Uitslagenlijst Rondje Sprundel

Sprundel - Zaterdag 25 mei 2019

MS, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Franken
Ridderkerk
32:01
2
Koen Hussaarts
Kruisland
36:38
3
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
36:47
4
Erik Tissink
Breda
37:46
5
Lennard van der Heiden
Oudenbosch
37:58
6
Joost Koeken
Rijsbergen
38:23
7
Steven Noorlander
Hendrik-Ido-Ambacht
38:36
8
Sjoerd Diepstraten
Gilze
40:49
9
Mark Mol
Kruisland
41:37
10
Angelo Jongenelis
Etten Leur
41:58
11
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
42:50
12
Ronald van Dijk
Rucphen
45:25
13
Willem Verwijmeren
Sprundel
47:17
14
Rien Rens
Ossendrecht
51:13
15
Bas Geerts
Delft
51:19
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick van den Bleeken
Hoogergeide
35:12
2
Rudy van Mourik
Steenbergen
36:53
3
Ward van Roy
Belgie
37:23
4
Paul Jongmans
Breda
42:19
5
Mark v/d Brand
Rucphen
42:59
6
John Rombouts
Sprundel
44:47
7
Tony kleemans
Prinsenbeek
48:46
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Damme
Roosendaal
32:49
2
Toon Heeren
St. Willebrord
34:23
3
Jan Muller
Sprundel
38:17
4
Kees vd Riet
Hoeven
39:29
5
J. Jongeneelen
Rucphen
39:41
6
Jack Govers
Bergen op Zoom
39:57
7
Wim bakx
Roosendaal
42:49
8
Corne van Dorst
Etten Leur
43:41
9
Iwan Damen
Steenbergen
44:59
10
Mark van den Boer
Roosendaal
45:23
11
Miel Verheijen
Etten-Leur
45:45
12
Frans van Bedaf
Essen
46:16
13
Jos Oostvogels
Sprundel
46:55
14
Wim oonincx
Sprundel
47:56
15
Me Kuiper
Chaam
48:07
16
Alfons Geerts
Etten-Leur
48:41
17
Ron Konings
Wouw
49:37
18
John van Rijsbergen
Etten-Leur
51:46
19
Alfons Geerts
Etten-Leur
51:57
20
Arjan Schrauwen
Rucphen
54:09
21
Pierre van de Wijngaart
55:28
22
Gert-Jan Verschuren
Zegge
57:51
23
Gerard Polak
Sprundel
1:00:38
24
Percy Jacobs
Sprundel
1:00:38
25
Richard Venendaal
Prinsenbeek
1:04:53
26
Marlon Thomas
Etten-Leur
1:06:58
M55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy van Steenbergen
Weelde
39:19
2
Peter Goos
Rijsbergen
41:40
3
Hans Brouwers
Gilzw
42:55
4
Ad Bernaerts
Baarle Nassau
43:03
5
Rini van Gils
Wernhout
43:37
6
Chris Hoebergen
Roosendaal
45:01
7
Kees de Hoon
Etten-Leur
45:59
8
Louis Vriens
Galder
46:39
9
Piet Danen
Oud Gastel
49:27
10
Sjef van Looveren
Zundert
49:58
11
Jan Koolen
Roosendaal
50:40
12
L. Gelijns
Hoeven
51:50
13
Anton Kuijpers
Klein Zundert
56:17
14
Jim Brinkman
Roosendaal
1:00:46
M65, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Huijbregts
Sint Willebrord
46:31
2
Cees van Leest
Etten-Leur
49:18
3
Jos Jochems
Etten Leur
50:04
4
Rinus Mulders
Steenbergen
55:18
VS, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bäumer Silke
Ekeren
42:30
2
Carly dempster
Roosendaal
45:22
3
Veronique van der Hijden
Baarle-Nassau
45:51
4
Sophie jochems
Rucphen
48:59
5
Inge Peeters
Sprundel
49:16
6
Femke mensen
Rucphen
50:56
7
Joyce Olsthoorn
Zevenbergen
52:39
8
Laura Verpaalen
Den Haag
57:05
9
Ramona van Esch
Sprundel
57:52
V35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Goirle
38:53
2
Corina van Koulil
Sprundel
45:06
3
Anne-Marie Peeters
Wouw
46:29
4
Marian Verbruggen
Sprundel
46:41
5
Petra de Rooij
Etten-Leur
50:39
6
Mariska Gommeren
Roosendaal
51:53
7
Carola Kwisthout
Etten-Leur
58:29
8
Kristel Buijs
Roosendaal
1:00:39
9
Angelique Broeren
Sprundel
1:03:59
V45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José van der Linden
Etten-Leur
43:13
2
Conny van Meer
Sprundel
53:56
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicoline Franken-Osterman
Sprundel
52:52
2
Angelique Verpaalen
Rucphen
56:59
M, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Jacobs
Roosendaal
16:15
2
Tobias Martinot
Etten-Leur
17:31
3
Mark Hereijgers
Zundert
17:55
4
Bart Heshof
