Uitslagenlijst 5e Canicross Vilt-Valkenburg

Berg en Terblijt - Zaterdag 4 mei 2019

DS DA, DOGSCOOTER 2.5K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Windhausen
Viersen
6:17
2
Alina Bergmann
Herten
6:39
3
Anna van Dijk
Antwerpen
7:43
4
Claudia Müller
Ehringshausen
8:28
5
Ulrike Esser
Euskirchen
8:47
6
Britta Schulmann
Bottrop
9:44
7
Jenny Poniewaz
Iserlohn
12:41
8
Robin van Vliet
Schiedam
1:00:00
DS HE, DOGSCOOTER 2.5K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom van Vliet
Schiedam
6:28
2
Sebastian Winkler
Kapel-Avezaath
6:32
3
Hanspeter Krummenacher 1
Büren
6:43
4
Martin Schulmann
Bottrop
6:51
5
Hanspeter Krummenacher
Büren
7:14
6
Edward Geertse
Grengiols
7:44
7
Joost van Dijk
Antwerpen
7:46
8
Guy Goossens
Diest
8:06
9
Johan Geens
Ramsel
9:12
BI DA, BIKEJORING 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo van de Velde
Bekkevoort
16:17
2
Pauline Zwaan
Uithoorn
17:55
3
Mies Genen
Haghorst
18:35
4
Urike Esser
Euskirchen
23:06
5
Annabelle Kuder
Lüdenscheid
25:00
6
Lien Trommelmans
De Klinge
32:10
BI HE, BIKEJORING 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ard van Dijk
Assendelft
15:52
2
Dan van Haastrecht
Haghorst
16:54
3
Kevin Weijermans
Born
18:13
4
Roy van Best
Selfkant
19:36
5
Willem Aalderink
Uithoorn
22:41
6
Patrick de la Riviere
Overmere
23:43
CLS D, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Bil
Grengiols
21:21
2
Paulina Twornicki
Naaldwijk
22:50
3
Jenny Grohn
Duisburg
29:03
4
Cecile Mestrini
Breda
29:41
CLS H, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Ehlen
Sittard
17:46
2
Rik Willems
Valkenburg
28:05
3
Björn Grohn
Duisburg
29:31
CLM D, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadine Welsch
Kreuzau
19:13
2
Renja Sijmens
Diest
21:01
3
Monica Keers
Meppel
22:35
4
Nicole Stehno
Bad Münstereifel
23:49
5
Sabrina Hausmann
Viersen
25:52
6
Diana Vluggen
Simpelveld
26:39
CLM H, CANICROSS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wolfgang Müller
Ehringshausen
19:09
2
Paul van de Wouw
Oosterhout
19:44
3
Pieterjan Griep
Hoogvliet
21:24
4
Ronald Smeets
Heerlen
21:45
5
Jens Moennikes
Montzen
24:43
6
Gerd Bollessen
Kempen
25:25
7
Rudy Bulens
Breberen
26:40
8
Jörg Müller
Kerpen
29:46
9
Jos van de Mortel
Overhetfeld
35:08
CKS D, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Windhausen
Viersen
8:15
2
Marjolein Bil
Grengiols
9:18
3
Jo van de Velde
Bekkevoort
9:23
4
Judith Winkler
Kapel-Avezaath
10:37
5
Michelle Lemmen
Kalkar
10:58
6
Clara Plaumen
Nettetal
11:01
7
Saskia Dinjens
Opoeteren
12:41
8
Vanessa Gotzen
Aachen
12:43
9
Lucie Sönnichsen
Gladbeck
12:52
10
Daisy de Klein
Sittard
13:05
11
Annabelle Kuder
Lüdenscheid
13:14
12
Melissa Scholl
St.Maartensvlotbrug
13:27
13
Karin Mol
Spaubeek
13:29
14
Sheila van Belkom
Brunssum
13:54
15
Judy-Michelle Dahms
Kalkar
15:54
16
Jenny Poniewaz
Iserlohn
16:02
17
Chrissy Brugmans
Landgraaf
17:11
CKS H, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Ehlen
Sittard
7:09
2
Edward Geertse
Grengiols
7:43
3
Steven Janssen
Opoeteren
7:47
4
Frank Sommer
Langerwehe
7:48
5
Jacob Winkler
Kapel-Avezaath
9:01
6
Iwan Szajner
Selsten-Waldfeucht
9:22
7
Kevin Weijermans
Born
9:24
8
Sascha Wermke
Bottrop
10:22
CKM D, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monica Keers
Meppel
8:52
2
Nicole Stehns
Bad Münstereifel
10:31
3
Barbara Chevaillier
Ramsel
11:01
4
Olga Winkler
Kapel-Avezaath
12:39
5
Diana Vluggen
Simpelveld
13:54
6
Mareu Hackel
Krefeld
14:06
7
Jessica Mohnhaus
Duisburg
15:30
CKM H, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van de Wouw
Oosterhout
8:34
2
Ronald Smeets
Heerlen
8:51
3
Tim van Lubeek
Sittard
9:36
4
Leo Logister
Geleen
12:43
CKM2D, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michaela Bastelberger
Köln
14:13
CKM2H, CANICROSS 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerd Bollessen
Kempen
11:06
2
Danny Jongen
Bunde
11:52
3
Jörg Müller
Kerpen
12:18
CFUND, CANI FUN 1.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alina Bergmann
Herten
4:38
2
Sheila Fredrix
Born
5:10
3
Monica Keers
Meppel
6:26
4
Michaela Bastelberger-Braun
Köln
6:59
CFUNH, CANI FUN 1.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Ehlen
Sittard
3:36
2
Iwan Szajner
Selsten-Waldfeucht
4:24
3
Pascal Velten
Stolberg
4:59
4
Wolfgang Müller
Ehringshausen
5:11
5
Martin Schulmann
Bottrop
5:59
CKIDD, CANI KID 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaylynn Weijermans
Born
1:43
CKIDH, CANI KID 500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dean van Lubeek
Sittard
1:24
2
Dane van Vliet
Schiedam
1:40
3
Raf Szajner
Selsten-Waldfeucht
3:21
TEAMS, TEAM PURSUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bende van Ellende
10:27
2
Power Team
10:41
3
Team Kamikaze
11:34
4
Mega Kids
12:03
5
Team Koya
12:35
6
Team Deutschland
14:28
Recreatie Sportvereniging Fauquemont - 4 mei 2019
www.uitslagen.nl
04-05-2019 17:17