Uitslagenlijst The Royal Ten

Den Haag - Zondag 26 mei 2019

MSEN, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joseph Nzoki
Kenia
29:06
29:05
2
Yakoub Labquira
Haag Atletiek
29:12
29:11
3
Youssef Ben Hadi
Zagora
29:15
29:14
4
George Kimotho
Kenia
29:29
29:28
5
Dominic Mutili
Kenia
29:46
29:45
6
Tony Lingangoi
Kenia
30:02
30:01
7
Nicholas Makau
Kenia
31:47
31:47
8
Cheruiyot Too
Kenia
31:58
31:58
9
Farid L'Jahhaoui
Haag Atletiek
32:27
32:27
10
Pascal van Troost
Haag Atletiek
32:33
32:33
11
Niels Baljet
Rotterdam Atletiek
32:40
32:38
12
Issak Berhane
Sparta
33:31
33:30
13
Thomas van Steenbergen
Phanos
34:11
34:09
14
Steven Schless
Rotterdam Atletiek
36:33
36:31
15
Arthur Camps
the Hague Road Runners
36:47
36:46
16
Remco Mocking
Haag Atletiek
37:26
37:25
17
Rune Verhoek
Fortuna
38:20
38:19
18
Edzard Potgieser
Sparta
38:47
38:45
19
Matthijs van der Beek
PAC
39:26
39:23
20
Startnummer 24
39:41
39:39
21
Robin van den Boogaardt
Haag Atletiek
39:49
39:46
22
Mathijs Voogt
Haag Atletiek
40:26
40:23
M35, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luca Ferroglio
Eindhoven Atletiek
33:28
33:28
2
Jeroen van Aken
Haag Atletiek
33:39
33:38
3
Bram van Dongen
Haag Atletiek
33:50
33:48
4
Sad Kanfaoui
35:15
35:13
5
Joeri Borgstein
Sparta
37:03
37:01
6
Chris Norman
Haag Atletiek
37:08
37:06
7
Floris van Blankenstein
the Hague Road Runners
37:14
37:11
8
Michiel Hellegers
Triathlon
38:51
38:48
9
Mark Schuitemaker
Loopgroep PK
39:35
39:32
10
Chris Walinga
Sparta
40:53
40:48
11
Hokkie Blogg
Phanos
43:16
43:14
12
Bart van Hoek
the Hague Road Runners
48:57
48:27
13
Rogier Duurkoop
Ilion
51:29
51:25
14
Bouke van der Meer
the Hague Road Runners
55:13
54:18
M45, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
33:35
33:34
2
Björn Linzer
Haag Atletiek
38:43
38:39
3
Arnold arnold Vonk
Sparta
40:24
40:22
4
Douglas Ota
Haag Atletiek
41:35
41:31
5
Rodolphe Blaise
Haag Atletiek
42:57
42:54
6
Eric Zomer
Sparta
44:29
44:23
7
Rob Vossen
Loopgroep Aart Stigter
46:23
46:17
8
Ferwin Hoogeveen
Sparta
1:02:20
1:02:18
9
George Portier
Haag Atletiek
1:03:36
1:03:31
M55, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Stijlaart
Woudenberg
37:24
37:23
2
Cor Hoebeke
De Koplopers
40:55
40:52
3
Roland Lindeloo
the Hague Road Runners
41:08
41:05
4
Rik Pennartz
Sparta
43:01
42:56
5
Willem Willemsen
Olympus '70
45:14
45:13
6
Eus de Jongh
Haag Atletiek
46:07
46:05
7
Stef van Holstein
Sparta
46:08
46:02
8
Rob Barendregt
Sparta
46:09
46:05
9
Bruno Baartse
Haag Atletiek
47:16
47:13
10
Louis Oortman
Altis
47:35
47:29
11
Ton Hoozemans
Rotterdam Atletiek
49:35
49:31
12
Ton van Kleef
Sparta
49:43
49:39
13
Jacques Merx
the Hague Road Runners
50:30
50:24
14
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
51:20
51:17
15
Huib van Nierop
Haag Atletiek
56:35
56:30
16
Geert van den Berg
Sparta
1:07:49
1:06:26
17
JIm Autar
Sparta
1:09:42
1:07:59
VSEN, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hannah Oldroyd
Haag Atletiek
36:06
36:04
2
Silke Schmidt
Leiden
38:43
38:42
3
Hendrike Oosterhof
the Hague Road Runners
38:57
38:56
4
Moniek van Lieshout
Haag Atletiek
39:13
39:11
5
Carla Ophorst
Olympus '70
39:46
39:44
6
Aranka Hetyey
Haag Atletiek
51:58
51:55
7
Eva Joanne Kooiman
the Hague Road Runners
56:34
55:57
8
Jantsje Falkena
Olympus '70
59:52
59:03
V35, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lineke Kroon
KAV Holland
38:59
38:57
2
Petra Kinnegim
the Hague Road Runners
44:19
44:17
3
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
47:36
47:33
4
Lineke Kroon
KAV Holland
54:44
54:37
5
Kinga Jendrysik
AAA
55:00
53:46
6
Lidewij Corstiaans
Sparta
55:13
54:17
7
Francine Modderman
Haag Atletiek
1:02:58
1:02:21
V45, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra van den Berg
the Hague Road Runners
42:54
42:52
2
Martine Hendriksen
Voorschoten '97
43:56
43:53
3
Simone Lankhuijzen
Sparta
47:12
47:08
4
Marianne Nijmeijer
Haag Atletiek
49:10
49:06
V55, 10 KILOMETER AT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karen Lammerts van Bueren
Haag Atletiek
44:53
44:51
MTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mario Poldervaart
Zuidland
35:47
35:44
2
Dave Kroon
Distance Runners Voorhout
36:30
36:15
3
Bart Jan Peet
's-Gravenhage
36:54
36:51
4
Volkan Bugur
Rotterdam
37:00
36:56
5
Tigran Zacharian
's-Gravenhage
37:16
37:09
6
Niels Bourgonje
Rotterdam Atletiek
37:19
37:18
7
Roberto Narcisi
Rotterdam
37:33
37:31
8
Stefan Claessens
the Hague Road Runners
37:46
37:45
9
Rik Wemmenhove
's-Gravenhage
38:06
38:04
10
Alex de Vries
the Hague Road Runners
38:44
38:42
11
Oskars Kreitals
's-Gravenhage
39:10
38:57
12
Gerwin Dijksterhuis
's-Gravenhage
39:12
39:09
13
Saïd Kadrouch
Voorburg
39:14
38:45
14
Marek Nieslon
Voorburg
39:22
39:01
15
Rolf Kuiper
's-Gravenhage
39:27
39:23
16
Peter Roemeling
's-Gravenhage
39:28
39:23
17
Boudewijn Aikema
's-Gravenhage
39:40
39:32
18
Casper van Schuppen
Hellas
39:40
39:28
19
Robert van Rooij
's-Gravenhage
39:40
39:39
20
Borch ten Bals
's-Gravenhage
39:46
39:45
21
Erwin Blaauw
Sparta
39:52
39:49
22
Menno ten Cate
's-Gravenhage
40:01
39:40
23
Kevin Ruigrok
's-Gravenhage
40:11
39:44
24
Chris Bailey
's-Gravenhage
40:21
40:06
25
Johan Baukema
the Hague Road Runners
40:21
40:19
26
Hans Beukema
's-Gravenhage
40:22
40:16
27
Bram Verheesen
ROC Mondriaan
40:30
40:23
28
Mark Davies
Barendrecht
40:32
40:19
29
Joost Kutsch Lojenga
Leiden Road Runners Club
40:46
40:43
30
Marc Verhoef
's-Gravenhage
40:46
40:27
31
Norman Wezel
Rotterdam
40:49
40:46
32
Robert Bakker
's-Gravenhage
41:05
40:15
33
Maarten Bach
's-Gravenhage
41:20
41:09
34
Martin AFRIAT
's-Gravenhage
41:29
41:13
35
Niels Stout
CAK
41:34
41:11
36
Stefan Bloemendaal
Wateringen
41:35
40:59
37
Maarten Vriezen
Voorburg
41:35
41:06
38
Martin Born
Boskoop
41:39
41:03
39
Max Kramer
Voorburg
41:41
41:08
40
Ricardo van Hooft
Sparta
41:41
41:10
41
Michiel Cock
's-Gravenhage
41:54
41:31
42
Bob van de Straat
MN
41:58
41:50
43
Sander Darricarrere
's-Gravenhage
41:58
41:54
44
Harmen Wielens
Haarlem
41:58
41:22
45
Marius Schwartz
Nederland
42:03
41:40
46
Jordi Serra Casas
Voorburg
42:21
42:08
47
Tjitse Kooistra
Gouda
42:21
41:50
48
Csaba Póda
's-Gravenhage
42:21
42:09
49
Thomas Claessens
Haag Atletiek
42:36
42:17
50
Harold Paul
's-Gravenhage
42:37
42:34
51
Ties van Elst
Nederland
42:41
42:32
52
Sander Fritzsche
Arnhem
42:44
42:28
53
Awinash Soman
's-Gravenhage
42:47
42:26
54
Tom Van den Berk
's-Gravenhage
42:56
42:29
55
Niels Ardts
Nootdorp
42:59
42:29
56
Paul de Boer
's-Gravenhage
43:01
42:57
57
Patrick Lelieveld
Voorburg
43:16
42:40
58
Peter van der Elst
Hoek van Holland
43:28
43:25
59
Jeroen van Wessem
's-Gravenhage
43:30
43:09
60
Ted Fillekes
Rotterdam
43:38
43:10
61
Sebastiaan Princen
's-Gravenhage
43:45
43:19
62
Marnix Hoefer
Leiden
43:47
43:28
63
Martin Karreman
the Hague Road Runners
43:47
43:30
64
Bas van Binnendijk
De Kieviten
43:52
43:49
65
Leo Nijs
Leidschendam
43:57
42:57
66
Max Daarnhouwer
's-Gravenhage
44:01
43:31
67
Dennis Mos
Den Hoorn Zh
44:04
43:49
68
Danny Karijopawiro
Hellas
44:05
42:27
69
Stijn van Megen
's-Gravenhage
44:09
43:18
70
Martijn Meerts
's-Gravenhage
44:10
44:05
71
Eloy Robillard
's-Gravenhage
44:15
43:05
72
Rick van Leeuwen
Voorburg
44:16
43:30
73
IJde Leijstra
Voorburg
44:20
44:14
74
Leo Gruber
's-Gravenhage
44:23
44:15
75
Thomas Ramakers
Voorburg
44:23
43:06
76
Colin Selfridge
's-Gravenhage
44:27
43:50
77
Anton van Amerongen
Leidschendam
44:29
44:23
78
Kim Vogt
's-Gravenhage
44:39
44:10
79
Erwin de Gier
Amstelveen
44:41
44:14
80
Martijn Aikema
's-Gravenhage
44:53
44:32
81
Frank Michels
's-Gravenhage
44:56
44:19
82
Chung-man Chiang
Rotterdam
44:58
44:29
83
Hendrik Wouters
's-Gravenhage
45:01
44:08
84
Diego Noriega
's-Gravenhage
45:02
44:51
85
Serge Schmidt
's-Gravenhage
45:02
44:44
86
Melvin Klok
Zuid-Beijerland
45:06
44:38
87
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
45:07
45:02
88
Peter Wijngaards
's-Gravenhage
45:09
44:11
89
Carlos Jaramillo Luna
's-Gravenhage
45:13
44:58
90
Henk Braam
the Hague Road Runners
45:15
44:58
91
Martijn Balster
's-Gravenhage
45:23
44:35
92
Dennis van Zoelen
's-Gravenhage
45:28
45:11
93
Gregor Walz
's-Gravenhage
45:29
45:14
94
Marcel van Velzen
CAK
45:40
44:13
95
Jonathan Jones
Voorburg
45:48
44:30
96
Bob Jurgens
's-Gravenhage
45:51
45:30
97
Roeland Koster
's-Gravenhage
45:54
45:28
98
Lars Daamen
Sparta
45:58
45:09
99
Matt Bennett
's-Gravenhage
46:00
45:28
100
Jasper Tazelaar
Leiden
46:01
45:26
101
Rob Peeters
Bleiswijk
46:02
44:59
102
Dirk Schernikau
Frankfurt
46:03
45:57
103
Edwin Wolff
's-Gravenhage
46:04
45:37
104
Ronald Geleynse
's-Gravenhage
46:05
45:37
105
Herman Beun
's-Gravenhage
46:06
46:02
106
Jan-Willem Fuchs
Amsterdam
46:07
45:47
107
Jasper Parlevliet
Rijswijk Zh
46:09
45:43
108
Richard van der Raad
Hillegom
46:11
44:41
109
Hans Koning
MN
46:12
45:39
110
Hein Cregten
's-Gravenhage
46:12
45:47
111
Martin Worsdorfer
's-Gravenhage
46:18
45:30
112
Mark Stadhouders
's-Gravenhage
46:21
45:57
113
Jan Vrieling
the Hague Road Runners
46:22
46:05
114
Arjan Huijsmans
De Koplopers
46:23
45:43
115
Mike van Haarst
's-Gravenhage
46:25
44:41
116
Martijn van Vliet
Voorburg
46:28
45:55
117
Darren Wu
's-Gravenhage
46:32
46:22
118
Andre vd Beek
Arnhem
46:36
45:30
119
Friso Scheublin
Voorburg
46:39
46:06
120
Jorg Selle
's-Gravenhage
46:45
46:25
121
Jamie Visser
's-Gravenhage
46:51
45:41
122
Rene Van Rijn
Zoetermeer
46:52
46:18
123
Martijn Luijten
's-Gravenhage
46:52
46:40
124
Marcel Hoek
Bloemendaal
47:01
46:25
125
Peter Christenhusz
Utrecht
47:01
45:32
126
Maarten Plokker
AV '40
47:02
46:25
127
Rick Klijberg
's-Gravenhage
47:04
46:30
128
Frank Schoones
Nederland
47:04
46:21
129
Hans Zwart
RRZ
47:05
46:32
130
Danny Hurrelbrinck
's-Gravenhage
47:06
46:37
131
Ivo Kooijman
Voorburg
47:12
46:58
132
Remco Boeters
's-Gravenhage
47:17
46:41
133
Ad Ribbe
Schiedam
47:18
46:35
134
Rein de Groot
Haag Atletiek
47:18
45:27
135
Bas Verveen
's-Gravenhage
47:20
46:32
136
Gerard van Leeuwen
's-Gravenhage
47:23
46:28
137
Victor Sekewael
Amsterdam Zuidoost
47:24
46:41
138
Raymond Wolthers
MN
47:28
46:56
139
Oscar Leurs
Leidschendam
47:31
45:55
140
Ben Dijk
's-Gravenhage
47:32
47:00
141
James Conway
's-Gravenhage
47:38
46:58
142
Michiel Tjepkema
's-Gravenhage
47:42
46:38
143
Sander van Veldhoven
's-Gravenhage
47:43
47:18
144
George Zuidgeest
's-Gravenhage
47:48
46:59
145
Job van der Wagt
Rotterdam Running Ambassadors
47:49
47:09
146
Maurice van Rooijen
Voorburg
47:55
47:27
147
Eric Flaton
Pijnacker
47:56
47:26
148
Tim de Vries
's-Gravenhage
48:03
46:07
149
Bas Herberigs
's-Gravenhage
48:03
47:17
150
Arthur van Lohuijzen
Delft
48:03
46:55
151
Daan Emmerzaal
Gouda
48:05
47:35
152
Fernando Nijhuis
Almere
48:07
47:13
153
Peter van Asperen
Voorburg
48:08
47:35
154
DEnnis van Dijk
Olympus '70
48:09
47:32
155
Auke de Jong
's-Gravenhage
48:10
47:26
156
Sander Oosterwechel
's-Gravenhage
48:10
47:40
157
Ernstjan Lemmen
Apeldoorn
48:11
47:51
158
Wim de Visser
's-Gravenhage
48:16
47:46
159
Andries van Dorp
's-Gravenhage
48:17
47:25
160
Tristan Knights
Rotterdam
48:22
47:56
161
Augusto Raaijmakers
's-Gravenhage
48:22
47:42
162
Ewout Rotteveel
's-Gravenhage
48:24
47:00
163
Bas Vermeulen
Voorburg
48:24
48:03
164
Jeroen Denisse
's-Gravenhage
48:25
48:00
165
Ruud Wissenburg
's-Gravenhage
48:26
47:53
166
Martin den Hartigh
CAK
48:27
47:01
167
Stephan De Raat
Rotterdam
48:31
48:12
168
Bas Koch
Rotterdam
48:34
48:02
169
Gerben Geilenkirchen
Leidschendam
48:34
47:49
170
Beer Luten
's-Gravenhage
48:37
47:15
171
Andrew Mortimer
's-Gravenhage
48:37
47:49
172
Anne-Jeen de Vries
's-Gravenhage
48:40
48:14
173
Luc Salemans
Sparta
48:40
47:59
174
Marco Rot
's-Gravenhage
48:42
47:24
175
Wander Jansen
Voorburg
48:42
48:18
176
Scotty Taylor
's-Gravenhage
48:45
48:24
177
Ed Hamelink
Rijswijk Zh
48:45
47:44
178
Samuli Laulumaa
48:45
46:54
179
Edwin van der Steen
's-Gravenhage
48:46
47:02
180
Rick Mons
's-Gravenhage
48:47
48:16
181
Matthieu Permentier
Voorburg
48:47
47:52
182
Niek van de Koppel
's-Gravenhage
48:48
48:07
183
Stijn Steenbrink
's-Gravenhage
48:48
48:35
184
Andre Dijkhuijs
Sparta
48:54
47:38
185
Paul Kersten
's-Gravenhage
48:55
48:31
186
Mike Haalboom
Veenendaal
48:55
48:23
187
Dick Lansbergen
Nootdorp
49:01
48:12
188
Rui Duarte
's-Gravenhage
49:05
47:55
189
Freddy Gan
's-Gravenhage
49:05
48:25
190
Sjors van den Broek
Rotterdam
49:06
48:13
191
Tobias Van Vlijmen
the Hague Road Runners
49:09
48:16
192
René van der Helm
Loopgroep Oegstgeest
49:11
48:20
193
Waldo de Boer
Voorschoten
49:11
48:08
194
Mark van den Anker
