Uitslagenlijst Finale Olympic Moves

Papendal - Vrijdag 7 juni 2019

J1, KLAS 1 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mahteme Muluhagos
SG Sophianum 1
8:37
2
Finn Heuts
Porta Mosana College 1
9:09
3
Dani Meisen
Groenewald 1
9:15
4
Tim Cranenburg
Mencia de Mendoza 1
9:18
5
Sven Meinen
CC SChaersvoorde 1
9:20
6
Arend Veenstra
OSG Singelland 1
9:22
7
Mats Schouten
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1
9:27
8
Twan Vossebelt
CSG Reggesteyn Rijssen 1
9:28
9
Stijn Suikerbuik
SG Sophianum 1
9:31
10
Mik Smeets
Groenewald 1
9:32
11
Ilja Toonen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1
9:32
12
Sem van Heek
CSG Reggesteyn Rijssen 1
9:37
13
Tim van Dam
KSG 1
9:41
14
Danijel Agricola
OSG Singelland 1
9:47
15
Wiebe Kooistra
OSG Singelland 1
9:49
16
Hessel Brinkman
Candea College 1
9:51
17
Sven Mulders
Clusius College 1
9:52
18
Chris van Rengs
Dendron College 1
9:52
19
Hidde Bos
Marne College 1
9:54
20
Nick Simmelink
Marianum 1
9:55
21
Thijs ter Maat
Meander College 1
9:56
22
Kay Simones
SG Sophianum 1
9:56
23
Niek Wassink
OSG Singelland 1
9:56
24
Abdoulnour Al Masri
CSG Reggesteyn Rijssen 1
9:57
25
Stef Grotenhuis
CC SChaersvoorde 1
9:59
26
Kem Roeloffzen
CSG Reggesteyn Nijverdal 1
10:02
27
Jasper Haakman
Clusius College 1
10:03
28
Meriijnn van Eerden
CC SChaersvoorde 1
10:05
29
Hidde ter Haar
CSG Reggesteyn Rijssen 1
10:06
30
Coen Veerkamp
CSG Reggesteyn Nijverdal 1
10:07
31
Boy Peemen
Clusius College 1
10:08
32
Ruben Jansen
CC SChaersvoorde 1
10:09
33
Daan Wijler
Groenewald 1
10:10
34
Siem Papen
Marianum 1
10:10
35
Rodyn de Leuw
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1
10:11
36
Tieme Velthof
Marne College 1
10:11
37
William Kragt
Meander College 1
10:12
38
Siep Grooten
SG Sophianum 1
10:18
39
Joey Robben
Dendron College 1
10:19
40
Steven Keizer
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1
10:20
41
Bram Bosch
Groenewald 1
10:22
42
Damian van Lierde
Marne College 1
10:24
43
Mees van Rooij
Mencia de Mendoza 1
10:27
44
Jorn van Wieren
Meander College 1
10:30
45
Jort Ipskamp
Candea College 1
10:31
46
Sem de Wit
Candea College 1
10:31
47
Merijn Pulle
Candea College 1
10:33
48
Imrasn El Abdellaoui
Candea College 1
10:33
49
Hoyte Dahmen
Mencia de Mendoza 1
10:34
50
Jan Verkleij
Kandinsky College 1
10:35
51
Mathijs Adriaanse
SG Lelystad 1
10:36
52
Jop Hoftijzer
CC SChaersvoorde 1
10:37
53
Wouter Eshuis
Meander College 1
10:38
54
Niels Berger
Meander College 1
10:38
55
Wiebe van der Heide
OSG Singelland 1
10:38
56
Jelte van Herwaarden
KSG 1
10:39
57
Teun Harbers
KSG 1
10:40
58
Harm de Vries
Marne College 1
10:40
59
Jesse Krebbers
Dendron College 1
10:40
60
Bouwe Feenstra
Marne College 1
10:41
61
Jayden Harlaar
SG Lelystad 1
10:42
62
Thijs Klaver
Dendron College 1
10:42
63
Evert Sjoerds
Marne College 1
10:45
64
Matthijs Laeven
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1
10:45
65
Fedde van Herwaarden
KSG 1
10:45
66
Teun de Graaf
Mencia de Mendoza 1
10:46
67
Floris den Hartog
Porta Mosana College 1
10:48
68
Thi Tran
Kandinsky College 1
10:48
69
Jelmer Kooistra
OSG Singelland 1
10:48
70
Finn Lampio
Marianum 1
10:50
71
Mani Grootscholten
Anna van Rijn College 1
10:51
72
Boet Schuurmans
Marianum 1
10:53
73
Yves van Wissem
Porta Mosana College 1
11:03
74
Jorg Evertse
Anna van Rijn College 1
11:03
75
Pim Daemen
Groenewald 1
11:03
76
Nassim Farhouni
Mencia de Mendoza 1
11:05
77
Henrik Boomkamp
Marianum 1
11:06
78
Siem Jenniskens
Dendron College 1
11:06
79
Cornelio Ventura
Anna van Rijn College 1
11:06
80
Guus Jurrjens
Clusius College 1
11:07
81
Pim Kroon
Meander College 1
11:11
82
Floris Reinerink
Marianum 1
11:11
83
Cas Theunissen
SG Sophianum 1
11:12
84
Tom Hello
Anna van Rijn College 1
11:13
85
Job van Vliet
Anna van Rijn College 1
11:16
86
Sten Boomkamp
CC SChaersvoorde 1
11:16
87
Huub ten Brinke
CSG Reggesteyn Rijssen 1
11:17
88
Mike Ramakers
SG Sophianum 1
11:20
89
Mees Beerkens
Clusius College 1
11:20
90
Jochem Terluin
SG Lelystad 1
11:23
91
Niels Hensbergen
Anna van Rijn College 1
11:35
92
Roman vd Hoek
Kandinsky College 1
11:38
93
Senna Verheijen
Groenewald 1
