Uitslagenlijst FBK Dubbele Mijl

Hengelo (O) - Donderdag 6 juni 2019

MSEN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels te Pas
Kievit Sport
9:28
9:28
2
Fabian ten Kate
Vitalis
9:44
9:44
3
William van Eeken
ACO Van Elderen
9:49
9:49
4
Stijn Jansen
Enschede
9:56
9:56
5
Luuk Wijering
Nijmegen
10:01
10:01
6
Nick Zwienenberg
Atletics Nijverdal
10:06
10:06
7
Pim Bakker
Step One
10:10
10:10
8
Gert Tijhuis
Nijverdal
10:14
10:14
9
Steef Severijn
Hengelo
10:14
10:14
10
Ruud Schurink
LAAC Twente
10:16
10:15
11
Leon Sanderman
Akor b.v. team 1
10:19
10:17
12
Michel Kerkdijk
Atletics Nijverdal
10:23
10:23
13
Martijn Oonk
10:24
10:22
14
Mark Oude Bennink
Hengelo
10:25
10:24
15
Pim de Kok
Xsens Technologies B.V. team 1
10:28
10:26
16
Wouter Doesburg
Step One
10:31
10:30
17
Steven Mengels
Enschede
10:35
10:35
18
Wouter Vollenbroek
LAAC Twente
10:36
10:33
19
Ruud Blikman
Kievit Sport
10:42
10:40
20
Onno Poorterman
ASV
10:45
10:45
21
Rob Kunst
Vriezenveen
10:49
10:49
22
Kevin Voss
Marathon Pim Mulier
10:51
10:49
23
Sjoerd van Elp
Enschede
10:58
10:58
24
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
11:01
11:00
25
Mark Kleve
Zutphen
11:04
11:02
26
Felix Wolbert
Xsens Technologies B.V. team 1
11:07
11:06
27
Arne Wessels
Rabobank Centraal Twente team 2
11:07
11:00
28
Jannik Vissers
Dura Vermeer team 2
11:15
11:13
29
Mart Rozenkamp
Rijssen
11:18
11:16
30
Laurens Scholten
Deurningen
11:25
11:23
31
Remon van der Aa
Hengelo
11:26
11:25
32
Nico klein Poelhuis
TION
11:28
11:27
33
Peter-Paul Slot
LAAC Twente
11:28
11:26
34
Bob Kendle
Hengelo
11:31
11:28
35
Niels van den Heuvel
Rijssen
11:35
11:35
36
Paul Wegdam
Hengevelde
11:35
11:33
37
Maarten Ranke
Enschede
11:36
11:31
38
René Bos
LAAC Twente
11:39
11:37
39
Sandy HUls
Marathon Pim Mulier
11:42
11:36
40
Gijs Christiaans
Enschede
11:45
11:39
41
Bart van Keimpema
Xsens Technologies B.V. team 1
11:46
11:43
42
Thijs Coppelmans
Oldenzaal
11:47
11:43
43
Bernd Waanders
Goor '75
11:50
11:47
44
Sander Bonestroo
Enschede
11:56
11:49
45
Thijs Reith
Hengelo
11:58
11:55
46
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
12:00
11:55
47
Remy Van der beek
Enschede
12:04
12:02
48
Vincent Buursen
Enschede
12:06
11:58
49
Jorn Waanders
Borne
12:08
12:04
50
Elmer Jansen
Hengelo
12:09
12:05
51
Wouter Izaks
12:10
11:46
52
Wouter Rietman
12:10
11:47
53
Mart Uit het Broek
Iphitos
12:18
12:13
54
Mike de Boer
Hengelo
12:22
12:17
55
Thijs Nijhuis
Hengelo Ov
12:26
12:23
56
Rutger Sibma
Hengelo
12:31
12:22
57
Remco IJpelaar
Thales Team Rocket
12:34
12:05
58
Casper Bevers
Zuivelhoeve team 1
12:34
12:32
59
Rutger Siegersma
Oldenzaal
12:35
12:28
60
Coen Hartendorp
Hengelo
12:36
12:30
61
Marc Nijhuis
LAAC Twente
12:40
12:35
62
Matthijs Meihuizen
Kronos
12:42
12:30
63
Thijs ter Harmsel
Ter Steege Bouw Vastgoed team 1
12:44
12:29
64
Mark Wolters
Hengelo Ov
12:44
12:41
65
John Sikken
De Sperwers
12:45
12:34
66
Richard Grashof
Oldenzaal
12:45
12:38
67
Roy Veld
Hengelo
12:51
12:43
68
Luc Niessen
Zuivelhoeve team 2
12:54
12:50
69
Ricardo Almeida
Hengelo
12:54
12:25
70
Jeroen Kunst
Xsens Technologies B.V. team 1
12:58
12:54
71
Nils Bakker
Xsens Technologies B.V. team 2
13:01
12:56
72
Michel Piet
Hengelo Ov
13:01
12:51
73
Wilbert Dittrich
Borne
13:02
12:53
74
Arjen Schultinga
Damsté advocaten - notarissen team 2
13:04
12:49
75
Mathijs Nijkamp
Ter Steege Bouw Vastgoed team 1
13:06
12:56
76
Jorick Huizing
Step One
13:09
12:51
77
Niels Lammers
ROC van Twente team 2
13:19
13:08
78
Martijn Harthoorn
Dura Vermeer team 2
13:24
13:04
79
Simon Kosse
Geerdijk
13:31
13:25
80
Laurens Laarhuis
Enschede
13:32
13:17
81
Sander Wendrich
Hengelo
13:34
13:05
82
Rogier Monshouwer
Kronos
13:34
13:22
83
Stefan Loman
LAAC Twente
13:35
13:30
84
Sjoerd Stegeman
Borne
13:38
13:30
85
Wilco Vehof
Hengevelde
13:40
13:10
86
Wilco Nijkamp
Ter Steege Bouw Vastgoed team 1
13:41
13:33
87
Eltjo Busschers
Zuivelhoeve team 2
13:42
13:39
88
Idzard Hoekstra
Thales team Sensor management
13:42
13:15
89
Maarten Otten
Rijssen
13:44
13:34
90
Peter Kosse
Geerdijk
13:47
13:41
91
Tim Leferink
Tuincentrum Borghuis
13:49
13:36
92
Jesper Wind
Hengelo
13:50
13:42
93
Djordi de Vries
Hengelo
13:52
13:49
94
Nils Wedzinga
Enexis BV team 1
13:53
13:36
95
Stephen Geerlings
Xsens Technologies B.V. team 2
13:53
13:37
96
Ron Gerrits
Hengelo
13:54
13:45
97
Duy-Quang Nguyen
Nijverdal
13:57
13:26
98
Tom Nijkamp
13:59
13:37
99
Jurre Nijhuis
Haaksbergen
14:00
13:52
100
Maarten Jansen
LAAC Twente
14:08
13:41
101
Mathijs Luttikholt
ROC van Twente team 2
14:09
14:03
102
Juan R Borrallo Lezcano
Enschede
14:09
13:40
103
Thomas Grundel
LAAC Twente
14:09
14:00
104
Björn Oude Voshaar
Damsté advocaten - notarissen team 2
14:12
13:57
105
Frank Baan
Akor b.v. team 2
14:21
13:28
106
Thijs Rozendom
Rijssen
14:23
14:13
107
Geert Wessels
Rijssen
14:23
14:13
108
Matthijs Boerman
Ter Steege Bouw Vastgoed team 3
14:24
13:23
109
Jan Schulenburg
Akor b.v. team 1
14:28
13:35
110
Daan Hobbelink
Hengelo
14:32
14:08
111
Justin Makkinga
14:38
14:15
112
Dee Brouwer
Dura Vermeer team 2
14:40
14:19
113
Huub Mars
Dura Vermeer team 2
14:42
14:21
114
Mark Streur
Hengelo
14:43
14:16
115
Marco Proehl
Thales team purchasing
14:43
14:14
116
Ivo Boone
Hengelo Ov
14:44
14:33
117
Patrick Scholman
Akor b.v. team 2
14:45
13:52
118
Wiebe Huynh
Thales team Azn Snails
14:52
14:26
119
Anand Nateshan
Enschede
14:54
14:47
120
Mark Oskam
Hengelo
15:01
14:34
121
Remco Pot
Thales Team Rocket
15:07
14:19
122
Mark Boulogne
Thales team Zeemijlers
15:09
14:44
123
Youri Leussenkamp
Neede
15:11
14:44
124
Bram Sanders
Borne
15:11
13:41
125
Gerjan Dokter
Thales team Azn Snails
15:12
14:47
126
Jesper Wensink
Van Wijnen Eibergen B.V.