's-Gravenhage
49:12
48:23
195
Eric Schipper
's-Gravenhage
49:16
48:48
196
Marcel Vielvoije
Pijnacker
49:18
48:11
197
Erwien Padarath
's-Gravenhage
49:20
49:02
198
Marten van Garderen
Amsterdam
49:22
48:55
199
Jeroen van der Vlugt
Sparta
49:23
48:37
200
Frank van der Pas
's-Gravenhage
49:23
48:17
201
Marc Hondebrink
CAK
49:30
48:03
202
Ricky Martens
RRZ
49:32
48:41
203
Joost Lijster
's-Gravenhage
49:39
49:08
204
Dominic Moore
's-Gravenhage
49:40
48:24
205
Philipp Dinkela
's-Gravenhage
49:40
48:48
206
René Christ
Voorburg
49:40
48:25
207
John van Zweeden
NNPV
49:41
49:34
208
Kees van Nieuwamerongen
's-Gravenhage
49:43
49:13
209
Ramon Uljée
's-Gravenhage
49:45
48:55
210
Robin Gelhard
's-Gravenhage
49:46
49:07
211
Robert Jan van Leeuwen
's-Gravenhage
49:46
48:55
212
Bas Grootjans
Leidschendam
49:48
48:48
213
Jelle Jorna
's-Gravenhage
49:49
48:46
214
Wichert van Dijk
Voorburg
49:50
48:59
215
Frank Krenning
's-Gravenhage
49:50
48:46
216
Jeroen Deggeller
's-Gravenhage
49:50
48:03
217
Tom Woltinge
Zoetermeer
49:50
49:04
218
Stephan van der Horst
Zoetermeer
49:50
49:05
219
Dave Adriaansen
avVN
49:54
49:02
220
Leon Wagener
's-Gravenhage
49:55
49:22
221
Jan-Willem Cartens
MN
49:55
49:25
222
Amal Gupta
's-Gravenhage
49:59
48:53
223
Martin Pronk
Nootdorp
50:00
48:58
224
Sander van Lier
's-Gravenhage
50:01
49:04
225
Ton Overmeire
Sparta
50:01
49:14
226
Benjamin Dijkhuizen
's-Gravenhage
50:04
49:25
227
Michiel Bloem
's-Gravenhage
50:04
49:22
228
Joel van Oosterom
Haag Atletiek
50:06
49:59
229
Rik van Oosterom
Haag Atletiek
50:06
49:59
230
Dusan Milosavljevic
's-Gravenhage
50:14
49:06
231
Frank Plugge
Nootdorp
50:14
49:45
232
Kevin Javois
's-Gravenhage
50:19
49:04
233
Paco Vink
Rijswijk Zh
50:20
49:19
234
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
50:22
49:45
235
Emiel Pattinama
Amsterdam
50:24
49:10
236
Arthur Waterham
CAK
50:24
48:58
237
Robert Heinsch
's-Gravenhage
50:25
49:54
238
Bas Zwaan
's-Gravenhage
50:26
48:38
239
Rocky Holland
Oldenzaal
50:27
48:32
240
Ilja Fritz
's-Gravenhage
50:32
50:08
241
Kaushik Roy
's-Gravenhage
50:35
50:19
242
Matthijs Hoff
Leidschendam
50:36
49:44
243
Gerben Kozijn
's-Gravenhage
50:37
50:30
244
Rob van der Salm
MN
50:38
49:40
245
Rob Oldenburg
Voorburg
50:42
50:13
246
Erik Renardel de Lavalett
MN
50:53
50:20
247
Lucien Kroep
Hoek van Holland
50:53
49:27
248
Mark Stokkers
Rijswijk Zh
50:54
49:51
249
Ferry Cirk
's-Gravenhage
50:54
50:00
250
Marijn Elbers
Sparta
50:57
50:21
251
Gerard Mekking
's-Gravenhage
50:58
50:48
252
Remco Greven
Zoetermeer
51:00
50:33
253
Alex Lahpor
's-Gravenhage
51:06
50:59
254
Wim Aartsen
's-Gravenhage
51:08
50:09
255
Gijs Klijberg
's-Gravenhage
51:08
50:35
256
Wouter Roeleveld
Voorburg
51:11
50:19
257
David Turenhout
MN
51:12
50:14
258
Paul Kramer
Voorburg
51:13
50:39
259
Coen Kersten
's-Gravenhage
51:14
50:41
260
Mariusz Choinski
Roosendaal
51:16
50:38
261
Asier Mateos Arroyo
's-Gravenhage
51:16
50:17
262
Gary Castillo Avila
's-Gravenhage
51:16
50:21
263
Alex Verheij
Haag Atletiek
51:17
49:54
264
Lukasz Jasinski
Roosendaal
51:17
50:40
265
Frans de Graaf
's-Gravenhage
51:19
50:29
266
Rien Den Hertog
Leidschendam
51:20
50:13
267
Bert Groenewegen
's-Gravenhage
51:20
49:57
268
Hubert van der Planken
NNPV
51:22
50:52
269
Tycho Bizot
Wassenaar
51:22
50:02
270
Maarten Heeneman
's-Gravenhage
51:28
50:38
271
Wout de Brujn
Voorburg
51:28
50:11
272
Jacco van Schie
Rijswijk Zh
51:33
50:44
273
William van den Bungelaar
Uden
51:34
50:47
274
Danny Chander
Almere
51:37
50:59
275
Cornelis Prins
's-Gravenhage
51:37
50:57
276
Julian van der Meijden
's-Gravenhage
51:42
50:48
277
Bram van 't Spijker
CAK
51:48
50:24
278
Jan Willem Westenbrink
's-Gravenhage
51:50
50:31
279
Maarten Pedroli
Voorschoten
51:52
50:50
280
Arron Bell
CAK
51:54
50:26
281
Roger Somers
Rijswijk Zh
51:56
50:39
282
Nes Van Herreveld
Heerjansdam
51:57
51:22
283
Marcel Kluft
Heemskerk
51:58
51:20
284
Germain Martina
's-Gravenhage
52:01
51:03
285
Rob Poliste
NNPV
52:02
51:23
286
Ron Holling
NNPV
52:07
51:39
287
Adri Vergalen
NNPV
52:08
51:37
288
Rasem Haj Mohammad
Sparta
52:11
51:24
289
Rob Lelieveld
's-Gravenhage
52:12
51:36
290
Robin Vrolijk
ROC Mondriaan
52:14
50:41
291
Dominique Manu
's-Gravenhage
52:22
51:23
292
Rein Pijpers
NNPV
52:22
51:08
293
Niels Biersteker
's-Gravenhage
52:25
50:53
294
Gerard van den Berg
Utrecht
52:25
50:52
295
Anno Govers
Haag Atletiek
52:26
51:01
296
Ted Hunink
's-Gravenhage
52:31
51:38
297
Frank Juijn
's-Gravenhage
52:32
51:29
298
Marco van der Harst
the Hague Road Runners
52:34
52:13
299
Jan Vreugdenhil
MN
52:34
51:51
300
Ruud Nobel
CAK
52:34
51:11
301
Pieter de Jonge
Voorburg
52:36
51:41
302
Rogier Roelen
's-Gravenhage
52:38
51:30
303
Dirk Jan van der Toorn
's-Gravenhage
52:40
51:33
304
Marcel ten Broeke
's-Gravenhage
52:41
51:50
305
Michiel van Gorp
's-Gravenhage
52:44
52:10
306
Bernhard Groot
Nederland
52:44
52:02
307
Marc van der Jagt
Ursem
52:56
52:21
308
Raymond Ko
's-Gravenhage
52:59
52:17
309
Lex Postma
's-Gravenhage
53:01
52:10
310
Wouter Sleeking
Delft
53:02
52:07
311
Feike Koedooder
Voorburg
53:03
51:39
312
Lennaert Voshol
Voorburg
53:03
51:18
313
Steven Datema
's-Gravenhage
53:04
52:13
314
Arno Duyvestein
Nootdorp
53:05
51:50
315
Eoghan Hennessy
's-Gravenhage
53:05
52:23
316
Pieterjan Rozenberg
's-Gravenhage
53:11
52:21
317
Arthur Tjoa
's-Gravenhage
53:12
51:19
318
Marcel Kuyper
's-Gravenhage
53:14
51:52
319
Jeroen de Vries
Rotterdam
53:25
52:06
320
Marcel Hoogland
's-Gravenhage
53:34
53:01
321
Dana Roskey
Rotterdam
53:35
52:23
322
Frank Snieder
Voorschoten '97
53:37
52:12
323
Bas Sant
's-Gravenhage
53:38
52:48
324
Mark van Ruitenbeek
CAK
53:38
52:47
325
Marcel Drunen
's-Gravenhage
53:41
53:11
326
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
53:41
52:48
327
Mukesh Verma
's-Gravenhage
53:43
53:25
328
Alexander Menck
Rijswijk Zh
53:44
52:25
329
Robert Spaans
's-Gravenhage
53:47
53:11
330
Luc Gelinck
's-Gravenhage
53:54
53:18
331
Bart Jan van Trommel
's-Gravenhage
53:55
53:30
332
Thomas Kenney
Aylesbury
53:57
52:20
333
Jasper Knoop
's-Gravenhage
53:57
52:24
334
Peter van der Zijden
's-Gravenhage
54:00
52:40
335
Frederic Robillard
's-Gravenhage
54:03
52:52
336
Coen Damen
Ilion
54:12
53:24
337
Karim Boussak
's-Gravenhage
54:12
53:21
338
Johan de Cocq
Rotterdam
54:21
53:41
339
Nils Kappeyne
's-Gravenhage
54:22
53:01
340
Jan Boudestijn
Rotterdam
54:22
53:42
341
Sander van Leeuwen
Wateringen
54:22
52:55
342
Vincent Verschoor
CAK
54:25
52:57
343
Roelof Taal
Leidschendam
54:28
53:10
344
Adam Prince
's-Gravenhage
54:28
52:50
345
Remco Verspoor
Fortuna
54:29
53:13
346
Mark van der Vin
Haag Atletiek
54:30
53:54
347
Marco La Russa
Almere
54:32
53:05
348
Frank Hoedemakers
Zoetermeer
54:35
54:01
349
Leo Smit
's-Gravenhage
54:37
53:50
350
Michael Ligtvoet
Pijnacker
54:38
53:23
351
Bert Kool
's-Gravenhage
54:42
53:35
352
Kevin Rooney
's-Gravenhage
54:43
53:13
353
Victo Fletcher
Wassenaar
54:44
54:06
354
Bertolt de Vos van Steenw
's-Gravenhage
54:44
53:10
355
Enno Buis
Sparta
54:54
54:08
356
Jelte Haagsma
Voorburg
54:55
53:20
357
François Geerling
MN
54:55
53:39
358
Guy Skern
Bergschenhoek
54:57
54:12
359
Adrian Diaconu
's-Gravenhage
54:57
54:57
360
Arno Pol
Capelle aan den IJssel
54:58
54:33
361
Johan Stins
Voorhout
55:00
53:42
362
Bruno Dos Santos
's-Gravenhage
55:10
54:13
363
John Lazaroms
Breda
55:11
54:38
364
Ronald Heijstek
's-Gravenhage
55:14
54:01
365
Wiljo Scholten
Voorburg
55:15
54:06
366
Casper Mink
's-Gravenhage
55:16
54:50
367
Michaël Robers
's-Gravenhage
55:16
53:38
368
Marcel van Dijk
's-Gravenhage
55:17
53:57
369
Ewald Kegel
CAK
55:18
53:48
370
Sander Kruif
Olympus '70
55:19
54:16
371
Daniel Burgemeestre
Rijswijk Zh
55:20
54:39
372
Andre van Geest
's-Gravenhage
55:20
54:46
373
Martin Groenewoud
Rotterdam
55:24
54:49
374
Joost WW Mulder
's-Gravenhage
55:26
54:23
375
Hidde Halbertsma
's-Gravenhage
55:27
54:27
376
Paul op den Buijsch
's-Gravenhage
55:28
54:44
377
Tido van Tilburg
Voorburg
55:32
54:15
378
Marinus Stulp
's-Gravenhage
55:34
54:51
379
Peter Brummer
CAK
55:36
55:17
380
Hans Peter Roersma
Voorburg
55:36
54:58
381
Harold Siekmann
Sassenheim
55:39
54:28
382
Ton Krol
Rijswijk Zh
55:40
54:28
383
Martin de Vries
Sparta
55:40
54:45
384
Paul Wouters
Sparta
55:40
54:48
385
Paul Aalders
's-Gravenhage
55:41
54:55
386
Daniek ten Brummelaar
Voorburg
55:44
54:26
387
Stephen Sutch
's-Gravenhage
55:46
54:35
388
Mike Koopmans
's-Gravenhage
55:46
54:30
389
Bas Leurs
the Hague Road Runners
55:49
54:35
390
Matthijs Bolkenstein
Voorschoten
55:50
54:52
391
Eelco van Wijk
's-Gravenhage
55:51
54:18
392
Patrick Wolters
's-Gravenhage
55:52
54:23
393
Hans Dijkstra
's-Gravenhage
55:57
55:01
394
Jeremy de Vreede
's-Gravenhage
55:57
55:22
395
Stefan Van der Geest
Voorburg
55:58
54:56
396
Dave Bierhuizen
's-Gravenhage
55:58
54:37
397
Jeroen Blom
's-Gravenhage
55:58
54:20
398
Lee Hitchcock
's-Gravenhage
56:01
54:47
399
Edwin Korving
CAK
56:01
54:34
400
Steffen Visser
Leidschendam
56:04
54:33
401
Mark Netjes
CAK
56:04
54:38
402
Damiën Degreef
Zoetermeer
56:07
54:54
403
Henk Stegeman
Amstelveen
56:11
55:43
404
Widi Widiargo
's-Gravenhage
56:15
55:36
405
Tom van der Zalm
's-Gravenhage
56:24
55:28
406
Peter Paardekooper
Leidschendam
56:27
55:08
407
Paul Vrakking
's-Gravenhage
56:30
55:34
408
Kevin McNames
's-Gravenhage
56:33
55:22
409
Alireza Rohani
's-Gravenhage
56:35
55:02
410
Jeffrey Martens
Dordrecht
56:37
55:52
411
Yanique Diesveld
's-Gravenhage
56:38
55:31
412
Rogier Soetekouw
's-Gravenhage
56:39
55:10
413
Dick van der Boon
Voorschoten '97
56:41
55:15
414
Michel van Delft
's-Gravenhage
56:46
55:34
415
Axel Manthey
's-Gravenhage
56:47
55:17
416
Ashish Kapoor
's-Gravenhage
56:47
56:31
417
Lawrence Eghosa
Zoetermeer
56:48
55:46
418
André Westerink
's-Gravenhage
56:48
55:36
419
Erik van Esschoten
's-Gravenhage
56:48
55:48
420
Tekin Kutlubay
Voorschoten '97
56:51
55:46
421
Jeroen Holland
CAK
56:52
55:26
422
Lars Lustermans
's-Gravenhage
56:52
55:55
423
Adriaan van Engh
's-Gravenhage
56:53
56:16
424
Jan-Willem van den Brink
's-Gravenhage
56:54
55:59
425
Joost Wiezer
Boskoop
56:54
56:18
426
Cor Buseman
CAK
56:58
56:05
427
Robert van der Zwan
Leidschendam
56:58
56:01
428
Thomas Falkenhagen
's-Gravenhage
57:02
55:26
429
Piet Olsthoorn
Leidschendam
57:03
55:45
430
Gert Til
Sparta
57:06
56:14
431
Alain Van den Eijnden
's-Gravenhage
57:07
56:18
432
Siem Nugteren
Voorschoten '97
57:07
55:57
433
Filippo Santoni
's-Gravenhage
57:10
55:42
434
Frederick Droge
Delft
57:11
56:07
435
Ties Verbruggen
's-Gravenhage
57:14
56:09
436
Wim Diesveld
's-Gravenhage
57:14
55:50
437
Pedro dos Santos
's-Gravenhage
57:21
56:23
438
Peter-Jan Mensing
's-Gravenhage
57:26
56:51
439
Ralf Vertegaal
MN
57:27
55:57
440
Andy Clark
Leiden
57:32
56:18
441
Roland Uittenbogaard
Gouda
57:34
56:28
442
Sander Plugge
's-Gravenhage
57:35
56:24
443
Jeremy Schrijver
Meerkerk
57:42
56:47
444
Hans Bakker
NNPV
57:45
57:03
445
Maurice van der Zalm
Clingendael Run & Walk
57:46
56:28
446
Richard de Waard
Nootdorp
57:49
56:38
447
Marinus Schroevers
's-Gravenhage
57:51
56:42
448
John Ormel
MN
58:01
57:13
449
Stan Morre
the Hague Road Runners
58:06
56:59
450
Vd Heuvel
Voorschoten '97
58:18
57:13
451
Mitchell Moehamadkasbi
CAK
58:28
56:59
452
Martijn Dekker
's-Gravenhage
58:32
57:38
453
Eddie van Roon
's-Gravenhage
58:32
57:50
454
Frank Groeneweg
Leidschendam
58:34
57:23
455
Mart Paulus
Haarlem
58:36
56:59
456
Marc Houweling
Wassenaar
58:36
57:00
457
John Jansen
Rotterdam
58:37
57:34
458
James ter Beek
Leiden
58:41
57:09
459
Rakesh Goelela
's-Gravenhage
58:41
57:48
460
Arthur Vrijdag
's-Gravenhage
58:42
57:28
461
Dirk Dubbeling
Haag Atletiek
58:44
57:34
462
Patrick Doolaard
Oud-Beijerland
58:49
57:36
463
Bouwe Groeneveld
's-Gravenhage
58:51
57:47
464
Michiel de Feijter
's-Gravenhage
58:52
57:37
465
Randolph Smit
's-Gravenhage
58:52
58:05
466
Robert van der Hoek
NNPV
58:53
57:40
467
Patrick Berens
Wateringen
58:56
58:19
468
Dominique Poirault
's-Gravenhage
59:01
57:55
469
Mike van der Meer
Oud-Vossemeer
59:01
57:27
470
Maarten van Gerwen
Rijswijk Zh
59:03
58:00
471
Jan Theil
Zoetermeer
59:07
57:47
472
Ed Bloemendaal
Wateringen
59:11
58:34
473
Jeroen Dommisse
Voorburg
59:12
57:45
474
Martin Duivesteijn
's-Gravenhage
59:20
58:32
475
Ronan O'Reilly
's-Gravenhage
59:26
58:25
476
Sweder ten Brinke
's-Gravenhage
59:30
58:51
477
Garnier Benoit
's-Gravenhage
59:31
57:45
478
Michiel van Isselmuden
's-Gravenhage
59:33
58:25
479
Sjoerd Klaassen
's-Gravenhage
59:37
58:17
480
Jorik de Jong
Tienhoven Ut
59:41
58:47
481
Secuk Ipek