11:41
94
Mels Bennink
CSG Reggesteyn Nijverdal 1
11:46
95
Simon Wanders
CSG Reggesteyn Rijssen 1
11:47
96
Kevin Vokkert
CSG Reggesteyn Nijverdal 1
11:48
97
Siem Jilesen
Kandinsky College 1
11:50
98
Kasper Mes
Porta Mosana College 1
12:19
99
Thorsten Huinink
SG Lelystad 1
12:57
100
Diloy Schrage
CSG Reggesteyn Nijverdal 1
13:47
101
Jercynairo Hertog
Kandinsky College 1
14:00
102
Chris Hogetoorn
Kandinsky College 1
14:01
M1, KLAS 1 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Smal
CSG Reggesteyn Nijverdal 2
9:56
2
Demi Scholten
Het Assink Lyceum 1
9:59
3
Mirthe Mank
OSG Singelland 2
10:11
4
Vienna Janssen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 2
10:12
5
Sam van der Hulst
SG Lelystad 2
10:31
6
Renske van Ruitenbeek
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
10:41
7
Nica Froger
Mencia de Mendoza 2
10:45
8
Lisan Stijnen
Groenewald 2
10:58
9
Iris van der Schaaf
OSG Singelland 2
11:01
10
Anne-Fleur van WInsen
Het Assink Lyceum 1
11:02
11
Anelot van Basten
Montessori College Nijmegen 1
11:04
12
Vera Stegeman
CSG Reggesteyn Rijssen 2
11:05
13
Noura de Vries
Meander College 2
11:06
14
Tess Huttner
Kandinsky College 2
11:06
15
Iris K
Marne College 2
11:06
16
Puck Oudeman
Montessori College Nijmegen 1
11:06
17
ZoŽ Jansen
Het Assink Lyceum 1
11:10
18
Jo-Ann van Hillo
Anna van Rijn College 2
11:10
19
Juul Janssen
Kandinsky College 2
11:14
20
Kiki Hendriks
Kandinsky College 2
11:15
21
Pien Eurlings
SG Sophianum 2
11:17
22
Mila van Uum
SG Sophianum 2
11:20
23
Julie Cuijpers
Groenewald 2
11:22
24
Rixt Jacobi
Porta Mosana College 2
11:26
25
Lynn Altena
Marne College 2
11:29
26
Eva Travaille
Montessori College Nijmegen 1
11:32
27
Gwen Snijders
Anna van Rijn College 2
11:32
28
Jessie Wolters
Het Assink Lyceum 1
11:38
29
Sterre Mostard
SG Sophianum 2
11:41
30
Maja Hagens
Mencia de Mendoza 2
11:41
31
Nathalie van Gerner
Meander College 2
11:41
32
Janieke Slagman
Marne College 2
11:41
33
Floor Jansen
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
11:43
34
Julot Wagemans
Mencia de Mendoza 2
11:43
35
Quirine Loos
Anna van Rijn College 2
11:43
36
Minke Keltjens
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 2
11:44
37
Isabelle Eerden
Montessori College Nijmegen 1
11:46
38
Eveline Jansema
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 2
11:47
39
Lieke Lemmens
SG Sophianum 2
11:49
40
Kim Grolman
Porta Mosana College 2
11:50
41
Daisy Lee
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
11:53
42
Rosanne Simonse
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
11:53
43
Janne Visschers
Groenewald 2
11:54
44
Rosalie van Dijk
CSG Reggesteyn Rijssen 2
11:54
45
Liss Caris
SG Sophianum 2
11:55
46
Kayleigh Willems
Dendron College 2
11:55
47
Annefleur Hilberink
Meander College 2
11:56
48
FabiŽn Hermans
Groenewald 2
11:56
49
Amy Kleeven
Dendron College 2
11:56
50
Rixt Adema
OSG Singelland 2
11:57
51
Isa Sjoukes
Mencia de Mendoza 2
11:58
52
Anouk Graven
Porta Mosana College 2
11:59
53
Mare Herrema
OSG Singelland 2
12:01
54
Bregje van Brenk
Anna van Rijn College 2
12:04
55
Maud Veltman
Porta Mosana College 2
12:05
56
Nina Plas
Het Assink Lyceum 1
12:07
57
Maura Scheffers
SG Sophianum 2
12:10
58
Lara Cuppen
Dendron College 2
12:10
59
Naomi Jansen
CSG Reggesteyn Rijssen 2
12:12
60
Fleur Eijkelkamp
Mencia de Mendoza 2
12:16
61
Birgit Peeters
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 2
12:18
62
Laura Lubbers
Het Assink Lyceum 1
12:21
63
Kim van der Heijden
Porta Mosana College 2
12:24
64
Igra Abdullahi
Kandinsky College 2
12:26
65
Yara de Boer
Marne College 2
12:28
66
Marlieke Casteleijn
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
12:29
67
Erica de Lange
SG Lelystad 2
12:30
68
Aimee Karst
Meander College 2
12:30
69
Martje ter Doest
OSG Singelland 2
12:30
70
Fijanne Steinfelder
Kandinsky College 2
12:32
71
Fenne in de Braek
Dendron College 2
12:34
72
AnneSsoetekouw
Kandinsky College 2
12:35
73
Aniek Damoiseaux
Groenewald 2
12:40
74
Eefje Hoen
Groenewald 2
12:44
75
Fleur Veneklaas
CSG Reggesteyn Rijssen 2
12:45
76
Robin SchrŲder
Anna van Rijn College 2
12:50
77
Elena Slagt
