Uitslagenlijst Osseloop

Ottersum - Zaterdag 25 mei 2019

J5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Heldens
Ottersum
0:16
2
Noud Arts
Gennep
0:16
3
Luca van Tright
Nijmegen
0:16
4
Nino Dubbers
Ottersum
0:17
5
Lars Baens
Ottersum
0:18
6
Yoah Geurts
Gennep
0:20
7
Ruben Rikken
Gennep
0:20
8
Ries Kamps
Ottersum
0:21
9
Luca Laurig
Ottersum
0:22
10
Sep van Bavel
Ottersum
0:23
11
Guus Krebbers
Afferden Lb
0:26
12
Stijn Janssen
Ottersum
0:26
13
Eduardo Geurts
Niederkassel
0:26
M5, MOKSKESLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte ten Haaf
Ottersum
0:17
2
Lisa van Benthum
Cuijk
0:17
3
Eleonara Geurts
Niederkassel
0:17
4
Isabelle Schellenberg
Oeffelt
0:18
5
Doris van den Bosch
Ottersum
0:19
6
Sofie Baens
Ottersum
0:19
7
Ize Mennen
Ottersum
0:21
8
Merle Hopman
Ottersum
0:21
9
Fleur Heldens
Ottersum
0:21
10
Fenna Hopman
Ottersum
0:22
11
Sanne van Bavel
Ottersum
0:23
12
Yfke Jansen
Nijmegen
0:24
13
Mijs van Bavel
Ottersum
0:24
14
Ciske van den Bosch
Ottersum
0:25
15
Ylana
Bergen Lb
0:25
16
Guusje Thijssen
Ottersum
0:26
17
Liv van Daren
Afferden Lb
0:26
18
Femke Reynen
Ottersum
0:26
19
Saar Hopmans
Ottersum
0:26
J8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk van Rossum
Ottersum
3:50
2
Jurre van Bavel
Ottersum
4:02
3
Sam van Benthum
Cuijk
4:03
4
Hidde van Mierlo
Boxmeer
4:03
5
Daan Wenning
Ottersum
4:04
6
Loet Kamps
Ottersum
4:09
7
Joep Michels
Gennep
4:10
8
Pim Lamers
Gennep
4:11
9
Tim Broekman
Ottersum
4:12
10
Mik Reynen
Ottersum
4:13
11
Jop Janssen
Ottersum
4:16
12
Sven Coopmans
Ottersum
4:17
13
Koen Berbers
Gennep
4:18
14
Bram Reynen
Ottersum
4:33
M8, JEUGDLOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisabeth Schattenberg
Oeffelt
4:07
2
Maartje Koelemij
Ottersum
4:07
3
Dieke van Elst
Boxmeer
4:08
4
Floor Arts
Ottersum
4:14
5
Sofie Michels
Gennep
4:15
6
Iris Janssen
Ottersum
4:20
7
Zoe van Lendt
Ottersum
4:23
8
Maud Hopmans
Ottersum
4:28
9
Britt ten Haaf
Ottersum
4:30
10
Sanne Broekman
Ottersum
4:32
11
Lisa de Boer
Almere
4:36
J12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smits
Gennep
3:35
2
Sem van 't Hullanaar
Ottersum
3:36
3
Floor Schelsema
Ottersum
3:37
4
Bas Arts
Ottersum
3:40
5
Niels van Houtert
Gennep
3:41
6
Siem Koelemij
Ottersum
3:50
7
Duke de Groot
Gennep
3:55
8
Maarten Wenting
Ottersum
3:57
9
Thoma Bisseling
Boxmeer
4:03
10
Tim
Ottersum
4:05
11
Jesper Vermeulen
Ottersum
4:10
12
Jesse Dubbers
Ottersum
4:19
13
Nikolai Pouwels
Ottersum
4:27
14
Jip Schelsema
Ottersum
4:31
15
Lars Berbers
Gennep
4:51
16
Malyk Pouwels
Ottersum
5:05
M12, JEUGDLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaate Mulders
Gennep
3:45
2
Jaydee Leenders
Bergen Lb
3:53
3
Lizzy
Ottersum
3:56
4
Lotte Wenting
Ottersum
4:00
5
Sterre Giebels
Gennep
4:12
6
Britt
Ottersum
4:15
7
Pleun
Ottersum
4:23
8
Milon Onink
Ottersum
4:36
9
Jildau van Maris
Ottersum
4:50
10
Femke
Ottersum
5:18
H5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Heijen
