Uitslagenlijst Zomeravondcup 3

Utrecht - Woensdag 22 mei 2019

MSEN, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Zomer
Hellas
34:39
34:38
2
Stefan Wolkers
AV Aalsmeer
35:27
35:25
3
Nelson Matembissa
Ciko '66
36:01
36:00
4
Martijn van der Wardt
Triathlon
36:19
36:16
5
Mark Schriek
Hellas
38:09
38:08
6
Elwin de Breejen
U-Track
38:41
38:39
7
Jaco Spiering
BAV
39:37
39:34
8
Fokko Smedema
Hellas
41:09
40:55
9
Tom Wevers
Phoenix
41:48
41:47
M35, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Looymans
Loopgroep Aart Stigter
35:09
35:08
2
Merijn de Ruijter van Ste
Hellas
36:03
36:02
3
Erik van den Broek
Triathlon
36:51
36:49
4
Hans Hoorweg
Hellas
39:38
39:32
5
Stijn Boode
Hellas
40:00
39:54
6
Lars van der Meulen
Hellas
40:35
40:33
7
Maikel Waardenburg
Phoenix
41:36
41:32
8
Michiel van der Sluis
Hellas
43:09
43:01
M40, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Almekinders
Pijnenburg
34:44
34:43
2
Florian Hupkes
Hellas
35:35
35:35
3
Boudewijn Emo
Atverni
36:44
36:41
4
Gideon Habtah
Hellas
37:26
37:26
5
Paul vd Voort vd Kleij
Hellas
38:08
38:06
6
Jacko de Kort
Clytoneus
39:09
39:04
7
Sander van der Meer
AV Gouda
39:55
39:49
8
Fabian de Jonge
Hellas
42:25
42:20
9
Ronald Van Doorn
Hellas
43:02
42:58
10
Edwin Bleijenbergh
Hellas
43:13
43:06
M45, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Verra
GAC Hilversum
37:45
37:44
2
Boudewijn Happé
Atverni
38:43
38:39
3
Iwan Breton
Driebergen-Rijsenburg
39:22
39:19
4
Erik den Oude
Pijnenburg
39:30
39:25
5
Alex van den Berg
Atverni
40:47
40:43
6
Zefanja de Feijter
Clytoneus
41:04
40:59
7
Wouter Verboon
Clytoneus
45:21
45:13
M50, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Korver
Hellas
36:33
36:32
2
Ronald de Roos
Hellas
37:39
37:39
3
Peter van den Broek
U-Track
38:33
38:31
4
Maarten de Bree
Hellas
39:32
39:31
5
Remko Klijn
Hellas
40:01
39:55
6
Kees van Zantwijk
Hellas
40:28
40:27
7
Jos Bloem
Pijnenburg
40:54
40:49
8
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
42:01
41:58
9
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
42:16
42:13
10
André Meixner
Loopgroep Aart Stigter
42:56
42:51
11
Leendert de Vos
Atverni
49:51
49:35
M55, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ernst Dörfel
Fit
42:38
42:30
2
Mark Lie-A-Kwie
avVN
44:33
44:24
3
Lex Boot
Athlos
45:26
45:21
4
Harry Boxhoorn
Fit
48:46
48:30
5
John de Boer
Running AP
49:24
49:09
M60, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jose Manuel
Phoenix
40:03
39:58
2
Henry Vredendaal
Atverni
41:19
41:16
3
Ed Baks
Atverni
42:15
42:09
4
Jos ter Brake
Atverni
42:30
42:26
5
Sjaak Vervuurt
Hellas
49:31
49:21
M65, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Noij
De Veenlopers
46:46
46:40
2
Jacob Brunekreef
Hellas
46:54
46:43
