Uitslagenlijst Rondom de Heerlijkheid

Eck en Wiel - Zaterdag 11 mei 2019

5M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Zenon Nowak
17:05
17:04
2
Jelle Hoek
Veenendaal
17:29
17:28
3
Jeroen Suurmond
Rhenen
17:43
17:42
4
Bas van den Brand
Ingen
18:31
18:29
5
Reinier van Dijken
Geldermalsen
18:53
18:53
6
Tonny Sopacua
Kesteren
19:16
19:15
7
Ron Hofman
21:40
21:37
8
Erwin Vroegh
Tricht
21:58
21:56
9
Jan van Essen
Maurik
22:26
22:23
10
Timo van Veenendaal
Amerongen
23:41
23:37
11
Siebe de Vries
Ingen
23:48
23:46
12
Maick Nieuwhoff
Maurik
24:11
24:06
13
Mark Heddema
Wageningen
24:20
24:20
14
Jayden Boonen
Veenendaal
24:30
24:29
15
George Romer
26:44
26:40
16
Jacco Ursinus
Veenendaal
27:25
27:17
17
Willem van Beekhoff
Eck en Wiel
27:51
27:47
18
Jeroen Holtman
Maurik
28:12
28:04
19
Ber Bijker
Eck En Wiel
28:15
28:10
20
Adri de Keijzer
Eck en Wiel
29:19
29:13
21
Dani van Buren
Tiel
30:30
30:22
22
Martin Wennekes
Tiel
30:49
30:46
5V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
21:35
21:35
2
Inge Vroegh
Tricht
21:58
21:56
3
Yvonne Welding vd Berg
Veenendaal
22:56
22:56
4
Roos Belgers
Eck en Wiel
24:11
24:06
5
Ilse Verspeek
Valkenswaard
24:24
24:20
6
Christel ter Haar
Eck en Wiel
25:23
25:22
7
Rianne de Wit
Maurik
26:26
26:21
8
Manon van der Meijden
26:35
26:30
9
Linda Seton
Tiel
26:55
26:46
10
Roeline van Kleef
Tiel
27:07
26:58
11
Mariska Scelling
Tiel
27:12
27:03
12
Willemijn van Eijk
Lienden
27:15
27:11
13
Josine van Schaik
Lienden
27:15
27:11
14
Liesbeth Broekhuizen
Ochten
27:15
27:15
15
Susanne Verloove
Rhoon
27:29
27:24
16
Melissa Nout
Tiel
27:45
27:42
17
Teunina de Keijzer
Maurik
27:45
27:42
18
Ilse Abbing
Wijk Bij Duurstede
28:15
28:09
19
Manouk van Rijn
Tiel
28:24
28:21
20
Danielle Van Hest
Maurik
28:28
28:20
21
Ineke van Rijn
Tiel
29:01
28:57
22
Wilma Pluim
Tiel
30:36
30:28
23
Annegreet van de Dijk
Wamel
30:40
30:38
24
Kirsten Ursinus
Nijmegen
30:45
30:38
25
Dorinthe Derksen
Maurik
30:45
30:39
26
Lisanne Jansen
Ochten
30:54
30:47
27
Mandy van der Linden
Maurik
30:54
30:47
28
Sandra Augustinus
Arnhem
30:54
30:47
29
Arja Nieuwhoff
Maurik
31:12
31:06
30
Albertine van den Hoek
Maurik
31:12
31:06
31
Janneke van Wijk
31:15
31:07
32
Willy Krijgsman
Maurik
31:20
31:12
10M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van Dijk
Tiel
37:03
37:02
2
Andrea Carletti
Wageningen
37:28
37:27
3
Edwin Davelaar
Veenendaal
40:12
40:11
4
Stinus van den Hatert
Ochten
41:11
41:10
5
Jaap Vermeulen
Veenendaal
42:15
42:13
6
Patrick Schoots
Tiel
42:21
42:21
7
Arie van Horssen
Haaften
42:41
42:39
8
Bob Roossien
Echteld
43:03
43:01
9
Fabrice Shenut
43:46
43:43
10
Mavrijn van den Berg
Ede Gld
45:07
45:03
11
Tijmen van Voorthuijsen
Ede
46:00
45:58
12
Mark Stehouwer
Maurik
46:33
46:26
13
Gerd-Jan van Dijken
46:34
46:30
14
Tom Peeters
46:34
46:23
15
Gert Vermeer
Ommeren
46:39
46:38
16
Gert van Capelleveen
Wageningen
46:44
46:35
17
Marcel Merkens
Ìngen
47:06
47:00
18
Nico Blankenstijn
Tiel
47:07
47:04
19
Michel Hoogendijk
Kerk-Avezaath
47:08
47:05
20
Patrick Willemsen
Rhenen
47:20
47:17
21
Henk van Dongen
Hedel
48:17
48:15
22
Misha van Oostveen
Tiel
48:54
48:49
23
Leen Baan
Amersfoort
48:56
48:51
24
Gerbert van Bemmel
Wamel
49:09
49:05
25
Midas Stöfsel
Lunteren
49:36
49:28
26
Danny van Wamel
Nederland
50:51
50:38
27
Pieter van Erp
