Uitslagenlijst 38e De-4-van-Meppel 14/5/2019

Meppel - Dinsdag 14 mei 2019

1000J, JEUGD 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaniek Versfeld
De Sprinter
3:52
2
Kai Esselbrugge
Meppel
4:06
3
Kai Bakker
De Sprinter
4:30
4
Valerio Vittorioso
Meppel
4:44
5
Storm Leeflang
De Sprinter
4:50
6
Ferry de Wolde
Meppel
8:15
7
Jan Willem van der Laan
De Sprinter
9:02
1000M, JEUGD 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Versfeld
De Sprinter
3:37
2
Daniek Boer
De Sprinter
3:57
3
Lois Horne
Meppel
4:04
4
Elsemarijn Grasmeijer
De Sprinter
4:06
5
Yare Dolstra
Meppel
4:15
6
Eva Boldewijn
Staphorst
4:29
7
Nina Groot Nibbelink
Meppel
4:31
8
Elize Groot Nibbelink
Meppel
4:43
9
Noa Dolstra
Meppel
4:45
10
Mare Dolstra
De Sprinter
5:39
2500J, JEUGD 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamik Dawit
Rouveen
9:51
2
Victor Dijkman
Meppel
10:16
3
Mika Keizer
De Sprinter
10:27
4
Brian Wevers
De Sprinter
14:38
2500M, JEUGD 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jill Horne
De Sprinter
10:08
2
Cassidy de Groot
Meppel
11:38
5HSR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudie Troost
Rouveen
18:16
2
Jelmer Meijerink
Meppel
18:23
3
Pasquale Vittorioso
Meppel
18:57
4
Jerry Schutte
De Sprinter
19:04
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:12
6
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
19:38
7
Michel Wierbos
Nieuwleusen
19:39
8
Jackny van Dieren
De Sprinter
19:42
9
William Oord
De Sprinter
20:09
10
Bjorn de Vries
Meppel
20:29
11
Rob Bouwknegt
V2a
20:38
12
Freddy de Witte
Staphorst
20:39
13
Albert Hoekman
V2c
21:08
14
DaniŽl Flierman
H2b
21:10
15
Steijn Drost
V2c
21:15
16
Lucel Witte
Meppel
21:20
17
Johan de Lange
Meppel
21:25
18
Tijn Vente
H2b
22:10
19
Luka de Jong
H2b
22:10
20
Niek Roze
Meppel
22:40
21
Ruben Blok
V2c
22:45
22
Pieterjan Overzet
22:53
23
Bram Troost
V2c
22:58
24
Thomas Volkers
V2c
23:22
25
Thijmen Keur
HM2a
23:24
26
Joris Buikema
HM2a
23:24
27
Tjebbe Boogaerdt
H2c
23:30
28
Jesse de Boer
H2c
23:35
29
Jos Venema
De Sprinter
23:51
30
Bennie Boldewijn
Staphorst
24:13
31
Wilbert Donker
Ruinerwold
24:15
32
Patrick Blok
V2b
24:16
33
Finn van den Berg
V2c
24:22
34
Marijn Duker
HM2a
24:26
35
Joah Tuin
H2a
24:27
36
Bram Veltink
V2b
24:29
37
Milan Kruidhof
H2a
24:30
38
Michel Dolstra
24:37
39
Tijl Wissink
V2a
25:09
40
Zakaria El Mahjoubi
V2a
25:09
41
Bas Maes
De Sprinter
25:11
42
Maik Bloemberg
V2a
25:16
43
Senne Greven
H2c
25:19
44
Olaf Santing
H2a
25:21
45
Jasper de Boer
V2a
25:23
46
Roland Otten
Meppel
25:28
47
Sam Jousma
V2b
25:33
48
Quinten Engels
V2c
25:34
49
Jelle Bouman
H2c
25:51
50
Jara Vermaning
HM2a
25:52
51
Sander Koekoek
HM2a
25:54
52
Jelle Jousma
H2a
25:56
53
Milan Wevers
HM2a
26:07
54
Thomas Brinkman
HM2a
26:11
55
Jan Boessenkool
Staphorst
26:13
56
Guido Timmer
H2c
26:22
57
Bart Kok
V2c
26:23
58
Jilles Heidema
H2a
26:26
59
Marc Smit
H2c
26:29
60
Timo Huisman
DOCENT
26:41
61
Lukas Fredriks
De Sprinter
26:42
62
Sven Benning
V2a
26:47
63
Almar Grevelink
H2a
26:48
64
Dymas Slegers
