Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 11 mei 2019

MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
19:06
19:05
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
19:36
19:35
3
Tim Gerlling
Stadskanaal
19:50
19:49
4
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
21:55
21:54
5
Steven van Luijk
Assen
22:00
21:57
6
Peter van der Maas
Paterswolde
22:16
22:14
7
Anton Van Deel
Groningen
22:26
22:24
8
Giovanni Boer
Emmen
22:33
22:31
9
Thijs Kolthof
Gieten
22:35
22:32
10
Zeger Zeilemaker
Gieten
22:57
22:50
11
Frank Pals
Gieten
23:55
23:46
12
Rene wilkens
Gieten
24:21
24:15
13
Rolf Boelens
Rolde
24:34
24:29
14
Rick
Emmen
25:08
25:05
15
David Modderman
Gieten
25:17
25:10
16
René Meijer
Emmer Compascuum
25:51
25:48
17
Lennart Velema
Groningen
26:04
25:49
18
Kevin Eefting
Grolloo
26:13
26:11
19
Rick Tubben
Barger Compascuum
26:24
26:13
20
Thom Lanjouw
Gieten
26:39
26:36
21
Rick Venema
Gieten
27:00
26:45
22
Ryan Drent
Gieterveen
27:11
26:59
23
Rune Krol
Eext
27:17
27:13
24
Tomas Vonk
Stadskanaal
27:25
27:21
25
Mark Feldmann
Gieten
27:40
27:36
26
Daan Boelens
Rolde
27:53
27:48
27
Peet Joosten
Meerstad
28:10
28:03
28
Gerben van Esch
Assen
28:36
28:30
29
Jasper Withoff
Nieuw Buinen
28:47
28:44
30
Marten van Esch
Zuidlaren
28:56
28:49
31
Ypke Dijkstra
Gieten
29:07
28:49
32
Luuk ten Have
Zuidlaren
29:10
29:07
33
Thijs Esschendal
Eexterveen
29:21
29:18
34
Bert Knol
Gasselternijveen
29:26
29:22
35
Kyle Inwards
Assen
29:40
29:39
36
Pascal Blomberg
Eexterveen
29:52
29:49
37
Bert Gierveld
Assen
30:03
29:58
38
Henk Enting
Eext
30:13
29:58
39
Harry Ruben
Borger
30:27
30:22
40
Valentijn Fit
Gieten
30:48
30:42
41
Erik Rijnders
Vroomshoop
30:59
30:58
42
Remco Claus
Emmen
31:52
31:41
43
Sven Kroezen
Emmen
31:52
31:40
44
Daniel Mircea
Gieten
31:57
31:41
45
Léon Wever
Onstwedde
32:20
32:12
46
Peter Steenbergen
Gieten
32:58
32:50
47
Christian Hospers
Beekbergen
33:03
32:48
48
Thobian de Groot
Gieten
33:07
33:02
49
Gerjan Luinge
Borger
33:38
33:28
50
Erik Leever
33:41
33:40
51
Jacco Lokense
Gieten
33:47
33:38
52
Daniël de Jong
Gieten
33:54
33:45
53
Jeffrey Vlietstra
Apeldoorn
34:10
34:02
54
Marco Tanis
Muntendam
34:17
34:10
55
Jos Douma
Assen
34:21
34:03
56
Fred Lenstra
Gieten
35:16
35:04
57
Jan kolling
Hoogezand
36:17
35:58
58
Jan Meindert de Graaf
Gasselternijveen
37:22
37:06
59
René Bulthuis
Holwierde
37:26
37:19
60
Henk Eefting
Gieten
37:45
37:33
61
Erik Guns
Gieten
37:48
37:34
62
Harry Prins
Beilen
38:15
37:59
63
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
39:08
39:04
64
Willem Jonker
Groningen
39:34
39:23
65
John de Graaf
Stadskanaal
40:49
40:36
66
Andre Docter
Gieten
40:50
40:38
67
Paul Spoelman
Gieten
41:31
41:21
68
Eddy Langeloo
Gieten
43:02
42:45
69
Andries Ludolphie
Foxhol
44:07
43:58
70
Paul Berends
Assen
45:16
45:09
71
Thijs Kramer
Gieten
47:31
47:22
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjon Jager
Eelde
25:04
25:03
2
Marleen Popken
Exloo
25:12
25:10
3
Femke Pietersma
Gieten
25:28
25:26
4
Sanne Niestijl
Assen
25:30
25:29
5
Elin Slagt
Assen
25:30
25:29
6
Rowan Jans
Groningen
28:05
27:58
7
Kristel Joosten
Meerstad
28:33
28:26
8
Daphne Spreen
Rolde
28:40
28:38
9
Jitske Roest
Amsterdam
28:43
28:39
10
Desiree Winterwerp
Assen
29:33
29:23
11
Ellen Driever
Groningen
29:43
29:31
12
Imre Blomberg