Steenbergen Nb
19:03
5
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
19:37
6
Pieter de Jongh
Zundert
20:13
7
Willem Dekkers
Etten-Leur
20:13
8
Fred Raaijmakers
Steenbergen
20:28
9
Bas van den Bosch
Lage Zwaluwe
20:46
10
Maurice Janssens
Oudenbosch
21:14
11
Stefan Jongenelen
Sprundel
21:15
12
Peter van Beurden
Prinsenbeek
21:15
13
Frank van Aert
Achtmaal
21:17
14
Jan Heshof
Steenbergen Nb
21:19
15
Mike van Nunen
Zundert
22:18
16
Roy Halters
Sprundel
22:25
17
Joost Schets
Etten-Leur
22:40
18
Philip Mathon
Etten-Leur
22:46
19
Johan van Beek
Sprundel
23:02
20
Tim van Rooij
Sint Willebrord
23:13
21
Wim vd Sande
Schijf
23:19
22
Jos Vriends
Zundert
23:19
23
Frank Schets
Etten-Leur
23:29
24
Mickel Baaijens
Sprundel
23:43
25
Bas Mathon
Etten-Leur
23:54
26
Jack Lazeroms
Sprundel
23:56
27
Xander van Lisdonk
Sprundel
24:10
28
Sieb Bom
Rucphen
24:15
29
Mitch Nouws
Sprundel
24:22
30
Johan Mathijssen
Zundert
24:58
31
Onbekend
Achilles
25:40
32
John Vermeeren
Rijsbergen
26:08
33
Daan Reuhman
Waalre
26:10
34
Franciscus Cepaz
Etten-Leur
26:29
35
Mike van Santuyl
Dinteloord
26:45
36
Jeroen de Craan
Sprundel
26:51
37
Jörgen van Trijp
Schijf
26:59
38
Rene van Batenburg
Roosendaal
27:00
39
John de Regt
Etten-Leur
27:00
40
Rene Lazeroms
Sprundel
27:06
41
Mark Boonman
Dongen
27:10
42
Pablo Schijvenaars
Sprundel
28:11
43
Jos van Overveld
Etten Leur
28:14
44
Frans Peeters
Rucohen
28:33
45
Henri Valentijn
St. Willebrord
28:33
46
Danny van den Broek
St Willebrord
28:39
47
Jürgen Koevoets
Etten-Leur
28:43
48
Cees Sins
Oosterhout
29:21
49
Dennis Kas
Etten-Leur
29:35
50
Lars van den Broek
Sprundel
29:53
51
Mike vd Horst
Sprundel
29:58
52
Arno Brenters
Etten Leur
30:25
53
Jan Braspenning
Etten-Leur
30:42
54
Vincent Oomen
Rucphen
31:03
55
Aschwin Herrmansch
Sint Willebrord
32:56
56
Kane Rokx
Sprundel
35:38
57
Boyd Brouwers
Sprundel
35:38
V, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janne Lemstra
Sprundel
20:38
2
Elvina van Koulil
Sprundel
23:06
3
Anita van Dorst
Etten Leur
24:01
4
Wilma Bogers
Schijf
25:29
5
Petra van Overveld
Rucphen
26:30
6
Erica Suijkerbuijk
Oudenbosch
26:57
7
Kristel van Oorschot
Schijf
26:59
8
Silvia Vergouwen
Schijf
28:01
9
Jia Li Dubbelman
Sprundel
28:09
10
Trudie de Jong
Etten-Leur
28:13
11
Marjosé van Gool
Sprundel
28:18
12
Monica Lazeroms
Sprundel
28:46
13
Natasja Meeuwis
Roosendaal
28:46
14
Demi Huijbregts
Sprundel
29:34
15
Cindy Ros
Sprundel
29:35
16
Lindsey van Batenburg
Roosendaal
29:55
17
Lotte van Lisdonk
Sprundel
30:26
18
Bianca Ros
Sprundel
30:42
19
Linda Nouws
Rucphen
32:55
20
Lotte Voesenek
Etten-Leur
32:56
21
Laura koevoets
Zundert
32:57
22
Marielle Lecigne
Zevenbergschen Hoek
34:28
23
Cindy van Ginneken
St Willebrord
36:26
24
Marielle Hermans-Marien
St. Willebrord
36:56
25
Myrthe Hermans
St. Willebrord
36:57
J 5-9, 720 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Herrijgers
Sprundel
2:57
2
Bart de Bont
Sprundel
3:03
3
Tim van den Bleeken
Hoogerheide
3:04
4
Rich Leander
St. Willebrord
3:07
5
Jarno Boomaerts
Sprundel
3:18
6
Ciprian Murariu
Sprundel
3:32
7
Finn Herrijgers
Sprundel
4:27
8
Thomas Boomeurts
Sprundel
4:56
M 5-9, 720 METER JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myrthe Groenendaal
Sprundel
3:33
3, 1440 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Boomaerts
Sprundel
7:03
2
Giovanni van Esch
Sprundel
7:39
M <15, 1440 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle de Bont
Sprundel
6:10
2
Yara Prinsen
Etten-Leur
6:11
3
Danysia Maas
Sprundel
7:59
4
Romy
Sprundel
8:00
Bedankt voor uw deelname en graag tot ziens op zaterdag
30 mei 2020
Hoofdsponsor Oonincx B.V. Verzekeringen en Hypotheken
www.uitslagen.nl
25-05-2019 18:29