Uitslagenlijst Tanis Triathlon De Langstraat

Waalwijk - Zondag 2 juni 2019

D10, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk van Rijswijk
Tilburg
54:47
H10, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jayson Pot
De Langstraat
43:14
2
Teyl Schippers
Hoornaar
44:09
3
Willem Noort
Kerkwijk
45:07
4
Mick van Tetering
De Langstraat
46:38
D12, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra van de Voorde
Middelburg
37:11
2
Elien Smits
De Langstraat
37:46
3
Inte van Kralingen
CDTG
39:03
H12, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
NTB
34:08
2
Mathé van Noorloos
De Langstraat
37:20
3
Ruben van Geenen
De Langstraat
40:05
4
Stijn v/d Vleuten
De Langstraat
46:30
D14, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chimene Huisman
CDTG
41:58
H14, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
29:34
2
Pieter Noort
Kerkwijk
31:39
3
Justin Steenkamp
NTB
32:55
4
Koen Magnee
Son en Breugel
33:40
5
Wouter van den Elshout
Ironmanagers Nederland
36:20
6
Stijn Minnebreuker
Hoornaar
37:09
7
Sander van Kralingen
Hilversum
37:44
H08, 1/16 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duo Karlijn en Noud Veldhuizen
Oosterhout Nb
41:39
2
Milan Smelt
CDTG
42:46
3
Bruce Rombouts
De Langstraat
44:21
H14, 1/8 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde van Dam
Montfoort
1:23:01
D16, 1/8 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
De Langstraat
1:09:10
2
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
1:13:45
DREC, 1/8 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Stellaard
Hellas
1:05:58
2
Kim Lahaije
De Langstraat
1:06:15
3
Marieke de Leede
NTB
1:07:44
4
Erlinde Scheps
TVA
1:13:33
5
Chantal Koole
adsv Dynamica
1:14:19
6
Clémentine Dejax
Hellas
1:14:50
7
Agnes van Suijlekom
Hellas
1:15:26
8
Simone Rademakers
Weert
1:16:50
9
Lieke Ouwerkerk
Triathliem
1:17:10
10
Marloes van Nistelrooij
Nuland
1:17:16
11
Chantal Timmermans
De Langstraat
1:18:06
12
Bianca van den Belt
NTB
1:20:15
13
Lisa Barcelo
Hellas
1:23:03
14
Joyce Mulder
TV Dordrecht
1:23:12
15
Diantha van der Meer
TV Dordrecht
1:24:24
16
Joyce Molewijk
Oosterhout Nb
1:24:33
17
Ingeborg van Liempt
Dongen
1:25:31
18
Ellen Hermes
De Langstraat St2Tri
1:28:17
19
Jolanda Muilenburg
Maarssen
1:28:58
20
Nicole Ebbeling
Maarssen
1:29:31
21
Maike van Eijndthoven
Utrecht
1:30:35
22
Maud van Gastel
Loon op Zand
1:32:50
23
Connie van Marrewijk
De Langstraat St2Tri
1:35:16
24
Anne Junggeburth
De Langstraat St2Tri
1:37:22
25
Ans Harthoorn
De Langstraat St2Tri
1:37:33
26
Pien Rommens
Utrecht
1:37:48
27
Emilie Stevens
De Langstraat
1:38:18
28
Marjolein Maas
De Langstraat St2Tri
1:38:45
29
Maud Straathof
CDTG
1:40:19
30
Claire Mols
De Langstraat St2Tri
1:41:55
31
Simone de Geus
De Langstraat St2Tri
1:42:27
32
Karin Franken
De Langstraat St2Tri
1:46:49
33
Pleunie Treffers
Waalwijk
