Uitslagenlijst 15e Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Zaterdag 18 mei 2019

MAN, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remy van Zundert
3:32
3:31
2
Merijn Menzo
Hardenberg
4:15
4:15
3
Thomas Hankamp
Vroomshoop
4:27
4:23
4
Mark Kleine
4:44
4:44
5
IsmaŽl Youssef
Vriezenveen
6:24
6:22
VROUW, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cherique Stoel
4:10
4:10
2
Melanie Wiebier
4:13
4:12
3
Annemieke Willems
Hardenberg
4:32
4:30
4
Sandra Benjamins
4:50
4:49
5
Carla Wesseling
5:37
5:34
6
Suzanne Verweg
6:45
6:43
7
Ryanne Beekman
7:02
7:00
8
Carolien Postma
7:40
7:38
J7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Drogt
CBS De Ark
4:01
4:01
2
Joey Noteboom
CBS De Akker
4:03
4:01
3
Tijs Pullen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:04
4:04
4
Stef Nijzink
Rijssen
4:05
4:05
5
Stijn Otten
CBS De Marsweijde
4:14
4:13
6
Reef Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:17
4:17
7
Hidde de Jonge
CBS De Marsweijde
4:18
4:16
8
Cyriel de Jonge
CBS De Marsweijde
4:20
4:19
9
Ayden Arends
CBS De Elzenhof
4:26
4:24
10
Gijs de Lange
Arrien
4:26
4:25
11
Lars Potgieter
GBS Ds. G. Doekesschool
4:29
4:29
12
Wessel Praas
RKBS Langewieke
4:31
4:30
13
Guus Herrijgers
CBS De Elzenhof
4:38
4:34
14
Finn Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
4:38
4:38
15
Erik van Keulen
CBS De Fontein
4:39
4:38
16
Beau Post
CBS De Marsweijde
4:42
4:41
17
Mart Ekkelkamp
Chr. Daltonschool De Groen
4:46
4:43
18
Julien van Swaal
CBS De Fontein
4:46
4:44
19
Jorg Terpstra
OBS De Kern
4:48
4:44
20
Pim Kerssies
CBS De Elzenhof
4:58
4:54
21
Nesta Nzeyimana
CBS De Vlinder
5:00
4:56
22
Levi Maathuis
CBS De Elzenhof
5:05
4:58
23
Koen Hultink
CBS De Vlinder
5:05
5:03
24
Milan Taling
CBS De Fontein
5:06
5:03
25
Auke de Haan
CBS De Marsweijde
5:07
5:05
26
Engbert jr Lubbelinkhof
CBS De Ark
5:09
5:06
27
Lucas van Duinen
Vrieling Adviesgroep
5:10
5:05
28
Rens Veurink
CBS De Vlinder
5:11
5:09
29
Brett ter Bekke
CNBS Windesheim
5:11
5:09
30
Dyon Schreurs
Dedemsvaart
5:13
5:09
31
Noah Schutte
CBS De Bloemenhof
5:14
5:07
32
Hidde Pasop
CBS De Vlinder
5:14
5:12
33
Hugo Ansems de Vries
CBS De Bloemenhof
5:16
5:13
34
Olivier Eggengoor
CBS De Elzenhof
5:16
5:13
35
Sem Boot
CBS De Marsweijde
5:20
5:16
36
Tibor de Vries
CBS De Marsweijde
5:20
5:18
37
Joas Leerdam
GBS Ds. G. Doekesschool
5:21
5:19
38
Twan Withaar
CBS De Marsweijde
5:22
5:22
39
Senn Bruggink
CBS De Wiekslag
5:22
5:21
40
Delian van Dijk
CBS De Bloemenhof
5:23
5:17
41
Daan Kamphuis
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:28
5:28
42
Daan Doldersum
CBS De Bloemenhof
5:30
5:28
43
Jamie Oostenbrink
CBS De Marsweijde
5:32
5:31
44
Deen Zieleman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:33
5:32
45
Teije Menzo
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:39
5:38
46
Tim Huisman
CNBS Windesheim
5:40
5:33
47
Chieljan Meerholz
GBS Ds. G. Doekesschool
5:41
5:34
48
Jisse Veurink
GBS Dr. A. Risaeus
5:42
5:40
49
Gijs Braaksma
GBS Dr. A. Risaeus
5:43
5:43
50
Bjorn Bakhuis
CBS De Elzenhof
5:43
5:40
51
Quinn Hendriks
CBS De Bloemenhof
5:45
5:39
52
Sten JŁrries
GBS Ds. G. Doekesschool
5:47
5:40
53
Joris van de Giessen
GBS De Morgenster
5:49
5:46
54
Enzo Knol
RKBS Langewieke
5:59
5:55
55
Mike Pullen
CBS De Marsweijde
6:04
6:02
56
Menno Kijk in de Vegte
CBS De Elzenhof
6:05
6:01
57
Roan Duignan
GBS Ds. G. Doekesschool
6:05
6:04
58
Roan Timmer
CBS De Marsweijde
6:06
6:03
59
Tom Veenaas
CBS De Marsweijde
6:10
6:10
60
Thom Hofsink
SBO Prof. Waterinkschool
6:27
6:18
61
Tygo ter Wijlen
CBS 't Kompas Radewijk
6:28
6:22
62
Stijn Slootweg
CNBS Windesheim
6:29
6:21
63
Quinten van Leussen
CBS De Akker
6:36
6:36
64
Startnummer 1902
6:37
6:32
65
Damian Ramaker
CBS 't Kompas Radewijk
6:39
6:33
66
Sem Kosters
CBS De Marsweijde
6:42
6:40
67
Joppe Scholten
CNBS De Wegwijzer
6:44
6:38
68
Jayden Hesse
CBS De Marsweijde
6:50
6:43
69
Marc Schepers
CBS De Marsweijde
6:50
6:45
70
Tijs van den Berg
CBS De Bloemenhof
7:00
6:53
71
Thijs Lamberink
GBS Ds. G. Doekesschool
7:01
6:58
72
Davey Niburg
CNBS De Wegwijzer
8:37
8:32
73
Guus Herbers
CBS De Bloemenhof
9:43
9:43
M7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine Struijvť
Doorwerth
4:07
4:07
2
Marell Bokxem
CBS De Marsweijde
4:21
4:19
3
Stacey Lee Goorman
Wierden
4:43
4:41
4
Elske Rorije
CBS De Ark
4:48
4:46
5
Floor Haverkort
Den Ham Ov
4:50
4:50
6
Sophie Arkes
CBS De Fontein
4:52
4:47
7
Britt Timmerman
CNBS De Wegwijzer
4:55
4:55
8
Esther Kruidhof
Chr. Daltonschool De Groen
5:00
5:00
9
Lowell Kok
CBS De Bloemenhof
5:01
5:01
10
Eva Zwiers
OBS De Kern
5:02
4:57
11
Lieke van der Most
Chr. Daltonschool De Groen
5:03
5:03
12
Linde Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
5:05
5:04
13
Yuna Gort
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:08
5:06
14
Stella Menzo
CBS De Marsweijde
5:09
5:02
15
Sophie Withaar
CBS De Fontein
5:14
5:12
16
Sanne Kuilder
Chr. Daltonschool De Groen
5:15
5:13
17
Mieke Jansen
Vrieling Adviesgroep
5:15
5:11
18
Puck Seinen
Ommen
5:16
5:12
19
Merle Rosema
CBS De Marsweijde
5:16
5:15
20
Emy Janssen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:19
5:17
21
Alice Leemgraven
CBS De Bloemenhof
5:19
5:18
22
Nore Samson
Nijverdal
5:23
5:19
23
Roos
CBS Spreng-el
5:26
5:19
24
Ziva de Jong
Vrieling Adviesgroep
5:28
5:23
25
Leanne Gerrits
GBS Ds. G. Doekesschool
5:30
5:26
26
Lani Wind
CBS De Bloemenhof
5:31
5:23
27
Merel Fransen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:32
5:28
28
Esmay Grooteboer
CBS De Ark
5:34
5:30
29
Lieke Kappe
CBS De Ark
5:35
5:31
30
Hannah ter Horst
GBS Ds. G. Doekesschool
5:37
5:35
31
Babette Amsink
CBS De Marsweijde
5:38
5:36
32
Loes Timmerman
CBS De Marsweijde
5:38
5:30
33
Ashlyn Veltink
CBS De Marsweijde
5:39
5:33
34
Noa Becker
CBS De Marsweijde
5:39
5:33
35
Ella Karkdijk
GBS De Morgenster
5:40
5:34
36
Lieke van Lenthe
CBS De Bloemenhof
5:42
5:34
37
Valerie Ardesch
CBS De Marsweijde
5:43
5:37
38
Liset Olijve
CBS De Marsweijde
5:46
5:39
39
Yinthe Mensen
CBS De Elzenhof
5:47
5:45
40
Laura Ekkelkamp
Chr. Daltonschool De Groen
5:47
5:42
41
Eva Pescadinha
CBS De Marsweijde
5:47
5:40
42
Noalin Houtman
Chr. Daltonschool De Groen
5:47
5:41
43
Maureen Jonker
GBS Ds. G. Doekesschool
5:48
5:44
44
Yara Stegeman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:49
5:44
45
Abby Kuizenga
CBS De Marsweijde
5:49
5:42
46
Lana Zweers
GBS De Morgenster
5:49
5:46
47
Lotte Slotman
CBS De Bloemenhof
5:50
5:50
48
Merle Klifman
CBS De Bloemenhof
5:50
5:42
49
Aliyah Nijsingh
OBS De Eiber
5:51
5:44
50
Anna Schippers
GBS De Morgenster
5:51
5:47
51
Rosali Bril
CBS Spreng-el
5:55
5:45
52
Sari Valkema
CBS De Ark
5:57
5:54
53
Jaylinn Prenger
Vroomshoop
6:03
6:00
54
Julia Buining
CBS De Elzenhof
6:05
6:02
55
Isa Mensink
CBS De Marsweijde
6:06
6:00
56
Myron Bolks
CBS De Bloemenhof
6:08
6:05
57
Malenthe Pasveer
CBS De Elzenhof
6:08
6:04
58
Lisenka Dam Wichers
Wierden
6:17
6:15
59
Merle Niezink
CBS De Fontein
6:22
6:17
60
Emmelieke van Dijk
GBS Ds. G. Doekesschool
6:25
6:23
61
Carmen Vinke
CBS De Akker
6:25
6:24
62
Fay Doornbos
CBS De Marsweijde
6:27
6:21
63
Nila Hofsink
CBS De Marsweijde
6:28
6:22
64
Puck Veurink
CBS De Marsweijde
6:31
6:23
65
Elin Withaar
CBS De Marsweijde
6:33
6:31
66
Daniek Bril
CBS De Bloemenhof
6:44
6:38
67
Lize Feenstra
CBS De Marsweijde
6:45
6:37
68
Lana Brinkman
CBS De Bloemenhof
6:45
6:38
69
Lizzy Korblet
CBS De Marsweijde
6:45
6:37
70
Sterre Gelderman
CBS De Marsweijde
6:46
6:36
71
Lise Lubbelinkhof
CBS De Marsweijde
6:48
6:39
72
Meike van der Veen
Vrieling Adviesgroep
6:51
6:46
73
Noortje Stroeve
CBS De Marsweijde
6:54
6:48
74
Maartje Overweg
CBS De Marsweijde
6:54
6:49
75
Lise Duiven
CBS De Ark
6:56
6:54
76
Maartje Hamstra
CBS De Bloemenhof
7:00
6:55
77
Kim Hamhuis
CBS De Bloemenhof
7:01
6:55
78
Tess Hendriksen
OBS De Kern
7:04
6:59
79
Myla Lubberts
CBS De Bloemenhof
7:04
6:58
80
Saar Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
7:08
7:05
81
Zara IJzebrink
CBS De Marsweijde
7:17
7:11
82
Anouk Meijerink
KBS De Kwinkslag
7:29
7:25
83
Indy Doornbos
CBS De Marsweijde
7:29
7:24
84
Lisa Doldersum
CBS De Elzenhof
7:35
7:31
85
Caithlynn Berendsen
KBS De Kwinkslag
7:42
7:37
86
Tessa Berg
KBS De Kwinkslag
7:42
7:38
87
Lotte Wind
CNBS Windesheim
8:21
8:19
88
Isa Bosscher
OBS 't Spectrum
9:44
9:44
J8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jop Mollen
CBS De Marsweijde
3:50
3:49
2
Luuk Wenker
CBS Spreng-el
3:58
3:57
3
Fadhyl Yaou Seyni
