Uitslagenlijst BandenMaat Driedorpenloop

Kortenhoef - Zondag 2 juni 2019

J-8, THUIZBIJKIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurens Bijlard
Andere school
5:41
5:41
2
Luuk Schaap
St. Antoniusschool
6:22
6:22
3
Liam Meijer
St. Antoniusschool
6:31
6:29
4
Duuk van Dongen
Curtevenneschool
6:36
6:34
5
David Bilstra
Curtevenneschool
6:38
6:36
6
Lex Laveber
Kortenhoef
6:43
6:42
7
Hugo Bakker
Andere school
6:44
6:43
8
Kiek Fecken
St. Antoniusschool
6:45
6:43
9
Rafa Langendonk
Curtevenneschool
6:47
6:46
10
Wessel van Diermen
St. Antoniusschool
6:48
6:47
11
Jens Gombert
ThuizBij
7:08
7:06
12
Jasper van Hek
Andere school
7:09
7:08
13
Salman van Osch
ThuizBij
7:10
7:10
14
Rafa√ęl Mensen
ThuizBij
7:10
7:08
15
Teun v/d Laan
ThuizBij
7:13
7:09
16
Felix de Gou
ThuizBij
7:15
7:13
17
Seb Fecken
ThuizBij
7:19
7:17
18
Vasco Wessels
Soest
7:21
7:20
19
Tygo ten Bosch
De Regenboogschool
7:22
7:21
20
Mels Geerling
ThuizBij
7:22
7:20
21
Mats Hoevers
Kortenhoef
7:24
7:22
22
Daniel Vermue
Curtevenneschool
7:28
7:26
23
Bram van der Horst
De Regenboogschool
7:33
7:28
24
Nathan Abudu
St. Antoniusschool
7:34
7:33
25
Thijs van Braam
ThuizBij
8:09
8:06
26
Benjamin Kostense
Hilversum
8:13
8:12
27
Jort Gombert
ThuizBij
8:14
8:13
28
Doris Schaap
ThuizBij
8:16
8:13
29
Bram Bunders
ThuizBij
8:17
8:14
30
Thijmen Snel
De Regenboogschool
8:20
8:17
31
Kick Geerling
ThuizBij
8:25
8:22
32
Nils Andriessen
St. Antoniusschool
8:32
8:32
33
Toine Molenaar
St. Antoniusschool
8:35
8:34
34
Yvan Verdurmen
St. Antoniusschool
8:37
8:36
35
Ties Hagen
De Regenboogschool
8:40
8:38
36
Adam Brederveld
Curtevenneschool
8:48
8:42
37
Maxmilian van der Ree
De Regenboogschool
8:52
8:47
38
Aiden van Willigenburg
Hilversum
8:52
8:49
39
Gijs Remmer
De Regenboogschool
8:53
8:49
40
Sam de Blok
De Regenboogschool
8:53
8:50
41
Fabian Koutstaal
Andere school
9:27
9:21
42
Kady Verdurmen
Kortenhoef
9:42
9:38
43
Luke van Klaveren
De Regenboogschool
9:43
9:38
44
Alexander Zakharov
St. Antoniusschool
9:54
9:51
45
Jayden Teixeira Pereira
ThuizBij
10:32
10:28
46
Hidde Heinen
ThuizBij
10:46
10:41
47
Sem Steenvoorden
ThuizBij
11:36
11:32
M-8, THUIZBIJKIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee van Lammeren
Almere
6:06
6:06
2
Evi Vreugdenhil
Andere school
6:36
6:35
3
Rosalie de Leeuw
ThuizBij
6:43
6:42
4
Philana van Osch
ThuizBij
7:37
7:35
5
Tess Laveber
Kortenhoef
7:43
7:43
6
Hasse Mobron
St. Antoniusschool
7:56
7:54
7
Lotte ten Bosch
De Regenboogschool
8:04
7:59
8
Mila Schouten
ThuizBij
8:23
8:16
9
Evi Withake
ThuizBij
8:29
8:25
10
Mirthe Doornekamp
ThuizBij
8:29
8:26
11
Megan van Bemmelen
Mr J Terpstraschool
9:26
9:25
12
Aurelia van der Ree
De Regenboogschool
9:34
9:29
13
Jade Koopman
ThuizBij
9:44
9:39
14