Eexterveen
29:49
29:47
13
Ilja Lanjouw
Eext
30:01
29:52
14
Linda Duimering
Muntendam
30:14
30:10
15
Evi Blomberg
Eexterveen
30:21
30:18
16
Henrieke Jager
Wildervank
30:41
30:38
17
Diane Hofsteenge
Deurze
30:55
30:41
18
Marloes Becker
Stadskanaal
31:57
31:43
19
Christina Harms
Gasselternijveen
32:26
32:18
20
Alien Drent
Gieterveen
32:28
32:16
21
Riette Draadjer
Onstwedde
32:31
32:20
22
Daphne Lahuis
Gasselte
33:06
33:04
23
Jochebed van der Laan
Onstwedde
33:22
33:11
24
Anouk Schipper
Eext
33:54
33:45
25
Ramana Hulshof
Muntendam
34:18
34:10
26
Lisa Mulder
Gieten
34:31
34:18
27
Eline Lachmann
Annen
34:36
34:26
28
Lotte Sanders
Gasselte
34:41
34:39
29
Dyanne Haandrikman
Gieten
34:54
34:41
30
Danielle Douma
Zuidlaren
34:57
34:40
31
Helga Ruben-Dragtsma
Borger
35:33
35:27
32
Maria Bruins
Eext
35:56
35:51
33
Marije Stol
Groningen
36:06
35:49
34
Leonie Vorenkamp
Gieten
36:10
35:58
35
Jolanda Kuiken
Eexterzandvoort
36:11
36:01
36
Nelleke Hoornweg
Valthermond
36:14
36:09
37
Yvonne Scholte
Annen
36:23
36:11
38
Melanie Bakker
Stadskanaal
36:32
36:14
39
Dominique Bakker
Stadskanaal
36:32
36:13
40
Ingrid van Linschoten
Groningen
36:47
36:35
41
Monika Smid
Gieten
36:48
36:40
42
Agnes Uneken
Assen
36:56
36:49
43
Kim Bijker
Beilen
37:25
37:15
44
Annemiek Gelling
Stadskanaal
37:38
37:33
45
Petra Rijnberg
Gieten
37:48
37:34
46
Paula Klok
Vlagtwedde
38:08
37:55
47
Jolanda de Groot
Rockanje
39:00
38:55
48
Janny Klok
Gieten
39:14
38:59
49
Fleur van der Werf
Gieten
39:44
39:39
50
Janet Luiken
Veendam
40:18
40:13
51
Gea Cannegieter
Gieten
40:21
40:18
52
Ellen Greving
Groningen
40:27
40:09
53
Lise Docter
Gieten
40:47
40:35
54
Ilse Poede
Beilen
40:53
40:49
55
Margriet Dijkhuizen
Wildervank
40:53
40:49
56
Manon Legendal
Valthe
41:19
41:01
57
Mandy Geerts
Valthe
41:20
41:02
58
Anita Kuipers
Valthe
41:23
41:05
59
Amanda Zandvoort
Gieten
41:41
41:23
60
Inge Wildeman
Oude Pekela
42:05
41:49
61
Mandy Wildeman
Groningen
42:05
41:49
62
Lisa Jansen
Nederland
42:36
42:27
63
Edith Donia Nota
Assen
44:24
44:10
64
Rianne Koers
Schoonebeek
46:21
46:15
65
Yara Kuiper
47:18
47:09
66
Milla van Doren
47:18
47:09
67
Danique Akkerman
Gieten
47:31
47:22
68
Sylvia Tiersma
Hoogezand
48:08
48:02
69
Tineke Brondsema-Lalkens
Delfzijl
52:09
51:53
70
Eloise Suiveer
Delfzijl
52:09
51:53
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Assen
32:10
32:09
2
Rikjan Bathoorn
Peize
33:45
33:43
3
Arnold Modderman
Assen
34:38
34:33
4
Gerrit Pijpker
Bakkeveen
35:30
35:26
5
Ivan Smid
Emmen
35:46
35:42
6
Freek Goedhart
Dirksland
36:06
36:03
7
Jesper Jager
Groningen
37:00
36:57
8
Arjan Gruppen
Hoogeveen
37:05
37:02
9
Eric Busstra
Assen
37:21
37:19
10
Dennis Riemeijer
Groningen
39:06
39:00
11
Harmen Faber
Marum
39:36
39:25
12
Aad van 't Oever
Gieten
40:01
39:50
13
Mark Soppe
Klazienaveen
41:57
41:49
14
Paul van Snick
Groningen
42:00
41:44
15
Martijn Nijenhuis
Groningen
42:18
42:07
16
Jan Sling
Eexterveen
44:14
44:03
17
Casper van Luijk
Hoogezand
44:21
44:17
18
Niels Blaauw
Gieten
45:42
45:24
19
Jordy Heijne
Stadskanaal
46:24
46:18
20
Sacha Landkroon
Paterswolde
47:10
47:03
21
Erik van Deelen
Assen
47:25
47:16
22
Danilo Obradovic
's-Gravenhage
47:55
47:32
23
Robert Balkema
Muntendam
48:15
48:07
24
Peter Thijs
Gieten
48:17
48:13
25
Berry Strik
Gieten
49:54
49:50
26
Wesley Ellermeijer
Hoogezand
