Uitslagenlijst Koploop 2.0: AMAZING Trail

Amerongen - Zaterdag 18 mei 2019

MAN, 6 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Koedood
Rotterdam
26:40
2
Melchior van de Pol
26:48
3
Jelle Hoek
Veenendaal
27:14
4
Jan van der Vegt
Woudenberg
27:49
5
Johannes van der Wielen
Ederveen
27:55
6
Wiebe Lindijer
Doorn
28:49
7
Roy Sijgers
Nederland
30:10
8
Joost Doelman
31:45
9
Herco Boer
33:20
10
Enne-jan Wierda
Amerongen
33:29
11
Thomas Dijksman
Amsterdam
34:03
12
Jesper Oldenburger
Utrecht
34:41
13
Jelmer Lok
Utrecht
34:42
14
Bram Kuipers
Velp Gld
35:55
15
Bram Koedood
Rotterdam
36:25
16
Leon van Etten
Langbroek
36:36
17
Jesse Grul
Odijk
37:08
18
Servaas Grul
Odijk
37:09
19
Henk van Dijken
Veenendaal
38:18
20
Willem Westeneng
Amersfoort
38:19
21
Joost Marchal
Veenendaal
38:20
22
Martijn van Beek
Utrecht
38:37
23
Abel Koedood
Rotterdam
38:53
24
Rick Hoekstra
39:06
25
Chris Driessen
Houten
39:40
26
Ocke Molenaar
Nederland
39:47
27
Ron Hoekstra
39:49
28
Jan Vermeij
Wijk bij Duurstede
40:24
29
Peter van der Linde
Nederland
40:35
30
Paul van Loon
Zeist
41:40
31
Luc Sijgers
Nederland
42:25
32
Felix Harleman
Nederland
42:57
33
Albert Doelwijt
43:00
34
Hessel Kaastra
Nederland
43:49
35
Christiaan de Lange
44:25
36
Pascal Dam
Rotterdam
45:46
37
Jeannot Nijpjes
Nederland
46:34
38
Andre Oteman
Wijk bij Duurstede
47:38
39
Henk van der Kant
Leersum
48:23
40
Jan Hagens
Zeist
48:57
41
Evert de Wit
Elst Ut
54:35
42
Frank Meskes
Amerongen
54:57
VROUW, 6 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Nieboer
Veenendaal
33:28
2
Toni van Dinter
Tiel
36:06
3
Marit Kok
Woudenberg
36:11
4
Alieke Schregardus
Woudenberg
36:46
5
Lies Wulff
Doorn
37:04
6
Loes Janssen
Utrecht
38:29
7
Emma Dijksman
Amsterdam
40:30
8
Els Kalkhoven
Amerongen
41:35
9
Jacqueline van Winden
Nederland
42:23
10
Sandra van Winden
Nederland
42:58
11
Marian van Eijndthoven
IJsselstein Ut
43:28
12
Eva Dekker-Looman
Driebergen-Rijsenburg
43:40
13
Agnes Pap
43:41
14
Kim Hullegie
Utrecht
44:15
15
Chris Eimers-Mouw
Zeist
44:15
16
Stefanie Burger
Nederland
46:33
17
Gerda Ykema
47:02
18
Ingrid Vogt
Leersum
47:20
19
Conny Hardiek
Amerongen
48:21
20
Nicolette Jongebreur
Rotterdam
48:42
21
Josien Oudemans
Doorn
48:43
22
Marien Kleizen
Langbroek
48:47
23
Mendy de Wit
Elst Ut
48:49
24
Jobine Kersseboom
Leersum
48:51
25
Jolanda van de Beek
Rhenen
49:49
26
Ilse van Os
Rhenen
49:52
27
Elly Diepstraten
Austerlitz
50:35
28
Rebekka Kool
50:45
29
Esther Wegenaar
Veenendaal
54:11
30
Ada van Kooten
Rhenen
54:12
31
Jorinde Crum
Doorn
57:19
32
Manon OverkleeftvanAndel
Driebergen-Rijsenburg
57:21
33
Joyce Tuijthoff
Rotterdam
1:08:49
MAN, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Holtus
40:55
2
Ties Postma
Amerongen
43:10
3
Arjan de Mik
44:07
4
Matthijs Monster
Houten
44:33
5
Ronald Westein
45:17
6
Roelof Goodijk
48:07
7
Wilrit Bos
Wageningen
49:11
8
Davy Eimers
Zeist
49:44
9
Willem Hol
Alblasserdam
50:02
10
Florens Booij
Amersfoort
50:23
11
Kane Saddington
Amerongen
50:46
12
Jef Verwoert
Veenendaal
51:20
13
Jaap Vermeulen
Veenendaal
51:22
14
Klaas Beekhuis
Leersum