Jinthe Snel
De Regenboogschool
9:56
9:56
15
Lotte Hardy
ThuizBij
9:59
9:53
16
Esther Aalberts
De Regenboogschool
10:06
10:03
17
Rosalie Leeflang
ThuizBij
10:06
10:04
18
Gwenn van Renes
ThuizBij
10:09
10:06
19
Sabine GabriŽl
St. Antoniusschool
10:16
10:13
20
Yindee Hua Li de Leeuw
ThuizBij
10:16
10:13
21
Tess Woppenkamp
ThuizBij
10:25
10:18
22
Charlotte de Zwaan
St. Antoniusschool
10:28
10:25
23
Julia Brederveld
Curtevenneschool
10:47
10:41
J9-12, THUIZBIJKIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thom Timmerman
De Regenboogschool
5:00
5:00
2
Jesse Bosch
De Regenboogschool
5:25
5:24
3
Sam Vreugdenhil
Andere school
5:32
5:32
4
Jack de Groot
Curtevenneschool
5:33
5:32
5
Niek van Braam
ThuizBij
5:46
5:43
6
Storm Muilwijk
BandenMaat
5:47
5:45
7
Thibaut Mensen
ThuizBij
5:47
5:44
8
Mats Wierda
St. Antoniusschool
5:53
5:53
9
Jesse Nieuwenhuisen
Almere
5:54
5:54
10
Bart Timmerman
De Regenboogschool
6:05
6:02
11
David Verbruggen
De Regenboogschool
6:07
6:05
12
Jesse Schaap
St. Antoniusschool
6:08
6:02
13
Robin Alberts
ThuizBij
6:17
6:15
14
Mats Bax
Andere school
6:21
6:18
15
Koen de Graaff
Kortenhoef
6:23
6:22
16
Finn van Rennes
De Regenboogschool
6:26
6:26
17
Tijs Spaan
Andere school
6:28
6:26
18
Quinthen Wessels
Soest
6:38
6:37
19
Stijn Blok
Hilversum
6:40
6:40
20
Jesper Andriessen
St. Antoniusschool
6:41
6:41
21
Thomas Vermue
Curtevenneschool
6:44
6:43
22
Dean van der Lelie
De Regenboogschool
6:49
6:48
23
Diederik La Rose
De Regenboogschool
7:06
7:04
24
Rens Visser
Curtevenneschool
7:12
7:11
25
Neill van Bemmelen
Mr J Terpstraschool
7:24
7:23
26
Emanuel Woudstra
Andere school
7:42
7:38
27
Thijs Hoogendoorn
Kortenhoef
7:45
7:45
28
Jurre Hoogendoorn
Kortenhoef
7:48
7:48
29
Destiny Koolen
ThuizBij
8:13
8:10
30
Maxim van Alphen
Andere school
8:27
8:27
31
Kyan Verdurmen
St. Antoniusschool
8:45
8:45
M9-12, THUIZBIJKIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aniek van Rijn
Joseph Lokinschool
5:37
5:36
2
Anna Bilstra
Curtevenneschool
5:39
5:39
3
Eva van Lammeren
Almere
5:54
5:53
4
Roos Valkering
ThuizBij
6:53
6:52
5
Lucy Hendriks
Kortenhoef
7:15
7:13
6
Ksenia Zakharova
St. Antoniusschool
7:37
7:34
7
Marit Sandberg
ThuizBij
7:52
7:51
8
Fiene Smit
De Regenboogschool
7:53
7:49
9
LoÔcq Koutstaal
Andere school
9:43
9:43
MAN4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Schouten
Weesp
16:12
16:09
2
Max Hildebrand
Hilversum
17:03
17:02
3
Reinier van Dijken
Geldermalsen
17:19
17:19
4
Michiel Brederveld
's-Graveland
18:48
18:40
5
Sam de Jong
Zegveld
19:58
19:55
6
Eric de Maar
Hilversum
20:18
20:09
7
Mathijs Bakker
Andere school
20:24
20:23
8
Eduard de gou
St. Vitusschool
20:37
20:26
9
Rick van Rijn
Ankeveen
21:28
21:20
10
Eelco de Bruin
Loosdrecht
21:43