51:33
51:27
27
Robbert Dieterman
Veendam
51:47
51:28
28
Erik Stiekema
Stadskanaal
52:35
52:22
29
Jeroen de Vries
Veendam
52:36
52:19
30
Venance
Gieten
52:43
52:34
31
Henk Rijnberg
Gieten
54:00
53:42
32
Lennart Zuur
Gieten
54:29
54:10
33
René Stuut
Gieten
56:02
55:42
34
Jasper van Huizen
Winschoten
57:35
57:27
35
Rick Visscher
Wagenborgen
1:04:16
1:04:16
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie de Jong
Oosterwolde
35:22
35:16
2
Mark Huisman
Zuidlaren
35:43
35:41
3
Johan Hoogeveen
Boornbergum
35:59
35:55
4
Martien Wubs
Stadskanaal
36:36
36:34
5
Tonnie Knigge
Onstwedde
37:35
37:32
6
Bert-Jan Wever
Onstwedde
37:52
37:47
7
Remco Oost
Kantens
38:10
38:08
8
Jeroen Broekhoff
Emmen
39:09
39:07
9
Gert Kleinjan
Aduard
39:31
39:25
10
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
41:31
41:28
11
Erik Knapper
Winschoten
42:14
42:04
12
John Bruns
Assen
43:59
43:52
13
Bernard Bunskoek
Buinen
44:12
44:05
14
Gerritjan Moes
De Kiel
44:33
44:23
15
Bastiaan Koops
Tynaarlo
44:46
44:37
16
Omar Beekman
Appingedam
45:45
45:23
17
Erik Alkema
Assen
45:49
45:41
18
Richard Wijsbeek
Nieuwe Pekela
45:52
45:48
19
Tom Hospes
Eext
46:02
45:56
20
Edwin Blaauw
Assen
46:05
45:57
21
Taeke Boersma
Grootegast
46:38
46:31
22
Henk ter Veen
Gieten
47:12
47:00
23
Bert Rodermond
Assen
47:37
47:25
24
Andries Schoo
Musselkanaal
47:51
47:40
25
Kor de Groot
Gieten
49:14
48:41
26
Levien Buurman
Gieten
49:54
49:40
27
Michael Stanneveld
Groningen
51:02
50:41
28
EDWIN VAN dALSUM
Hoogeveen
51:06
50:55
29
John Broekman
Gieten
51:15
51:02
30
Harmen Bebingh
Gieten
52:00
51:47
31
Boelens Erwin
Musselkanaal
52:58
52:44
32
Iwan Beekman
Gieten
53:02
52:41
33
G. Scholte-Aalbes
Musselkanaal
53:49
53:29
34
Andre Rosevink
Vlagtwedde
54:13
53:57
35
Marc Smidt
Wildervank
54:20
54:11
36
Arnold Raspe
Wagenborgen
55:45
55:25
37
Jacob Wilting
Nieuw Buinen
56:06
55:43
38
Edward de Vries
Muntendam
1:01:59
1:01:41
39
Mark Eelderink
Coevorden
1:02:15
1:01:58
40
Harry de Groot
Gieten
1:03:08
1:02:48
41
Kor de Haan
Sappemeer
1:04:10
1:03:52
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ludy Timmer
Assen
36:17
36:15
2
Anno Huizenga
Assen
36:24
36:22
3
Ignas Dummer
Assen
37:34
37:33
4
Richard Aalders
Nietap
38:30
38:27
5
Peter Bon
Groningen
38:49
38:43
6
Hidzer Lautenbach
Haren Gn
39:14
39:07
7
Mario Schuiling
Winschoten
39:36
39:31
8
Henry Perdok
Norg
39:50
39:50
9
Gerard Berg
Stadskanaal
40:20
40:14
10
Bareld Hamming
De Groeve
40:32
40:28
11
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
41:08
41:05
12
Roderik de Vries
Zuidlaren
43:00
42:51
13
Lucas Buikema
Haren Gn
43:15
43:04
14
Robert Springer
Gieten
43:28
43:17
15
Kees Vos
Groningen
44:26
44:19
16
Gezinus Bos
Hoogezand
45:48
45:13
17
J. Schuiling
Gasselte
45:54
45:39
18
Eeuwe Schot
Drachten
46:11
46:05
19
Haijo Siegers
Gieten
47:13
47:01
20
J. de Boer
Veendam
47:40
47:30
21
Jan Sligter
Stadskanaal
47:41
47:27
22
Erwin Beekman
Groningen
48:00
47:38
23
Ard de Haas
Stadskanaal
49:08
48:56
24
Theo Dieterman
Gieten
50:08
50:08
25
Pieter Walters
Wedde
51:32
51:17
26
Edwin Claessens
Bellingwolde
53:57
53:41
27
Girbe Buist
Sappemeer
53:58
53:47
28
Smittenberg
Sappemeer
54:07
53:57
29
Harry Timmerga
Gieten
54:41
54:24
30
Elzo Piening
Veendam
55:03
54:55
31
Jan Loos
55:49
55:35
32
Han Boxem
Gasselternijveen
56:36
56:20
33