15:16
14:28
127
Tiemen Claus
Hengelo
15:17
14:37
128
Niels Van Leuteren
Borne
15:17
14:28
129
Riccardo Sirchia
Thales team Azn Snails
15:18
14:53
130
Rick Wegdam
Hengevelde
15:18
15:01
131
Jeroen van Harten
Hengelo Ov
15:19
15:05
132
Reinder Hilarius
Enschede
15:21
14:59
133
Martijn Molenveld
Hengelo
15:23
14:56
134
Samet Ilkay
Thales team purchasing
15:24
14:55
135
Kevin Veldkamp
Wierden
15:31
14:04
136
Niels Bent
Enschede
15:33
14:31
137
Frank Kamphuis
Enschede
15:48
15:33
138
Ivar van Ommen
Hengelo Ov
15:51
15:23
139
Johnny Gerritsen
Ter Steege Bouw Vastgoed team 1
15:52
14:49
140
Steve Miller
Hengelo Ov
15:56
15:28
141
Jesse Wessels
15:57
15:07
142
Frank Grijsen
Hengelo
15:59
15:09
143
Rick Lohuis
Rijssen
16:01
15:08
144
Bjorn Hietbrink
Rabobank Centraal Twente team 2
16:08
15:06
145
Stef Vugteveen
Borne
16:08
15:40
146
Daniël de Jong
Enschede
16:10
15:28
147
Thom Lucassen
Almelo
16:11
15:57
148
Mauryn Woltersom
Carintreggeland team 1
16:13
15:38
149
Martijn Van der Lee
Haaksbergen
16:20
15:02
150
Sebastian Gimmenez
Enschede
16:24
14:49
151
Eddy Veldboer
Hengelo
16:25
15:27
152
Thijs Hardeman
Hengelo
16:30
15:48
153
Arnold Marinus van Leeuwen
Hengelo Ov
16:30
16:17
154
Richard Fransen
Akor b.v. team 2
16:32
15:38
155
Wieger Hasselerharm
Hengelo
16:35
15:31
156
Joris Opbroek
Thales team Elfjes
16:36
15:15
157
Léon Kappert
Thales team FA
16:45
15:56
158
Janick Kroon
Enschede
16:57
16:04
159
Hugo Koetsveld
Hengelo
16:58
15:46
160
Rick Bakhuis
Enschede
17:00
15:58
161
Didrich Jansen
Ter Steege Bouw Vastgoed team 1
17:00
15:56
162
Aaron Freriksen
Haaksbergen
17:03
16:34
163
Niels Wensink
Van Wijnen Eibergen B.V.
17:06
16:18
164
Arjan Willems
17:09
15:39
165
Maarten Lucassen
Thales team L&C
17:15
16:31
166
Nick Caarels
Enschede
17:19
16:08
167
Bjorn Groener
Denekamp
17:24
16:05
168
Niek Vincent
Hengelo
17:35
16:36
169
Wesley Veldkamp
Wierden
17:39
16:11
170
Remy Maseland
Enschede
17:41
16:47
171
Martin van Gent
Akor b.v. team 2
17:48
16:57
172
Ahmed Sen
SWB team 2
17:49
16:49
173
Jens van de Wetering
Thales team Met mayo
17:53
17:20
174
Martijn Marsman
Hengelo Ov
18:01
17:14
175
Colwyn Van der Werf
Enschede
18:01
17:01
176
Daniel Timmerman
Hengelo
18:05
17:25
177
Niels de Boer
18:12
17:21
178
Jeremy Chong
Enschede
18:45
18:37
179
Stony Waanders
Haaksbergen
19:06
17:08
180
Jeroen Scholten
ROC van Twente team 2
19:12
18:58
181
Tom Altena
Enschede
19:18
18:08
182
Orangel Henriquez
Enschede
19:29
17:54
183
Bart Kolthof
Morskieft Ontwerpers
19:47
18:29
184
Martijn Oude Nijeweme
Deventer
19:51
18:59
185
Gijs Mondria
Gildebor
20:47
19:40
186
Ferry Diters
Rabobank Centraal Twente team 2
20:50
19:44
187
Ruben Bruggink
Hengelo
21:29
20:37
188
Ricardo Schouten
Hengelo
22:12
20:31
189
Joachim Altena
Eibergen
22:12
20:31
190
Roy Huiskes
Hengelo Ov
22:59
22:09
191
Bram Roescher
Hengelo
23:09
21:27
192
Remco Moelard
Almelo
23:55
22:20
193
Richard Sligman
Groenlo
25:09
23:49
194
Gijs Wolters
Hengelo
26:57
25:17
M40, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
LAAC Twente
10:02
10:02
2
Casper Koelma
Hengelo
10:29
10:28
3
Merwin Dollison
SV Veendam
10:32
10:30
4
Bert Wessels
LAAC Twente
10:39
10:38
5
Mark Saathof
Nijverdal
10:53
10:52
6
Pieter Feenstra
Cifla
11:04
11:02
7
Raymond Zeeman
Losser
11:13
11:12
8
Jorrit Stokvis
Marathon Pim Mulier
11:15
11:13
9
Robert Leussenkamp
ASV
11:33
11:31
10
Bas Leenders
LAAC Twente
11:36
11:34
11
Edwin Veenstra
TION
11:47
11:45
12
Johan Almekinders
LAAC Twente
11:51
11:48
13
Martin Steenbeek
LAAC Twente
12:03
12:00
14
Tom Hoefnagels
Marathon Pim Mulier
12:06
12:03
15
Christian Hollanders
LAAC Twente
12:07
12:07
16
Louis Groot Rouwen
Zuivelhoeve team 2
12:10
12:07
17
Daniele Arseni
Enschede
12:19
12:15
18
Rutger Tuller
Marathon Pim Mulier
12:21
12:15
19
Erwin Hondebrink
TION
12:23
12:15
20
Clemens Meuleman
LAAC Twente
12:23
12:19
21
Pascal Fisscher
Hengelo Ov
12:33
12:31
22
Harold Fraterman
Losser
12:37
12:34
23
Martijn ter Hofte
Hengelo Ov
12:37
12:34
24
Hans Dat
LAAC Twente
12:38
12:34
25
Marco Bos
Hengelo
12:40
12:30
26
Robert Aalbers
12:51
12:46
27
Ole Bakker
Xsens Technologies B.V. team 1
12:53
12:48
28
Jetse Eringa
Enschede Marathon
12:56
12:40
29
Heinz Kulpe
Enexis BV team 2
12:58
12:46
30
Guido Gosselink
Enschede
12:59
12:55
31
Herbert Halfman
13:01
12:55
32
Jos Alberink
Thales team GCC-Jos
13:13
13:05
33
Dennis Dwars
Hengelo Ov
13:16
13:08
34
Boudewijn Timmermans
Hengelo
13:20
13:15
35
Gerard Reesink
Enschede
13:33
13:22
36
Raymond Punt
Oldenzaal
13:35
13:28
37
Theo Wegdam
Hengevelde
13:35
13:32
38
Anton Stoorvogel
LAAC Twente
13:36
13:31
39
Kim Gerritsen
Enschede
13:38
13:19
40
Jurgen Spekreijsse
Hengevelde
13:39
13:27
41
Michel van 't Klooster
Renewi
13:40
13:33
42
Harry Derksen
Hengelo Ov
13:44
13:34
43
Wilbert Seppenwoolde
ASV
13:45
13:42
44
Laurens Koopman
Borne
13:45
13:32
45
Herman Groeneveld
Hengelo
13:49
13:41
46
Joost Kiewik
Hengelo Ov
13:51
13:41
47
Harold Jongschaap
SWB team 2
13:55
13:30
48
Herbert Schonenborg
Hengevelde
13:58
13:47
49
Jan Pieter De Vries
Marathon Pim Mulier
13:59
13:53
50
Sam Landman
14:07
13:52
51
Dennis Tolhuis
Hengelo
14:10
13:51
52
Edwin IJland
Oldenzaal
14:10
13:51
53
Koert Weustink
14:12
13:50
54
Michel Nijland
LAAC Twente
14:16
14:05
55
Richard Morskieft
Bentelo
14:21
14:10
56
René Wennink
Enschede Marathon
14:23
14:04
57
Leo Belshof
14:24
14:17
58
Richard Rikkert
Markelo
14:28
