN
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
51:58
7
BŁASZCZYK TOMASZ
GÓRA
52:23
8
PUSTÓWKA ARKADIUSZ
HAŻLACH
52:43
9
PURCZYŃSKI GRZEGORZ
ZIELONA GÓRA
52:44
10
ŚWIDERSKI PIOTR
JEDLINA ZDRÓJ
53:53
11
HOŁUBEK MIROSŁAW
IKONA BIEGA,HAŻLACH
54:21
12
MIKOŁAJCZYK TOMASZ
ŚWIEBODZICE
54:28
13
KIERSKI ADAM
BIELAWA
55:16
14
CHAŁUPKA MIROSŁAW
WIADRÓW
55:56
15
WASILKA SŁAWOMIR
HERMES GDYNIA,WEJHEROWO
56:03
16
SARGALSKI MAREK
TEMMPO WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
56:21
17
KŁOSOWSKI PIOTR
STRZEGOM
56:41
18
TKACZYK MARIUSZ
STRZEGOM
57:07
19
CEDZIDŁO PAWEŁ
LUBAWKA
57:29
20
PRZYBYSZ GRZEGORZ
PREDATORS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
58:37
21
KOŁODZIEJ ANDRZEJ
PRZEBIEGLI MIŁKOWICE,MIŁKOWICE
58:44
22
KWARTNIK PIOTR
JUŻ SALAMANDRA ,JAWOR
58:52
23
SŁABY TOMASZ
KS ACTIVE URAN,CHEŁMIEC
58:54
24
SZYDŁOWSKI DARIUSZ
WITOSZÓW DOLNY
59:07
25
KUROWSKI ALEKSANDER
PREDATORS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
59:58
26
SZACH ANDRZEJ
22KBPG,LĄDEK ZDRÓJ
1:00:28
27
BATOR ROBERT
JAROSZÓW
1:00:53
28
PITTNER ADRIAN
CHRUPEK TEAM,JAWOR
1:02:12
29
MITUŁA ZBYSZEK
ABY DO METY PRZEMKÓW,PRZEMKÓW
1:02:45
30
PYZIK ŁUKASZ
PIETRZYKOWICE
1:02:46
31
SUCHENIA DANIEL
KAT CROSS,WAŁBRZYCH
1:03:22
32
PORTASIŃSKI KRZYSZTOF
DZIERŻONIÓW
1:03:41
33
KAMIŃSKI MICHAŁ
ZIĘBICE
1:04:47
34
MIELCAREK TOMASZ
WWW.MASAZE-TOMEK.PL,GÓRA
1:05:45
35
SZAMBELAN PAWEŁ
KURIER KAMIENIARSKI,OPOLE
1:05:59
36
SKOLAK KRZYSZTOF
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:05:59
37
PIWOWARSKI PAWEŁ
VULCAN JAWOR,JAWOR
1:06:01
38
SAMOLAK MACIEK
PREDATORS WAŁBRZYCH ,WAŁBRZYCH
1:06:12
39
MARCINIAK MARIUSZ
LUBIN
1:06:43
40
STAROŃ DANIEL
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM,MAR
1:06:44
41
BRYSZEWSKI ADAM
ZIELONA GÓRA
1:06:56
42
PIEŃKOS PAWEL
ŚWIDNICA
1:07:33
43
MĄCZKA BOLESŁAW
ŚWIĘTOSZÓW
1:08:02
44
MARKULAK ZBYSZEK
MARSZÓW,ŻARY
1:08:59
45
TKACZYK TOMASZ
ZIELONI MROWINY,MROWINY
1:09:05
46
RADWAN KRZYSZTOF
ŚWIEBODZICE
1:10:18
47
CHMIEL MARIUSZ
WYBIEGANI BĄDZÓW
1:10:33
48
RACZYŃSKI MARCIN
RACE CHALLENGE CLUB,TRZEBNICA
1:13:14
49
FIDANZA ROBERTO
VULCAN JAWOR,JAWOR
1:13:22
50
KUBIAK PRZEMYSŁAW
STRZEGOM
1:15:58
51
JASKÓLSKI MARCIN
HAPPYFEETTEAM,WROCŁAW
1:16:45
52
SPUREK PIOTR
WAŁBRZYCH
1:18:50
53
SZOT TOMASZ
SZOTEK4,WROCŁAW
1:19:39
54
SPYCHALSKI ANDRZEJ
STRZEGOM
1:20:18
55
RUDNICKI PAWEŁ
STRZEGOMSKA 12,STRZEGOM
1:21:58
56
PARZYSZEK PIOTR
JAWOR
1:22:35
57
SARAMA ARKADIUSZ
LUBIN
1:31:29
M50, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
RYDZ ANDRZEJ
KB TKKF JAWOR,JAWOR
48:01
2
KAMIŃSKI ROMAN
PBSZ,WAŁBRZYCH
50:06
3
KUREK KRZYSZTOF
PRZEBIEGLI MIŁKOWICE,MIŁKOWICE
53:06
4
STAMM WALDEMAR
