Uitslagenlijst Remax Kneesloop Dokev

Anna Paulowna - Zaterdag 1 juni 2019

JO 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brettley Onos
1:48
2
Finn Elbertsen
1:58
3
Brenden Onos
2:27
4
Jim Oosterhuis
2:28
5
Daan Mulder
2:31
6
Tieme van Rijn
2:50
ME 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Zwarts
2:04
2
Amy Zwarts
2:07
JO 8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxx Blom
3:46
2
Siem Elbertsen
DOKEV
3:47
3
Bram Mulder
3:53
4
Lars Lubbers
DOKEV
4:05
5
Melvin Schepers
DOKEV
4:17
6
Elroy Onos
SAV
4:23
7
Jaan Hopman
4:41
8
Emiel Ruijter
DOKEV
5:02
9
Koen van t Zand
5:22
10
Leroy Borst
DOKEV
5:35
ME 8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Benten
4:30
2
Noortje van Rijn
4:46
3
Julie Weijers
4:46
4
Mila van der Logt
4:55
JO 11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Lienos
Noordkop
3:33
2
Thom Mulder
3:37
3
Kian Tiemens
3:56
4
Ruben Schepers
4:15
5
Reamon Borst
5:02
ME 11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van den Berg
DOKEV
3:39
2
Bregt Hopman
3:51
3
Delilah Hilgerink
3:53
4
Lieke Weijers
4:16
5
Maud Lubbers
4:38
6
Cassiah Hilgerink
6:00
JO 15, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
10:21
2
Ruben Leek
12:17
3
Ryan Weijers
13:13
HE16+, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Verduijn
Noordkop
10:48
2
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
11:30
3
Peranavan Balasupramaniam
DOKEV
11:34
4
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
12:26
5
Tim Buschman
12:39
DA16+, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gineke Oosterhuis
13:24
2
Marja Mulder
SV Sportlust
14:50
3
Danielle Klein
15:04
4
Nanda Mulder
DOKEV
20:22
HEREN, 7,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel van Tongerlo
NOVA
27:15
2
Tjalf Pieter Hek
SV Sportlust
28:27
3
Henk Elbertsen
DOKEV
29:22
4
Hein Veldman
29:40
5
Theo van Graven
29:49
6
Joost Zwirs
30:35
7
Jeffrey Monshouwer
30:41
8
Rene Leek
30:46
9
Jan Willem Schutte
Noordkop
31:04
10
Dennis van der Veen
31:20
11
Joost van Weelderen
31:41
12
Kurt vd Plas
DOKEV
31:45
13
Pascal van der Vendel
32:23
14
Ronald Jacobs
Noordkop
32:46
15
Dirk Abbink
33:09
16
Kees Zwirs
33:30
17
Marcel Steenvoorden
Noordkop
34:33
18
Lammert Jager
Noordkop
35:47
19
Erik
36:00
20
Piet van Woesik
36:03
21
Josef Laufenberg
Noordkop
36:16
22
Bart van Dorp
36:22
23
Maik Bosch
37:09
24
Marco Windt
37:40
25
Peter Dignum
38:20
26
Jan Elhorst
SV Sportlust
38:58
27
Martin van Benten
39:20
28
Jurre Span
DOKEV
39:22
29
Dirk Weijers
40:18
30
Hans Mulder
DOKEV
40:30
31
Peter
42:20
32
Lars Laufenberg
Noordkop
44:25
33
Aad Pancras
NOVA
45:28
DAMES, 7,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Homan
DOKEV
31:45
2
Linda Bontje-Hollander
34:11
3
Ilona Ploeger
DOKEV
34:14
4
Marianna Hoekstra
34:28
5
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
36:26
6
Claudia Geldermans
36:42
7
Rene Woutering
DOKEV
37:22
8
Danielle Mouthaan
37:40
9
Jaantha van der Meulen
DOKEV
39:31
10
Judith Gielens
TAS '82
41:36
11
Natascha Binnewijzend
42:27
12
Riet Tas
43:40
13
Martine Wilms
43:48
14
Marleen Borst
DOKEV
46:15
www.uitslagen.nl
01-06-2019 21:30