Uitslagenlijst Quintusloop

Hengelo - Zondag 26 mei 2019

KR-M, KIDSRUN EN G-AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenna Jansma
Zelhem
3:59
2
Lise Peelen
Hengelo Gld
4:25
3
Lena Wisselink
Hengelo Gld
4:33
4
Luna wolbrink
Hengelo Gld
4:46
5
Hanna van Ruiten
Zelhem
4:46
6
Kiki Derksen
Hengelo Gld
4:48
7
Evie Roozendaal
Assendelft
5:17
8
Lara Brummelman
Hengelo Gld
5:35
9
Filein Groot Landeweer
Hengelo Gld
5:47
10
Elke Brummelman
Hengelo Gld
5:59
11
Caitlin vd kieft
Hengelo Gld
6:18
12
Fien Arendsen
Hengelo Gld
6:20
13
Nova Roozendaal
Assendelft
6:22
14
Fien Uiterwaal
Westendorp
7:00
15
Karlijn Uiterwaal
Westendorp
9:47
KR-J, KIDSRUN EN G-AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris van Hal
Hengelo gld.
3:46
2
Jelle van Ruiten
Zelhem
4:08
3
Kaj Harmsen
Hengelo Gld
4:13
4
Wesley bosch
Hengelo Gld
4:41
5
Youri bosch
Hengelo Gld
4:46
6
Sil Wisselink
Hengelo Gld
5:25
JGL-M, KIDSRUN EN G-AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenna Breimer
Hengelo Gld
4:02
2
Carlijn Straatsma
Wehl
4:09
3
Meike Lahuis
Hengelo Gld
4:11
4
Amber Seubring
Zelhem
4:17
5
Fabianne Bernabela
Hengelo Gld
4:28
6
Nikki Peelen
Hengelo Gld
6:38
7
Melissa M Weerts
Hengelo Gld
6:52
JGL-J, KIDSRUN EN G-AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Greven
Doetinchem
3:23
2
Teun Steentjes
Hengelo gld.
3:38
3
Duke Peppelinkhausen
Doetinchem
3:56
4
Nouk van Wieringen
Doetinchem
4:04
5
Koen van Hal
Hengelo gld.
4:06
6
Lasse Harmsen
Hengelo Gld
4:14
G-ATL, KIDSRUN EN G-AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Silverentand
3:55
2
Maarten Groen
Apeldoorn
4:37
5K-V, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Tonden
18:59
2
Jolanda Brugman
Zutphen
20:20
3
Mariska Stege
Hengelo Gld
21:54
4
Tamara Vasilica
Nijverdal
22:48
5
Astrid Bosch
Hengelo Gld
22:59
6
Sietske van de Meer
Zutphen
24:40
7
Aafke Kleinstapel
De Heurne
24:46
8
Sandra Hendriks
Hengelo Gld
24:51
9
Marloes Snelder
Utrecht
25:09
10
Anne-Marie Seubring
Zelhem
25:33
11
Gerda van Weij
Leuvenheim
25:57
12
Roos Walgemoet
Hengelo Gld
26:04
13
Chantal Hendriks
Hengelo Gld
26:07
14
Femke Jentink
Doetinchem
26:18
15
Nonky Ruegebrink
Zutphen
26:42
16
Marijke Hengeveld
Hengelo Gld
26:48
17
Barbara koren
Zutphen
26:56
18
Melissa Masselink
Doetinchem
27:58
19
Janny Bosch
Hengelo gld.
28:07
20
Mirjam Lamers
Hengelo Gld
28:07
21
Yvonne Revenberg
Lochem
28:09
22
Sabina Revenberg
Zutphen
28:09
23
Leonie Eenink
Hengelo Gld
28:13
24
Lia Elbertsen
Zutphen
28:38
25
Marieke Peppelinkhausen
Doetinchem
28:42
26
Josien Bröcker
Barchem
28:44
27
Edith van Petersen
Hengelo Gld
28:46
28
Marjolein Brummelman
Hengelo Gld
28:49
29
Wanda Heimensen
Zutphen
29:11
30
Tia Buunk
Hengelo Gld
29:43
31
Nanda van der Schrier
Apeldoorn
30:01
32
Emma de Haan
Doetinchem
30:34
33
Cynthia Jansen-Terlouw
Doetinchem
31:24
34
Meggy Mentink
Didam
31:26
35
Tamara Steenbergen
Duiven
31:51
36
Tamara van den Breemen
Zutphen
32:18
37
Ingrid Groot Roessink
Vorden
32:42
38
Evelien Jurriens
Vorden
32:43
39
Miriam Peters
Doetinchem
32:56
40
Marian Engelen
Gaanderen
33:11
41
Martine Gerritsen
Doetinchem
33:56
42
Jolijn Roeleveld
Zutphen
33:59
43
Marit Pelskamp
Zutphen
33:59
44
Carolien Roozendaal
Assendelft
34:00
45
Pascale Drent
Warnsveld
36:50
46
Anita Temmink
Doetinchem
39:29
5K-M, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evan Oosterink
Zelhem
17:47
2
Dennis Weijers
Doetinchem
17:55
3
Felix Wolbert
Hengelo Gld
18:15
4
Sjoerd van Heeren
Zutphen
18:23
5
Bennie van Schik
Klarenbeek
19:50
6
Alexander Schrader
Spankeren
20:11
7
Lucas Moone
Doetinchem
20:18
8
Rob Schuurman
Varsseveld
20:24
9
René Geschiere
Doetinchem
20:57
10
Jorrit Garrits
Hengelo gld.