Willem Drenth
Stadskanaal
56:47
56:30
34
Martin Wolf
Gieterveen
1:02:43
1:02:35
35
Peter Koerts
Ees
1:02:54
1:02:31
36
Peter Oosterman
Gieten
1:12:08
1:11:54
37
Albert Pothof
Gieten
1:12:08
1:11:54
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:17
39:14
2
Henk Olijve
Haren
40:05
40:02
3
Bert Nieland
Oude Pekela
40:58
40:56
4
Herman Morrien
Bellingwolde
41:49
41:46
5
Bert Wekema
Nuis
42:33
42:24
6
Heinz Stroeve
43:45
43:41
7
Henk Aalders
Gasselte
45:21
45:18
8
Bert van der Winde
Musselkanaal
45:26
45:19
9
Roelf Barkhuis
Eelde
47:17
46:56
10
Hiddo Boomsema
Wildervank
47:33
47:24
11
Garmt Borgman
Hoogezand
48:28
48:14
12
Jans Kuik
Eexterzandvoort
49:31
49:28
13
Piet Witting
Zuidbroek
50:00
49:56
14
Bauke de Jong
Krimpen aan de IJssel
50:05
50:01
15
Tjibbe Pebesma
Annen
50:15
49:59
16
Sjaak Schipper
Groningen
52:31
52:09
17
Gerard Stiekema
Stadskanaal
52:38
52:25
18
Kees Norg
Assen
53:38
53:22
19
Pieter Beekman
Groningen
53:44
53:22
20
Johan vander Warf
Veendam
54:52
54:29
21
Geert Knigge
Onstwedde
55:11
54:57
22
Harm Kruit
Stadskanaal
55:46
55:32
23
Jan van Dijk
Hoogezand
56:31
56:21
24
Albert Hazenberg
Ten Boer
58:07
57:55
25
W. ter Laan
Wagenborgen
1:01:03
1:00:49
26
Maurice Wicomb
Zuid Afrika
1:10:59
1:10:45
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alinda van Luijk
Assen
42:16
42:13
2
Tine Zweers
Grootegast
43:46
43:40
3
Wendy Hoven
Bovensmilde
44:01
43:59
4
José Ebbinga
Groningen
44:16
44:12
5
Betty Rijnberg
Gasselte
44:33
44:23
6
Ivanka Bokhorst
Gasselte
46:07
46:01
7
Marloes Tinge
Zeijen
47:45
47:42
8
Mirna Tammenga
Valthermond
49:28
49:14
9
Moniek Laarman
Nieuwe Pekela
49:29
49:15
10
Jolijn Sorgdrager
Klazienaveen
53:20
53:11
11
Martine Ypema
Emmen
54:25
54:18
12
Nanke Luursema
Nietap
54:28
54:09
13
Nikki Abrahams
Gieten
54:42
54:32
14
Aletta Oostra
Eexterzandvoort
56:17
56:05
15
Cindy Hietland
Gasselternijveen
56:37
56:20
16
Florence van 't Oever
Gieten
56:40
56:28
17
Ditty Atsma
Assen
57:44
57:33
18
Marchiena Zuur
Gieten
1:03:42
1:03:20
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
38:38
38:36
2
Marjan Oostinga
Eelde
39:17
39:13
3
Elham Kral
Wildervank
47:51
47:42
4
Henriette Lagerwerf
Veendam
48:39
48:30
5
Trijnie Wesseling
Bourtange
51:52
51:37
6
Annemieke Weijling
Gieten
53:39
53:27
7
Monique Kost
Musselkanaal
54:25
54:06
8
Diana Vrieling
Zuidlaren
55:42
55:23
9
Monique Lahuis
Gasselte
56:35
56:21
10
Fiona Krol
Gasselte
56:35
56:19
11
Winke Koppenol
Emmen
58:04
57:38
12
Mariska Moes-Hink
De Kiel
58:42
58:30
13
Marleen de Boer
Gieten
1:03:23
1:03:05
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
43:17
43:17
2
Marian Fuselier
Heino
44:30
44:25
3
Cora van der Wal
Gieten
47:22
47:12
4
Jantje Korthuis
Wildervank
55:06
54:57
5
Trienette Schuiling
Gasselte
57:57
57:42
6
Nel Panjer
Veendam
59:27
59:18
V60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum Gn
47:14
47:11
2
Griean Hoster
Zuidlaren
49:18
49:13
3
Ineke Berghuis
Schipborg
52:22
52:15
4
Roelie Warmink
Gieten
58:01
57:55
5
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:01:12
1:00:55
6
Nel Westerhoff
Annen
1:07:10
1:06:52
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Hoolsema
Assen
1:18:31
1:18:30
2
Anne-Willem Braam
Drouwen
1:21:28
1:21:25
3
Marcus Vording
Veendam
1:26:20
1:26:19
4
Roeland Prak
Groningen
1:26:54
1:26:50
