Uitslagenlijst Liberty Run

Waalwijk - Zondag 5 mei 2019

J-7, 700M KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Joosten
Sprang Capelle
2:38
2
Vince van Tuijl
ACW '66
3:16
3
Joris Vos
Escharen
3:28
4
Bent Verschure
Kaatsheuvel
3:50
5
Jitse den Hartog
Waalwijk
3:53
6
Denzel Verschure
Sprang-Capelle
7:26
M-7, 700M KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Breda
2:26
2
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
2:45
3
Carlijn IJpelaar
ACW '66
2:52
4
Lisa Deij
Best
3:32
5
Vera Deij
Best
4:09
6
Feline Muskens
Drunen
4:20
J8-9, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iker Kuijs
DAK
4:19
2
Thom Pelkmans
Sprint
4:41
3
Rens Gulickx
Gloria
4:43
4
Luuk van Gestel
DAK
5:03
5
Tibbe Verschure
Kaatsheuvel
5:11
6
Casper Deij
Generaal Michaelis
5:31
7
Jayson Pot
Kaatsheuvel
5:54
8
Armin Ehrismann
Spiridon
6:01
9
Xavie Pot
Kaatsheuvel
6:21
M8-9, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lizzy Meijer
ACW '66
5:51
2
Evi van Drongelen
ACW '66
5:59
J1011, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Gelder
Prins Hendrik
4:14
2
Pelle Verschure
Kaatsheuvel
4:25
3
Dario Ehrismann
Spiridon
4:54
4
Merijn van der Veek
ACW '66
4:59
5
Koen van Gestel
DAK
5:02
6
Finn Sonneveld
Zaltbommel
5:34
M1011, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara Prinsen
Etten-Leur
4:57
2
Romy Sonneveld
Prins Hendrik
5:13
3
Esther Cornelissen
DAK
5:15
4
Aaliyah Yap
ACW '66
5:17
J1213, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Geenen
DAK
4:21
2
Michiel Gulickx
Gloria
4:31
3
Stan van Gestel
DAK
4:36
4
Sil van der Veek
Kaatsheuvel
4:52
M1213, 1170 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:03
2
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:16
3
Jade Pullens
ACW '66
4:27
JS-15, 1170 M SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brydon Dammers
Sprint
4:33
JS16+, 1170 M SPECIALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Raavsrein
ACW '66
3:59
2
Thimo van der Mast
Breda
4:09
3
Rick Standaert
ACW '66
4:18
4
Lodewijk Raijmakers
Sprint
4:23
5
Sven van den Hout
Sprint
4:29
6
Hans van den Broek
ACW '66
5:52
M1415, 2.5 EM DAMES JU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soo Yin van Noorloos
Wijk en Aalburg
18:03
VSEN, 5.0 EM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maartje Kusters
Attila
29:38
2
Daphne van Zandvoort
Drunen
33:42
3
Susan Meeuwis
Tilburg Road Runners
37:47
4
Nina Muskens
Drunen
37:57
5
Debora Bertens
Goirle
44:11
V35, 5.0 EM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmy Vink
Altena Road Runners
34:19
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
35:51
3
Anouk Bakker
Tilburg Road Runners
36:27
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
37:55
V45, 5.0 EM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
31:33
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
32:46
3
Petra Bruijs
Spado
34:00
4
Monique van Beurden
Spiridon
34:45
5
Lianne Ivens
DAK
35:58
6
Ria Weerts
Loopgroep GoRun
38:07
7
Petra Rutters
Raamsdonk
39:41
8
Hanny Roksnoer
ACW '66
41:30
9
Hennie van Boxmeer
Waalwijk
43:10
10
Karen Eldred
ACW '66
44:10
11
Nelleke Oort
Raamsdonksveer
48:06
VRECR, 2.5 EM DAMESREC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gina de Graaf
ACW '66
20:10
2
Romy van Dongen
Sprang-Capelle
21:39
3
Chantal Goewie
Tilburg Road Runners
23:11
4
Nannie Hessels
Tilburg
23:48
5
Bianca Damen-Smulders
ACW '66
24:15
6
Katja Hoogteijling
Tilburg Road Runners
25:50
7
Corry Verschure
ACW '66
26:12
8
Sorraya Popal
ACW '66
26:57
9
Annika Korporaal
ACW '66
27:36
10
Quinty van den Heuvel
ACW '66
27:42
11
Gerrie Verschuren
ACW '66
27:51
12
Carla van Erp
Waalwijk
27:57
