Uitslagenlijst Lubrzanska Dziesiatka

Lubrza - Zondag 19 mei 2019

K20, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
NOWAKOWSKA SANDRA
ŚWIEBODZIN
49:24
49:22
2
SIEWRUK DARIA
SECO/WARWICK,ŚWIE
52:45
52:31
3
MILCZAREK DARIA
NIE BÓJ SIĘ SPOCIĆ :) ,WĘDRZYN
1:03:05
1:02:52
4
KOSZYKA WERONIKA
WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM,ŚW
1:09:37
1:09:25
K30, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
UCHMAN-GOLIK JOANNA
BBL ŚWIEBODZIN
49:14
49:10
2
WOLAŃSKA ALEKSANDRA
OBSTAWIAMY TYŁY TEAM ,ŚWI
51:00
50:56
3
JODŁOWSKA EWA
KMB42 ,KROSNO ODRZAŃSKIE
51:22
51:20
4
WENCEL-BĄK MONIKA
ŚWIEBODZIN
51:54
51:45
5
BRODZIŃSKA EMILIA
HARPAGAN ZG,KROSNO ODRZAŃSKIE
52:07
52:01
6
ZAWADZKA MANUELA
ŚWIEBODZIN
52:49
52:39
7
NAKS ALEKSANDRA
66
54:53
54:45
8
PŁAWIŃSKA ANNA
ŚWIEBODZIN
59:50
59:36
9
MALECKA ANNA
ŚWIEBODZIN
1:00:59
1:00:48
10
CHODKIEWICZ KATARZYNA
ŚWIEBODZIN
1:01:19
1:01:02
11
NOWICKA PAULINA
ZBĄSZYNEK
1:01:28
1:01:22
12
NIERZWOŁ ANNA
WĘDRZYN
1:03:05
1:02:52
13
MADOŃ-WIŚNIEWSKA MAGDALENA
ZIELONA GÓRA
1:04:07
1:03:52
14
TATARYNOWICZ KAMILA
ŁAGÓW
1:05:27
1:05:21
15
DOMŻALSKA ELŻBIETA
ŁAGOWSKA GRUPA MORSÓW I BIEGAC
1:12:03
1:11:56
16
HANC-BOBKO KAROLINA
KROSNO ODRZAŃSKIE
1:14:51
1:14:38
17
CELKA JOANNA
POZNAŃ
1:18:04
1:17:55
K40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
BAŁENKOWSKA ELWIRA
ŚWIEBODZIN
47:30
47:26
2
MROCZEK MARTA
WIERZBICKI RUNNING PROJECT,POZ
49:04
49:02
3
KOZINOGA GABRIELA
BBL ZIELONA GÓRA,ZIELONA GÓRA
50:40
50:34
4
RATAJCZAK DOROTA
TRIO FORTIS,ZIELONA GÓRA
50:53
50:49
5
STARCZEWSKA IZA
WIERZBICKI RUNNING PROJECT,ULT
51:00
50:53
6
KNY TERESA
ZBĄSZYNEK
55:29
55:21
7
CAL ELŻBIETA
CAL TEAM ŚWIEBODZIN
55:50
55:43
8
KOWALCZYK DOROTA
ŚWIEBODZIN
56:11
56:01
9
BOCZKOWSKA MAŁGORZATA
OBNOWY DWOREK
59:17
59:03
10
GRYDZIUSZKO MAŁGORZATA
GONIA MARCINOWICE,MARCINOWICE
59:25
59:13
11
WESOŁOWSKA MONIKA
ŁAGÓW LUBUSKI
59:27
59:21
12
GRZESKOWIAK MONIKA
ŻARY
1:02:34
1:02:23
13
RUDNICKA KATARZYNA
BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
1:02:46
1:02:36
14
MICKIEWIICZ AGNIESZKA
SWIEBODZIN
1:02:52
1:02:40
15
KRUCZEK MONIKA
ŚWIEBODZIN
1:02:52
1:02:40
16
PERZYŃSKA AGNIESZKA
ZIELONA GÓRA
1:17:22
1:17:19