5
Rene Lub
Groningen
1:29:28
1:29:25
6
Dirk Boelens
Apeldoorn
1:29:43
1:29:38
7
Benjamin Doornweerd
Glimmen
1:29:47
1:29:43
8
Erwin van Harten
Rotterdam
1:30:06
1:30:03
9
Koen Janssen
Groningen
1:30:52
1:30:47
10
Lukas Pepping
Groningen
1:31:33
1:31:29
11
Cornee Veenhuis
Gieten
1:32:13
1:32:08
12
Theo Trul
Assen
1:33:32
1:33:23
13
Richard Boxem
Klazienaveen
1:33:43
1:33:40
14
Egbert Borger
Groningen
1:34:03
1:33:57
15
Herman Heijes
Nieuw-Buinen
1:34:34
1:34:32
16
Herre van Brug
Groningen
1:35:11
1:35:05
17
Arjan van Groningen
Laar
1:35:40
1:35:28
18
Luuk Kruizinga
Aduard
1:36:37
1:36:36
19
Koos Meijering
Groningen
1:36:52
1:36:49
20
Harm Vonk
Giethoorn
1:37:20
1:37:16
21
Gerrit Duits
Groningen
1:37:56
1:37:49
22
Norbert Cornelis
Blauwestad
1:38:09
1:38:01
23
Henk Eleveld
Gieten
1:38:21
1:38:10
24
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:38:31
1:38:25
25
Richard van der Meij
Delfzijl
1:38:32
1:38:26
26
Andries Neutel
Appingedam
1:38:32
1:38:26
27
Jack Brondsema
Delfzijl
1:38:32
1:38:25
28
Jaap van der Ploeg
Groningen
1:39:17
1:39:13
29
Vincent Enting
Gieten
1:40:48
1:40:41
30
Hans Westra
Haren
1:40:59
1:40:47
31
Arturo Botto
Amsterdam
1:42:16
1:42:05
32
Leo Brakel
Groningen
1:42:29
1:42:25
33
Edwin de Wit
Groningen
1:43:25
1:43:20
34
Arjen Hoekert
Kampen
1:44:55
1:44:44
35
Frank Jansen
Bunne
1:46:51
1:46:38
36
Jan Albert van Laar
Groningen
1:48:35
1:48:28
37
Johan Kregel
Peize
1:48:40
1:48:31
38
Hilko Snoek
Scheemda
1:48:53
1:48:40
39
Daniël Scheppeers
Gasselternijveen
1:48:58
1:48:40
40
Marcel Perdok
Wildervank
1:49:02
1:48:56
41
Rob Mulder
Haren Gn
1:49:35
1:49:28
42
Jelle Elzinga
Annen
1:49:47
1:49:36
43
Rob van Linschoten
Groningen
1:50:20
1:50:03
44
Jos Kuperus
Vledderveen
1:51:01
1:50:54
45
Rudy Telkamp
Hoogezand
1:51:14
1:51:01
46
Hans Schipper
Musselkanaal
1:51:51
1:51:43
47
Martin Bullinga
Aalden
1:52:57
1:52:42
48
Ronny Koerhuis
Groningen
1:53:23
1:53:06
49
Jetse Bakker
Assen
1:53:43
1:53:28
50
Arjan Griffioen
Hoogezand
1:54:38
1:54:25
51
Bert Pettinga
Kolham
1:54:38
1:54:25
52
Erik Docter
Eext
1:56:02
1:55:50
53
Klaas Schut
Gieten
1:56:37
1:56:25
54
Ger van Nijkerken
Eext
1:58:28
1:58:21
55
Kaustav Datta
Groningen
2:02:38
2:02:24
56
Adam Kosa
Groningen
2:03:38
2:03:24
57
SeshaSai Ganesan
Groningen
2:03:45
2:03:30
58
Dethmer Boels
Onstwedde
2:04:30
2:04:21
59
Scheppers Teko
Veendam
2:08:06
2:07:55
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertine de Vries
Gasselte
1:21:09
1:21:08
2
Hinke Schokker
Eastermar
1:22:14
1:22:12
3
Lotte de Hosson
Groningen
1:24:43
1:24:40
4
Milou Berends
Groningen
1:27:07
1:27:05
5
Menke Knol
Groningen
1:29:24
1:29:21
6
Laura Batterink
Westerbork
1:34:21
1:34:16
7
Esther van Vroonhoven
Noordwijk Gn
1:35:57
1:35:52
8
Ashley Pesek
's-Gravenhage
1:38:17
1:38:08
9
Sandra Ruissen
Groningen
1:38:36
1:38:32
10
Brigitte IJpma
Wildervank
1:41:07
1:41:04
11
Laura Boetje
Groningen
1:43:12
1:43:06
12
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
1:44:22
1:44:14
13
Danielle Eleveld
Groningen
1:46:00
1:45:48
14
Petricia Wever-Wubs
Onstwedde
1:49:01
1:48:50
15
Ellen Hoogland
Gieten
1:49:47
1:49:37
16
Esther Vermolen
Assen
1:50:44
1:50:35
17
Leoni Storm
Groningen
1:51:11
1:50:55
18
Jolanda Martijn
Stadskanaal
1:51:51
1:51:43
19
Gesela Ebbinge
Paterswolde
1:54:50
1:54:43
20