Meridiaan College - Hooghe Lan 1
12:50
78
Rixt van der Schaar
Marne College 2
12:58
79
Janske Angenheijster
Dendron College 2
12:58
80
Janne Peeters
Dendron College 2
13:09
81
Marielle Fokkema
Meander College 2
13:11
82
Isis Pluimers
CSG Reggesteyn Rijssen 2
13:15
83
Marlou van Dijk
Anna van Rijn College 2
13:24
84
Janne Donners
Montessori College Nijmegen 1
14:20
85
Giuneva Batawangge
CSG Reggesteyn Rijssen 2
14:29
86
Marjanne Dijkstra
Marne College 2
14:52
J2, KLAS 2 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yohannes Zermickael Tekle
OSG Singelland 3
10:46
2
Mert Erkan
Rietveld Lyceum 1
10:52
3
Danny Vos
Meander College 3
10:56
4
Kian Ketelaar
Rietveld Lyceum 1
11:00
5
Noel Ffrijns
SG Sophianum 3
11:02
6
Koen Scherphof
CSG Reggesteyn Rijssen 3
11:04
7
Taake Visser
Anna van Rijn College 3
11:07
8
Ate Clobus
Dr. Nassau College Quintus 1
11:07
9
Bodi Smeets
Groenewald 3
11:11
10
Wessel van Groningen
Rietveld Lyceum 1
11:13
11
Robin Hartmans
Porta Mosana College 3
11:18
12
Tijn ten Berge
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
11:22
13
Yohannes Tesfagaber Berh
OSG Singelland 3
11:38
14
Victor van den Bold
SG Sophianum 3
11:40
15
Simon van Rhoon
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
11:48
16
Jochem Spoolder
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
11:56
17
Siem ten Holder
Marianum 2
11:57
18
Maurits Hagen
Porta Mosana College 4
11:57
19
Pelle van der Hoeven
Mencia de Mendoza 3
11:59
20
Vincent van den Boorn
Groenewald 3
12:01
21
Jesper Roorda
OSG Singelland 3
12:03
22
Olivier Zegers
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
12:03
23
Theun Braam
Porta Mosana College 3
12:04
24
Joao Tilma
Candea College 2
12:05
25
Joshua Visscher
Meander College 3
12:06
26
Micha Eikelboom
Kandinsky College 3
12:06
27
Mark Smolders
Mencia de Mendoza 3
12:09
28
Jerome Nokermans
Porta Mosana College 4
12:09
29
Seth Jansen
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
12:09
30
Tijmen Prins
CSG Reggesteyn Rijssen 3
12:10
31
Niels Pepping
OSG Singelland 3
12:10
32
Thijmen Verkaart
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
12:11
33
Matthijs van der Berg
Meander College 3
12:12
34
Rens Mulder
OSG Singelland 3
12:17
35
Zarras Labobar
CSG Reggesteyn Rijssen 3
12:17
36
Yves Sangers
Groenewald 3
12:19
37
Merijn Wiggers
Dr. Nassau College Quintus 1
12:20
38
Aidan Strookman
Porta Mosana College 4
12:22
39
Mart Hulshof
Rietveld Lyceum 1
12:23
40
Sjirk Vellinga
Marne College 3
12:24
41
Vincent Beersma
Marne College 3
12:25
42
Leander van den Berg
Dr. Nassau College Quintus 1
12:25
43
Quinn Strookman
Porta Mosana College 4
12:26
44
Bjorn Boss
Anna van Rijn College 3
12:26
45
Douwe Westerlaan
Marianum 2
12:28
46
Jaap Goossens
SG Sophianum 3
12:28
47
Jules Otten
Porta Mosana College 3
12:28
48
Kjell Jacobs
Groenewald 3
12:31
49
Stan Snijders
Marianum 2
12:36
50
Nout ten Have
Marianum 2
12:38
51
Desley Klomp
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
12:39
52
David van Kuik
Anna van Rijn College 3
12:43
53
Finn Aerns
Candea College 2
12:45
54
Mathijs Breussen
Kandinsky College 3
12:45
55
Luca Randolfi
Candea College 2
12:48
56
Luuk de Wit
Candea College 2
12:49
57
Basile Jacobs
Kandinsky College 3
12:49
58
Emiel Feenstra
Marne College 3
12:51
59
Bram de Reus
SG Sophianum 3
12:52
60
Roel Troost
Marne College 3
12:52
61
Luca Smeets
Groenewald 3
12:55
62
Casper Lammers
Anna van Rijn College 3
12:57
63
Rens de Swart
Dendron College 3
12:58
64
Wouter van Abswoude
Mencia de Mendoza 3
13:01
65
Matthijs Gomolka
Porta Mosana College 3
13:03
66
Sjoerd Franssen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
13:03
67
Joran Kuipers
CSG Reggesteyn Rijssen 3
13:04
68
Sem Reukers
Marianum 2
13:06
69
Tieme Damen
Marianum 2
13:07
70
Christian Tjoink
CSG Reggesteyn Rijssen 3
13:07
71
Mike Berends
Dr. Nassau College Quintus 1
13:11
72
Bram vd Kar
Kandinsky College 3
13:13
73
Stan van Rosmalen
Kandinsky College 3
13:15
74
Thijs Bouhuis
Candea College 2
13:18
75
Joost van Pomeren
Mencia de Mendoza 3
13:20
76
Job van Dijk
Candea College 2
13:22
77
Thijs Hutterd