13:58
59
Rob Boonstra
Hengelo
14:29
14:05
60
Albert Jansen
Borne
14:30
14:18
61
Nico Langeslag
LAAC Twente
14:33
14:23
62
Stephan Euverink
Hengelo
14:37
14:24
63
Martijn Kromhout van der Meer
Enschede
14:44
14:22
64
Willem van der Zee
Thales Business team
14:47
14:13
65
Jörgen de Vries
Enschede
14:48
14:40
66
Jan Laarhuis
Enschede
14:50
14:35
67
Tom ter Braak
SWB team 1
14:50
14:25
68
Hein Beute
Xsens Technologies B.V. team 2
14:52
14:47
69
Erwin de Kovel
Enschede Marathon
14:55
14:37
70
Wilfred Fabels
Zuivelhoeve team 2
14:56
14:52
71
Bert Davids
Marathon Pim Mulier
15:00
14:50
72
André Wolthuis
Hengelo Ov
15:02
14:52
73
Dirk Vrielink
Renewi
15:03
14:48
74
Guido de Bie
Hengelo
15:04
14:41
75
Sandor van Enst
Renewi
15:05
14:50
76
Robbert Oskamp
Enexis BV team 2
15:07
14:55
77
René Hoffmeijer
Delden
15:09
14:43
78
Gerwin Gerritsen
Hengelo Ov
15:10
14:59
79
Andre Kolner
Hengevelde
15:10
14:54
80
HenkJan Hoekstra
LAAC Twente
15:11
14:23
81
Nardus ten Buuren
Hengevelde
15:11
14:40
82
Jan Jaap Mook
Hengelo
15:12
14:58
83
Henri Wanschers
Almelo
15:15
15:03
84
Thijs van den Berg
Enexis BV team 1
15:17
15:00
85
Paul Tiggeler
Gildebor
15:20
15:06
86
Harry Dessens
LAAC Twente
15:20
15:09
87
Hendri Markvoort
Holten
15:23
15:06
88
Philip J Whale
Enschede
15:26
15:08
89
Gert-Jan Kwintenberg
Ter Steege Bouw Vastgoed team 3
15:27
14:26
90
Albert Wildenberg
Hengelo
15:29
15:06
91
Mark Roescher
Renewi
15:31
15:24
92
Rene Eijsink
St Isidorushoeve
15:32
15:15
93
Marco Hoendevangers
Hengelo
15:33
14:42
94
Marc Woesthuis
TRIMM
15:34
15:15
95
Alfons Wegman
Hengelo
15:35
15:00
96
Iwan Kroese
Enexis BV team 1
15:37
15:20
97
Jeroen Leonards
Holten
15:45
15:18
98
Frank Peters
Hengelo
15:47
15:11
99
Arjan Bieleveldt
Rabobank Centraal Twente team 1
15:56
14:54
100
Dave Wissink
Hengelo Ov
16:09
15:19
101
Eddy van Essen
16:10
16:02
102
Gerard Wesselink
Albergen
16:10
15:22
103
Bas Leferink
16:14
15:53
104
Rob van Opzeeland
Thales team purchasing
16:19
15:31
105
Marcel Wennink
Hengelo
16:19
15:56
106
René Sweere
Thales team purchasing
16:19
15:32
107
Jan Willem Heuten
ROC van Twente team 1
16:22
16:12
108
Erik Nederlof
Hengelo
16:24
15:56
109
Michael F. Glinka
Hamminkeln-Duitsland
16:31
15:56
110
Theo Sanders
Thales team GCC Richard
16:35
16:04
111
Ton Boulogne
Thales team Zeemijlers
16:37
15:43
112
Nelson Miranda
Hengelo
16:39
16:09
113
Bauke Van Dijk
Hengelo Ov
16:41
15:52
114
Marcel Kroezen
Hengelo Ov
16:43
15:57
115
Erik Veltkamp
SWB team 3
16:48
16:23
116
Remco Greutink
Hengelo
16:49
16:28
117
Martin Beusekamp
Hengelo
16:50
16:41
118
Han Vaalt
Step One
16:54
16:13
119
Martin ter Braak
Hengelo
16:54
14:47
120
Daoud Hussein
Hengelo
16:55
16:13
121
Jurgen Bolscher
16:56
15:24
122
Willy Boenink
Thales team Zeemijlers
16:58
16:34
123
Jan Nijkamp
Akor b.v. team 1
17:00
16:08
124
Arjen Hoogervorst
Hengelo
17:05
15:50
125
Roberto Verleun
Hengelo Ov
17:07
15:52
126
Evert-Jan van Heijningen
Thales team Azn Snails
17:10
16:31
127
Kees Balt
Borne
17:11
16:58
128
Jasper van der Graaff
Borne
17:12
16:28
129
Robin Geerdink
Rabobank Centraal Twente team 1
17:12
16:05
130
Henk Pril
Oldenzaal
17:21
16:50
131
Alex Huiskes
Thales team Met mayo
17:27
16:49
132
Dominique Heuvels
Thales Het Ischgl team
17:30
16:18
133
Bart Schröder
Thales Het Ischgl team
17:30
16:18
134
Miechel Zweers
17:31
16:40
135
Ronny Uiterwijk
Thales team Met mayo
17:31
16:55
136
Remko Wisman
Thales team FA
17:32
16:44
137
Frank Glaubitz
Dura Vermeer team 3
17:35
17:10
138
Tore Oude Mulders
Zuivelhoeve team 1
17:36
17:25
139
Jan Wienk
Dura Vermeer team 3
17:40
17:19
140
Rob Hofman
Hengelo
17:43
16:53
141
Marcel de Koning
Borne
17:46
17:15
142
Marcel Maseland
Enschede
17:48
16:56
143
Peter Rosendaal
Hengelo Ov
17:53
16:38
144
Edwin van Zon
Hengelo Ov
17:54
16:20
145
Willem Sonneveld
Oldenzaal
18:00
17:33
146
Jon Suwijn
LAAC Twente
18:00
17:19
147
Bedros Altundag
Thales team Met mayo
18:01
17:47
148
Dinand Grijsen
Hengelo
18:02
16:57
149
Martin Arens
Hengelo
18:04
17:09
150
Sander Van Assen
Thales Het Ischgl team
18:04
16:52
151
Benno Suelmann
Thales Het Ischgl team
18:05
16:53
152
Sander Janssen
Hengelo
18:06
16:53
153
Jan Wilpshaar
Hengelo
18:12
16:41
154
Jorgen Vermaas
Ter Steege Bouw Vastgoed team 2
18:15
17:12
155
Fits Schook
Carintreggeland team 1
18:15
17:45
156
Geert Peeks
Marathon Pim Mulier
18:18
17:41
157
Leo Hofste
Oldenzaal
18:23
17:08
158
Dennis Bril
Morskieft Ontwerpers
18:29
17:10
159
Dennis Boersma
Hengelo
18:31
17:38
160
Sabih Gerez
Hengelo Ov
18:32
17:19
161
Frank Veltkamp
SWB team 3
18:40
18:16
162
Roy Oude Heuvel
Hengelo
18:51
17:44
163
Henk Koopman
19:00
18:23
164
Hans Kuipers
Ter Steege Bouw Vastgoed team 2
19:03
18:00
165
Gerrit-Jan Eeftink
Hengelo
19:06
17:53
166
Fred van Schoonhoven
Hengelo
19:12
18:26
167
Peter Leeuwerink
19:15
18:28
168
Roy van Loevezijn
Enexis BV team 2
19:15
18:58
169
Denis Wolkorte
Hengelo
19:16
18:41
170
Douwe Yntema
Hengelo
19:20
18:34
171
Willy Veldboer
Hengelo
19:21
18:23
172
Martin van 't Veen
Gildebor
19:21
18:44
173
Marco Freriksen
Marathon Pim Mulier
19:22
17:58
174
Hans Jansink
Hengelo
19:27
18:13
175
Ivor Hagen
Thales team Zeemijlers
19:35
18:49
176
Rik Sanders
Borne
19:42
18:58
177
Mark Horsthuis
Thales team Sensor management
19:45
19:32
178
Martijn Smithuis
Thales Het Ischgl team
19:52
18:40
179
Michal Polewski
19:57
18:18
180
Guido Andriol
Damsté advocaten - notarissen team 1