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:02
4:01
4
Demy Moolevliet
CBS De Vlinder
4:07
4:07
5
Lars Martens
CBS De Akker
4:09
4:08
6
Thijmen Valk
CBS De Marsweijde
4:10
4:06
7
Duuk Jansen
CBS De Bloemenhof
4:10
4:07
8
Samuell Odink
CBS De Elzenhof
4:12
4:10
9
Senn Jonker
CBS De Elzenhof
4:15
4:11
10
Bram Martens
CBS De Akker
4:18
4:17
11
Dyon Schroer
CBS Spreng-el
4:20
4:15
12
Ruben Oosterhuis
CBS De Elzenhof
4:21
4:21
13
Emile Struijvť
Doorwerth
4:21
4:21
14
Colin Pothof
Chr. Daltonschool De Groen
4:23
4:19
15
Toon Langius
CBS De Bloemenhof
4:24
4:23
16
Jim Kosse
KBS De Kwinkslag
4:26
4:23
17
Tom Kosse
CBS De Ark
4:27
4:27
18
Timo Moes
Vroomshoop
4:31
4:27
19
Micha Bolt
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:33
4:30
20
Roan van Hofwegen
CBS De Ark
4:34
4:32
21
Hugo Post
GBS Ds. G. Doekesschool
4:34
4:32
22
Colin Jong
CBS De Vlinder
4:35
4:34
23
Ruben Janssen
CNBS De Wegwijzer
4:36
4:36
24
Gijs Smit
Vrieling Adviesgroep
4:38
4:35
25
Giel Wachtmeester
CBS De Marsweijde
4:41
4:38
26
Finn Baveld
CBS De Marsweijde
4:44
4:41
27
Justin Wolters
CBS De Fontein
4:44
4:42
28
Jaron Warmink
CBS De Bloemenhof
4:45
4:43
29
Nik Spalink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:47
4:44
30
Sietze Sietzema
CBS De Akker
4:47
4:47
31
Coen Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:48
4:46
32
Wessel Nijsingh
CBS De Ark
4:49
4:47
33
Dylen Kleis
Chr. Daltonschool De Groen
4:52
4:51
34
Ralf Keep
SBO Prof. Waterinkschool
4:54
4:50
35
Dyson Berendsen
KBS De Kwinkslag
4:54
4:52
36
Ivan Nijkamp
CBS De Marsweijde
4:55
4:53
37
Joris de Vries
GBS Dr. A. Risaeus
4:55
4:52
38
Jayden Palstring
CBS De Vlinder
4:56
4:56
39
Collin van de Velde
OBS De Kern
4:57
4:55
40
Lukas van Etten
GBS De Regenboog MariŽnberg
4:59
4:56
41
Ramon Bosman
Vrieling Adviesgroep
5:02
4:59
42
Eran Muis
CBS De Wiekslag
5:05
5:05
43
Elian Nijsingh
OBS De Eiber
5:07
5:04
44
Liam Mulder
CBS De Marsweijde
5:13
5:10
45
Teun TImmerman
OBS De Eiber
5:17
5:15
46
Roan de Ruiter
CBS De Marsweijde
5:22
5:19
47
Sven Holsbrink
OBS De Eiber
5:26
5:26
48
Luca Huberts
CBS De Elzenhof
5:28
5:25
49
Luca de Rooij
CBS De Bloemenhof
5:29
5:27
50
Koen Herbers
CBS De Bloemenhof
5:30
5:26
51
Josef Dilmec
CBS De Elzenhof
5:30
5:28
52
Luc Beniers
CBS De Ark
5:32
5:28
53
Niek Hudepohl
CNBS De Wegwijzer
5:34
5:34
54
Mees Janssen
GBS Dr. A. Risaeus
5:35
5:33
55
Patrick Niburg
CNBS De Wegwijzer
5:36
5:35
56
Maurits Buining
CBS De Elzenhof
5:53
5:50
57
Nick Kuiper
CBS De Marsweijde
5:57
5:54
58
Jaimie Adams
SBO Prof. Waterinkschool
6:21
6:17
59
Levi Kuiper
CBS De Bloemenhof
6:22
6:21
60
Ayden Houtman
SBO Prof. Waterinkschool
6:25
6:20
61
Mike Schotborg
CBS De Elzenhof
6:33
6:29
62
Dylan Herder
SBO Prof. Waterinkschool
8:54
8:48
M8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
3:57
3:56
2
Sara Gensen
CBS De Marsweijde
4:26
4:22
3
Esther Nijboer
CBS De Marsweijde
4:28
4:26
4
Yinthe Buitenkamp
Ommen
4:33
4:31
5
Alicia van Proosdij
CBS Rheezerveen
4:38
4:36
6
Lynn Louwdijk
Chr. Daltonschool De Groen
4:39
4:39
7
Lisa Eshuis
OBS De Kern
4:40
4:38
8
Fleur Timmerman
CBS De Marsweijde
4:41
4:39
9
Rosanne Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
4:50
4:47
10
Amber Altena
CBS De Marsweijde
4:52
4:50
11
Anouk Welink
CBS De Marsweijde
4:55
4:53
12
Susan Lambers
CBS De Marsweijde
4:55
4:53
13
Madelief Muis
CBS De Marsweijde
4:57
4:56
14
Sophie op de Haar
CBS De Vlinder
4:58
4:53
15
Noa van Dijk
CBS De Elzenhof
4:59
4:55
16
Deslin Prudencia
CBS De Vlinder
4:59
4:55
17
Esmee Wibier
Coevorden
5:06
5:05
18
Faye Otten
CBS De Vlinder
5:08
5:06
19
Evine Soer
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:08
5:06
20
Lisa Post
GBS Ds. G. Doekesschool
5:15
5:13
21
Jarah Dogger
CBS Ds. Koningsberger
5:18
5:15
22
Noa Hullegie
CBS De Ark
5:18
5:16
23
Jasmijn Muis
CBS De Marsweijde
5:20
5:18
24
Loes Veurink
CBS De Marsweijde
5:20
5:17
25
Merel Engbers
Dedemsvaart
5:22
5:19
26
Sophie Vasse
CBS De Marsweijde
5:22
5:19
27
Dafne Veltink
CBS Ds. Koningsberger
5:23
5:21
28
Suze Wessels
RKBS Langewieke
5:26
5:21
29
ZoŽ Meijerink
CBS De Bloemenhof
5:29
5:24
30
Romy Kelder
CBS De Bloemenhof
5:30
5:25
31
Seline Bril
CBS Spreng-el
5:30
5:29
32
Dany Kerkdijk
CBS De Bloemenhof
5:34
5:31
33
Elisa Hidders
CBS De Marsweijde
5:38
5:36
34
Imke Striper
CBS Rheezerveen
5:39
5:39
35
Nova Dekker
CBS De Marsweijde
5:40
5:36
36
Meike Goris
CBS De Bloemenhof
5:41
5:36
37
Iris Kuiper
CBS De Bloemenhof
5:41
5:37
38
Dione Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
5:43
5:39
39
Marloes Zegers
CBS De Bron
5:45
5:43
40
Lindsey Veldhuizen
CBS De Vlinder
5:49
5:45
41
Tara Altena
GBS Ds. G. Doekesschool
5:50
5:47
42
Jip van Faassen
CBS De Marsweijde
5:51
5:50
43
Irene Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
5:54
5:52
44
Demi Berg
KBS De Kwinkslag
6:00
5:55
45
Caithlyn Hommes
OBS 't Spectrum
6:07
6:03
46
Jesmay Hof
OBS het Kompas (Dedemsvaart)
6:08
6:08
47
Esmťe Arkes
SBO De Vonder
6:11
6:11
48
Lara Hamhuis
CBS De Bloemenhof
6:20
6:15
49
Marlotte Boer
CBS De Ark
6:22
6:22
50
Amilia Hanse
GBS De Morgenster
9:01
8:58
J9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lincoln Martin
Ommen
3:41
3:41
2
Kris Nijzink
Rijssen
3:48
3:48
3
Jorn Krikke
CBS De Marsweijde
3:51
3:51
4
Joris Wanders
CBS De Elzenhof
3:52
3:48
5
Simon Jaspers Faijer
Vriezenveen
3:56
3:53
6
Milan Potgieter
GBS Ds. G. Doekesschool
4:00
4:00
7
Rinse Bril
CBS De Vlinder
4:01
3:59
8
Jesper Ekkelkamp
Chr. Daltonschool De Groen
4:05
4:04
9
Tycho Prins
CBS De Bloemenhof
4:10
4:08
10
Mick Veenstra
CBS De Bloemenhof
4:18
4:17
11
Thomas Warmink
CBS De Bloemenhof
4:22
4:21
12
Jaden Nijman
Vriezenveen
4:23
4:23
13
Rev Huisinga
CBS De Bloemenhof
4:23
4:22
14
Joost van der Most
Chr. Daltonschool De Groen
4:25
4:22
15
Sem Jonah Dolk
CBS De Fontein
4:26
4:22
16
Jorn Tolsma
SBO Prof. Waterinkschool
4:29
4:27
17
Ingo Kerkdijk
CBS De Bloemenhof
4:31
4:30
18
Daan Heimeriks
CBS De Akker
4:34
4:29
19
Sylvan Seinen
CBS De Bloemenhof
4:35
4:35
20
Thijmen Lamberink
GBS Dr. A. Risaeus
4:36
4:32
21
Tom Withaar
CBS De Fontein
4:36
4:31
22
Abe Pasop
CBS De Vlinder
4:39
4:37
23
Dirk Knol
Vriezenveen
4:40
4:37
24
Kian Lubbelinkhof
CBS De Marsweijde
4:42
4:39
25
Roan Bosch
Vrieling Adviesgroep
4:46
4:44
26
Koen de Lange
CBS De Bloemenhof
4:48
4:46
27
Valentino Berghorst
CBS De Elzenhof
4:48
4:42
28
Bouke Jansen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:50
4:50
29
Liam Jurgens
CBS De Bloemenhof
4:52
4:52
30
Kane Dorman
SBO Prof. Waterinkschool
4:53
4:51
31
Liam Hofsink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:54
4:52
32
Florian Hans
CBS De Vlinder
4:54
4:52
33
Sil Breukelman
OBS De Kern
4:57
4:53
34
Laurens Creutzburg
Hengelo Ov
5:00
4:56
35
Guus van Duinen
Vrieling Adviesgroep
5:01
4:58
36
Liam Otten
SBO Prof. Waterinkschool
5:01
5:00
37
Giel OostindiŽn
CBS De Bloemenhof
5:01
4:59
38
Thom Samson
Nijverdal
5:02
5:00
39
Sem Igelan
Hardenberg
5:03
5:03
40
Teun Stegeman
CBS De Vlinder
5:05
5:02
41
Tim Schrotenboer
SBO Prof. Waterinkschool
5:06
5:04
42
Koen vd Berg
SBO Prof. Waterinkschool
5:08
5:06
43
Niels Veurink
CBS De Vlinder
5:08
5:04
44
Milan Withaar
CBS De Marsweijde
5:12
5:12
45
Stan Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
5:21
5:20
46
Arjen Zagers
GBS Ds. G. Doekesschool
5:21
5:20
47
Viggo Vink
OBS De Kern
5:22
5:18
48
Willem Pullen
GBS De Morgenster
5:28
5:26
49
Gerrit Nijland
SBO Prof. Waterinkschool
5:45
5:43
50
Roan Zwaagman
CBS De Bloemenhof
5:49
5:48
51
Daan Kappers
CBS De Marsweijde
5:51
5:48
52
Robin Nijkamp
CBS De Fontein
6:06
6:01
53
Noah Brandwagt
CBS De Elzenhof
6:17
6:12
M9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ize Diepman
Lemelerveld
3:48
3:48
2
Nora Lynn Otten
Hollandscheveld
3:53
3:51
3
Emma Duval
Ommen
4:05
4:03
4
Sterre Koerhuis
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:12
4:12
5
Eline Compagner
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:15
4:13
6
Sara Maat
CBS De Elzenhof
4:25
4:24
7
Meike Hultink
CBS De Vlinder
4:26
4:23
8
Lise Hoogenboom
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:29
4:27
9
DaniŽlle Boer
CBS De Ark
4:30
4:28
10
Britt van Ommen
CBS De Ark
4:39
4:37
11
Daphne Dijsselhof
Chr. Daltonschool De Groen
4:40
4:34
12
Elyn Hakkers
GBS Ds. G. Doekesschool
4:41
4:40
13
Sarah Wolvetang
CBS De Marsweijde
4:44
4:43
14
Maartje Mulder
Hardenberg
4:45
4:45
15
Nina van Dijk
CBS De Vlinder
4:46
4:42
16
Lieke Prins
CBS De Bloemenhof