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
13:28
78
Mees Menkhorst
Rietveld Lyceum 1
13:30
79
Wessel Pasman
Meander College 3
13:32
80
Dean Beenkens
SG Sophianum 3
13:39
81
Jasper Krijgsman
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3
13:43
82
Dean Hessing
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
14:08
83
Tom Assink
CSG Reggesteyn Nijverdal 3
14:14
84
Mats Overbeeke
Anna van Rijn College 3
14:27
85
Julian de Kruijf
Anna van Rijn College 3
14:28
86
Gido van Helden
Dendron College 3
15:10
87
Teun Vullings
Dendron College 3
15:12
88
Martijn Nieuwenhuis
OSG Singelland 3
15:19
89
Semih Cetin
Kandinsky College 3
15:36
90
Jelte Folkertsma
Marne College 3
15:55
91
Giel Spreeuwenberg
Dendron College 3
16:50
M2, KLAS 2 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Marne College 4
9:28
2
Jill Huls
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 4
9:59
3
Fien van de Sanden
Het Assink Lyceum 2
10:09
4
Maite van Wezel
NSG Groenewoud 1
10:11
5
Jill Herfs
Groenewald 4
10:12
6
Maike Muis
NSG Groenewoud 1
10:28
7
Wies Kreulen
NSG Groenewoud 1
10:29
8
Nicole van het Klooster
Het Assink Lyceum 2
10:34
9
Gelien Reiding
OSG Singelland 4
10:35
10
Elke Thijssen
NSG Groenewoud 1
10:39
11
Cťline Spinder
Het Assink Lyceum 2
10:39
12
Maud Grootel
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 4
10:46
13
Noor Benayad
Het Assink Lyceum 2
10:47
14
Alma Broere
SG Sophianum 4
10:48
15
Suzanne Engelen
Porta Mosana College 5
10:54
16
Minke Goessens
Porta Mosana College 5
10:55
17
Fleur Paalman
CSG Reggesteyn Rijssen 4
10:55
18
Noah Paalman
CSG Reggesteyn Rijssen 4
10:59
19
Ireen Kok
Meander College 4
11:00
20
Hildou Tjalma
Marne College 4
11:00
21
Imke Troisfontaine
SG Sophianum 4
11:03
22
Femke Kerbusch
Groenewald 4
11:03
23
Imke Langendijk
Kandinsky College 4
11:04
24
Merel Doorn
CSG Reggesteyn Nijverdal 4
11:07
25
Nynke van West
Anna van Rijn College 4
11:08
26
Shirin Christiaanse
SG Sophianum 4
11:08
27
Noa Koen
OSG Singelland 4
11:11
28
Elise Bams
Porta Mosana College 5
11:11
29
DaniŽlle Hogenkamp
Het Assink Lyceum 2
11:12
30
Liv Stijnbusch
SG Sophianum 4
11:13
31
Baudien Venema
Marne College 4
11:15
32
Fleur de Vries
OSG Singelland 4
11:15
33
Janou Gregorowitsch
Mencia de Mendoza 4
11:16
34
Iris Turksema
SG Lelystad 3
11:16
35
Emma Sijtsma
Porta Mosana College 5
11:18
36
Kiki Beckers
Porta Mosana College 5
11:20
37
Noa Harings
SG Sophianum 4
11:25
38
Annemarijn van Ginneken
Marne College 4
11:29
39
Anique Hazebroek
Anna van Rijn College 4
11:29
40
Janne Lucassen
Groenewald 4
11:32
41
Famke Dorsman
Anna van Rijn College 4
11:34
42
Isabella Beumers
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 4
11:34
43
Julia Goldsteen
Meander College 4
11:37
44
Julie Hofstad
NSG Groenewoud 1
11:39
45
Isabel Klomp
NSG Groenewoud 1
11:39
46
Marieke Visser
Anna van Rijn College 4
11:40
47
Jonna de Brouwer
Kandinsky College 4
11:41
48
Ilse Nelissen
Dendron College 4
11:42
49
Jeske Hiddink
Kandinsky College 4
11:47
50
Fei Geurts
Dendron College 4
11:47
51
Lot te Woerd
Marianum 3
11:50
52
Nikki Stroeve
Mencia de Mendoza 4
11:58
53
Shema Abdul Mahammad
Marianum 3
12:04
54
Lynn Kooijman
Het Assink Lyceum 2
12:06
55
Florence Meijs
Mencia de Mendoza 4
12:06
56
Carmen Laven
Groenewald 4
12:08
57
Janse de Kok
Mencia de Mendoza 4
12:09
58
Eline Spekschoor
Marianum 3
12:10
59
Lieke Bregman
Dr. Nassau College Quintus 2
12:10
60
Lynette Ypeij
Marne College 4
12:11
61
Silke Bosgraaf
OSG Singelland 4
12:11
62
Danielle Eilander
Meander College 4
12:12
63
Rosa Sikkes
OSG Singelland 4
12:14
64
Laura Jutten
Meander College 5
12:15
65
Veere Kleinlugtebeld
Meander College 4
12:16
66
Elize Zweers
Dr. Nassau College Quintus 2
12:18
67
Isabel Loenen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 4
12:18
68
Anne Roefs
Dendron College 4
12:21
69
Elise Wessels
Marianum 3
12:22
70
Cato Vervelde
Marianum 3
12:23
71
Maxime Pater
Dendron College 4
12:23
72
Indy Schreur
CSG Reggesteyn Rijssen 4
12:24
73
Isabel van Olffen
Dr. Nassau College Quintus 2
12:25
74
Delphine van Garderen
SG Lelystad 3
12:28
75
Elin Vaessen
Kandinsky College 4
12:30