19:59
18:59
181
Marc de Haas
Hengelo
20:14
18:58
182
Odette van de Kuil
Hengelo Ov
20:15
19:04
183
Wim van Zon
Thales Business team
20:17
19:35
184
Mark Kuhlkamp
Gildebor
20:23
19:16
185
Walter Wilms
Hengelo
20:32
19:55
186
Harry Elferink
Thales team Elfjes
20:52
19:32
187
Gert-Jan van der Heijden
Hengelo
20:55
19:32
188
Henk Zuidberg
Raalte
20:57
19:40
189
Rene Guilonard
Hengelo Ov
20:59
19:27
190
Erjan Altena
Enschede
21:03
19:53
191
Benny Meulenbroek
Hengelo Ov
21:04
19:53
192
Martien van de Wetering
Thales team Met mayo
21:25
20:45
193
Walter Karamoy Faulhaber
Almere
21:26
20:12
194
Bert Bouwman
Borne
21:32
20:44
195
Wim Travaille
Hengelo
21:33
20:59
196
Hennie van der Aa
Hengelo
21:34
20:16
197
Rob Baars
Hengelo
21:56
20:19
198
Robbert van Emmerik
Delden
22:17
21:07
199
Bert Veenstra v N
Hertme
22:19
21:16
200
Fred Wolters
Marathon Pim Mulier
22:22
20:52
201
Erwin Geerdink
Delden
22:23
21:04
202
Ramon Busschers
Ter Steege Bouw Vastgoed team 2
22:23
21:18
203
Hans van Veen
Bentelo
22:26
21:28
204
Jan A Bosch
Hengelo Ov
22:35
21:00
205
Frank Wolsink
Oldenzaal
23:03
21:45
206
Mayk Thijssen
Delden
23:19
21:45
207
Vincent Gooiker
Hengelo Ov
24:12
22:57
208
Jordi de Haan
Hengelo Ov
24:55
23:18
209
Jan Jacobs
Thales team L&C
25:06
24:20
210
Henk van Til
Gildebor
25:54
24:47
211
Rob Koomen
Hengelo
27:17
25:16
212
Bert-Jan Heins
Hengelo
33:42
31:43
VSEN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lesley Smit
LAAC Twente
10:46
10:46
2
Ellis Bebseler
Holten
11:39
11:38
3
Lea Duppe
Basel
11:47
11:45
4
Sophie Crommelinck
LAAC Twente
12:07
12:05
5
Jorina Janssen - Braamhaar
LAAC Twente
12:09
12:06
6
Rachel Sanderman
AV Rijssen
12:48
12:44
7
Lotte Billijon
Dura Vermeer team 1
12:53
12:34
8
Simone Keuper
Hengelo
13:10
12:59
9
Titia van der Stelt
LAAC Twente
13:14
13:08
10
Anouk Visscher
TION
13:16
13:09
11
Annelie Hering
Kronos
13:18
13:14
12
Kim Visscher
Enschede
13:23
13:11
13
Jolijn Ehringfeld
LAAC Twente
13:23
13:17
14
Tessa Schurink
Enschede
13:41
13:34
15
Annemarie Welman
13:44
13:22
16
Lieke Scholten
Hengevelde
13:45
13:33
17
Elise Voss
LAAC Twente
13:46
13:40
18
Marijke van Duuren
FBK Games team 2
13:57
13:51
19
Monique Rouweler
Goor
14:22
14:14
20
Fenna Rademaker
Enschede
14:44
14:16
21
Manon Aarninkhof
Hengelo Ov
14:45
14:35
22
Susan Wouda
Goor
14:46
14:34
23
Shanon Boerrigter
Twenterand
14:47
14:40
24
Patty Buiten
Rijssen
15:13
15:06
25
Lisa Rosendaal
Zenderen
15:14
14:39
26
Mariska Huijssoon
Nijverdal
15:20
14:49
27
Maira Aylin Nordkamp
Hengelo
15:20
15:08
28
Ellen Gering
Hengevelde
15:24
15:07
29
Emily Brekelmans
Hengelo Ov
15:28
15:15
30
Mayke ten Bos
Hengelo
15:29
15:03
31
Angela Nijkamp
Van Wijnen Eibergen B.V.
15:30
14:55
32
Melissa Mollink
Borne
15:32
15:04
33
Marijke Kenkhuis
FBK Games team 2
15:34
15:15
34
Deniece Kirk
Hengelo Ov
15:40
15:11
35
Verena van der Werf
Hengelo Ov
15:49
15:10
36
Jamie Kerpisci
Oldenzaal
16:11
15:17
37
Rox van der Laan
LAAC Twente
16:12
16:02
38
Milou Wienk
FBK Games team 1
16:18
15:58
39
Henriëtte van Dorp
Hengelo
16:23
16:01
40
Lena Nijhof
16:29
16:11
41
Elise Lauret
Marathon Pim Mulier
16:38
16:00
42
Dianne Sleegers
Carintreggeland team 2
16:49
16:17
43
Paola Waanders
Hengelo Ov
16:52
16:03
44
Debby Hogeweg
Hengelo
16:53
15:58
45
Laura Nijkamp
Rijssen
17:02
16:52
46
Marjolein Hidding
Carintreggeland team 1
17:04
16:31
47
Marieke Schutten
ROC van Twente team 1
17:04
16:19
48
Mirka Kamphuis
Nutter
17:04
16:43
49
Laura Grana Suarez
Enschede
17:06
16:37
50
Elody Bijen
Tuincentrum Borghuis
17:09
16:48
51
Leonie Brummer
Groningen
17:11
16:28
52
Milou Kempers
Morskieft Ontwerpers
17:18
16:00
53
Kelly Adams
Borne
17:22
16:50
54
Leonie de Vries
Hengelo
17:30
17:08
55
Iris Visser
Kronos
17:34
17:05
56
Jeanne Boenink
Thales team Zeemijlers
17:39
16:48
57
Bente Lintsen
Rabobank Centraal Twente team 1
17:40
16:37
58
Jennifer van Huizen
Enschede
17:41
16:48
59
Loes Scholder
Hengelo
17:44
16:47
60
Sefanja Baake-Orsel
Borne
17:45
16:45
61
Jamijn Maseland
Almelo
17:48
16:55
62
Nathalie Visser
Akor b.v. team 1
17:54
17:01
63
Jet Peters
Hengelo
17:55
17:15
64
Josien Brocker
Barchem
17:58
17:40
65
Karlijn Veltjen
Hengelo
17:59
17:20
66
Sabine Waanders-Harkink
Goor
17:59
16:55
67
Maureen Poth
Haaksbergen
18:08
16:50
68
Linda Olde Riekerink
Thales team GCC-Jos
18:09
17:36
69
Esther van de Logt
Enschede
18:21
17:18
70
Leonie Heuvelink
Rabobank Centraal Twente team 1
18:22
17:20
71
Leonne Wolters
Hengelo Ov
18:24
17:27
72
Margo Veneberg
Vriezenveen
18:28
17:56
73
Nicole Schmidt
Ter Steege Bouw Vastgoed team 3
18:30
17:30
74
Monique Segerink
Thales team GCC Richard
18:34
18:01
75
Amy Ottink
Rabobank Centraal Twente team 1
18:38
17:34
76
Jolijn Ten Brake
Almelo
18:38
17:42
77
Fiona Breuker
18:40
17:53
78
Claudia Derksen
Hengelo Ov
18:45
18:12
79
Anouk Weustink
FBK Games team 2
18:48
17:50
80
Janneke Alberts
Hengelo Ov
18:52
18:03
81
Ilja Vlasblom
Hengelo Ov
18:52
18:03
82
Evelien Kranenburg
Hengelo Ov
18:53
17:56
83
Silvie Nijland
Hengelo
18:57
18:42
84
Dianne Leuveld
Hengelo Ov
19:01
18:18
85
Samantha Hersevoort
Tuincentrum Borghuis
19:01
18:39
86
janneke nijland
enschede
19:02
18:08
87
Isa Groenewoud
Hengelo
19:04
18:10
88
Anouk Mulder
FBK Games team 1
19:08
18:10
89
Marie Louise Aaskov Hansen
Thales team purchasing
19:08
18:13
90
Nathalie Brunnekreeft
Hengelo
19:09
18:14
91
Marloes Karman
Marathon Pim Mulier
19:10
18:41
92