Triny van der Ploeg
Zuidlaren
1:54:58
1:54:55
21
Lisa Dokter
Stadskanaal
1:56:01
1:55:49
22
Bettina Kruit
Hoogezand
1:56:48
1:56:35
23
Shanira Maduro
Groningen
1:56:51
1:56:36
24
Annelies Friezema
Annen
2:00:47
2:00:35
25
Esther Kan
Groningen
2:02:12
2:02:03
26
Janneke Top
Westerlee
2:04:18
2:04:02
27
Geke Mulder
Gieten
2:04:35
2:04:25
28
Hilde van den Berg
Groningen
2:04:58
2:04:49
29
Engrid Bron
Marum
2:05:20
2:05:10
30
Yvonne Schuiring
Peize
2:07:17
2:07:09
31
Natasja Alferink
Assen
2:07:42
2:07:27
32
Monque Jellema
Hoogezand
2:09:40
2:09:27
33
Corine Breeuwsma
Haren
2:09:46
2:09:30
34
Antina Ottens
Stadskanaal
2:12:23
2:12:14
35
Wilma Deiman-Wardenburg
Musselkanaal
2:12:23
2:12:14
36
Geja Rosing
Gieterveen
2:16:42
2:16:27
37
Rianne Kombrink
2:16:42
2:16:27
38
Marike Soekias
Hoogezand
2:23:56
2:23:43
JGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duncan Groen
OBS Gieten
2:20
2
Raymon van Dellen
SWS Oostermoer
2:27
3
Nout Glastra
OBS Bonnen
2:28
4
Tygo Kombrink
SWS Oostermoer
2:29
5
Pim Popping
OBS Gieten
2:29
6
Sven Kuiper
OBS Bonnen
2:45
7
Jamal Balsha
OBS Gieten
2:51
8
Jesse Holwerda
Overig
2:55
9
Hidde Koops
OBS Gieten
3:04
10
Victor van Noordenburg
OBS Gieten
3:07
11
Boy Aly
OBS Gieten
3:07
12
Maurik Zwart
Overig
3:12
13
Rik de Vries
OBS De Kameleon
3:18
14
Matz Knegt
OBS Gieten
3:20
15
Kenan Tel
SWS Oostermoer
3:33
16
Rens Paas
OBS Bonnen
3:43
17
Liam van Rooden
OBS Gieten
4:11
MGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vayèn de Groot
OBS Gieten
2:21
2
Anne van der Bas
OBS Gieten
2:32
3
Quinne Strijk
ODS Willem Alexander
2:40
4
JZE Ruben
OBS De Eshoek
2:43
5
Noor Eitens
OBS De Kameleon
2:47
6
Guusje Speelman
OBS Gieten
2:48
7
Félien Hadders
OBS De Dobbe
2:48
8
Bodil Wattimena
OBS Gieten
2:55
9
Jasmijn Withoff
Overig
2:56
10
Annemarijn Banga
Nederland
2:57
11
Carlijn Alberts
OBS Gieten
3:00
12
Myrthe Kuiper
Overig
3:01
13
Josephine van Harten
OBS Gieten
3:01
14
Eliza van Wijk
OBS Bonnen
3:36
15
Milou de Haan
OBS Gieten
3:44
JGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Vos
OBS De Drift
1:52
2
Willson Kaburo
OBS Bonnen
2:02
3
Noud Wustefeld
OBS Gieten
2:06
4
Jelte Blomberg
OBS De Kameleon
2:09
5
Jorrik van Halen
OBS Gieten
2:19
6
Junes Feldmann
OBS Gieten
2:19
7
Storm van Halen
OBS Bonnen
2:21
8
Tim de Vries
OBS De Kameleon
2:21
9
Roef Tobben
CDS De Marke
2:24
10
Jarno Snoep
Overig
2:24
11
Jarno Snoep
Overig
2:27
12
Steven Bouwman
OBS Gieten
2:31
13
Yanniek van Halen
Nederland
2:34
14
Joes Stoppels
Nederland
2:34
15
Ruben Vos
OBS Gieten
2:35
16
Noah Luinge
Overig
2:36
17
Sam Wilkens
OBS Gieten
2:41
18
Bryan Kolk
OBS Gieten
2:45
19
Martijn Idema
OBS Bonnen
2:46
20
Lucas Martens
OBS Gieten
4:24
MGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Boddeveld
OBS Gieten
2:06
2
Lana Keizer
SWS Oostermoer
2:09
3
Babette Groenhof
Overig
2:11
4
Mila Nanninga
OBS Gieten
2:13
5
Norah Ruben
OBS De Eshoek
2:19
6
Aniek Jonker
Overig
2:22
7
Marlien Draaijer
OBS De Dobbe
2:24
8
Iris Lokerse
OBS Gieten
2:31
9
Vera Roosendaal
OBS Gieten
2:32
10
Elin Pol
OBS Gieten
2:33
11
Amy Klaassens
OBS Gieten
2:36
12
Livia Hornstra
Nederland
2:41
13
Lize Bosker
OBS Bonnen
2:42
14
Marije Nieuwenhuizen
Nederland
2:46
15
Rosalie Vegter
OBS Bonnen
2:49
16
Lise van Esch
Nederland
2:51
JGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiro Haut Langeloo