76
Julia Wolters
CSG Reggesteyn Rijssen 4
12:41
77
Erin Veldkamp
CSG Reggesteyn Nijverdal 4
12:45
78
Silke Oosterlaar
CSG Reggesteyn Nijverdal 4
12:50
79
Isa Vos
Groenewald 4
12:50
80
Isa Harmsen
CSG Reggesteyn Nijverdal 4
12:52
81
Iva Hilberink
CSG Reggesteyn Nijverdal 4
12:53
82
Minke Rienstra
Marne College 4
13:07
83
Noa van Heijningen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 4
13:09
84
Zoe de Rek
Meander College 4
13:15
85
Maud Arts
Dendron College 4
13:36
86
Sterre van der Stel
SG Lelystad 3
13:37
87
Jill Savelkoul
Groenewald 4
13:43
88
Carola Versluis
Anna van Rijn College 4
13:52
89
Frederique Bretveld
CSG Reggesteyn Rijssen 4
14:36
90
Veerle Martens
Dendron College 4
14:39
91
Hester Hooisma
OSG Singelland 4
14:40
92
Resa Mulder
SG Lelystad 3
15:17
93
Tess Leuverink
Kandinsky College 4
15:21
94
Eva Hulsbergen
CSG Reggesteyn Rijssen 4
15:38
J3, KLAS 3 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Farhaan Abdi
Marianum 4
11:14
2
Max Swabedissen
CSG Reggesteyn Rijssen 5
11:42
3
Jordi Tijssen
Dendron College 5
11:49
4
Stefan Maas
Porta Mosana College 6
12:09
5
Jidde ten Asbroek
Het Assink Lyceum 3
12:13
6
Jesper Croonen
SG Sophianum 5
12:19
7
Gian Voorburg
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
12:25
8
Twan Meinen
CC SChaersvoorde 2
12:27
9
Daan Tinnevelt
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 5
12:29
10
Sven Druijff
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
12:30
11
Kian Merx
SG Sophianum 5
12:36
12
Stan Wessels
Groenewald 5
12:50
13
Parker Consten
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 5
12:53
14
Stijn van Dongen
Mencia de Mendoza 5
12:57
15
Daan Lemmen
Dendron College 5
12:59
16
Tycho van Loon
Kandinsky College 5
13:01
17
Lenny Hermans
Groenewald 5
13:04
18
Sem van Campen
Mencia de Mendoza 5
13:05
19
Julian vd Belt
CSG Reggesteyn Rijssen 5
13:05
20
Siem Gillessen
SG Sophianum 5
13:08
21
Sem Frenck
Het Assink Lyceum 3
13:09
22
Branko Theunissen
Porta Mosana College 6
13:10
23
Glenn van de Boorn
Porta Mosana College 6
13:14
24
Valera Aleshen
Kandinsky College 5
13:14
25
Noah Lampio
Marianum 4
13:15
26
Merlijn Luijkx
Mencia de Mendoza 5
13:16
27
Luuk Hamers
Groenewald 5
13:19
28
Harmen Klein Poelhuis
CC SChaersvoorde 2
13:20
29
Sven Overbeeke
Anna van Rijn College 5
13:22
30
Joost Beumer
CC SChaersvoorde 2
13:23
31
Nyo de Leur
Kandinsky College 5
13:25
32
Wouter Houtackers
Groenewald 5
13:28
33
Keimpe Tsang
Marne College 5
13:28
34
Jip van der Kieft
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
13:34
35
Joury Loo
SG Sophianum 5
13:35
36
Martin Wegkamp
Mencia de Mendoza 5
13:36
37
Gijs Velings
Kandinsky College 5
13:36
38
Sem Dauphin
Groenewald 5
13:36
39
Joep Schmitz
Het Assink Lyceum 3
13:39
40
Pier van der PLoeg
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
13:40
41
Jemilio Soliman
Kandinsky College 5
13:43
42
Damyan Damyanov
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 5
13:48
43
Matthijs Ansinger
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
13:48
44
Jonne Heeringa
Meander College 6
13:49
45
Rutger Buruma
Meridiaan College - Hooghe Lan 2
13:50
46
NoŽl Ffrijns
SG Sophianum 5
13:50
47
Zakariya Mohamed
Groenewald 5
13:51
48
Thies Meenderman
Meander College 6
13:57
49
Chris Lassche
CSG Reggesteyn Rijssen 5
13:58
50
Bart Bloemsaat
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 5
13:59
51
Victor van den Bold
SG Sophianum 5
13:59
52
Bas van Eijs
Dendron College 5
14:00
53
Friso de Jong
Marne College 5
14:02
54
Sem van der Vlis
Porta Mosana College 6
14:03
55
Joris Mentink
Het Assink Lyceum 3
14:04
56
Tygo Witbreuk
Het Assink Lyceum 3
14:04
57
Gijs Prigge
Meander College 6
14:05
58
Mees van der Hoeven
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 5
14:14
59
Imade El Jaroudi
Marianum 4
14:18
60
Julian Kuipers
Marne College 5
14:27
61
Jan Ids Orriens
Marianum 4
14:32
62
Ruben van Sark
Het Assink Lyceum 3
14:39
63
Daan Scholten
Marianum 4
14:40
64
Quint Heijkamp
Anna van Rijn College 5
14:45
65
Thijs Busscher
CSG Reggesteyn Rijssen 5
14:46
66
Lars Voorneveld
Anna van Rijn College 5
15:00
67
Stijn Tacke