's-Gravenhage
59:42
58:33
482
Jonathan de Zoete
Honselersdijk
59:44
58:28
483
Joost de Boer
's-Gravenhage
59:45
59:00
484
Robert Hanja
's-Gravenhage
59:46
59:09
485
Andrew Murrell
's-Gravenhage
59:49
58:58
486
Rashid Khelifi
Rijswijk Zh
59:50
58:29
487
Pascal Heinz
's-Gravenhage
59:50
58:29
488
Matthijs Ooms
's-Gravenhage
59:51
58:36
489
Frank Kooijman
's-Gravenhage
59:52
59:03
490
Gerard Rust
's-Gravenhage
59:52
58:16
491
Jochem van der Ende
MN
59:54
59:17
492
Dillon Duitscher
's-Gravenhage
1:00:00
58:50
493
Tim Damen
Zoetermeer
1:00:01
59:12
494
Bryan Seijsener
ROC Mondriaan
1:00:01
58:39
495
Donny Colpa
CAK
1:00:04
58:35
496
Theo Sijbrandi
Voorburg
1:00:06
1:00:05
497
Jef Janssens
MN
1:00:07
58:49
498
Rik Hartman
Voorburg
1:00:12
59:42
499
Martin Kreulen
Rijswijk Zh
1:00:22
59:43
500
Aad van der Voort
's-Gravenhage
1:00:23
59:30
501
Hans Timmers
's-Gravenzande
1:00:24
59:25
502
Rinaldo Jahman
's-Gravenhage
1:00:26
59:43
503
Christiaan Quellhorst
's-Gravenhage
1:00:26
59:42
504
Paul Rademakers
Sparta
1:00:26
59:26
505
Ambroos Quellhorst
's-Gravenhage
1:00:27
59:42
506
Bart van de Sande
's-Gravenhage
1:00:28
59:07
507
Aswin Verhoeven
Leidschendam
1:00:30
59:39
508
Ilya van Marle
's-Gravenhage
1:00:32
59:27
509
Marlon Markus
CAK
1:00:35
59:05
510
Remy van Onselen
Voorburg
1:00:38
59:09
511
Ton de Rooij
Monster
1:00:40
59:27
512
Lucas de Rooij
Monster
1:00:40
59:27
513
Marcel Vree
Rijswijk Zh
1:00:42
59:42
514
Maurice Toussain
's-Gravenhage
1:00:44
59:14
515
Bert Gerritsma
Sparta
1:00:46
59:13
516
Eduardo Pinto da Costa
's-Gravenhage
1:00:47
59:37
517
Eric de Roode
Rijnsburg
1:00:56
59:27
518
Peter Brugmans
Heerlen
1:01:00
59:33
519
Bert van Ravenhorst
Brielle
1:01:07
59:55
520
Ruud van Dam
Voorburg
1:01:22
1:00:11
521
Kristian Tieman
Dordrecht
1:01:24
1:00:15
522
Mateusz Byrgiel
Toszek
1:01:31
1:00:18
523
Siavash Aflaki
Leiden
1:01:36
1:00:01
524
AB van Biezen
Nootdorp
1:01:39
1:00:15
525
Dirk-Jan van Duijn
Zoetermeer
1:01:39
1:00:49
526
Gianni El-Wanni
Almere
1:01:40
1:00:10
527
Marco Cornet
's-Gravenhage
1:01:43
1:00:53
528
Charles Vos
's-Gravenhage
1:01:44
59:56
529
Maurice Meinders
's-Gravenhage
1:01:47
1:00:49
530
Robie Scholtes
Leidschendam
1:01:48
1:00:41
531
Timur Ipek
's-Gravenhage
1:01:50
1:00:41
532
Mark Lukatsi
's-Gravenhage
1:01:50
1:00:49
533
Atilla Ipek
's-Gravenhage
1:01:51
1:00:42
534
Steven Dorgelo
's-Gravenhage
1:01:51
1:00:41
535
Ron van Raamsdonk
Delft
1:01:52
1:01:23
536
Erik Minderhoud
Bloemendaal
1:01:52
1:00:44
537
Maarten Roos
's-Gravenhage
1:01:56
1:00:23
538
Massimiliano Rini
Breda
1:02:05
1:00:45
539
Luc van der Windt
Vlaardingen
1:02:08
1:01:10
540
Bert Bruning
's-Gravenhage
1:02:09
1:01:29
541
Dimitrios Kamperis
's-Gravenhage
1:02:12
1:00:50
542
Pascal Vatasso
's-Gravenhage
1:02:17
1:01:02
543
Khalil KABLY
's-Gravenhage
1:02:17
1:01:03
544
Sjaak van Kesteren
Lisse
1:02:23
1:00:56
545
Menno Van Nieuwpoort
's-Gravenhage
1:02:25
1:01:13
546
Martin Bloem
's-Gravenhage
1:02:26
1:01:44
547
Rene Fromberg
Rijswijk Zh
1:02:28
1:00:56
548
Paul Schalbroeck
Zoetermeer
1:02:30
1:01:54
549
Giuliano Bracci
Amsterdam
1:02:43
1:01:14
550
Federico Solazzo
Voorburg
1:02:43
1:01:14
551
Louwrens Schaaphok
's-Gravenhage
1:02:49
1:02:31
552
Marco Kartman
Doorn
1:03:15
1:02:06
553
Lourens Vermaning
Zoetermeer
1:03:15
1:02:34
554
Gerhard Bosch
Delft
1:03:22
1:02:23
555
Guus Schonewilk
Delft
1:03:25
1:01:49
556
Peter Sjouke
's-Gravenhage
1:03:48
1:02:24
557
Henk Kroon
Ouderkerk aan de Amstel
1:03:49
1:02:53
558
Patrick Duijnstee
Rijswijk Zh
1:03:49
1:02:12
559
Robbert Leemans
Delft
1:03:53
1:02:42
560
Jorr Kreukniet
Voorburg
1:03:55
1:03:20
561
Joop Wolsing
's-Gravenhage
1:04:03
1:03:11
562
Luca A Rizzello
's-Gravenhage
1:04:07
1:02:38
563
Tim Wapenaar
Hoek van Holland
1:04:08
1:03:00
564
Mart de Mooij
Doorn
1:04:18
1:03:56
565
Patrick Vunderink
Nieuwegein
1:04:18
1:02:56
566
Derk-Jan van Heerden
's-Gravenhage
1:04:31
1:03:17
567
David Martin
Voorschoten '97
1:04:51
1:03:24
568
Fran k Arons
Voorburg
1:04:54
1:04:16
569
Arno Wielders
CAK
1:04:55
1:03:26
570
Pascal Alt
Zoetermeer
1:04:58
1:03:25
571
Maurice Kuipers
Rijswijk Zh
1:05:05
1:03:32
572
Romeo Imamkhan
's-Gravenhage
1:05:11
1:04:12
573
Franz van Dijk
's-Gravenhage
1:05:37
1:04:30
574
Marco Mooijman
Leidschendam
1:05:52
1:05:19
575
Henk van Soelen
's-Gravenhage
1:05:53
1:04:30
576
Bas Klaassen
's-Gravenhage
1:06:01
1:04:41
577
Kees van Uden
the Hague Road Runners
1:06:31
1:05:18
578
Sijbrand de Vries
Uithoorn
1:06:37
1:06:03
579
Mark Reidsma
's-Gravenhage
1:06:41
1:05:05
580
Rob Siekmann
Oegstgeest
1:06:55
1:05:11
581
Wim Moningka
Clingendael Run & Walk
1:07:17
1:05:42
582
Sebastiaan Moningka
's-Gravenhage
1:07:17
1:05:43
583
Kees Gerritse
CAK
1:07:58
1:06:34
584
David Lewis
's-Gravenhage
1:08:04
1:06:24
585
Noes Lalihatu
's-Gravenhage
1:08:08
1:07:15
586
Marco Bossink
's-Gravenhage
1:08:26
1:08:17
587
Maarten Kraefft
Castricum
1:08:27
1:06:55
588
Rob Sleeking
Voorburg
1:08:39
1:08:07
589
Marc Kessler
's-Gravenhage
1:08:51
1:07:24
590
Marco de Beer
Valkenburg Zh
1:08:51
1:08:11
591
Hans Grootveld
's-Gravenhage
1:09:49
1:08:53
592
Leo van de Langkruis
's-Gravenhage
1:10:41
1:10:06
593
Ben Flokstra
ROC Mondriaan
1:10:56
1:09:33
594
Maick Woudenberg
ROC Mondriaan
1:10:57
1:09:35
595
Fred Fritz
Zevenaar
1:10:58
1:09:28
596
Ids Bakker
Voorschoten '97
1:11:23
1:09:55
597
Mario Paerels
the Hague Road Runners
1:11:31
1:10:37
598
Jan Willem Bergmann
's-Gravenhage
1:11:38
1:10:35
599
Harry Verdonk
Helmond
1:12:28
1:11:39
600
Lenno van Kleef
CAK
1:13:00
1:11:45
601
Sung Faber
's-Gravenhage
1:13:14
1:12:53
602
Kj Bil
's-Gravenhage
1:13:40
1:13:08
603
Paul Munnik
's-Gravenhage
1:13:53
1:13:14
604
Hans Lunter
Rijswijk Zh
1:14:10
1:12:35
605
Rob Henneman
's-Gravenhage
1:15:16
1:14:38
606
Jeffrey Gajapersad
ROC Mondriaan
1:16:05
1:14:53
607
Marcel Bouwman
's-Gravenhage
1:17:50
1:16:17
608
Sem Gijsman
ROC Mondriaan
1:17:50
1:16:27
609
Akshay Lachman
ROC Mondriaan
1:18:54
1:17:41
610
Resoel Orie
ROC Mondriaan
1:18:54
1:17:42
611
Sven Peute
Nootdorp
1:21:47
1:21:16
612
Ali Schoffelen
ROC Mondriaan
1:22:19
1:20:56
VTRIM, 10 KILOMETER PR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlies Kort
's-Gravenhage
40:17
40:12
2
Patty Lakenman
Rotterdam
40:53
40:47
3
Sue Brown
's-Gravenhage
41:56
41:25
4
Mireille Thierry
Leiden
43:16
43:11
5
Maaike Kempes
Alphen aan den Rijn
43:37
43:31
6
Aniek Nijhuis
's-Gravenhage
43:52
42:36
7
Simone de Jong
's-Gravenhage
44:51
44:30
8
Ellis Stolwijk
Haag Atletiek
45:47
45:25
9
MONIQUE Bruins
's-Gravenhage
46:16
46:12
10
Mathilde Vlotman
Voorburg
46:28
46:25
11
Janneke Tijmensen
's-Gravenhage
47:19
46:21
12
Susanne Dallinga
's-Gravenhage
47:25
47:05
13
Adinda Ceelen
's-Gravenhage
47:45
46:50
14
Jolanda Fritzsche-Haan
Arnhem
48:09
47:53
15
Amanda Chin
's-Gravenhage
48:11
47:38
16
Mandy Wunnink
Zoetermeer
48:30
47:22
17
Cat Bostantzis
Energie
48:32
47:46
18
Suzan Brienen
MN
48:35
47:52
19
Linde Emmerzaal
's-Gravenhage
48:35
48:04
20
Michaela Tagg
's-Gravenhage
48:45
47:31
21
Britt Vreeken
Rotterdam
48:58
48:32
22
Sally-Anne Bennett
's-Gravenhage
49:17
48:44
23
Julie Plante
's-Gravenhage
49:23
48:47
24
Miranda Kaslander
Olympus '70
49:49
49:13
25
Lisette Schmidt
Amsterdam
49:50
49:13
26
Caroline Gautier
Nederland
50:07
49:24
27
Yvette Solognier
the Hague Road Runners
50:09
49:44
28
Carina van der Beek
Rijswijk Zh
50:13
49:31
29
Mariska Peeters
's-Gravenhage
50:19
49:45
30
Mariette Kooper
's-Gravenhage
50:22
49:33
31
Ella Visser
Leiden
50:27
49:55
32
Astrid DEN BESTEN
Sparta
50:28
49:34
33
Sophie Gerlich
's-Gravenhage
50:31
50:05
34
Esther van Ginneken
Voorschoten '97
50:35
50:11
35
Rianne Boelens
Poeldijk
50:35
49:59
36
Karlijn Vergeer
Utrecht
50:37
50:06
37
Nadine van den Brandt
NNPV
51:10
50:26
38
Celine van der Zwan
Leidschendam
51:16
50:20
39
Vicky McHale
's-Gravenhage
51:24
50:15
40
Maaike Gaastra
Amsterdam
51:39
50:57
41
Anne Denissen
Haag Atletiek
51:49
50:52
42
Jannekee Van Herreveld
Heerjansdam
51:57
51:22
43
Elly van der Zee
the Hague Road Runners
52:05
51:06
44
Louise Beune
Rotterdam
52:14
51:46
45
Marieke Caboort
's-Gravenhage
52:16
51:32
46
Maartje Dol
Sparta
52:21
51:57
47
Jesse Voetman
Utrecht
52:23
51:42
48
Alessia Freeke
Sparta
52:23
51:39
49
Mariëlle den Hengst
's-Gravenhage
52:26
51:48
50
Mignon van Gent
's-Gravenhage
52:30
52:03
51
Annelies Overkempe
's-Gravenhage
52:32
51:51
52
Marietje van Leest
CAK
52:35
51:11
53
Marlous Remmerswaal
's-Gravenhage
52:35
51:38
54
Evalien van Toor
's-Gravenhage
52:35
51:38
55
Edith Roelen
's-Gravenhage
52:38
51:32
56
Annick Traa
's-Gravenhage
52:44
51:59
57
Karin van Gils
's-Gravenhage
53:09
51:39
58
Elena Bannikova
's-Gravenhage
53:11
51:58
59
Susanne Menck
Frankfurt
53:15
52:22
60
Tonja van Gorp
's-Gravenhage
53:16
52:42
61
Lucinda Wildenberg
Voorburg
53:20
52:59
62
Eva Knöps
's-Gravenhage
53:27
52:41
63
Petra Kremers
Leidschendam
53:31
52:40
64
Eléonore de Merode
's-Gravenhage
53:32
52:59
65
Anouk Wesselius
Rotterdam
53:37
53:17
66
Anne Spermon
's-Gravenhage
53:41
53:00
67
Germaine Verwoert
Nootdorp
53:42
52:59
68
Nora van der Winden
's-Gravenhage
53:42
53:42
69
Linda van der Zijden
's-Gravenhage
53:50
52:30
70
Martine Verduijn
's-Gravenhage
53:52
52:17
71
Lea Bouwmeester
CAK
53:57
52:29
72
Lisette den Breems
's-Gravenhage
53:57
53:05
73
Nienke de Munck
Rotterdam
54:01
53:32
74
Agnes Bazuin
's-Gravenhage
54:08
53:37
75
Valery Verschoor
Voorburg
54:15
53:25
76
Kim Melchior
Delft
54:24
53:43
77
Saskia de Been
's-Gravenhage
54:28
53:01
78
Lucy Houdijk
's-Gravenhage
54:33
53:43
79
Olga van der Velde
's-Gravenhage
54:36
54:09
80
Emma du Chatinier
's-Gravenhage
54:37
53:50
81
Sigrid Segeren
's-Gravenhage
54:38
54:09
82
Iris Koopmans
's-Gravenhage
54:41
53:25
83
Lucinda Kootstra
Poortugaal
54:44
54:16
84
Fanny Geerling
MN
54:47
53:30
85
Marieke de Sonnaville
's-Gravenhage
54:52
54:25
86
Deborah Morrone
's-Gravenhage
54:56
54:23
87
Ireen van Hoorn
's-Gravenhage
54:59
54:19
88
Anna Soltys
's-Gravenhage
55:00
53:46
89
Annemarie Knottnerus
's-Gravenhage
55:06
54:22
90
Marie-Louise Hoyer
Abcoude
55:07
54:28
91
Carol Haas
's-Gravenhage
55:09
54:42
92
Hilde Dreesmann
's-Gravenhage
55:15
54:36
93
Heleen van Berghem
's-Gravenhage
55:21
53:59
94
Cora Mol
Haag Atletiek
55:54
54:55
95
Dorien van der Velde
's-Gravenhage
55:54
54:56
96
Marieke van Gorcum
's-Gravenhage
55:57
54:35
97
Anne Monique Huijg
's-Gravenhage
55:57
55:22
98
Charlotte A Campo
's-Gravenhage
56:00
54:50
99
Nienke van de Maat
Sassenheim
56:01
54:49
100
Leonie van Meer
's-Gravenhage
56:03
54:29
101
Shirley Hofman
Zoetermeer
56:05
55:09
102
Priscillah Steenhuis
Voorburg
56:06
55:05
103
Anouschka van der Meulen
's-Gravenhage
56:16
55:06
104
Anne Klijn
Haag Atletiek
56:17
55:17
105
Gracia Manders
Rotterdam
56:24
55:21
106
Aphra McHugh
's-Gravenhage
56:26
54:50
107
Sumita Dixit
's-Gravenhage
56:27
54:56
108
Louise Finnsdatter
Houten
56:29
55:03
109
Lotte Feith
's-Gravenhage
56:29
55:24
110
Katherine Due
's-Gravenhage
56:35
56:08
111
Ria Geleynse
's-Gravenhage
56:36
56:06
112
Linda Klerk - den Heijer
's-Gravenhage
56:37
55:26
113
Arendine den Heijer
's-Gravenhage
56:37
55:26
114
Ellen Boele
the Hague Road Runners
56:38
55:31
115
Myrthe Visser
Leidschendam
56:39
55:07
116
Thuy Dung Mimbrero Nguyen
Wassenaar
56:40
56:12
117
Miriam Collaris
's-Gravenhage
56:43
55:34
118
Lizzy van der Beek
's-Gravenhage
56:45
55:39
119
Karishma Dietvorst
's-Gravenhage
56:47
55:18
120
Terry Elderson
Barendrecht
56:49
56:08
121
Lianne la Roi
Rijswijk Zh
56:49
56:07
122
Lenneke Pijtak
Sparta
56:56
56:34
123
Miranda van Hooft
Sparta
56:59
56:27
124
Margreeth de Geus
's-Gravenhage
57:03
55:47
125
Janneke Nolan
's-Gravenhage
57:03
55:48
126
Monique van Velzen
Leidschendam
57:08
55:53
127
Mira Slot
Amsterdam
57:14
55:37
128
Ellen Arends
's-Gravenhage
57:29
57:00
129
Myrthe van Harten
's-Gravenhage
57:38
56:29
130
Joan Tuls
Schoonhoven
57:41
56:47
131
Arlette Sijbers
's-Gravenhage
57:46
56:47
132
Ilonka Novak
the Hague Road Runners
57:46
55:52
133
Laurence Callendret
's-Gravenhage
57:47
56:26
134
Lucie Nan
Voorburg
57:47
56:47
135
Kim Groenewegen
's-Gravenhage
57:48
56:38
136
Celly Buters
Nootdorp
57:51
57:25
137
Dionne Van Dongen
's-Gravenhage
57:51
57:07
138
Marieke van Steekelenburg
MN
58:01
57:14
139
Marjon Gijsman
's-Gravenhage
58:02
57:21
140
Suzan Paulussen
Leiden
58:02
57:16
141
Astrid Kroes
Zoetermeer
58:02
57:14
142
Debbie Gadellaa
Wateringen
58:07
56:57
143
Laura Brink
Voorschoten '97
58:08
56:43
144
Miranda Meesters
MN
58:10
57:28
145