21:38
11
Tijn Eussen
BandenMaat
22:21
22:12
12
Wim Schaap
Kortenhoef
22:46
22:46
13
Robin Addink
Hilversum
23:47
23:42
14
Marc van Veen
Hilversum
25:08
24:59
15
Jan Verbruggen
's-Graveland
25:52
25:38
16
Jan w Bloeme
Hilversum
28:13
27:47
17
Davey Bosch
Amsterdam
29:33
29:11
18
Arturs Taurins
Hoogvliet Rotterdam
30:25
30:21
19
Jan De Wachter
Sint-Katelijne-Waver
36:40
36:20
VRW4, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzet Doornheim
Loenen aan de Vecht
18:33
18:32
2
Kim van Loenen
Kortenhoef
21:23
21:23
3
Isabella de Bruin
Loosdrecht
21:43
21:39
4
Franca Koutstaal
Andere school
21:54
21:49
5
Gabriella van Wasbeek
Hilversum
21:55
21:50
6
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
22:07
22:04
7
Anneke Krans
Hilversum
23:57
23:57
8
Fleur van den Broek
Kortenhoef
24:25
24:17
9
Linda Vermeren
Hilversum
24:32
24:28
10
Helen de Graaff
Kortenhoef
25:17
25:15
11
Rachel Verbruggen
's-Graveland
25:29
25:15
12
Lisanne Ebbelaar
BandenMaat
26:16
26:00
13
Roos Peek
Utrecht
26:45
26:25
14
Karin Fluit
Kortenhoef
26:59
26:44
15
Gabrielle Krebbers
Hilversum
27:26
27:10
16
Roos van Rijn
Kortenhoef
27:34
27:20
17
Iris Brug
Kortenhoef
28:14
28:02
18
Lieneke Plas
Hilversum
28:21
27:55
19
Floor van Rijn
Hilversum
28:43
28:43
20
Mariska Stomphorst
Hilversum
28:55
28:42
21
Anna Bencivinni
Kortenhoef
30:48
30:27
22
Jolanda Morel
Amstelveen
32:36
32:10
23
Hanne De Wachter
Hilversum
36:39
36:19
24
Ellenroos Brucker
Amstelveen
37:31
37:13
MAN7, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
25:00
24:59
2
Lars van Huisstede
Kortenhoef
25:32
25:30
3
Mark Hilberts
Nederhorst den Berg
26:04
26:02
4
Gert-Jan Halleen
Hilversum
26:17
26:13
5
Dave Mazzavillani
Hilversum
27:07
27:06
6
Bas Keijser
Loosdrecht
27:21
27:20
7
Eric Christiaan
Houten
27:27
27:25
8
Roy van den Broek
BandenMaat
29:41
29:32
9
Martin Duikersloot
Nederhorst den Berg
30:05
30:03
10
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
30:32
30:26
11
Marcel Schaper
Nederhorst den Berg
30:48
30:44
12
Frank Fluit
Kortenhoef
30:54
30:48
13
Jaap Fluit
Kortenhoef
31:15
31:10
14
Simon Polman
Kortenhoef
31:22
31:21
15
Fons Hijkoop
Kortenhoef
31:39
31:30
16
Marcel Tielen
Hilversum
32:00
32:00
17
Hennie Duikersloot
Nederhorst den Berg
34:01
33:58
18
Marc Janssen
Amsterdam
34:11
33:44
19
Harm Steijn
Ermelo
34:23
34:00
20
Siebe Roelofsen
Kortenhoef
34:25
34:08
21
Sam van Diemen
Kortenhoef
34:32
34:16
22
Rutger Westgeest
Hilversum
35:59
35:33
23
Andnes Polman
Kortenhoef
36:15
35:40
24
Sjoerd Korspershoek
Ankeveen
36:20
36:19
25
Hans OostindiŽn
Baarn
36:37
36:37
26
Ab Faas
Sponsor
36:47
36:47
27
Robert-Jan Leven
's-Graveland
37:04
36:39
28
Jits Bakker
's-Graveland
37:10
36:46
29
David Daamen
Hilversum
37:12
37:12
