Uitslagenlijst Deurne City Run

Deurne - Zaterdag 25 mei 2019

SEN, ESTAFETTE 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
La Squadra Azzura
34:18
34:16
2
Van alles een beetje!!
36:20
36:17
3
GAC Gemert
36:42
36:38
4
Macs Machinebouw
37:52
37:49
5
LGD-AV PUPIL-POWER
44:07
44:04
6
Kuijpers personal training Deurne
46:17
46:13
7
All4One
47:15
47:11
8
Volgend jaar beter
51:46
51:42
9
Jotopeki
52:05
52:01
VSEN, 5KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Janssen
19:43
19:40
2
Linda Kuijper
Deurne
20:13
20:08
3
Bianca Janssen
Meijel
24:56
24:47
4
Mireille Bierings
Deurne
25:14
25:02
5
Anke Martines de
Deurne
26:53
26:40
6
Anouk Snijders
Heusden gem Asten
27:21
27:15
7
Sterre Versteegen
Helmond
27:59
27:51
8
Fenne Claassens
Helmond
30:51
30:45
9
Britt Hermans
Weert
32:36
32:19
10
Hanneke Moors
Luyksgestel
35:49
35:31
V40+, 5KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maryll Koenraadt
Eindhoven
19:53
19:49
2
Barbara Saat
Son en Breugel
20:47
20:44
3
Natasja Gerritzen
Eindhoven
22:33
22:28
4
Bianca Teuwsen
Griendtsveen
22:41
22:37
5
Heide Loo van der
Deurne
29:19
29:03
6
Dorith Delft van
Deurne
29:19
29:03
7
Helma Leopold
Deurne
30:01
29:44
8
Miranda Houben
Deurne
31:46
31:29
9
Trea Linders
Deurne
33:04
32:57
10
Katja Storm
Asten
34:12
33:53
11
Lenie Stempher-Arts
Eindhoven
34:30
34:17
MSEN, 5KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Kessel van
Deurne
15:19
15:17
2
Michael Woldemesekel
Deurne
16:01
15:59
3
Patrick Peters
Weert
18:47
18:44
4
Koen Kessel van
Deurne
19:05
19:01
5
Frank Hendriks
Deurne
19:12
19:10
6
Stefan Verbeek
Deurne
19:16
19:09
7
Roy Lammers
Deurne
19:17
19:10
8
Niels Eijnden van den
Deurne
20:20
20:12
9
Rob Helden van
Hegelsom
21:01
20:57
10
John Linders
Deurne
22:07
22:04
11
Michael matheij
Deurne
22:25
22:16
12
Jeroen Janssen
Deurne
22:55
22:39
13
Joy Nuismer
Helmond
23:20
23:12
14
Jasper Kuijper
Deurne
23:41
23:35
15
Joris Noldus
Weert
32:36
32:19
M40+, 5KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymond Hall van
Doesburg
17:49
17:47
2
Eric Aarts
Oirschot
17:53
17:51
3
Hans Mortel van de
Deurne
18:06
18:03
4
Tadesse Woldemesekel
Deurne
18:35
18:32
5
Christ Korsten
Beek en Donk
18:59
18:56
6
Henk Vos
Son en Breugel
19:09
19:05
7
Dries Christiaens
Eindhoven
19:42
19:37
8
Wouter Rijckaert
Eindhoven
19:54
19:50
9
Sef Schellens
Eindhoven
19:58
19:53
10
Allard Meer van der
Eindhoven
20:28
20:24
11
Vincent Dumont
Eindhoven
21:21
21:16
12
Wilko Foolen
Eindhoven
21:26
21:19
13
Adwin Hoogeveen
Gemert
21:29
21:26
14
Rik-Jan Zwartenkot
Eindhoven
21:59
21:52
15
Arno Nieuwlaat
Eindhoven
22:31
22:24
16
Bas Dirkson
Son en Breugel
23:04
22:58
17
Ron Kuijper
Deurne
23:27
23:23
18
Michel Schildmeijer
Purmerend
23:42
23:35
19
Oscar Korsten
Nederweert
24:27
24:18
20
Peter Weerts
Deurne
26:34
26:22
21
Jan Melkert
Deurne
26:37
26:26
22
Harrie Stempher
Eindhoven
27:29
27:16
23
Martien Keizers
Deurne
27:43
27:31
24