Annemiek Vos
Sparta
58:11
57:25
146
Tanja Dobbelaer
's-Gravenhage
58:12
57:58
147
Dalia Brkulic
's-Gravenhage
58:12
57:10
148
Annemieke Verbaan
's-Gravenhage
58:19
57:25
149
Monica Bax
Voorburg
58:22
58:00
150
Karin Heidema
's-Gravenhage
58:23
57:32
151
Elinor Fuchs
's-Gravenhage
58:24
57:44
152
Sara Knijff
's-Gravenhage
58:31
57:10
153
Nelly Raftopoulou
's-Gravenhage
58:34
57:06
154
Mo Westgeest
's-Gravenhage
58:35
57:37
155
Barbara Dijkhuizen
Leiden
58:35
57:51
156
Michella Spaans
's-Gravenhage
58:39
57:22
157
Leonie van der Harst
's-Gravenhage
58:39
57:22
158
Mareike Viebahn
Leiden
58:41
57:10
159
Danielle Desserjer
's-Gravenhage
58:45
57:22
160
Maartje Elderenbosch
's-Gravenhage
58:52
58:23
161
Claire Boelhouwer
MN
58:55
57:34
162
Stephanie Boelhouwer
MN
58:55
57:34
163
Alice Botden
Voorburg
58:56
57:49
164
Sabine Blokhuis
's-Gravenhage
59:03
58:31
165
Dide van den Berg
Leiden
59:06
58:21
166
Gaelle Afriat
's-Gravenhage
59:10
58:23
167
Maaike Burghouts
Voorburg
59:13
58:31
168
Ingrid Heemskerk
Voorburg
59:13
58:28
169
Caroline Harris
's-Gravenhage
59:16
58:15
170
Katie Hargreaves
's-Gravenhage
59:16
58:14
171
Debora Lootsma
Krimpen aan den IJssel
59:21
59:10
172
Lisette de Bruin
the Hague Road Runners
59:22
58:53
173
Daniëlle van Leeuwen
the Hague Road Runners
59:30
57:55
174
Wencke Lootsma
Krimpen aan den IJssel
59:31
58:49
175
Marijn Wilbrink
's-Gravenhage
59:31
58:37
176
Brechje van Densen
's-Gravenhage
59:33
58:26
177
Esther Oprinsen
Aerdenhout
59:39
59:14
178
Maja Plomp
Gouda
59:40
58:46
179
Kim Koopman
Schiedam
59:41
59:07
180
Nikki Kagenaar
Honselersdijk
59:44
58:28
181
Marline Visser
's-Gravenhage
59:48
58:37
182
Paula van den Berg
Leiden
1:00:06
58:48
183
Xiaolu Coenen
Guttecoven
1:00:07
59:06
184
Christine Visser
Leiden
1:00:10
59:39
185
Fiona Passantino
's-Gravenhage
1:00:10
59:26
186
Nicole Elderhorst
Delft
1:00:13
58:57
187
Els Sturm
the Hague Road Runners
1:00:14
59:01
188
Nicole Ginder
Leidschendam
1:00:18
59:07
189
Leontien Hogeweg
's-Gravenhage
1:00:29
59:33
190
Janine Roest
's-Gravenhage
1:00:31
59:23
191
Tamara Immerzeel
's-Gravenhage
1:00:32
59:08
192
Rachel Dijkstra
's-Gravenhage
1:00:33
59:10
193
Wendy van Leeuwen
CAK
1:00:35
59:10
194
Minke Korving
Vlaardingen
1:00:36
59:36
195
Ellen van Dijk
Delft
1:00:43
59:35
196
Luciana Maux
's-Gravenhage
1:00:43
59:09
197
Monique Toussain
's-Gravenhage
1:00:45
59:14
198
Kristel Sjouw
NNPV
1:00:45
59:29
199
Anna Sidor
's-Gravenhage
1:00:50
59:29
200
Maaike Anker
Antilope
1:00:51
1:00:01
201
Mary Hooft
Rijswijk Zh
1:00:54
59:42
202
Petri van Hal
's-Gravenhage
1:00:57
59:40
203
Debbie Corney
's-Gravenhage
1:01:05
59:42
204
Janke Westerhuis
's-Gravenhage
1:01:07
59:34
205
Patricia Keshavarz
CAK
1:01:08
59:43
206
Liesbeth van der Burg
Krimpen aan den IJssel
1:01:10
1:00:05
207
Karin Schipperheijn
Voorburg
1:01:11
59:47
208
Kirsten Ran
's-Gravenhage
1:01:11
1:00:45
209
Elise Manders
's-Gravenhage
1:01:13
1:00:18
210
Iris Prins
's-Gravenhage
1:01:15
1:00:26
211
Leonie Sprokholt
Amsterdam
1:01:16
59:54
212
Linsey van der Tas
Zoetermeer
1:01:16
59:54
213
Atie de Ruiter
's-Gravenhage
1:01:20
1:00:49
214
Emile Schotte
Oegstgeest
1:01:21
1:00:05
215
Jesse Stanley
's-Gravenhage
1:01:22
1:00:28
216
Anouk Jansen
's-Gravenhage
1:01:23
1:00:15
217
Liesbeth Broekhuizen
's-Gravenhage
1:01:28
1:00:10
218
Anne Stolk
's-Gravenhage
1:01:30
1:00:11
219
Annelies Koldewey
the Hague Road Runners
1:01:32
1:00:30
220
Marcella van Dijk
Rotterdam
1:01:41
1:00:33
221
Fleur van Aalst
's-Gravenhage
1:01:42
1:00:33
222
Federica G
's-Gravenhage
1:01:45
1:00:05
223
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
1:01:45
1:00:55
224
Monique Wakker
's-Gravenhage
1:01:46
1:00:49
225
Mirja Baneke
's-Gravenhage
1:01:48
1:00:14
226
Hanenberg Elders
's-Gravenhage
1:01:49
1:00:46
227
Justyna Zatorska
's-Gravenhage
1:01:50
1:00:27
228
Veronika Nagy
's-Gravenhage
1:01:51
1:00:48
229
Bozena Muszalska
Zoetermeer
1:01:53
1:00:30
230
Beata Tanka
's-Gravenhage
1:01:57
1:01:17
231
Melinda Reed
's-Gravenhage
1:01:59
1:01:27
232
Jessica Liu
Zoetermeer
1:02:05
1:02:05
233
Marleen van der Zwet
's-Gravenhage
1:02:12
1:00:52
234
Daniëlle de Water
's-Gravenhage
1:02:13
1:01:27
235
Maaike Westdijk
Nootdorp
1:02:15
1:01:38
236
Judith Bosman
the Hague Road Runners
1:02:15
1:00:41
237
Mirjam Meijer
's-Gravenhage
1:02:16
1:01:30
238
Linda Glebbeek
's-Gravenhage
1:02:21
1:01:16
239
Diantha Rumahlewang
's-Gravenhage
1:02:34
1:01:35
240
Jet Brederode
's-Gravenhage
1:02:36
1:02:09
241
Mukta Henning
's-Gravenhage
1:02:39
1:01:17
242
Mijke Sluis
's-Gravenhage
1:02:39
1:01:17
243
Joyce Blok
's-Gravenhage
1:02:41
1:01:17
244
Sacha van Geene
's-Gravenhage
1:02:41
1:01:17
245
Fleur Riebroek
's-Gravenhage
1:02:53
1:01:29
246
Anne Marie van den Bos
Rotterdam
1:02:56
1:01:59
247
Patricia Heerekop
the Hague Road Runners
1:02:58
1:01:36
248
Jasmijn Rana
's-Gravenhage
1:02:58
1:01:45
249
Fabianne Nagtegaal
's-Gravenhage
1:03:02
1:02:09
250
Tamara Glieca-Kempe
's-Gravenhage
1:03:05
1:02:06
251
Sandrina Wijers
's-Gravenhage
1:03:09
1:01:31
252
Ank Filius
Leidschendam
1:03:09
1:01:33
253
Simone Koppius
Haag Atletiek
1:03:12
1:02:12
254
Judith van Kesteren
's-Gravenhage
1:03:14
1:01:40
255
Bianca Copius Peereboom
Pijnacker
1:03:22
1:02:24
256
Janneke Brommt
's-Gravenhage
1:03:26
1:01:49
257
Hilde van der Wee
's-Gravenhage
1:03:31
1:02:30
258
Ellis Moll
's-Gravenhage
1:03:45
1:02:45
259
Kirsten Meersschaert
's-Gravenhage
1:03:48
1:03:12
260
Marjo van der Laan
the Hague Road Runners
1:03:49
1:02:53
261
Maud Vrins
Voorburg
1:03:50
1:02:40
262
Ilse van den Berg
's-Gravenhage
1:03:54
1:02:23
263
Maria Weimer
's-Gravenhage
1:03:58
1:02:26
264
Anouk Nijssen
Bennebroek
1:04:09
1:02:39
265
Josephine RIbbe
Schiedam
1:04:10
1:03:27
266
Dalila Storm
NNPV
1:04:21
1:03:54
267
Danielle Hyman
's-Gravenhage
1:04:22
1:03:05
268
Sandra Remeijsen
Leidschendam
1:04:27
1:03:31
269
Miriam Wellenberg
Rijswijk Zh
1:04:37
1:03:13
270
Sheila dos Santos Mendes
's-Gravenhage
1:04:43
1:03:48
271
Femke Nap
Woerden
1:04:45
1:04:01
272
Petra Bruggeman
Voorburg
1:04:52
1:04:17
273
Bo van Veghel
ROC Mondriaan
1:04:58
1:03:16
274
Susan Kuipers
Rijswijk Zh
1:05:05
1:03:33
275
Muriel Darby
's-Gravenhage
1:05:05
1:03:54
276
Tessa Kouwenberg
's-Gravenhage
1:05:13
1:04:12
277
Kim Pötgens
's-Gravenhage
1:05:23
1:04:12
278
Patricia Pereira
's-Gravenhage
1:05:26
1:04:18
279
Katja Kortenbroek
Zoetermeer
1:05:26
1:04:18
280
Cariena Miske
's-Gravenhage
1:05:33
1:04:32
281
Jip Bierkens
Tilburg
1:05:34
1:04:24
282
Angeline Batist
Voorburg
1:05:40
1:04:44
283
Linda van Dijk
Voorburg
1:05:41
1:04:35
284
Beth Dopson
's-Gravenhage
1:05:41
1:04:06
285
Van Etten
Voorburg
1:05:42
1:04:36
286
Elvy Willemse
Sparta
1:05:49
1:04:36
287
Ellen Mollema
's-Gravenhage
1:05:53
1:04:33
288
Rosa Rodenhuis
Overveen
1:06:12
1:05:18
289
Mia Schravendijk Väisänen
's-Gravenhage
1:06:19
1:05:25
290
Sini van Schravendijk
's-Gravenhage
1:06:20
1:05:25
291
Jolanda van der Heijden
's-Gravenhage
1:06:24
1:05:43
292
Esther Seijmonsbergen
's-Gravenhage
1:06:24
1:05:15
293
Heidi Hogan
's-Gravenhage
1:06:25
1:05:13
294
Elke Buis
Voorburg
1:06:27
1:05:20
295
Radha Pahladsingh
Rotterdam
1:06:36
1:06:02
296
Charlotte Duijf
's-Gravenhage
1:06:38
1:05:26
297
Ieke Koopmans
's-Gravenhage
1:06:39
1:05:49
298
Marieke Willemsen
Leidschendam
1:06:46
1:05:49
299
Doortje Scheepbouwer
's-Gravenhage
1:06:51
1:05:57
300
Heleen Wolters
's-Gravenhage
1:06:51
1:05:57
301
Pauline de Haan
Voorschoten '97
1:06:55
1:05:28
302
Anne-Marie Jellema
's-Gravenhage
1:07:09
1:05:28
303
Gerda Houweling
's-Gravenhage
1:07:11
1:06:26
304
Machteld von Oven
the Hague Road Runners
1:07:23
1:06:21
305
Lucy McNamara
's-Gravenhage
1:07:24
1:06:03
306
Jen Reid
's-Gravenhage
1:07:24
1:06:03
307
Jacobien Dijkxhoorn
Leidschendam
1:07:27
1:06:16
308
Ting Kang
's-Gravenhage
1:07:30
1:05:54
309
Corine Barendregt
's-Gravenhage
1:07:37
1:06:01
310
Annelies van Dun
Maassluis
1:07:38
1:07:09
311
Corien Hettema
Voorburg
1:07:54
1:06:53
312
Trina Valois
Wassenaar
1:07:55
1:07:16
313
Jeannette Soudant
CAK
1:07:58
1:06:34
314
Anita Conijn
's-Gravenhage
1:08:00
1:06:55
315
Linda Houthuizen
Leiden
1:08:01
1:06:34
316
Elly Langbroek
Monster
1:08:02
1:06:25
317
Lucienne Heemskerk
the Hague Road Runners
1:08:17
1:07:04
318
Gerda Zijp
Haag Atletiek
1:08:21
1:07:12
319
Barbara van de Griend
's-Gravenhage
1:08:27
1:06:55
320
Kelly Hamelinck
ROC Mondriaan
1:08:28
1:06:46
321
Karen Wansink
's-Gravenhage
1:08:39
1:07:14
322
Lucy Murray
's-Gravenhage
1:08:47
1:07:17
323
Annemieke Ooms
the Hague Road Runners
1:09:30
1:08:26
324
Emma Kops
Zoetermeer
1:09:40
1:08:11
325
Clair Anaison
Zoetermeer
1:09:40
1:08:11
326
Cecile Stulemeijer
's-Gravenhage
1:09:54
1:08:47
327
Marjolijn van der Pas
's-Gravenhage
1:09:54
1:08:47
328
Saskia Stoekle
Voorburg
1:10:10
1:09:40
329
Esmée van Engelen
Schiedam
1:10:35
1:09:47
330
Jennie Paul
Schiedam
1:10:35
1:09:47
331
Yvonne Kruithof
Hoorn Nh
1:10:42
1:09:34
332
Tanja Kooij
's-Gravenhage
1:10:55
1:09:24
333
Anique van der Stelt
Voorburg
1:10:56
1:09:38
334
Lara Fritz
Rijswijk Zh
1:10:58
1:09:27
335
Lopa Mehta
Zoetermeer
1:11:00
1:10:10
336
Sanne Theil
Voorburg
1:11:01
1:09:43
337
Christy Aikhorin
Voorburg
1:11:02
1:10:13
338
Manouska Ramroep
's-Gravenhage
1:11:09
1:10:17
339
Nienke Sopakuwa
's-Gravenhage
1:11:13
1:09:54
340
Helen Kenney
's-Gravenhage
1:11:20
1:09:44
341
Sam Bennett
Aylesbury
1:11:20
1:09:43
342
Paulien Sweers
Voorschoten '97
1:11:24
1:09:58
343
Ali Koot
's-Gravenhage
1:11:38
1:11:08
344
De Bruin-Wernke
's-Gravenhage
1:12:17
1:11:24
345
Yvette Smulders
's-Gravenhage
1:12:25
1:11:38
346
Odette van Zuiden
's-Gravenhage
1:12:28
1:11:39
347
Nanda Hinloopen
's-Gravenhage
1:12:33
1:11:25
348
Wietske van Otterlo
's-Gravenhage
1:12:41
1:11:41
349
Jacqueline Korver
's-Gravenhage
1:12:42
1:11:21
350
Jessica Knijnenburg
's-Gravenhage
1:12:42
1:11:36
351
Belle Gerding
's-Gravenhage
1:12:42
1:11:21
352
Anna Zajdel
's-Gravenhage
1:12:47
1:11:09
353
Jakeline Santos
's-Gravenhage
1:12:47
1:11:13
354
Inez de Rooij
Almere
1:12:52
1:11:53
355
Asha Boedhai
's-Gravenhage
1:12:56
1:11:59
356
Lisa van Oudheusden
's-Gravenhage
1:12:57
1:12:01
357
Anja Menck
Rijswijk Zh
1:13:22
1:12:01
358
Ilaria Meggetto
Rotterdam
1:13:36
1:12:58
359
Marieke Kodde
's-Gravenhage
1:13:42
1:12:05
360
Hely Gussenhoven
's-Gravenhage
1:13:48
1:12:31
361
Cindy Manders
Rijswijk Zh
1:13:51
1:12:36
362
Miranda Brik Ternbach
Rijswijk Zh
1:14:11
1:12:56
363
Connie Alberts
Zoetermeer
1:14:13
1:13:37
364
Rachell Peters
's-Gravenhage
1:14:17
1:13:23
365
Norma Westra
Bergschenhoek
1:14:25
1:12:59
366
Simone van Brecht
's-Gravenhage
1:14:26
1:13:29
367
Jamila van Capelleveen
's-Gravenhage
1:14:32
1:13:28
368
Elly Sasmaz
's-Gravenhage
1:14:32
1:13:28
369
Diane van 't Veen
's-Gravenhage
1:14:32
1:13:28
370
Sascha Berkelaar
's-Gravenhage
1:15:54
1:14:37
371
Fabienne Bouwman
's-Gravenhage
1:17:50
1:16:18
372
Ania Kolakowska
Voorburg
1:18:45
1:17:30
373
Simone Versteeg
Aalsmeer
1:20:05
1:19:29
374
Nathalie van der Weijden
Voorburg
1:20:21
1:19:02
375
Wineke Ritzema
's-Gravenhage
1:20:42
1:19:34
376
Larissa Peute
Schiedam
1:21:46
1:21:15
MTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nixon Fernandes
PAC Genodigde
15:15
15:15
2
Jean-andrew Fingal
PAC Genodigde
15:50
15:49
3
Charles van Cauwenberghe
PAC Genodigde
15:59
15:59
4
Tesfalem Zeresenay
Haag Atletiek
16:10
16:10
5
Wouter Jansen
PAC Genodigde
16:20
16:20
6
Tesfit Ghide
Haag Atletiek
17:20
17:20
7
Peter Kooijmans
PAC
17:22
17:21
8
Reinier Schep
PAC Genodigde
17:33
17:32
9
Jeroen Vanson
Haag Atletiek
17:37
17:36
10
Marcel Boere
PAC
17:42
17:41
11
Rolf van Lieshout
Voorburg
17:56
17:55
12
Oussama Abarki
Haag Atletiek
17:56
17:55
13
Niels Noordraven
Haag Atletiek
18:02
18:01
14
Randolph Nicia
De Vrije Lopers
18:03
18:03
15
Barry Malone
's-Gravenhage
18:15
18:14
16
Sander Hage
's-Gravenhage
18:38
18:37
17
Jerry Kenbeek
Triathlon
18:39
18:37
18
Twan Buijs
Haag Atletiek
18:40
18:39
19
Brian Narain
's-Gravenhage
19:01
18:59
20
Yury Kashnitsky
's-Gravenhage
19:15
19:10
21
Ruben van Lent
Utrecht
19:16
19:13
22
Morris van Beek
's-Gravenhage
19:18
19:16
23
Florian van Lent
Haag Atletiek
19:29
19:28
24
Stef Nederlof
MN
19:43
19:39
25
Mark Nederlof
MN
19:47
19:43
26
Michael de Jong
's-Gravenhage
19:52
19:47
27
Daniël van Schendel
Zoetermeer
19:53
19:52
28
Ruud Zomerveld
's-Gravenhage
20:03
20:01
29
Christoph Bellmann
's-Gravenhage
20:18
20:16
30
Thijs Huigen
Sparta
20:38
20:33
31
Alain Van den Eijnden
's-Gravenhage