51:35
51:25
28
Gerard ter Haar Team Juli
Eck en Wiel
51:58
51:54
29
Jorrit de Vries
Ingen
52:42
52:36
30
Pieter van der Baan
Veenendaal
52:42
52:41
31
Dick van Ommeren
Lienden
53:15
53:14
32
Arnold Hoekstra
Lienden
54:52
54:41
33
Asnund Vermeer
Lienden
54:58
54:50
34
Wijnand Klaassen
Eck en Wiel
55:30
55:21
35
Maurits Groot Kormelink
Ede gld
55:48
55:44
36
Herman Ursinus
Maurik
55:54
55:45
37
Hans van Voorts
Nederland
57:34
57:21
38
Eric Thijssen
Nederland
57:34
57:22
39
Jip Augustinus
Kesteren
58:20
58:17
40
Martijn Stöfsel
Lunteren
58:39
58:31
41
Wichert Sinke
Houten
59:37
59:26
42
Gerard Radstaat
Meerkerk
1:06:00
1:05:49
10V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francesca Marcato
Wageningen
43:16
43:15
2
Liesbeth Jansen-Groen
Tiel
47:57
47:52
3
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
51:06
51:02
4
Christie Baart
Veenendaal
52:40
52:39
5
Annette Merkens
Ingen
53:47
53:40
6
Annemieke de Keijzer
Eck en Wiel
55:29
55:20
7
Melanie Fredriks
Maurik
56:01
55:53
8
Nicole Bouman
Culemborg
56:29
56:23
9
Margrethe Jonkman
Zetten
56:37
56:34
10
Judith Kroon
Est
57:06
56:59
11
De Vos
Ommeren
58:19
58:13
12
Felice van Walderveen
Lienden
58:19
58:14
13
Petra Fey
Maurik
59:02
58:54
14
Michelle Hannisse
Ede Gld
59:40
59:33
15
Bianca Tofohr
Ingen
59:50
59:44
16
Riana Reitsema Juliën
Eck en Wiel
59:50
59:44
17
Wendy Schell
Eck en Wiel
59:51
59:45
18
Marjolein van Ledden
Lienden
1:00:26
1:00:22
19
Katelijn Sinke
Tiel
1:01:36
1:01:26
20
Maritta Petersen
Houten
1:01:36
1:01:25
16M, 10 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Schroer
Tiel
1:03:44
1:03:41
2
Surendra Thapa
Amersfoort
1:09:49
1:09:47
3
Marcel Mertens
Venlo
1:19:33
1:19:29
4
Frans Cobben
Wageningen
1:20:32
1:20:30
5
Hans Volkers
Geldermalsen
1:20:35
1:20:30
6
Stan Peeters
1:23:20
1:23:17
7
Jan van den Enden
Valkenswaard
1:23:41
1:23:38
8
Wesley van Verseveld
Maurik
1:24:23
1:24:18
9
Luc Cortie - EY Eindhoven
Breda
1:25:00
1:24:57
10
Greg Smith
Elst
1:25:35
1:25:28
11
Emiel Teuling
Tiel
1:25:58
1:25:54
12
Gert Jan van der Woerd
Tiel
1:26:00
1:25:55
13
Marc van den Berg
1:26:14
1:26:11
14
Theo van Steeg
1:26:14
1:26:11
15
Filipe Santos Ribeiro
1:27:19
1:27:14
16
Freek Maier
Ingen
1:28:27
1:28:20
17
Karl Maier
Lienden
1:28:28
1:28:21
18
Joris Maier
Lienden
1:28:28
1:28:21
19
Robert Voors
1:28:32
1:28:28
20
Marc Buchholz
1:30:04
1:30:00
21
Patrick Stolk
Tiel
1:32:00
1:31:56
22
Hendrikjan Meutstege
1:32:16
1:32:10
23
Chris van Wijngaarden
Rhenen
1:32:31
1:32:28
24
Henk van Roekel
Veenendaal
1:32:51
1:32:47
25
Rut van Ledden
Lienden
1:34:39
1:34:34
26
Pleun van Gemert
1:34:47
1:34:43
27
George Sleijster
Maurik
1:34:50
1:34:44
28
Mark Hulland
1:39:40
1:39:34
29
Pim Hulleman
Arnhem
1:43:38
1:43:34
16V, 10 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Frunt
1:33:10
1:33:06
2
Meta Sleijster
Maurik
1:33:59
1:33:52
3
Anneke van der Woerd
Tiel
1:35:42
1:35:39
4
Bianca van Rijn
Tiel
1:36:55
1:36:52
5
Urmila ter Wielen
Lienden
1:37:22
1:37:16
6
Adinda de Groote
Eck en wiel
1:37:22
1:37:16
7
Karen van Berkom
Tiel
1:38:15
1:38:12
Bezoek ook eens het restaurant "De Heerlijkheid"
Hoofdsponsors: 5km Bleekveld Fysiotherapie // 10km Healthclub Juliën
16km Faber Halbertsma Group // kidsrun Prima voor Elkaar
www.uitslagen.nl
15-05-2019 22:47