Kandinsky College 5
15:03
68
Jorrit Oude Roelink
CSG Reggesteyn Rijssen 5
15:07
69
Arjen la Roi
Marne College 5
15:09
70
Siep Arts
Dendron College 5
15:11
71
Yoran de Vos
Anna van Rijn College 5
15:11
72
Mees Pisters
Anna van Rijn College 5
15:19
73
Sem van der Meer
Marne College 5
15:20
74
Jort Langenhof
CSG Reggesteyn Rijssen 5
15:59
75
Michiel van 't Hek
Dendron College 5
17:27
76
Niels Koot
Dendron College 5
17:28
M3, KLAS 3 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Vissers
Montessori College Nijmegen 2
11:49
2
Britte Wulterkens
Montessori College Nijmegen 2
12:09
3
Lynn van Ham
SG Sophianum 6
12:11
4
Cretienne Janssen
Kandinsky College 6
12:11
5
Chantal Busschers
Candea College 3
12:20
6
Jill huls
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 6
12:22
7
Demi Maste
Anna van Rijn College 6
12:28
8
Nova IJsveld
Montessori College Nijmegen 2
12:30
9
Renate Bakker
Meander College 7
12:31
10
Lotte Rikken
Anna van Rijn College 6
12:39
11
Hannah Talstra
OSG Singelland 5
12:53
12
Krista de Haan
OSG Singelland 5
13:00
13
Klasina van der Gaast
Marne College 6
13:07
14
Noa Tilkema
OSG Singelland 5
13:10
15
Lisa Christiaens
Dendron College 6
13:11
16
Kira Belliveau
SG Sophianum 6
13:17
17
Roos van de Munckhof
Dendron College 6
13:24
18
Jill Moonen
SG Sophianum 6
13:24
19
Sinne Buchner
Kandinsky College 6
13:31
20
Laura Wirds
Anna van Rijn College 6
13:31
21
Merlin de Vries
Meander College 7
13:36
22
Julia Huijsmans
Mencia de Mendoza 6
13:36
23
Sannah de Roo
OSG Singelland 5
13:47
24
Nynke Cazemier
Marne College 6
13:50
25
Robine Mekkelholt
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 6
13:57
26
Veerle Habets
Groenewald 6
14:03
27
Romy Snijders
Het Assink Lyceum 4
14:08
28
Tyra Menzing
Het Assink Lyceum 4
14:11
29
Anna-Sou Groot Antink
Montessori College Nijmegen 2
14:11
30
Alexia Le Cam
Kandinsky College 6
14:13
31
Fien Paulissen
Anna van Rijn College 6
14:14
32
Mirthe Geurts
Dendron College 6
14:15
33
Eline Baas
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 6
14:20
34
Margot Wirds
Anna van Rijn College 6
14:22
35
Meike Brocken
Mencia de Mendoza 6
14:23
36
Laura Kuipers
Het Assink Lyceum 4
14:24
37
Marit Lemmers
Groenewald 6
14:24
38
Anne-Mayke Tjalsma
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 6
14:26
39
Diede Nanning
Groenewald 6
14:30
40
Elise Hendriks
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 6
14:32
41
Sanne Lambregts
Mencia de Mendoza 6
14:36
42
Myrthe Wielinga
Marne College 6
14:36
43
Dana Bindels
SG Sophianum 6
14:38
44
Louie-Lou Rutgers
Montessori College Nijmegen 2
14:39
45
Bo de Leeuw
Kandinsky College 6
14:39
46
Marrit Ypma
Marne College 6
14:39
47
Loes Harmes
Het Assink Lyceum 4
14:40
48
Maxe Gorissen
SG Sophianum 6
14:40
49
Frederique Steltenpool
Mencia de Mendoza 6
14:41
50
Susan Schepers
CSG Reggesteyn Rijssen 6
14:42
51
Lisz Woolderink
CSG Reggesteyn Rijssen 6
14:43
52
Elke Sauren
Groenewald 6
14:46
53
Shirley Huberts
Dendron College 6
14:46
54
Anna Murre
CSG Reggesteyn Rijssen 6
14:53
55
Roos ter Harmsel
CSG Reggesteyn Rijssen 6
14:53
56
Jenna Bakker
Marne College 6
15:05
57
Yarka Lipsch
SG Sophianum 6
15:17
58
Selena van Leeuwen
Kandinsky College 6
15:20
59
Noa Kamps
CS Vincent van Gogh Beilen 1
15:36
60
Emke Vaessen
Groenewald 6
15:48
61
ZoŽ van Zijl
Anna van Rijn College 6
15:48
62
Sanah Spreeuwenberg
Dendron College 6
15:49
63
Mexi KŲsters
Groenewald 6
15:51
64
Elike de Boer
Het Assink Lyceum 4
15:52
65
Lin Voermans
Dendron College 6
15:55
66
Lieke van Beurden
Mencia de Mendoza 6
16:09
67
Renske Horsselenberg
Het Assink Lyceum 4
16:11
68
Arina de Weerd
Meander College 7
16:11
69
Eva Boone
Meander College 7
16:12
70
Ekyoci Amisi Shabani
OSG Singelland 5
16:27
71
Yfke Pultrum
CSG Reggesteyn Rijssen 6
16:28
72
Vera van der Velde
Candea College 3
16:50
73
Isa Wijsbeek
CSG Reggesteyn Rijssen 6
16:53
74
Chantal Doddema
OSG Singelland 5
17:36
75
Nynke Tjeerdema
Marne College 6
17:56
76
Jytte Rijnberg
CS Vincent van Gogh Beilen 1
18:16
77
Jasmijn Brouwer
Candea College 3
18:20
78
Sanne Boelen
CS Vincent van Gogh Beilen 1
18:28
79
Indy Snijder