20:43
20:42
32
Omar Lopez
the Hague Road Runners
20:45
20:43
33
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
20:46
20:44
34
Marcin Kawalowski
's-Gravenhage
20:48
20:34
35
Silas van der Schaaf
Haag Atletiek
20:48
20:47
36
Casper Spiering
's-Gravenhage
20:57
20:55
37
Mink Dagevos
Sparta
21:04
21:00
38
Adilson da Silva
PAC Genodigde
21:10
21:09
39
Thomas Buwalda
's-Gravenhage
21:11
20:56
40
José Xavier
Sparta
21:31
21:29
41
Douwe Pietersma
's-Gravenhage
21:41
21:40
42
Corné Timmermans
's-Gravenhage
21:45
21:43
43
Dries Rana
's-Gravenhage
21:54
21:51
44
Simon Banham
's-Gravenhage
22:00
21:58
45
Paul Banham van Bemmel
's-Gravenhage
22:00
21:58
46
Alex Navarro
's-Gravenhage
22:33
22:09
47
Ewoud Rimmelzwaan
Sparta
22:36
22:34
48
Nathan Nijdam
Sparta
22:39
22:38
49
François Boudreault
's-Gravenhage
22:42
22:39
50
Jonathan Boudreault
's-Gravenhage
22:42
22:39
51
Stefan van der Goes
's-Gravenhage
22:46
22:26
52
René Markx
NNPV
22:51
22:43
53
Aart van der Riet
Sparta
22:52
22:50
54
Louis Claessen
Sparta
23:03
22:47
55
Dave Adriaansen
avVN
23:21
23:03
56
Guido Kamminga
's-Gravenhage
23:24
23:11
57
Zier Schaap
the Hague Road Runners
23:39
23:37
58
Thijs Jansen
CAK
23:50
23:39
59
Ron van der Jagt
Rotterdam
23:50
23:17
60
Yvo Senden
's-Gravenhage
23:54
23:41
61
Arjan Vos
Voorschoten '97
23:55
23:37
62
Nobumiko Bando
Rotterdam
23:58
23:36
63
Noah van den Bosch
's-Gravenhage
24:06
23:42
64
Samuel Estl
's-Gravenhage
24:06
23:42
65
Carsten Estl
Nederlandse Triathlonbond
24:11
23:47
66
Teun Roodvoets
's-Gravenhage
24:20
24:13
67
Stephen O'Shaughnessy
's-Gravenhage
24:24
23:56
68
Edward Spaans
's-Gravenhage
24:34
24:23
69
Startnummer 5458
CAK
24:54
24:46
70
Martino Lorenzini
Nijmegen Atletiek
25:02
24:55
71
Adriaan Dedel
's-Gravenhage
25:17
25:10
72
Hielke Aalbers
Utrecht
25:24
25:19
73
Tim Lambers
Voorburg
25:36
25:23
74
Daniel Shiboleth
's-Gravenhage
25:37
25:33
75
Nikki Son
's-Gravenhage
26:01
25:59
76
Dan Moloney
's-Gravenhage
26:01
25:53
77
Arjen van Ettinger
Loopgroep Aart Stigter
26:14
26:11
78
Robin Rijnenberg
Ilion
26:29
26:25
79
Oscar Delmeer
Delfgauw
26:40
26:30
80
Rick Delmeer
CAK
26:40
26:31
81
Quinten van Dis
's-Gravenhage
26:47
26:22
82
Jeroen Snijder
Voorschoten
27:02
26:44
83
Rien de Wolff
Voorburg
27:03
27:01
84
Jori Zuidgeest
's-Gravenhage
27:08
26:55
85
Paul Posthumus
's-Gravenhage
27:15
27:08
86
Neel Sahti
's-Gravenhage
27:18
27:12
87
Floris Hage
Berkel en Rodenrijs
27:27
27:26
88
Ewoud Hage
Berkel en Rodenrijs
27:27
27:25
89
Jakob Nouta
Rotterdam
27:39
27:25
90
Lou Jonker
Rotterdam
27:49
27:31
91
Maarten van Beek
Rotterdam
27:49
27:30
92
Bram Bosch
's-Gravenhage
28:00
27:30
93
Paul Rours
NNPV
28:02
27:48
94
Dario Cherta
's-Gravenhage
28:06
27:59
95
Walter Popken
CAK
28:07
27:59
96
Roel van der Veen
's-Gravenhage
28:11
28:02
97
Marcel Pechler
's-Gravenhage
28:26
28:14
98
Remco Kathmann
Wassenaar
28:28
28:00
99
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
28:46
28:41
100
Michel Hendriks
's-Gravenhage
28:51
28:29
101
Lucas van Straalen
Rijswijk Zh
29:11
29:09
102
Ardie Balder
CAK
29:14
29:05
103
Erik Snellink
's-Gravenhage
29:18
28:56
104
Roy van der Ploeg
Voorburg
29:21
29:09
105
Richard Rolvers
MN
29:27
29:03
106
Robert-Paul van der Zwaan
Hazerswoude-Dorp
29:32
29:23
107
Jan Willem Bouwman
's-Gravenhage
29:32
29:08
108
Rob Ebeling
Altis
29:48
29:29
109
Ed Zijl
the Hague Road Runners
29:54
29:51
110
Frank Kroonstadt
's-Gravenhage
30:15
30:05
111
M vd Berge
NNPV
30:17
29:52
112
Edwin Vissers
's-Gravenhage
30:21
29:58
113
Frank van Tulder
Zoetermeer
30:25
30:02
114
Rik ter Beek
MN
30:31
30:08
115
Cas van Bracht
Kortehemmen
30:32
30:07
116
Mark van Bracht
Kortehemmen
30:33
30:07
117
Menno Hollander
's-Gravenhage
30:33
30:08
118
Steve Westerman
's-Gravenhage
30:47
30:44
119
Richie Somai
Rotterdam
30:55
30:36
120
Han van der Vleuten
's-Gravenhage
31:17
31:11
121
Dennis Bouman
Amersfoort
31:28
31:02
122
Nick Weidmann
's-Gravenhage
31:30
31:05
123
Toby Smith
's-Gravenhage
31:40
31:25
124
Xander Diesveld
's-Gravenhage
31:44
31:17
125
Joop van SOEST
's-Gravenhage
31:54
31:35
126
Hajo Kok
Amersfoort
31:54
31:29
127
Michel van Dis
's-Gravenhage
31:55
31:29
128
Stef Vlietstra
's-Gravenhage
31:55
31:28
129
Nicholas Lamb
's-Gravenhage
32:09
31:50
130
Esteban Seravalli
's-Gravenhage
32:14
31:50
131
Frans van Unen
MN
32:28
31:56
132
Gerard van Heiningen
Leidschendam
32:30
32:01
133
Rick Verweij
Gouda
32:51
32:22
134
Maarten Korving
's-Gravenhage
33:03
32:39
135
Quirijn Kanters
Leiden
33:28
33:01
136
Peter Grootveld
MN
33:33
33:11
137
Léon van der Hoeven
's-Gravenhage
33:50
33:23
138
Glenn Schoen
's-Gravenhage
34:44
34:29
139
Stefan van der Geest
Leiden
37:12
36:45
140
Jayden Strickling
Rijswijk Zh
37:51
37:48
141
Faiz Habiboellah
's-Gravenhage
38:40
38:15
142
Mart van de Wege
's-Gravenhage
39:58
39:35
143
Rob Kortekaas
MN
41:18
40:57
VTRIM, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolijn Swager
Leiden
18:43
18:42
2
Naomi Geleynse
Haag Atletiek
19:03
19:02
3
Marina Voronina
Haag Atletiek
19:09
19:09
4
Charlene Robertson
's-Gravenhage
20:08
19:57
5
Viktorija Veljanoska
MN
20:49
20:46
6
Charlotte van Veen
Voorschoten '97
21:00
21:00
7
Zoe Lukacie
's-Gravenhage
22:05
22:02
8
Marieke Ferguson
Voorschoten '97
22:28
22:24
9
Zoe Deltrap
Haag Atletiek
22:36
22:34
10
Petra van Deutekom
NNPV
24:01
23:53
11
Merel van Dam
's-Gravenhage
24:17
24:09
12
Zoë van Dam
's-Gravenhage
24:18
24:11
13
Julia Robertson
's-Gravenhage
24:18
24:07
14
Ashley Johnson
's-Gravenhage
24:28
24:00
15
Ivana Ilic Mestric
's-Gravenhage
24:31
24:20
16
Karin Husmann
's-Gravenhage
24:38
24:30
17
Haya Leenards
's-Gravenhage
24:40
24:17
18
Mariam Ben Meftah
CAK
24:52
24:45
19
Sanne Velthuis
's-Gravenhage
25:00
24:54
20
Nelleke de Kort
's-Gravenhage
25:01
24:56
21
Anne Peelen
Voorburg
25:14
25:10
22
Cassandra Raboen
's-Gravenhage
25:24
25:19
23
Eva Janssens
Voorburg
25:26
25:15
24
Petra de Leeuw
Voorburg
25:33
25:29
25
Lieske van der Voort
Enschede
25:36
25:24
26
Katja Logatcheva
's-Gravenhage
25:44
25:36
27
Sietske van Till
the Hague Road Runners
25:59
25:51
28
Katrien van Doorn
Sparta
26:06
26:00
29
Danne W
Sparta
26:06
26:00
30
Lia Jongeboer-Lu
's-Gravenhage
26:14
25:53
31
Veronika Hoek
Sparta
26:18
26:13
32
Natascha Grootveld
MN
26:21
25:57
33
Annelies Killian
Rotterdam
26:25
26:20
34
Desiree Vuijk
Tiel
26:39
26:33
35
Renée Teunissen
's-Gravenhage
27:00
26:53
36
Una Mulvihill
's-Gravenhage
27:04
26:56
37
Deirdre Gunter
Maarssen
27:17
27:00
38
Marieke Timmers
Diemen
27:32
27:11
39
Kim van Buul
Zoetermeer
27:35
27:22
40
Saskia Monna
MN
27:40
27:24
41
Ashley van Rijn
's-Gravenhage
27:41
27:37
42
Jellie van Eenennaam
's-Gravenhage
27:42
27:25
43
Annesanne Pot
Utrecht
28:09
27:44
44
Lorijn van der Spek
Leiden
28:24
28:11
45
Christie Ebeling
's-Gravenhage
28:38
28:19
46
Simone Hage
Spijkenisse
28:47
28:30
47
Lucienne Lamboo
's-Gravenhage
28:48
28:33
48
Olga van Heiningen
Leidschendam
28:49
28:39
49
Karin Meijers
's-Gravenhage
29:06
28:39
50
Annemarie Schoorel
Voorburg
29:15
28:47
51
Natasha Bouwman
's-Gravenhage
29:21
29:03
52
Louise van Delft
Haag Atletiek
29:24
29:09
53
Carla van den Berg
's-Gravenhage
29:30
29:15
54
Lenny Boersma
's-Gravenhage
29:30
29:15
55
Viola de Groot
's-Gravenhage
29:39
29:29
56
Donna Duiker
Delft
29:44
29:31
57
Patricia van Batenburg
Rijswijk Zh
29:44
29:41
58
Wendy Vos
Delft
29:46
29:32
59
Jessica Kwekkeboom
's-Gravenhage
29:48
29:36
60
Judith van Erkelens
's-Gravenhage
29:53
29:41
61
Laura Nederlof
MN
30:02
29:46
62
Yvette Vreedenburgh
's-Gravenhage
30:04
30:01
63
Monique Paanakker
's-Gravenhage
30:07
29:50
64
Daphne Allewijn-Aaftink
CAK
30:07
29:56
65
Seo Yu Jeong
's-Gravenhage
30:08
29:55
66
Elena Mellara
's-Gravenhage
30:09
29:51
67
Liesbeth Koorn
Pijnacker
30:10
29:37
68
Annoek Smith
's-Gravenhage
30:19
29:53
69
Sanneke Verweij
's-Gravenhage
30:20
29:52
70
Liesbeth de Ruiter
's-Gravenhage
30:31
30:18
71
Mavi Cristache
the Hague Road Runners
30:35
30:08
72
Tanja van der Vliet
IJsselstein Ut
30:38
30:21
73
Yabo Qian
Voorburg
30:38
30:15
74
Eunice Mosterman
's-Gravenhage
30:41
30:13
75
Noa Duarte
's-Gravenhage
30:43
30:23
76
Leonoor Jansen
's-Gravenhage
30:47
30:44
77
Tamira Scholten
Rijswijk Zh
30:59
30:33
78
Marjorie Meijer
Wateringen
30:59
30:34
79
Margaux Koutros
's-Gravenhage
31:02
30:47
80
Ingrid Kuijpers
the Hague Road Runners
31:02
30:48
81
Mirona Krygowska
's-Gravenhage
31:05
30:47
82
Petra Siekerman
's-Gravenhage
31:05
30:57
83
Yvonne van Dalen
's-Gravenhage
31:11
30:50
84
Jayne Pletser Dent
's-Gravenhage
31:11
30:52
85
Antonieke de Vries
's-Gravenhage
31:13
31:05
86
Floor van Bracht
Kortehemmen
31:21
30:56
87
Rosero Murcia
's-Gravenhage
31:22
31:19
88
Sofie van der Reijden
Amsterdam
31:24
30:58
89
Remy Philipsen
's-Gravenhage
31:26
31:16
90
Bianca Van Miert
's-Gravenhage
31:27
31:07
91
Hristina Petrova
's-Gravenhage
31:30
31:05
92
Alice Lukacie
's-Gravenhage
31:34
31:31
93
Evelien Vleeshouwers
's-Gravenhage
31:46
31:27
94
Cornelieke Rehorst
Bleiswijk
31:46
31:36
95
Marieke Damsteeg
's-Gravenhage
31:47
31:36
96
Oriane HUBER MAILLET
's-Gravenhage
31:52
31:35
97
Marlein Heskes Duarte
's-Gravenhage
31:54
31:34
98
Audrey van Soest
's-Gravenhage
31:54
31:35
99
Marjolein Veenstra
Gouda
31:56
31:34
100
Lieneke Paalman
's-Gravenhage
32:05
31:48
101
Eleonore van Bracht
Kortehemmen
32:05
31:39
102
Milou Rabe
's-Gravenhage
32:10
31:51
103
Amina Orie
's-Gravenhage
32:18
32:13
104
Sandy Wam
's-Gravenhage
32:29
32:20
105
Olga Havlickova
Delft
32:38
32:11
106
Wing-See Ip-Chu
Loopgroep Oegstgeest
32:49
32:27
107
Linda van Dijk
Wateringen
32:53
32:32
108
Melanie Korving
's-Gravenhage
33:12
32:49
109
Jolanda de Kleine
's-Gravenhage
33:17
33:05
110
Frances Deveria
's-Gravenhage
33:21
32:59
111
Janneke Blanken
's-Gravenhage
33:22
32:59
112
Lianne Bouw
Leiden
33:28
33:01
113
Zorana Voorn
Krommenie
33:37
33:18
114
Petra Wielders
's-Gravenhage
33:42
33:36
115
Marjan Droog
's-Gravenhage
33:42
33:22
116
Faye Reinders
Zoetermeer
33:48
33:25
117
Chantal Tetteroo
's-Gravenhage
33:54
33:47
118
Agneta Tuijl
's-Gravenhage
33:54
33:46
119
Marlies Hofman
's-Gravenhage
33:54
33:47
120
Jessica Linders
Leidschendam
33:55
33:48
121
Bibian Visser
's-Gravenhage
34:00
33:44
122
Sylvia Vertegaal
MN
34:02
33:39
123
Marjoke Bernard
Delft
34:05
33:39
124
Esmée de Vries
's-Gravenhage
34:07
33:40
125
Charlotte Pronk
Leiden
34:21
34:04
126
Adoracion Gallego
's-Gravenhage
34:31
34:12
127
Cristina López
's-Gravenhage
34:31
34:12
128
Alexandra Tuinenburg
Voorburg
34:33
34:24
129
Aggie van der Vet-Lommen
De Bilt
34:37
34:09
130
Marta Corsin-Jimenez
's-Gravenhage
34:41
34:23
131
Jessica Grootveld
MN
34:42
34:19
132
Anna Menkveld
Voorburg
34:49
34:28
133
Christy Fischer
's-Gravenhage
34:51
34:37
134
Marja Disseldorp
Zoetermeer
34:57
34:49
135
Annemieke Herberigs
Sparta
34:58
34:44
136
Janine Bonenberg
's-Gravenhage
34:58
34:44
137
Ilka Burik
's-Gravenhage
35:02
34:41
138
Wendy van der Sluijs
's-Gravenhage
35:04
34:52
139
Elvira Bogaarts-Huizeling
's-Gravenhage
35:07
34:38
140
Nariman Benchaa
's-Gravenhage
35:11
34:51
141
Leonisa Hayward
's-Gravenhage
35:12
35:08
142
Elly Pracht
Voorschoten '97
35:20
35:03
143
Susan Delgado
's-Gravenhage
35:21
35:17
144
Mary Hermans
CAK
35:23
35:12
145
Lenneke Edelman
Rotterdam
35:23
35:00
146
Yoko Sano
Rijswijk Zh
35:27
35:04
147
Yeeman Kan
Voorburg
35:59
35:38
148
Ting-ting Nivera
's-Gravenhage
36:07
35:50
149
Fleur van der Vet
's-Gravenhage
36:18
35:51
150
Karin Pinto dat Costa
's-Gravenhage
36:23
36:02
151
Claudia Wijling
Berkel en Rodenrijs
36:40
36:22
152
Arita Jol
Voorschoten '97
36:49
36:31
153
Moira O’Hare
's-Gravenhage
37:07
36:37
154
Maaike Thijssen
Voorburg
37:31
37:06
155
Christine Zandvliet
's-Gravenhage
37:53
37:25
156
Angelique Monde
Rijswijk Zh
37:54
37:51
157
Bep Koolma
NNPV
38:01
37:53
158
Natasha Grange
's-Gravenhage
39:09
38:41
159
Esther Vissers
's-Gravenhage
39:55
39:31
160
Astrid de Jongh
Rotterdam
40:16
39:53
161
Els Lindhout
Leidschendam
40:34
40:18
162
An Hagen
Rijswijk Zh
41:20
41:16
163
Saskia Legters
Capelle aan den IJssel
41:27
41:10
164
Carole Nijenhuis
Neuilly sur Seine
41:41
41:24
165
Isabelle van Wessem
Leiden
41:59
41:49
166
Pranita Deshpande
APM Terminals
42:29
42:05
J-12, 1500 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep den Dulk
Leiden Atletiek
5:58
5:58
2
Constantijn Klomp
Sparta
6:09
6:08
3
Sebastiaan Sprong
's-Gravenhage
6:24
6:23
4
Skip Silvius
Haag Atletiek
6:30
6:29
5
Bastiaan de Niet
Wateringen
6:41
6:38
6
Matthijs Hörters
Vlietkinderen Kajuit!
