Uitslagenlijst Gaasperplasrun

Amsterdam Zuidoost - Zondag 9 juni 2019

MAN, 13.65 KM TUNNEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Niessen
Amersfoort
47:14
47:14
2
Ralph Apeldoorn
DEM
49:44
49:43
3
Arno van Akkeren
Oss
55:42
55:42
4
Klaas Schouten
Weesp
55:56
55:54
5
Sebastiaan Kemps
Haarlem
56:00
55:59
6
Michael Maijen-Smits
Almere
57:12
57:08
7
Pieter Nyst
Utrecht
57:14
56:55
8
Job Wink
Muiden
57:24
57:23
9
Menno den Dekker
Terneuzen
57:45
57:41
10
Sjaak Betjes
Lycurgus
58:00
58:00
11
Walter Hanssen
AV '23
58:24
58:20
12
Corne Nederend
Hoofddorp
59:16
59:16
13
Xiangjun Kong
Amsterdam
59:24
58:58
14
Jonathan Maurits
Amsterdam
59:47
59:44
15
Joost van Caam
Amsterdam
59:58
59:48
16
Jeroen Mank
Amsterdam
1:00:22
1:00:13
17
Marcel Elfrink
Apeldoorn
1:00:27
1:00:20
18
Jan Grevenstuk
NEA Volharding
1:00:51
1:00:44
19
Oskars Stunda
Amsterdam
1:01:16
1:01:16
20
Yoeri de Jonge
Beverwijk
1:01:17
1:01:15
21
WW. Van Bommel
Weesp
1:01:27
1:01:16
22
Dirk Jan Douglas
Amsterdam
1:01:29
1:01:25
23
Shai Walhain
Phanos
1:01:29
1:01:27
24
Rick van Niekerk
Amsterdam
1:02:09
1:01:46
25
Barry van Leijen
Amsterdam Zuidoost
1:02:18
1:01:58
26
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:02:27
1:02:22
27
Tristan Masé
Amsterdam
1:02:37
1:02:06
28
Dirk-Jan van Dieren
AV Monnickendam
1:02:50
1:02:39
29
Domo Matthijssen
Zaanland
1:02:57
1:02:54
30
Fernando Nijhuis
Almere
1:03:04
1:03:01
31
Frans van Vliet
Amsterdam
1:03:13
1:03:08
32
Maarten de Wit
Startbaan
1:03:16
1:03:14
33
Johan Amsen
Almere
1:03:21
1:03:11
34
Thijs van der Pouw Kraan
Amsterdam
1:03:37
1:03:25
35
Erwin de Winter
Hoofddorp
1:03:40
1:03:37
36
Thomas Kuilman
Amstelveen
1:03:53
1:03:27
37
Sven Houtzager
Amsterdam
1:04:24
1:04:20
38
Alan Binken
Amsterdam
1:04:32
1:04:00
39
Erik van de Heisteeg
Weesp
1:04:48
1:04:45
40
Henk Siemer
Haarlem
1:04:49
1:04:38
41
Jean-Paul Woldberg
Nieuw Vennep
1:04:53
1:04:10
42
Maxwell Prempeh
Hoofddorp
1:05:02
1:04:50
43
Tobias Domenie
Uitgeest
1:05:05
1:04:43
44
Vincent Mertens
Amsterdam
1:05:05
1:04:58
45
Dick Buter
Nijkerk Gld
1:05:07
1:05:02
46
Wout Heskinga
Utrecht
1:05:16
1:05:12
47
Arjan van der Lem
Heerhugowaard
1:05:18
1:05:04
48
Peter Jesse
Arnhem
1:05:20
1:04:45
49
Erik de Jong
Amsterdam
1:05:24
1:05:12
50
Ger Konijn
amsterdam
1:05:26
1:05:26
51
René Arntz
Loopgroep Hoorn
1:05:32
1:05:14
52
Barry Kamping
NEA Volharding
1:05:32
1:05:26
53
Yoram Klijsen
Amsterdam
1:06:01
1:05:23
54
Clement Jager
Amstelveen
1:06:09
1:06:05
55
Hendrik Dathe
Amsterdam
1:06:16
1:05:51
56
Hendrik Dathe
Amsterdam
1:06:17
1:05:51
57
Tom Koopman
Amstelveen
1:06:35
1:06:27
58
Piet Hamelink
Amsterdam Zuidoost
1:06:39
1:06:18
59
Rik Hoekstra
Amsterdam
1:06:54
1:06:52
60
Sanjay Bikari
Amsterdam
1:06:57
1:06:26
61
Tin Po Tang
Amsterdam
1:07:00
1:06:28
62
Bert van Nierop
Bodegraven
1:07:04
1:06:17
63
Eric Lorist
Isala '96
1:07:09
1:06:57
64
Pieter Schipper
Marken
1:07:14
1:06:48
65
Dennie Meijer
Amsterdam
1:07:30
1:06:48
66
Philippe Bontje
Amsterdam
1:07:34
1:07:15
67
Bobby Munster
Amsterdam
1:07:43
1:07:19
68
Arjan Benit
Amsterdam
1:07:45
1:07:13
69
Marcel Heijmans
Diemen
1:07:56
1:07:25
70
Peter Zwart
avVN
1:08:15
1:08:09
71
Koen Abcouwer
Amsterdam
1:08:19
1:07:50
72
Eric van Gulik
Diemen
1:08:23
1:08:05
73
David Mulder
Amsterdam Zuidoost
1:08:59
1:08:26
74
Robin van den Broek
Amsterdam
1:09:08
1:08:47
75
Clem de Jong
Amsterdam
1:09:09
1:08:35
76
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:09:10
1:09:10
77
Tiemo Nan
Amsterdam Zuidoost
1:09:12
1:08:52
78
Toer van den Berg
AV '23
1:09:17
1:09:11
79
Emre Girici
Diemen
1:09:23
1:09:14
80
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:09:30
1:09:22
81
Raymond van Oosten
Almere
1:09:50
1:09:38
82
Remco Slotboom
Volendam
1:10:01
1:09:49
83
Jeroen de Liefde
Amstelveen
1:10:02
1:09:50
84
Wesley Plompen
PAC
1:10:10
1:09:47
85
Jasper Buffing
ZOEV
1:10:27
1:10:18
86
John Bakker
Roelofarendsveen
1:10:57
1:10:43
87
Alex van Veen
Amsterdam
1:11:00
1:10:25
88
Glenn Plieger
AKU
1:11:02
1:11:02
89
Aad van Zuijlen
Amsterdam
1:11:11
1:11:07
90
Tobias van den Briel
Weesp
1:11:12
1:10:50
91
Jaap Looijen
Almere
1:11:16
1:10:41
92
Howard Vanenburg
Purmerend
1:11:19
1:10:57
93
Eric Stamkot
AV Monnickendam
1:11:34
1:11:23
94
Peter Roling
Amstelveen
1:11:51
1:11:26
95
Reinoud Bekendam
Amsterdam
1:11:54
1:11:54
96
Charles Heynneman
Amsterdam
1:11:56
1:11:15
97
Rob Meijrink
Amsterdam
1:11:58
1:11:53
98
Steven Visser
Amsterdam
1:12:07
1:11:55
99
Joris Roodnat
Amsterdam
1:12:19
1:11:43
100
Marco Tuin
Hoofddorp
1:12:22
1:12:16
101
Mark Hoetjer
Leusden
1:12:26
1:12:19
102
Dick Broekhuis
Nigtevecht
1:12:31
1:12:16
103
Miguel Ramon Jansen
Amsterdam
1:12:39
1:12:35
104
Jerry Brouwer
Amsterdam Zuidoost
1:12:56
1:12:36
105
Edwin Blok
Weesp
1:13:01
1:12:17
106
Rene Janssen
Amstelveen
1:13:04
1:13:01
107
Mike de Boer
Amsterdam
1:13:06
1:12:57
108
Michiel Blom
Amstelveen
1:13:09
1:12:44
109
Pj Schrieken
Diemen
1:13:10
