Uitslagenlijst 1e Rondje schoolmeester 2019

Westzaan - Zondag 2 juni 2019

JGDV, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Oppewal
Zaanland
11:51
JGDM, 2,5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Oppewal
Zaanland
10:40
2
Bodey van Oosten
Lycurgus
10:50
V5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
19:40
2
Saskia Goldebeld
Wormer
22:30
3
Marjolein Bouhuijs
NEA Volharding
23:11
4
Luna Huiberts
Zaanland
24:11
5
Els Raap
AV Badhoevedorp
25:24
6
Sonja van Zeelt
Wormerveer
25:38
7
Laura Hyslop
Zaanland
25:46
8
Dorcas Jebkemboi
Zaanland
25:51
9
Sonja van der Poel
Zaanland
26:03
10
Saeske de Haan
Zaandam
26:05
11
Esmé van der Meijde
Zaanland
27:38
12
Cune Alders
Zaanland
27:47
13
Tatiana van Gaasbeek
Zaanland
27:51
14
Joyce de Roo
Zaanland
27:58
15
Dania Vos
Zaanland
28:07
16
Isabel Vicente
Zaandam
28:07
17
Patricia Rodrigues
Koog aan de Zaan
28:15
18
Paula Bruyn
Koog aan de Zaan
28:27
19
Sanne van der Pal
Zaandijk
30:03
20
Marianne Steehouwer
Zaandam
31:12
21
Corry Fris-Meijer
Zaanland
31:21
22
Mia de Roo
Zaanland
31:53
23
Dieuwke de Haan
Zaandam
39:51
24
Petra Spann
Zaandam
39:51
25
Marjolein de Heer
Zaandam
40:13
M5KM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
16:33
2
John Duinmeijer
DEM
18:02
3
Sietse van der Pal
Zaanland
18:59
4
Edwin Visser
Zaandam
19:49
5
Marcoen Beeks
Zaanland
20:27
6
Jimmy Meerhoff
Koog aan de Zaan
20:35
7
Alex Bouwmeester
Zaanland
20:52
8
Mark Scheijde
Zaanland
20:54
9
Hans van Urk
Zaanland
20:56
10
Martijn van den Ende
Purmerend
21:19
11
Jeffrey Stuijt
Zaanland
21:38
12
Peter Rogge
NEA Volharding
21:54
13
Harry Timmerman
Zaanland
22:00
14
Michiel Richards
Zaanland
22:13
15
Han Stiekema
Heemskerk
22:13
16
Leo Walraven
Zaandijk
22:21
17
Jeroen Brendeke
Zaanland
23:05
18
Lennart Dreier
Assendelft
23:06
19
Ron Cadenau
Zaanland
23:14
20
Oscar de Gauw
Zaanland
23:21
21
Jannes
Lycurgus
23:31
22
Maik Nieuwenhuis
Zaanland
23:40
23
Hendrik
Lycurgus
24:24
24
Dennis Glas
Zaanland
24:44
25
Patrick van Amstel
Zaanland
24:50
26
Mike Alders
Zaanland
24:56
27
Lourens Koopman
Assendelft
25:18
28
Lex Hendrikse
Westzaan
25:20
29
Rocco Bruyn
Koog aan de Zaan
25:52
30
Ivar Knopperts
Zaanland
25:55
31
Arjan van Diepen
Zaanland
26:00
32
Julio Mengod de man
Zaanland
26:04
33
Hendrik Lens
Lycurgus
27:05
34
Ruud Nieuwenhuis
AV Badhoevedorp
27:25
35
Jan Fris
Zaanland
27:31
36
Piet van der Pal
Zaanland
27:37
37
Ruud de Goede
Zaanland
28:00
38
Ko Halff
Wormer
28:18
39
Cor Bobeldijk
Beverwijk
28:47
40
Cees Buijs
Koog aan de Zaan
29:09
41
Jeroen Glebbeek
Zaanland
30:05
42
Gerrit den Brave
Krommenie
30:07
43
Startnummer 11
31:00
44
Rikus Bijvoet
Zaanland
31:18
45
Hans de Roo
Zaanland
32:02
46
Jan Stolp
Zaandam
32:04
47
David de Jong
Zaandam
34:59
48
Marthijn Bakker
Zaanland
35:09
49
Gerard Klein
Zaandam
35:50
50
Startnummer 142
35:50
51
Wim Roozendaal
Amstelveen
36:23
52
Martin de Goede
Hoofddorp
36:30
53
Hans Rep
Zaanland
36:56
54
Piet Glas
Zaanland
57:09
www.uitslagen.nl
23-06-2019 13:29