Aimee Bakhuis-Menning
Enschede
19:16
17:34
93
Rachel Kip-Morssinkhof
Haaksbergen
19:18
18:33
94
Anke Bruinewoud
Ter Steege Bouw Vastgoed team 3
19:21
18:20
95
Anne Schlepper
Thales Business team
19:25
17:50
96
Daphne Grundel
Losser
19:28
19:16
97
Aimee Teunissen
Enschede
19:28
19:09
98
Anouk Hekhuis
Hengelo
19:32
18:50
99
Lieneke van Loenen
Enschede
19:34
18:42
100
Debbie Nijhof
Enschede
19:34
18:42
101
Nathalie Wildenberg
Hengelo
19:35
19:10
102
Marloes Evers
Rabobank Centraal Twente team 2
19:35
18:32
103
Margreeth Bood
Hengelo Ov
19:39
19:12
104
Judith Claus
FBK Games team 2
19:41
19:20
105
Romy Groot Obbink
FBK Games team 1
19:41
19:21
106
Leonie Veltkamp
Dura Vermeer team 1
19:44
19:18
107
Jacqueline Everink
ROC van Twente team 2
19:45
19:25
108
Janini Temberge
Thales team Elfjes
19:46
18:25
109
Kirsty Horstman
Hengelo Ov
19:47
19:09
110
Nienke Grobbe
ROC van Twente team 1
19:56
19:11
111
Cristina Andreoli
Thales team L&C
19:56
18:40
112
Roos-Marijn Mast
Damsté advocaten - notarissen team 1
19:59
19:00
113
Christel Lucassen
Almelo
20:07
19:53
114
Melanie Olde Kalter
Hengelo Ov
20:13
19:22
115
Daniëlle Groener
De Lutte
20:16
18:56
116
Ank Dielhoff
Thales team L&C
20:16
18:59
117
Wendie Janssen
Wierden
20:17
18:40
118
Nienke Kristen
Thales team GCC-Jos
20:17
19:41
119
Jetske Morsink
Thales team GCC-Jos
20:17
19:42
120
Maureen Knoef
Carintreggeland team 2
20:19
19:43
121
Laura Vruwink - Klijnsma
Enschede
20:19
19:34
122
Marloes Elferink
Thales team GCC-Jos
20:19
19:44
123
Carmen Nijhuis
Hengelo Ov
20:21
19:20
124
Wendy Duurland
TRIMM
20:22
18:49
125
Laura Scheuter
TRIMM
20:22
18:49
126
Marijke Pluijgers
20:23
19:36
127
Fleur van Rossem
Delden
20:38
19:33
128
Aysin Senel
Hengelo
20:45
19:24
129
Lionne Opbroek-Elferink
Thales team Elfjes
20:52
19:31
130
Joyce Grunder
Denekamp
20:52
19:33
131
Wieteke Bouwhuis
Carintreggeland team 2
20:55
20:21
132
Sabine Ebbinge
Dura Vermeer team 1
21:01
20:33
133
Maud Meulenbroek
Hengelo Ov
21:03
19:52
134
Su Hwa Sei
Enschede
21:10
19:49
135
Hanneke Helthuis
Hengelo Ov
21:22
20:38
136
Amel Wolterink
Neede
21:33
20:44
137
Laura van Schie
Enschede
21:33
20:43
138
Irene Griekspoor
Borne
21:45
21:01
139
Merthe Van Wissing
Goor
22:03
21:21
140
Jasmijn Krikhaar
Morskieft Ontwerpers
22:04
20:44
141
Kim Ensink
Damsté advocaten - notarissen team 2
22:07
21:06
142
Valerie Rings
22:18
21:35
143
Marion ten Brinke
Enschede
22:20
20:43
144
Wendy Waanders
Goor
22:24
21:43
145
Laura Wesselink
Hengelo
22:24
21:26
146
Marlou van der Veen
Hengelo Ov
22:59
22:09
147
Lisette van Leuteren
Borne
23:01
22:03
148
Kim Markslag
Hengelo Ov
23:06
21:35
149
Ellen Smit
Enschede
23:06
21:35
150
Marian Jansen
Hengelo
23:08
21:26
151
Janine Hassing
Enschede
23:10
22:25
152
Carola Regts
Almelo
23:14
21:47
153
Pamela van Geldrop
Hengelo
23:22
22:38
154
Paulien Pas
Hengelo Ov
23:37
22:29
155
Marjan Maat
Hengelo
23:57
22:45
156
Sabrina Van ewijk
Hengelo Ov
24:16
23:29
157
Bibian Damhuis
Enschede
24:20
22:49
158
Roos Albou
Hengelo
24:47
23:27
159
Jennifer Sligman
Groenlo
25:09
23:49
160
Melanie Piet
Hengelo Ov
25:30
24:00
161
Kitty De Witte
Bornerbroek
25:42
25:07
162
Milou van der Wal
Carintreggeland team 1
25:48
25:12
163
Marcella ter Doest
Hengelo Ov
25:51
24:42
164
Karin Kreanenbroeck
Hengelo
26:57
25:17
165
Ellen Schreur
Hengelo
27:22
25:42
166
Marlieke Alberts-Broer
Hengelo
27:22
25:42
V40, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vanessa Lorkeers
Hellendoorn
12:40
12:36
2
Anja Hofman
LAAC Twente
13:36
13:30
3
Arenda Konnecke
TION
13:41
13:36
4
Sandra Trouw
Marathon Pim Mulier
13:43
13:36
5
Margot Damhof-Leushuis
Borne
14:07
14:03
6
Paulien van Bruggen
LAAC Twente
14:40
14:29
7
Iris Van Heesch
Enschede
14:41
14:35
8
Diana Luijrink
LAAC Twente
14:45
14:38
9
Gerry Visser
Borne
14:57
14:52
10
Edith Holtslag
Zuivelhoeve team 1
15:18
15:15
11
Edith Mulder
Tuincentrum Borghuis
15:27
15:06
12
Linda Klein Snakenborg
Haaksbergen
15:32
15:14
13
Denise Jannink
Hengevelde
15:49
15:33
14
Melanie Wender
Haaksbergen
15:58
15:43
15
Saskia Haarhuis
Oldenzaal
16:00
15:40
16
Daniëlle Koopman
Loopgroep Gemeente Enschede
16:02
15:50
17
Djieuwke Rosink
Hengelo
16:11
16:01
18
Therese Veldhuis
SWB team 3
16:12
15:39
19
Kim Veldhuis
SWB team 3
16:15
15:43
20
Ineke visser
LAAC Twente
16:24
15:50
21
Gerdie Freriksen
Haaksbergen
16:27
15:59
22
Marielle Rouwenhorst
Hengevelde
16:41
16:24
23
marie-Cécile Stutvoet
Joppe
16:55
16:10
24
Christine van Pareren
Ahaus
16:55
16:19
25
Irene den Ouden
Marathon Pim Mulier
17:05
16:55
26
Debby Bouwhuis
Hengelo
17:11
16:49
27
Marian Wegdam
Hengevelde
17:14
16:55
28
Rianne van 't Hullenaar
Hengelo
17:19
17:06
29
Jorien Somhorst
Hengelo
17:20
16:23
30
Monique Grobben
Hengevelde
17:23
17:07
31
Saskia Jukema
Thales team L&C
17:29
17:06
32
Inge Tuinte
Hengevelde
17:35
17:19
33
Inge Schraders
Hengelo
17:36
16:57
34
Ciska Bruil
Hengelo
17:38
16:57
35
Ingrid Ribberink
Borne
17:47
17:15
36
Nicole Timmerman
Hengelo
17:48
17:14
37
Annemieke Knol
Hengelo
17:54
17:06
38
Karin Peters
Hengelo
17:57
17:17
39
Ilona Geerdink
Thales team GCC Richard
17:58
17:27
40
Mirande Leferink
Hengelo
17:58
17:20
41
Marije Brummelhuis
Hengelo
18:02
17:41
42
Joyce Olde Weghuis
Borne
18:04
17:52
43
Marijke Vloedbeld
Borne
18:05
17:51
44
Cora Wevers
Hengelo Ov
18:05
17:26
45
Sandra Heerink
Thales team GCC-Jos
18:06
17:35
46
Gerdie Wagelaar
Thales Team Vlie
18:10