K50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
NOWAKOWSKA ELŻBIETA
ŚWIEBODZIN
49:36
49:33
2
ANYSZKO ALICJA
ŚWIEBODZIN
59:50
59:39
3
NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA
SKĄPE
1:03:01
1:02:53
K60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
MENZEL ZOFIA
BBL ŚWIEBODZIN,LUBRZA
58:41
58:34
M20, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
BLACHARSKI ARKADIUSZ
TORZYM
38:13
38:12
2
GALEK WOJCIECH
TEAM ŁAGÓW,ŁAGÓW
41:26
41:24
3
GĄSIOR MARCIN
GLIŃSK
42:14
42:13
4
KLIMCZAK ROBERT
PSZCZYNA
43:26
43:21
5
RUTKOWSKI MACIEJ
KB PIAST MIĘDZYRZECZ,SULĘCIN
43:27
43:25
6
DAUKSZA PAWEŁ
TURSK
43:34
43:29
7
KOZANECKI PRZEMYSŁAW
CONSTRAVIA,POZNAŃ
43:44
43:38
8
MARKOWSKI DARIUSZ
BBL GUBIN,GUBIN
43:51
43:51
9
WIERZBICKI MIŁOSZ
BORYSZYN
44:25
44:18
10
LIS DAMIAN
ŁAGOWSKA GRUPA MORSÓW I BIEGAC
44:55
44:50
11
MATKOWSKI OSKAR
ŚWIEBODZIN
47:53
47:48
12
WOLAŃSKI DARIUSZ
DOPIERO ZACZYNAM,MOCHY
51:34
51:22
13
KULIKOWSKI JAKUB
SŁUBICE
52:39
52:33
14
WRÓBLEWSKI FABIAN
BRAK,TOPORÓW
54:52
54:44
15
BŁASZCZAK ANDRZEJ
SECO/WARWICK,PSZCZEW
57:40
57:27
16
SKIBICKI BRAJAN
SULĘCIN
59:12
59:07
17
KOBIERSKI MATEUSZ
KICO,ŚWIEBODZIN
1:01:12
1:01:04
18
OSTRYCHACZ DAMIAN
ŁAGÓW
1:03:31
1:03:24
M30, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
WIERZBICKI KRZYSZTOF
WIERZBICKI RUNNING PROJECKT ,P
37:56
37:55
2
HAJDUKIEWICZ RAFAŁ
WIERZBICKI RUNNING PROJECT
39:08
39:07
3
SIKORSKI KRZYSZTOF
SIKORKI,MIĘDZYRZECZ
39:15
39:13
4
TOMASZEWSKI RYSZARD
RZEPIN
39:21
39:18
5
KURZYŃSKI PIOTR
TEAM BEROTU ,ZBĄSZYNEK
40:05
40:03
6
PODEMSKI WOJCIECH
SZCZANIEC
40:14
40:13
7
WOJCIECHOWSKI MATEUSZ
ŚWIEBODZIN
42:08
42:05
8
SADOWSKI MICHAŁ
ŚWIEBODZIN
42:14
42:11
9
ŚLIWCZYŃSKI DAMIAN
ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEG
42:20
42:18
10
GIECOŁD MARIUSZ
ZJEDNOCZENI LUBRZA,LUBRZA
43:46
43:41
11
WESSELI SŁAWOMIR
SZYBCIEJ NIE MOGĘ ,ŚWIE
43:53
43:51
12
DĄBROWSKI MARCIN
MIĘDZYRZECZ
44:27
44:24
13
WALKUSZ ARTUR
ŚWIEBODZIN
45:05
45:00
14
GRACZ PAWEŁ
ZBĄSZYNEK
45:26
45:24
15
KOWNACKI PAWEŁ
OBSTAWIAMY TYŁY,ŚWIEBO
47:05
47:01
16
SADOWSKI KAMIL
ŚWIEBODZIN COMPUTEC
47:43
47:34
17
BRZEZIŃSKI GRZEGORZ
PSZCZEW
48:02
48:01
18
JABŁOŃSKI PIOTR
ŚWIEBODZIN
48:21
48:11
19
WIECZÓR TOMASZ