21:05
11
Anko van Mun
Zelhem
21:13
12
Armando van Eijk
Brummen
21:30
13
Roderic Kreunen
Hengelo Gld
22:02
14
Robert Landmal
Zutphen
22:21
15
Ronald Goorning
Zutphen
22:26
16
Teun Steentjes
Hengelo gld.
22:34
17
Peter van den Beuken
Brummen
22:43
18
Erik Jonker
Zutphen
23:26
19
Henk Mengers
Aalten
23:32
20
Rob Wentink
Doetinchem
23:32
21
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
23:40
22
Gerrit Mulder
Harderwijk
23:55
23
Christiaan Kroesen
Hengelo Gld
24:17
24
Jeroen Vossers
Varsseveld
24:18
25
Robbin fielt
Hengelo Gld
24:23
26
Gerbert Vossers
Hengelo Gld
24:31
27
Teun koren
Zutphen
24:33
28
Eric Groenwold
Zutphen
24:34
29
Jurgen Helmink
Westendorp
24:38
30
Robin Geschiere
Doetinchem
24:48
31
René Walgemoet
Hengelo Gld
25:30
32
Rick Mentink
Hengelo Gld
25:52
33
Floris de Jong
Doetinchem
25:59
34
Matthieu Schepers
Etten Gld
26:21
35
Dico Oprel
Zutphen
26:27
36
Bert Woolschot
Zelhem
26:29
37
Remco Dings
Zutphen
26:46
38
André Smits
Gaanderen
28:11
39
Wilbert menkveld
Vorden
28:33
40
Marcel Stam
Steenderen
29:55
41
Johan Schrader
Spankeren
30:12
42
Stefan Wisselink
Westendorp
30:18
43
Gerolf Rondeel
Hengelo Gld
32:12
44
Arthur Rondeel
Hengelo Gld
32:12
45
André Nijenhuis
Wehl
36:17
46
Ab Koetsier
Holten
36:57
10K-V, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Dekker-Wopereis
Lichtenvoorde
44:56
2
Simone Keuper
Hengevelde
45:12
3
Annebeth Mokkink
Arnhem
45:15
4
Corrie Nusselder
Hummelo
46:15
5
Karen Eshuis
Utrecht
50:24
6
Ellen Silverentand
Doetinchem
52:11
7
Suzan Meijer
Doetinchem
53:16
8
Karin Greven
Doetinchem
1:25:48
9
Lienke Eenink
Gaanderen
56:29
10
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
56:38
11
Nikki Velthuis
Zutphen
56:41
12
Jolanda Besselink
Hengelo Gld
57:25
13
Karin Harmsen
Harfsen
57:29
14
Linda drent
Warnsveld
57:36
15
Liset Klopman
Vorden
58:59
16
Liesbeth Waltz
Utrecht
1:02:14
17
Dianne Bonnenberg
Doetinchem
1:02:47
18
Lisanne Schippers
Zelhem
1:02:56
19
Tineke Essink
Ruurlo
1:03:00
20
Sabine te Kulve
Hengelo Gld
1:03:18
21
Annette Helmink
Zeddam
1:03:44
22
Veronique ter Stege
Lochem
1:05:00
10K-M, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Wandemann
Emmerich
36:08
2
Remi Rondeel
Zelhem
36:37
3
Freddy Dekker
Lichtenvoorde
36:51
4
Hendri Weenk
Borculo
37:36
5
Niels Tamboer
De Heurne
40:59
6
Tristan Tieben
Zelhem
41:17
7
Chiel Franssen
Gaanderen
41:59
8
Mark Penninga
Zutphen
42:39
9
Martin Jakobs
Zutphen
42:52
10
Hans Boonstra
Hengelo
43:10
11
Niek ter Haar
Bredevoort
43:17
12
Benno Dolphijn
Hengelo gld
44:12
13
Willem Romeijn
Voorst gem Voorst
44:39
14
Emanuel Brokke
Apeldoorn
44:48
15
Raymond Bouwman
Hengelo Gld
44:59
16
Jeroen Greven
Doetinchem
46:08
17
Mark Veldboom
Amersfoort
47:59
18
Ronald Hendriks
Lochem
47:59
19
Henric ter Horst
Ruurlo
50:11
20
Thijs Hoedemakers
Delft
50:20
21
Robert Meijer
Zutphen
50:21
22
Marco Dolphijn
Hengelo Gld
50:54
23
Marcel de Buijzer
Zelhem
51:37
24
Erwin Scheve
Zwolle
53:02
25
Martin Koorn
Wageningen
53:11
26
Jan Tijdink
Neede
54:31
27
Erik te Lindert
Winterswijk
54:31
28
Theo Beunk
Hengelo Gld
54:38
29
Christian Reukers
Doetinchem
55:21
30
Harm Feensra
Deventer
56:28
31
Gerrit-Jan Jansen
Zutphen
56:36
32
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