6:53
6:52
7
Vilhelm Keusen
Wassenaar
7:05
7:04
8
Sven Fischer
AV '40
7:06
7:05
9
Axel van Leeuwen
's-Gravenhage
7:07
7:05
10
Fabian Bruggert
's-Gravenhage
7:14
7:07
11
Nathan Stroeken
's-Gravenhage
7:18
7:13
12
Laszlo Stroeken
's-Gravenhage
7:28
7:22
13
Samuel Dedel
's-Gravenhage
7:29
7:26
14
Ebbe Akesson
's-Gravenhage
7:41
7:36
15
Nathan Buwalda
's-Gravenhage
7:42
7:41
16
Joris Wolthers
MN
7:51
7:48
17
Tygo Agbamuche
Sparta
7:59
7:59
18
Levi Offers
Vlietkinderen Kajuit!
8:06
7:39
19
Matteo Cusinello
Zwolle
8:06
8:02
20
Stefan Burik
's-Gravenhage
8:09
8:07
21
Sam de Jong
Voorburg
8:09
8:07
22
Patrick Bogdan
Leidschendam
8:16
8:13
23
Elian Kersten
's-Gravenhage
8:16
8:15
24
Startnummer 7316
2Samen kids
8:22
7:59
25
Tobias Kreukniet
Voorburg
8:25
8:19
26
Boudewijn Sprong
's-Gravenhage
8:26
8:25
27
Aron Buwalda
's-Gravenhage
8:29
8:27
28
Alexander Paanakker
's-Gravenhage
8:30
8:29
29
Aaron Kersten
's-Gravenhage
8:32
8:30
30
Karel van der Riet
Sparta
8:34
8:31
31
Alex Fang
Voorburg
8:38
8:25
32
Jesse Runderkamp
Vlietkinderen Kajuit!
8:39
8:16
33
Kyan Hurrelbrinck
Haag Atletiek
8:41
8:29
34
Daan Cregten
's-Gravenhage
8:43
8:37
35
TA Chirea
Voorburg
8:51
8:47
36
Carl Bahrne Elfving
's-Gravenhage
8:51
8:47
37
Julien Inostroza Molina
Voorburg
8:55
8:51
38
Simon van Beest
's-Gravenhage
8:56
8:37
39
Ravi Rolvers
MN
9:06
9:01
40
Shane van Nelfen
's-Gravenhage
9:10
9:08
41
Nuh Labquira
's-Gravenhage
9:10
9:08
42
Adam Struggles
's-Gravenhage
9:11
9:10
43
Pier Hoogenraad
's-Gravenhage
9:12
9:12
44
Archie Bahrne Elfving
's-Gravenhage
9:12
9:08
45
Max Grosser
Canterbury
9:13
9:10
46
Vincent Harsveld
's-Gravenhage
9:16
8:59
47
Oran Malone
's-Gravenhage
9:18
9:16
48
Toby Struggles
's-Gravenhage
9:19
9:16
49
Mario Ferrandis López
's-Gravenhage
9:20
8:56
50
Jurre Luttikhuizen
's-Gravenhage
9:20
9:15
51
Pepijn Kreukniet
Voorburg
9:23
9:11
52
Angel salazar Corredor
Voorburg
9:27
9:26
53
Hugo Koning
MN
9:31
9:23
54
Jesse Burik
's-Gravenhage
9:38
9:26
55
Bryan Linders
Leidschendam
9:50
9:44
56
Hessel van der Valk
Leidschendam
9:51
9:45
57
Mischa van Dijk
Voorburg
9:53
9:44
58
Abel Offers
Vlietkinderen Kajuit!
9:54
9:30
59
Mihajlo Saula
's-Gravenhage
9:58
9:43
60
Ference van Unen
MN
10:03
9:43
61
Max Bosman
's-Gravenhage
10:04
9:53
62
Jonathan Helwig
Vlietkinderen Kajuit!
10:14
9:52
63
Maks Mestric
's-Gravenhage
10:21
10:16
64
Sep Stienstra
's-Gravenhage
10:24
10:11
65
Pelle
2Samen kids
10:27
10:12
66
Noah van den Bos
MN
10:35
10:21
67
Lucas Blogg
's-Gravenhage
10:37
10:23
68
GuruCharan Nakkala
's-Gravenhage
10:40
10:38
69
Leo Alderman
's-Gravenhage
10:43
10:34
70
Julius van der Meer
Sparta
10:47
10:41
71
Tim Koekelis
's-Gravenhage
10:51
10:33
72
Samuel van Tol
's-Gravenhage
10:51
10:49
73
Benjamin Shiboleth
's-Gravenhage
10:52
10:34
74
Joshua Schild
Naaldwijk
10:59
10:33
75
Diniz Bernardo
's-Gravenhage
10:59
10:57
76
Maxwell Wezer
Voorburg
11:02
10:43
77
Mason Ip
Oegstgeest
11:03
10:41
78
Isaac Struggles
's-Gravenhage
11:04
11:02
79
Tijmen de Boer
's-Gravenhage
11:08
10:58
80
Henry Smith
's-Gravenhage
11:16
11:08
81
R Demets
11:19
11:11
82
Léo Beaumont
's-Gravenhage
11:22
11:16
83
Mats Adriaansen
's-Gravenhage
11:22
11:15
84
Lars Beerens
's-Gravenhage
11:23
11:09
85
Max Wanner
's-Gravenhage
11:23
11:16
86
Milan van der Geest
's-Gravenhage
11:26
11:01
87
Thomas van Doesburg
Delft
11:29
11:28
88
Jovanny Walburg
's-Gravenhage
11:30
11:21
89
Olivier van der Geest
's-Gravenhage
11:31
11:06
90
Matias Huet
's-Gravenhage
11:32
11:19
91
Vincent Xu
11:32
11:10
92
Julian Schild
Naaldwijk
11:39
11:12
93
Jurre Balster
's-Gravenhage
11:40
11:26
94
Jesper Gerdes
Leidschendam
11:43
11:36
95
Stijn
2Samen kids
11:56
11:41
96
Gijs Zuidema
's-Gravenhage
12:04
11:52
97
Shuoyang Meng
's-Gravenhage
12:06
11:46
98
Ilan Prins
's-Gravenhage
12:08
11:56
99
Dimitri Belt
Voorburg
12:08
12:02
100
Raphael van Tol
's-Gravenhage
12:13
12:01
101
Koert Balster
's-Gravenhage
12:14
11:58
102
Rein Stikkelorum
's-Gravenhage
12:18
12:08
103
Lars van de Kerk
's-Gravenhage
12:24
12:04
104
Lies Grossenbagt
's-Gravenhage
12:26
11:58
105
Liam Rolvers
MN
12:30
12:12
106
Xem Hurrelbrinck
's-Gravenhage
12:42
12:30
107
Taeke van Tilburg
Voorburg
13:03
12:45
108
Sebastian Rau Jensen
's-Gravenhage
13:07
12:56
109
Eize Vertegaal
MN
13:08
12:41
110
Duncan Burgemeestre
MN
13:20
12:52
111
Sam Diemel
's-Gravenhage
13:23
13:07
112
Maxime Kuiper
Haag Atletiek
13:29
13:04
113
Luca Alvarez
's-Gravenhage
13:36
13:15
114
Ties Cuppen
Voorburg
13:38
13:10
115
Startnummer 715
2Samen kids
13:47
13:38
116
Harry Nguyen
's-Gravenhage
14:08
14:05
117
Kjeld Nienhuis
Voorburg
14:12
13:48
118
Man Ching Cheung
's-Gravenhage
14:13
13:53
119
Carlo Seravalli
's-Gravenhage
14:17
13:46
120
Lucas Janssen
MN
14:17
14:04
121
Marcus Rojano Gheorghiu
's-Gravenhage
14:23
14:13
122
Mateo Jakub Villacis
's-Gravenhage
14:27
14:15
123
Viaan Gohil
Voorburg
14:37
14:20
124
Eliott Montero Ray
's-Gravenhage
14:51
14:25
125
Douglas Cunningham
's-Gravenhage
15:35
15:14
126
Bram Plokker
's-Gravenhage
16:10
15:47
127
Faas van Beusekom
's-Gravenhage
17:01
16:44
128
Nathan Fang
Voorburg
17:37
17:22
129
Lucas Xu
18:08
17:44
M-12, 1500 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabella Gurunian
Sparta
6:54
6:54
2
Saskia Banham van Bemmel
's-Gravenhage
7:01
7:00
3
Fycke Trinthamer
Sparta
7:06
7:04
4
Lisa Zomerveld
Haag Atletiek
7:19
7:17
5
Bente de Jong
Voorburg
7:23
7:21
6
Luisa Evans
Sparta
7:35
7:34
7
Nyncke Trinthamer
Sparta
7:43
7:41
8
Amalia da Silva Vieira
's-Gravenhage
7:46
7:42
9
Sara Princen
's-Gravenhage
8:03
7:56
10
Olivia Ko
's-Gravenhage
8:09
8:08
11
Liz Hellegers
's-Gravenhage
8:19
8:09
12
Sophie Steenbrink
's-Gravenhage
8:32
8:30
13
Ella Grosser
Canterbury
8:46
8:44
14
Mila van der Schatte
's-Gravenhage
9:02
9:01
15
Mira van Dommelen
's-Gravenhage
9:13
9:11
16
Flo den Otter
's-Gravenhage
9:18
9:05
17
Milou an der Meijden
's-Gravenhage
9:23
9:07
18
Maria Selfridge
's-Gravenhage
9:24
9:20
19
Olivia van der Does
's-Gravenhage
9:27
9:22
20
Ayla Rolvers
MN
9:32
9:13
21
Danira Reis
Sparta
9:39
9:36
22
Ester Keusen
Wassenaar
9:41
9:37
23
Yfke Nienhuis
Sparta
9:43
9:19
24
Anne-Fleur Broekhuizen
's-Gravenhage
9:44
9:29
25
Rosalie Broekhuizen
's-Gravenhage
9:44
9:29
26
Julie Rodgers
MN
9:55
9:52
27
Silke Wolthers
MN
9:55
9:52
28
Isa
2Samen kids
10:03
9:36
29
Samantha Cunningham
's-Gravenhage
10:05
9:46
30
Solenn Menon-Guibert
's-Gravenhage
10:15
10:13
31
Beata Kawalowska
's-Gravenhage
10:16
9:54
32
Isolde Hoogland
's-Gravenhage
10:18
10:07
33
Luma Mooijman
's-Gravenhage
10:24
10:17
34
Marit Bootsma
Voorburg
10:25
10:22
35
Maud Steenbrink
's-Gravenhage
10:26
10:23
36
Esmee
2Samen kids
10:27
10:11
37
Juliette Blogg
's-Gravenhage
10:29
10:10
38
Maud Roodenrijs
's-Gravenhage
10:31
10:26
39
Jill Hellegers
's-Gravenhage
10:31
10:21
40
Anouk de Jong
Rijswijk Zh
10:37
10:33
41
Yara van den Bos
MN
10:38
10:24
42
Sarah Vermeulen
's-Gravenhage
10:40
10:24
43
Juno Zuidgeest
's-Gravenhage
10:41
10:30
44
Renske Vermeulen
's-Gravenhage
10:42
10:25
45
Lisa Fang
Voorburg
10:45
10:31
46
Amy Linders
Leidschendam
11:05
10:59
47
Eliza Brents
Vlietkinderen Kajuit!