MARATON LESZNO,LESZNO
54:24
5
MAZUR WOJCIECH
WROCŁAW
54:48
6
ŚNIEŻNY DARIUSZ
LUBAWKA TEAM ,LUBAWKA
57:15
7
CZYCZERSKI JACEK
GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC,ROG
57:16
8
STYPUŁA MARIAN
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
58:02
9
MAGIERA MIROSŁAW
KB FAURECIA WAŁRZYCH FRAMES,WA
58:34
10
ZIĘBA BOGDAN
BIEGOWA ŚWIDNICA,PSZENNO
58:51
11
PYPEĆ DARIUSZ
KAT CROSS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
1:01:41
12
POPŁAWSKI ANDRZEJ
JARKOWICE
1:03:35
13
KRUK WACŁAW
KB SOBÓTKA,ŚWIDNICA
1:04:55
14
LESIŃSKI GRZEGORZ
OLSZANY
1:05:38
15
DRĄG SŁAWOMIR
KS ACTIVE URAN,CHEŁMIEC
1:06:30
16
SIEMIENIAK ROMAN
BOGATYNIA
1:06:59
17
KURNYTA STANISŁAW
TEMMPO WAŁBRZYCH,WITKÓW
1:11:18
18
KALININ DARIUSZ
BIEGOWA ŚWIDNICA
1:14:16
19
KACAŁA MARIUSZ
PREDATORS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
1:14:27
20
FUDAŁA JERZY
WROCŁAW
1:15:19
21
MATKOWSKI KAZIMIERZ
DOTI,PIETRZYKOWICE
1:19:19
22
MICHALEWSKI ZBIGNIEW
BOGUSZÓW GORCE
1:22:12
23
STANKIEWICZ IRENEUSZ
START ŚCINAWA ,LUBIN
1:28:39
M60, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
FERENC JANUSZ
UKS LUDWIKOWICE ,LUDWIKOWICE K
50:05
2
MLAK KAZIMIERZ
WIELKA SOWA,MILIKOWICE
53:30
3
ROMAN KRZYSZTOF
KUDOWIANKA RUN,KUDOWA ZDRÓJ
54:39
4
PLEŚNIARSKI ZBIGNIEW
KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZU,
54:53
5
TWARÓG ZBIGNIEW
STRZEGOM
55:21
6
STRZELCZAK HENRYK
KS MARATON NOWA RUDA,NOWA RUDA
58:01
7
FABJAŃSKI AUGUSTYN
WROCŁAW
1:05:00
8
AMBROSIEWICZ HENRYK
KB LEW ,JELENIA GORA
1:05:12
9
PARCHANOWICZ MARIUSZ
STRZEGOM
1:07:57
10
LENKIEWICZ MICHAŁ
JKB TKKF JAWORZANIE,JAWOR
1:10:33
11
BŁASZCZYK JERZY
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
1:11:20
12
KOZACZUK KRZYSZTOF
KB SOBÓTKA,JORDANÓW
1:11:40
13
DOBROWOLSKI ROBERT
SPORTOWI EMERYCI,JELENIA GÓRA
1:12:17
14
BRYL STANISŁAW
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,STRZEGO
1:14:42
15
MENDAK WALDEMAR
STRZEGOM
1:18:24
16
ŻUREK WIESŁAW
NIEZRZESZONY,ŚWIDNICA
1:19:16
17
MUSUR ADAM
OLEŚNICA
1:29:23
18
JANKOWSKI RYSZARD
WKB PIAST WROCŁAW,WROCŁAW
1:41:06
K18, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ROZUMKIEWICZ SONIA
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
52:23
2
WOLAK IZABELA
JKS SALAMANDRA,JAWOR
54:09
3
SZYMAŃSKA BRYGIDA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,JAROSZÓW
57:45
4
BEDNARCZYK MAGDALENA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,STRZEGO
58:19
5
BUDZYŃSKA ALEKSANDRA
WAŁBRZYCH
1:05:35
6
POTONIEC KAROLINA
ROGOŹNICA
1:07:01
7
RYBIŃSKA KAROLINA
JELENIA GÓRA
1:19:25
K30, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
LACHOWSKA MONIKA
KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC,BOLE