56:59
33
Erik Beking
Brummen
57:33
34
Mirjam mulders
Ulft
57:37
35
Gerrit Schepers
Laren Gld
58:43
36
Ton ten Have
Vorden
1:00:23
37
Thijs Simmelink
Andelst
1:00:31
38
Erik Bonnenberg
Doetinchem
1:02:48
39
Eric Bosch
Doetinchem
1:05:14
40
André Jolink
Hengelo Gld
1:08:20
21K-V, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Hagenbeek
Zutphen
1:47:58
2
Patricia Valkering
Zutphen
1:59:56
3
Monique Tijssen-Janssen
Heteren
1:59:58
4
Marion Mijnen
Hengelo Gld
2:03:34
5
Henriëtte Bussink
Zelhem
2:03:34
6
Maroesja Scheers
Nijverdal
2:04:11
7
Debby Nijenhuis
Heteren
2:04:37
8
Yvonne roelvink
Doetinchem
2:05:01
9
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
2:06:48
10
Jolanda Wissels
Hengelo Gld
2:09:01
11
Jokelien Beunk
Hengelo Gld
2:09:01
12
Marieke Lötters
Vorden
2:09:38
13
Hilde Knipping
Ulft
2:10:08
14
Laura Schaub
Rheden
2:12:44
15
Ivonne van Delft
Deventer
2:18:00
16
Rosanne Hebing
Zeddam
2:24:40
21K-M, 21.1 KM HALVE M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Berndsen
Westervoort
1:28:54
2
Stefan Wisselink
Varsseveld
1:29:10
3
Simon Schuurman
Hengelo Gld
1:29:36
4
Guido Haaijema
Eefde
1:31:33
5
Laurens Veldkamp
Hattem
1:31:43
6
Wouter Ribbink
Spankeren
1:32:00
7
Guido Freriks
Zelhem
1:32:32
8
Bas Eeftink
Holten
1:32:43
9
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
1:34:22
10
Reindert van Wessel
Doetinchem
1:35:22
11
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:37:29
12
Gerard van den Top
Heteren
1:40:20
13
René Goorman
Laren Gld
1:40:26
14
Erwin Jurriens
Vorden
1:41:41
15
Johan Damhuis
Zutphen
1:41:45
16
Peter Scholten
Zutphen
1:41:58
17
Richard Remmelink
Doetinchem
1:42:41
18
Roy Siemes
Gendringen
1:43:49
19
Marco Bos
Gendringen
1:43:49
20
Gerard de Grutter
Zutphen
1:44:07
21
Bert Jansma
Zelhem
1:44:08
22
Roel Doldersum
Zutphen
1:44:24
23
Edwin Terink
Zutphen
1:44:25
24
Youri Derks
Rheden
1:45:44
25
Gerbert Janssen
Heteren
1:46:35
26
Werner Weustenenk
Hengelo gld.
1:46:38
27
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:47:29
28
Tom Bolland
Ulft
1:48:03
29
Erik Nijenhuis
Nijkerk Gld
1:48:30
30
Rick Land
Zeddam
1:48:45
31
Alex Mentink
Hengelo Gld
1:48:48
32
Quintus van der Bijl
Reeuwijk
1:49:08
33
Erik Vink
Sinderen
1:49:35
34
Benno Steentjes
Hengelo Gld
1:51:34
35
Sander Goossens
Keijenborg
1:51:40
36
Dennis Goossens
Keijenborg
1:51:41
37
Ewoud van Dijk
Zelhem
1:53:44
38
Erwin Coonen
Gendringen
1:54:02
39
Emiel Kobessen
Terborg
1:56:06
40
Mark Opstal
Raalte
1:57:05
41
Ivo leijten
Raalte
1:58:44
42
Bert Jan Nijhuis
Enschede
1:59:22
43
Tim Schepers
Doetinchem
1:59:34
44
Dennis Gunsing
Babberich
1:59:34
45
Cor Eckers
Zutphen
1:59:46
46
Fred Boersma
Bemmel
2:01:36
47
Martin Deira
Rotterdam
2:02:46
48
René Hissink
Zelhem
2:03:42
49
Michel Wessel
Apeldoorn
2:04:21
50
Olaf Peters
Velp Gld
2:04:55
51
Paul Wetzels
Apeldoorn
2:05:38
52
Jacob Lubben
Doetinchem
2:07:15
53
Arjan Scheers
Nijverdal
2:08:18
54
Tim van van Waard
Voorburg
2:09:39
55
Igmar Wieberdink
Ulft
2:10:11
56
Maximilian Schaub
Rheden
2:12:44
57
Frans Passchier
Hengelo Gld
2:16:09
58
Remco Wisselink
Hengelo Gld
2:29:12
59
Jos Gebbinck
Wijk bij Duurstede
2:30:04
www.uitslagen.nl
27-05-2019 13:13