OBS Gieten
4:46
2
Teun van Bostelen
OBS Gieten
4:48
3
Florán Heunks
OBS De Eshoek
5:03
4
Wout Eitens
OBS De Kameleon
5:06
5
Yinglong Deen
OBS Gieten
5:06
6
David Potse
OBS Gieten
5:19
7
Robin Alberts
OBS Gieten
5:33
8
Ruben Engberts
Overig
5:34
9
Dylan Vegter
OBS Bonnen
5:46
10
Sverre Zwart
Overig
5:50
11
Tycho Kiers
OBS Bonnen
6:06
12
Sylvan Wiering
OBS Bonnen
6:54
13
Fabian Martens
OBS Gieten
7:10
14
Colin Zuurt
OBS Gieten
7:34
MGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rikst Visser
Overig
5:06
2
Saar Popping
OBS Gieten
5:17
3
Sophie Roossien
CDS De Marke
5:19
4
Feline Kamping
OBS Gieten
5:30
5
Amber Withoff
Overig
5:38
6
Maybritt Oostra
CDS De Marke
5:46
7
Britt Storm
OBS Gieten
5:50
8
Benthe Marsman
OBS Gieten
5:53
9
Lot Brouwer
OBS Gieten
5:55
10
Marit Jonker
Nederland
6:04
11
Kira van Noordenburg
OBS Gieten
6:28
12
Merle Looms
ODS Willem Alexander
6:29
13
Marilynn Kuiper
Nederland
6:32
14
Lente Speelman
OBS Gieten
6:34
15
Jose Sloots
SWS Oostermoer
7:10
JGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Fit
OBS Gieten
4:14
2
Julian Hamming
OBS De Eshoek
4:18
3
Collin de Goeij
SWS Oostermoer
4:34
4
Sebastiaan van Harten
OBS Gieten
4:39
5
Robert Enting
ODS Willem Alexander
4:40
6
Gijs Ottens
OBS Gieten
5:01
7
David Mellema
OBS Gieten
5:07
8
Tijn Docter
OBS Gieten
5:09
9
Giel Koops
SWS Oostermoer
5:16
10
Luuk Lokerse
OBS Gieten
5:19
11
Danny Geusebroek
Overig
5:57
12
Yaman Alihajibakkour
OBS Gieten
6:03
13
Seb Feldmann
OBS Gieten
6:29
MGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Imre Blomberg
OBS De Kameleon
4:18
2
Rosalie Rolink
OBS Gieten
4:38
3
Marit Veenhuis
OBS Bonnen
4:40
4
Madée Hadders
OBS De Dobbe
4:59
5
Emilia
OBS Bonnen
5:36
6
Babet Glastra
OBS Bonnen
5:37
7
Zoë Kuiper
OBS Bonnen
5:49
8
Jana Balsha
OBS Gieten
5:49
9
Emma van 't Oever
OBS Gieten
6:02
10
Dianthe Metselaar
OBS Gieten
6:13
11
Lianne van Wijk
OBS Bonnen
7:09
12
Daphne Weijer
OBS Bonnen
7:20
JGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elyezel Kaburo
OBS Bonnen
6:04
2
Jelte Koops
OBS Gieten
6:11
3
Sil Brouwer
OBS Gieten
6:13
4
Daan Eitens
OBS De Kameleon
6:20
5
Scott Tingen
OBS Bonnen
6:51
6
Bram Wolterman
OBS Gieten
6:53
7
Toine Smink
OBS Gieten
6:53
8
Daan van der Leij
OBS Gieten
6:54
9
Simmer Ypke Kroezenga
OBS Gieten
7:07
10
Jorn Bebingh
OBS Bonnen
7:08
11
Stijn Comino
OBS Gieten
7:08
12
Bart Stek
OBS De Kameleon
8:02
13
Kyan Oortwijn
OBS Gieten
8:15
14
Jayden Zuurt
Overig
8:18
15
Teun Knegt
OBS Gieten
8:19
16
Pepijn Marsman
OBS Gieten
9:01
17
Jaylani Wiering
OBS Bonnen
10:11
18
Milan Meijer
OBS Bonnen
11:20
MGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lina Molenaar
Overig
6:51
2
Ilse van der Bas
OBS Gieten
7:02
3
Lenthe van Halen
OBS Bonnen
7:09
4
Mirthe van der Leij
OBS Gieten
7:16
5
Evi Wigchers
OBS Gieten
7:30
6
Hiske Doesburg
OBS De Kameleon
7:33
7
Marit Bies
Overig
9:58
8
Dycke ter Veen
CDS De Marke
10:17
9
Shahd Alsalameh
OBS Gieten
10:28
10
Georgette Potse
OBS Gieten
10:31
11
Mila Oldenbeuving
OBS Bonnen
10:43
JGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Geertsema
OBS Gieten
6:01
2
Thomas Mellema
OBS Gieten
6:07
3
Simon van 't Oever
OBS Gieten
6:20
4
Rafael Rieske
OBS Gieten
6:22
5
Thije van Elteren
OBS Gieten
6:30
6
Maurits Groenhof
Overig
6:54
7
Thijmen Lamberink