30
Ruben Pufflijk
Assendelft
37:13
36:53
31
Thijs Hoefnagels
Den Dungen
37:29
37:11
32
Roger Conradi
Hilversum
37:33
37:07
33
Edwin Westgeest
Hilversum
37:44
37:44
34
Tijn Brons
Kortenhoef
37:50
37:34
35
Robin Laveber
Kortenhoef
38:00
37:49
36
Erwin Blokker
Haarlem
38:08
37:49
37
Wim Vlaanderen
Hilversum
39:14
38:58
38
John Gang
Hollandsche Rading
39:43
39:34
39
Noud Bakker
's-Graveland
40:18
39:53
40
Wietse Bakker
's-Graveland
40:19
39:53
41
Ruud van den Broek
BandenMaat
40:37
40:25
42
Rob van der Helm
Wateringen
40:44
40:35
43
Louk Welter
Loosdrecht
40:50
40:28
44
Alex de Groot
Hilversum
41:12
40:59
45
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
41:27
41:06
46
Hiddo de Boer
Utrecht
42:04
41:53
47
Johan Smit
Kortenhoef
42:32
42:08
48
Harold Gouverneur
Almere
42:46
42:17
49
Paul Clazing
Kortenhoef
42:51
42:30
50
Jan Verbruggen
's-Graveland
42:51
42:31
51
Jonathan Verheul
Andere school
44:10
43:39
52
Dennis van Giessen
Kortenhoef
44:11
43:49
53
Bart Bax
Aalsmeer
44:32
44:17
54
Pajak Krzyzyk
Waardenburg
45:51
45:24
55
Ton ten veldhuis
Sponsor
46:36
46:13
56
Julian van Ogtrop
Bussum
46:51
46:24
57
Gert-Jan Dokter
Amstelveen
49:15
48:49
58
M. van Iterson
BandenMaat
49:30
49:01
VRW7, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monica Maydock
Hilversum
26:50
26:50
2
Birgit Kramer
Hilversum
28:34
28:34
3
DaniŽlle Niesing
Hilversum
30:27
30:21
4
Joan Kemp
Kortenhoef
33:19
32:56
5
Gema Sartorio
34:30
34:14
6
Ingrid van Henten
Hilversum
35:51
35:43
7
Lia Huisman
Hilversum
36:05
35:53
8
Michelle Willard
Hilversum
36:17
36:09
9
Sianne van Rhee
Rotterdam
36:21
36:07
10
Anke Andriessen
Kortenhoef
36:43
36:26
11
Lidwien Duikersloot
Loosdrecht
37:02
36:58
12
Joy Baniqued
Baarn
37:29
37:29
13
Danielle Klok
Kortenhoef
37:38
37:20
14
Jacquelien Kamman
Hilversum
37:40
37:29
15
Suzan Stougie-Jonkheer
Kortenhoef
37:47
37:34
16
Gwenda Albus
Hilversum
38:25
38:04
17
Jentina vh Nederend
Hilversum
39:14
38:58
18
Linda Tuithof
's-Graveland
40:00
39:53
19
Sandra de Bree
Kortenhoef
40:37
40:17
20
Jantiene van Poppel
Den Dungen
40:38
40:20
21
Sandra de Potter
Loosdrecht
41:08
40:56
22
Roos van Neste
Haarlem
41:19
41:18
23
Roosmarijn de Wit
Kortenhoef
41:42
41:18
24
Farrah de Groot-Stam
Hilversum
41:58
41:39
25
Laura van Weenen
Hilversum
42:45
42:25
26
Sabine Welle
Loosdrecht
42:48
42:28
27
Claudia van Brummelen
Kortenhoef
42:50
42:29
28
Nathalie Petri
Hilversum
43:04
42:48
29
Roos Marinissen
Rotterdam
43:05
42:55
30
Miranda Siekman
Kortenhoef
43:05
42:44
31
Ilona Struik
Hilversum
43:34
43:12
32
Dorothť Joosen
Ankeveen
43:50
43:27
33
Jeanette van der Laan
Kortenhoef
45:54
45:30
34
Josien van Wijk
Aalsmeer
46:02
45:47
35
Astrid Jans
Kortenhoef
46:16
45:54
36