Leon Honings
Griendtsveen
27:45
27:28
25
Ronald Kollner
Liessel
28:00
27:51
26
Ivo Blauw
Helmond
28:07
27:52
27
Kurt Haas de
Deurne
29:20
29:03
28
Eddy Driessens
Hechtel
32:00
31:46
29
Willy Koppens
Deurne
33:57
33:47
VSEN, 10KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eefje Melssen
De Mortel
43:28
43:24
2
Melissa Reek van den
Deurne
43:55
43:52
3
Robyn Vroege
Oirschot
48:39
48:33
4
Janne Loverbos
Liessel
52:39
52:32
5
Britt Kerkhof van de
Deurne
53:11
53:00
6
Fanny Laak van der
Deurne
54:14
54:07
7
Karlie Nelemans
Deurne
54:23
54:16
8
Michelle Starren
Gemert
55:46
55:34
9
Barbara Wiewel
Amsterdam
56:21
56:11
10
Esther Alders
Bakel
1:00:32
1:00:22
V40+, 10KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Jaberg
Deurne
45:46
45:39
2
Linda Janssen
Neerkant
46:25
46:17
3
Francien Lenssen
Mierlo
47:25
47:20
4
Riki Smolders
Deurne
52:34
52:24
5
Nicole Brentjens
Deurne
58:32
58:19
MSEN, 10KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Werner Gentle
Deurne
34:49
34:47
2
Christian Tiemann
Mierlo
38:51
38:49
3
Ivo Starren
Gemert
39:25
39:21
4
Ward Poets
Lommel
40:00
39:58
5
Ara Eijnde van den
Beek en Donk
40:32
40:29
6
Jack Staadegaard
Gemert
42:46
42:33
7
Daniel Derickx
Oirschot
42:48
42:42
8
Kenny Kasteren van
Gemert
43:54
43:47
9
Jannes Mennen
Deurne
44:22
44:07
10
Dirk Ammerlaan
Rotterdam
45:33
45:22
11
Dennis Mansvelders
Deurne
46:05
45:58
12
Rob Janssen
Milheeze
46:15
46:10
13
Marco Timmer
Asten
46:15
46:06
14
Sjoerd Aarts
Milheeze
48:06
47:50
15
Teddo Janssen
Deurne
48:44
48:33
16
Luc Koppens
Amsterdam
49:10
49:00
17
Enzo Ragelie
Deurne
50:04
49:53
18
Frank Mennen
Deurne
51:18
51:03
19
Jeroen Dam van
Deurne
52:43
52:29
20
Sem Blauw
Helmond
54:46
54:32
21
Jasper Ruijgrok
Helmond
56:56
56:39
M40+, 10KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harold Donkers
Eindhoven
39:19
39:16
2
Jos Groot de
De Rips
39:26
39:23
3
Martijn Vergeer
Beuningen
40:26
40:24
4
Peter Huls
Malden
40:39
40:37
5
Walter kivits
Deurne
42:02
41:58
6
Chris Schijndel van
Gemert
42:45
42:32
7
Henk Kerkers
Deurne
43:54
43:45
8
Maarten Heesakkers
Deurne
46:26
46:08
9
Peter Nooijen
Deurne
46:35
46:26
10
Marco Peeters
Mierlo
47:12
47:07
11
Rob Streeder
Lieshout
47:19
47:13
12
Peter Eijsbouts
Vlierden
47:30
47:20
13
Sjef Coopmans
Deurne
49:50
49:37
14
Mo Nadi
Deurne
50:36
50:27
15
Rob Thijs
Gemert
51:09
50:57
16
Hugo Osch van
Deurne
51:19
51:01
17
Mohamed Barre
Geldrop
51:33
51:24
18
Willy Laar van de
Milheeze
52:26
52:12
19
Merijn Trommar
Eindhoven
52:27
52:10
20
Harold Berg van den
Helmond
53:01
52:47
21
Pieter Schobers
Deurne
54:03
53:51
22
Albert Struik
Deurne
54:06
53:52
23
Jasper Ragetlie
Deurne
54:23
54:11
24
Henny Kock de
Milheeze
54:35
54:24
25
Cor Terheijden
Deurne
54:36
54:26
26
Geert Coopmans
Deurne
55:31
55:18
27
Piet Loverbosch
Deurne
55:34
55:30
28
Ruud Steen van der
Deurne
56:51
56:33
29
Otto Duijnhoven van
Helmond
57:48
57:38
www.uitslagen.nl
25-05-2019 22:00