CS Vincent van Gogh Beilen 1
19:08
80
Saskia Zinger
CS Vincent van Gogh Beilen 1
19:08
81
Cleo Lengton
Montessori College Nijmegen 2
19:41
82
Kiana Modderman
CS Vincent van Gogh Beilen 1
23:27
JS, SCHOOL JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Nillissen
Kandinsky College 7
10:53
2
Timo Feenstra
Kandinsky College 7
11:21
3
Mischa Hermans
Groenewald 7
11:28
4
Paul van Helvoort
Kandinsky College 7
11:53
5
Mylan Smeets
Groenewald 7
11:57
6
Dave Mulderij
Roelof van Echten College 1
11:58
7
Seud Ibrahim Saleh
Da Vinci College ISK 1
12:01
8
Michiel Wellink
CC SChaersvoorde 3
12:10
9
Mofti Adam Adam
Da Vinci College ISK 1
12:14
10
Jonah Bisschop
Roelof van Echten College 1
12:18
11
Kai van den Brink
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 7
12:24
12
Soufian Koraichi
Groenewald 7
12:27
13
Piero Colombara
Groenewald 7
12:29
14
David Knoop
Stedelijk Gymnasium Arnhem 1
12:30
15
Mark de Jong
Stedelijk Gymnasium Arnhem 1
12:30
16
Guido Wiersma
OSG Singelland 6
12:31
17
Mats van Biljouw
Dendron College 7
12:31
18
Lennart Kindt
OSG de Meergronden 1
12:31
19
Kian Kleynen
SG Sophianum 7
12:33
20
Eric Burow
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 7
12:37
21
Siem Bollen
Beekdal Lyceum 1
12:43
22
Kick Woltering
CC SChaersvoorde 3
12:44
23
Damien Dijk
Vechtdal College 1
12:46
24
Perre Loo
SG Sophianum 7
12:46
25
Nick Jolij
Montessori College Nijmegen 3
12:47
26
Florian Lowik
Beekdal Lyceum 1
12:47
27
Sam Halders
SG Sophianum 7
12:49
28
Lenn Posthumus
CC SChaersvoorde 3
12:50
29
Patrick Kersten
Montessori College Nijmegen 3
12:56
30
Bjarne Annema
OSG de Meergronden 1
12:57
31
Sam Schijen
SG Sophianum 7
13:00
32
Tim van Es
Roelof van Echten College 1
13:01
33
Chris Halders
SG Sophianum 7
13:02
34
Len Koornvinder
Beekdal Lyceum 1
13:03
35
Pleun Mathijssen
Kandinsky College 7
13:03
36
Nando de Jong
OSG Singelland 6
13:10
37
Sven Spall
OSG Singelland 6
13:10
38
Jibbe Teeuwisse
Meridiaan College - Hooghe Lan 3
13:10
39
Maik Schuurs
Vechtdal College 1
13:11
40
Wout Grootemarsink
Vechtdal College 1
13:17
41
Benjamin McCarthy
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 7
13:20
42
Sam de Wit
Mencia de Mendoza 7
13:21
43
Bauke Tuinstra
OSG Singelland 6
13:22
44
Sem van der Zouwen
Montessori College Nijmegen 3
13:23
45
Max Wijlhuizen
Kandinsky College 7
13:24
46
Siem Muusz
Meridiaan College - Hooghe Lan 3
13:25
47
Matteo Schut
Stedelijk Gymnasium Arnhem 1
13:25
48
Alex van Dijk
OSG de Meergronden 1
13:30
49
Daan Aipassa
Groenewald 7
13:31
50
Wilbert Knol
Roelof van Echten College 1
13:31
51
Pier Schotanus
CSG Lauwerscollege 1
13:46
52
Gerbrand Bontekoe
OSG Singelland 6
13:49
53
Teun van de Sande
Dendron College 7
13:50
54
David Jenniskens
Beekdal Lyceum 1
13:56
55
Jelle Marcar
Montessori College Nijmegen 3
13:57
56
Wilbert Postma
CSG Lauwerscollege 1
14:08
57
Hylke de Haan
Marne College 7
14:11
58
Jorn Veldhuis
Vechtdal College 1
14:15
59
Bryan van Rijswijk
Mencia de Mendoza 7
14:15
60
Niels Thijssen
Stedelijk Gymnasium Arnhem 1
14:16
61
Menno van Oers
Mencia de Mendoza 7
14:19
62
Luuk Volkers
Meridiaan College - Hooghe Lan 3
14:19
63
Boy Vermast
OSG de Meergronden 1
14:21
64
Thijs Meijers
Meridiaan College - Hooghe Lan 3
14:25
65
Jelle Smeets
Groenewald 7
14:26
66
Twan Geeven
CC SChaersvoorde 3
14:26
67
Jon Lacroix
OSG de Meergronden 1
14:28
68
Arne Tiesnitsch
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 7
14:29
69
Tjerk Walenga
Marne College 7
14:37
70
Rohan Baert
Mencia de Mendoza 7
14:38
71
Jelle Siersma
Marne College 7
14:39
72
Feike Dijkstra
Marne College 7
14:47
73
Micha Rougoor
CC SChaersvoorde 3
14:54
74
Jordy van Dillen
Marne College 7
15:00
75
Jelmer Kooyenga
Marne College 7
15:01
76
Chiel Teuwsen
Dendron College 7
15:04
77
Jasper Farro
Montessori College Nijmegen 3
15:07
78
Niels Jutten
Kandinsky College 7
15:08
79
Startnummer 276
Dendron College 3
15:34
80
Marco Baas
Roelof van Echten College 1
15:52
81
Thomas van Vught
Dendron College 7
16:14
82
Willem de Boer
CSG Lauwerscollege 1
20:44
MS, SCHOOL MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Hightower
Beekdal Lyceum 2