4:48
4:45
17
Fee Eikens
Vrieling Adviesgroep
4:49
4:46
18
Iris Blonk
CBS De Marsweijde
4:50
4:50
19
Tess Post
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:53
4:51
20
Jeneifa Jano
CBS De Vlinder
4:55
4:51
21
Celine van Ginkel
5:02
4:59
22
Lotte van Dongeren
CBS De Marsweijde
5:02
4:59
23
Isabelle Schottert
CBS De Bloemenhof
5:03
5:00
24
Britt Vedelaar
CBS De Marsweijde
5:04
5:03
25
Zoe Schonewille
5:11
5:08
26
Sunny Yang
CBS De Vlinder
5:12
5:08
27
Elise Finke
CNBS De Wegwijzer
5:15
5:12
28
Renske Timmerman
CNBS De Wegwijzer
5:15
5:12
29
Ivanka Ligtenberg
CBS De Marsweijde
5:17
5:17
30
Anne-Mare Pasveer
CBS De Elzenhof
5:20
5:15
31
Herma Oosting
CBS De Ark
5:21
5:19
32
Lotte Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
5:21
5:18
33
Elske Bouwman
CBS De Elzenhof
5:22
5:19
34
Lynn Plasman
CBS De Vlinder
5:24
5:20
35
Nanda Hakkers
CBS De Bloemenhof
5:26
5:22
36
Lisanne van der Kamp
CBS De Elzenhof
5:31
5:29
37
Emma Jansen
Vrieling Adviesgroep
5:32
5:29
38
Amarins Praas
RKBS Langewieke
5:32
5:31
39
Luna Bouwhuis
Beerzerveld
5:35
5:33
40
Nienke Baksteen
CBS De Elzenhof
5:38
5:32
41
Liv Eilander
GBS De Morgenster
5:38
5:36
42
Sophier Reekers
CBS De Vlinder
5:46
5:41
43
Meike Bruins
CBS De Vlinder
5:49
5:45
44
Zamť Feenstra
SBO Prof. Waterinkschool
5:50
5:46
45
Debbie Altena
CBS De Bloemenhof
5:51
5:47
46
Thamar Dekker
CBS Rheezerveen
5:53
5:50
47
Kim Gosse
CBS De Elzenhof
5:59
5:54
48
Lotte Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
6:01
5:56
49
Lissa Gerritsen
GBS Ds. G. Doekesschool
6:01
5:56
50
Suus Veurink
CBS De Marsweijde
6:03
6:02
51
Cato de Boer
CBS De Elzenhof
6:17
6:13
52
Sterre Breider
CBS De Marsweijde
6:18
6:16
53
Aimy Schoordijk
SBO Prof. Waterinkschool
6:29
6:27
54
Patricia Wibier
SBO Prof. Waterinkschool
6:35
6:31
J10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Per Bakker
Zwolle
3:21
3:21
2
Luuk Hudepohl
CNBS De Wegwijzer
3:44
3:42
3
Bjarne Dekker
CBS Rheezerveen
3:46
3:45
4
Neander Kok
CBS De Bloemenhof
3:50
3:49
5
Ravi Wenting
CBS De Elzenhof
3:56
3:55
6
Jord Bruggink
KBS De Kwinkslag
3:58
3:56
7
Collin Veldkamp
GBS Ds. G. Doekesschool
4:00
3:59
8
Micha Klingenberg
CBS De Elzenhof
4:01
4:00
9
Jeroen Hamhuis
CBS De Marsweijde
4:02
3:58
10
Sven Becker
CBS De Marsweijde
4:03
4:03
11
Levi Wagenaar
CBS De Marsweijde
4:03
4:01
12
Jordi Wenker
CBS Spreng-el
4:04
4:02
13
Ties Striper
CBS Rheezerveen
4:05
4:04
14
Thijs Dorgelo
CBS De Bloemenhof
4:07
4:07
15
BjŲrn van der Veen
Vrieling Adviesgroep
4:08
4:06
16
Zheng Hultink
CBS De Bloemenhof
4:09
4:09
17
Brian IJspeert
CBS 't Kompas Radewijk
4:12
4:10
18
Marc Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:13
4:11
19
Jelte Vrieling
Vrieling Adviesgroep
4:16
4:15
20
Bastien Meijer
CBS De Elzenhof
4:17
4:15
21
Juda Benjamin Dolk
CBS De Fontein
4:19
4:16
22
Milon Drenth
CBS De Marsweijde
4:21
4:21
23
Thijs Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
4:28
4:27
24
Teun Krommendijk
Vriezenveen
4:29
4:28
25
Kamiel Weitkamp
GBS Ds. G. Doekesschool
4:33
4:32
26
Senne op de Haar
CBS De Vlinder
4:33
4:29
27
Jens Courtz
CBS De Ark
4:38
4:34
28
Robbin Engbers
Dedemsvaart
4:38
4:34
29
Jesse de Ruiter
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
30
Gijs De Haan
CBS De Fontein
4:39
4:36
31
Olaf Frons
OBS De Kern
4:49
4:46
32
Ruben Bosscher
SBO Prof. Waterinkschool
4:52
4:52
33
Joas van Etten
GBS De Regenboog MariŽnberg
4:59
4:56
34
Sylvan Pasveer
CBS De Vlinder
5:01
4:58
35
Stijn Bolks
CBS De Bloemenhof
5:05
5:05
36
Joa Valkema
CBS De Ark
5:09
5:05
37
Tijn de Vries
GBS Ds. G. Doekesschool
5:18
5:18
M10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Vossebelt
Rijssen
3:52
3:52
2
Amber Lenters
CBS De Vlinder
3:55
3:55
3
Lorissa Aufderhaar
CBS De Bloemenhof
3:56
3:56
4
Carmen Bruinsma
Nijverdal
3:58
3:58
5
Wiep Seinen
Ommen
4:03
4:02
6
Joy Brouwer
GBS Ds. G. Doekesschool
4:06
4:04
7
Dianne Post
GBS Ds. G. Doekesschool
4:19
4:19
8
Pien Langius
CBS De Bloemenhof
4:20
4:18
9
Marije Overberg
RKBS Langewieke
4:20
4:19
10
Jorien Lugies
CBS De Bloemenhof
4:23
4:21
11
Hannah Muis
CBS De Wiekslag
4:25
4:24
12
Lara Schuurman
CBS De Marsweijde
4:29
4:28
13
Lindy Kramer
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:31
4:30
14
Tessa Meijerink
CBS De Marsweijde
4:36
4:34
15
Yoni Korblet
OBS het Kompas (Dedemsvaart)
4:39
4:34
16
Iris Jongsma
GBS De Morgenster
4:41
4:37
17
Karlijn Gensen
CBS De Marsweijde
4:42
4:40
18
Eva Kruidhof
Chr. Daltonschool De Groen
4:44
4:42
19
Isa van der Weide'
Hardenberg
4:45
4:42
20
Ilana Soer
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:47
4:46
21
Loren Wispels
GBS Ds. G. Doekesschool
4:47
4:46
22
Fleur Gelderman
CBS De Marsweijde
4:48
4:47
23
Dewi Hulst
OBS De Kern
4:49
4:46
24
Mirjam Zomer
GBS Dr. A. Risaeus
4:50
4:47
25
Ilse Korterink
GBS Dr. A. Risaeus
4:51
4:47
26
Nadine Burrekers
Dedemsvaart
4:55
4:50
27
Noa Hartgerink
CBS De Marsweijde
4:58
4:56
28
Joyce Kelder
GBS Ds. G. Doekesschool
5:01
4:59
29
Rebecca Zegers
CBS De Bron
5:21
5:20
30
Jiska Grendelman
CBS De Vlinder
5:23
5:20
31
Heremela Meles
CBS De Marsweijde
5:30
5:30
32
Dťsirťe Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
5:32
5:31
33
Bianca Altena
CBS De Bloemenhof
5:36
5:33
34
Ilse Hendriks
CBS De Bloemenhof
5:37
5:35
35
Maud Doldersum
CBS De Bloemenhof
5:38
5:35
36
Jasmijn Hekman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:39
5:38
37
Lynn van der Meulen
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:40
5:38
38
Estelle Bokxem
SBO Prof. Waterinkschool
5:41
5:38
39
Britt Mastenbroek
CBS De Regenboog Dedemsvaart
5:41
5:40
40
Julia van der Kolk
Chr. Daltonschool De Groen
5:44
5:42
41
Ciara Palstring
CBS De Vlinder
6:15
6:12
42
Kyron de Jonge
CBS De Marsweijde
6:55
6:53
J1112, 1 KM - 11+12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Len Bakker
Zwolle
3:14
3:14
2
Thijs Kuilder
Chr. Daltonschool De Groen
3:23
3:23
3
Stan Kok
CBS De Vlinder
3:27
3:26
4
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
3:27
3:26
5
Thomas Stegeman
GBS Ds. G. Doekesschool
3:36
3:35
6
Luuk Fokke
Vriezenveen
3:37
3:36
7
Senne Bril
CBS De Vlinder
3:39
3:39
8
Thijmen EKkelkamp
Chr. Daltonschool De Groen
3:40
3:40
9
Leco Kosse
KBS De Kwinkslag
3:45
3:45
10
Roan Steenstra
GBS Dr. A. Risaeus
3:49
3:49
11
Sven Bos
CBS De Regenboog Dedemsvaart
3:52
3:51
12
Lars van den Hoven
CBS De Fontein
3:53
3:50
13
Berjan Kelder
SBO Prof. Waterinkschool
3:54
3:50
14
Jayjay Putirulan
CBS De Bloemenhof
3:54
3:53
15
Stef Runherd
CBS De Marsweijde
3:55
3:52
16
Kyan Hiddingh
CBS De Marsweijde
3:58
3:55
17
Quirijn Blonk
CBS De Marsweijde
3:59
3:58
18
Dion Hakkers
Greijdanus College *
4:01
4:00
19
Stan Meijer
CBS De Bloemenhof
4:03
4:01
20
Stijn Vredeveld
Vrieling Adviesgroep
4:06
4:05
21
Dani Janssen
GBS Dr. A. Risaeus
4:07
4:07
22
Cato Bouwhuis
Hardenberg
4:10
4:09
23
Matthijs de Boer
CBS De Elzenhof
4:11
4:08
24
Coen ten Brinke
CBS De Marsweijde
4:13
4:10
25
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
4:13
4:10
26
Nathan Kampinga
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:13
4:12
27
Koen van Houten
CBS De Vlinder
4:16
4:14
28
Joshua Klingenberg
SBO Prof. Waterinkschool
4:18
4:14
29
Stef Mollen
CBS De Marsweijde
4:18
4:15
30
Milan Hullegie
OBS De Kern
4:20
4:17
31
Mathijs Stoeten
CBS De Marsweijde
4:21
4:17
32
Julian Hidders
CBS De Marsweijde
4:26
4:24
33
Jan-Anne Huizingh
CBS De Marsweijde
4:28
4:25
34
Joeri Berg
KBS De Kwinkslag
4:28
4:26
35
Mart Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
4:29
4:27
36
Gerco van Manen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:32
4:30
37
Niels Ribberink
SBO Prof. Waterinkschool
4:41
4:37
38
Gerben Nijman
CBS De Regenboog Dedemsvaart
4:45
4:41
39
Chiel Ardesch
CBS De Marsweijde
4:46
4:44
40
Jip Stroeve
CBS De Marsweijde
5:09
5:06
41
Sylvan van der Kamp
CBS De Elzenhof
5:10
5:07
42
Vince van Dijk
RKBS Langewieke
5:15
5:12
43
Dylan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:28
5:26
44
Timme Bouwman
CBS De Elzenhof
5:50
5:46
45
Moreno Graven
CBS De Vlinder
7:05
7:00
M1112, 1 KM - 11+12 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
3:20
3:20
2
Dianthe Scherphof
Goor
3:29
3:29
3
Jasmijn Lamberink
GBS Dr. A. Risaeus
3:41
3:41
4
Isa Weiderand
Vriezenveen
4:03
4:02
5
Cynthia Yang
CBS De Vlinder
4:03
4:02
6
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
4:08
4:06
7
Manon ten Brinke
CBS De Vlinder
4:09
4:08
8
Nouk de Vries
CBS De Bloemenhof
4:10
4:09
9