1:50:42
34
Marion Nabuurs
De Langstraat St2Tri
1:51:03
35
Charlotte Verhoeven
Tanis
1:59:35
36
Jose Boeije
De Langstraat
2:22:57
HREC, 1/8 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas van de Valk
M.S.T.V. Ferro Mosae
1:00:03
2
Jock van Bragt
De Langstraat
1:00:51
3
Tom van de Berkhof
Tri Team Kijani
1:04:26
4
Jorn Schulting
NTB
1:07:57
5
Stefan Janssen
Cerberus
1:09:16
6
Jesse Van Hust
NSTV Trion
1:09:21
7
Martijn Groeneveld
Rijswijk Zh
1:09:29
8
Guy Frissen
CDTG
1:09:58
9
Gerrit Heijkoop
Heuvelrug Triathlon Team
1:10:01
10
Robin Iking
CDTG
1:10:50
11
Guido Sala
NTB
1:11:06
12
Kees Akershoek
NTB
1:11:45
13
Pieter Willems
Eindhoven
1:12:07
14
Kevin Krielaart
Aalst Gld
1:12:09
15
Thymen van Voorst
Ravenstein
1:12:30
16
Rob Maas
CDTG
1:12:44
17
Michael Blom
Oosterhout Nb
1:13:06
18
Bart Klein
Utrecht
1:13:09
19
Arno Winkelmolen
De Langstraat
1:13:16
20
Dave van Emmerik
Goirle
1:14:04
21
Tom van Heijningen
Aalst Gld
1:14:44
22
Robin van Hamburg
Toga
1:14:54
23
Frank Baars
Hellas
1:15:04
24
Jonous Hatjimuezin
Breda
1:15:28
25
Ivo van Ee
Amsterdam
1:15:42
26
Bryan Vloermans
Rotterdam
1:15:46
27
Evert-Jan van den Akker
Rotterdam
1:15:46
28
Mark Kraaijeveld
NTB
1:16:00
29
Pascal Middelburg
Rotterdam
1:16:30
30
Bjorn van den Einden
Den Dungen
1:16:42
31
Nick van Engelen
Schijndel
1:16:43
32
Edwin Achterberg
NTB
1:16:51
33
Martin Doolaar
Utrecht
1:16:53
34
Martijn Schoormans
CDTG
1:17:30
35
Paul Kuijpers
De Langstraat St2Tri
1:17:38
36
Chris Blommendaal
RDG
1:17:41
37
Rens Veerman
NTB
1:17:43
38
Rob Vos
CDTG
1:18:06
39
Roland van Putten
Rotterdam
1:18:14
40
Dirk Timmermans
NTB
1:18:57
41
Gerrit Vreugdenhil
's-Gravenhage
1:19:03
42
Jadran Braber
Oosterhout Nb
1:19:13
43
Koen Vercammen
Goirle
1:19:25
44
Leon van Schie
Honselersdijk
1:19:33
45
Jochem Manders
Vlijmen
1:19:47
46
Fokkejan Meijer
Tilburg
1:20:21
47
John Kroeze
De Langstraat St2Tri
1:20:36
48
Maarten Fessl
Loon op Zand
1:21:08
49
Jeroen Klijn
Loon op Zand
1:21:12
50
Erik Huisman
CDTG
1:21:13
51
Dave Wijdemans
Tilburg
1:21:19
52
Jan de Groot
Waalwijk
1:21:35
53
Joep Timmermans
Tilburg
1:21:43
54
Ralf Oudheusden
De Langstraat St2Tri
1:21:53
55
Jan Willem Vaneker
CDTG
1:22:44
56
Robin Reijmaekers
Oisterwijk
1:22:44
57
Vincent van den Elsen
Taxandria Atletiek
1:22:56
58
Rob Vermeulen
Waalwijk
1:23:16
59
Dirk van der Lee
Amsterdam
1:23:19
60
Jan Nieuwkoop
De Langstraat
1:23:19
61
Duo Sophie en Henry Bink
Waalwijk
1:24:14
62
Walter Marien
Hulshout
1:24:59
63
John van Heijningen
Aalst Gld
1:25:05
64
Wichard van Noorloos
De Langstraat
1:25:42
65
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:26:03
66
Julian van den Berg
Breda
1:26:12
67
Barry Oomen
Zaltbommel
1:26:32
68
Gerard van de Bovenkamp
NTB
1:26:42
69
Rik van Gasteren
NTB
1:26:47
70
Johan Plomp
Numansdorp
1:28:43
71
Wietse Ritskes
TV Dordrecht
1:28:52
72