1:12:46
110
Floris van Oort
Utrecht
1:13:14
1:13:06
111
Pieter Van der Straaten
Amsterdam
1:13:24
1:13:08
112
Henk de Kievit
ZOEV
1:13:34
1:13:27
113
Arthur Pardieck
Amsterdam
1:13:36
1:13:35
114
Barry Kroes
Amsterdam
1:13:44
1:12:59
115
Diederick Stoel
Amsterdam
1:13:51
1:13:48
116
Pieter Kole
Amsterdam
1:14:03
1:13:38
117
Jeroen Veltrop
Mijdrecht
1:14:06
1:13:38
118
Sergey Shelukhin
Amsterdam
1:14:14
1:13:50
119
Midas Treub
Amsterdam Zuidoost
1:14:19
1:13:56
120
Deo Volente
Almere
1:14:21
1:13:32
121
Fred Fasting
Diemen
1:14:29
1:14:12
122
Zsolt Kadar
Amsterdam Zuidoost
1:14:59
1:14:44
123
Bart Koenen
Amsterdam
1:15:00
1:14:50
124
Branko Lankester
Weesp
1:15:00
1:14:37
125
Peter Warta
Nigtevecht
1:15:12
1:14:43
126
Klaas Schonenberg
Amsterdam Zuidoost
1:15:18
1:15:10
127
Jeroen Meijer
Amsterdam Zuidoost
1:15:19
1:14:58
128
Eduard Bosma
Amsterdam Zuidoost
1:15:21
1:14:57
129
Mathijs Geenen
Amsterdam Zuidoost
1:15:50
1:15:20
130
Gerrit Arp
Naarden
1:15:53
1:15:18
131
Patrick Van Geel
Lelystad
1:15:55
1:15:19
132
Louis van der Linden
Weesp
1:15:58
1:15:49
133
Przemyslaw Otto
Amersfoort
1:16:08
1:15:41
134
Peter Voogd
Olympus '70
1:16:09
1:15:53
135
Stephan Brandenburg
Amsterdam Zuidoost
1:16:10
1:16:00
136
Anton Prins
Amsterdam Zuidoost
1:16:27
1:15:53
137
MennO Boot
Diemen
1:16:28
1:16:17
138
Didier Liauw
Amsterdam
1:16:40
1:16:05
139
Aldo Labrijn
Almere
1:16:41
1:16:18
140
Jan Reus
Enkhuizen
1:16:42
1:16:26
141
Frans Dieleman
Almere
1:16:44
1:16:17
142
Arjan Kool
Hillegom
1:16:45
1:16:18
143
Marlon Streim
Amsterdam
1:16:45
1:16:20
144
Pepijn de Kock
Meteren
1:16:47
1:16:11
145
Marco den Breejen
Almere
1:17:00
1:16:24
146
Roel van van den Berkmortel
Warmond
1:17:05
1:16:27
147
Romain Boudeau
Nieuw Vennep
1:17:06
1:16:42
148
Fred Moolenaar
Amsterdam
1:17:13
1:17:06
149
Olaf De Koning
Amsterdam Zuidoost
1:17:19
1:17:10
150
Ramon van Biezen
Phanos
1:17:39
1:17:39
151
Henk Bleeker
Amsterdam Zuidoost
1:17:41
1:17:30
152
Robin Schutten
Weesp
1:17:41
1:17:04
153
Henk Heinneman
Duivendrecht
1:17:44
1:17:38
154
Rene Stringer
Amsterdam
1:17:59
1:17:45
155
Pjotr van Nie
Amsterdam Zuidoost
1:18:00
1:17:47
156
Jelmer Plant
Diemen
1:18:17
1:18:01
157
Thomas Dorfler
Hilversum
1:18:24
1:17:52
158
Bas Beuse
Amsterdam
1:18:28
1:18:01
159
Frans Baar
Nederhorst den Berg
1:18:30
1:18:10
160
Jan Van Egdom
Huizen
1:18:41
1:18:05
161
James Moon
Gorinchem
1:19:04
1:18:19
162
Andre Roussakoff
Amsterdam Zuidoost
1:19:09
1:18:56
163
Nigel Sinkeler
Almere
1:19:33
1:18:58
164
Rob Allessie
Loenen a/d Vecht
1:20:12
1:20:04
165
Paul Pluyter
Feniks
1:20:16
1:20:16
166
Erik Blits
Amsterdam Zuidoost
1:20:26
1:20:13
167
Andre van de Velde
Prinsenbeek
1:20:53
1:20:16
168
Robert van Hooff
Amsterdam
1:20:57
1:20:29
169
Gert van den Berg
Weesp
1:20:58
1:20:30
170
Paul Vogelaar
Muiderberg
1:21:02
1:20:45
171
Maarten Mansveld
Amsterdam Zuidoost
1:21:04
1:20:55
172
Jorgo Tsiris
Amsterdam
1:21:37
1:21:24
173
Frank Kelder
Weesp
1:21:39
1:20:58
174
Anton van Vulpen
Amstelveen
1:21:49
1:21:23
175
Daan Meijer
Amsterdam
1:22:10
1:21:40
176
Ben van der Weiden
Heemstede
1:22:19
1:22:19
177
Jurgen Bergkamp
Muiderberg
1:22:24
1:22:06
178
Edwin van der Pennen
Tilburg
1:22:33
1:22:05
179
Ceagan Deets
Almere
1:22:41
1:21:52
180
Gijs van Deuren
Feniks
1:22:50
1:22:47
181
Ronald Van der Vliet
Almere
1:23:28
1:23:28
182
Martijn van der Meer
Leiden
1:24:10
1:24:10
183
MAchiel van Oostveen
Amsterdam
1:24:12
1:23:53
184
Reinier Grasveld
Amsterdam
1:24:15
1:24:09
185
Robert Onderwater
Almere
1:24:33
1:24:00
186
Peter Schouten
Naarden
1:24:39
1:24:00
187
Frans Steensma
Amsterdam Zuidoost
1:24:46
1:24:28
188
Peter de Haan
Gouda
1:24:49
1:24:21
189
Arjan de Haart
Diemen
1:24:56
1:24:29
190
Jeroen Berwers
Amsterdam Zuidoost
1:25:00
1:24:33
191
Peter-Jan Arends
Rheden
1:25:09
1:24:39
192
Henk Swaan
Amsterdam Zuidoost
1:25:15
1:24:59
193
Nelson Mooren
Amsterdam Zuidoost
1:25:22
1:24:52
194
Michael Keijner
Zwanenburg
1:26:04
1:25:30
195
Olaf Sopakuwa
Waddinxveen
1:26:04
1:25:30
196
Koen Snijders
Amsterdam
1:26:05
1:25:43
197
Rob Wagenvoord
Diemen
1:26:08
1:25:46
198
Otto Wijma
Muiden
1:26:09
1:26:02
199
Anton Kersten
Woerden
1:26:46
1:26:07
200
Evert Veenkamp
Amsterdam
1:26:51
1:26:23
201
Sydney Boogaard
Muiderberg
1:27:28
1:27:11
202
Willem-Jan Kuiper
Ouderkerk aan de Amstel
1:27:38
1:27:23
203
Frans Visser
Duivendrecht
1:27:38
1:27:24
204
Egbert van Dijk
Schiedam
1:27:50
1:27:10
205
Adrian Kruit
Groningen
1:28:16
1:27:57
206
Mischa van Rijswijk
Amsterdam Zuidoost
1:28:37
1:28:14
207
Toine van Lieshout
Goirle
1:29:05
1:28:19
208
Rund Wolterman
Amsterdam
1:29:12
1:28:55
209
Koen Kolker
Almere
1:29:24
1:28:47
210
René Ruijter
Amsterdam Zuidoost
1:29:36
1:28:58
211
Pieter Poorter
Amsterdam
1:29:54
1:29:23
212
Lodewijk Bogaards
Amsterdam Zuidoost
1:30:15
1:29:56
213
Berry van Leeuwen
Nieuw-Vennep
1:30:20
1:29:52
214
Johannes Treub
Amsterdam Zuidoost
1:30:36
1:30:12
215
DR Martens
Amsterdam Zuidoost
