Uitslagenlijst Van Goghloop Zundert

Zundert - Zaterdag 1 juni 2019

M-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naud van den Eynden
Zundert
2:23
2:23
2
Timme Vloedgraven
Rijsbergen
2:26
2:26
3
Wes van Oorschot
Zundert
2:32
2:32
4
Thomas Boomaerts
Sprundel
2:35
2:35
5
Mathijs van Tichelt
Zundert
2:40
2:40
6
Julian van Dongen
Zundert
3:02
3:02
7
Pjotr Raats
Zundert
3:11
3:11
8
Jesse Nauta
Wernhout
3:21
3:21
9
Abel van der Meulen
Zundert
3:43
3:43
10
Lukas van Zon
Achtmaal
4:10
4:10
11
Fynn Kleijn
Zundert
4:27
4:27
12
Troj Raats
Zundert
4:29
4:29
V-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze Vriends
Achtmaal
2:40
2:40
2
Jill van der Pauw
Zundert
2:43
2:43
3
Pepa Hermus
Fortius
2:51
2:51
4
Marley van Hasselt
Zundert
3:00
3:00
5
Noa Nauta
Wernhout
3:21
3:21
6
Jot Mutsters
Zundert
3:21
3:21
M6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stef Lensen
Cifla
2:03
2:03
2
Mike van der Borst
Rijsbergen
2:06
2:06
3
Bart Zagers
Zundert
2:47
2:47
4
Jeck de Wolf
Roosendaal
2:53
2:53
5
Milan de Vries
Zundert
3:14
3:14
V6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanne Straver
DJA
2:13
2:13
2
Sofie Zagers
Zundert
2:22
2:22
3
Nynke v.d. Nouweland
Zundert
2:22
2:22
4
Yaral Farhouni
Zundert
2:31
2:31
5
Mette Hanegraaf
Zundert
2:31
2:31
6
Hannah Broos
Zundert
2:36
2:36
7
Hanna de Jager
Etten-Leur
2:44
2:44
8
Sylke gommers
Klein Zundert
2:55
2:55
9
Jolien van Dongen
Zundert
2:56
2:56
10
Julia Mathijssen
Zundert
3:16
3:16
M7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart de Bont
Sprundel
4:13
4:13
2
Leon Michielsen
Minderhout
4:23
4:23
3
Tim van de Sande
Schijf
4:34
4:34
4
Thijs Verpalen
Zundert
4:41
4:41
V7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Pelkmans
Sprint
4:11
4:11
2
Suze noorden
Zundert
4:18
4:18
3
Floor Vloedgraven
DJA
4:27
4:27
4
Lola Verpalen
Zundert
4:37
4:37
5
Aukje van Opstal
DJA
5:11
5:11
6
Lisa Verpalen
Zundert
5:13
5:13
7
Niene Stolk
Zundert
5:37
5:37
8
Joselijn Aarts
Zundert
5:48
5:48
M8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Lensen
Cifla
3:44
3:44
2
Thom Pelkmans
Sprint
3:58
3:58
3
Louis Michielsen
Minderhout
4:09
4:09
4
Kas Graumans
Rijsbergen
4:10
4:10
5
Huub Bastiaensen
DJA
4:19
4:19
6
Matz Hanegraaf
Zundert
4:33
4:33
7
Jarno Boomaerts
Sprundel
5:08
5:08
8
Teun Zopfi
DJA
5:13
5:13
9
Thomas van der spek
Etten-Leur
5:36
5:36
10
David de Jager
Etten-Leur
5:39
5:39
V8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizzy van der Borst
DJA
4:11
4:11
2
Tula Hermus
Fortius
4:14
4:14
3
Maud Koelman
Zundert
4:25
4:25
4
Fien Zopfi
DJA
4:33
4:33
5
Jolene de Wolf
Roosendaal
5:02
5:02
6
Naomi geus
Zundert
5:23
5:23
7
Anne Lambregts
Zundert
5:23
5:23
M9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cis Bevers
Brecht
3:44
3:44
2
Jona Lambregts
Zundert
3:47
3:47
3
Lucas Huijsmans
DJA
4:05
4:05
4
Teun Verpalen
DJA
4:07
4:07
5
Raff Jongenelen
Zundert
4:21
4:21
6
Jurre Herijgers
DJA
4:23
4:23
7
Thijmen Broos
Zundert
4:30
4:30
8
Lucas Boomaerts
Sprundel
4:36
4:36
9
Nathan de Groot
DJA
4:41
4:41
10
Lucas de Jager
Etten-Leur
4:46
4:46
V9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke noorden
Zundert
3:49
3:49
2
Rone Bevers
Loenhout
4:19
4:19
3
Floor van Dongen
DJA
4:24
4:24
4
Dieke Straver
DJA
4:34
4:34
5
Annelot Aarts
Zundert
4:36
4:36
6
Evy van de Sande