Berry Maas
Made
1:29:01
73
Martijn van Gastel
Loon op Zand
1:29:39
74
Norbert Lepsenyi
NTB
1:29:53
75
Dennis Kusters
Tanis
1:30:07
76
Jonathan Visser
Etten-Leur
1:30:09
77
Johan Traa
De Langstraat
1:30:18
78
Arie Eikelenboom
Oosterhout Nb
1:30:32
79
Marco Hoogerbrugge
Rotterdam
1:31:22
80
Holger Totzke
Rotterdam
1:32:34
81
Arjan Jonkman
Breda
1:33:38
82
Jasper Harthoorn
De Langstraat St2Tri
1:34:05
83
Remco Beems
Oss
1:35:08
84
Frank Henselmans
Valkenswaard
1:35:32
85
Piet Steenbergen
Waalwijk
1:35:53
86
Lukas Jonkman
Koudekerke
1:38:32
87
Mark Wouters
Loon op Zand
1:39:02
88
Koen Spijkers
Loon op Zand
1:39:14
89
Herriaan Franssen
Breda
1:47:34
90
Jos Wilborts
Road Runners
1:49:19
91
Dylan Alleijn
Breda
1:49:43
92
Giovanni Visser
Sliedrecht
1:56:16
93
Bas Kemp
Tanis
2:10:34
D20, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeannette Smelt
De Langstraat
2:12:31
2
Lizzy Bastiaansen
NTB
2:24:19
3
Wanda Sloos
NTB
2:32:57
4
Rylana Soepenberg
Unltd
2:34:20
5
Kaylee van Gent
Breda
2:35:26
6
Marleen Mastenbroek
Utrecht
2:44:31
7
Mariska de Winter
Utrecht
2:44:31
8
Anouk Biemans
Breda
2:58:00
9
Suzan Rutten
Tilburg
2:58:30
10
Tessa Vos
CDTG
3:01:26
11
Bertine Schniedewind
Bollenstreek
3:03:43
12
Krissy Basstein
Prinsenbeek
3:07:51
13
Margriet Schouten
Genderen
3:15:49
14
Ank van Dongen
Prinsenbeek
3:19:51
H20, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jardy van den Heuvel
Tri Team Kijani
1:57:06
2
Tom Havekes
TriCan
2:00:36
3
Peter Hoex
NTB
2:09:36
4
Tom Michielsen
CDTG
2:12:15
5
Remi Boon
TV Dordrecht
2:21:11
6
Stijn Kuipers
NSTV Trion
2:24:08
7
Stefan Barbiers
Rotterdam
2:28:01
8
Ruben Osnabrugge
Rotterdam
2:28:56
9
Dirk Dodebier
Tilburg
2:30:36
10
Robin Smeets
Roermond
2:30:40
11
Cordy Pittens
Trioss
2:31:48
12
Menno de Boer
Utrecht
2:31:50
13
Camiel Hirschberg
Tilburg
2:34:02
14
Rik Huijbregts
Riel
2:35:19
15
Marcel Lagerwerf
NTB
2:35:57
16
Johnno van Boesschoten
Ironmanagers Nederland
2:39:00
17
Wiebe Jan de Boer
Utrecht
2:39:07
18
Antoine Gori
Rijswijk Zh
2:39:22
19
Rikus van Groesen
Hellas
2:39:32
20
Tim Greve
Naaldwijk
2:40:31
21
Martijn Baan
NTB
2:41:56
22
Nard Hoefnagels
Breda
2:43:43
23
Joffrey Groenendaal
Trioss
2:44:14
24
Ivo Molkenboer
Breda
2:44:15
25
Jelle Bekke
's-Hertogenbosch
2:44:17
26
Ruud Leijtens
De Langstraat
2:48:09
27
Dennis van Beek
RDG
2:49:42
28
Dennis de Wit
Venlo
2:50:02
29
Pieter Verkleij
Nijmegen
2:52:08
30
Tom Rickli
Utrecht
2:56:02
31
Bram Treffers
De Langstraat
2:57:00
32
Roel Suijkerbuijk
Teteringen
2:57:26
33
Stefan de Gier
Tanis
2:57:44
34
Robbert Braaksma
Breda
2:58:01
35
Ronald Kivits
Waalwijk
2:58:46
36
Kevin Kleijn
Prinsenbeek
3:04:52
37
Mark van den Assem
Tilburg
3:11:43
D40, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Darinka Oslak
NTB
2:25:43
2
Martine Rozenbrand
Kaatsheuvel
2:47:53
3
Wendy Kroesen
De Langstraat
2:50:08