51:42
15
Bert van den Berg
Maarn
51:46
16
Erik Dijksman
Amerongen
51:57
17
Michel Brink
Utrecht
52:42
18
Ruben Pekkeriet
Amerongen
53:03
19
Bart Heesink
Utrecht
53:19
20
Laurens Krijgsman
Amerongen
53:36
21
Huub Rutten
Rhenen
54:21
22
Ron Fredriks
54:37
23
Frans Hoekstra
54:47
24
Rick van Welij
Kesteren
55:57
25
Geert Litjens
Utrecht
56:06
26
Jan Pellicaan
Elst Ut
56:08
27
Geert Jan Clevers
Zeist
56:29
28
Wim Walsteijn
Zeist
56:48
29
Huub Raterink
Veenendaal
57:04
30
Anton Verschoor
Veenendaal
57:05
31
Teus vd Brink
Ederveen
57:36
32
Dillian Brandse
Leersum
57:40
33
Nico Fokker
58:15
34
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
58:26
35
Roland Nap
58:54
36
Bert Nap
Doorn
58:56
37
Goof van den Heijkant
Maarsbergen
59:25
38
Marcel van Dijk
Doorn
59:29
39
Siemon Vegter
Zeist
1:00:05
40
Bram Voerman
Leusden
1:00:10
41
HP Duijndam
Driebergen-Rijsenburg
1:00:29
42
Tim van Mourik
Amerongen
1:01:13
43
Dennis Esmeijer
1:01:23
44
Richard Donders
Zeist
1:01:40
45
Bert Dix
1:01:55
46
Æbele Kluwer
Zeist
1:02:01
47
Bert van Egdom
Ederveen
1:02:18
48
Bart Kruithof
Utrecht
1:02:47
49
Erwin Mikkers
Zeist
1:03:34
50
Joris Labrie
Utrecht
1:03:51
51
Nico Cornelisse
Lienden
1:04:23
52
Niels Pikaar
Culemborg
1:04:28
53
Theo van Hardeveld
Veenendaal
1:04:44
54
Hans Gehrels
Zeist
1:05:19
55
Jan van Donkelaar
Ederveen
1:06:04
56
Hans Beyer
Houten
1:07:04
57
Gerard de Groot
Hattem
1:07:24
58
Jan Jaap Dieperink
Amerongen
1:10:38
59
Arnoud Bührs
Driebergen-Rijsenburg
1:12:18
60
Dorus Bührs
Driebergen-Rijsenburg
1:12:20
61
John van Hamersveld
Scherpenzeel Gld
1:14:16
62
Johan de Klein
1:15:18
63
Eric Meijer
Cothen
1:15:52
64
Joost Hoekstra
Zeist
1:21:33
65
Bertus van Kommer
Leusden
1:25:06
VROUW, 10 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadia Hoekstra
48:56
2
Marielle Lensen
Driebergen-Rijsenburg
55:35
3
Helen Brouwers
Utrecht
56:17
4
Annette Bax
Utrecht
56:46
5
Monique Kaika
Leersum
58:35
6
Maaike Botden
Leiden
59:28
7
Nies Oostenbrink
Leersum
59:57
8
Tanja Van Lith
Tiel
1:00:19
9
Anja In 't Velt-de Groot
Driebergen-Rijsenburg
1:01:04
10
Bettie Bleijenberg
Langbroek
1:05:40
11
Anita van Soest
Amerongen
1:05:48
12
Irma van Veenendaal
Houten
1:06:17
13
Tanja Laging
Rotterdam
1:10:39
14
Conny Langerak
Benschop
1:12:52
15
Olivia Traast
Driebergen-Rijsenburg
1:12:58
16
Marianne Brummel
Doorn
1:14:14
17
Annelies Schelldwijer
1:15:59
18
Rinske Hordijk
Utrecht
1:16:09
19
Saskia Kluitmans
Utrecht
1:21:45
20
Norine Terpstra
Utrecht
1:21:46
MAN, 16 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Faber
Amersfoort
1:09:04
2
René van der Linde
Zeist
1:10:42
3
Homme Rodenhuis
Driebergen-Rijsenburg
1:11:37
4
Arthur Wierenga
Leusden
1:11:51
5
Wobbe van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
1:12:27
6
Caspar van IJzerloo
Zeist
1:14:09
7
Stinus van den Hatert
Ochten
1:16:34
8
Zefanja de Feijter
Woerden
1:16:42
9
Peter Koedood
Rotterdam
1:16:58
10
Jeroen Schroer
Tiel
1:18:36
11
Ingmar van Beveren
Doorn
1:21:03
12
Brendan Vastenhouw
Veenendaal
1:21:19
13
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:21:48