Schijf
4:55
4:55
7
Loes Zopfi
DJA
6:00
6:00
M1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axl Hermans
Westmalle
3:31
2
Bram van Dongen
DJA
3:41
3
Timo Vriends
Achtmaal
4:19
4
Wouter Jansen
Wernhout
4:37
V1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Novi Hermus
Fortius
3:47
2
Lotte van Dessel
DJA
3:52
3
Yara Prinsen
Etten-Leur
4:03
4
Eva Gommers
Zundert
4:27
5
Anoushka Voeten
Zundert
4:45
6
Manon Boomaerts
Zundert
5:20
MTRIM, 2.5 KILOMETER P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Louis van Oorschot
DJA
10:00
9:59
2
Daan Vermeeren
DJA
10:28
10:25
3
Evert Jan Foppen
DJA
10:53
10:49
4
Jens De bruyn
Wuustwezel
10:54
10:48
5
Aiden Dictus
DJA
10:58
10:57
6
Aaron Vergauwen
Klein Zundert
12:43
12:39
7
Cis Bevers
Brecht
12:59
12:55
VTRIM, 2.5 KILOMETER P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Indy Boomaerts
Zundert
10:46
10:45
2
Christel Schalk
Rijsbergen
11:48
11:46
3
Yasmine De bruyn
Wuustwezel
12:15
12:09
4
Rune Bevers
Loenhout
13:01
12:57
5
Lindsey van Batenburg
THOR
13:48
13:45
MTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergauwen
Klein Zundert
17:01
17:00
2
Marc Franken
Breda
17:33
17:31
3
Van Looveren Bert
Loenhout
18:03
18:01
4
Berry
Breda
18:28
18:27
5
Twan Zopfi
DJA
19:15
19:13
6
Tom Giesbergen
Teteringen
19:31
19:26
7
Peter Goos
Rijsbergen
19:57
19:55
8
Jaap Kleijnendorst
Hendrik-Ido-Ambacht
19:59
19:56
9
Pieter de Jongh
DJA
20:26
20:25
10
Matthijs Kenis
Klein Zundert
20:28
20:25
11
Hans Brouwers
Loopgroep Aart Stigter
21:04
21:01
12
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
21:49
21:46
13
Frank van Aert
Achtmaal
21:49
21:47
14
Ferre Vanderhallen
Minderhout
22:02
22:00
15
Paul Mol
Etten-Leur
22:42
22:35
16
Karel de Vooght
Wernhout
22:45
22:36
17
Bertus van Ginneken
Zundert
22:53
22:49
18
Toine Dingemans
Zundert
23:01
22:56
19
Pascal Zon
Achtmaal
23:16
23:12
20
Johan monden
Etten-Leur
23:33
23:28
21
Jack Wasser
Sprint
23:39
23:35
22
Andre Suijkerbuijk
Rijsbergen
23:48
23:42
23
Guido de Vooght
Zundert
24:01
23:52
24
Wim van Haperen
Road Runners Etten-Leur
24:02
23:57
25
Robert Giesbergen
Teteringen
24:38
24:33
26
Rene de Vries
Breda
25:02
24:58
27
Christiaan van der Vlugt
Bergen op Zoom
25:17
25:10
28
Johan Vergauwen
Klein Zundert
25:19
25:15
29
Edwin Bavoloop
Breda
25:35
25:26
30
Jos Willemsen
Zundert
25:54
25:44
31
Edwin Bruinsma
Friesland
25:57
25:47
32
Cees van Opstal
Wernhout
26:14
26:11
33
Kees Faes
Prinsenbeek
26:24
26:21
34
Robert Bavoloop
Rijsbergen
26:26
26:18
35
Jochem van den Heuvel
Breda
27:27
27:18
36
Peter van der Graaf
Halsteren
27:30
27:23
37
Rene van Batenburg
THOR
28:17
28:13
38
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
28:22
28:13
39
Paul Staps
Zundert
29:17
29:12
40
Arian Bavoloop
Rijsbergen
29:43
29:35
41
Rene Bavoloop
Rijsbergen
29:43
29:35
42
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
30:38
30:31
43
Thimo van der Mast
Breda
31:18
31:12
44
Arno Hendricks
Breda
32:43
32:34
45
Bart van den Bergh
Zundert
32:50
32:42
46
Anton Bavoloop
Rijsbergen
34:32
34:24
47
Daniel Elst
Klein Zundert
38:51
38:40
48
Henk Vriends
Zundert
41:29
41:19
VTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elvina van Koulil
Sprundel
23:12
23:10
2
Arwen Koelman-Smit
Zundert
24:27
24:20
3
Flore Meijer
Breda
24:41
24:35
4
Monica Dekker
Breda
