Uitslagenlijst Rondje Voorne

Brielle - Zondag 19 mei 2019

50 KM, SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emile Dercksen
Harderwijk
3:55:42
2
Marc Laeven
Statina
4:10:35
3
Ron van de Hee
Rotterdam
4:13:58
4
Wim Douw
Diomedon
4:19:09
5
Ruud de Vette
Pallas '93
4:19:35
6
Geert Damman
Utrecht
4:20:21
7
John van Tilburg
avVN
4:20:59
8
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
4:30:58
9
Robert vd klooster
Voorne Atletiek
4:30:58
10
Ruud Vette
Brielle
4:38:28
11
Wim Akkermans
Loopschool Wim Akkermans
4:39:59
12
Peter van der Windt
Energie
4:48:37
13
Jarno Gerritsen
Energie
4:49:28
14
Sander Koenen
Energie
4:51:12
15
A Roodenburg
Rotterdam
4:51:28
16
Nico Scheffer
Vlaardingen
4:52:26
17
Bart Severijnen
Papendrecht
4:52:36
18
Serge Brus
Rotterdam
4:54:12
19
Hans Molenaar
Energie
4:54:18
20
Joop Helbers
Hellevoetsluis
4:54:38
21
Leendert de Groot
Schiedam
4:54:46
22
Gerard Verveer
Energie
5:01:07
23
Patrick van Beek
Ede Gld
5:01:19
24
Mike van Beek
Ede Gld
5:01:19
25
Gerrie Boersma
Friesland
5:02:29
26
Joost van Arum
Voorne Atletiek
5:03:03
27
Marcel Tunderman
Rotterdam Running Ambassadors
5:19:53
28
Bert Smit
Rotterdam
5:21:40
29
Rob Zandbergen
Rijnsburg
5:21:42
30
Alexander Schaap
Valkenburg Zh
5:21:42
31
Mike van der Mark
Biervliet
5:23:58
32
Olav Sammelius
Sleeuwijk
5:23:58
33
Martine Lust
Voorne Atletiek
5:23:58
34
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
5:23:58
35
Mark Buningh
Berkel en Rodenrijs
5:28:06
36
Frits Berkhout
Rotterdam Running Ambassadors
5:30:07
37
Ron Moerland
Pallas '93
5:30:42
38
Rene Kruis
Rotterdam Atletiek
5:31:48
39
Joost Hoppstein
Vlaardingen
5:44:58
40
Michel Groeneveld
Capelle aan den IJssel
5:44:58
41
Hans Bartman
Rotterdam Running Ambassadors
5:55:39
42
Laura van Helvoirt
Rotterdam
5:55:39
43
Jasper van Orden
Rotterdam Running Ambassadors
5:55:39
44
Maarten Bijl
Rotterdam Running Ambassadors
5:55:39
45
Stijn Verstijnen
Rotterdam Running Ambassadors
5:55:39
46
Johan Snijders
Hellevoetsluis
5:56:54
47
Dirk de Groot
Rotterdam
5:59:24
48
Cor Terlouw
Bergambacht
6:05:00
49
Anton Fennema
Oud-Beijerland
6:45:26
50
Ann van Samang
Brugge
6:55:34
51
Jan Spitael
Hofstade
6:55:36
50 KM, TEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Janse
Brielle
3:55:04
2
Piet Hein Horstmeier
Voorne Atletiek
4:03:40
3
Annemieke Stierum
Brielle
4:03:57
4
Peter Schinkel
Pallas '93
4:04:03
5
YaŽl de Man
Brielle
4:05:27
6
Robert Straver
Voorne Atletiek
4:05:50
7
Marco Vendeloo
Pallas '93
4:06:31
8
Dennis Kruit
Spijkenisse
4:08:19
9
Marcel Heskens
Brielle
4:09:31
10
Frank Bax
Brielle
4:12:28
11
Sylvia Schinkel
Pallas '93
4:13:45
12
Conny van der Nol
Voorne Atletiek
4:14:39
13
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
4:18:17
14
Raimond Kientz
RRZ
4:20:04
15
Evelien van der Kooij
Brielle
4:22:17
16
Martine Lemson
RRZ
4:24:37
17
Annamarie Wolf
Voorne Atletiek
4:26:50
18
Fleur Degenkamp
Krimpen aan den IJssel
4:29:50
19
Marjolein van Pelt
Voorne Atletiek
4:30:40
20
Johan rijneveldshoek
Rozenburg Zh
4:31:33
21
Hans van der Mast
Schiedam
4:32:55
22
Lars de Zoete
Hellevoetsluis
4:33:08
23
Corrie van Velzen
Voorne Atletiek
4:35:32
24
Maurice van Zandvliet
Maassluis
4:41:14
25
Henk Kleij
Voorne Atletiek
4:41:14
26
Yvonne Koolen
Voorne Atletiek
4:48:04
27
Anne de Jong
Krimpen aan den IJssel
4:50:38
28
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
4:50:50
29
Boy Keijzers
Rotterdam
4:51:18
30
Maxime van der Hoff
Voorne Atletiek
4:52:38
31
Jan Ketellapper
Voorne Atletiek
4:52:58
32
Jeannette Poldervaart
Spark
4:53:22
33
Caroline Snijders
Brielle
4:55:30
34
Erwin Kuin
Barendrecht
5:01:18
35
DaniŽlle Schumer
Zoetermeer
5:04:48
36
Ilona de Ronde
Voorne Atletiek
5:06:34
37
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
5:16:15
38
Ellen Schoemakers
Spijkenisse
5:16:18
39
Anita Monster
Zuidland
5:16:35
40
Sue Homma
Rockanje
5:21:16
41
Margriet Bakker Urlings
Voorne Atletiek
5:28:18
42
Joke Boutkam
Voorne Atletiek
5:28:18
43
Anuschka Speelpenning
Voorne Atletiek
5:58:08
50 KM, DUOS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry van den Band
Voorne Atletiek
3:32:05
2
Patrick van den Berg
Zoetermeer
3:34:49
3
Edwin Hammerstein
Hellevoetsluis
3:54:27
4
Henk Tuk
Voorne Atletiek
4:00:09
5
Sjaak Schipper
Melissant
4:01:17
6
Cor van der kleij
Heenvliet
4:48:14
7
Michael van Dijk
Energie
4:51:12
8
Jory de Zoete
Voorne Atletiek
5:14:49
9
Jackeline Everaers
Rozenburg Zh
5:17:17
10
Amar Sedney
Voorne Atletiek
5:17:17
11
Marcel Nuijens & Nico Krijger
Stellendam
5:17:55
www.uitslagen.nl
22-05-2019 21:35