3
Leks van der Horst
avVN
48:01
47:52
4
Leo van den Hoven
Clytoneus
51:07
50:57
5
Rob Plijnaar
avVN
54:01
53:43
6
Hans Oostindiën
BAV
54:26
54:15
VSEN, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hannah Oldroyd
Haag Atletiek
37:03
37:01
2
Lysanne Aarden
Phoenix
39:56
39:54
V35, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nesrine Leene
Hellas
38:55
38:54
2
Simche Heringa
U-Track
42:57
42:54
3
Marye Rutten
Hellas
49:54
49:40
V45, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Boddeke-Vossepoel
Hellas
40:26
40:24
2
Josette Voskuilen
Nederlandse Triathlonbond
46:32
46:15
3
Astrid van Tol
Trecho
48:44
48:40
V50, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Brak
Clytoneus
49:58
49:47
V55, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Conny de Soeten
Hellas
50:01
49:45
V60, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrie Oude
Pijnenburg
48:50
48:49
MREC, 10K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Niessen
Amersfoort
33:50
33:48
2
Marijn van der Meer
Utrecht
36:02
36:01
3
Sietse Weerkamp
Utrecht
37:43
36:15
4
Jaap Norbruis
Utrecht
36:24
36:18
5
Remco Vetter
36:57
36:56
6
Leo Vissers
Houten
37:02
36:58
7
Remco van Beek
Zeist
37:09
37:07
8
Jurjen Boog
Hellas
37:58
37:53
9
Robin Hilhorst
Utrecht
37:57
37:55
10
Josh Sykes
Utrecht
38:04
38:02
11
Damon Vespoucz
Utrecht
38:44
38:38
12
Patrick van Bladel
Amersfoort
38:47
38:44
13
Jelmer Willems
Utrecht
38:53
38:49
14
Willem Krijgsman
Lexmond
38:59
38:54
15
Wobbe van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
38:59
38:56
16
Casper van Schuppen
Hellas
39:20
39:18
17
Maarten van der Worp
Werkhoven
39:37
39:32
18
Gert-Jan Halleen
GAC Hilversum
39:37
39:33
19
Thomas Bakker
Utrecht
39:53
39:50
20
Richard Vis
Utrecht
40:00
39:52
21
Ben Poelarends
Utrecht
40:25
40:16
22
Arjan Brinkmann
Hoevelaken
40:35
40:32
23
Eric van Rooijen
Utrecht
40:35
40:33
24
Albert Stavenga
Woudenberg
40:38
40:34
25
Koen Kaffener
Utrecht
40:44
40:42
26
Stefan de Vos
Bodegraven
40:46
40:43
27
Thomas van Wageningen
Utrecht
41:36
40:45
28
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
40:56
40:52
29
Hendrik Bousema
Utrecht
41:17
41:10
30
Daniël van Faassen
Fit
41:17
41:11
31
Cornelis Richter
Utrecht
41:25
41:11
32
Edwin Sterk
Gouda
41:22
41:19
33
Geraud van der Linden
Utrecht
41:25
41:19
34
Remco Weekers
41:26
41:21
35
Michiel Sanders
Bilthoven
41:41
41:35
36
Michiel Janssens
Utrecht
41:46
41:38
37
Remy Elderman
Phoenix
41:43
41:38
38
Rik Niks
Amersfoort
41:53
41:41
39
Roy Wijermars
Utrecht
42:04
41:48
40
Robert Modderman
Utrecht
42:03
41:54
41
Dennis Koning
Maarssen
42:22
42:14
42
Johan Bokdam
Hellas
42:22
42:15
43
Tom Bettelheim
Utrecht
42:24
42:18
44
Gijs de Heus
Trecho
42:30
42:26
45