24:53
24:49
5
Linda Gommers
Zundert
24:57
24:52
6
Carina Visser
Energie
26:58
26:51
7
Sasja Janssen
Dordrecht
27:09
27:06
8
Kristel van Oorschot
Zundert
27:11
27:03
9
Romy Brouwer
Nijmegen
27:28
27:25
10
Jolanda Peeters
Zundert
27:54
27:47
11
Agnetha van Gils
Sprint
28:03
27:58
12
Wirna van Gastel
Zundert
29:23
29:16
13
Carla Faes
Tilburg
29:44
29:39
14
Demi Huijbregts
Sprundel
30:43
30:40
15
Ilse van Oijen
DJA
30:50
29:16
16
Marloes Graumans
Zundert
31:15
31:08
17
Lieke Sweep
Sprint
31:18
31:13
18
Jolanda kramers
Dordrecht
31:24
31:16
19
Nadia Peijen
Breda
31:44
31:36
20
Mary van Oostveen
Zundert
32:17
32:11
21
Rina Otto
Stampersgat
33:43
33:41
22
Esmee Braspenning
Wernhout
34:13
34:03
23
Tanya de Jong
DJA
37:39
37:36
24
Anja Braspenning
Wernhout
38:02
37:52
25
Bianca Snepvangers
Etten-Leur
38:06
38:00
26
Jade Elst
Klein Zundert
38:51
38:41
27
Marieka van de Sande
Zundert
39:18
39:11
28
Linsey van den Broek
Zundert
39:18
39:12
MSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lahsene Bouchikhi
Regio Oost-Brabant Atl
14:29
14:29
2
Thomas Vanoppen
AC Herentals
14:35
14:35
3
Thomas Cremers
Nederlandse Triathlonbond
15:09
15:09
4
Hachem Migou
Antwerp Brabo
15:10
15:10
5
Jorrit Cleij
Cifla
15:25
15:25
6
Ronald Cockx
DJA
15:31
15:31
7
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
16:02
16:02
8
Julien Calandreau
Antwerp Brabo
16:04
16:04
9
Kavi Kevin
KAC Vilvoorde
16:23
16:22
10
Nick Jansen
DJA
16:33
16:33
11
William Webster
GVAC
16:42
16:40
12
Roel Spierings
DAK
17:17
17:16
13
Henk Ruijssenaars
leerop
17:43
17:42
14
Jonas van Oosterbosch
AC Herentals
17:45
17:42
15
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
18:33
18:31
16
Thomas Crul
Road Runners Etten-Leur
18:37
18:36
17
Mohamed El Boutaybi
Antwerp Brabo
19:42
19:41
18
Sam Schrauwen
DJA
21:00
20:58
19
Maxwell Bayer
Zuidwal
21:32
21:32
M35, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamal Boussattati
Antwerp Brabo
16:29
16:28
M40, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Twan Lensen
Cifla
18:15
18:14
2
Steven Van Dievoet
DJA
18:41
18:40
M45, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kurt Verheyen
Arrondissement Turnhout Atletiekclu
16:16
16:15
2
Michel Mackaaij
AAV '36
20:17
20:16
M55, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eddy van Steenbergen
Gloria
19:40
19:38
VSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Luijten
Olympus '70
16:55
16:55
2
Sara Engelen
Arrondissement Turnhout Atletiekclu
18:54
18:52
3
Antse Meylaert
AV Toekomst
19:25
19:24
4
Sanne van Helmond
Sprint
20:10
20:08
5
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
20:11
20:10
6
Daphne van zandvoort
DAK
20:22
20:21
7
Robin van leijsen
Prins Hendrik
21:38
21:36
8
Anouk Boomaerts
DJA
22:15
22:14
9
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
23:35
23:33
10
Ellen Verdaasdonk
DJA
24:01
23:58
11
Sophie Kenis
DJA
26:10
26:07
V35, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tine Diels
Arrondissement Turnhout Atletiekclu
19:03
19:02
V40, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corina van Koulil
Road Runners Etten-Leur
21:51
21:49
V50, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Roest
Groene Ster
31:15
31:09
V60, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cia Smulders
Achilles
25:13
25:08
MTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gennaro de Spirt
Breda
36:26
36:24
2
Mark Hereijgers
Zundert
38:00
37:58
3
Hans Van Den Heuvel
Wuustwezel
38:15
38:13
4
Jeroen Hollebrands
Road Runners Etten-Leur
42:08
42:05
5
Johan van Rijckevorsel
Breda
42:19
42:16
6
Luc Bevers
Loenhout
42:41
42:37
7
Mark Foesenek
Klein Zundert
43:35
43:33
8
Tony van der Linden
Zwijndrecht
44:05
44:00
9
Marc Mathijssen
Zundert
44:22
44:18
10
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
44:34
44:30
11
Marius Faas
Rijsbergen
44:52
44:51
12
Rini van Gils
DJA
45:43
45:40
13
Fedde van Erk
Zundert
46:27
46:24
14
Mark Romme
Zundert
47:22
47:18
15
Jeroen de Lange
Barendrecht
47:22
47:20
16
Paul Bastiaansen
Zundert
47:48
47:42
17
Louis Vriens
Galder
47:53
47:49
18
John Huijbregts
St. Willebrord
47:55
47:54
19
Kenneth Oppermans
Breda
49:17
49:13
20
Sean McKeown
Terheijden
49:52
49:50
21
Hans Vriends
Nijmegen
50:09
50:03
22
Piet Danen
Oud Gastel
50:51
50:45
23
Rik Sikkema
Rijen
50:53
50:47
24
Me Kuiper
Chaam
50:55
50:52
25
Daniel Elst
Klein Zundert
51:27
51:19
26
Peter van Oostveen
Rijsbergen
51:43
51:39
27
Walter Habraken
Breda
52:53
52:46
28
Iwan van Hasselt
Wernhout
53:08
53:04
29
Ruud Vissers
Zundert
53:16
53:14
30
Tom Vriends
Roosendaal
53:50
53:42
31
Job van Elderen
Rijen
54:17
54:11
32
Jos Vriends
Zundert
54:18
54:11
33
Ruud van Hassel
Zundert
54:19
54:16
34
Peter Gommers
Breda
54:35
54:28
35
Patrick Gommers
Klein Zundert
55:01
54:53
36
Patrick Lodders
Meer
55:01
54:53
37
Wim Geerts
Merksplas
55:36
55:29
38
Ivo van Hassel
Klein Zundert
56:11
56:08
39
Jelle Kloosterman
Ulvenhout
59:49
59:44
40
Adri van der Linden
Breda
1:05:33
1:05:25
41
Heico Overbeek
Rijsbergen
1:09:44
1:09:41
42
Gerard Radstaat
Meerkerk
1:09:51
1:09:46
VTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith GabriŽl
Klein Zundert
48:20
48:17
2
Marianne Bom
Breda
49:17
49:13
3
Julie Vermeeren
Breda
49:52
49:50
4
Sylvie Vanlaerhoven
Klein Zundert
51:46
51:43
5
Natalina Gommers
Breda
54:34
54:27
6
Shirley van Hassel
Zundert
59:27
59:25
7
Tessa de Winter
Ulvenhout
59:49
59:44
8
Selina Wijngaards
Etten-Leur
1:07:33
1:07:28
9
Suzanne Blok
Etten-Leur
1:07:33
1:07:28
10
Vera Roelands
Zundert
1:08:00
1:07:52
MSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Hartogs
DAK
31:21
31:21
2
Laurent Bierinckx
AC Herentals
32:29
32:29
3
Niels Goderi
Essense AC
32:30
32:29
4
Dave Maes
AV Toekomst
32:42
32:41
5
Ricardo SintNicolaas
Flakkee
33:57
33:55
6
Ruben Mureau
Scorpio
34:36
34:35
7
Eric Wolfert
Flakkee
36:42
36:41
8
Freek Goedhart
Flakkee
37:49
37:48
9
Thijs de Koning
DJA
39:35
39:34
10
Pieter 't hart
Essense AC
44:26
44:25
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Vink
Eindhoven Atletiek
32:50
32:49
2
Nick Jacobs
THOR
35:06
35:05
M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van der Stelt
Scorpio
34:21
34:20
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
33:30
33:30
2
Jeroen van Damme
THOR
36:11
36:10
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
37:57
37:57
M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjaak hofmans
Altena Road Runners
43:43
43:42
V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Spado
43:57
43:56
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria Vranckx
AC Herentals
41:59
41:58
www.uitslagen.nl
01-06-2019 21:07