56:08
2
GRODECKA ALEKSANDRA
ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA
57:31
3
SUŁEK MARTA
JAWORZYNA ŚLĄSKA
1:03:01
4
FARION MARZENA
THE FARIONS,STRZEGOM
1:04:18
5
FONFERKO DARIA
GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC",STR
1:04:25
6
KOTLIŃSKA DAGMARA
KAT CROSS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
1:10:50
7
SKOWRONEK MARTA
MARCINOWICE
1:13:03
8
KULBIDA SYLWIA
STRZEGOM
1:13:56
9
CICHOŃ ELŻBIETA
STRZEGOMSKA 12,STRZEGOM
1:15:03
10
BAWIEC KATARZYNA
WAŁBRZYCH
1:17:06
11
PAWLIK MARIOLA
PONIATÓW BIEGA!!!,WAŁBRZYCH
1:19:59
12
MARCHEWKA JUSTYNA
URZĄD BIEGA,MALCZYCE
1:21:21
13
KOSICKA DAGMARA
ŚWIDNICA
1:22:22
14
TRELA MAGDALENA
WROCŁAW
1:22:53
15
MADOŃ-WIŚNIEWSKA MAGDALENA
BRAK,ZIELONA GÓRA
1:23:29
16
BARANOWSKA EWELINA
ŚWIDNICA
1:24:33
17
DOMAŃSKA ANNA
START ŚCINAWA ,LUBIN
1:28:38
18
WAJDA-KUKLA SANDRA
ŚWIDNICA
1:29:27
K40, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
PIEKARSKA KARINA
ŚWIEBODZICE
58:16
2
CIESIELSKA BEATA
KS ACTVE URAN,MĘCINKA
58:30
3
NOWACKA JOANNA
ASIA&KRZYŚ,WAŁBRZYCH
59:24
4
GAJEWSKA KATARZYNA
EBIEGI.PL,KŁODZKO
1:04:56
5
JĘCZMIENIAK ALICJA
LUBAWKA TEAM,LUBAWKA
1:05:43
6
ROMANCZYK BEATA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:07:16
7
GRAJZER ANNA
ŚWIDNICA
1:08:43
8
KRÓL-PIDANTY MARZENA
STRZEGOM
1:09:03
9
KOPACZYŃSKA BEATA
ZIELONA GÓRA
1:09:21
10
KONIAK ALICJA
JAWOR
1:11:07
11
ŚWIDERSKA IZABELA
JEDLINA ZDRÓJ
1:11:13
12
NASTAWSKA BOGUMIŁA
WAŁBRZYCH
1:11:32
13
DOBROCHOWSKA ILONA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:11:41
14
SKIBA-DZIADYK DOMINIKA
STRZEGOM
1:12:55
15
MARKULAK ELLA
MARSZÓW,ŻARY
1:13:16
16
SZERER IWONA
WAŁBRZYCH
1:18:50
17
LESZCZYŃSKA MARZENA
ŚWIDNICA
1:22:15
18
ZAKASZEWSKA ALICJA
GÓRA
1:23:31
19
CEDZIDŁO MAŁGORZATA
LUBAWKA
1:29:15
K50, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
MORAWSKA BOŻENA
ŚWIDNICA
51:45
2
WIŚNIEWSKA EWA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,ROG
1:14:49
3
KASPRZAK ANITA
ŚWIDNICA
1:16:03
4
STANKIEWICZ ANNA
DOTI MANUFAKTURA,SMOLEC
1:19:13
5
PARCHANOWICZ BOŻENA
STRZEGOM
1:19:29
6
ŚNIEŻNA BEATA
LUBAWKA TEAM,LUBAWKA
1:19:48
7
SIEMIENIAK JOANNA
BOGATYNIA
1:22:57
K60, 12KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ŚWIERK KRYSTYNA
JANOWICE WIELKIE
1:13:13
2
SZYMAŃSKA MARIA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:30:17
3
PIETRAS BARBARA - MARIA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
1:38:43
6K-K, 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
GARDECKA EDYTA
WAŁBRZYCH
25:42
2
GARDECKA SYLWIA
WAŁBRZYCH
25:55
3
BERNAT KATARZYNA
BIEGOWA ŚWIDNICA
27:03
4
WYSZOWSKA ANNA
KARKONOSZ RUNNING TEAM,WAŁBZYC
27:07