14
Paul IJmker
Woudenberg
1:22:06
15
Thomas Bakker
Utrecht
1:22:18
16
Peter van Veldhuizen
Tiel
1:22:36
17
Albert de Rooij
Zoetermeer
1:23:11
18
Wiebe Westerterp
Veenendaal
1:23:14
19
Ron van Dijk
Tiel
1:23:40
20
Basvan Noorden
Schalkwijk
1:24:22
21
Frans van 't Schip
Mijdrecht
1:24:44
22
Benno Roelofsen
Zetten
1:25:42
23
Hans Zwetsloot
Rotterdam
1:25:54
24
Willem Biemolt
Utrecht
1:27:04
25
Beaud T Ngami
Utrecht
1:29:07
26
Gerard Schram
De Meern
1:29:09
27
Jan Dirk van de Voort
Leersum
1:31:12
28
Hans Rovers
Maarn
1:31:25
29
Dion Heijgen
IJsselstein Ut
1:32:14
30
Raymond Swan
Elst Ut
1:32:15
31
Peter Mulderij
Voorthuizen
1:32:17
32
Jan van Meer
Oosterhout Nb
1:34:30
33
Thomas Wegbrands
Doorn
1:35:45
34
Arjen Berendse
Ilpendam
1:36:39
35
Arend van Houwelingen
Doorn
1:36:57
36
Tino Velis
De Meern
1:37:07
37
Goof Lindijer
Doorn
1:37:34
38
Michel Diepstraten
Austerlitz
1:38:37
39
Olaf van den Wittenboer
Utrecht
1:40:33
40
Roy Kramer
Driebergen-Rijsenburg
1:40:34
41
Paul van der Hoek
1:44:21
42
Walter Tesselhoff
Leersum
1:45:30
43
Hans van Gerven
Amersfoort
1:47:57
44
Klaas van de Grift
1:57:18
45
Rob Spaans
Monster
2:02:46
VROUW, 16 KM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Kalkhoven
Amsterdam
1:22:11
2
Leana de Jager
Utrecht
1:26:17
3
Denise de Beer
Doorn
1:31:22
4
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
1:32:33
5
Paula Santos
Utrecht
1:32:58
6
Henriëtte Toersche
Vleuten
1:33:57
7
Yvette Vogelzang
Driebergen-Rijsenburg
1:34:28
8
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
1:34:57
9
Wieke Pot
Driebergen-Rijsenburg
1:36:23
10
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:36:46
11
Pauline Ubels
Zeist
1:38:36
12
Marieke Van Zeijts
Houten
1:39:30
13
Liene Lien
Leersum
1:41:35
14
Laura De Jong
Veenendaal
1:42:09
15
Christel van der Velden
Oss
1:44:19
16
Eva Boerboom-Schuurmans
Odijk
1:50:36
J3-7, JEUGDLOOP 750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quenten Dongelmans
4:20
2
Jelt van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
4:47
3
Seph Wolsing
6:32
M3-7, JEUGDLOOP 750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van den Heuvel
4:27
2
Joie Wolsing
6:00
J8-12, JEUGDLOOP 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen de Zwarte
Woudenberg
6:11
2
Joris Dieperink
Amerongen
6:54
3
Boaz van den Heuvel
7:07
4
Teun Westein
7:11
5
Bo Hoogendoorn
Wijk bij Duurstede
7:16
6
Elmer van der Meulen
Driebergen-Rijsenburg
7:23
7
Ryan Hoekstra
Utrecht
7:28
8
Silvijn Sannen
Utrecht
7:35
9
Niels de Zwarte
Woudenberg
7:51
10
Casper Dongelmans
8:22
M8-12, JEUGDLOOP 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rebekka Kool
6:55
2
Sophie Van Etten
Langbroek
7:01
3
Sietske Dongelmans
8:17
4
Liselotte Fluit
Driebergen-Rijsenburg
8:25
5
Julia van Etten
Langbroek
10:39
6
Pieke Beekhuis
Leersum
10:40
MAN, CLUBKAMPIOENSCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ardath Witkamp
Amersfoort
59:10
2
Wilfred Greup
1:25:05
VROUW, CLUBKAMPIOENSCH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erna Koekoek
1:14:17
www.uitslagen.nl
18-05-2019 17:17