Carlijn Jansen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:11
4:11
10
Estelle Mol
CBS De Marsweijde
4:11
4:09
11
Jente Nijsingh
CBS De Ark
4:12
4:08
12
Lotte van Sermondt
Vriezenveen
4:13
4:13
13
Naomi Schotborg
CBS De Elzenhof
4:13
4:10
14
Esther Dijsselhof
Chr. Daltonschool De Groen
4:13
4:10
15
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
4:14
4:11
16
Denise Hutten
CBS De Marsweijde
4:15
4:12
17
Eline Meijerink
CBS De Marsweijde
4:16
4:14
18
Renske Oosting
CBS De Ark
4:21
4:17
19
Anna Draijer
CBS De Marsweijde
4:22
4:20
20
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:23
4:23
21
Jasmijn Otten
CBS De Bloemenhof
4:25
4:23
22
Leonie Meijerink
CBS De Marsweijde
4:26
4:23
23
Karlijne Ramaker
CBS 't Kompas Radewijk
4:26
4:24
24
Ilse Holsbrink
OBS De Eiber
4:29
4:27
25
Elke Nijkamp
CBS 't Kompas Radewijk
4:31
4:30
26
Femke Meijerink
KBS De Kwinkslag
4:31
4:29
27
Ilse Ruiter
CBS De Marsweijde
4:32
4:30
28
lynn Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:32
4:31
29
Romy Kelder
GBS Ds. G. Doekesschool
4:40
4:39
30
Anne Margť Brinkman
CBS De Marsweijde
4:50
4:48
31
Yara Zuidema
CBS De Bloemenhof
4:50
4:48
32
Anne Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:51
4:50
33
Tessa Batterink
CBS De Marsweijde
4:53
4:51
34
Mindy Slotman
CBS De Bloemenhof
4:56
4:53
35
Charissa Donk
GBS Ds. G. Doekesschool
4:58
4:58
36
Naline Prins
CBS De Bloemenhof
5:00
4:58
37
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
5:24
5:22
38
Ismay Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
5:37
5:35
39
Amber Timmerman
Hardenberg
5:39
5:38
40
Emma Nijland
GBS Dr. A. Risaeus
5:47
5:46
41
Zinzy van Driessen
CBS De Elzenhof
5:49
5:44
42
Caroline van Manen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:54
5:52
43
Lisanne de Vries
GBS Dr. A. Risaeus
5:54
5:50
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
10:57
10:56
2
Wilbert Knol
Hoogeveen
10:57
10:56
3
Jorn Kikkert
Greijdanus College *
11:09
11:09
4
Dennis Groen
Hoogeveen
11:31
11:29
5
Mikel Berenst
Vroomshoop
11:53
11:52
6
Justen Cremer
De Nieuwe Veste *
12:10
12:10
7
Bjorn Bruinsma
Nijverdal
12:11
12:10
8
Niels Millekamp
Hardenberg
12:46
12:44
9
Dominique Groothuis
Hardenberg
13:06
13:03
10
Jens Soenveld
Ommen
13:10
13:09
11
Henri Wanschers
Almelo
13:55
13:54
12
Jurjen Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
14:19
14:18
13
Mart Soenveld
Ommen
14:19
14:18
14
Jayden Bunskoek
De Krim
14:44
14:39
15
Carlo Schoemaker
Hardenberg
15:02
15:01
16
Ronald Finke
CNBS De Wegwijzer
15:32
15:28
17
Hugo Schoemaker
CBS De Elzenhof
15:51
15:49
18
Timon Kroese
GBS De Morgenster
15:54
15:48
19
Kevin Ringeling
OBS De Regenboog Slagharen
16:19
16:15
20
Floris Sala
CBS De Vlinder
17:36
17:35
21
Milan Ringeling
OBS De Regenboog Slagharen
17:51
17:48
22
Peter Ringeling
OBS De Regenboog Slagharen
17:52
17:50
23
Elias Kroese
GBS De Morgenster
18:18
18:12
24
Jan Nijman
Vroomshoop
18:22
18:17
25
Fons Scholten
CNBS De Wegwijzer
19:22
19:17
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milou Karssies
Hollandscheveld
11:49
11:49
2
Marielle Lensen
Tiendeveen
12:24
12:23
3
Wieteke Terlouw
Vechtdal College H'berg *
12:33
12:31
4
Anne Kootstra
Hardenberg
13:10
13:08
5
Lieke Schotanus
Ane
14:10
14:09
6
Amber Bouwhuis
Hardenberg
14:14
14:12
7
Celi Slump
Greijdanus College *
14:44
14:41
8
Rilana Lamberink
Greijdanus College *
14:46
14:44
9
Paulien Bijker
Greijdanus College *
14:48
14:45
10
Amber Gort
Vechtdal College D'vaart *
15:04
15:04
11
Helga Bunskoek
De Krim
15:14
15:09
12
Jacqueline Hekman
Doorwerth
15:32
15:27
13
Danieke Finke
CNBS De Wegwijzer
15:32
15:28
14
Nienke Finke
CNBS De Wegwijzer
15:38
15:34
15
Luca van Lenthe
Vechtdal College H'berg *
16:11
16:07
16
Sanne Ardesch
Vechtdal College H'berg *
16:17
16:15
17
Joukje Ringeling
OBS De Regenboog Slagharen
16:19
16:16
18
Frederique Vink
Vechtdal College H'berg *
16:40
16:36
19
Sophie Finke
CNBS De Wegwijzer
16:42
16:38
20
Noor van den Enk
Ommen
17:10
17:08
21
Danisha Giezen
Vroomshoop
18:22
18:17
22
Lidy Kroese
Hardenberg
18:22
18:16
23
Rosika Arkes-Rolleman
Lutten
18:29
18:27
24
Gea Baan
Wierden
20:08
20:05
25
Monique Wanschers
Almelo
20:37
20:32
26
Marianne Platenkamp
Vriezenveen
21:39
21:38
27
Bianca Hendriksen
Vroomshoop
22:19
22:13
28
Lucia Hubinakova
Dedemsvaart
22:19
22:14
MNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
15:27
2
Frank Averink
Rijssen
17:07
3
Thijs Terlouw
Hardenberg
17:36
4
Giovanni Boer
Emmen
17:39
5
Jan Hiltjesdam
Rijssen
17:48
6
Jochem Posthumus
Vechtdal College H'berg *
18:51
7
Mink de Jong
Alfa College *
18:55
8
Niels van den Heuvel
Rijssen
19:17
9
Sven Welink
Dedemsvaart
19:22
10
Juan Oldehinkel
Hardenberg
19:47
11
Mark Boessenkool
Hardenberg
19:50
12
Gido Scherphof
Vriezenveen
20:04
13
Jos Vogelzang
Ommen
20:36
14
Tristan Bijker
Hardenberg
20:57
15
J Hakkers
Kloosterhaar
21:13
16
Lennart Vermeer
Gees
21:23
17
Twan ten Brinke
Lutten
21:24
18
Daniel Gosse
Vechtdal College H'berg *
21:42
19
Jonas Kuiterman
Dedemsvaart
21:46
20
Thijs Otten
Bruchterveld
22:17
21
Kris Jongsma
Hardenberg
22:37
22
Chiel Mecklenfeld
Schuinesloot
23:36
23
Jorg Fennema
Hardenberg
23:58
24
Daan Breukelman
Kloosterhaar
24:08
25
Bertel Oosting
Dedemsvaart
25:19
26
L Drenth
Hardenberg
25:40
27
Ernst Meerholz
Hardenberg
26:22
28
Javier Fokke
Vechtdal College H'berg *
26:26
29
Emile Struijvť
Doorwerth
26:38
30
Lennart Bolks
Hardenberg
26:39
31
Alex Timmerman
De Nieuwe Veste *
27:54
32
Berjen Brink
Hardenberg
28:02
33
Han Engberts
Anerveen
33:42
34
J Marissen
Slagharen
36:02
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Veldman
Nieuwleusen
16:00
2
William van Eeken
Itterbeck
16:18
3
Robert Gerritsen
Vroomshoop
16:34
4
Jan Pullen
Zwolle
16:56
5
Andrť Brakke
Staphorst
17:14
6
Mart Rozenkamp
Rijssen
18:37
7
Rob Kottrik
Coevorden
18:52
8
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:17
9
Dennis Geesink
Heemserveen
19:34
10
Dennis Amsink
Hardenberg
19:50
11
Ramon Pekkeriet
Vroomshoop
19:50
12
Rimko Winter
De Krim
19:58
13
Remy van der Beek
Enschede
20:12
14
Chris Willems
Bergentheim
20:26
15
Stefan Snijders
Hengelo Ov
20:38
16
William Willems
Bergentheim
21:25
17
Christian Baarslag
Hardenberg
21:26
18
Hendri Klein Kromhof
Daarlerveen
21:32
19
Rudy Platenkamp
Vriezenveen
21:33
20
Stefan Nijmeijer
Vrieling Adviesgroep
21:36
21
BjŲrn Hegeman
Wierden
21:58
22
Frank Jager
Kloosterhaar
22:09
23
Robert Egberts
Vriezenveen
22:29
24
Tim van der Monde
Alfa College *
22:30
25
Mathieu Meerlo
Hardenberg
23:08
26
Emiel Boerkamp
Hellendoorn
23:13
27
Frans Veenstra
CBS De Bloemenhof
23:25
28
David Beun
Vrieling Adviesgroep
23:33
29
Gerben Bremmer
Bergentheim
23:43
30
Gerben Hakkers
Hardenberg
23:44
31
Niels van den Brink
Vrieling Adviesgroep
23:44
32
Bert Pullen
Hardenberg
23:56
33
Henri Stoeten
Bergentheim
24:00
34
Peter Leerdam
Hardenberg
24:26
35
Daan Boot
Hardenberg
24:35
36
Jos ten Have
Hardenberg
24:53
37
Steven Wever
Stegeren
24:58
38
Richard Withaar
Venebrugge
25:08
39
Rik Bouwman
Hardenberg
25:20
40
Arnoud Kamphuis
Hardenberg
25:22
41
J Gelmers
Hardenberg
25:36
42
G Wachtmeester
Hoogeveen
25:36
43
Sander Jansen
Hardenberg
25:46
44
Bart Zwarteveen
Ommen
25:53
45
Marco Willems
Hardenberg
25:54
46
Bart Withaar
Venebrugge
26:12
47
Michel Korblet
Dedemsvaart
26:22
48
Roeland te Velde
Vrieling Adviesgroep
27:01
49
Wesley Haakman
Lutten
27:02
50
C Gelmers
Hoogeveen
27:09
51
Gerard Braam
Zwolle
27:17
52
Meijer
Hardenberg
27:45
53
Robert Rademaker
Vrieling Adviesgroep
27:54
54
Maurijn Woltersom
Vriezenveen
28:04
55
Vincent Nijmeijer
Hengelo Ov
28:04
56
Ferdie Gerritsen
Hardenberg
28:07
57
Roy Veltink
Hardenberg
28:08
58
Niels Wellen
Vechtstede Notarissen
28:41
59
Dennis Lozeman
Bergentheim
28:43
60
Aron Regeling
Dedemsvaart
29:23
61
Berend Schot
Almelo
29:26
62
Maurice Vlot
Almelo
29:33
63
Angelo Rodriquez
Groningen
29:42
64
Twan van der Poel
Schalkhaar
30:03
65
Ricardo Prenger
Vroomshoop
30:32
66
Arnout Schuringa
Hardenberg
30:38
67
Christiaan van Slooten
Hardenberg
30:44
68
Rowan ter Burg
Hardenberg
31:45
69
Alfred Smit
Elim
33:46
70
Rodrigo Deuzeman
Hardenberg
34:09
71
Sander Kok
Vroomshoop
38:19
72
Pascal ten Duits
Hardenberg
40:47
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
15:37
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
16:52
3
Bob Gosemeijer
Oldenzaal
17:13
4
Tom van Tellingen
Zwolle
18:49
5
De Beste Verliezer
Almelo
18:52
6
Serge Hofkamp
Ommen
19:17
7
Henkjan van Goor
Daarlerveen