Overig
7:03
8
Quinten Scheepers
OBS J. Emmens
7:16
9
Badr Balsha
OBS Gieten
7:28
10
Mats Tingen
OBS Bonnen
7:45
11
Nick Meijer
OBS Bonnen
8:01
12
Jannes Koops
SWS Oostermoer
8:02
13
Timeon Bunskoek
Overig
8:09
14
Stijn Hilbolling
OBS Bonnen
8:33
15
Mart Houtenbos
Overig
8:57
MGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze van der Glas
OBS Gieten
6:21
2
Evi Blomberg
OBS De Kameleon
6:21
3
Carlijn Enting
OBS Gieten
6:42
4
Jitske Visser
Overig
6:46
5
Aline Irakoze Ndayahunga
OBS Bonnen
6:48
6
Dieuwke Buerman
OBS Bonnen
7:28
7
Jole Looms
ODS Willem Alexander
7:31
8
Julia Bronsema
OBS Gieten
7:50
9
Naia
OBS Gieten
7:50
10
Jinthe Hoogstra
CDS De Marke
8:19
11
Noor Maris
OBS Gieten
8:20
12
Renske van der Veen
OBS Gieten
8:21
13
Kirsi Drenth
CDS De Marke
8:41
14
Emma Oldenziel
OBS Bonnen
9:14
JGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Esschendal
OBS De Kameleon
9:49
2
Olle Krol
ODS Willem Alexander
10:07
3
Julian Potse
Gieterveen
10:26
4
Kjeld Doesburg
OBS De Kameleon
10:39
5
Brent Pronk
OBS Bonnen
10:43
6
Tim Koops
OBS Gieten
11:14
7
Guido Harms
ODS Willem Alexander
11:22
8
Jesper Baert
OBS Gieten
11:24
9
Gijs van der Bas
OBS Gieten
11:27
10
Joris Wigchers
OBS Gieten
11:47
11
Nick Siepel
OBS Bonnen
11:56
12
Wiebe Brilleman
OBS Bonnen
12:50
13
Rick Storm
OBS Gieten
13:16
14
Roland van Dellen
SWS Oostermoer
13:35
15
Max Draaijer
OBS De Dobbe
13:36
MGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Engberts
Overig
10:21
2
Suzanne de Jong
OBS Bonnen
12:36
3
Benthe Hilbolling
OBS Bonnen
12:53
4
Zoë Geusebroek
OBS Gieten
14:26
5
Noa Oldenbeuving
OBS Bonnen
14:47
6
Lieke Oortwijn
OBS Gieten
15:04
JGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Jan Jaspers
ODS Willem Alexander
9:33
2
Nick Brand
OBS J. Emmens
9:58
3
Joris Jans
OBS De Kameleon
10:24
4
Bas Hoefste
Overig
10:28
5
Jasper Gaasterland
ODS Willem Alexander
10:38
6
Abdu Balsha
OBS Gieten
15:13
MGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lamberink
Overig
10:09
2
Jasmijn Veenhuis
OBS Bonnen
12:00
3
Jasmijn Geertsema
OBS Gieten
12:10
4
Helen de Vries
SWS Oostermoer
13:19
MAN, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Verheul
Nooitgedacht
5:48
2
Hans Bos
Nooitgedacht
7:12
3
Sietse Palstra
Nooitgedacht
7:27
4
Gerard Keur
Nooitgedacht
9:21
5
Henk Brugge
Nooitgedacht
11:02
6
Jan Willem
Nooitgedacht
11:57
7
Bert Eefting
Nooitgedacht
12:01
VROUW, 1000 METER VB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieneke Schipper
Nooitgedacht
5:59
2
Anita Krans
Nooitgedacht
11:39
3
Lisa Koffijberg
Nooitgedacht
12:45
JGR0, GROEP 0 - 250 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Groenhof
Overig
1:36
2
Jesse Wusteveld
Overig
1:37
3
Otis Hornstra
Nederland
1:39
4
Nolan Poelman
1:50
5
Ekke Tobben
Overig
1:56
6
Finn Holwerda
2:08
7
Frank Veninga
Overig
2:19
8
Koen Piening
Overig
2:23
9
Jémayro Spreen
Overig
2:29
10
Pepijn Bouwman
Overig
2:33
11
Jelte Vos
Overig
2:35
12
Guus van Esch
Nederland
2:40
13
Jesse Kiers
Nederland
2:47
14
Daniël Banga
Overig
3:10
15
James Wattimena
Overig
3:13
16
Aaron Snoep
Overig
4:16
MGR0, GROEP 0 - 250 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Keizer
Overig
1:39
2
Anna Berghuis
1:48
3
Myrthe de Vries
Overig
2:56
4
Sara Pol
Overig
3:04
5
Liv Woortman
Overig
4:16
Uitslagen.nl
12-05-2019 21:23