1:31:49
1:31:00
216
Patrick Deets
Amsterdam
1:31:55
1:31:08
217
Paul Veenhof
Amsterdam
1:32:10
1:31:40
218
Cor Sluijter
Amsterdam
1:32:10
1:31:40
219
Anthony de Waal
Amsterdam Zuidoost
1:32:34
1:31:58
220
Edouard Buning
Amsterdam Zuidoost
1:33:00
1:32:30
221
Frank Mulder
Heemstede
1:35:34
1:35:07
222
Kim Kodde
Almere
1:36:22
1:35:40
223
Raymond de la Haye
Amsterdam
1:37:03
1:36:45
224
Lennart van Dieren
Amsterdam
1:38:16
1:37:33
225
Winston Camerik
Huizen
1:40:47
1:40:09
226
Marten Hoekstra
Feniks
1:42:20
1:41:40
227
Cees Lijzenga
Amsterdam Zuidoost
1:42:20
1:41:40
228
Nick Cohn
Amsterdam Zuidoost
1:44:03
1:43:30
VROUW, 13.65 KM TUNNEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianca Westhoff
Amsterdam
59:17
59:15
2
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
59:56
59:55
3
Tamara Harte
Amsterdam
1:03:28
1:03:20
4
Valeria Pantana
Amsterdam
1:05:07
1:05:01
5
Saskia Strubbe
Amsterdam
1:06:07
1:06:04
6
Annemieke Swaanenvelt
Amstelveen
1:06:39
1:06:37
7
Giuliana Caiti
Amsterdam
1:07:07
1:06:34
8
Jolijn Posthuma
Oude Wetering
1:09:10
1:08:56
9
Kirsten Pothof
Amsterdam
1:11:01
1:10:20
10
Eveline Blasius
Amsterdam
1:11:02
1:10:54
11
Tina Alenfors
Almere
1:11:33
1:10:57
12
Marloes van Loo
Amsterdam
1:11:44
1:11:33
13
Dalva Hubert
Almere
1:12:24
1:11:59
14
Fiona Gelton
Amsterdam Zuidoost
1:13:17
1:12:36
15
Josselien Leenhouts
Amsterdam
1:13:26
1:13:12
16
Heleen de Bats
Amstelveen
1:13:51
1:13:26
17
Antonieta Espejel
Amsterdam Zuidoost
1:13:58
1:13:47
18
Elieke Deenik
Amsterdam
1:14:19
1:13:45
19
Rowan De Graaf
Amsterdam
1:14:48
1:14:07
20
Margrita Veltrop-van den Akker
Mijdrecht
1:15:29
1:15:02
21
Ellen van Driel
Almere
1:15:49
1:15:33
22
Aurora Leutscher
Almere
1:16:19
1:16:07
23
Marijke Boeken
Amsterdam
1:17:08
1:16:36
24
Nienke van Duijkeren
Amsterdam
1:17:36
1:17:15
25
Dorothee van Trier
Amsterdam
1:17:36
1:17:15
26
Chantal de Jonge
Weesp
1:17:42
1:17:04
27
Anneke de Jong
Amsterdam
1:18:04
1:17:53
28
Mariska Velmans
Amsterdam
1:18:05
1:17:32
29
Tanja Hoetjer
Amsterdam
1:18:09
1:17:39
30
Sandra Bos
Diemen
1:18:37
1:18:18
31
Ellen Morriën
Almere
1:18:45
1:18:25
32
Fleur Elfrink
Amsterdam
1:19:06
1:18:59
33
Silvia van Luijk
Naaldwijk
1:19:13
1:18:58
34
Renate Van der Valk
Rijswijk Zh
1:19:13
1:18:58
35
Francis van Raam
Assendelft
1:19:20
1:18:34
36
Linda Aarts
Rotterdam
1:19:26
1:19:18
37
Kirsten Cup
Amsterdam
1:19:54
1:19:14
38
Lucienne Meijer
Amsterdam Zuidoost
1:20:21
1:20:01
39
Marieke Lijnsvelt
Amsterdam Zuidoost
1:20:28
1:20:07
40
Jelena Streljajeva
Badhoevedorp
1:20:37
1:20:11
41
Remke Reith
Phanos
1:20:40
1:20:18
42
Lidwien Koot
Phoenix
1:20:53
1:20:15
43
Marijke Blijleven
Amsterdam
1:20:55
1:20:36
44
Rony Lintjens
Weesp
1:22:20
1:21:50
45
Petra Schulte
Purmerend
1:22:23
1:22:17
46
Marjolein de Swart
Amsterdam Zuidoost
1:22:31
1:22:17
47
Lisa Cheng
Almere
1:23:05
1:22:43
48
Petra Bus
Almere
1:23:17
1:22:58
49
Caroline Voogd
Almere
1:23:29
1:23:13
50
Anita Neidhöfer
Lycurgus
1:23:32
1:23:19
51
Elsie Lindeboom
Almere
1:23:54
1:23:19
52
Daphne Naessens
Diemen
1:23:56
1:23:23
53
Trees Korstanje
Amsterdam
1:24:06
1:23:43
54
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
1:24:15
1:23:55
55
Petra Onderwater
Almere
1:24:33
1:24:00
56
Karin den Dekker
Terneuzen
1:24:35
1:24:23
57
Ester Forcolin-Hulst
Diemen
1:24:35
1:24:18
58
Joyce Wilkes
Almere
1:24:41
1:24:25
59
Jiska Van Veen
Diemen
1:24:49
1:24:24
60
Renske van Veen
Amsterdam
1:24:49
1:24:24
61
Elsje Bilbija
Amsterdam Zuidoost
1:24:51
1:24:39
62
Sabine Rijkers
Zaandijk
1:25:50
1:25:14
63
Jessica Wagenvoord
Amsterdam
1:26:07
1:25:45
64
Ninette Klooster
Ede Gld
1:26:09
1:25:51
65
Jaciara Zuurmond
Phanos
1:26:30
1:26:12
66
Ingrid de Bruijn
Almere
1:26:32
1:26:00
67
Jacqueline Chosson
Almere
1:26:32
1:26:00
68
Marije Pouw
Alkmaar
1:26:43
1:26:29
69
Bianca Menheere
Badhoevedorp
1:27:04
1:26:18
70
Bianca Drieenhuyzen
Almere
1:27:50
1:27:50
71
Marianne Dieleman
Amsterdam
1:27:53
1:27:27
72
Fiona Hancox
Leiden Road Runners Club
1:28:31
1:28:07
73
Joke van Brug
Waterland
1:28:53
1:28:39
74
Lisette van Scharrenburg
Amsterdam
1:29:08
1:29:03
75
Adinda Blonk
Feniks
1:29:32
1:28:52
76
Maaike Lursen
Amstelveen
1:29:44
1:29:35
77
Fieke van Dijk
Amsterdam
1:30:27
1:30:09
78
Marie-Louise Heuer
Noordwijkerhout
1:30:30
1:29:55
79
Yvon Passé
GAC Hilversum
1:30:46
1:30:12
80
Hannie Klaasman
AAC
1:31:23
1:31:04
81
Silvia Apeldoorn
DEM
1:32:16
1:32:00
82
Annemarieke Hooij
Amsterdam
1:32:25
1:32:20
83
Stefanie Van Leeuwen
Almere
1:32:28
1:32:20
84
Eva Loijer
Almere
1:32:29
1:32:20
85
Leanne Steenkamp
Castricum
1:32:47
1:32:23
86
Irene de Graaf
Diemen
1:32:54
1:32:12
87
Marieke de Graaf
Amsterdam
1:32:54
1:32:11
88
Mendy Stremler - Mellema
Amsterdam
1:32:57
1:32:25
89
Patricia Heijmans-Klebach
Diemen
1:33:09
1:32:40
90
Paloma Kalf
Amsterdam
1:33:17
1:32:38
91
Melanie Heg
Zaandam
1:33:48
1:33:12
92
Paula van Rossen
AV '23
1:33:58
1:33:28
93
Christine Milort
Castricum
