Uitslagenlijst Rhenense Bosloop

Rhenen - Zaterdag 8 juni 2019

M4-6, SCHOLIEREN TM6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boaz Graafland
Cuneraschool
3:35
2
Lucas pruis
Rhenen
3:46
3
Jan Wijnmaalen
Ericaschool
3:53
4
Stan van Kooten
Cuneraschool
4:01
5
Thomas Dijker
De Springplank
4:14
6
Milad Ghusen
De Springplank
4:15
7
Rolof Koerhuis
Cuneraschool
4:19
8
Bunyamin van Vliet
Cuneraschool
4:23
9
Jens Koosjager
De Springplank
4:25
10
Guido Smit
Cuneraschool
4:32
11
Brandon Hendrix
Cuneraschool
4:36
12
Thomas Bekkers
Rhenen
5:28
13
Thijs ter Burg
Rhenen
5:48
14
Novan Olthof
Ede Gld
6:09
15
Emanuel Danial
Ericaschool
6:15
V4-6, SCHOLIEREN TM6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vieve van der Heijden
Ericaschool
3:34
2
Djuna Borst
Rhenen
4:12
3
Iemke Hombergh
Cuneraschool
4:38
4
Emma Blommers
Cuneraschool
4:41
5
Freya de Jager
De Springplank
4:43
6
Serva Hamers
Cuneraschool
4:51
7
Emma Roseboom
Cuneraschool
4:52
8
Roos Westra
Cuneraschool
4:53
9
Lisa Stapert
De Springplank
4:57
10
Myron van der Kuit
Daltonschool Rhenen
5:04
11
Benthe Verhoeks
De Springplank
5:10
12
Feline Westra
Cuneraschool
5:11
13
Julia ter Burg
Cuneraschool
5:16
14
Hiba Snoussi
De Springplank
5:17
15
Syrah van Vliet
Cuneraschool
8:15
M7-8, SCHOLIEREN TM8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van der Kuit
Daltonschool Rhenen
3:06
2
Jero Leewis
Cuneraschool
3:10
3
DaniŽl Dijker
De Springplank
3:27
4
Cas Figge
Leersum
3:31
5
Hugo Blommers
Cuneraschool
3:35
6
Boaz Kool
De Springplank
3:42
7
Tom Hoff
Rhenen
3:45
8
Milo Borst
Rhenen
3:46
9
Harm Zellen
Rhenen
3:48
10
Tim van Oosten
De Springplank
4:08
11
Antonios Danial
Ericaschool
4:12
12
Mats Hamers
Cuneraschool
4:13
13
Tijmen Elkhuizen
Cuneraschool
4:21
14
Bodey Belgraver
Montessorischool
4:24
V7-8, SCHOLIEREN TM8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raisa van Eupen
Cuneraschool
3:11
2
Alissia Rudge
De Springplank
3:22
3
Elynn Olthof
Climax
3:30
4
Sjors van der Heijden
Ericaschool
3:33
5
Lieke Tollenaar
Ericaschool
3:43
6
Vera de Kok
Montessorischool
3:50
7
Iris Hendrix
Cuneraschool
3:51
8
Berit van Eupen
Cuneraschool
3:52
9
Elise Kallen
De Springplank
3:53
10
Nienke Zellen
Rhenen
4:02
11
Anouk van de Waal
Cuneraschool
4:03
12
Lynn du Prť
De Springplank
4:14
13
Anne Koops
Cuneraschool
4:18
14
Ise van Bommel
De Springplank
4:19
15
Lynn Vos
De Springplank
4:20
16
Lotter ter Burg
Ericaschool
4:23
17
Lieke Koops
Cuneraschool
4:29
18
Veralien Koerhuis
Cuneraschool
4:53
19
Maud Wijnmaalen
Ericaschool
5:06
20
Nora van Kooten
Cuneraschool
5:07
21
Ilana van Vessem
Rhenen
5:16
22
Lauren van der Weerd
Cuneraschool
5:21
M9-10, SCHOLIEREN TM10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Jakobs
Cuneraschool
2:55
2
Tim van Hattem
Rhenen
3:01
3
Rijk Uitterhoeve
Rhenen
3:02
4
Sven Belgraver
Montessorischool
3:08
5
Jules Suurmond
Cuneraschool
3:13
6
Xander Kragting
Cuneraschool
3:13
7
Cas Blankestijn
Cuneraschool
3:16
8
Tim Tollenaar
Ericaschool
3:21
9
Olivier Blommers
Cuneraschool
3:24
10
Tygo Figge
Leersum
3:34
11
Quentin van Breukelen
Cuneraschool
3:50
12
Gijs Westeneng
De Springplank
4:19
V9-10, SCHOLIEREN TM10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerlien van Walsem
Rhenen
3:03
2
Anke Uitterhoeve
Rhenen
3:17
3
Vlinder van de Rhee
Montessorischool
3:20
4
Femke Everts
Cuneraschool
3:21
5
Floor Dominicus
Cuneraschool
3:21
6
Isabelle Baardman
Montessorischool
3:32
7
Luna van den Akker
Montessorischool
3:39
8
Suzie Hoff
Rhenen
3:46
9
Vieve Smits
De Springplank
3:50
10
Hailey Olthof
Climax
3:51
11
Jasmijn Hendrix
Cuneraschool
4:18
12
Lika Beumer
Rhenen
4:23
13
Linde Smits
De Springplank
4:24
14
Noa Wagenmans
De Springplank
4:39
M1113, SCHOLIEREN TM13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deef van Trigt
Rhenen
2:40
2
Loek Uitterhoeve
Rhenen
2:42
3
Sem Wagenmans
De Springplank
2:55
4
Kalle van Eupen
Rhenen
2:58
5
Floris Blommers
Cuneraschool
3:08
6
Joris Dominicus
Cuneraschool
3:36
V1113, SCHOLIEREN TM13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rebekka Kool
De Springplank
2:41
2
Charlotte Pelgrim
Montessorischool
2:47
3
Hajar Mouni
Daltonschool Rhenen
3:09
4
Isabelle Pelgrim
Montessorischool
3:10
5
Meerle Smits
De Springplank
3:45
6
JoŽlle Janssen
Cuneraschool
4:11
7
Eva Hilhorst
Ericaschool
4:20
8
Pien Hilhorst
Ericaschool
4:22
9
Julie Dulon Barre
Rhenen
4:23
Veel wind, 15 graden, afwisselend regen en zon
5 en 10 km helaas afgelast door weersomstandigheden ivm veiligheid in bos
www.uitslagen.nl
10-06-2019 22:29