Aartjan van Pelt
Phoenix
42:41
42:39
46
Jurriaan Keijsers
Utrecht
42:48
42:39
47
Ronald van Rooijen
Bilthoven
46:29
43:00
48
Johan van Zuijlen
Maarssen
43:08
43:01
49
Kevin Schiedon
Almere
43:15
43:06
50
Dirk Eidhof
Utrecht
43:24
43:08
51
Frank Diependaal
Utrecht
43:17
43:10
52
Sjerp van der Ploeg
Utrecht
43:17
43:11
53
René Avontuur
GAC Hilversum
43:22
43:13
54
Yannick Balk
Utrecht
43:36
43:27
55
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
43:43
43:35
56
Alain van Hoof
Gouda
43:54
43:45
57
Arjen van Meeuwen
44:08
43:52
58
Jelle Walther
Utrecht
44:05
43:54
59
Hans Overbeek
Polsbroek
44:03
43:55
60
Merijn Rutte
Utrecht
44:23
44:16
61
Rein Reinsma
Utrecht
44:32
44:18
62
Boris de Blok
Utrecht
44:30
44:21
63
Joost de Kleuver
Clytoneus
44:31
44:23
64
Jan Willem Tolhoek
Nieuwegein
44:33
44:26
65
Martijn Pepping
Hellas
44:37
44:27
66
Peter de Wit
Zeist
44:36
44:29
67
Evert Jan Hanssen
Utrecht
44:38
44:29
68
Peter Mochel
Hellas
44:36
44:30
69
Mitchel Noijen
Eindhoven
44:43
44:34
70
Adri Henrich
Gouda
44:48
44:39
71
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
44:55
44:43
72
Giacomo Invernizzi
Trecho
44:58
44:48
73
Wilfred de Jong
Pijnenburg
45:36
45:27
74
Thijs van Breukelen
Utrecht
45:48
45:28
75
Ton Cremers
Utrecht
45:53
45:40
76
Gerard Agterberg
Utrecht
45:56
45:42
77
Frank Kap
Utrecht
45:56
45:45
78
Rob de Klein
Houten
46:00
45:54
79
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:22
46:13
80
Kasper van Oort
Utrecht
46:55
46:40
81
Lennart Haas
Utrecht
46:47
46:40
82
Jacco Zwerver
Utrecht
46:51
46:40
83
Tjeerd Smid
Utrecht
47:02
46:43
84
Richard de Groot
IJsselstein Ut
46:53
46:45
85
Dimitri van der Ark
Loopgroep Bunnik
47:04
46:47
86
Marcel Claessens
Phoenix
47:14
47:11
87
Geertjan Woltjes
Hellas
47:22
47:15
88
Roel te Braake
Utrecht
47:34
47:17
89
Cor van de Bilt
Atverni
47:30
47:19
90
Jeroen Geurtsen
Loopgroep Athletic Point
47:35
47:26
91
Thomas Rozenburg
47:40
47:30
92
S. Okkerman
Utrecht
47:54
47:39
93
John Toonen
Clytoneus
47:52
47:42
94
Richard Lammers
Lent
47:53
47:43
95
Rutger Verhaar
48:04
47:51
96
Jorrit Boxum
Utrecht
48:09
47:53
97
Jos Overbeek
Hellas
48:07
47:57
98
Fargo Hilberts
Maarn
48:20
48:01
99
Roel Kleijkamp
Utrecht
48:22
48:04
100
Immanuel van Deenen
Utrecht
48:22
48:05
101
Tim van Diest
Utrecht
48:28
48:15
102
Evert Driessen
Zeist
48:49
48:31
103
Ron Stam
Zeist
48:42
48:34
104
Willem-Jan Niesert
Hellas
48:55
48:42
105
Jan Pieterse
Utrecht
48:54
48:43
106
Wim Lammers
Bleskensgraaf
48:57
48:44
107
Erik Jan Homan
Utrecht
49:09
48:58
108
Rien Florijn
Pijnenburg
49:30
49:19
109
Hans Thomeer
Utrecht
49:33
49:20
110
Bart Linnekamp
Hellas
49:39
49:27
111
Gerrit Wolters
Houten
49:51
49:35
112
Stefan Beijloo
Vleuten
49:47
49:37
113
Joost Anker