18:04
2
Milan Perc
Cuijk
18:17
3
Rob Kerkhof
Mill
18:17
4
Roy Dennemans
Bergen Lb
18:40
5
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:03
6
Stephan Theunissen
Stein Lb
19:12
7
Rik Wenting
Ottersum
19:25
8
Frans Deenen
Venray
19:35
9
Jaap Mulders
Gennep
20:31
10
Joop vd Heuij
Oeffelt
20:42
11
Marcel van Elst
Boxmeer
21:09
12
Seppe Mulders
Gennep
21:41
13
Eugene Roelofs
Boxmeer
22:11
14
Tom Reijnen
Ottersum
22:13
15
Lesley Basten
Hoensbroek
22:18
16
Willem de Weerd
Sint Anthonis
22:24
17
Rene Aben
Rijkevoort
22:27
18
Siem Koelemans
22:31
19
Joris Zeegers
Ledeacker
23:05
20
Wes Bergmans
Uden
23:06
21
Rob Aerdts
Siebengewald
23:06
22
Luuk van Rossum
Ottersum
23:15
23
Jan Poels
Venray
23:21
24
Albert Wierda
Ven-Zelderheide
23:37
25
Rudy vd Heijden
Grave
23:38
26
Anton Gerrits
Rijkevoort
24:10
27
Jan Vos
Gemert
24:15
28
Koen Lamers
Ottersum
26:26
29
S Wierda
Dordrecht
26:26
30
Wim van Maaren
Well Lb
26:37
D5K, 5KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
22:23
2
Lotte van Orsouw
Schaijk
22:57
3
Mientje van Haare
Wanroij
23:05
4
Mieke van Berlicum
Oploo
23:11
5
Mariska Teurlings
Ven-Zelderheide
23:12
6
Marjolein Kuipers
Nijmegen
23:36
7
Ellie Felten
Wijchen
23:37
8
Marian Kerkhof
Mill
23:45
9
Wendy Jungen
Afferden Lb
24:41
10
Inge Gerrits
Rijkevoort
24:42
11
Dorien Gerrits
Rijkevoort
25:06
12
Ramona Verhoeven
Uden
25:07
13
Annemarie van Dongen
Oeffelt
25:17
14
Iris Peters
Haps
25:35
15
Leanne Broekman
Almere
26:20
16
Henriette Verhoeven
Mill
28:08
17
Maartje Koelemij
Ottersum
28:18
18
Mela Splinter
Well Lb
28:21
19
Betteke Minten
Vianen Nb
28:23
H10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Weijers
Gennep
34:58
2
Richard Bartels
Utrecht
36:11
3
Tom Havekes
Gennep
36:29
4
Harry Nillesen
Heijen
36:49
5
Joost Bovee
Venray
37:12
6
Tom Hopman
Ottersum
37:45
7
Tim van Cromvoirt
Ottersum
38:50
8
John de Rooij
Venray
38:53
9
Pim vd Oever
Oploo
39:12
10
Thijs Bisseling
Boxmeer
39:17
11
Huib Rost
Sint Anthonis
39:28
12
Bennie Leenders
Bergen Lb
40:23
13
Andrzej Lulko
Boxmeer
40:39
14
Kay Hubers
Haps
41:24
15
Kamil Dubczynski
Kleve
41:56
16
Rene Cornelissen
Sint Hubert
42:47
17
Theo Toonen
Siebengewald
43:05
18
Koen Geurts
Niederkassel
43:38
19
Willie van Boxtel
Sambeek
44:00
20
Jurgen Engels
Ledeacker
44:38
21
Frans de Jong
Gennep
45:07
22
Frans Versteegen
Rijkevoort
45:20
23
Eric Sommers
Sint Anthonis
45:49
24
Pim Vrolijks
Piershil
47:52
25
Roy Swinkels
Amsterdam
48:54
26
Bob van Bergen
Nijmegen
50:02
27
Henk Bernards
Gennep
50:11
28
Trudo Jans
Vianen Nb
51:03
29
Rudy vd Heijden
Grave
54:39
30
Toon van Tienen
Rijkevoort
55:38
D10K, 10KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy Hermans
Ledeacker
45:48
2
Jeannine Liebrand
Nijmegen
46:20
3
Dominique Bartels
Ottersum
51:29
4
Natasja Marcellis
Overloon
55:30
Indien er fouten staan,
mail naar paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
27-05-2019 06:21