H2c
26:53
65
Julian Scholtens
H2c
27:11
66
Max van Spijker
V2c
27:16
67
Silas Bitter
V2c
28:01
68
Pepijn van der Zee
V2c
28:02
69
Jesse Kroes
H2a
28:06
70
Thomas Flier
H2a
28:10
71
Henk Schrotenboer
Meppel
28:23
72
Joep Wind
V2a
28:40
73
Egbert Bruins Slot
H2c
28:44
74
Matthijs Ritsema
V2c
28:53
75
Pepijn Jobing
H2b
29:41
76
Dyon Heinhuis
H2a
29:43
77
Timo Schulting
H2a
29:44
78
Mart Flier
V2b
29:46
79
Sabir Elkhatari
HM2a
29:49
80
Julien Teffera
V2b
29:51
81
Esper Haverman
H2b
29:52
82
Boris Strick
H2c
30:44
83
Rick Steenbergen
H2c
31:13
84
Peter Boermans
Meppel
31:35
85
Jan Meijer
DOCENT
31:57
86
Rowin van Gils
V2c
32:25
87
Dinand Kuiper
V2c
32:26
88
Mylan Damhuis
H2a
33:57
89
Steven van der Linde
H2a
33:57
90
ManuŽl Kamp
H2a
35:07
91
Mees de Zoete
H2c
35:21
92
Kelan Visser
V2c
36:32
93
Kyle Westdijk
V2c
36:42
94
Maxander Botter
V2b
37:07
95
Vince van Ommen
H2c
39:06
96
Yannick van der Meulen
HM2a
41:28
97
Rojeh Assaf
HM2a
41:28
5MM5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Dambrink
De Sprinter
19:29
2
Dick Metselaar
De Sprinter
22:25
3
Jan van 't Hooge
Meppel
23:40
4
Klaas Wink
Meppel
23:42
5
Klaas Vos
Staphorst
24:49
6
Piet Meerse
De Sprinter
25:59
7
Jan Witte
27:01
8
Henkdrik Klunder
De Sprinter
27:06
9
Egbert Geertsema
Groningen
27:26
10
Mans Veldsink
Dedemsvaart
28:45
11
Bernard Dekker
Vollenhove
28:47
12
Frits Lautenbag
De Gemzen
29:06
13
Jelte Buikema
De Wijk
29:48
14
Gerrit Harmsen
De Sprinter
32:21
15
Bart Kattenberg
De Sprinter
33:37
5VSR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
21:39
2
Michelle Kroezen
HAC '63
22:44
3
Rixt Hofenk
De Sprinter
22:49
4
Elise Timmerman
V2b
23:23
5
Evelien Vos
De Sprinter
23:38
6
Marit Roze
Meppel
23:41
7
Jocelijn Dijkman
Meppel
24:28
8
deelnemer 9999 onbekend, scholier
24:31
9
Evelien de Wit
Meppel
24:37
10
Callemijn Kleijn
De Sprinter
25:39
11
Linda Schipper
De Sprinter
25:53
12
Diana Brinkman
HM2a
26:34
13
Roos Potman
H2a
27:28
14
Roos Kuipers
V2b
27:31
15
Lotte GŲkemeijer
H2a
27:32
16
Sela de Vries
V2c
27:44
17
Jinte Werkman
V2c
27:44
18
Marjolein Groen
Meppel
27:47
19
Sandra van Venrooij
Meppel
28:30
20
Nikki Visser
V2b
28:38
21
Donna Crebas
V2b
28:41
22
Ymkje Stelma-vd Werf
De Sprinter
28:42
23
Jasmijn Zantinge
H2a
29:24
24
Melissa Bomert
H2a
29:26
25
Susanne Trompetter
V2b
29:45
26
Maud Hidding
V2a
29:53
27
Syl Koppen
V2a
30:01
28
Anemone van den Berg
De Sprinter
30:04
29
Elisa Pieters
De Sprinter
30:05
30
Evelyn Coopman
H2c
30:28
31
Lotte Willemsen
H2c
30:32
32
Anne Bouwknegt
H2c
30:32
33
Aline Groot Nibbelink
Meppel
30:52
34
Laura Troost
V2a
30:53
35
Lieke van Essen
V2a
30:53
36
Kim van der Wal
HM2a
31:02
37
Emma Petter
V2c
31:13
38
Dian Schrotenboer
Meppel
31:49
39
Ninthe Derksen
H2b
31:51
40
Lieke Kikkert
V2b
31:54
41
Fleur de Boer
V2b
31:54
42
Ester Wevers
De Sprinter
32:15
43
Finette Faber
H2b
32:30
44
Mees Jonkman
H2a
33:04
45
Julia Veldhuizen
HM2a
33:38
46
Julia van Wijk
V2b
33:38
47
Nora Otten
V2c
33:56
48
Yaxuan Ji
V2c
33:56
49
Cťline Vos
V2c
34:04
50
Lena Brul
V2c