Utrecht
49:56
49:43
114
Thomas Michels
Utrecht
49:56
49:44
115
Cees Van der Lee
Wijk bij Duurstede
49:59
49:45
116
Fred van Kuik
Utrecht
50:00
49:48
117
Cor Groenen
Groenekan
50:04
49:51
118
Henk Fleijsman
Wageningen
50:08
49:58
119
Andrew Muredie
Utrecht
50:20
50:07
120
Hilco Witteveen
Utrecht
50:38
50:26
121
Ed Geerlings
U-Track
50:47
50:29
122
Benny Naber
Hellas
50:54
50:45
123
John Bom
OSM '75
51:14
51:00
124
Ad Smits
Pijnenburg
52:31
52:12
125
Jesse van Bekkum
Utrecht
52:43
52:29
126
Vincent de Blok
Utrecht
52:50
52:32
127
Kees Booij
Zeist
52:49
52:33
128
Daniel Meijer
Utrecht
53:09
52:53
129
Iason Onassis
Vleuten
54:04
53:44
130
Jeroen Mertens
Baarn
54:07
53:53
131
JanWillem Vos
Loopgroep Run-Inn Utrecht
54:11
53:59
132
Peter van Houten
Utrecht
54:22
54:01
133
Berrie Schuurman
Hellas
54:40
54:24
134
Matthijs van der Vaart
Scherpenzeel
54:53
54:40
135
Tom Schuring
Utrecht
55:01
54:41
136
Rudi de Reuver
Utrecht
57:01
56:40
137
Joost Gijsbers
U-Track
57:42
57:26
138
Karel Drexhage
Utrecht
58:05
57:49
139
Mohamed El Bennay
Utrecht
59:08
58:45
VREC, 10K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Wolfs-Hoeksema
Pijnenburg
44:00
43:53
2
Selina Vink
U-Track
44:01
43:55
3
Donna de Maat
U-Track
44:32
44:21
4
Kalleigh van den Hemel
Hellas
45:43
45:32
5
Myrthe Lamme
Utrecht
45:59
45:48
6
Belinda Meusen
Utrecht
46:02
45:55
7
Rijnvis Cranenbroek
Pijnenburg
46:17
46:08
8
Joyce Tross
De Bilt
46:25
46:14
9
Jitske Aans
Utrecht
46:24
46:16
10
Elske Salemink
Bussum
47:48
47:31
11
Lisa Marie Brouwer
Utrecht
48:28
48:15
12
Marloes Dijkzeul
Utrecht
49:10
48:56
13
Marije Bekke
Bilthoven
49:09
48:59
14
Jenny Witte
Hellas
49:32
49:19
15
Suzanne Jansen-Spit
Utrecht
49:44
49:33
16
Eva de Vroome
De Bilt
49:49
49:34
17
Céline van Oort
Utrecht
49:52
49:36
18
Veerle Dijenborgh
Hellas
49:50
49:38
19
Maaike Grevelink
Utrecht
49:58
49:42
20
Anne-Marie van Rens
Heemstede
50:10
49:56
21
Evelien Edelbroek
Utrecht
50:28
50:16
22
Wendy Springer
Utrecht
51:05
50:50
23
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
51:12
50:58
24
Mirthe van Erp
Utrecht
51:14
51:02
25
Remi Veenhof
Utrecht
51:25
51:12
26
Mandy de Heus
Utrecht
51:36
51:29
27
Christien Verschure
Utrecht
51:45
51:31
28
Marieke van Dijk
Utrecht
52:04
51:49
29
Karin Tolsma
Utrecht
52:49
52:35
30
Sarah de Maaker
Hellas
53:09
52:51
31
Annet Lansbergen
Utrecht
53:59
53:39
32
Neeke Wtenweerde
Loopgroep Run-Inn Utrecht
54:31
54:12
33
Jolanda Niemantsverdriet
Utrecht
54:49
54:29
34
Iris Maarse
Hellas
54:53
54:35
35
Amanda van Slooten
Hellas
55:12
54:53
36
Mariska van Sprundel
Phoenix
55:00
54:54
37
Som Lekmas
Utrecht
55:16
54:57
38
Judith de Kok
Utrecht
55:50
55:31
39
Caroline Bulthuis
Utrecht
56:35
56:15
40
Leonie Walters
Utrecht