1:34:34
1:34:11
94
Catarina Callou
Amsterdam
1:35:04
1:34:23
95
Lianny Verheuvel
Purmerend
1:35:04
1:34:23
96
JoAn Creton
Amsterdam Zuidoost
1:35:08
1:34:40
97
Rosette Neij
Diemen
1:35:12
1:34:30
98
Ilona Bregard
Amsterdam
1:35:13
1:35:13
99
Marianne Mulder
Abcoude
1:35:33
1:35:06
100
Melissa Kamstra
Amsterdam
1:36:06
1:36:01
101
Simone Vlaar
Opmeer
1:36:19
1:35:35
102
Monique Koenes
Almere
1:36:22
1:35:47
103
Annemarie de Haan
Almere
1:36:25
1:35:49
104
Esther Roth
Amsterdam
1:38:03
1:37:49
105
Judith Roth
Amsterdam
1:38:03
1:37:49
106
Arina Kloet- de Oude
Scharendijke
1:38:12
1:37:44
107
Whitney Gumbs
Amsterdam
1:38:15
1:37:31
108
Nicole Heuer
Hamburg
1:38:23
1:37:53
109
Renske Molenwijk
Amstelveen
1:38:26
1:37:56
110
Kim Schimmel
Bussum
1:38:38
1:38:01
111
Brigit Del Prado
Feniks
1:38:55
1:38:15
112
Marsha Krijnen
Tilburg
1:39:19
1:38:33
113
Helianthe Albertzoon
Amsterdam
1:39:22
1:38:37
114
Priscilla Kruimer
Huizen
1:40:46
1:40:08
115
Carla den Braber
Haarlem
1:41:35
1:40:57
116
Femke Lageman
Oude Wetering
1:41:36
1:40:58
117
Robin de Boer
Amsterdam
1:41:56
1:41:47
118
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:43:08
1:42:42
119
Trix Sjouwerman
Amsterdam
1:44:23
1:43:53
120
Lida van der Kolff
Almere
1:46:24
1:45:48
121
Simone De Klerk
Amsterdam Zuidoost
1:46:29
1:45:57
122
Renny Popping
Uithoorn
1:48:17
1:47:52
123
Leslie Haasewinkel
Muiderberg
1:49:24
1:49:07
124
Edith Cramer
's-Gravenhage
1:49:25
1:49:19
125
Jolanda Hancox
Leiden Road Runners Club
1:49:54
1:49:30
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ettahiri Othman
-
32:13
32:13
2
Dez de Eerens
Amsterdam
32:16
32:16
3
Rene Wiering
AV '23
34:00
34:00
4
Daan van den Ende
Amsterdam
35:05
35:05
5
Joep Harmsen
Phanos
35:06
35:06
6
Dennis de Knijff
Phanos
35:31
35:31
7
Anton Costeris
Amsterdam
36:46
36:46
8
Frans Crul
Running Holland vereniging
36:55
36:52
9
Gijs Piscaer
Zaandam
37:45
37:45
10
Dennis Koomen
Nederlandse Triathlonbond
37:52
37:49
11
Ruud Vos
Almere
38:10
38:10
12
Roland van der Put
AV '23
38:23
38:22
13
Sem Alberga
Amsterdam
38:53
38:52
14
Theo Woldberg
Phanos
39:08
39:08
15
Marcel van der Plaat
avVN
39:21
39:20
16
Wouter Hendriksen
Almere
39:22
39:19
17
Jan Koopmans
AV '23
39:32
39:30
18
Floris Klinkert
Amsterdam
39:38
39:38
19
Eugène Oldenhof
Phanos
39:43
39:40
20
Remco Frank
Amsterdam
39:47
39:45
21
Richard Vis
Utrecht
39:50
39:48
22
Rene Duijvekam
AV '23
40:11
40:09
23
Piotr Janmaat
Phanos
40:26
40:24
24
Fedor Ligthart
Duivendrecht
40:51
40:28
25
Roland den Hertog
Gouda
40:52
40:30
26
Ingmar Veel
Alkmaar
40:53
40:51
27
Rinus van der Schoof
Phanos
41:11
41:04
28
Rogier Stuger
ZOEV
41:16
41:13
29
Machiel Klaarenbeek
Amsterdam
41:18
41:15
30
Bob kuiper
Amsterdam
41:36
41:25
31
Sander Speekenbrink
AAC
41:39
41:33
32
Bart van Grevenhof
Amsterdam
41:43
41:36
33
Wilfred Schraa
Amsterdam
41:44
41:35
34
Patrick Stastra
Running Holland vereniging
41:51
41:49
35
Lars Vonk
AV '23
41:53
41:51
36
Koen van Rhee
Amsterdam
42:01
41:52
37
Martin Geerders
Amsterdam
42:14
42:12
38
Igor Janzen
Amsterdam
42:18
42:12
39
Julian Schmid
Munchen
42:18
42:11
40
Peter van den Berg
Amsterdam Zuidoost
42:32
42:22
41
Rogier van de Camp
Purmerend
42:38
42:28
42
Mark Hessels
Amsterdam
42:50
42:45
43
Oscar Smit
avVN
42:51
42:49
44
Tom Sievers
Almere
42:55
42:50
45
Jeroen Pasman
Amsterdam
43:30
43:27
46
Melvin Witteveen-Georgiou
Phanos
43:34
43:31
47
Darren Goode
Bucks
43:38
43:37
48
Bastiaan Franken
Amsterdam
43:41
43:25
49
Kevin Schiedon
Almere
43:41
43:37
50
Evgeny Danshin
Amsterdam Zuidoost
43:58
43:32
51
Jan-Paul van Nes
Feniks
43:59
43:45
52
Erik Baijards
AV '23
44:00
43:56
53
Chris Visser
Haarlem
44:07
44:03
54
Olle Scholten
Amsterdam
44:18
43:56
55
Melvin Klok
Zuid-Beijerland
44:35
44:25
56
Edwin van de Nes
Weesp
44:44
44:42
57
Luuk de Gruijter
Amsterdam
44:47
44:37
58
Siemen van der Werff
Amsterdam
44:51
44:46
59
Dic van Hummel
Startbaan
44:53
44:45
60
Laurens van Dijk
Amsterdam
44:57
44:48
61
Wiebe Kaai
Zaandam
45:01
44:52
62
Steven Heuft
Amsterdam
45:04
44:38
63
Marc Bakker
Amsterdam
45:05
44:58
64
Daniël van Knijff
Zaandam
45:06
44:57
65
Edgar Senne
Amsterdam
45:07
44:55
66
Jerome Durnerin
Amsterdam
45:17
44:36
67
Gerrit van den Berg
Wormerveer
45:21
45:20
68
Benjamin de Swaan Arons
Amsterdam
45:23
45:19
69
Andreas Huizinga
Amsterdam
45:32
45:19
70
Walter Ritmeijer
AV '23
45:48
45:38
71
Maarten de Boer
Amsterdam
45:49
45:46
72
Berend Plugge
Amsterdam
45:53
45:46
73
Bas Pfister
Nederlandse Triathlonbond
45:56
45:49
74
Martin van Langen
Feniks
46:03
45:49
75
Wouter Van Steenbergen
Amsterdam
46:14
46:09
76
Aart Bastmeijer
Running Holland vereniging
46:22
46:10
77
Mark van der Meulen
's-Gravenhage
46:25
46:01
78
Ferdinand Lie
Amsterdam
46:39
46:28
79
Peter Paul Van Zenderen
Amsterdam
46:41
46:29
80
Robert Oomen
Amsterdam
46:42
46:38
81
DJ Klaassen
Amsterdam
46:45
46:18
82
Maarten de Vreede
Purmerend
46:45
46:25
83
Sebastiaan Mantel
Gouda
47:15
46:54