13
Nikki Wilhart
ACW '66
28:34
14
Janine van Kempen
ACW '66
28:46
J1415, 2.5 EM HEREN JU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Smits
DAK
15:51
2
Milan Watzeels
Attila
15:57
3
Colin Bressers
Atledo
19:24
4
Tristan van der Loop
ACW '66
19:33
MSEN, 5.0 EM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
25:23
2
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
25:32
3
Bram Maas
Attila
26:52
4
Ahmed Abubakar
DAK
27:04
5
Pieter Cappon
Nederlandse Triathlonbond
28:01
6
Alexander Picard
Parcival
28:05
7
Roy Werner
Fortius
28:08
8
Nick Jansen
DJA
29:05
9
Sander Demmers
ACW '66
29:08
10
Erik van der Heijden
De Langstraat
29:34
11
Jeffrey Hazendonk
DAK
29:46
12
Teun van Woerkom
Tilburg
31:49
13
Stefano Provenzano
Attila
32:18
14
Tom Wevers
Phoenix
32:34
15
Adam Stam
ACW '66
32:52
16
Maxwell Bayer
Zuidwal
32:57
17
Antoine van der Sanden
DAK
33:56
18
Jason Smits
ACW '66
37:35
19
Harold van der Zanden
ACW '66
37:44
20
Hugo van Egeraat
PAC
39:23
21
Hieu Nguyen
Waspik
42:52
22
Jip de Groot
Waalwijk
43:31
M35, 5.0 EM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
28:34
2
Joël Geurts
Sprint
30:04
3
Marcel Scherrenburg
Attila
31:02
4
Erwin van Arendonk
DAK
31:13
5
Bas van Gestel
Attila
31:25
6
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
33:33
7
Wilco Pulles
ACW '66
33:36
8
Kees Prins
Sliedrecht
34:31
9
Erik den Hartog
Waalwijk
36:49
10
Joris van Dijk
Waalwijk
37:11
11
Rocky Holland
Oldenzaal
38:30
12
Ronald Tukker
Typhoon
38:36
M45, 5.0 EM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
De Langstraat
27:34
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
28:45
3
John van Heeswijk
DAK
29:28
4
Ron de Vaan
DAK
30:31
5
Mar-Hein van de Wiel
DAK
30:51
6
Gerard Lensvelt
Spiridon
30:56
7
Christ Hendriks
Tilburg Road Runners
31:01
8
Bart van Loon
Attila
32:03
9
Johan van Herpen
Altena Road Runners
32:42
10
Dion Leemans
De Langstraat
33:26
11
Koen van Nieuwburg
DAK
33:31
12
Michael de Wolf
Loopgroep Aart Stigter
34:50
13
Reinier van Dijken
Loopgroep PK
35:08
14
Corné Fijneman
Oosterhout Nb
37:02
15
Toon Coolbergen
Raamsdonksveer
37:25
16
Erwin Gulickx
Gloria
37:33
17
Eric van Ree
Goirle
37:46
18
David Endred
ACW '66
38:00
19
Jan de Groot
Waalwijk
39:09
M55, 5.0 EM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
30:09
2
Mark van de Ven
Attila
31:32
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
31:45
4
Gerard van Eijnatten
Scorpio
33:04
5
John Marijnissen
Sprint
33:12
6
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
34:06
7
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
34:33
8
Kees van Dongen
Sprint
34:39
9
Hans Brouwers
Gilze
34:48
10
Cees van Gageldonk
Spiridon
36:09
11
Jan Haverhals
DAK
37:39
12
Chris Sprengers
De Langstraat
37:56
13
Hans de Jong
avVN
38:34
14
Wim vd Oord
ACW '66
41:15
M65, 5.0 EM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
34:52
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
35:46
3
Jan Vermeer
Spiridon
37:28
4
Leonhard van Egeraat
Spado
38:32
5
Hans Brok
DAK
40:22
6
Jan Joosten
De Langstraat
42:49
7
André Aarts
Scorpio
48:07
MRECR, 2.5 EM HERENREC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
17:35
2
Willem Sikkers
DAK
17:44
3
Joost Verschure
Kaatsheuvel
21:34
4
Jurgen Bressers
Atledo
24:21
5
Bert Danen
ACW '66
24:25
6
Maikel Damen
ACW '66
26:08
7
Raymond van Drongelen
ACW '66
27:30
8
André van Nispen
Kaatsheuvel
27:56
9
Jan Wintraecken
ACW '66
28:22
10
Derk-Jan Elshout
ACW '66
34:30
11
Nick Zaal
ACW '66
37:14
12
Luuk Stovers
ACW '66
41:12
13
Johan Pulles
Waalwijk
42:10
14
Herman van Geijlswijk
EUR Roadrunners
42:47
15
Dick Schiere
ACW '66
44:44
www.uitslagen.nl
06-05-2019 10:25