11:15
10:50
48
Keira carmona Pereira
's-Gravenhage
11:16
11:10
49
Lara Smith
's-Gravenhage
11:21
11:12
50
Klara Elser
's-Gravenhage
11:21
10:52
51
Inez Princen
's-Gravenhage
11:22
11:03
52
Emilie Buri
's-Gravenhage
11:22
11:09
53
Esli Wang
11:25
11:02
54
Béatrice Lacote
's-Gravenhage
11:29
11:24
55
Florentine Dedel
's-Gravenhage
11:31
11:17
56
Emely Wang
11:33
11:11
57
Julie Van der Geest
's-Gravenhage
11:34
11:10
58
Lucy Smout
's-Gravenhage
11:35
11:19
59
Hannah Gerdes
Leidschendam
11:39
11:31
60
Mayuri Mane
Leidschendam
11:39
11:24
61
Amy Chan
's-Gravenhage
11:39
11:18
62
Rosanne Klein
Alphen aan den Rijn
11:48
11:41
63
Kyaratrix Wezer
Voorburg
11:51
11:32
64
Man Yi Cheung
's-Gravenhage
11:53
11:32
65
Elena van der Gugten
's-Gravenhage
12:01
11:55
66
Inaya Gupta
Voorburg
12:04
11:59
67
Julie Hernandez-Pinzon
's-Gravenhage
12:14
12:10
68
Sophie van de Reep
's-Gravenhage
12:18
12:12
69
Skyla Hitchcock
's-Gravenhage
12:20
12:14
70
Anastasia Stancheva
's-Gravenhage
12:24
12:03
71
Sonja Markoski
Voorburg
12:27
12:07
72
Luka Koopal
Voorburg
12:33
12:02
73
Ela Menon Guibert
's-Gravenhage
12:34
12:32
74
Olivia Cole
's-Gravenhage
12:35
12:32
75
Sophie Diemel
's-Gravenhage
12:36
12:20
76
Sara Kersten
's-Gravenhage
12:40
12:38
77
Riya Dixit Dahl
's-Gravenhage
12:43
12:20
78
Eva Roodenrijs
's-Gravenhage
12:43
12:37
79
Neha Subramanian
's-Gravenhage
12:47
12:45
80
Cheyenne Strickling
Rijswijk Zh
12:47
12:47
81
Jazz-linn van Straalen
Rijswijk Zh
12:48
12:48
82
Amy Sopakuwa
's-Gravenhage
12:49
12:42
83
Sophia Goudswaard
Voorburg
12:59
12:49
84
Olivia Saranza
Delft
13:01
12:41
85
Kirsten Out
's-Gravenhage
13:07
12:40
86
Emilie Rau Jensen
's-Gravenhage
13:07
12:56
87
Tirzah Out
's-Gravenhage
13:10
12:43
88
Helka Autio
's-Gravenhage
13:15
12:46
89
Juliet Meijer
Voorburg
13:16
12:59
90
Fiona Vertegaal
MN
13:17
13:01
91
Varsitha Balasubramani
's-Gravenhage
13:18
13:15
92
Startnummer 7319
2Samen kids
13:19
13:05
93
Tara O'Shaughnessy
's-Gravenhage
13:20
13:07
94
ElenaIsabel IgnatBernabeu
's-Gravenhage
13:21
13:04
95
Maria Clara IgnatBernabeu
's-Gravenhage
13:23
13:07
96
Julia Dedel
's-Gravenhage
13:27
13:13
97
Elizabeth Kuiper
's-Gravenhage
13:29
13:03
98
Jasmine Boussak
's-Gravenhage
13:32
13:08
99
Nina Janssens
MN
13:40
13:27
100
Puck van der Meijden
's-Gravenhage
13:43
13:27
101
Gaja Kovac
's-Gravenhage
13:43
13:40
102
Emily Meijer
Voorburg
13:46
13:28
103
Alba Megido
's-Gravenhage
13:47
13:21
104
Sienna Burgemeestre
MN
13:56
13:28
105
Lea Madruga
Leidschendam
14:00
13:56
106
Sofia Seravalli
's-Gravenhage
14:01
13:30
107
Fenne van Dijk
Leidschendam
14:08
14:00
108
Liselotte Broekhuizen
's-Gravenhage
14:11
14:02
109
Lindy
2Samen kids
14:12
14:01
110
Esther Goudswaard
Voorburg
14:15
14:05
111
Suet Yi Joyce LEE
Voorburg
14:16
13:55
112
Olivia Chan
's-Gravenhage
14:16
13:55
113
Valentina Garcia
's-Gravenhage
14:27
14:15
114
Viktoria Villacis
's-Gravenhage
14:28
14:16
115
Rosa Ip
Oegstgeest
14:28
14:05
116
Eliza
2Samen kids
14:32
14:19
117
Tamsin Prince
's-Gravenhage
14:33
13:59
118
Puck Westerduin
's-Gravenhage
14:38
14:09
119
Feline Dieke
MN
14:39
14:09
120
Anastasia Ros
Voorburg
14:39
14:11
121
Janne Vermeulen
's-Gravenhage
14:42
14:23
122
Julie Versteegh
Voorburg
14:44
14:14
123
Alicia de Vos
Voorburg
14:48
14:46
124
Aaira Gujral
's-Gravenhage
14:55
14:47
125
Noor van de Kerk
's-Gravenhage
15:34
15:14
126
Juul van den Berg
's-Gravenhage
16:16
15:57
127
Summer Hitchkok
's-Gravenhage
16:25
16:18
128
Elisabeth Rameseder
's-Gravenhage
16:37
16:17
129
Shanaya Pote
's-Gravenhage
17:23
17:15
130
Mia Wanner
's-Gravenhage
17:27
17:18
131
Tove Adriaansen
's-Gravenhage
17:27
17:19
132
Talisa carmona Pereira
's-Gravenhage
17:54
17:41
133
Noor
2Samen kids
18:59
18:44
134
Evi Stienstra
's-Gravenhage
19:23
19:08
135
Monika Elser
's-Gravenhage
19:36
19:05
MSL10, 10KM SCHOLENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Koops
Inspecteur S. de Vriesschool 9
46:14
45:10
2
Jianhao Wu
Johan de Witt Scholengroep
51:07
49:43
3
Tilo van Driel
Inspecteur S. de Vriesschool 10
51:26
50:23
4
Tim vd Haar
Inspecteur S. de Vriesschool 9
59:01
57:55
5
Radi Rahouani
Inspecteur S. de Vriesschool 8
1:01:02
59:59
6
Dominik Jakus
Inspecteur S. de Vriesschool 8
1:16:19
1:15:15
7
Abdulaziz Alhamad
Johan de Witt Scholengroep
1:20:19
1:19:21
VSL10, 10KM SCHOLENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrea de Bakker
Johan de Witt Scholengroep
1:00:37
59:25
2
Irene van der Veer
Johan de Witt Scholengroep
1:12:16
1:11:19
MSL5, 5KM SCHOLENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michele Debrsyon
Johan de Witt Scholengroep
17:44
17:42
2
Herimon Zaid
Johan de Witt Scholengroep
18:59
18:58
3
Majd Ramadan
Johan de Witt Scholengroep
19:29
19:28
4
Adrian Opalinski
Johan de Witt Scholengroep
20:37
20:33
5
Tambi Alghabback
Johan de Witt Scholengroep
21:01
21:00
6
Mourad Bouali
Johan de Witt Scholengroep
23:45
23:44
7
Hakim El Yajloufi
Johan de Witt Scholengroep
24:31
24:26
8
Hidde Wierda
Johan de Witt Scholengroep
25:15
25:11
9
Sagar Sewahai
Johan de Witt Scholengroep
25:45
25:42
10
Darryl Pereira
Johan de Witt Scholengroep
27:09
27:05
11
Kamil Kaminski
Inspecteur S. de Vriesschool 3
27:18
27:04
12
Euan Darrouch
Inspecteur S. de Vriesschool 2
27:29
27:13
13
Benanjan Haider Kasam
Johan de Witt Scholengroep
28:05
28:03
14
Faical Mohcin
Johan de Witt Scholengroep
28:09
28:07
15
Jair Soekardi
Johan de Witt Scholengroep
29:13
29:09
16
Jorrit Koops
Inspecteur S. de Vriesschool 7
29:22
29:07
17
Gokhan Celik
Inspecteur S. de Vriesschool 3
29:22
29:09
18
Kor Deng
Inspecteur S. de Vriesschool 3
29:27
29:15
19
Luc vd Voort
Inspecteur S. de Vriesschool 6
30:57
30:42
20
Truing Hoang
Inspecteur S. de Vriesschool 1
32:33
32:19
21
Mohamed Alrai
Johan de Witt Scholengroep
33:19
33:17
22
Mohamed Kayse
Johan de Witt Scholengroep
33:32
33:30
23
ZackariaMohamed Ali
Inspecteur S. de Vriesschool 2
34:14
34:01
24
Natneal Natnael
Johan de Witt Scholengroep
35:24
35:22
25
Vizdan adrianova Andreev
Johan de Witt Scholengroep
39:59
39:56
26
Hiba Mohammad
Johan de Witt Scholengroep
40:44
40:42
27
Maximiliaan
Inspecteur S. de Vriesschool 6
41:26
41:10
28
Charrol
Inspecteur S. de Vriesschool 7
42:27
42:11
VSL5, 5KM SCHOLENL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kiki Lochtenbergh
Inspecteur S. de Vriesschool 5
24:35
24:23
2
Mimi Sobczak
Inspecteur S. de Vriesschool 1
30:16
30:02
3
Yahya Albasaleh
Johan de Witt Scholengroep
31:33
31:31
4
Oliwia Wlodkowska
Johan de Witt Scholengroep
35:34
35:31
5
Maxiem vd In
Inspecteur S. de Vriesschool 4
37:37
37:25
6
Muna Adem
Johan de Witt Scholengroep
37:43
37:41
7
Selin Akchakar
Johan de Witt Scholengroep
37:43
37:41
8
Kimberley van Kralingen
Inspecteur S. de Vriesschool 7
38:03
37:47
9
Nancy vd Vin
Inspecteur S. de Vriesschool 4
38:05
37:52
10
Mustafa Chaush
Inspecteur S. de Vriesschool 2
38:10
37:56
11
Luna Don
Inspecteur S. de Vriesschool 5
38:10
37:55
12
Anne Maagdenburg
Inspecteur S. de Vriesschool 6
41:26
41:10
13
Fay Sobcak
Inspecteur S. de Vriesschool 1
42:20
42:03
MBR10, 10KM BUSINESSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barry Baak
Vanberkel Professionals
37:18
37:16
2
Bart Quist
TUI Sports
38:02
37:50
3
Sjoerd van der Niet
CE Delft
38:04
38:00
4
Mattij van Dulkenraad
European Patent Office
38:22
38:21
5
Wim Hekstra
Aegon Team Run
39:13
39:10
6
Bart Crijns
Ministerie van Justitie en Veiligheid
39:54
39:49
7
Eamon Aloyo
Universiteit Leiden - ISGA
40:14
40:06
8
Ralph Smits
European Patent Office
40:23
40:21
9
Thomas Derz
European Patent Office
40:29
40:11
10
Gijs Hehenkamp
Ministerie van Justitie en Veiligheid
40:41
40:36
11
Pepijn Cuppen
Allseas Engineering B.V.
40:43
40:34
12
Ebbe Negenman
Aegon Team Run
41:56
41:42
13
Wieger Helsdingen
ARS T&TT
41:57
41:45
14
Dennis Lintvelt
Ministerie van Justitie en Veiligheid
42:03
41:57
15
Stephan Ye
CE Delft
42:14
42:02
16
Michiel van Galen
Wageningen University & Resear
42:25
42:21
17
Sander van der Burg
Wageningen University & Resear
42:25
42:19
18
Nick Krijnen
Team Intro
42:38
41:54
19
Mauricio Duran
CB&I Nederland B.V.
42:45
42:38
20
Laurens Wijtvliet
Algemene Rekenkamer
42:54
42:48
21
Ruben van Arkel
Pels Rijcken
43:01
42:49
22
Youri Dijkxhoorn
Wageningen University & Resear
43:08
43:04
23
Joris de Leeuw
Aegon Team Run
43:09
43:06
24
Horst Buwalda
CB&I Nederland B.V.
43:10
42:53
25
Marnix de Zeeuw
CBS
43:14
43:08
26
Maarten van Hees
APM Terminals
43:24
42:55
27
Machiel Reinders
Wageningen University & Resear
43:32
43:22
28
Erik Noort
Robin Radar Systems
43:33
43:12
29
Robin Greeuw
Siemens Gamesa
43:34
43:15
30
Wim Schleicher
Aegon Team Run
43:34
43:32
31
Vitor Pinheiro
Robin Radar Systems
43:42
43:20
32
Rick Ooms
Derksen&Drolsbach
43:51
43:46
33
Max Eleveld
Instituut Clingendael
43:53
43:28
34
Wouter van der Linde
Siemens Gamesa
43:58
43:40
35
Chris Poppe
Ministerie van EZK / I&K
44:01
43:39
36
Mathijs van Dijk
Allseas Engineering B.V.
44:10
43:56
37
Peter van der Beek
Ministerie van Justitie en Veiligheid
44:11
44:07
38
Alwin Hettinga
Aegon Team Run
44:18
44:14
39
Peter Lam
Dunea
44:24
44:06
40
Hans Dagevos
Wageningen University & Resear
44:25
44:16
41
Joris Remijn
Siemens Gamesa
44:29
44:11
42
Lesther de Bruin
Ministerie van Justitie en Veiligheid
44:36
44:25
43
Martijn Blom
CE Delft
44:38
44:27
44
Bart Broere
Ministerie van Justitie en Veiligheid
44:39
44:31
45
Raf Vermolen
Pels Rijcken
44:47
44:34
46
Ruud de Smit
Algemene Rekenkamer
44:50
44:42
47
Sander Geerlings
Atrium vastgoedmanagement
44:52
44:42
48
Eric Spaans
Ministerie van Justitie en Veiligheid
45:28
45:11
49
Thijs Meijer
Aegon Team Fun
45:33
45:23
50
Philippe Pauli
Allseas Engineering B.V.
45:36
45:24
51
Jeroen van der Sman
Allseas Engineering B.V.
45:44
45:30
52
Rob Donker
Aegon Corporate Systems
45:47
45:42
53
Niels Hosman
Ministerie van Justitie en Veiligheid
45:54
45:49
54
Thomas Bezemer
Aegon Team Run
45:55
45:44
55
Sander Zwienink
Ministerie van Justitie en Veiligheid
46:01
45:55
56
Marco van Vliet
CB&I Nederland B.V.
46:02
45:57
57
Dick Schoof
Ministerie van Justitie en Veiligheid
46:05
45:55
58
Meindert Kappe
CBS
46:09
45:59
59
Danny de Man
Team Intro
46:13
45:30
60
Gerben Jukema
Wageningen University & Resear
46:15
46:01
61
Olavo Ramos
Ministerie van Justitie en Veiligheid
46:26
46:04
62
Peter Schenk
NSR
46:29
46:20
63
Antony Furlong
IBO
46:37
46:24
64
Angel Roldan Abalos
European Patent Office
46:39
46:31
65
Adriaan Nunes
Instituut Clingendael
46:48
46:20
66
Mark Reinders
Siemens Gamesa
46:50
46:32
67
Hein Gevers
Ministerie van EZK / I&K
46:55
46:36
68
Jonathan Tossell
Instituut Clingendael
46:58
46:33
69
Henk Emmerzaal
Ministerie van Justitie en Veiligheid
47:10
47:07
70
Octavio Roldan Abalos
European Patent Office
47:21
47:15
71
Itay Kashti
Aegon Team Run
47:23
46:33
72
Michel Helgers
Dunea
47:33
47:15
73
Ron van den Dolder
APM Terminals
47:45
47:30
74
Dion van Asten
Atrium vastgoedmanagement
47:46
47:32
75
Frank Drop
ResidentieProfs BV
47:59
47:47
76
Henk Bretveld
NSR
47:59
47:50
77
Ferry de Paus
ARS T&TT
48:08
47:54
78
Peter Bosmas
ARS T&TT
48:09
47:52
79
Jens van der Meij
CB&I Nederland B.V.
48:18
48:00
80
Jaime Roldán Abalos
European Patent Office
48:22
48:14
81
Alejandro Cantu Caballero
APM Terminals
48:23
47:54
82
Yme Ynse Douma
APM Terminals
48:26
47:35
83
Reinier Vogels
NSR
48:31
48:22
84
Matthieu Rosello Garcia
European Patent Office
48:34
48:17
85
Robert Farla
Vanberkel Professionals
48:34
48:01
86
Frank van Tienen
Pels Rijcken
48:35
48:20
87
Jamie Burgers
Team Intro
48:35
47:52
88
Michel Sap
Kinderopvang 2Samen
48:38
48:10
89
Gerben Splinter
Wageningen University & Resear
48:41
48:27
90
Michael Hoeffnagel
Atrium vastgoedmanagement
48:48
48:32
91
Erik van Hal
TUI Sports
48:53
48:41
92
Jeffrey Ros
Team Intro
48:57
48:14
93
Rick Oppedijk
APM Terminals
49:02
48:53
94
Warren George
IBO
49:03
48:43
95
Nico Droppert
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:06
49:00
96
Matteo Ravasio
Siemens Gamesa
49:10
48:50
97
Ahmed Sellami
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:12
48:49
98
Bas Spreij
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:13
49:05
99
Bram Kouwenhoven
Derksen&Drolsbach
49:18
49:12
100
Jan van Dijk
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:18
49:10
101
Dennis Nagel
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:26
49:19
102
Xander Bordeaux
Algemene Rekenkamer
49:28
49:18
103
Xavier Barrillon
IBO
49:38
49:19
104
Michael Sprong
IBO
49:41
49:18
105
Pieter Ros
Derksen&Drolsbach
49:42
49:23
106
Emile ten Berge
Cees Advocaten N.V.
49:46
49:19
107
Giuseppe Viola
CB&I Nederland B.V.
50:03
49:40
108
Ed Helsoot
NSR
50:10
50:00
109
Lars Wessel
Cees Advocaten N.V.
50:24
49:59
110
Michel Liefrink
Ministerie van Justitie en Veiligheid
50:25
50:17
111
Edwin Engels
NH-Hotels
50:29
50:09
112
Roelof Reinders
Pels Rijcken
50:33
50:08
113
Fabio Frugis
NH-Hotels
50:33
50:11
114
Bertrand Philippot
European Patent Office
50:49
50:16
115
Wiebe Trompetter
CBS
50:50
50:33
116
Stef Kuipers
Robin Radar Systems
50:50
50:30
117
Robert Derksen
Derksen&Drolsbach
50:57
50:53
118
Richard Noordermeer
Allseas Engineering B.V.
51:03
50:52
119
Tjibbe Fromberg
Ministerie van Justitie en Veiligheid
51:06
50:58
120
Christiaan Luteijn
Algemene Rekenkamer
51:18
51:10
121
Julian Kramer
Pels Rijcken
51:24
51:01
122
Yorik Janmaat
ARS T&TT
51:25
51:08
123
Glenn Roepnarain
Ministerie van Justitie en Veiligheid
51:31
51:22
124
Rob van Dijk
TUI Sports
51:33
51:20
125
Wouter Keijer
Robin Radar Systems
51:34
51:12
126
Richard Roemers
Ministerie van EZK / I&K
51:34
51:11
127
Leen Spaans
NSR
51:47
51:40
128
Imo Schneider
Team Intro
51:48
51:04
129
Michiel Sweers
Ministerie van EZK / I&K
52:03
51:40
130
Willem Heemskerk
Pels Rijcken
52:24
52:00
131
Edwin Reijman
Team Intro
52:48
52:03
132
Ruud Wessel
Cees Advocaten N.V.