LUBRZA
48:44
48:36
20
MARCINKOWSKI PAWEŁ
ŚWIEBODZIN
50:30
50:26
21
GRYBKO MARIUSZ
TURBOWILKI,MIĘDZYRZECZ
50:51
50:42
22
SZYMKOWIAK BARTOSZ
ZĄSZYNEK
50:58
50:43
23
OLESZEK NORBERT
BROWAR ŚWIEBODZIN
51:06
51:01
24
BEKISZ MARCIN
ŚWIEBODZIN
51:47
51:37
25
CIESIELSKI ZBIGNIEW
ŚWIEBODZIN
52:49
52:36
26
OLESZKIEWICZ KAROL
RU-MOR,ŁAGÓW
53:33
53:28
27
CHOWANIEC WOJCIECH
POZNAŃ
54:49
54:39
28
ROSOCHACZ ŁUKASZ
KB FORREST GUMP,ZIELONA GÓRA
55:11
55:06
29
GRABAREK ARTUR
ŚWIEBODZIN
56:04
55:57
30
BUGAŁA PAWEŁ
SECO/WARWICK,SULECHÓW
57:47
57:34
31
ROŚLIK JAKUB
ŚWIEBODZIN
58:25
58:16
32
PŁAWIŃSKI MARIUSZ
ŚWIEBODZIN
58:26
58:12
33
MIGACZ KRZYSZTOF
COMPUTEC TEAM,ŚWIE
58:27
58:18
34
KUCHARSKI MATEUSZ
SECO/WARWICK,ŚWIEB
1:01:19
1:01:02
35
HNAT TOMASZ
SAM DLA SIEBIE,MIEDZYRZECZ
1:01:56
1:01:45
36
ZWOLIŃSKI ŁUKASZ
ŚWIEBODZIN
1:02:22
1:02:09
37
LUTOSTAŃSKI ADAM
KS KASZTELANKA ,BOBOWICKO
1:02:23
1:02:11
38
OSIŃSKI JACEK
RUN-LOG.COM,SZCZANIEC
1:03:17
1:03:12
39
SIEREWICZ MARCIN
SECO/WARWICK,ŚWIE
1:11:09
1:10:55
40
SZADKOWSKI DAWID
RUM-MOR,ŁAGÓW
1:12:05
1:11:58
M40, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KOŻUCH DARIUSZ
ŁAGÓW TEAM,ŁAGÓW
41:04
41:03
2
SŁOWIKOWSKI DANIEL
ŚWIEBODZIN
41:34
41:34
3
ŚWIERK PRZEMEK
ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA,GRODZ
42:05
42:03
4
SZAFRATOWICZ MACIEJ
KOWALÓW
42:10
42:09
5
GRYDZIUSZKO MARCIN
MARCIN MARCINOWICE,MARCINOWICE
43:08
43:07
6
JASTRZĘBSKI ŁUKASZ
ŚWIEBODZIN
44:06
44:01
7
LECH JACEK
ULTRA DIABLY TEAM LUBRZA
44:07
44:04
8
GRACZ ARTUR
ŚWIEBODZIN
45:01
44:59
9
ROSIŃSKI MARCIN
SULĘCIN BIEGAJĄCE ROSKI
45:29
45:26
10
STRZELCZYK PIOTR
REBELIA ODZYSKAJ COJONNES ,MIĘ
45:32
45:27
11
PAWELEC MARIUSZ
KB FORREST GUMP,ZIELONA GÓRA
45:58
45:54
12
NOWORYTA RADOSŁAW
ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA,NOWA
46:31
46:28
13
KRZESIŃSKI RADOSŁAW
BBL ŚWIEBODZIN
46:32
46:28
14
JAGODZIŃSKI MICHAŁ
QQRYQ ROGOZINIEC,ROGOZINIEC
47:09
46:59
15
GROBAREK ARKADIUSZ
SKĄPE
47:27
47:18
16
SIKORA TOMASZ
ŁAGOWSKA GRUPA BIEGACZY RU-MOR
47:31
47:23
17
JODŁOWSKI MAREK
KMB42 ,KROSNO ODRZAŃSKIE
48:06
48:03
18
CADER ARKADIUSZ
HARPAGAN ZG,ZIELONA GÓRA
48:38
48:32
19
KAMIL NOWIK
ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