17:43
47
Ingemar Methorst
Xsens Technologies B.V. team 2
18:11
17:55
48
Gera Weber
18:12
17:48
49
Seydun Altundag
Thales team Met mayo
18:15
18:00
50
Hermien Boulogne-Rietman
Thales team Zeemijlers
18:16
17:21
51
Ellen Noordhof
Thales team GCC-Jos
18:17
17:44
52
Mirjam Orsel
Hengelo Ov
18:18
17:18
53
Miriam Zandbergen
Carintreggeland team 2
18:25
17:53
54
Carmen Steghuis
Thales team GCC-Jos
18:32
17:59
55
Erna van Beek
Tuincentrum Borghuis
18:32
18:11
56
Marieke Vogt
Hengevelde
18:35
17:54
57
Chantal Wildemors
Hengelo
18:36
17:49
58
Hofs Inge
Thales team Met mayo
18:38
18:02
59
Herma Diele
SISU
18:38
17:53
60
Klaartje van Wageningen
Thales team purchasing
18:41
17:56
61
Eveline Lammers
Haaksbergen
18:41
18:14
62
Marlies Jorna
Marathon Pim Mulier
18:42
17:58
63
Ria Posthumus
SWB team 2
18:46
17:44
64
Esther Musch
Renewi
18:57
18:42
65
Yvette Jaarsveld
Ter Steege Bouw Vastgoed team 3
19:03
18:02
66
Chantal Veltkamp
SWB team 3
19:08
18:35
67
Danusia van Hensbergen
Enschede
19:10
18:19
68
Lucky Korvemaker
Hengelo
19:22
18:37
69
Eva Koel
Hengelo
19:25
18:46
70
Anka Keemers
St Isidorushoeve
19:26
18:45
71
Linda Kuenenger
Hengevelde
19:26
18:45
72
Janine Van Til
Hengelo Ov
19:29
18:05
73
Jacqueline Ooink
ROC van Twente team 1
19:45
19:25
74
Kim Oolhorst
ROC van Twente team 2
19:46
19:25
75
Antoinette Morren
Enschede
19:48
19:10
76
Ilonka Struik
Hengelo Ov
19:50
19:07
77
Marieke ter Braak
SWB team 1
19:51
19:19
78
Carolien Alberink
Thales team GCC-Jos
19:54
19:17
79
Suzanne den Boer
Zuivelhoeve team 1
20:02
19:49
80
Annet Lucassen
Almelo
20:07
19:53
81
Judith Kleinsman - Kuijpers
Enschede Marathon
20:08
19:50
82
Sandra Melief
Enschede Marathon
20:08
19:50
83
Janneke Lenferink
LAAC Twente
20:11
18:50
84
Christien Mentink
De Lutte
20:15
18:55
85
Petra oude Weernink
Thales team GCC Richard
20:18
19:44
86
Anne Marie Hilgerink
SWB team 2
20:20
19:46
87
Willy van Lochem
Thales team GCC Richard
20:20
19:46
88
Irma Huiskes
Thales team Met mayo
20:22
19:44
89
Brenda Folbert
Hengelo
20:23
19:36
90
Marielle in den Nieuwenkamp
Beckum
20:23
19:27
91
Ellen Scholte Lubberink
20:26
18:54
92
Minie Nijhuis
Loopgroep RUN&FUN Twente
20:29
19:29
93
Judith Ros
7496 DC
20:35
19:53
94
Mariska Mengerink
Hengevelde
20:35
19:53
95
Moniek Alberts
Rabobank Centraal Twente team 2
20:41
19:37
96
Wendy Stokkintré
Hengelo
20:43
19:10
97
Jolanda Nijhuis
Hengelo Ov
20:47
19:40
98
Nicole Vorderman-Goossen
Hengelo
20:55
20:25
99
Marie-Louise Waanders
Goor
21:02
19:32
100
Belinda Stokkers
Almelo
21:05
20:47
101
Ellen Hulleman
Almelo
21:12
19:44
102
Annette Welberg
Damsté advocaten - notarissen team 3
21:19
20:22
103
Angela Swennenhuis
SWB team 2
21:21
20:19
104
Agnes Wiersma
Thales team Met mayo
21:24
20:47
105
Yoke Bruinsma
Thales team Met mayo
21:24
20:45
106
Martine Somberg
Almelo
21:26
20:37
107
Dianne Bouwmeester
Ambt Delden
21:35
21:17
108
Annet ten Hoopen
Hengelo
21:38
21:30
109
Mirjam Korthorst
Delden
21:56
20:27
110
Irene Spekreijse
Delden
22:09
20:32
111
Isandra Dunhof
Damsté advocaten - notarissen team 3
22:14
21:15
112
Evelyn Kramer
Damsté advocaten - notarissen team 3
22:15
21:15
113
Mabel de Haas
Hengelo
22:40
21:25
114
Connie Hoekstra
Hengelo Ov
23:36
21:40
115
Sigrid Beunink
SWB team 1
23:37
22:34
116
Corine Boorsma
Hengelo
23:44
23:01
117
Deelnemer twee team een
Damsté advocaten - notarissen team 1
23:49
23:31
118
Shweta Freriksen
Hengelo Ov
24:07
22:44
119
Cindy de Jong
Hengelo
24:20
22:50
120
Semra Yelkenci
Hengelo
24:21
22:51
121
Jacqueline Wilpshaar
Hengelo
24:24
22:53
122
Sandra Ballast
Tubbergen
24:42
23:49
123
Karin Terhalle
Hengelo Ov
24:42
23:49
124
Corine Davelaar
Hengelo
24:54
23:14
125
Simone Yallop
Hengelo
24:55
23:47
126
Monique Por-Nijhuis
Hengelo
24:56
23:26
127
Marieke Oude Kamphuis.
Carintreggeland team 2
25:42
25:07
128
Gabrielle Hazewinkel
SWB team 1
25:47
24:12
129
Susanne Nijzingh Brinks
Thales Business team
26:04
24:30
130
Daphne Eekhuis
Thales Business team
26:04
24:30
131
Annette Lentelink
Dura Vermeer team 1
27:28
27:01
132
Christel Tichelaar
Hengelo
28:45
27:09
JJUN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Veenstra
TION
11:39
11:38
2
Tom Waanders
Bentelo
11:56
11:52
3
Collin Peeters
Rijssen
12:15
12:14
4
Wouter Seppenwoolde
ASV
12:17
12:17
5
Tymon Busscher
Thales team Sensor management
12:21
12:16
6
Quido Damhof
Marathon Pim Mulier
12:35
12:32
7
Rens Gosselink
Enschede
12:35
12:33
8
Leon Wiedemeijer
Marathon Pim Mulier
12:37
12:35
9
Stan Horsthuis
Thales team Sensor management
12:41
12:37
10
Twan Mandema
HENGELO
12:42
12:40
11
Thijmen Trouw
Marathon Pim Mulier
12:47
12:46
12
Jonas Trouw
Marathon Pim Mulier
12:50
12:38
13
Jack Lageweg
Marathon Pim Mulier
13:37
12:49
14
Nikolay Palyanov
Marathon Pim Mulier
13:46
13:42
15
Jasper Olde Veldhuis
BORNE
13:53
13:45
16
Senna Lebbink
HENGELO
13:53
13:45
17
Djurre Steggink
HENGELO
13:54
13:18
18
Thomas Huiskes
Marathon Pim Mulier
13:57
13:42
19
Bjorn Zieverink
BORNE
14:02
13:54
20
Tobias Landman
Hengelo Ov
14:07
13:51
21
Riley Jalloh
HAAKSBERGEN
14:10
13:33
22
Daniël Korthorst
DELDEN
14:11
13:34
23
Rik Schokker
HENGELO
14:27
13:50
24
Hugo Mulder
HENGELO
14:28
14:20
25
River van Marle
AMBT DELDEN
14:31
13:54
26
Noud Hasperhoven
HENGELO
14:33
13:55
27
Bram Zwienenberg
HENGELO
14:38
14:02
28
Jelle Brinkman
Hengelo
14:46
13:33
29
Ties Evers
HENGELO
14:47
14:10
30
Roald de Haas
Hengelo
14:55
13:39
31
Arend Roemers