5
TARATUTA PATRYCJA
GLKS ŚWIDNICA,MARCINOWICE
27:10
6
WYSZOWSKA AGNIESZKA
PREDATORS WAŁBRZYCH,WAŁBZYCH
30:10
7
KALICIAK MONIKA
KS ACTIVE URAN,JAWOR
30:26
8
DOMINIK EWELINA
WIERZBNA
30:28
9
PAWŁOWSKA ADRIANA
WIDNICKA GRUPA BIEGOWA
30:29
10
TOŁYSZ MONIKA
KAT CROSS WAŁBRZYCH ,WAŁBRZYCH
33:42
11
PASTERNAK AGATA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,ŚWI
33:52
12
HONC PAULINA
ŚRODA ŚLĄSKA
33:57
13
FEDYCZKOWSKA JUSTYNA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
35:08
14
KUBIAK ANNA
STRZEGOM
35:09
15
KIERCZAK BEATA
ŚWIDNICA
35:09
16
KOŁTON SABINA
STRZEGOM
35:34
17
PISOWŁODZKA DAGMARA
DĄBROWA GÓRNICZA
36:35
18
TRYBUSZEK JOANNA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,STRZEGO
36:54
19
BEZDEL ANNA
BOLKÓW
37:15
20
WIECZOREK MONIKA
BOLKÓW
37:19
21
BALIŃSKA AGNIESZKA
WAŁBRZYCH
37:34
22
NOWICKA MAŁGORZATA
S12,STRZEGOM
37:43
23
GÓRSKA KATARZYNA
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA,PI
37:57
24
MICHALEWSKA KATARZYNA
BOGUSZÓW GORCE
38:06
25
KUCHARSKA ANNA
JAWOR
38:21
26
BECKER KAROLINA
WROCŁAW
38:35
27
TOMASZEK UNISŁAWA
BIEGOWA ŚWIDNICA
38:49
28
DUDEK MARIOLA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,UDANIN
39:01
29
DUDKOWSKA MONIKA
JKS SALAMANDRA,JAWOR
39:05
30
POSZWIŃSKA NATALIA
OLAWS ZŁOTORYJA,ZŁOTORYJA
39:34
31
GIERYSZOWSKA AURELIA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
39:43
32
ŚWIEBODA KAROLINA
ŚWIEBODZICE
39:50
33
KALININ JUSTYNA
BIEGOWA ŚWIDNICA
40:21
34
SIP KAROLINA
WAŁBRZYCH
40:41
35
RUDKIEWICZ MARTYNA
BIELAWA
40:46
36
MIKOŁAJCZYK LIDIA
ŚWIEBODZICE
40:48
37
SERAFIN EWELINA
RADKÓW
41:16
38
OKUNIEWICZ AGNIESZKA
S12,STRZEGOM
41:18
39
OSTAPIUK ANNA
WAŁBRZYCH
41:36
40
WILCZYŃSKA` MAGDALENA
KAT CROSS,WAŁBRZYCH
41:36
41
DOBROWOLSKA BOZENA
SPORTOWI EMERYCI,JELENIA GÓRA
42:26
42
PŁOSZAJCZYK BEATA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,BOLKÓW
42:28
43
BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
42:31
44
SKOCZYLAS MAŁGORZATA
ŚWIEBODZICE
43:27
45
IZER MAGDALENA
STRZEGOM
43:39
46
BIAŁOŻYD BOŻENA
WROCLAW
43:42
47
CZUB ELŻBIETA
TRUCHTAJĄCE LASKI,ST
44:04
48
KŁOSOWSKA ANNA
TRUCHTAJĄCE LASKI,ST
44:05
49
WDOWIKOWSKA PAULA
ŚWIDNICA
45:36
50
KOWALSKA EDYTA
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,STRZEGO
46:53
51
WOŹNIEWICZ ARLETTA
JAWOR
48:54
52
KRÓLIKOWSKA DOROTA
STRZEGOM
49:21
53
PORTASIŃSKA BARBARA
DZIERŻONIÓW
50:23
54
RADEK ELŻBIETA
JELENIA GÓRA
55:23
55
BOGACKA-DŻALIK ZUZANNA
STRZEGOM
55:25
56
KUCHNIA ANIA
TS. REGLE SZKLARSKA PORĘBA/NES
1:00:07
6K-M, 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
TRACZYŃSKI DANIEL
BIEGOWA ŚWIDNICA
22:27
2
BUBLIS GRZEGORZ
KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA ,