58:41
58:21
41
Kim van Slooten
Houten
58:48
58:30
42
Catelijne Evenblij
Clytoneus
59:14
58:52
43
Anja Steenhof
Phoenix
1:00:22
1:00:16
MSEN, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leon Graumans
Phoenix
16:24
16:23
2
Niels Kerkhof
Triathlon
16:36
16:36
3
Alex da Conceicao Frederico
Hellas
16:39
16:39
4
Jelmer Keur
Triathlon
16:50
16:47
5
Imro van Soest
Hellas
16:58
16:57
6
Steven Hoyer
Nederlandse Triathlonbond
18:13
18:11
7
Angelo Antonietti
Hellas
18:34
18:31
8
Iker Bruggink
Phoenix
19:19
19:16
M35, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Falco van Dijck
Hellas
17:01
17:00
2
Marc Boes
Hellas
17:01
17:00
3
Anne Wiersma
Climax
17:18
17:16
4
Wout van Dijk
Hellas
17:34
17:33
5
Jaap Vink
Phoenix
17:41
17:39
6
Vincent Veldstra
Hellas
17:54
17:53
7
Freek van Valkenhoef
Hellas
18:43
18:40
8
Ronald van den Heuvel
Hellas
18:44
18:42
9
Jeroen vd Meer
Atverni
19:39
19:36
10
Mark Eerenberg
Phoenix
19:49
19:46
M45, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Stolk
Pijnenburg
18:14
18:12
2
Bram Vermeulen
Loopgroep Run-Inn Utrecht
19:31
19:27
3
Mark Hilberts
GAC Hilversum
19:33
19:30
M55, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Kamphorst
Phoenix
19:35
19:33
2
Vincent van Leent
Pijnenburg
22:32
22:29
3
Arie van der Ham
avVN
22:34
22:30
VSEN, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanique de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
20:06
20:04
2
Nicole van Klink
Phoenix
22:28
22:22
V35, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal Berga
Hellas
19:33
19:32
V45, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcela Rados
U-Track
21:56
21:54
2
Christel Breton-Verberk
Fit
25:23
25:20
MREC, RUNNERSW 5K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tobias Bakker
Hellas
16:53
16:51
2
Wijnand Van der Bok
Run-Inn Team 1
16:56
16:55
3
Sibren Lochs
Utrecht
17:03
17:01
4
Jesse van Elzelingen
Run-Inn Team 1
17:46
17:40
5
Joerie van Leeuwen
PWLC Team 1
17:55
17:54
6
Jurre Laven
17:58
17:56
7
Jerker Menninga
PWLC Team 1
18:07
18:03
8
Ruben van Eijk
Utrecht
18:24
18:10
9
Jaron Toonen
Gorinchem
18:22
18:20
10
Koen Merkus
Run-Inn Team 1
18:25
18:22
11
Rik Steenbergen
Utrecht
18:52
18:49
12
Kevin Ockeloen
Utrecht
18:50
18:49
13
Arjan Thomas
Utrecht
19:02
19:00
14
Frans Jorna
Utrecht
19:04
19:03
15
Auke Timmerman
Run-Inn Team 1
19:07
19:06
16
Roeland Bentvelzen
Hellas
19:15
19:13
17
Ronald op der Heude
19:23
19:21
18
Eric Christiaan
Houten
19:24
19:22
19
Chung Hwa Chao
Hellas
19:25
19:23
20
Benjamin Schollaart
Utrecht
19:33
19:24
21
John Hancock
Utrecht
19:29
19:26
22
Erwin Berendsen
Utrecht
19:30
19:26
23
Alex van Koutrik
Running AP
19:28
19:26
24
Boet Hoitink
U-Track
19:31
19:28
25
Bert Sandee
Utrecht
19:33
19:31