Hengelo
14:59
13:46
32
Len Schulten
BORNE
15:01
14:52
33
Hylke Hijlkema
HENGELO
15:08
14:30
34
Xir Klein Breteler
Hengelo
15:13
14:00
35
Jesaya Kortram
HENGELO
15:17
14:39
36
Jorrit Nijhof
Hengelo
15:24
14:10
37
Vincent Hofman
Neede
15:26
14:47
38
Joran Grutterink
Hengelo
15:26
14:13
39
Jaap Vos
Hengelo
15:28
14:13
40
Milan Spenkelink
DELDEN
15:34
14:18
41
Cem Altintas
Hengelo
15:36
14:23
42
Otis Boswerger
Marathon Pim Mulier
15:36
14:32
43
Sem Vinkenvleugel
Hengelo
15:37
14:23
44
Joris Roesink
BORNE
15:42
14:48
45
Guus Govers
Hengelo
15:43
14:30
46
Renzo Boenink
Thales team Zeemijlers
15:45
15:05
47
Tim Roeloffzen
DELDEN
15:57
14:41
48
Bernd Gerrits
Hengelo
15:58
14:45
49
Tygo Wierenga
BORNE
16:07
15:58
50
Sven Vrielink
HENGELO
16:07
14:56
51
Sepp Kroese
BORNE
16:09
15:15
52
Jidde Rouwen
HENGELO
16:09
15:10
53
Nard van de Wetering
Thales team Met mayo
16:12
15:38
54
Tygo Dijkmans
DELDEN
16:17
15:01
55
Ivo Workel
DELDEN
16:17
15:18
56
Mik Wienk
Ambt Delden
16:20
15:07
57
Kick Oude Kamphuis
HENGELO
16:27
16:18
58
Thijs Horsthuis
Thales team Sensor management
16:29
16:24
59
Ali Akdogu
HENGELO
16:39
16:03
60
Duco de Koning
Borne
16:40
16:10
61
Sebas Fisscher
Hengelo Ov
16:53
16:13
62
Cees Heck
HENGELO
16:59
16:00
63
Gijs Verleun
Hengelo Ov
17:05
15:49
64
Ferran de Haas
Hengelo
17:06
15:51
65
Luc Kramer
Damsté advocaten - notarissen team 3
17:06
16:08
66
Michel George
hengelo ov
17:08
16:12
67
Pascal Exterkate
DELDEN
17:39
16:40
68
Hajo de Koning
Borne
17:47
17:17
69
Thijmen Lamberink
Hardenberg
17:48
17:16
70
Cas Weijenborg
DELDEN
17:49
16:51
71
Bart Lucas
HERTME
17:52
16:16
72
Casper Quinten
GOOR
17:53
16:52
73
Christian Rijks
HENGELO
17:54
16:27
74
Malik Bijker
BORNE
17:54
16:18
75
Mauro Freie
BENTELO
17:55
16:54
76
Teun Wagenvoort
HENGELO
17:57
16:49
77
Tim Westerhof
HENGELO
18:12
17:07
78
Simon Wiggers
HENGELO
18:13
18:04
79
Miguel Quaink
HENGELO
18:14
17:09
80
Chris Bossewinkel
HENGELO
18:16
18:07
81
Steyn Doornekamp
HENGELO
18:16
18:07
82
Tim Wiggers
HENGELO
18:20
16:52
83
Sem Koop
DELDEN
18:20
17:04
84
Fabrice Guilonard
Hengelo Ov
18:24
16:50
85
Bo Hagemeier
Hengelo
18:25
17:10
86
Finn Huttema
HENGELO
18:30
17:01
87
Camile Guilonard
Hengelo Ov
18:30
16:58
88
Niek in den Nieuwenkamp
Beckum
18:32
17:37
89
Hugo Heezen
Hengelo
18:34
17:19
90
Luca Waanders
Goor
18:38
17:10
91
Julian Willemsen
HENGELO
18:49
17:32
92
Stan Oude Heuvel
Hengelo
18:50
17:43
93
Bas Koebrugge
HENGELO
18:50
17:42
94
Enzo Lub
HENGELO
18:52
17:24
95
Tom Vlutters
BORNE
18:56
17:27
96
Cem Akkus
HENGELO
19:00
17:32
97
Tom Harmsen
HENGELO
19:04
17:54
98
Hanz Jacobs
Hengelo Ov
19:04
18:10
99
Sjoerd Booij
HENGELO
19:05
17:37
100
Jon Hasperhoven
HENGELO
19:08
17:45
101
Sven Freriksen
Hengelo Ov
19:22
17:58
102
Jasper Kok
HENGELO
19:23
17:37
103
Mads Kornegoor
Hengelo Ov
19:29
18:05
104
Wessel Kulpe
HENGELO
19:29
18:11
105
Sander Krajenveld
HENGELO
19:29
17:39
106
Chris Wanschers
BORNE
19:30
17:40
107
Sibbe Bosscher
HENGELO
19:30
18:23
108
Finn Wijn
Hengelo
19:38
18:31
109
Koen Ganzeboom
HENGELO
19:42
18:12
110
Niels Horsthuis
Thales team Sensor management
19:44
19:31
111
Justin Hammami
HENGELO
19:52
18:23
112
Alex Janart
HENGELO
20:03
18:17
113
Milan Stokkentré
Hengelo
20:04
18:25
114
Ben Polman
BORNE
20:06
18:19
115
Sem van der Zalm
HENGELO
20:14
18:35
116
Jochem Daal
HENGELO
20:14
18:36
117
Milan Wijbenga
Hengelo Ov
20:21
18:46
118
Lars Peters
HENGELO
20:27
18:53
119
Thijs Flonk
HENGELO
20:29
18:50
120
Bram Hannenberg
BORNE
20:32
18:44
121
Stan Wiedemeijer
BORNE
20:35
18:47
122
Pim Leusenkamp
HENGELO
20:37
19:27
123
Pieke Roescher
BORNE
20:38
18:49
124
Dyon Boots
HENGELO
20:55
19:26
125
Cas Altena
Enschede
21:03
19:53
126
Jochem Vlutters
Hengelo Ov
21:14
19:44
127
Niek Borre
BENTELO
21:23
19:37
128
Jaimy de Koning
HENGELO
21:29
19:55
129
Mike Bathoorn
Hengelo
21:34
20:19
130
Teun Flonk
HENGELO
21:34
19:47
131
Jort Spekreijse
Delden
21:35
19:57
132
Michon van Vilsteren
BORNE
21:37
20:03
133
Jochem Boers
HENGELO
21:39
20:31
134
Thijn van de Logt
BORNE
21:39
20:06
135
Bart Claassen
DELDEN
21:40
20:03
136
Mika van Zon
HENGELO
21:40
19:55
137
Arend Sonder
GOOR
21:40
19:52
138
Chris Geerdink
HENGELO
21:48
20:36
139
Teun Baars
Hengelo
21:53
20:16
140
Wouter Euverman
DELDEN
22:11
20:52
141
Lars van Emmerik
DELDEN
22:16
21:06
142
Taha Geerdink
DELDEN
22:23
21:04
143
Ewald de Haas
Hengelo
22:37
21:21
144
Ben Schipper
HENGELO
22:43
20:51
145
Samuel Hermans
BORNE
22:44
20:52
146
Bryan Asanovïc
HENGELO
23:14
21:35
147
Tim Fränkel
HENGELO
23:16
21:36
148
Dobbe Kuipers
BORNE
23:23
21:32
149
Jesper Franken
BORNE
23:23
21:32
150
George Alnawakeel
HENGELO
23:24
21:56
151
Wilco Ossentjuk
HENGELO
23:26
21:58
152
Krish Freriksen
Hengelo Ov
23:44
22:20
153
Sepp Freriksen
AMBT DELDEN
23:56
22:57
154
Twan de Vries
Hengelo
23:56
22:44
155
Bram Averdijk
DELDEN
23:58
22:59
156
Yannick Mateboer
HENGELO
24:03
22:18
157
Camylla Binnendijk
Hengelo
24:05
23:10
158
Stan Salemink
HENGELO
24:13
22:51
159
Quint van Oosten
HENGELO
25:11
24:01
160
Koray Demirdögen
HENGELO
26:22
24:38
161
Sonny Plasmeijer
HENGELO
26:23
24:54
162
Mees Nijkamp
HENGELO
26:23
24:55
163
Jur Hoekman
BORNE
26:38
24:50
164
Arda Baba
HENGELO
26:38
24:59
165
Ruben Tichelaar
HENGELO
28:44
27:08
166
Joey Geerdinck
HENGELO
29:05
27:13
167
Jacob Harutunian
BORNE
29:08
27:16
168
Tiemen Oude Weernink
BORNE
30:08
28:21
169
Mert Seven
HENGELO
33:39