84
Jeroen Kooij
Haarlem
47:16
47:12
85
Barry Oudejans
Wormer
47:23
46:56
86
Eric van Diemen
Amsterdam
47:27
47:06
87
Thomas Rozenburg
Vijfhuizen
47:29
47:24
88
Tijmen Veenstra
Amsterdam
47:34
47:23
89
Iwan Tol
Weesp
47:49
47:42
90
Anne de Visser
AV '23
47:50
47:45
91
Eric Langbroek
Badhoevedorp
48:00
47:47
92
Stéphane Martin
Laillé
48:02
47:51
93
Rick Reijenga
Amsterdam
48:15
48:06
94
Bas Hogervorst
Utrecht
48:17
48:04
95
Theo Wubs
AV Badhoevedorp
48:18
48:10
96
Harry Nibte
Ouderkerk aan de Amstel
48:24
48:06
97
Robert Weide
Amsterdam
48:24
48:15
98
Peter Hoitinga
Amsterdam
48:28
48:23
99
Rogier Goetze
Amsterdam
48:39
48:12
100
Rudi Groot
Diemen
49:04
48:09
101
Matthijs Schukking
Hilversum
49:29
49:09
102
Paul van Voorst
Amsterdam
49:29
49:12
103
Jamie Martojo
Amsterdam
49:30
49:25
104
Christiaan Moenis
Marken
49:49
49:37
105
Harry Benit
Purmerend
49:53
49:43
106
Olav Elandt
Amsterdam Zuidoost
50:08
49:53
107
David Pruijt
AV '23
50:25
50:15
108
Lieuwe Haanstra
Bussum
50:42
50:35
109
Ed Teunissen
Amsterdam
50:47
50:47
110
Charles Beterams
Energie
50:52
50:46
111
Saverio Jansen
Amsterdam
50:59
50:36
112
Edzard Cremers
Phanos
51:26
51:07
113
André Koster
Amsterdam
51:34
51:17
114
Jacques Bontje
Amsterdam
51:41
51:11
115
Marc Janssen
Amsterdam
52:03
51:33
116
Marcel Voorn
Amsterdam
52:06
51:42
117
Andy Fekete
Amsterdam
52:09
51:38
118
Marco Roos
Almere
52:39
52:22
119
Rikiya Ikeshita
Amsterdam
52:43
52:25
120
Ruben Cronie
Amsterdam
52:45
52:25
121
Corne Dunn
Leiden
52:47
52:32
122
Louis Brouwers
Amsterdam
52:48
52:27
123
Martijn Oostdam
Amsterdam
52:48
52:23
124
Thomas Eppinga
Amsterdam
52:49
52:31
125
Willem Jan Palenstijn
Amsterdam
53:02
52:54
126
Martin Angell
Amsterdam
53:16
53:00
127
Guus Brouwers
Culemborg
53:17
53:03
128
Robin Neven
Amsterdam
53:33
52:43
129
Alexander Schutte
Amsterdam
53:47
53:30
130
Ruben de Graaf
Amsterdam Zuidoost
53:52
53:32
131
Simon Sier
Volendam
54:04
53:49
132
Rob de Rond
Amsterdam Zuidoost
54:09
53:57
133
Jimmy Thurnim
Assendelft
54:35
54:13
134
Winston Tjong-A-Tham
Amsterdam
54:49
54:32
135
Cor van Hekken
Amsterdam
54:51
54:33
136
Fabrice Chaperon
Laillé
54:59
54:46
137
Jan van Egmond
Laillé
54:59
54:47
138
Wicher Ponne
Amsterdam
55:01
54:42
139
Jerry Hamel
Ouderkerk a/d Amstel
55:30
55:02
140
Jan Cheung
Zoetermeer
55:55
55:32
141
Coen van Dijck
Naarden
55:58
55:49
142
Roland Jahn
Zaandam
56:20
56:02
143
Frans H Stapelberg
Amsterdam
56:36
56:21
144
Michel Hogervorst
Sassenheim
56:38
56:29
145
Tom Hartevelt
Amsterdam
56:42
56:18
146
Hans Timmers
's-Gravenzande
56:45
56:25
147
Rinus Callenbach
Amsterdam Zuidoost
56:58
56:42
148
Jan-Willem Ebbelaar
Zaandam
57:02
56:35
149
Ruben Haalmeijer
Amsterdam Zuidoost
57:57
57:32
150
Ruben Pufflijk
Assendelft
57:59
57:54
151
Kevin Deijle
Wormer
58:24
57:57
152
Jeroen Brouwer
Amsterdam
58:50
58:25
153
Hans Jansen
Amsterdam
59:12
58:48
154
Evert Urbanus
Amsterdam
1:00:49
1:00:33
155
David Bagnariol
Laillé
1:00:52
1:00:41
156
Mirban Mooyman
Weesp
1:01:17
1:01:17
157
Rheinhard Sumule
Amsterdam
1:02:20
1:01:52
158
Alfons Knijn
avVN
1:02:55
1:02:36
159
Henk Keizer
Almere
1:03:47
1:03:33
160
Daan Hartevelt
Amsterdam
1:04:00
1:03:35
161
John Langedijk
Amsterdam
1:04:17
1:03:52
162
Peter Blokker
Uitgeest
1:04:41
1:04:12
163
Peter van der Noord
Amsterdam
1:06:24
1:06:02
164
Jos Kok
Amsterdam
1:07:13
1:06:55
165
Leonard de Mol van otterloo
Amsterdam
1:10:16
1:09:51
166
Arief Adityaputra
Haarlem
1:11:03
1:10:30
167
Marco van Dijken
Amsterdam
1:12:17
1:11:46
168
Jakko Knol
Diemen
1:13:00
1:12:56
169
Paul Schmalschlager
Feniks
1:20:22
1:19:59
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha de Knijff
Phanos
39:42
39:40
2
Emma den Besten
Weesp
40:47
40:45
3
Marieke van den Brink
Barneveld
42:03
42:01
4
Aafke Laumans
Amsterdam
42:54
42:52
5
Margot Rozendaal
AV '23
43:37
43:34
6
Chantal Dijkers
Diemen
44:47
44:40
7
Gerda Edelman
AV '23
45:06
45:02
8
Lydia Korrel
Ouderkerk aan de Amstel
45:50
45:47
9
Merel Albers
AV '23
46:08
46:04
10
Pascale Bekkering
Amsterdam
46:22
46:12
11
Anoek Vincent
AV '23
46:27
46:24
12
Kirsten Valkenburg
Amsterdam
46:54
46:48
13
Jenny Goode
Bucks
47:38
47:36
14
Ineke Kossen
Amsterdam
47:39
47:33
15
Celeste Engwerde
Utrecht
48:01
47:49
16
Anne Wilbers
Amsterdam
48:28
48:21
17
Stella Nelissen
Amsterdam
49:00
48:52
18
Minneke Kuin
Landsmeer
49:05
49:03
19
Jacqueline Edixhoven
AAC
49:47
49:38
20
Roos Reijenga
Amsterdam
50:50
50:41
21
Saron van Diemen
AV '23
50:52
50:31
22
Tessa Mentink
Rotterdam
51:26
51:06
23
Stephanie Johnston
Amsterdam
51:38
51:22
24
Rosa Tsiaxiras
Amsterdam
51:49
51:32
25
Iris Wessels
Amsterdam
51:53
51:47
26
Mariëtte Westerbeek
Weesp
51:55
51:45
27
Marjolein Linders
Amsterdam
52:07
51:59
28
Marjolijn Paauwe
Amsterdam
52:10
51:58
29
Marieke Timmers
Diemen
52:28
52:10
30
Marijcke Toussaint
Nederlandse Triathlonbond
52:31
52:10
31
Ellen van de Stadt
Zaandam
52:32
52:20
32
Sharine de Rooij
Amsterdam
52:34
52:11
33