19:41
8
Erik Jansen Eupe
Rijssen
20:39
9
Freddy de Witte
Staphorst
20:59
10
Herman Hassing
Enschede
21:44
11
Johan Amsen
Almere
21:54
12
Gert Kerkwijk
Hardenberg
24:04
13
Alwin Zweers
Hoogenweg
24:09
14
Arjan Otten
Vrieling Adviesgroep
25:08
15
Henri Reinders
Dedemsvaart
25:20
16
Jaap Stroeve
Hardenberg
25:28
17
Herman aan het Rot
Bergentheim
25:48
18
Roelof Pullen
Bergentheim
25:48
19
Marco Rood
Dedemsvaart
25:52
20
Dirko Luisman
Hardenberg
25:56
21
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:56
22
Bennie Smit
Vrieling Adviesgroep
26:32
23
Alexander Bijker
Hardenberg
27:22
24
A Marissen
Slagharen
27:27
25
Bert Jonkeren
Bergentheim
27:38
26
Gerlo Maathuis
Hardenberg
27:47
27
Haico Eggengoor
Hardenberg
27:59
28
Freek Reijnhoudt
Hardenberg
28:03
29
John Post
Hardenberg
28:19
30
Arjan Scherphof
Vriezenveen
28:50
31
Wouter Wekamp
Vroomshoop
30:05
32
Robert Ekkelenkamp
Hardenberg
30:18
33
Johan Fransen
Hardenberg
30:38
34
Rudi Wiegman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
31:28
35
Henri Wachtmeester
Hardenberg
31:48
36
Arjan Schonewille
Elim
33:46
37
Rene de Vries
Biddinghuizen
33:54
38
Eric Grendelman
Slagharen
39:44
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Wagenborgen
17:55
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
17:59
3
Jacco ten Zijthoff
Vrieling Adviesgroep
19:35
4
Roel Westert
Ruinerwold
19:49
5
Jan Beldman
Dalfsen
20:00
6
Gert Berenst
Vroomshoop
20:20
7
Hendri Schipper
Sibculo
20:43
8
HenkJan Meier
Hardenberg
21:06
9
T Wolters
Beerzerveld
21:17
10
Jerry de Jong
Vroomshoop
21:26
11
Jan Hendrik Hutten
Hardenberg
22:05
12
Roel Otten
Bruchterveld
22:38
13
Wim Welleweerd
Bergentheim
23:03
14
Bert Jonkhans
Hardenberg
23:09
15
Jan Meier
Hardenberg
23:38
16
Hans Zandbergen
Hoogeveen
24:02
17
Jan Becker
Bergentheim
24:46
18
Hans Onnink
Hardenberg
25:22
19
Platenkamp
Vriezenveen
25:25
20
Drick Dorman
Hardenberg
25:58
21
Gert Kerkdijk
Lutten
26:13
22
Jan Busser
Radewijk
26:26
23
Gerrit ten Brinke
Bergentheim
26:46
24
Harm Diek
Dedemsvaart
27:15
25
Karel willem van Schubert
Vroomshoop
27:49
26
Wouter Reijnhoudt
Groningen
27:52
27
Jan Jonink
Beilen
28:21
28
Wim van der Sluis
Bergentheim
29:12
29
Herman Plaggenmarsch
Vrieling Adviesgroep
29:14
30
Jan Veneman
Bergentheim
29:26
31
Theo den Uijl
Dedemsvaart
29:26
32
Bart Schot
Almelo
29:27
33
Hans Kampjes
Hardenberg
29:36
34
Jan Hekwolter of Hekhuis
Langeveen
30:16
35
Rienk Pullen
Hardenberg
30:28
36
Tjalling van der Veen
Hardenberg
30:36
37
Johan Biemans
Almelo
31:00
38
Bernard Pieper
Slagharen
31:03
39
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
32:07
40
Luc Hillebrand
Hardenberg
32:12
41
Reint Winter
Bergentheim
33:54
42
Karel van der Meijden
Dedemsvaart
36:57
43
Jan Job Mol
Rheezerveen
38:40
44
Albert Steffens
Coevorden
41:35
M70, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Haverkort
Coevorden
29:55
VNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Heidema
Dedemsvaart
19:00
2
Eva Heidema
Dedemsvaart
21:18
3
Michelle Kroezen
de Jong & Laan Accountants
22:07
4
Celine Struijvť
Doorwerth
24:18
5
Laura Post
Hardenberg
24:51
6
Elvera Hakkers
Anerveen
26:10
7
Denise Hofsink
Bergentheim
26:58
8
Luisa Pullen
Hardenberg
27:02
9
Gerda Oosting
Groningen
27:23
10
Julia Eggengoor
Hardenberg
27:59
11
Sara van der Kolk
OBS Cantecleer
28:06
12
Mirte vander Kolk
Dedemsvaart
28:06
13
Marjet Steenbergen
Wapenveld
28:11
14
Laura Geesink
Hardenberg
28:28
15
Sara Willering
Gramsbergen
28:28
16
Kylie Somsen
Slagharen
29:04
17
Manon Strijker
Groningen
29:11
18
Lucy Olsman
Vechtdal College H'berg *
29:51
19
Romee Slot
Alfa College *
30:16
20
Daniek Bruins
Hardenberg
31:24
21
Kristin Naafs
Hardenberg
31:25
22
Joanne Wilbrink
Dedemsvaart
33:06
23
Alianne aan het Rot
Vechtdal College D'vaart *
33:33
24
Chantal Buiiing
Zwolle
33:48
25
Sophie Langius
Hardenberg
33:58
26
Aleid Niesing
Harderwijk
34:37
27
Jodie van der Meijden
Dedemsvaart
36:57
28
Rixt Ten Kate
CBS De Bloemenhof
37:31
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda van Dam
Lemele
20:30
2
Dineke Post
Hardenberg
20:37
3
Jolijn Ehringfeld
Enschede
21:09
4
Rachel Sanderman
Rijssen
21:52
5
Linda Pielman
Dedemsvaart
22:10
6
Shanon Boerrigter
Wierden
23:26
7
Alissa Fennema
Hardenberg
23:51
8
Jody SANS
Nijverdal
24:05
9
Nienke Gerrits
Gramsbergen
24:06
10
Yvet Hooiveld
Emmen
24:44
11
Annemiek Kunst
Vriezenveen
24:52
12
Janet Aijtink
Vriezenveen
25:24
13
Marjet Beldman
Hardenberg
25:32
14
Ineke Witte
Staphorst
25:52
15
Sarina Plaggenmarsch
Collendoorn
26:12
16
Moniek Beldman
Hardenberg
26:29
17
Amy van Kesteren
Bruchterveld
27:02
18
Anneke Muis
Hardenberg
27:09
19
A S Kat
Stegeren
27:22
20
Marjanne Kelder
Marienberg
27:31
21
Erika Oosting
Dedemsvaart
27:33
22
Jerona Sluijer
de Jong & Laan Accountants
27:40
23
Elles Nieuwmeijer
Oldenzaal
27:44
24
Marieke Dijk
Ommen
27:54
25
Sharon Veltink
Hardenberg
28:08
26
Annemiek uit het Broek
Vriezenveen
28:17
27
Esther Tjerkstra
Vechtstede Notarissen
28:41
28
Joke 't Hart
IJhorst
28:42
29
Jolijn ten Brake
Almelo
28:46
30
Jet Bouwhuis
Hardenberg
29:03
31
Nikita Korblet
Dedemsvaart
29:06
32
Melissa Somsen
Slagharen
29:09
33
Harriet Slot
Bergentheim
29:17
34
Heidi Jonker
Bergentheim
29:26
35
Nienke Lehmann
Hardenberg
29:33
36
Nadine Wever
Vrieling Adviesgroep
29:42
37
Inge Salomons
Groningen
29:47
38
Iris Langenberg
Hardenberg
29:58
39
Esmee van der Kemp
Hardenberg
29:58
40
Carola Janssen
Hardenberg
30:11
41
Luzia Regeling
Dedemsvaart
30:16
42
Gerdien de Vries
Hardenberg
30:28
43
Linda Meijering
Hardenberg
30:39
44
Sabine Woertink
Dalfsen
30:50
45
Evelien de Groot
Dedemsvaart
30:50
46
Asley Bremmer
Dalfsen
31:28
47
Tessa Kikkert
Bergentheim
31:32
48
G Buitenhuis
Bergentheim
31:38
49
Belinda Brandwacht
Nijverdal
31:46
50
Marieke van Ulst
Hardenberg
32:12
51
Carmen Hekwolter of Hekhu
Almelo
32:27
52
Dorine ter Burg
Hardenberg
32:37
53
Rachel Smith
Vroomshoop
32:40
54
Martine Berkenbosch
Hardenberg
32:41
55
Inge Jansen
Coevorden
32:41
56
Gieda Schans
Dedemsvaart
32:42
57
Lynette van Oostenbrugge
Vechtstede Notarissen
32:42
58
Veronique Holterman-v Oostenbrugge
Vechtstede Notarissen
32:42
59
Josť Welmer
Vriezenveen
33:13
60
Nienke Moolhuizen
Dedemsvaart
33:23
61
Danielle Fokkert
Westerhaar-Vriezenv Wijk
33:44
62
Anna van Bruggen
Zwolle
33:48
63
Carola De Bruijn
Nieuwleusen
34:13
64
Karina Dogger
Bergentheim
34:20
65
Margriet Bouwhuis
Hardenberg
34:20
66
Marjanne Wesseling
Bergentheim
34:24
67
Evelina Hofsink
Hardenberg
34:29
68
MariŽlle Kamphuis
Hardenberg
34:29
69
Judith Kruidhof
Lutten
34:47
70
Bianca Vos
Dedemsvaart
34:59
71
Eline Derks
Vroomshoop
35:30
72
Mirella Damen
Vrieling Adviesgroep
37:17
73
Marleen Botter
Hardenberg
37:30
74
Salina
Hardenberg
38:39
75
Derike Harsevoort
Hardenberg
40:47
76
Reina Bulder
Coevorden
43:32
77
Anoeska Haakman-Kroes
Lutten
46:46
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scheuten
Oldenzaal
19:23
2
Janke van der Laan
Winschoten
21:54
3
Petra Baarslag
Hardenberg
25:23
4
DaniŽlle Tanke
Dedemsvaart
25:26
5
LuciŽnne Entjes
de Jong & Laan Accountants
25:45
6
Janneke Zagers
Vechtstede Notarissen
25:59
7
Anneke Pullen
Zwolle
26:28
8
Monique Assen
Hardenberg
26:43
9
Henrieke Kuiper
Hardenberg
27:38
10
A Snippe
Vrieling Adviesgroep
28:08
11
Renske Timmer
Hardenberg
28:17
12
Patricia Kosse
Ommen
28:18
13
Anja Steen
Bergentheim
28:29
14
Marianne Potgieter
Hardenberg
28:29
15
Esther Nieuwenhuis
Hardenberg
28:30
16
Jessica Huisjes
Hardenberg
28:34
17
Monique Okken
Vrieling Adviesgroep
29:09
18
Esther de Boer
Vroomshoop
29:11
19
Dianne Hankamp
Vroomshoop
29:31
20
Arienke Sluiter
Hardenberg
29:36
21
Melanie Huisjes
Venebrugge
29:51
22
Janine Moes-Schutmaat
Vroomshoop
30:02
23
Jerney Haverkort
Den Ham Ov
30:13
24
Alies ten Brinke - Dijkstra
Schuinesloot
30:19
25
Lianne Haarmeijer
Dedemsvaart
30:31
26
Sandra Kleine
Stegeren
31:23
27
Rianne Zwiers
Ane
31:33
28
Dionne Mink
Ane
31:43
29
Marianka Courtz
CBS De Ark
31:45
30
Josť Bolks
Hardenberg
31:54
31
Froukje Tinselboer
Vechtstede Notarissen
32:12
32
Danielle Ogink
Vrieling Adviesgroep
32:25
33
Ellen Maas
Wierden
32:34
34
Inge Arkes
Slagharen
32:39
35
Miranda Klokkers
Bergentheim
32:54
36
Benita Veltink
Hardenberg
33:35
37
Angela Marsman
Hardenberg
33:40
38
Tanja Wachtmeester
CBS De Marsweijde
33:47
39
Annemarie Breukelman
Hardenberg
34:07
40
Henrieke Timmer
Stegeren
34:44
41
Jantina de Haan-Heuver
Brucht
40:05
42
Heidi Scholten-Kleinheere
SBO Prof. Waterinkschool
41:33