32:27
MJUN, DUBBELE MIJL (3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corrieke Buffinga
Enschede
12:49
12:39
2
Iris Wilms
Marathon Pim Mulier
13:27
13:25
3
Janne Nijhof
14:03
14:00
4
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
14:03
13:33
5
Kristina Palyanov
Marathon Pim Mulier
14:05
14:00
6
Annemarie Gosselink
Enschede
14:07
14:05
7
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
14:28
13:57
8
Marte Hoitink
Marathon Pim Mulier
14:28
13:39
9
Jolein Huijssoon
Atletics Nijverdal
14:39
14:08
10
Julia van Otten
DELDEN
16:14
15:37
11
Meike Vincent
Hengelo
16:35
15:56
12
Sterre Jansen
HENGELO
16:40
15:44
13
Meike Kloppers
HENGELO
17:02
15:36
14
Siënne Kooreman
BORNE
17:02
16:11
15
Renske Boersma
BORNE
17:07
15:40
16
Demi van den Bos
DELDEN
17:09
16:12
17
Maud Hartgerink
DELDEN
17:09
16:14
18
Sannah Damhof
Marathon Pim Mulier
17:30
16:50
19
Evelien Gosselink
Enschede
17:37
17:14
20
Rilana Lamberink
Hardenberg
17:50
17:19
21
Anne-Fleur Wiggers
DELDEN
18:06
17:10
22
Alyssa Slots
HENGELO
18:08
17:13
23
Marlotte Geerdink
HENGELO
18:10
17:05
24
Florianne Hippert
HENGELO
18:14
17:08
25
Diede Timmerhuis
HENGELO
18:23
17:17
26
Isa Veldhuis
BORNE
18:23
17:14
27
Mandy Homan
HENGELO
18:27
17:18
28
Emma Timpers
HAAKSBERGEN
18:32
17:36
29
Asha Peters
HENGELO
18:36
16:55
30
Tess Ensink op Kemna
HENGELO
18:39
17:33
31
Maria Polewska
Hengelo
18:41
17:04
32
Femke van der Schouw
HENGELO
18:42
17:46
33
Norah Fisscher
Hengelo Ov
18:54
18:14
34
Noëlle Groenhuijzen
BORNE
18:55
17:14
35
Puck Kuipers
BORNE
18:55
17:14
36
Lynn Wildenberg
Hengelo
19:04
18:40
37
Isa Van het Bolscher
Hengelo Ov
19:14
18:04
38
Pien Ezendam
HENGELO
19:16
18:25
39
Gabriella George
hengelo ov
19:17
18:22
40
Marit Pol
Hengelo Ov
19:30
18:43
41
Marlène Schipper
Hengelo Ov
19:32
18:13
42
Loïs Bouwman
HAAKSBERGEN
19:52
18:38
43
Lizzy Rohaan
BORNE
19:53
18:39
44
Sherren Peezenkamp
HENGELO
20:18
19:08
45
Linde Bekhuis
DELDEN
20:19
18:52
46
Amber Aalbrecht
HENGELO
20:20
18:55
47
Isa Schnitzler
HENGELO
20:20
18:55
48
Raya Warlich
HENGELO
20:21
18:56
49
Ruth Haverkamp
BORNE
20:29
19:12
50
Manouk Steffens
HENGELO
20:29
19:12
51
Dian Wolters
HENGELO
20:40
19:13
52
Helena Aslan
BORNE
20:40
19:26
53
Fabiënne Schuring
HENGELO
20:41
19:14
54
Finet Leppers
HENGELO
20:42
19:17
55
Lotte Mettinkhof
HENGELO
20:43
19:10
56
Gwen van de Logt
BORNE
20:44
19:19
57
Annemarijn Crielaard
HENGELO
20:46
19:02
58
Mascha van der Sluis
BORNE
20:49
19:05
59
Sarah Tolboom
HENGELO
20:51
19:23
60
Manou van der Heijden
HENGELO
20:55
19:32
61
Julia Zwerink
BORNE
21:04
19:36
62
Daliah Sahutoglu
BORNE
21:26
20:00
63
Ellemijn van Heijningen
BORNE
21:29
20:26
64
Pien Peters
HENGELO
21:30
20:27
65
Renske Schroten
BORNE
21:32
19:52
66
Rosalie van Merkerk
HENGELO
21:51
20:28
67
Nynke Vloedbeld
BORNE
21:53
20:12
68
Lianne Stienstra
HENGELO
21:57
20:15
69
Desi Oude Breuil
HENGELO
22:13
20:55
70
Else Nijhof
HENGELO
22:15
20:52
71
Frederieke Zwiers
BORNE
22:15
20:58
72
Noor Onland
HENGELO
22:15
20:53
73
Marèl Ensink
DELDEN
22:15
20:52
74
Babette Nijland
HENGELO
22:16
20:53
75
Brecht Veenstra
HERTME
22:19
21:16
76
Ellen Aalbrecht
HENGELO
22:20
20:50
77
Anouk Kulpe
HENGELO
22:23
20:53
78
Esther Deinum
BORNE
22:34
20:50
79
Ella Nijhuis
HENGELO
22:34
20:56
80
Pinou Martinez
HENGELO
22:38
21:12
81
Nadine ter Veen
BORNE
22:38
20:55
82
Denice Olde Kalter
HENGELO
23:02
21:44
83
Maureen Laarhuis
DELDEN
23:07
21:40
84
Romee Brummelhuis
AMBT DELDEN
23:10
21:54
85
Nyah Kolen
HENGELO
23:10
21:54
86
Tara Bootsveld
DELDEN
23:17
21:43
87
Anne Trooster
HENGELO
23:17
21:39
88
Jonne Karperien
HENGELO
23:17
21:39
89
Robine Huiskes
HENGELO
23:17
21:39
90
Britt Thijssen
DELDEN
23:18
21:45
91
Maud Halenbeek
DELDEN
23:22
22:06
92
Mylène Bakker
ENSCHEDE
23:23
22:13
93
Evy Koster
HENGELO
23:24
22:13
94
Britt Franken
HENGELO
23:39
22:06
95
Sophie Wilbers
HENGELO
23:39
22:06
96
Eefje Leerssen
HENGELO
23:50
22:24
97
Eline Broekman
BORNE
23:51
22:05
98
Noa Moniz
HENGELO
23:58
22:41
99
Donna Olijve
BORNE
23:59
22:42
100
Famke Gooiker
Hengelo Ov
24:11
22:57
101
Ela Devrim
HENGELO
24:13
22:51
102
Marre Wevers
BORNE
24:13
22:33
103
Linde te Lintelo
BENTELO
24:15
22:18
104
Natalia Bron
HENGELO
24:27
22:55
105
Eli Horst
DELDEN
24:28
23:00
106
Fleur Loonen
HENGELO
24:29
22:57
107
Nika Krakers
HENGELO
24:33
23:01
108
Sanne Slot
HENGELO
24:33
23:02
109
Karlijn Vincent
Hengelo
24:40
23:41
110
Merel van Gorkum
HENGELO
24:54
23:15
111
Carlijn Por
HENGELO
24:56
23:33
112
Madée Kruiper
HENGELO
25:04
23:20
113
Ece Oðuzhan
HENGELO
25:06
23:44
114
Jade Grutterink
BORNE
25:19
23:35
115
Isis Grevinga
HENGELO
25:20
23:38
116
Anna Sipahi
HENGELO
25:29
24:03
117
Julia Wilpshaar
HENGELO
25:29
24:02
118
Charlotte Wilpshaar
Hengelo Ov
25:31
24:00
119
Imme Lubberhuizen
DELDEN
25:51
24:39
120
Inez Glorie
HENGELO
25:53
24:41
121
Maia Breukers
HENGELO
26:26
24:44
122
Lilian Timmerman
HENGELO
26:27
24:45
123
Marre Hesselink
BORNE
26:27
24:31
124
Lara Baake
BORNE
26:47
25:12
125
Irem Erdem
BORNE
26:47
24:59
126
Lisa Holtkamp
BORNE
27:15
25:30
127
Kirsten Laan
HENGELO
27:15
25:57
128
Elisabeth Bisaku
BORNE
28:07
26:21
129
Noor ter Hoeven
HENGELO
28:07
26:20
130
Lotte Naber
BORNE
28:11
26:28
131
Isa Kramer
BORNE
28:12
26:30
132
Noa Koops
HENGELO
28:42
27:07
133
Stacy Cheng
BORNE
28:45
26:47
134
Christina Altunc
BORNE
29:12
27:41
135
Mare Tuit
BORNE
29:12
27:41
www.uitslagen.nl
07-06-2019 18:08