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
47:35
47:09
37
Patricia Heijmans-Klebach
Diemen
47:36
47:21
38
Jannemiek Dales
Bussum
48:03
47:42
39
Mei-Wen Oolgaard
Zeist
50:15
49:46
40
Martine de Jong
Nieuwegein
50:15
49:46
41
Kim Schimmel
Bussum
52:22
51:54
MAN12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ernst-Jan Hasselhoff
BandenMaat
46:21
46:21
2
Rick Cornelissen
Hilversum
47:20
47:18
3
Arnoud Bijlsma
BandenMaat
48:00
47:59
4
Frank van Voortst
Hilversum
49:36
49:32
5
Wiepke Koopmans
Hilversum
49:45
49:42
6
Thiemo Willard
Bussum
49:47
49:42
7
Edwin van der Heijden
Hilversum
51:31
51:31
8
Peter Dreijling
Kortenhoef
52:58
52:55
9
Marvin Puijk
Hilversum
53:29
53:24
10
Michiel Sanders
Sponsor
53:32
53:27
11
Raimon Knip
Kortenhoef
53:42
53:41
12
Cor Vonk
Amsterdam
53:48
53:40
13
Koos Quak
Laren Nh
54:21
54:19
14
Richard van Dijk
Utrecht
54:28
54:21
15
Maarten Snel
Kortenhoef
54:54
54:48
16
Alex van der Horst
BandenMaat
56:37
56:35
17
Koen van Rhee
Amsterdam
56:56
56:42
18
Andre Pont
Voorschoten
57:23
57:10
19
Edwin Kos
Hilversum
57:46
57:44
20
Ivo Troost
Amsterdam
59:48
59:43
21
Rob van Breukelen
Vleuten
59:49
59:43
22
Rob Huisman
Hilversum
59:49
59:38
23
Jos Broekhuis
Hilversum
59:50
59:45
24
Arnold den Ouden
Hilversum
59:57
59:50
25
Bas Pont
Leidschendam
1:00:08
59:54
26
Victor van der Hulst
Bussum
1:00:29
1:00:21
27
Ron Stam
Zeist
1:00:33
1:00:31
28
Hugo van Leeuwen
Naarden
1:00:40
1:00:30
29
Alwin Niesing
Hilversum
1:00:44
1:00:26
30
Richard Dekker
Almere
1:00:48
1:00:45
31
Alphons van de Heisteeg
Apeldoorn
1:01:33
1:01:26
32
Daan de Jonge
Hilversum
1:01:34
1:01:25
33
Olivier Goetheer
Loosdrecht
1:02:16
1:02:16
34
Martien Slagt
Hilversum
1:02:43
1:02:31
35
Vincent Timmer
Hilversum
1:02:55
1:02:46
36
Ali Akbari
Blaricum
1:03:06
1:02:42
37
Marcel Heijmans
Diemen
1:03:19
1:03:06
38
Paul Kalsbeek
's-Gravenhage
1:03:25
1:03:15
39
Wessel Berkman
Naarden
1:03:54
1:03:51
40
Jan Huizers
BandenMaat
1:04:17
1:04:03
41
Wim ten Bosch
BandenMaat
1:04:17
1:04:06
42
Richard Hardy
Kortenhoef
1:04:26
1:04:03
43
Huiber van der Scheen
Hilversum
1:04:43
1:04:38
44
Paul Heijmering
Hilversum
1:05:31
1:05:14
45
Klaas Holwerda
Eemnes
1:05:35
1:05:29
46
Maarten de Graaff
Kortenhoef
1:05:54
1:05:52
47
Jan-Paul van Term
Hilversum
1:06:02
1:05:49
48
Paul H Markus
Loosdrecht
1:06:06
1:06:02
49
John van het Schip
Almere
1:06:15
1:05:57
50
Lambert Morsink
Weesp
1:06:45
1:06:45
51
Herman Blankenberg
BandenMaat
1:06:58
1:06:47
52
Henk Pothoven
Nijkerk Gld
1:07:11
1:07:03
53
Remco Webeke
Loosdrecht
1:07:27
1:07:19
54
DaniŽl Goris
Kortenhoef
1:07:55
1:07:31
55
Xander Vink
Hilversum
1:08:19
1:08:08
56
Erwin Woppenkamp
Kortenhoef
1:08:27
1:08:22
57
Calvin Groot
Naarden
1:09:00
1:08:48
58