43
Renate Zomer
Slagharen
45:10
44
Sandra Jansen
Hoogeveen
45:10
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Veessen
19:19
2
Truus Luten
Hoogeveen
25:05
3
Heidi Onnink
Hardenberg
25:47
4
Brigitte Rood
Dedemsvaart
26:05
5
Rona Meijer
Lutten
26:14
6
Karin Elfrink
Wierden
27:13
7
Ineke Bouwhuis
Bergentheim
28:07
8
Hannie Pielman
Vrieling Adviesgroep
28:31
9
Dini Wolters
Vriezenveen
29:10
10
Anita van Baardwijk
Hardenberg
29:14
11
Marieke BŁgel-Lok
Hardenberg
29:26
12
Alie Botter
Hardenberg
29:26
13
Hanneke van Eijk
Kloosterhaar
29:39
14
Lucette Drenth
Hardenberg
29:42
15
Susanne Plasman
Wierden
30:29
16
Jolanda Toeters
Vriezenveen
30:58
17
Hermien Hanenbergh
Emmen
31:07
18
Willemien Hegger
Heteren
31:28
19
Gerrie Meilink
Anerveen
31:30
20
Janet Drenth
Hardenberg
31:40
21
Herma Middeljans
Wierden
31:41
22
Erna Withaar
Balkbrug
31:45
23
Arja Jonink
Beilen
32:45
24
Agnes Kikkert
Noordscheschut
32:56
25
Betsie Timmer
Almelo
32:56
26
Desiree Olsman
Beerzerveld
33:13
27
Jolanda Telman
Hardenberg
33:21
28
Dineke Eggengoor
Hardenberg
33:28
29
Cynthia de Roos
Hardenberg
33:46
30
Marianne Timmerman
Brucht
34:28
31
Roelanda Vogelzang
Ommen
34:31
32
Gerrie Korblet
Hardenberg
34:34
33
Nienke Horrel
Zwolle
34:47
34
Jeanet Snoeyink
Zwolle
34:47
35
Tinie Timmer
Stegeren
34:50
36
Suzan Wolters
Ane
34:55
37
Aly van Eeken
Itterbeck
34:55
38
Geertje Goelema
Dalen
35:56
39
Janine van Braam
Kloosterhaar
37:36
40
Hetty van Braam
Oosterbeek
37:36
41
Ineke Bakker
Hardenberg
37:38
42
Jolanda Runhaar
Hardenberg
37:39
43
Alie Bosscher
Heemserveen
37:45
44
Janet ter Haar
Slagharen
39:44
45
Marian de Bruijn
Lutten
43:40
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Schra
Zwolle
34:20
34:20
2
Gert-Jan Stevens
Hoogeveen
34:28
34:28
3
Ruud Schurink
Ootmarsum
34:30
34:30
4
Niels Damen
Coevorden
37:15
37:14
5
Ingmar Kloek
Dedemsvaart
37:39
37:39
6
Kevin Schaap
Enschede
38:14
38:13
7
Maarten Koggel
Dalfsen
39:26
39:25
8
Frank ten Brinke
Hardenberg
40:09
40:01
9
Erik van Holland
Utrecht
40:23
40:21
10
Jochem Emmen
Utrecht
40:23
40:21
11
Rutger
Balkbrug
40:47
40:45
12
Dennis Steggink
Hardenberg
40:52
40:45
13
Joey Rozendal
Lemelerveld
42:31
42:28
14
Henk Schaap
Hoogeveen
42:55
42:44
15
R Brands
Brucht
43:09
43:08
16
Rob Galgenbeld
Haaksbergen
43:38
43:33
17
Rick Beldman
Hardenberg
43:50
43:48
18
Coen Valkman
Hardenberg
43:53
43:44
19
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
44:09
43:59
20
Stephan Bontekoning
Hardenberg
44:29
44:22
21
Ruben Baas
Vechtstede Notarissen
44:34
44:30
22
Adriaan Beukelman
Vrieling Adviesgroep
44:41
44:32
23
Ard Baan
Rijssen
44:43
44:42
24
Peter Moolevliet
Hardenberg
44:44
44:41
25
Michiel Breukelman
Collendoorn
44:50
44:47
26
Harmen Welleweerd
Hardenberg
44:50
44:47
27
Koen Zweers
Zwolle
45:05
45:03
28
Leon van Dijk
Zwolle
45:20
45:20
29
E Wolbink
Hardenberg
45:30
45:24
30
Kelvin Bergsma
Dedemsvaart
45:36
45:28
31
Herman Koekkoek
Vroomshoop
45:46
45:29
32
Timo Heidema
Dedemsvaart
46:36
46:33
33
Patrick Jurgens
Brucht
46:39
46:36
34
Christiaan van der Veen
Bergentheim
47:00
46:52
35
Marcel Euverman
Marienberg
47:18
47:02
36
Tjalling de Vries
Enschede
47:34
47:31
37
Daan Tangenberg
Hardenberg
48:08
47:59
38
Arjan Hutten
Dedemsvaart
48:10
48:01
39
Derk Bakker
Vrieling Adviesgroep
48:15
48:07
40
Johan van Dijk
Vrieling Adviesgroep
49:32
49:25
41
Gertjan Lammers
Hardenberg
50:04
49:59
42
R van Faassen
Dedemsvaart
50:25
50:10
43
Niek Dijk
Hardenberg
50:26
50:20
44
Niels Schuurman
Hardenberg
50:42
50:33
45
Roy Tettero
Hardenberg
51:07
50:56
46
Gerwin Veurink
Hardenberg
51:11
50:58
47
Geerhard Jansen
Hardenberg
51:51
51:48
48
Jan Menno Brink
Gramsbergen
52:00
51:50
49
Christiaan Korterink
Zwolle
52:13
52:03
50
H Vosjan
Hardenberg
52:36
52:22
51
Demian Keuken
Hardenberg
52:49
52:44
52
Peter Mittendorff
Coevorden
53:26
53:14
53
Mark Welink
Ommen
53:40
53:24
54
Robin Slump
Hardenberg
53:50
53:34
55
Jos van Arkel
Dedemsvaart
54:13
54:03
56
Gertjan Bril
Hardenberg
54:46
54:44
57
Jeroen Ahuis
Hardenberg
54:54
54:39
58
Florian Toin
Lutten
55:55
55:52
59
Ger Lennips
Rheezerveen
57:03
57:00
60
Gerko Schippers
Utrecht
57:34
57:19
61
Matthias Tempelman
Radewijk
58:01
57:46
62
Davor Pobric
Coevorden
1:01:04
1:00:52
63
Rik Otter
De Wilp Gn
1:02:36
1:02:18
64
Mike Vergouwen
Hellendoorn
1:02:44
1:02:34
65
Leon Plaggenmars
Marienberg
1:03:42
1:03:25
66
Antonie Bouwhuis
Slagharen
1:11:13
1:10:57
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Veendam
36:19
36:19
2
Bert Karssies
Hollandscheveld
38:08
38:07
3
Erwin Kip
Hollandscheveld
41:13
41:13
4
E Veltink
Lutten
44:39
44:36
5
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
46:00
45:55
6
Jan Hofsink
Bergentheim
46:45
46:35
7
Rick Karsijns
Ane
46:58
46:52
8
Mark Vosjan
Hardenberg
46:59
46:55
9
Mark Koster
Dedemsvaart
47:34
47:29
10
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
48:14
48:01
11
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
48:17
48:14
12
Marco Domine
Staphorst
48:50
48:40
13
Marco Spijker
Winschoten
48:58
48:53
14
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
49:10
49:04
15
Bert Post
Dedemsvaart
49:16
49:10
16
Daniel Visscher
Ootmarsum
49:23
49:22
17
Michael Dekker
Vrieling Adviesgroep
50:32
50:30
18
Marco Kappert
Hardenberg
50:36
50:30
19
Robert Visser
Hardenberg
50:44
50:33
20
Jan Broekroelofs
Brucht
50:52
50:45
21
Gerrit Meinen
Hardenberg
51:00
50:53
22
Remco de Groot
Nijverdal
51:15
51:03
23
J Wolbink
51:48
51:38
24
Renť Lozeman
Bergentheim
51:55
51:38
25
Arjan Biemold
Lutten
51:59
51:46
26
Jan Vogelzang
Ommen
52:14
52:01
27
Peter Bouwman
Hardenberg
52:15
52:07
28
Jeroen Kappert
Bergentheim
52:50
52:44
29
Theo Douw
Hardenberg
52:51
52:42
30
Hermen Dorgelo
Hardenberg
52:55
52:42
31
Gerwin Hesselink
Hardenberg
53:42
53:40
32
Gerold Ranters
Emlichheim
53:45
53:30
33
Karel Klok
Hardenberg
55:44
55:32
34
Renť Schuurman
Dedemsvaart
58:02
57:56
35
Bertil Odink
Dedemsvaart
58:35
58:29
36
Alex Grobbe
Coevorden
59:31
59:20
37
Henrie Bouwhuis
Marienberg
1:01:23
1:01:06
38
S de Boer
Vrieling Adviesgroep
1:02:19
1:02:11
39
Ricardo Arkes
Vrieling Adviesgroep
1:02:19
1:02:11
40
Erik Pasveer
Hardenberg
1:03:27
1:03:18
41
Hendri Meilink
Hardenberg
1:03:58
1:03:45
42
Johan Amsen
Almere
1:11:05
1:10:50
43
Eric Grendelman
Slagharen
1:11:14
1:10:58
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Wagenborgen
37:54
37:54
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
40:00
39:59
3
Ewald Leus
Almelo
40:10
40:08
4
Berthold Berger
Zwolle
40:56
40:56
5
Jaap ter Maat
Emmer-Compascuum
41:07
41:04
6
Barjo Lamberink
Bergentheim
42:59
42:58
7
Alfred Harmsen
GŲlenkamp
43:35
43:33
8
Jan Haandrikman
Oosterbeek
44:21
44:15
9
Bennie Haverkort
Ommen
44:29
44:27
10
Jan van Beveren
Hardenberg
45:13
45:10
11
Andrť Gottemaker
Nijverdal
48:03
48:00
12
Erik Hulscher
Wieringerwerf
48:13
48:09
13
Herman Overmars
Ommen
48:24
48:20
14
Henk Koenderink'
Radewijk
48:44
48:30
15
Kees van Zanten
Hardenberg
50:25
50:19
16
JŁrgen Riesenbeck
Emmen
50:38
50:31
17
Jacco Schutteman
Hardenberg
50:39
50:35
18
Jaap Pielman
Vrieling Adviesgroep
53:03
52:55
19
Geert Steenhuis
Laar
53:09
53:00
20
Klaas van de Belt
Carinova
53:24
53:07
21
Jan van der Molen
Rheezerveen
53:33
53:25
22
Theo Heidema
Dedemsvaart
54:04
54:00
23
Herman Schroer
Collendoorn
54:28
54:15
24
Jan Niesing
Harderwijk
55:47
55:28
25
Tonny Scholten
Lutten
56:37
56:22
26
Hans Schuldink
Hardenberg
56:48
56:44
27
Gerrit Kerkdijk
Vriezenveen
57:41
57:35
28
Bert Haan
Sleen
58:48
58:35
29
Jan Willem Smilde
Hardenberg
1:02:51
1:02:38
30
EJ van Aartrijk
Bergentheim
1:04:27
1:04:10
10M70, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
44:25
44:23
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lies Deruddere
Wevelgem
39:54
39:54
2
Annelien van Holland
Utrecht
48:12
48:03
3
Tessa Krops
Hardenberg
50:39
50:33
4
S Dijk
Groningen
51:16
51:10
5
Sharon Dekker
Hardenberg
52:15
52:08
6
Jose Ribberink
Hardenberg
52:27
52:13
7
Maike Heus
Hardenberg
52:57
52:45
8
Anne Heus
Enschede
52:57
52:45
9
Madelief Verweij
Nieuwerkerk ad IJssel
53:05
53:04
10
Linda Wieland
Ommen
55:19
55:12
11
Jantine Speulman
Gramsbergen
56:12
56:03
12
Everlien Timmer
Rotterdam
56:41
56:23
13
Judith Vogelzang
Ommen
56:44
56:32
14
Marja Schepers
Kloosterhaar
56:45
56:33
15
Malou Zipper
Wierden
57:40
57:31
16
Anneke van Dijk
Carinova
58:12
57:55
17
Charlotte Lust
Zaandam
58:14
58:06
18
Mandy Ekkel
Hardenberg
58:18
58:02
19
Eline Grol
Vrieling Adviesgroep