26
Danny Huisman
PWLC Team 1
19:36
19:32
27
Coen Sweers
Utrecht
19:35
19:32
28
Koen de Maine
Utrecht
19:45
19:38
29
Paul Meijer
Hellas
19:44
19:38
30
Joep Sinke
Utrecht
19:56
19:51
31
Roelant Riedeman
PWLC Team 2
20:11
20:07
32
Joost Kamermans
Utrecht
20:13
20:08
33
Reinier van Dijken
Geldermalsen
20:14
20:12
34
Ruud van Laar
Hellas
20:28
20:22
35
Alexander Bastiaansen
Loopgroep Run-Inn Utrecht
20:28
20:24
36
Maarten van der Molen
PWLC Team 2
20:37
20:31
37
Fred Inklaar
Utrecht
20:36
20:31
38
Dave Harmsworth
Utrecht
20:38
20:31
39
Kees Prins
Sliedrecht
20:38
20:34
40
Bas Casteleyns
Scorpio
20:39
20:34
41
Gerben de Graaf
Utrecht
20:43
20:36
42
Mathé Toonen
Harmelen
20:46
20:40
43
Michiel Trenning
Utrecht
20:51
20:42
44
Freek Wildenberg
PWLC Team 2
20:48
20:43
45
Mark Boere
Oudewater
20:47
20:43
46
Joris Vernooij
Run-Inn Team 1
20:46
20:43
47
Andries Tunro
Utrecht
20:57
20:44
48
Brian Kruijt
Mijdrecht
20:57
20:45
49
Robin van Eerdt
Hellas
21:00
20:56
50
Hans-Peter Ligthart
Amsterdam
21:12
21:08
51
Joris van Impelen
Utrecht
21:17
21:09
52
Dennis van Ravenhorst
PWLC Team 1
21:36
21:31
53
Tim Rosendahl
PWLC Team 1
21:41
21:34
54
Wouter Hageman
PWLC Team 2
21:42
21:36
55
Tom de Groot
Utrecht
21:52
21:43
56
Sander Smeets
Run-Inn Team 2
23:01
21:56
57
Jody Wisman
Utrecht
22:01
21:57
58
Pim Vendrig
PWLC Team 2
22:27
22:23
59
DAT de Kiefte
Phoenix
22:29
22:25
60
Michiel Faber
Utrecht
22:49
22:34
61
Ronald Tukker
Typhoon
22:47
22:42
62
Peter Peereboom
Phoenix
22:51
22:45
63
Steven Hommes
Utrecht
22:55
22:46
64
Joost Sanderse
Utrecht
23:02
22:51
65
Christiaan van Bochove
Vleuten
23:03
22:54
66
Olaf Rijnboutt
Hellas
23:04
23:00
67
Serge van de Meent
AAV '36
23:13
23:08
68
Jorrit Spaapen
Utrecht
23:26
23:13
69
Marc Speijers
Run-Inn Team 2
23:24
23:16
70
Olaf van Gool
PWLC Team 3
23:27
23:21
71
Paul Wouters
Utrecht
23:48
23:30
72
Frank van Ommeren
Utrecht
23:44
23:34
73
Ed van den Brink
Houten
23:52
23:47
74
Krijn Spaapen
Utrecht
24:29
24:16
75
Robert jan Poot
Harmelen
25:21
25:13
76
Emiel de Jong
Loopgroep Run-Inn Utrecht
25:35
25:25
77
Jildert Douma
Utrecht
25:53
25:43
78
Max van Muijder
26:46
26:34
79
Mark Kiela
Utrecht
26:58
26:45
80
Vincent Janssen
Utrecht
27:01
26:54
81
Ronald Molenaar
Utrecht
28:11
27:59
82
Geurt Bagchus
Loopgroep Run-Inn Utrecht
28:21
28:12
83
Olav Straus
28:33
28:21
84
Leo Nebbeling
Run-Inn Team 2
28:36
28:27
85
Joost Spaapen
Utrecht
28:45
28:31
86
Peter Hingstman
Houten
28:58
28:47
87
Frank Boeree
Phoenix
29:23
29:09
88
Mart Wessels
Utrecht
29:49
29:41
89
Michael de Joode
Hellas
29:49
29:42
90
Herman van der Meer
Utrecht
31:54
31:42
91
Johan van Santen
avVN
32:30
32:21
92
Martijn de Gans
De Bilt
32:57
32:43
93
Jp van Beerschoten
Maartensdijk
36:20
36:04