10:24
2
Manjorie Janssen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
10:35
3
Tamar Veltman
Helen Parkhurst 1
11:15
4
Phileine Kipping
Montaigne Lyceum 1
11:26
5
Lieke Hoogsteen
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
11:53
6
Nienke van Dijk
Preadinius Gymnasium 1
11:58
7
Marlin Lammers
Het Assink Lyceum 5
12:05
8
Elin Slagt
CS Vincent van Gogh - Lariks 1
12:14
9
Britt den Hoven
CS Vincent van Gogh - Lariks 1
12:19
10
Mare Frauenfelder
Kandinsky College 8
12:23
11
Lidewij van Broekhoven
Montaigne Lyceum 1
12:32
12
Elin Hofman
Preadinius Gymnasium 1
12:37
13
Sanne Niestijl
Dr. Nassau College Quintus 3
12:37
14
Lara van Reenen
Dr. Nassau College Quintus 3
12:41
15
Noortje Caldenhoven
Beekdal Lyceum 2
12:42
16
Norah Rusink
CC SChaersvoorde 4
12:43
17
Britt van Werd
Beekdal Lyceum 2
12:44
18
Lisa Sackers
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
12:44
19
Joelle de Ruiter
CS Vincent van Gogh - Lariks 1
12:45
20
Frederike Buijinck
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
12:46
21
Dionne van der Ploeg
OSG Singelland 7
12:50
22
Lieke Hengeveld
CC SChaersvoorde 4
12:51
23
Luna Hendriks
Kandinsky College 8
12:53
24
Linde van Langen
Montaigne Lyceum 1
13:09
25
Anouk Janssen
IVO Deurne Peellandcollege 1
13:13
26
Lieke Simons
IVO Deurne Peellandcollege 1
13:23
27
Fenne Claassens
IVO Deurne Peellandcollege 1
13:23
28
Jente Jongsma
OSG Singelland 7
13:26
29
Maren de Koning
CC SChaersvoorde 4
13:27
30
Lieke Niestel
Dr. Nassau College Quintus 3
13:30
31
Quad Plieg
Groenewald 8
13:31
32
Anne Sikkes
OSG Singelland 7
13:32
33
Annelot Posthumus
CC SChaersvoorde 4
13:36
34
Isabeau de Looze
Mencia de Mendoza 8
13:45
35
Roos van de Beele
Dendron College 8
13:46
36
Tjitske van Duijn
Preadinius Gymnasium 1
13:49
37
Iris Knol
CS Vincent van Gogh - Lariks 1
13:50
38
Sanne Slotboom
Het Assink Lyceum 5
13:50
39
Cilia van Duijn
Preadinius Gymnasium 1
13:53
40
Eline Visser
Rietveld Lyceum 2
13:53
41
Indy Smit
CC SChaersvoorde 4
13:54
42
Julie Mostard
SG Sophianum 8
13:55
43
Britt Kamphuis
Marianum 5
13:58
44
Madeleine Ligtenberg
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
13:59
45
Fleur Dubbeldam
IVO Deurne Peellandcollege 1
14:01
46
Sien Fiselier
Marianum 5
14:04
47
Daphne Pouwels
Het Assink Lyceum 5
14:09
48
Sanne Vree
Beekdal Lyceum 2
14:10
49
Maaike Sprenger
Stedelijk Gymnasium Nijmegen 8
14:12
50
Isabel de Vocht
Dendron College 8
14:12
51
Suus Eskes
Marianum 5
14:19
52
Chanell Kreileman
Marianum 5
14:20
53
Isa Lampe
Kandinsky College 8
14:23
54
Rosalie Fischer
Rietveld Lyceum 2
14:25
55
Donna van Wersch
SG Sophianum 8
14:33
56
Maud Coenjaerts
Groenewald 8
14:41
57
Dana de Koning
Mencia de Mendoza 8
14:47
58
Isa Vos
Marianum 5
14:48
59
Marit Kleinbussink
CC SChaersvoorde 4
14:49
60
Eline Wetsteijn
Dr. Nassau College Quintus 3
14:49
61
Rixt van Oudenhoven
Montaigne Lyceum 1
14:50
62
Maureen Kupers
Rietveld Lyceum 2
14:51
63
Lieke Bouvy
Mencia de Mendoza 8
14:51
64
Janne Herrema
OSG Singelland 7
14:51
65
Bente Wegdam
Het Assink Lyceum 5
14:54
66
Louise Gepkens
Rietveld Lyceum 2
14:56
67
Anniek Bloemers
Mencia de Mendoza 8
14:57
68
Djoeke Luimers
Kandinsky College 8
15:08
69
Maaike Thijssen
Groenewald 8
15:08
70
Beau Pater
Dendron College 8
15:09
71
Kim Rensma
Montaigne Lyceum 1
15:11
72
Margo Maasdijk
CS Vincent van Gogh - Lariks 1
15:16
73
Mila Dubbeldam
IVO Deurne Peellandcollege 1
15:17
74
Benthe Miedema
Marne College 8
15:20
75
Madelon de Groot
OSG Singelland 7
15:21
76
Margriet Sjoerds
Marne College 8
15:23
77
Anne Systermans
SG Sophianum 8
15:24
78
Lisa de Swart
Dendron College 8
15:26
79
Benthe Stassen
Groenewald 8
15:28
80
Marrit de Jong
Marne College 8
16:02
81
Anouk Quadflieg
Groenewald 8
16:02
82
Robin Damoiseaux
SG Sophianum 8
16:04
83
Kiki Schoonderbeek
Dendron College 8
16:11
84
Sita Bovee
Dendron College 8
16:16
85
Robin van Laar
SG Sophianum 8
16:29
86
Anne Galama
Marne College 8
17:01
87
Naomi Schokking
Marianum 5
17:05
88
Renske Slagman
Marne College 8
17:20
89
Elise Bruil
Rietveld Lyceum 2
18:28
90
Brita Wiersma
Marne College 8
18:44
www.uitslagen.nl
07-06-2019 21:10