52:54
52:40
133
Martin Vreeburg
Ministerie van Justitie en Veiligheid
53:02
52:57
134
Graeme Anderson
IBO
53:05
52:41
135
Gert van Gorcom
Vanberkel Professionals
53:09
52:49
136
Jack Hillenga
Aegon Corporate Systems
53:23
51:55
137
Dinesh Baidjoe
Ministerie van Justitie en Veiligheid
53:24
53:17
138
Frank van der Linden
CBS
53:27
53:07
139
Guang Lay
Aegon Team Fun
53:36
53:17
140
Robin Hozee
Nederlandse Orde van Advocaten
53:36
53:29
141
Ahmad El Hamouly
Ministerie van Justitie en Veiligheid
53:56
53:48
142
Thomas van der Lans
Vanberkel Professionals
54:03
53:44
143
Ruud van der Wel
APM Terminals
54:05
53:12
144
Ronald Mellema
Ministerie van Justitie en Veiligheid
54:18
53:55
145
Lennert Fhijnbeen
Vanberkel Professionals
54:22
54:01
146
Bob van Berkel
Vanberkel Professionals
54:26
54:07
147
Thijs Oudkerk
Robin Radar Systems
54:28
54:08
148
Jeroen Duin
Derksen&Drolsbach
54:31
54:27
149
Christiaan Nelisse
Instituut Clingendael
54:33
54:08
150
Ramon Peter de Mooy
Atrium vastgoedmanagement
54:36
54:24
151
Michiel Spanjers
ResidentieProfs BV
55:01
54:37
152
Martin Dees
Algemene Rekenkamer
55:12
54:50
153
Martin Spaans
Aegon Team Fun
55:21
55:09
154
Dave van Leeuwen
Cees Advocaten N.V.
55:28
55:01
155
Mark Dolman
Wageningen University & Resear
55:29
55:14
156
Koen Boone
Wageningen University & Resear
55:31
55:16
157
Hugo Drolsbach
Derksen&Drolsbach
55:36
55:33
158
Mathijs van Leeuwen
Aegon Corporate Systems
55:41
54:13
159
Erwin de Jong
Siemens Gamesa
55:54
55:36
160
Rob Walterbos
TUI Sports
55:56
55:46
161
Dennis van den Bergen
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:59
55:43
162
Arjen Daane
Wageningen University & Resear
56:06
55:50
163
Gerd Simons
Vanberkel Professionals
56:09
55:49
164
Vincent van der Wielen
Allseas Engineering B.V.
56:28
56:14
165
Rody Koolhoven
Allseas Engineering B.V.
56:40
56:29
166
Patricio Conner
Dunea
57:01
56:15
167
Yüksel Saribas
NSR
57:13
57:02
168
Maurits van Lelyveld
Ministerie van Justitie en Veiligheid
57:20
57:05
169
Remco 't Hart
Vanberkel Professionals
57:21
57:01
170
Ronald van Driel
Vanberkel Professionals
57:22
57:02
171
Frans Gruijthuijsen
Derksen&Drolsbach
57:31
57:26
172
Bastiaan Winkel
Ministerie van Justitie en Veiligheid
57:46
57:23
173
Rodri Laisina
Ministerie van Justitie en Veiligheid
57:54
57:33
174
Eugene van der Pijl
CBS
58:00
57:40
175
Paul van Lecq
Ministerie van Justitie en Veiligheid
58:04
57:55
176
Jan Melissen
Universiteit Leiden - ISGA
58:08
57:59
177
Startnummer 3679
APM Terminals
58:15
58:02
178
Jos van der Sluis
Ministerie van Justitie en Veiligheid
58:20
58:04
179
Peter Diez
Ministerie van Justitie en Veiligheid
58:23
58:15
180
Coen Terbrack
Ministerie van Justitie en Veiligheid
58:40
58:30
181
Gerrit Haverkamp
Ministerie van Justitie en Veiligheid
58:41
58:26
182
Harry Koster
Ministerie van Justitie en Veiligheid
59:04
58:47
183
Su Huu Diep
Ministerie van Justitie en Veiligheid
59:13
58:50
184
Daniël Nederpelt
Pels Rijcken
59:15
58:49
185
Startnummer 3565
Kinderopvang 2Samen
59:15
58:46
186
Startnummer 3564
Kinderopvang 2Samen
59:19
59:03
187
Dennis Klaassen
NSR
59:30
59:19
188
Bas Braakman
ARS T&TT
59:31
59:15
189
Marcel Helsdingen
ARS T&TT
59:34
59:19
190
Max Witmus
CB&I Nederland B.V.
59:41
59:23
191
Joy van Houte
Ministerie van Justitie en Veiligheid
59:43
59:32
192
Arie van Laar
ResidentieProfs BV
1:00:08
59:42
193
Marc Marcusse
Cees Advocaten N.V.
1:00:20
59:54
194
Berrie Zielman
Algemene Rekenkamer
1:00:25
1:00:15
195
Jeroen de Jong
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:00:39
1:00:24
196
Eric Mostert
Atrium vastgoedmanagement
1:01:08
1:00:53
197
Serge van Herpen
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:01:59
1:01:48
198
Adwait Deshpande
APM Terminals
1:02:29
1:02:01
199
Martin den Dulk
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:02:38
1:02:22
200
Stephan Winkelman
Atrium vastgoedmanagement
1:03:20
1:03:05
201
Gerrit-Jan Zwenne
Pels Rijcken
1:03:26
1:03:01
202
Dennis Brocker
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:03:56
1:03:45
203
Marc Godschalk
Team Intro
1:04:22
1:03:39
204
Diederik Jaspers
CE Delft
1:05:00
1:04:14
205
Ahmet Yilmaz
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:05:27
1:05:19
206
Sefa Bagci
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:05:27
1:05:19
207
Rutger Vos
Algemene Rekenkamer
1:05:37
1:05:14
208
Marty Messerschmidt
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:07:23
1:06:22
209
Pieter Bas Bredius
APM Terminals
1:07:59
1:07:47
210
Christiaan van Apeldoorn
Aegon Corporate Systems
1:08:37
1:07:10
211
Bilal el Bakali
Aegon Corporate Systems
1:08:37
1:07:11
212
Pieter van der Gaast
CBS
1:08:51
1:08:32
213
Niek Heessels
Cees Advocaten N.V.
1:08:56
1:08:30
214
Berry Frieling
Universiteit Leiden - ISGA
1:09:34
1:09:24
215
Maxime van Sprundel
NH-Hotels
1:09:48
1:09:26
216
Sander Boom
CB&I Nederland B.V.
1:11:46
1:11:28
217
Mark Telgenkamp
Derksen&Drolsbach
1:12:03
1:11:45
218
Roos Schneider-vd Zwan
Team Intro
1:12:17
1:11:34
219
Pieter Sachse
Aegon Team Fun
1:22:32
1:22:24
220
Frits Bart
Aegon Team Fun
1:22:33
1:22:21
VBR10, 10KM BUSINESSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Honorata Mazepus
Universiteit Leiden - ISGA
42:00
41:52
2
Cindy Elsnerus
Derksen&Drolsbach
42:49
42:45
3
Elsien Smit
Kinderopvang 2Samen
46:17
45:49
4
Jacqueline Plouvier
Nederlandse Orde van Advocaten
46:37
45:48
5
Emma Koster
CE Delft
47:38
47:27
6
Katelijne Lafleur
Ministerie van Justitie en Veiligheid
48:05
47:57
7
Yael Herrera Halley
APM Terminals
48:29
47:58
8
Grace Wabbijn
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:12
49:01
9
Desiree Geerst
Ministerie van Justitie en Veiligheid
49:51
49:45
10
Estella Klouth
Vanberkel Professionals
49:55
49:35
11
Helen Gonzalez
Nederlandse Orde van Advocaten
50:30
50:23
12
Jessica Vleugel
Allseas Engineering B.V.
51:02
50:50
13
Ellen Schep
CE Delft
51:18
50:32
14
Els De Busser
Universiteit Leiden - ISGA
51:19
51:09
15
Michele Westdijk
Nederlandse Orde van Advocaten
51:26
51:22
16
Kelly Kortekaas
NH-Hotels
51:40
51:16
17
Kim Faber
Aegon Team Fun
52:11
51:26
18
Marit Rijndorp
Pels Rijcken
52:12
51:47
19
Marijke Helsloot
NSR
52:19
51:55
20
Donna an Lelyveld
Ministerie van Justitie en Veiligheid
52:35
52:27
21
Moniek Wagenvoorde
Team Intro
52:38
51:55
22
Wendy Choi
IBO
53:40
53:21
23
Eva Kesler
Nederlandse Orde van Advocaten
53:46
53:41
24
Renate Schroevers
Derksen&Drolsbach
54:32
54:26
25
Maureen Turina-Tumewu
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:04
54:57
26
Yolanda Bouman
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:09
55:06
27
Marian Vreeburg
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:19
55:02
28
Annelies Overkempe
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:23
55:07
29
Ella Rijnsaardt
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:24
55:11
30
Linda Verkijk
Ministerie van Justitie en Veiligheid
55:28
55:15
31
Kirsten Hulscher
NH-Hotels
55:44
55:21
32
Elze Bakker
TUI Sports
56:12
56:01
33
Karin Schuts
ResidentieProfs BV
56:21
55:55
34
Rianne Gerrits
Ministerie van Justitie en Veiligheid
56:59
56:51
35
Brigitte Vlasblom
Ministerie van Justitie en Veiligheid
57:20
57:08
36
Fatima Alvarado
APM Terminals
57:42
57:27
37
Alexandra van den Elsen
Ministerie van Justitie en Veiligheid
57:50
57:34
38
Mieke Effting
Vanberkel Professionals
57:59
57:40
39
Lisanne Schoot
Derksen&Drolsbach
58:41
58:35
40
Leontien Schuiling
Derksen&Drolsbach
59:26
59:20
41
Raquel Pereira
APM Terminals
59:43
58:50
42
Linda Kleijheeg
Vanberkel Professionals
1:00:25
1:00:05
43
Katie Schultz
IBO
1:00:41
1:00:16
44
Anneke de Groot
Siemens Gamesa
1:00:43
1:00:27
45
Ilse Koster-Boer
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:01:07
1:00:54
46
Kristel Vermeulen
Wageningen University & Resear
1:01:10
1:00:55
47
Suzanne Droes
Vanberkel Professionals
1:01:11
1:00:51
48
Amanda Klemann
Instituut Clingendael
1:01:20
1:00:53
49
Evelien Borgman
Instituut Clingendael
1:01:43
1:01:16
50
Josmarie Hernandez
CB&I Nederland B.V.
1:01:51
1:01:33
51
Chiara Salvoni
ARS T&TT
1:02:11
1:01:55
52
Diana van Schrier
Kinderopvang 2Samen
1:02:34
1:02:05
53
Andrea Vogelsberger
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:02:35
1:02:20
54
Ilona Veer
CBS
1:02:54
1:02:35
55
Eva de Wit
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:03:27
1:02:29
56
Willemijn Loeber
Derksen&Drolsbach
1:03:32
1:03:27
57
Dafne Pereira
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:03:47
1:03:35
58
Marian van der Leeuw
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:03:55
1:03:46
59
Georgette Parlevliet
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:03:55
1:03:47
60
Anna Cristofoli
ARS T&TT
1:04:10
1:03:55
61
Cathelijne van der Laan
Aegon Corporate Systems
1:04:23
1:02:58
62
Danielle Spanjers
ResidentieProfs BV
1:04:47
1:04:21
63
Moniek Vossenaar
APM Terminals
1:04:55
1:04:42
64
Eva Jonker
Ministerie van EZK / I&K
1:06:46
1:06:24
65
Monika Verbrugge
Nederlandse Orde van Advocaten
1:06:58
1:06:50
66
Marchien Holtrop
Ministerie van Justitie en Veiligheid
1:07:51
1:07:35
MBR5, 5KM BUSINESSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anton Lundqvist
Embassy of Sweden
18:50
18:40
2
Tobias kiil Pedersen
Embassy of Denmark
21:44
21:39
3
Drasko Markovic
Embassy of Sweden
22:20
22:10
4
Marcel Toet
Ministerie van Justitie en Veiligheid
22:40
22:35
5
Christian Nygaard Nissen
Embassy of Denmark
23:04
22:57
6
Jaap Korving
Ministerie van Justitie en Veiligheid
23:12
22:55
7
Asger Kroll
Embassy of Denmark
23:15
23:09
8
Che Post
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
23:44
23:24
9
Johan Kinberg
Embassy of Sweden
24:36
24:27
10
Antoon Hertogs
Embassy of Sweden
25:06
24:56
11
Koen Simonis
GoodtobeBetter
25:12
25:03
12
Stef Voordenhout
GoodtobeBetter
25:13
25:04
13
Kristian Helde
Embassy of Sweden
25:35
25:25
14
Nino Traverso
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
25:40
25:21
15
Rutger Rog
Ministerie van Justitie en Veiligheid
26:24
26:19
16
Marc de Jong
ROC Mondriaan
26:31
26:19
17
Anders Karlsland
Embassy of Sweden
26:33
26:24
18
Tim Barten
Robin Radar Systems
27:21
26:50
19
Adri van der Linden
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
28:07
27:46
20
Dirk-Jan Euverman
CB&I Nederland B.V.
28:31
28:22
21
Gerwin Venhuizen
Kinderopvang 2Samen
29:38
29:22
22
Payman Veisi Zadeh
CB&I Nederland B.V.
30:02
29:54
23
Gerben Quist
Robin Radar Systems
30:38
30:09
24
Duuk Mouris
GoodtobeBetter
30:53
30:45
25
Siete Hamminga
Robin Radar Systems
31:00
30:29
26
Peter Cornet
ROC Mondriaan
31:45
31:33
27
Aram Yazzdani
Ministerie van Justitie en Veiligheid
33:02
32:41
28
Mark van Vliet
CB&I Nederland B.V.
34:15
33:45
29
Fred Jansen
A&O fonds Gemeenten
34:30
34:23
VBR5, 5KM BUSINESSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yoshua Loch
GoodtobeBetter
22:32
22:25
2
Tanja van Kooten
HVR Group
23:27
23:16
3
Astrid a Campo
Ministerie van Justitie en Veiligheid
23:53
23:47
4
Eveline van der Horst
GoodtobeBetter
24:06
23:57
5
Asha Gommers
HVR Group
24:35
24:25
6
Paulien Otter
HVR Group
25:11
25:01
7
Elena Dittli
Swiss Embassy
25:52
25:38
8
LeilaRais
Swiss Embassy
25:52
25:39
9
Anne Scheuer Vallentin
Embassy of Denmark
26:07
26:01
10
Marleen Breidel
Ministerie van Justitie en Veiligheid
26:49
26:43
11
Mieke van Keulen
ROC Mondriaan
26:52
26:40
12
Tess Poot
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
26:58
26:38
13
Nurcan Suna Karaman
Embassy of Denmark
27:01
26:54
14
Sylvie Haldimann
Swiss Embassy
27:10
26:56
15
Meije Kenston
Robin Radar Systems
27:21
26:50
16
Ina Schaafsma
Embassy of Denmark
27:35
27:28
17
Sara Keusen
Embassy of Sweden
27:38
27:28
18
Lisa Boendermaker
HVR Group
27:44
27:33
19
Lisanne Buijze
HVR Group
27:45
27:34
20
Eveline van Leeuwen
A&O fonds Gemeenten
28:07
28:01
21
Lisa Leistra
Embassy of Sweden
28:07
27:57
22
Debra Verduin
A&O fonds Gemeenten
28:08
28:01
23
Monique Pronk
ROC Mondriaan
28:43
28:30
24
Eva Lindenbergh
GoodtobeBetter
28:55
28:46
25
Tamara Kappe
Kinderopvang 2Samen
29:01
28:58
26
Tessa Freeke
Kinderopvang 2Samen
29:01
28:59
27
Desiree Pieplenbosch
Ministerie van Justitie en Veiligheid
29:14
28:54
28
Debora Morssink
ROC Mondriaan
29:29
29:16
29
Elise de Groot
HVR Group
29:38
29:27
30
Samantha van Es
Kinderopvang 2Samen
29:38
29:23
31
Anouk Hallema
HVR Group
29:38
29:27
32
Luca Rebecca Marti
Swiss Embassy
29:43
29:29
33
Debora Mazenauer
Swiss Embassy
30:03
29:49
34
Reindert Kriek
Robin Radar Systems
30:19
29:49
35
Diana Haksteeg
Kinderopvang 2Samen
30:39
30:25
36
Karen de Jong
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
30:47
30:27
37
Astrid van den Boogaardt
Robin Radar Systems
30:57
30:26
38
Zoë Kwint
Kinderopvang 2Samen
32:01
31:47
39
Tanja Claasen
Robin Radar Systems
32:36
32:05
40
Mette Rimmen vd Hars
Embassy of Denmark
32:46
32:33
41
Renoe Nanhkoesingh
ResidentieProfs BV
34:12
33:55
42
Sandra de Weerd
A&O fonds Gemeenten
34:29
34:23
43
Karin Sleeking
A&O fonds Gemeenten
34:31
34:25
44
Joyce Leeuwerke
A&O fonds Gemeenten
34:31
34:25
45
Ilona Bol
ResidentieProfs BV
35:08
34:51
46
Karin Vaalburg
ResidentieProfs BV
35:10
34:52
47
Elham Hekmat
CB&I Nederland B.V.
35:11
35:02
48
Hanne Christensen
Embassy of Denmark
35:14
35:05
49
Gerda van Duijn
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
35:44
35:24
50
Alicia Tan
CB&I Nederland B.V.
35:55
35:45
51
Jane Habiboellah
Ministerie van Justitie en Veiligheid
36:11
35:52
52
Jessica Reina Lapre
ROC Mondriaan
36:59
36:46
53
Astrid Broeker
ROC Mondriaan
38:36
38:23
54
Adriane Koppe
Haagse Hogeschool HBO-Rechten
40:45
40:24
55
Yvonne van Zummeren
Pels Rijcken
42:10
42:06
www.uitslagen.nl
03-06-2019 14:18