Sharon Geurtsen
Amsterdam
52:44
52:31
34
Mylene Jankowski
Amsterdam
52:47
52:27
35
Eline Vermue
Amsterdam
52:52
52:36
36
Melissa Vlasveld
Almere
52:55
52:36
37
Ileen van der Vaart
Amsterdam
52:58
52:34
38
Anna Plotnic
Amsterdam
53:16
53:12
39
Iris Hoogendoorn
Amsterdam
53:23
53:02
40
Aukelien Gorter
Atos
53:42
53:19
41
Ilaria Triggiani
Diemen
54:01
53:45
42
Paola Edixhoven
AAC
54:24
54:15
43
Marte Niemeijer
Amsterdam
54:58
54:48
44
Vera van der Vegt
Enschede
55:16
54:53
45
Mieke van Wissen
Amsterdam
55:38
55:32
46
Noor Zigenhorn
Amsterdam
55:53
55:38
47
Esther Rensink
Amsterdam
56:05
55:51
48
Kimberly Gressie
Amsterdam
56:10
55:59
49
Marianne IJnsen
Dutch Gay & Lesbian Athletics
56:10
55:51
50
Patricia Martin
Laillé
56:21
56:09
51
Sabrina Koster
Amsterdam
56:28
56:11
52
Maredith Weinchard - van Aerde
Duivendrecht
56:31
56:17
53
Megan Stapelberg
Amsterdam
56:36
56:21
54
Robin van Dijk
Haarlem
57:27
57:05
55
Irene van de Mheen
Amsterdam
57:37
57:17
56
Rona Brokkelkamp
Amsterdam
57:41
57:26
57
Elly Martens
Beverwijk
57:45
57:31
58
Minou Moenis
Amsterdam
57:57
57:45
59
Ellen Pufflijk
Assendelft
57:59
57:54
60
Machteld Hooyman
Feniks
58:04
57:42
61
Fianna Nieuwenstein
Atos
58:04
57:41
62
Joyce Gerritsen
Feniks
58:09
57:47
63
Barbara Verhallen
Amsterdam
58:32
58:10
64
Dajella Overweg
Amsterdam
58:37
58:32
65
Willemijn Ruberg
Amsterdam
58:40
58:16
66
Shiho Mikami
Amsterdam
58:42
58:25
67
Fifamé Seedorf
Amsterdam Zuidoost
58:44
58:26
68
Trees Oude Ophuis
Amsterdam
58:49
58:35
69
Liliana Enache
Amsterdam Zuidoost
59:11
58:45
70
Hadewich Van Zwam
Amsterdam
59:27
59:16
71
Basilia Pires
Amsterdam Zuidoost
59:42
59:17
72
Coosje Hoogendoorn
Amsterdam
59:50
59:31
73
Patty Heuft
Amsterdam
59:58
59:43
74
Veerle Simons
Amsterdam
1:00:30
1:00:03
75
Lyanda Hoogewerf
Heemskerk
1:00:32
1:00:18
76
Monique de Vries
Beverwijk
1:00:33
1:00:19
77
Robin de Best
Amsterdam Zuidoost
1:00:38
1:00:23
78
Shaëlle Ons
Amsterdam Zuidoost
1:00:38
1:00:23
79
Marjolijn van Nes
Amsterdam
1:00:58
1:00:41
80
Daisy Pearce
Hardloop Club Amsterdamse Bos
1:01:01
1:00:49
81
Leonie Sprokholt
Amsterdam
1:01:06
1:00:49
82
Jojanneke Hendriks
-
1:01:20
1:01:14
83
Axelle Lourens
Amsterdam
1:01:33
1:01:05
84
Helene Bakker
Weesp
1:01:38
1:01:19
85
Julie Zejmo
Nederland
1:02:16
1:02:00
86
Roshant Elvin
Amsterdam Zuidoost
1:02:35
1:02:15
87
Madhu Elvin
Amsterdam Zuidoost
1:02:42
1:02:23
88
Mandy Kraakman
-
1:02:43
1:02:28
89
Annelieke Holtman
Utrecht
1:02:47
1:02:19
90
Nicole de Jong
Castricum
1:02:47
1:02:33
91
Eliza Hagens
Amsterdam
1:03:25
1:03:14
92
Gita Vischer
Amsterdam
1:03:28
1:03:00
93
Iuliana Ion
Amsterdam
1:03:53
1:03:27
94
Elvy Willemse
Sparta
1:03:53
1:03:44
95
Manon Mastik
Amsterdam
1:04:11
1:03:50
96
Karien Smeding
AV '23
1:04:20
1:03:56
97
Tamara Blokker
Uitgeest
1:04:41
1:04:12
98
Elma Meester
AV '23
1:05:30
1:05:14
99
Desiree Bonouvrie
Vleuten
1:05:58
1:05:45
100
Marcia Dubbelaar
Zwanenburg
1:06:09
1:05:47
101
Chloe de Roos
Amsterdam
1:07:10
1:06:56
102
Annemieke Wolff
Amsterdam
1:07:15
1:06:58
103
Angelique Hellenberg
Purmerend
1:07:42
1:07:29
104
J'aime Sawyer
Scotland
1:07:59
1:07:39
105
Gigi Sawyer
Een
1:08:00
1:07:39
106
Saskia ter Horst
Purmerend
1:09:14
1:08:52
107
Marloes Vleeschouwer
Amsterdam
1:11:09
1:10:45
108
Romy Warmerdam
Hoofddorp
1:11:39
1:11:17
109
Danielle Raalte
Amsterdam
1:11:58
1:01:42
110
Anita Hubner
Amsterdam
1:12:16
1:11:45
111
Minke Feenstra
Amsterdam
1:12:31
1:12:20
112
Bo Van Borkulo
Amsterdam
1:12:34
1:12:08
113
Helena Grünbauer
Amsterdam
1:12:48
1:12:24
114
Soe-En Boschman
Amsterdam Zuidoost
1:16:04
1:15:40
115
Harriet Klinkspoor
Duivendrecht
1:16:15
1:15:48
116
Nancy Knol
Diemen
1:17:39
1:17:35
117
Claudia Veenhof
Amsterdam
1:19:20
1:18:52
118
Sidney Wiersma
Amsterdam
1:19:20
1:18:52
119
Levi van der Burg
Almere
1:24:05
1:23:54
120
Annette Adrichem
Almere
1:24:06
1:23:54
121
Nyakio Kamau
Amsterdam
1:27:39
1:27:31
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniele Giardiello
Amsterdam
16:08
16:08
2
Joey Hendriks
Hoofddorp
16:35
16:35
3
Fantasia Gabriele
Amsterdam
16:44
16:43
4
Mathijs Wiggers
Hoofddorp
17:18
17:18
5
Mahmoudi Mahmoud
-
18:08
18:08
6
MAX Smit
AAC
18:55
18:55
7
Arne van der Heijden
Nieuwegein
18:56
18:56
8
Stefan Wisselink
Diemen
18:57
18:56
9
Michael Weber
Amstelveen
19:00
18:58
10
Ruben van Kooten Niekerk
Utrecht
19:16
19:13
11
Sander Bakker
Amsterdam
19:41
19:40
12
Kamil Debinski
IJmuiden
20:28
20:25
13
Oscar Dominguez
Diemen
20:56
20:56
14
Tijmen Hoebee
Amsterdam
20:57
20:54
15
Willem van der Linden
Amsterdam
21:06
21:04
16
Miguel Heitor
Wormerveer
21:15
21:13
17
Marino Mac Andrew
Amsterdam
21:22
21:20
18
Zion Josefzoon
Amsterdam
21:29
21:27
19
Tijmen Burggraaf
Amsterdam
21:56
21:53
20
Marten Van Garderen
Amsterdam
22:16
22:14
21
Derk Staats
Abcoude
22:29
22:18
22
Riley Groenbast
Amsterdam Zuidoost
22:31
22:31
23
Yuya Ikeshita
Amsterdam
22:45
22:40
24
Julian Huijgens
Amsterdam
23:47
23:35
25
Antonio Changoer