34:05
51
Feliz Offringa
H2b
34:30
52
Merit Westert
HM2a
34:43
53
Roos Spijkerman
HM2a
34:43
54
Merel Heetla
H2b
35:02
55
Noor Zijlstra
H2b
35:02
56
Milou Potman
H2b
35:08
57
Marin Eshuis
H2c
35:10
58
Thessa van der Waardt
H2c
35:11
59
Annika Kollen
V2a
35:11
60
Lisa Eenkhoorn
H2a
35:14
61
Chantal de Groot
V2c
35:15
62
Jolijn Boermans
V2a
35:21
63
Anne Roos de Boer
H2a
35:43
64
Iris Meijering
HM2a
35:44
65
Inge Heijs
HM2a
35:44
66
Kim Sijnstra
V2b
35:44
67
Merel Mussche
V2b
35:45
68
Lara Mijnheer
V2b
37:06
69
Esther Kroes
H2a
37:36
70
Thirza Kingma
H2b
37:58
71
Anouk Hummel
H2a
39:40
72
Isa Heinen
H2c
39:40
73
Carlijn Stoof
HM2a
40:13
74
Juul Hoving
V2c
40:13
75
Sanne Pot
H2a
41:31
76
Marjolein Vegter
HM2a
41:31
77
Angelique van der Stelt
H2a
41:32
78
Lieke Bloemert
V2c
41:32
79
Sophie Twaalfhoven
HM2a
42:26
80
Nanet Koops
H2b
42:29
5VM4, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Houtsma
Meppel
23:48
2
Jennie Trompetter
Meppel
25:21
3
Marjanne Schapelhouman
De Sprinter
25:54
4
Mieke Sellis
Staphorst
25:59
5
Helma Bloemert
Staphorst
26:12
6
Marga Nimeijer
Koekange
28:17
7
Margreet van Dorsten
De Sprinter
29:18
8
Astrid van Utteren
De Sprinter
30:18
9
Janneke Post
Meppel
33:37
10MSR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Dolstra
De Sprinter
37:36
2
Arjan Hoeve
Meppel
40:13
3
Milco Winters
Meppel
40:47
4
Roeland Veldman
Meppel
42:06
5
Harold Jan ten Kate
De Wijk
43:39
6
Dirk Kuiers
Staphorst
43:55
7
Jan Talen
Staphorst
44:22
8
Berry Wognum
44:44
9
Robin Walbers
Meppel
45:59
10
Henk de Boer
Staphorst
48:27
11
Niels van Dalen
Meppel
50:15
12
Dennis Bakker
Meppel
50:42
10MM4, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Huzen
Nieuwleusen
40:05
2
Henk Hokse
Staphorst
40:22
3
Karel Prins
Veeningen
42:20
4
Jeroen Huis in 't Veld
Meppel
44:36
5
Jan Compagne
Rouveen
46:41
6
Rudi Gruppen
IJhorst
50:15
7
Raymon Richardson
Meppel
50:31
8
Marcel Visscher
De Sprinter
51:08
9
Alexander Snijders
De Sprinter
55:08
10MM5, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Noordhuis
Meppel
40:32
2
Bennie Akkerman
Rouveen
41:17
3
Jan Roze
Meppel
41:21
4
Roel Westert
Meppel
41:35
5
Theo Nijmeijer
Koekange
42:56
6
Klaas de Haan
Start '78
44:32
7
Albert de Boer
Meppel
45:17
8
Johan Witte
Meppel
46:20
9
Roelof Sondaar
Wanneperveen
46:34
10
Benny Compagner
Staphorst
47:46
11
Kees Elzinga
De Sprinter
49:18
12
Kees-Herman Mulder
Meppel
49:44
13
Harrie Fokkens
Meppe
53:51
14
Kees Ruijter
De Sprinter
54:49
15
Eddy Danes
Meppel
56:27
16
Gerard Velthuis
Meppel
1:00:15
10VSR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
42:55
2
Jantina ten Napel
Meppel
49:06
3
Stefanie Jansen
PEC 1910
50:16
4
Esther Meijerink
Meppel
54:18
10VM4, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
42:07
2
Gerda Akkerman
Rouveen
46:52
3
Femmie Emmink
Meppel
52:18
4
Heleen van der Grijn
De Sprinter
52:44
5
Sylvia Talen
De Sprinter
53:30
6
Anneke Mooij
Meppel
56:15
Tot ziens op onze Munnikenslagloop te Rouveen op woensdag 19 juni 2019
www.uitslagen.nl
21-05-2019 12:45