Freek Bramer
Hilversum
1:09:38
1:09:20
59
Arno Bos
Almere
1:09:38
1:09:19
60
Roland Kooiman
Edam
1:09:56
1:09:46
61
Lieuwe Haanstra
Bussum
1:10:15
1:10:10
62
Gerrit van Doorn
Kortenhoef
1:11:16
1:11:07
63
Wilco Brouwer
Hilversum
1:11:31
1:11:15
64
DaniŽl de Booij
Hilversum
1:11:33
1:11:22
65
Iwan Hendriks
's-Graveland
1:12:44
1:12:22
66
Martijn de Bruin
BandenMaat
1:12:50
1:12:28
67
Patrick Landman
's-Graveland
1:13:34
1:13:26
68
Simon Burdon
Kortenhoef
1:13:41
1:13:32
69
Stefan Krans
BandenMaat
1:13:45
1:13:22
70
Henk Huibers
Kortenhoef
1:14:16
1:13:45
71
Rutwin Goris
Kortenhoef
1:14:29
1:14:05
72
Marc Groen
Alphen aan den Rijn
1:14:54
1:14:42
73
Wouter Petersen
Kortenhoef
1:15:42
1:15:27
74
Jan Quak
Utrecht
1:16:50
1:16:42
75
Michel Sanchez
Hilversum
1:17:25
1:16:53
76
Andre de Meulder
Hilversum
1:18:32
1:18:04
77
Robert Broers
Heythuysen
1:18:39
1:18:18
78
Edwin Gude
BandenMaat
1:20:00
1:19:31
79
Erik van Trommel
BandenMaat
1:20:00
1:19:50
80
George de Groot
BandenMaat
1:20:12
1:19:50
81
Ton Janmaat
BandenMaat
1:21:13
1:20:43
82
Piet Verlaan
Hilversum
1:21:32
1:21:25
83
Ben Morsch
Huizen
1:22:17
1:21:54
84
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
1:24:14
1:23:43
85
Jan de Kloet
Kortenhoef
1:24:51
1:24:26
86
Otto Wijma
Muiden
1:25:59
1:25:42
87
Boudewijn Vervoort
Kortenhoef
1:28:20
1:27:47
88
Daniel Wijma
Naarden
1:31:59
1:31:49
89
Marco den Breejen
Almere
1:32:34
1:32:16
90
Alfred Halberstadt
Nieuwegein
1:34:02
1:33:30
91
Wilco Bruinsma
Almere
1:34:38
1:34:20
VRW12, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sonja Berkman
Naarden
53:51
53:48
2
Irma de Leeuw
Hilversum
1:01:17
1:01:05
3
Anita van Nijen
Emmeloord
1:02:26
1:02:04
4
Rianne Snel
IJsselstein Ut
1:03:06
1:03:03
5
Esther luijer van Rooijen
Kortenhoef
1:03:13
1:03:11
6
Elsie Lindeboom
Almere
1:06:15
1:05:58
7
Corien van Andel
Hilversum
1:07:31
1:07:27
8
Mariska van Wengen
Kortenhoef
1:08:15
1:08:10
9
Petra Eussen
BandenMaat
1:08:21
1:08:11
10
Trea den Boef
Amsterdam
1:09:15
1:09:07
11
Goshi Dybicz
Waardenburg
1:11:20
1:10:53
12
Hilde van Riel
Utrecht
1:12:59
1:12:52
13
Annemiek van der Jagt
Hilversum
1:13:01
1:12:50
14
Mickie Schoch
's-Gravenhage
1:14:09
1:13:59
15
Yvonne Driessen
BandenMaat
1:16:20
1:15:50
16
Denise Zonneveld
Hilversum
1:17:26
1:16:54
17
Ursula Broers
Heythuysen
1:18:40
1:18:18
18
Yvonne Langhorst
Hilversum
1:19:34
1:19:08
19
Mireille Doornekamp
BandenMaat
1:20:00
1:19:50
20
Ellen Pufflijk
Assendelft
1:21:25
1:21:05
21
Jill Dittmar
Andere school
1:21:28
1:21:08
22
Maartje van Poppel
Kortenhoef
1:30:19
1:30:00
23
Nadia Kross
Amsterdam
1:30:19
1:30:00
24
Kippie de Haan
Almere
1:32:34
1:32:16
25
Maria Thon
Hilversum
1:32:41
1:32:12
www.uitslagen.nl
05-06-2019 22:02