Amsterdam
24:30
24:16
26
Max Valenkamp
Amsterdam
24:36
24:29
27
Brian Verhagen
Amsterdam
24:38
24:31
28
Mark Visser
Amsterdam Zuidoost
24:45
24:30
29
Clayton Stevenson
Rotterdam
24:56
24:41
30
Paul Roos
Amsterdam
25:01
24:54
31
Méron Gysbertha
Amsterdam
25:06
25:03
32
Max Sondervan
Amsterdam
25:47
25:36
33
Peter Flens
Oostzaan
25:52
25:47
34
Gert Esselink
Amsterdam Zuidoost
26:01
25:51
35
Roel Zantinge
Amsterdam Zuidoost
26:02
25:50
36
Eric JosefZoon
Amsterdam
26:24
26:05
37
Bert Bos
Amsterdam
26:27
26:21
38
David Hollanders
Amsterdam
26:38
26:32
39
Jaume Cifre
Amsterdam
26:52
26:48
40
Niels Root
Amsterdam
27:09
26:52
41
Dees Leijs
Abcoude
27:09
27:00
42
Martijn Hagendoorn
Lage Zwaluwe
27:27
27:21
43
Rudy Groenhart
Amsterdam
27:31
27:19
44
Jonah Koelewijn
Amsterdam Zuidoost
28:26
28:21
45
Peter Koelewijn
Amsterdam Zuidoost
28:26
28:26
46
Niek de Feijter
Amsterdam Zuidoost
28:30
28:28
47
Ronald Reijnen
Volendam
28:33
28:30
48
Olivier Roulliaux
UtrechtGuichen
29:30
29:22
49
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
29:32
29:18
50
Nevzat Yavas
Diemen
29:32
29:15
51
Jeroen Ahaus
Zuid-Scharwoude
29:36
29:36
52
Eric Sondervan
Amsterdam
29:47
29:37
53
Vincent Wijnands
Voorhout
29:51
29:36
54
Alex de Groot
Hilversum
30:23
30:06
55
Ruud Steenvoorden
Amstelveen
30:42
30:25
56
Daniel Defauwes
Vinkeveen
31:15
31:03
57
Wesley Veen
Amsterdam
31:40
31:22
58
Lev Engelsman
Zwolle
32:04
31:58
59
Eddy Oldenborg
Amsterdam Zuidoost
32:36
32:17
60
Bob Kuit
Almere
33:01
33:01
61
Geert Steur
Amsterdam Zuidoost
33:07
32:46
62
Peter Schoonderwoerd
De Meern
33:19
33:10
63
Leo Cnossen
Abcoude
33:36
33:28
64
Johan van Santen
Amersfoort
33:41
33:32
65
Eric Willersen
Amsterdam Zuidoost
35:58
35:48
66
Rudi van den Busken
Amsterdam
37:58
37:42
67
Maximiliaan Braakman
Amsterdam
41:46
41:33
68
Raymond Soetosengo
Amsterdam
43:45
43:36
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Lam
Amsterdam
19:45
19:44
2
Annelieke van den berg
Leiden
21:43
21:41
3
Anneloes van Brummelen
Amsterdam
21:47
21:44
4
Gabriela Guzman Sanabria
Phanos
21:54
21:52
5
Katja Duurland
Almere
21:57
21:54
6
Fiona Mirea
Almere
22:04
22:04
7
Iris Vromans
Diemen
22:31
22:29
8
Chantal Varekamp
Amsterdam
24:07
23:46
9
Chioma Clijd
Amsterdam Zuidoost
24:11
24:06
10
Jose Duindam
Zaandam
25:00
24:51
11
Etiënne Deen
Zaandam
26:34
26:24
12
Linda Vermeij
Weesp
26:41
26:30
13
Querine Otten
Amsterdam
26:43
26:37
14
Carlijn van der sluijs
Amsterdam
26:43
26:27
15
Louiza Winter
's-Gravenhage
27:03
26:44
16
Ruhi te Bokkel
Amsterdam Zuidoost
27:17
27:10
17
Renata Bartlomiejska
Wormerveer
27:23
27:11
18
Sarah Vellinga
Amsterdam Zuidoost
27:35
27:33
19
Jean Baldicanas
Amsterdam
28:07
27:58
20
Sandra van der Velden
Utrecht
28:31
28:27
21
Suus Vrijens
Almere
28:43
28:39
22
Mojca Lovrencak
Feniks
29:02
28:59
23
Linsey Van der Tas
Zoetermeer
29:03
28:42
24
Cathelijne Lenders
Feniks
29:06
28:54
25
Mandy Eksteen
Amsterdam
29:10
28:57
26
Kim Van Os de Man
Amsterdam
29:20
29:15
27
Sheila Mae Basio
Hoofddorp
29:23
29:18
28
Fia Heere
Amsterdam Zuidoost
29:28
29:22
29
Eline Ahaus
Zuid-Scharwoude
29:28
29:12
30
Isabelle Bagnariol
Laillé
29:29
29:22
31
Margreet van Egmond
Laillé
29:30
29:22
32
Fleur Van de Veen
Arnhem
29:32
29:12
33
Lidy Moerbeek
Amsterdam
29:38
29:28
34
Gerda de Bruijn
Diemen
29:47
29:33
35
Meeke Moser
Weesp
29:57
29:45
36
Afke Boll
Zaandam
30:22
30:12
37
Silvia Disseldorp
-
30:33
30:20
38
Jessica Wakker
Wormerveer
30:34
30:29
39
Neha Singh
Haarlem
30:56
30:52
40
Sandra van de Veen
Amsterdam
31:14
30:54
41
Marieke Snijders
Amsterdam
31:14
31:01
42
Sue Hoogendijk
Amsterdam
31:15
30:57
43
Sanne Van der Stoel
Woerden
31:15
31:03
44
Rienke Bos
Amsterdam
31:19
31:03
45
Kaya Kuit
Almere
31:44
31:44
46
Daphne Bachou
Amsterdam
31:49
31:39
47
Katelijne van den bosch
Amsterdam
31:49
31:42
48
Gosia Iwan
Feniks
31:50
31:37
49
Suzanne Schuurman
Amsterdam
31:55
31:37
50
Loïs Bisschop
Amsterdam
32:10
31:52
51
Elizabeth Engelsman
Zwolle
32:15
32:09
52
Summer Fargaly
Amsterdam
32:16
32:06
53
Ipshita Aggarwal
Amstelveen
32:34
32:30
54
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
32:42
32:26
55
Simone Konijn
Amsterdam
32:43
32:32
56
Nadège van Geenen
Eindhoven
32:47
32:30
57
Corine Laan
Amsterdam
32:57
32:52
58
Marjan Vis
Voorhout
32:59
32:44
59
Mieke van Gelderen
Wormerveer
33:03
32:58
60
Esmee Duijvekam
Amsterdam Zuidoost
33:07
32:45
61
Xenia van Diest
Amsterdam
33:18
33:04
62
Claudia Ringnalda
De Meern
33:20
33:10
63
Judith van den Briel
Weesp
33:35
33:24
64
Myrthe Bergamin
Nieuw Vennep
33:41
33:38
65
Heuma Cnossen
Abcoude
33:42
33:33
66
Lilian Haarmans
AKU
33:43
33:29
67
Marjolijn van Schooten
Amstelveen
33:43
33:29
68
Sandra Korte
Amsterdam
33:48
33:37
69
Marleen Post
Lexmond
33:52
33:50
70
Martine van Es
Hoffddorp
34:08
34:02
71
Maike Rijkaard
Amsterdam
34:09
34:00
72
Milian Dora Esquivel
Amsterdam
34:56
34:49
73
Thessa de Jager
Abcoude
34:56
34:54
74
Deborah Steenvoorden-Bax