VREC, RUNNERSW 5K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianne Stevens
Phoenix
20:11
20:07
2
Marieke Walma
Utrecht
20:26
20:22
3
Sanne de Bruin
Hellas
20:29
20:22
4
Daphne Maas
Utrecht
20:40
20:35
5
D.I. Elsinghorst
Utrecht
20:48
20:43
6
Renee Eigenbrood
Run-Inn Team 1
20:47
20:43
7
Carolien Verschure
PWLC Team 1
21:24
21:19
8
Vera Hoebers
Hellas
22:25
22:18
9
Karlijn Winters
Hellas
22:30
22:19
10
Wanda Sloos
Nieuwegein
22:30
22:28
11
Linda Peereboom
Utrecht
22:52
22:45
12
Haitske Graveland
Utrecht
22:52
22:46
13
Jora Daemen
23:02
22:57
14
Julia Dijkers
Utrecht
24:05
23:54
15
Sietske Zagers
Run-Inn Team 2
24:22
24:15
16
Henriette de Hoog
PWLC Team 3
24:21
24:16
17
Willemieke Visscher
Utrecht
24:43
24:30
18
Marijke Dijkstra
Spiridon
24:55
24:45
19
Mandy de Ronde
Hellas
25:01
24:53
20
Loes Mehlkopf
Utrecht
25:15
25:00
21
Pi Nieuwenweg
Driebergen-Rijsenburg
25:17
25:06
22
Suzan Gipmans
Utrecht
25:26
25:10
23
Frouke Poot
Harmelen
25:21
25:13
24
Tessa van Vliet
Hellas
25:24
25:14
25
Hubertine Hingstman
Loopgroep Houten
25:28
25:21
26
Jolanda van Ginkel
Utrecht
25:35
25:29
27
Jolanda van Ginkel
PWLC Team 2
25:35
25:29
28
Lizet Aerts
Utrecht
25:48
25:36
29
Asley Schelling
25:52
25:41
30
Gaby de Jong
Run-Inn Team 2
26:06
25:58
31
Marjolein Schotman
Hellas
26:12
26:01
32
Else van Tiel
Run-Inn Team 2
26:14
26:06
33
Eva Hollebeek
PWLC Team 3
26:18
26:12
34
Carina van Roekel
PWLC Team 3
26:25
26:20
35
Carina van Roekel
Utrecht
26:25
26:20
36
Dagmar Ouweneel
Hellas
27:01
26:54
37
Kirsten Begeman
Hellas
27:22
27:11
38
Eva Boerboom-Schuurmans
Loopgroep Bunnik
27:44
27:34
39
Claudette Corinde
Utrecht
27:58
27:47
40
Irene van Egmond
Hilversum
27:55
27:55
41
Barbara Donker
Zeist
28:08
27:55
42
Hellen Winkelmolen
Utrecht
28:12
27:56
43
Eefje Bruinsma
Utrecht
28:16
28:04
44
Caroline de Vente
Utrecht
28:22
28:09
45
Heleen Witvliet
Loopgroep Run-Inn Utrecht
28:21
28:10
46
Elly Posthumus
Utrecht
28:22
28:11
47
Y.M. Dijk
Utrecht
28:24
28:12
48
Ingrid van den Rijen
Utrecht
28:28
28:14
49
Joke de Jong
Loopgroep Run-Inn Utrecht
28:39
28:29
50
Sharon Welgraven
Utrecht
28:39
28:30
51
Marlena Carretero
Vianen
29:02
28:54
52
Janna Rood
Utrecht
29:16
29:05
53
Maartje Dag
Utrecht
30:03
29:49
54
Suzanne Schavemaker
Utrecht
30:19
30:04
55
José Smits
Pijnenburg
31:02
30:53
56
Petra Tessensohn
Amerongen
32:06
31:53
57
Jet Wolff
Utrecht
32:10
31:56
58
Rowan Koeleman
32:19
32:06
59
Ilse Schuttert
Bilthoven
32:40
32:27
60
Saskia Poen
Woerdense Verlaat
32:40
32:28
61
Suzanne Hakkenberg
Utrecht
32:47
32:31
62
Maaike Kraaijenbrink
Utrecht
32:47
32:36
63
Felicia Malleurs
Utrecht
33:48
33:32
64
Babs van Voorn
Utrecht
40:32
40:17
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
23-06-2019 14:37