48:42
48:34
20
NIEDŹWIECKI ROBERT
OBSTAWOAMY TYŁY ,ŚWIEB
48:59
48:55
21
RATAJCZAK PAWEŁ
ZIELONA GÓRA
49:52
49:48
22
STARCZEWSKI KRZYSZTOF
ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
53:02
52:55
23
KORNACKI MIROSŁAW
STARGARD
53:41
53:32
24
NYKIEL RAFAŁ
LUBRZA
55:00
54:51
25
CIESIELSKI GRZENIU
POLSKA,RZEPIN
55:17
55:09
26
CZEKAN MARIUSZ
PARKRUN ŻARY,ŻARY
55:33
55:27
27
RUDNICKI ANDRZEJ
BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL
56:05
55:55
28
ŻYŻA MIROSŁAW
BBL ŚWIEBODZIN
56:08
55:57
29
WILK ARKADIUSZ
ŚWIEBODZIN
58:48
58:42
30
OBUCHOWSKI PIOTR
SECO/WARWICK,ŚWIEB
59:13
59:04
31
GURZYŃSKI KRZYSZTOF
ŚWIEBODZIN
59:13
59:10
32
KOZICA RAFAŁ
NIEZRZESZONY,ZIELONA GÓRA
59:36
59:27
33
BAZEL MICHAŁ
SECO/WARWICK,ŚWIEB
1:02:11
1:01:56
34
GRZEŚKOWIAK MARCIN
ŻARY RUNNERS TEAM
1:02:34
1:02:23
35
MIKOŁAJCZAK RAFAŁ
RWT POZNAŃ,POZNAŃ
1:03:17
1:03:12
36
ZABOROWSKI SŁAWOMIR
ZIELONA GÓRA
1:06:16
1:06:12
37
WOJDYŁO MARCIN
ŻARY
1:13:05
1:12:51
M50, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
KOWALSKI MAREK
BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORA,
42:15
42:14
2
NOWAKOWSKI BOGDAN
BBL ŚWIEBODZIN,ŚWIEB
43:53
43:51
3
ŻYTKIEWICZ JACEK
ŚWIEBODZIN,ŚWIEBODZIN
44:10
43:55
4
CAL PIOTR
CAL TEAM ŚWIEBODZIN
44:31
44:29
5
CHMIELENKO KAZIK
GUBIN
45:25
45:23
6
SZYMKOWIAK ANDRZEJ
ZBĄSZYNEK
45:47
45:44
7
ANYSZKO GRZEGORZ
ŚWIEBODZIN
47:21
47:18
8
SIDOROWICZ IRENEUSZ
ŚWIEBODZIN
48:06
47:56
9
KULIKOWSKI EDWARD
SŁUBICE
49:11
49:07
10
SZUMSKI ZBIGNIEW
ŚWIEBODZIN
50:41
50:32
11
SOBOCIŃSKI JAN
ŚWIEBODZIN
52:25
52:18
12
WIERZBICKI REMIGIUSZ
WIERZBICKI RUNING PROJECT
53:54
53:50
13
SZUKALSKI ARTUR
ZBĄSZYNEK
57:10
57:00
14
KONDRACKI JAROSŁAW
GUBIN
1:02:09
1:01:56
15
DAUKSZA KAROL
SKĄPE
1:10:43
1:10:34
M60, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
MIGDAŁ JAN
TKKF ŁABĘDŻ ZBĄSZYŃ,ZĄB
47:59
47:53
2
DAWIDOWICZ ANDRZEJ
SAMSEBIEGAM,BLEDZEW
50:19
50:12
3
TOPOLNICKI EUGENIUSZ
ZIELONA GÓRA
50:48
50:37
4
BILON BOGDAN
ZBROJOWNIA SULECHÓW,SULECHÓW
59:57
59:44
5
ZAJDEL WIESŁAW
PIW ŚWIEBODZIN
1:04:34
1:04:20
6
CZOP JAN
BABIMOST
1:08:12
1:07:58
7
ALGIERSKI JAROSLAW
ŚWIEBODZIN
1:09:22
1:09:07
www.super-sport.com.pl
www.uitslagen.nl
15-06-2019 09:49