Amstelveen
35:03
35:03
75
Rosa Leijs
Abcoude
35:04
34:55
76
Florence Molster
Abcoude
35:06
34:56
77
Angela Hernita
Amsterdam
35:26
35:22
78
Irma Willersen
Amsterdam Zuidoost
35:58
35:48
79
Nicole Nieuwenhoff
Vreeland
36:05
35:56
80
Wendy Aelberts
Amsterdam Zuidoost
36:10
35:53
81
Linda Schol
Amsterdam
36:43
36:33
82
Annet Spilt
Amsterdam
36:52
36:38
83
Maaike van den Berge
Amsterdam Zuidoost
37:03
36:54
84
Shahaila Park
Amsterdam Zuidoost
37:21
37:18
85
Jenny le Kluse
Zaandam
37:37
37:24
86
Marieke Visser
Zaanland
37:37
37:24
87
Chimera Liefden
Amsterdam
37:45
37:27
88
Patricia Taams
Oostzaan
37:59
37:54
89
Shirley Keijner
Amsterdam
38:19
37:59
90
Jennifer Jongejans
Zaandijk
38:24
38:21
91
Caroline Post
Amsterdam
38:25
38:14
92
Marica Onyango
-
38:40
38:01
93
Corry Huffels
Amersfoort
39:06
38:57
94
Inge van Amstel
Amsterdam
39:30
39:16
95
Irina Ligeon
Amsterdam
39:46
39:26
96
Patricia Faerber
Amsterdam Zuidoost
39:58
39:36
97
Selvia Root
Amsterdam
40:13
40:07
98
Manorma Sital
Amsterdam
40:47
40:29
99
Brigitte Schouten
Amstelveen
41:06
40:57
100
Valerie Tuin
Amsterdam Zuidoost
41:18
41:10
101
Amanda Michelsen
Nederland
41:24
41:10
102
Anette Schneider
Nederland
41:25
41:11
103
Rebecca Ward
Nederland
41:25
41:11
104
Tamara Bodeman
Nederland
41:26
41:12
105
Angela Kanu
Amsterdam Zuidoost
41:55
41:38
106
Saskia Baaij Verhoeven
Amsterdam
42:05
41:46
107
Zelda van Dijk
Feniks
42:14
41:57
108
Jacoline van Keulen
Amsterdam Zuidoost
42:30
42:10
109
Carla v/d Berge
Oostzaan
43:15
43:11
110
Mariska van den Ancker
Duivendrecht
44:03
43:47
111
Ebru Ozkan canbolat
Amsterdam
44:22
44:04
112
Augusta Pufflijk
Diemen
46:42
46:27
113
Willemijn Verhoeven
Amsterdam
55:43
55:27
J9-12, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Rozenburg
De Spartaan
6:44
6:44
2
Stan Winter
De Kieviten
6:49
6:49
3
Robin den Engelse
AV '23
7:41
7:41
4
Joey Heynneman
Feniks
7:50
7:49
5
Lars Lakeman
Amsterdam
8:17
8:17
6
Marius Wartman
Amsterdam
10:44
10:44
7
Matthijs Speekenbrink
AAC
11:24
11:22
M9-12, 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaitlyn Groot
AV '23
7:55
7:55
2
Maren Van Bommel
Feniks
8:10
8:10
3
Kiira van Dijk
Valkenburgh ZH
8:12
8:12
4
Lieke Kamping
Purmerend
8:23
8:23
5
Noor Rozenburg
Vijfhuizen
8:27
8:27
6
Silver Schaffer
Aalsmeer
8:54
8:53
7
Duska van Rijswijk
Feniks
9:06
9:06
8
Pien Rozenburg
Vijfhuizen
9:06
9:05
9
Lidewij Nieuwenhuizen
Feniks
9:50
9:50
10
Daantje Van der Wild
Feniks
9:57
9:57
11
India Zantinge
Feniks
10:15
10:15
12
Sofie de Feijter
Feniks
12:36
12:36
J4-8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juul Loos
Phanos
3:38
3:38
2
Tom Zantinge
Feniks
3:53
3:53
3
Stijn de Jager
Abcoude
4:03
4:03
4
Kainoa Jaster
Zaandam
4:10
4:10
5
Botond Palosi-Nemeth
Amsterdam Zuidoost
4:16
4:16
6
Maas van Bree
Atverni
4:19
4:19
7
Carlos O'Neil
Amsterdam
4:24
4:24
8
Tom Van der Wild
Amsterdam Zuidoost
4:27
4:24
9
Raeez Hasrat
Amsterdam Zuidoost
4:28
4:27
10
Sem Bosman
Beverwijk
4:32
4:32
11
Mohammed Al Harazi
Amsterdam
4:48
4:48
12
Kadek Vancken
Amsterdam
4:54
4:54
13
Aidew van de woude
Amsterdam
5:17
5:17
14
Thiago Valenkamp
Amsterdam
5:34
5:34
15
Ewoud Nieuwenhuizen
Amsterdam Zuidoost
5:36
5:34
16
Kaj Varekamp
Amsterdam
5:46
5:44
17
Elijah Reemnet
Feniks
5:51
5:51
18
Sep Grooters
Diemen
5:53
5:49
19
Deen Akhtar
Feniks
6:02
6:02
20
Jin Mikami
Amsterdam
6:19
6:19
21
Marcus Bouwense
Amsterdam
6:22
6:18
22
Maxim Woutman
AMsterdam
6:33
6:31
23
Fabian Klaasse
Diemen
6:46
6:41
24
Koen Langerhorst
Amsterdam
7:08
7:08
25
Thijmen Klaasse
Diemen
7:13
7:08
26
Daley van den Tweel
Almere
7:13
7:13
27
Ruben Klaasse
Diemen
7:40
7:35
M4-8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maya Bijron
NEA Volharding
3:57
3:57
2
Sofie Bosman
Beverwijk
4:22
4:22
3
Daantje Kraan
Feniks
4:42
4:42
4
Salyshia Reemnet
Feniks
4:57
4:56
5
Ada Canbolat
Amsterdam
4:59
4:58
6
Elysia Hoebee
Amsterdam
5:03
5:01
7
Selena Reemnet
Amsterdam Zuidoost
5:09
5:08
8
Hidaya Achmi
Driemond
5:16
5:15
9
Zoya Akhtar
Feniks
5:17
5:16
10
Ariana Hoebee
Amsterdam
5:19
5:17
11
Lisa van Dyck
Naarden
5:27
5:25
12
Amber ten Dolle
Amsterdam
5:37
5:31
13
Lauren van Schaik
Diemen
5:48
5:45
14
Iza Varekamp
Amsterdam
5:49
5:48
15
Yora Buffing
Amsterdam
5:59
5:53
16
Indy van Kampen
Amsterdam
5:59
5:53
17
Faith Stuger
Amsterdam Zuidoost
6:04
6:02
18
Salma Leidelmeijer
Amsterdam
6:05
6:01
19
Lucy Slooves
Amsterdam
6:09
6:09
20
Deliz Honig
Aalsmeer
6:12
6:10
21
Louisa Maat
Amsterdam
6:16
6:16
22
Lisanne van Schaik
Diemen
6:27
6:23
23
Bente Abcouwer
Amsterdam
6:29
6:27
24
Lise Abcouwer
Amsterdam
6:29
6:27
25
Imaya Thomas
Amsterdam
7:06
7:04
26
Evi Kramer
Wormerveer
7:33
7:27
27
Feline Franken
Amsterdam
8:08
8:05
28
Milou van Dyck
Naarden
8:10
8:09
29
Lina Wijngaarden
Amstelveen
8:14
8:09
30
Julia Debinska
Ijmuiden
8:33
8:33
Opmerkingen over uitslag: info@gaasperplasrun.nl
Met dank aan alle sponsors, partners en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
23-06-2019 14:22