58:40
58:33
20
Chantal van der Molen
Rheezerveen
1:03:27
1:03:19
21
Ilse Rooseboom
Utrecht
1:04:27
1:04:12
22
Sanne Vogelzang
Ommen
1:06:46
1:06:31
23
Heline Kompagnie
Dedemsvaart
1:07:50
1:07:33
24
Stephanie Mulder
Hardenberg
1:08:39
1:08:23
25
Christine Tempelman
Radewijk
1:10:19
1:10:03
10V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edith Stiepel
Neuenhaus
43:27
43:25
2
Laura van Velzen
Rotterdam
47:35
47:32
3
Karin Kwint
Coevorden
48:59
48:48
4
Rina Meijer
Hardenberg
49:37
49:33
5
Marlene Noteboom
Gramsbergen
51:17
51:00
6
Dianne Jansen
Hardenberg
51:49
51:47
7
Anita Deemter
Dedemsvaart
53:15
53:09
8
Jennita Prins
Carinova
53:25
53:08
9
Sosja van Sluis
Hardenberg
54:14
54:03
10
Heidi van Egmond
Nijverdal
55:14
55:02
11
Dineke Post-Schooten
Vriezenveen
55:35
55:30
12
Leonie Altena
Almelo
55:59
55:55
13
M. Nijman
Hardenberg
56:01
55:50
14
Corine Dankelman
Hellendoorn
56:03
55:55
15
RaffaŽle Pasveer
Hardenberg
56:21
56:12
16
Judith Ahuis
Hardenberg
56:26
56:11
17
Charissa Matulessij
Vrieling Adviesgroep
56:31
56:22
18
Dineke Post
Dedemsvaart
56:46
56:35
19
A vd Veen
Gramsbergen
56:51
56:41
20
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
57:17
57:04
21
Menja Pullen
Hardenberg
57:18
57:13
22
Jessica Hendriks
Hardenberg
57:37
57:25
23
Erna de Jager
Hardenberg
58:32
58:19
24
Jolanda Schroer
Collendoorn
58:40
58:26
25
Bodwine van Sluis
Ouderkerk aan de Amstel
1:00:06
59:54
26
Ellen Smit - Kleefman
Vrieling Adviesgroep
1:00:19
1:00:04
27
Annie Katsma
Hardenberg
1:00:21
1:00:11
28
Henny de Boer
Staphorst
1:00:35
1:00:24
29
Nora Rietberg
Dedemsvaart
1:00:44
1:00:39
30
I Stokvis
Marienberg
1:03:40
1:03:23
31
Ella Herbrink
Ommen
1:03:56
1:03:50
32
M van Aartrijk
Bergentheim
1:04:27
1:04:10
33
Dinette Vredeveld-Vrieling
Vrieling Adviesgroep
1:09:45
1:09:30
34
Miranda Smit
Hardenberg
1:11:04
1:10:50
35
Annechien Gerritsen
Hardenberg
1:11:04
1:10:50
21MSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
1:07:11
1:07:11
2
Davy Stieperaere
Wevelgem
1:10:58
1:10:58
3
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
1:22:56
1:22:56
4
Renť van der Beek
Hardenberg
1:27:40
1:27:40
5
Arjan Grappen
Hoogeveen
1:28:11
1:28:10
6
Maarten Keuper
Vrieling Adviesgroep
1:28:16
1:28:10
7
Robin Vos
Hoogeveen
1:28:51
1:28:51
8
Johan Drayer
Hardenberg
1:29:26
1:29:19
9
Tommi Leijstra
Zwolle
1:32:54
1:32:48
10
Aron Tempelman
Zwolle
1:34:20
1:34:18
11
Niek Dam
Lutten
1:34:21
1:34:19
12
Pacer Jacco
Hardenberg
1:34:41
1:34:39
13
Herman Knol
Hardenberg
1:35:00
1:34:49
14
Fredrik-Jan Takman
Gramsbergen
1:36:44
1:36:22
15
Nick Roelofs
Hardenberg
1:36:44
1:36:37
16
Yago Castillo
Collendoorn
1:36:47
1:36:38
17
Hermann Scaar
Emlichheim
1:38:17
1:38:11
18
Bas Odink
Hardenberg
1:38:21
1:38:09
19
Peter Jurjens
Den Ham Ov
1:38:23
1:38:22
20
DaniŽl Hack
Hardenberg
1:39:06
1:39:01
21
Roelof Huisjes
Venebrugge
1:39:08
1:39:04
22
Hans Nieuwenhuis
Hardenberg
1:39:20
1:39:10
23
Henk Tamminga
Hardenberg
1:39:33
1:39:21
24
Jeroen Brader
Slagharen
1:40:55
1:40:34
25
Johan Bos
Zwolle
1:41:02
1:40:53
26
Arno Katerberg
Vrieling Adviesgroep
1:41:43
1:41:37
27
Erik Menzo
Dedemsvaart
1:42:15
1:42:09
28
Jan Zagers
Vechtstede Notarissen
1:42:40
1:42:38
29
Steven Lohuis
Rijssen
1:43:20
1:43:16
30
Rubben Fokke
Hardenberg
1:43:24
1:43:13
31
Bas Hoogeveen
Hoogenweg
1:43:35
1:43:20
32
Tom Baveld
Vechtstede Notarissen
1:43:54
1:43:49
33
Sander Roesink
Hengelo Ov
1:44:17
1:44:03
34
Luut
Urk
1:44:25
1:44:18
35
Andries de Boer
Urk
1:44:25
1:44:18
36
Alwin te Rietstap
Bergentheim
1:44:27
1:44:02
37
Gerrit Bouwhuis
Hardenberg
1:44:29
1:44:16
38
Wessel van Nuil
Kloosterhaar
1:45:19
1:45:18
39
Mark Eggengoor
Hardenberg
1:45:20
1:45:10
40
Bas Hulshof
Slagharen
1:45:48
1:45:36
41
Sjoerd Wester
Zwolle
1:45:50
1:45:41
42
M te Wierik
Hardenberg
1:46:51
1:46:39
43
Renť Kuizenga
Hardenberg
1:47:06
1:46:55
44
Jacco Feenstra
Hardenberg
1:47:20
1:47:17
45
Roel Teunis
Sibculo
1:47:25
1:47:17
46
Matthias Ouwejan
Zwolle
1:47:33
1:47:24
47
Thijs van den Dungen
Eindhoven
1:47:53
1:47:49
48
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
1:48:39
1:48:29
49
Martijn Samson
Vechtstede Notarissen
1:48:49
1:48:42
50
Erik Schoemakers
Utrecht
1:50:03
1:49:35
51
Michel Matteman
Zwolle
1:50:19
1:50:12
52
Jaap Sterken
Nieuwleusen
1:50:52
1:50:29
53
Wilco Grote Ganseij
Albergen
1:51:38
1:51:25
54
Erwin van Zandvliet
Slagharen
1:52:52
1:52:51
55
Dick de Vries
Hardenberg
1:53:02
1:52:36
56
Sebastiaan Slot
Vechtstede Notarissen
1:53:24
1:53:04
57
Guus Lammertink
Vrieling Adviesgroep
1:54:04
1:53:44
58
Hendri Godeke
Vechtstede Notarissen
1:54:24
1:54:05
59
Erik Janssen
Hardenberg
1:56:02
1:55:37
60
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
1:57:15
1:57:05
61
Ivo de Vries
Hardenberg
1:58:15
1:57:59
62
Jarno Blom
Ommen
1:58:22
1:57:57
63
Christiaan Wellen
Ommen
1:58:22
1:57:57
64
Jannes Janssen
Vechtstede Notarissen
2:02:23
2:02:03
65
J Snippe
de Krim
2:02:55
2:02:43
66
Bram de Vent
Ommen
2:03:21
2:02:56
67
Robert van Marle
Balkbrug
2:03:45
2:03:28
68
Kevin de Bruijn
De Krim
2:05:15
2:04:52
69
Peter Kosse
Geerdijk
2:05:22
2:05:12
70
Simon Kosse
Geerdijk
2:06:30
2:06:21
71
Jorrit Neele
Steenwijk
2:06:54
2:06:32
72
Chris Reemeijer
Almelo
2:06:54
2:06:32
73
Rick Jansen
Arnhem
2:06:57
2:06:30
74
Joost Seinen
Vechtstede Notarissen
2:08:32
2:08:11
75
Kees van Dijk
Dedemsvaart
2:09:00
2:08:47
76
Dinand Veltink
Kloosterhaar
2:09:23
2:09:14
77
MR van den Berg
2:14:14
2:13:52
78
Richard Knol
Vrieling Adviesgroep
2:15:30
2:15:10
79
Lars Vandongen
Hardenberg
2:19:13
2:18:50
80
Johan van Meenen
Dedemsvaart
2:38:47
2:38:38
21M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Liefers
Apeldoorn
1:19:16
1:19:15
2
Erik Knapper
Winschoten
1:24:24
1:24:23
3
Rudolf Martens
Hardenberg
1:29:01
1:29:00
4
Jesse ter Mate
Deventer
1:29:29
1:29:29
5
Hans Verbist
Oegstgeest
1:30:26
1:30:24
6
Herwin Hasewinkel
Zwolle
1:33:49
1:33:49
7
Edwin Seppenwoolde
Rijssen
1:33:55
1:33:51
8
Wilfred ten Caat
Elim
1:33:58
1:33:57
9
Ronald Martens
Hardenberg
1:34:01
1:34:00
10
Erik Hiddingh
Bergentheim
1:34:07
1:34:05
11
Bert LŁchies
Vechtstede Notarissen
1:34:12
1:34:10
12
Sipko Knol
Vrieling Adviesgroep
1:34:27
1:34:25
13
Richard Buls
Sleen
1:34:32
1:34:30
14
Renato Gums
Hardenberg
1:34:42
1:34:40
15
Marc Bakhuis
Vriezenveen
1:36:17
1:36:16
16
Kasper Olimulder
Geesteren Ov
1:37:03
1:36:56
17
Marcel Brinks
Nijverdal
1:37:45
1:37:43
18
Albert Veurink
Rheezerveen
1:37:55
1:37:50
19
Erik Schra
Almelo
1:38:22
1:38:19
20
Rene de Jager
Sibculo
1:39:02
1:38:59
21
Wim Middelesch
Rijssen
1:39:25
1:39:20
22
H Gerrits
Hoogenweg
1:39:32
1:39:31
23
Gert Draijer
Hardenberg
1:39:34
1:39:28
24
Rene Sitters
Zwolle
1:39:36
1:39:34
25
Stephan Belt
Gramsbergen
1:39:51
1:39:30
26
Aart Beldman
Rijssen
1:39:51
1:39:46
27
Jos Warrink
Hardenberg
1:41:06
1:41:04
28
Marcel Heuver
Hardenberg
1:42:26
1:42:17
29
Erik Breukink
Rijssen
1:42:34
1:42:28
30
Erik Dorman
Hardenberg
1:43:14
1:43:12
31
Gerjan Overweg
Hardenberg
1:43:33
1:43:21
32
Dick Kampjes
Hardenberg
1:44:13
1:44:09
33
Raymond Zwiers
Hardenberg
1:44:18
1:44:10
34
Martin Veurink
Rheezerveen
1:44:19
1:44:06
35
Richard Mensen
Geesteren Ov
1:44:41
1:44:33
36
Ronald Ardesch
Hardenberg
1:45:09
1:44:55
37
Dennis Dwars
Hengelo Ov
1:46:19
1:46:14
38
Allard Bloem
Briltil
1:46:44
1:46:39
39
Michel Smit
Vrieling Adviesgroep
1:46:55
1:46:50
40
Barrie van Heek
Wierden
1:46:59
1:46:56
41
Jan Kuper
Vrieling Adviesgroep
1:47:14
1:47:01
42
Piet Kampman
Hardenberg
1:47:59
1:47:48
43
Aart-Jan van Wijncoop
Dedemsvaart
1:48:03
1:47:57
44
Erik Averesch
Slagharen
1:48:56
1:48:53
45
Arnold Verhagen
Deventer
1:48:59
1:48:47
46
Ben Smith
Hardenberg
1:49:08
1:49:06
47
Edwin Frieswijk
Zwolle
1:50:48
1:50:24
48
Tjeerd Schoemaker
Hardenberg
1:51:24
1:51:06
49
Rene Meijer
Hooglanderveen
1:51:33
1:51:20
50
Dick Dreschler
Hardenberg
1:52:07
1:52:02
51
Jurjen Tangenberg
Hardenberg
1:52:39
1:52:35
52
Marnix van de Wetering
Amersfoort
1:52:53
1:52:35
53
R Bril
Hardenberg
1:52:55
1:52:38
54
Emiel Willemsen
Almelo
1:53:15
1:53:15
55
Dirk Nijmeijer
Dalen
1:53:49
1:53:27
56
Dirk-Jan Dijkstra
Vrieling Adviesgroep
1:55:17
1:54:55
57
Chiel Wessels
Dedemsvaart
1:55:27
1:55:16
58
Rene Meier
Slagharen
1:56:56
1:56:33
59
Jeroen Klopstra
Vrieling Adviesgroep
1:57:23
1:56:57
60
Henk Kortman
Dalen
1:58:17
1:58:03
61
Gerjan Jonkeren
Almelo
1:58:31
1:58:15
62
Erik Nieuwhoff
Hardenberg
1:58:51
1:58:40
63
Felix Sangers
Slagharen
1:59:11
1:58:48
64