4
Miranda Treffers
De Langstraat
3:16:56
5
Jolanda Pijnenburg
Tanis
3:20:54
H40, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elmar van Deijck
De Langstraat
2:13:52
2
Eelco Noort
NTB
2:15:51
3
Edwin van Straten
TVS '90
2:16:31
4
Koen van Elteren
Toga
2:17:06
5
Aart Krijtenburg
Amersfoort
2:17:53
6
Emiel van Antwerpen
TV Dordrecht
2:19:05
7
Bram van Rijt
Oisterwijk
2:19:35
8
Francois Nooten
CDTG
2:19:57
9
Arnold Koetsier
NTB
2:21:13
10
Paul Bijkerk
NTB
2:23:11
11
Mark van den Bergh
Toga
2:24:04
12
Kees Claasen
NTB
2:26:47
13
Carlo van Loon
Zaltbommel
2:27:25
14
Guido Tap
TVB
2:27:38
15
Sander van Dam
Rossum Gld
2:28:46
16
Jeroen van Hees
NTB
2:34:38
17
Matteo Bettoni
Schiedam
2:40:52
18
Lorenzo Guiljam
De Langstraat
2:42:50
19
Gilbert van de Louw
Heusden gem Heusden
2:43:32
20
Joey Stam
Dordrecht
2:49:26
21
Martijn van Boxtel
Berkel-Enschot
2:53:05
22
Ad Vervoort
Tanis
2:58:24
23
Twan van Grinsven
Trioss
3:03:19
24
Sjon Oremans
Vlijmen
3:10:50
25
Falco Heezen
Rotterdam
3:23:50
26
Mark vd Westelaken
De Langstraat St2Tri
3:23:57
27
Rene Mol
Rotterdam
3:24:53
D50, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van den Bosch
TZC / Vahalis
2:30:59
2
Ellen Wilms
TZC / Vahalis
2:34:13
3
Astrid Verbruggen
TZC / Vahalis
2:36:27
4
Laura van der Waal
TV Dordrecht
2:57:52
5
Jacqueline Stouten
Dongen
3:06:29
6
Christa Meurs
De Langstraat St2Tri
3:16:17
H50, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Scholtus
TZC / Vahalis
2:14:51
2
Bas Bluyssen
Cerberus
2:18:33
3
Leo van der Harg
TG Voorne
2:18:52
4
Rob Brekelmans
NTB
2:20:12
5
Charles Kuurstra
TZC / Vahalis
2:20:19
6
Arjon de Bok
CDTG
2:24:32
7
Richard Nusteling
TV Dordrecht
2:25:04
8
Fred Box
NTB
2:25:16
9
Marcel Bierings
De Langstraat
2:25:21
10
Ramon Mannie
CDTG
2:25:48
11
Jan van Loenen
TZC / Vahalis
2:27:00
12
Aad Geluk
Rijnmond
2:28:16
13
Pim Udo
TZC / Vahalis
2:29:29
14
Gijsbert van de Water
TZC / Vahalis
2:37:52
15
Leo van Gent
NTB
2:38:14
16
Toine van Gils
Dongen
2:42:54
17
Ron van Lamoen
Houten
2:43:34
18
Anthony de Winter
Tanis
2:45:26
19
Huub Weijs
Rijen
2:51:29
20
Peter Mulders
Tilburg
2:51:49
21
Willem van der Meulen
TZC / Vahalis
2:53:45
22
Gert-Jan Van der Heijden
Riel
2:56:58
23
Stan Voogd
Waalwijk
2:59:13
24
Rob Braaksma
Prinsenbeek
3:00:56
25
Werner Rickli
Driebergen-Rijsenburg
3:02:33
D60, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke Heijmans
TV Dordrecht
3:09:07
2
Marian de Jong
TV Dordrecht
3:15:47
H60, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rini Gootjes
De Langstraat
2:55:29
2
Jan van Liempt
Ironmanagers Nederland
2:59:23
3
Ton Rosenberg
Tilburg
3:22:38
TRIO, 1/4 TRIATHLON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
TRIO Pieter Cappon
TVB
2:00:05
2
TRIO Ivon & Wessel
Tanis
2:41:20
3
TRIO Tanis Wouter,Patrick,Evelien
Tanis
2:42:49
www.uitslagen.nl
02-06-2019 21:02