22:35
3
RATAJ MICHAŁ
ŚWIDNICA
23:15
4
ORDYNIEC SŁAWOMIR
KB LEROY MERLIN,ŚWIDNICA
23:30
5
TYMKÓW ŁUKASZ
BRZEG
23:43
6
GUT DAWID
AKADEMIALEKKOSCI.ORG,ŚWI
24:29
7
JANKOWSKI TOMASZ
KS ACTIVE URAN ,CHEŁMIEC
24:44
8
KSIEZKI MARIUSZ
STRZEGOM
25:19
9
OKUNIEWICZ WOJCIECH
S12,STRZEGOM
25:33
10
DUDEK KRZYSZTOF
STRZEGOMSKA DWUNASTKA ,UDANIN
25:46
11
PERUN SŁAWOMIR
BOLKÓW
26:10
12
BŁASZCZAK MARIUSZ
WAŁBRZYCH
26:29
13
SAŁAPATEK ROBERT
LUTOMIA DOLNA
29:10
14
ŚWIERK STANISŁAW
NATURALNIE JANOWICE,JANOWICE W
29:55
15
KOŁODZIEJ MICHAŁ
PRZEBIEGLI MIŁKOWICE,MIŁKOWICE
30:19
16
BABISZ PAWEŁ
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
30:28
17
BLAŹNIAK IGOR
KS MARATON NOWA RUDA,NOWA RUDA
31:16
18
ŁUCZYWEK WALDEMAR
AMATOR,TARGOSZYN
31:38
19
TUSZYNSKI LESZEK
LUBIN,CHRÓSTNIK
31:45
20
KUCZYKOWSKI RAFAŁ
AMATOR,WROCŁAW
32:09
21
SABISZEWSKI PIOTR
WROCŁAW
32:13
22
SZYMAŃSKI MICHAŁ
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,JAROSZÓW
32:20
23
BERNAT ARKADIUSZ
BIEGOWA ŚWIDNICA
32:22
24
LASKOWSKI MARCIN
AKTYWNA NOWA RUDA,NOWA RUDA
32:42
25
DAJCZAK RAFAŁ
AKTYWNA NOWA RUDA,NOWA RUDA
32:42
26
BOBOWSKI ANDRZEJ
GOCZAŁKÓW
32:52
27
BEREŚNIEWICZ MICHAŁ
ŚWIDNICA
33:08
28
WRZESIŃSKI PIOTR
CZĘSTOCHOWA
33:11
29
PAZDAŃSKI PIOTR
STRZEGOM
33:15
30
KOWALSKI GRZEGORZ
STRZEGOM
33:47
31
LEBIODA PRZEMYSŁAW
DĘBOWIEC
33:56
32
MIĘTKIEWICZ EDMUND
STRZEGOM
35:11
33
DUMIŃSKI STANISŁAW
STRZEGOM
35:11
34
ZARYCHTA WALDEMAR
ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
35:39
35
ŻUK ZBIGNIEW
FAURECIA WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
35:59
36
LENC MARCIN
LEGNICA
36:13
37
KOŁODZIEJSKI MAREK
ARYZTA,GOCZAŁKÓW
36:18
38
CICHOŃ TOMASZ
STRZEGOMSKA 12,STRZEGOM
36:42
39
STRAŻYC TOMASZ
STRZEGOM
37:21
40
BAŁA ADAM
PREDATORS WAŁBRZYCH,SZCZAWNO Z
37:24
41
WOŁONCIEJ JÓZEF
LEGNICA
37:41
42
KUSTRA KAROL
NYSA
37:45
43
TRZEBSKI GRZEGORZ
ŻAROWSKI BIEGOHOLIK,ŻARÓW
38:19
44
KUCHARSKI ANDRZEJ
JAWOR
39:04
45
WOJTASIK ANDRZEJ
STRZEGOMSKA 12,STRZEGOM
39:39
46
CIESZKOWSKI AMIR
WROCLAW
39:55
47
PRZYBYŁO SŁAWOMIR
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
40:18
48
MATUSZEWSKI GRZEGORZ
JKS SALAMANDRA,PASZOWICE
40:48
49
SARAMA ADAM
AKS STRZEGOM ,STRZEGOM
41:14
50
SERAFIN ROBERT
RADKÓW
41:16
51
DOLNY WOJCIECH
POLSKIE STOWARZYSZENIE TAEKWON
41:48
52
ŚWIRNIAK BERNARD
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
42:56
53
SZWALUK WOJCIECH
KS URAN ACTIVE ,JAWOR
42:57
54
BIAŁOŻYD ANDRZEJ
WROCŁAW
43:42
55
MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ
PREDATORS WAŁBRZYCH,WAŁBRZYCH
43:52
56
PRZYBYLSKI ZBIGNIEW
STRZEGOMSKA DWUNASTKA,STRZEGOM
55:58
www.super-sport.com.pl
www.uitslagen.nl
06-07-2019 10:07