Ben Kroese
Hardenberg
1:59:42
1:59:25
65
Andrť Borneman
Hardenberg
1:59:43
1:59:30
66
Eddy Schottert
Heemserveen
2:01:03
2:00:50
67
Wim Huijgen
Vechtstede Notarissen
2:04:21
2:04:08
68
Gerwin Boersma
Vrieling Adviesgroep
2:04:51
2:04:26
69
Remco van Lutterveld
Hardenberg
2:04:56
2:04:33
70
Gert Hutten
Bergentheim
2:05:29
2:05:03
71
Robert Kuiper
Hardenberg
2:07:05
2:06:51
72
Richard Everhardus
Dedemsvaart
2:07:50
2:07:28
73
D J Zomerdijk
Vrieling Adviesgroep
2:07:55
2:07:37
74
Esquar Zuidema
Hardenberg
2:08:14
2:07:59
75
Robin Schepers
Kloosterhaar
2:09:23
2:09:14
76
Erik Zagers
Vechtstede Notarissen
2:10:30
2:10:11
77
Marco Schuit
Oudkarspel
2:10:31
2:10:10
78
Erik Snippe
Dalen
2:12:43
2:12:22
79
Patrick Stadman
Hardenberg
2:13:01
2:12:36
80
M Bokxem
Bergentheim
2:13:57
2:13:32
81
Jaco Wilken
Coevorden
2:15:35
2:15:19
82
Jan Wessels
Rijssen
2:21:46
2:21:32
21M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
1:29:39
1:29:38
2
Rick Postma
Veelerveen
1:29:42
1:29:41
3
Simon Hooijer
Noordscheschut
1:30:44
1:30:41
4
Bert Busman
Hardenberg
1:30:52
1:30:51
5
Herman Morrien
Bellingwolde
1:32:08
1:32:07
6
Eduard Helthuis
Hardenberg
1:34:40
1:34:36
7
Jan Wassens
Vrieling Adviesgroep
1:35:16
1:35:13
8
Gert van de Belt
Hardenberg
1:36:47
1:36:42
9
Dick Postmus
Rijssen
1:37:31
1:37:27
10
Arend Ramaker
Gramsbergen
1:38:25
1:38:15
11
Chris van den Dungen
Berkel-Enschot
1:39:46
1:39:43
12
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:39:59
1:39:57
13
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
1:40:27
1:40:19
14
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
1:40:43
1:40:34
15
Onno Knobbe
Nijverdal
1:40:46
1:40:43
16
Eize Wind
Radewijk
1:42:44
1:42:41
17
Johan Lohuis
Rijssen
1:44:08
1:44:04
18
Pacer Henk
Gramsbergen
1:44:31
1:44:20
19
Theo Salomons
Bergentheim
1:44:55
1:44:42
20
Benno Braamhaar
Rijssen
1:46:34
1:46:31
21
Ger Siemerink
Rijssen
1:46:59
1:46:55
22
Wolfgang Lischke
Hardenberg
1:47:51
1:47:44
23
Jan Boerman
Rijssen
1:48:11
1:48:08
24
Jan Tijhuis
Rijssen
1:48:54
1:48:50
25
Wolfram Verboom
Radewijk
1:50:51
1:50:31
26
Arjen Keers
Zwolle
1:51:54
1:51:47
27
Albert Fransen
Hardenberg
1:52:49
1:52:33
28
Jan Schutte
Sibculo
1:53:15
1:53:04
29
Erik Botter
Hardenberg
1:53:27
1:53:19
30
Arno Jans
Coevorden
1:54:10
1:53:56
31
Rob Somsen
De Krim
1:54:14
1:54:06
32
Jan Timmerman
Hardenberg
1:54:56
1:54:51
33
Peter Rooseboom
Hardenberg
1:55:46
1:55:44
34
Henk Tempelman
Hardenberg
1:56:22
1:56:01
35
Rolf van Putten
Hardenberg
1:56:53
1:56:41
36
Wilko Kolkman
Vroomshoop
1:57:07
1:57:00
37
Harrie Jasper
Sibculo
1:57:12
1:57:01
38
Alex Breukelman
Hardenberg
1:57:46
1:57:39
39
Hans Spanjaart
Hardenberg
1:58:09
1:58:01
40
Ben Luten
Hoogeveen
1:58:10
1:57:49
41
Gert Luisman
Hardenberg
1:58:15
1:57:51
42
Martin Deira
Rotterdam
1:58:17
1:57:57
43
Gert-Jan Tuller
Hardenberg
1:58:18
1:58:05
44
Theo Oldehinkel
Hardenberg
1:59:18
1:58:56
45
Pacer Herman
Hardenberg
1:59:24
1:59:09
46
Jan Altena
Bruchterveld
1:59:59
1:59:53
47
Gerard Tangenberg
Elim
2:00:12
1:59:43
48
Klaas Vos
Staphorst
2:00:34
2:00:17
49
Wil derus
Ommen
2:00:43
2:00:30
50
Jan Runhaar
Hardenberg
2:01:15
2:01:03
51
Henk Biesterbos
Lutten
2:01:37
2:01:19
52
Martien Kuilder
Loozen
2:03:03
2:02:47
53
Roelof Hutten
Bruchterveld
2:04:09
2:04:05
54
Freddy Bril
Holtheme
2:04:36
2:04:17
55
Jelle Zweers
Hardenberg
2:05:36
2:05:18
56
Dragt
Hoogeveen
2:06:46
2:06:29
57
Jan Haas
Markelo
2:07:00
2:06:41
58
Rens Hartsuiker
Oudkarspel
2:09:11
2:08:51
59
Henk Fraterman
Slagharen
2:09:18
2:08:55
60
Rob Peters
Coevorden
2:10:54
2:10:38
61
Gerdinand Eshuis
Vechtstede Notarissen
2:11:26
2:11:08
62
Jan Hindriks
Marienberg
2:14:29
2:14:05
63
Pier de Roos
Heerenveen
2:18:01
2:17:42
64
Gert Timmermans
Hasselt
2:42:00
2:41:42
21VSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertine de Vries
Gasselte
1:23:56
1:23:55
2
Gerja Zielman
Heino
1:28:43
1:28:42
3
Mathilde Kruize
Zwolle
1:39:37
1:39:29
4
Jacqueline Reins
Gramsbergen
1:45:30
1:45:20
5
Ilse Oosting
Enschede
1:49:49
1:49:23
6
Jolien Jansen
Vrieling Adviesgroep
1:50:31
1:50:13
7
Mandy Maas
Slagharen
1:50:35
1:50:17
8
Moniek van Buren
Den Ham Ov
1:53:11
1:53:00
9
Dienke Janssen
Hardenberg
1:56:00
1:55:36
10
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
1:56:18
1:56:08
11
Mascha Lubbers
Hengelo Gld
1:57:37
1:57:14
12
Judy Arkes
Slagharen
1:57:41
1:57:22
13
Merle Arkes
Slagharen
1:57:41
1:57:22
14
Karin Kuiper
Hardenberg
1:57:42
1:57:26
15
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
1:58:28
1:58:12
16
Ingrid Bouwhuis
Marienberg
1:58:30
1:58:25
17
M Pielman-Lubberts
Emmen
1:58:31
1:58:09
18
Annemie Kok
Deventer
2:01:12
2:00:47
19
Saskia van der Moolen
Deventer
2:01:12
2:00:47
20
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
2:01:19
2:01:04
21
Dineke Schipper
Vrieling Adviesgroep
2:02:56
2:02:29
22
Miranda van den Berg
Slagharen
2:03:03
2:02:48
23
Kyra Schoemaker
Kloosterhaar
2:04:08
2:04:04
24
Rosalie Pullen
Bergentheim
2:05:19
2:05:10
25
Seline Hutten
Bergentheim
2:05:29
2:05:03
26
Jeanine Huisjes
Balkbrug
2:07:00
2:06:44
27
Anneke Kamphuis
Hardenberg
2:08:46
2:08:27
28
Marielle Kuik
Dedemsvaart
2:08:48
2:08:29
29
Nathalie Kappers
Bergentheim
2:09:56
2:09:46
30
Arina-Sophie Petri
Meppel
2:11:01
2:10:38
31
Lisanne van der Scheer
Apeldoorn
2:11:01
2:10:39
32
Nikki Geesink
Hardenberg
2:12:18
2:12:08
33
Mirna Tammenga
Vrieling Adviesgroep
2:12:33
2:12:13
34
Lennie Becker
Hardenberg
2:15:03
2:14:49
21V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda de Jong
Meppel
1:34:33
1:34:28
2
Daniella Bastiaan
't Loo Oldebroek
1:39:12
1:39:05
3
Anja Esveldt
Vechtstede Notarissen
1:39:28
1:39:26
4
Susanne Meijer-Schutte
Zwolle
1:42:37
1:42:29
5
Claudia van Tellingen
Zwolle
1:44:51
1:44:46
6
Ivette Leemhuis
Vechtstede Notarissen
1:46:40
1:46:23
7
Willeke Veneman
Deventer
1:55:00
1:54:46
8
Fiona Grootoonk
Hardenberg
1:55:51
1:55:43
9
Geke Tempelman
Beerzerveld
1:56:04
1:55:55
10
Linda Breukelman
Hardenberg
1:57:26
1:57:15
11
Carolien Fransen
Coevorden
1:57:36
1:57:22
12
Nicolien Eising
Sleen
1:57:36
1:57:26
13
Maja Zuiderveld
Emmen
1:58:11
1:57:55
14
Carolien Slaghekke
Rijssen
1:58:27
1:58:09
15
Erna Busscher
Rijssen
1:58:28
1:58:23
16
Jacqueline t Brummelhuis
Stuifzand
2:00:04
1:59:52
17
Ingrid Korblet
Hardenberg
2:00:56
2:00:40
18
Marja Donker
Holtheme
2:01:13
2:00:51
19
Ester van Dijk
Slagharen
2:02:40
2:02:22
20
Beanne Bakker
Drachten
2:04:35
2:04:16
21
Olga Nijmeijer
Sleen
2:06:38
2:06:28
22
Elona Bosch
Vechtstede Notarissen
2:08:46
2:08:29
23
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarissen
2:09:20
2:09:03
24
Birgit Kesselaar
Hardenberg
2:10:00
2:09:46
25
Carien Schotmeijer
Balkbrug
2:11:50
2:11:33
26
Carla Geesink
Hardenberg
2:12:18
2:12:08
27
Nicolien Bos
Dedemsvaart
2:16:04
2:15:46
28
Nicole Schepers
Schoonebeek
2:16:59
2:16:33
29
Gerda Kloek
Dedemsvaart
2:17:09
2:16:51
30
Corrie Schipper
Hardenberg
2:17:10
2:16:55
31
Anita Karkdijk
Slagharen
2:17:23
2:17:00
32
Sandra Polhaar
Vrieling Adviesgroep
2:18:09
2:17:51
33
Janine Pullen
Zwolle
2:18:12
2:17:52
34
Annemarie Broekhoven
Nieuwleusen
2:18:20
2:18:02
35
A van Weert
Hardenberg
2:33:04
2:32:50
ESTAF, 10 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
JG Boom
Mijnfysio
47:12
47:12
2
N.V. Zweers-Timmer
Mijnfysio
47:12
46:58
3
HGHN van Iersel
Mijnfysio
47:12
47:12
4
AH Zweers
Mijnfysio
47:12
47:12
5
Jorinde Andrť-Brink
Op naar de marathon!
56:34
56:34
6
Jorien van Dijk
Op naar de marathon!
56:34
56:29
7
Klaas Peter van Houten
Op naar de marathon!
56:34
56:34
8
Annemieke Moolevliet
Op naar de marathon!
56:34
56:34
9
Linda Verschuur
Gemeenteraad Hardenberg
57:06
56:56
10
Elma Soeten
Gemeenteraad Hardenberg
57:06
57:06
11
Rein Jonkhans
Gemeenteraad Hardenberg
57:06
57:06
12
Romano Boshove
Gemeenteraad Hardenberg
57:06
57:06
13
Iris Slomp
gemeente Hardenberg 1
58:41
58:41
14
Emmily Bruggeman
gemeente Hardenberg 1
58:41
58:41
15
DaniŽlle Bunskoek
gemeente Hardenberg 1
58:41
58:35
16
David Kemerink
gemeente Hardenberg 1
58:41
58:41
17
Dorien Dijk
gemeente Hardenberg 2
58:41
58:41
18
Lonneke Valkman
gemeente Hardenberg 2
58:41
58:41
19
Bastiaan Roerdink
gemeente Hardenberg 2
58:41
58:41
20
Niek Varwijk
gemeente Hardenberg 2
58:41
58:35
21
Sjaak Donker
de Regenboog
1:00:10
1:00:10
22
Danielle Bunnik
de Regenboog
1:00:10
1:00:10
23
Liset Hutten
de Regenboog
1:00:10
1:00:10
24
Ellen Olsman
de Regenboog
1:00:10
59:57
www.uitslagen.nl
21-05-2019 21:34