Uitslagenlijst Oranjerun Oldehove

Oldehove - Zaterdag 27 april 2019

MSEN, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Bedum
55:36
55:34
2
Meindert ter Veer
Oldehove
58:25
58:23
3
Henri Harmsen
Impala
58:31
58:30
4
Gerben Vermij
Leens
1:00:48
1:00:48
5
Jeroen Kegel
Groningen
1:06:58
1:06:55
6
Anton Van Deel
Groningen
1:08:21
1:08:19
7
Jeroen Eefting
Groningen
1:11:28
1:11:28
8
Eelco de Groot
Assen
1:12:52
1:12:43
9
Henri Wierenga
Tolbert
1:13:05
1:12:59
10
André de Vries
Gerkesklooster
1:13:27
1:13:20
11
Ruurd van der Hoek
Grijpskerk
1:16:15
1:16:15
M40, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evert Jan Heringa
Drachten
1:07:29
1:07:26
2
Sybren Harmsma
Groningen
1:10:01
1:10:01
3
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
1:11:20
1:11:20
4
Willem Hofman
Artemis
1:14:29
1:14:23
5
Frank Uitham
Groningen
1:15:29
1:15:24
6
Gerrit Duits
Groningen
1:18:58
1:18:53
7
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
1:20:33
1:20:29
8
Taeke Boersma
Grootegast
1:21:19
1:21:16
9
Harry van der Lei
Tolbert
1:21:41
1:21:33
10
Peter Stokje
Loopgroep Bedum
1:36:31
1:36:27
M50, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
58:26
58:25
2
Diemer Top
Groningen
1:09:00
1:08:58
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:10:55
1:10:53
4
Bennie Wiegman
Assen
1:12:19
1:12:17
5
Marco Perdijk
Briltil
1:12:35
1:12:33
6
Ido Verbree
Assen
1:13:25
1:13:19
7
Wim Ammeraal
Leens
1:14:03
1:13:58
8
Anne Nico vd Vaart
Marum
1:14:34
1:14:30
9
Jan Horenga
Sebaldeburen
1:14:38
1:14:34
10
Peter Hummel
Zevenhuizen Gn
1:15:11
1:15:06
11
Gerrie Boersma
Twijzel
1:16:38
1:16:34
12
Andre Smit
Hoogezand
1:17:23
1:17:14
13
Erik Pakes
Groningen Atletiek
1:18:39
1:18:33
14
Grietinus
Groningen
1:19:12
1:19:09
15
Arie Jan de Jong
Rottum Gn
1:19:42
1:19:37
16
Maarten Hoeksema
Groningen
1:20:22
1:20:21
17
Han Korhorn
Kloosterburen
1:20:51
1:20:45
18
Phillip Elsinga
Aduard
1:21:25
1:21:20
19
Karel Kort
Tolbert
1:22:28
1:22:20
20
Dick Schoonderwoerd
Oldehove
1:23:40
1:23:36
21
Karel Jonker
Feerwerd
1:28:56
1:28:51
22
Stoffer Havinga
Thesinge
1:30:09
1:30:00
23
Rins Herder
Zuidhorn
1:30:20
1:30:12
24
Egbert Geertsma
Groningen
1:30:54
1:30:45
25
Hans Top
Groningen
1:36:31
1:36:27
M60, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:06:33
1:06:33
2
Menno Fritsma
Groningen
1:07:32
1:07:31
3
Roelof Berends
Nederlandse Triathlonbond
1:11:46
1:11:44
4
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:14:38
1:14:36
5
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:17:38
1:17:32
6
Roelof Roffel
Leek
1:22:21
1:22:20
7
Bert Pettinga
Kolham
1:24:56
1:24:47
8
Marten de Vries
Buitenpost
1:24:58
1:24:50
9
Tjibbe Pebesma
Annen
1:24:59
1:24:54
10
Bert Hulsing
Artemis
1:29:55
1:29:47
11
Dirk de Weert
Uithuizen
1:34:36
1:34:29
12
Peter van Ooijen
Warfhuizen
1:39:41
1:39:35
VSEN, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Eastermar
1:05:13
1:05:11
2
Menke Knol
Groningen
1:08:33
1:08:30
3
Erika Broekema
Groningen
1:12:52
1:12:51
4
Wilma Cruiming-Borg
Grijpskerk
1:13:41
1:13:33
5
Tine Zweers
Grootegast
1:14:16
1:14:14
6
Marleen Hofman
Groningen
1:19:21
1:19:11
7
Ellen Haveman
Ulrum
1:27:30
1:27:20
8
Zinja Wierenga
Oldehove
1:43:11
1:43:07
V40, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marinda Pieters
Warffum
1:19:16
1:19:16
2
Karin vander Veen
Thesinge
1:30:30
1:30:22
3
Ina hofman
Leens
1:43:57
1:43:49
V50, 10 MIJL WEDSTRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:16:43
1:16:37
2
Gea Meulema
Winsum Gn
1:20:07
1:20:01
3
Jannie Laning
Blauwestad
1:23:15
1:23:11
4
Willie Elsinga
Aduard
1:30:16
1:30:09
5
Marianne eggermont
Groningen
1:31:19
1:31:11
6
Inge Helder
De Knipe
1:32:11
1:32:03
7
Nicole Boschman
Rottum Gn
1:45:55
1:45:48
8
Lineke Ham
Warffum
1:45:56
1:45:48
RECR, TRIMLOOP 10.0 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Kram
Groningen
34:38
34:38
2
Kasper Tichelaar
Groningen Atletiek
39:52
39:50
3
Jaco Kleinjan
Goes
41:36
41:34
4
Willem van de Poll
De Punt
44:06
44:04
5
Lydia Kleinjan
Goes
44:28
44:26
6
Egge-Jan Krijthe
Groningen
45:44
45:42
7
Martin Eikelboom
Aduard
46:08
46:04
8
Carla Dijkstra
Bedum
46:22
46:20
9
Rudy Telkamp
Hoogezand
46:29
46:26
10
Geert Anne Mollema
Oldehove
46:43
46:43
11
Bert Veen
Zuidlaren
47:37
47:35
12
Huib Matthijsse
Tolbert
47:40
47:36
13
Siemen van der Meulen
Roden
48:00
48:00
14
Dries Drewes
Groningen Atletiek
48:01
47:59
15
Robert Jager
Aduard
48:04
48:01
16
Jeroen van der Meulen
Winsum Gn
48:04
47:55
17
Menko Wierenga
Tolbert
48:11
48:11
18
Martieu Wienke
Sauwerd
48:23
48:21
19
Nico Ploegh
Kornhorn
48:26
48:21
20
Richard Lamberst
Niezijl
48:50
48:44
21
Berend Menger
Noordhorn
49:11
49:08
22
Evelien Honebecke
Haren Gn
49:47
49:47
23
Sjoerd Huinink
Haren Gn
49:48
49:46
24
Egbert Wierenga
Oldehove
50:02
49:58
25
Jelienke Rozema
Groningen
50:17
50:10
26
Bert van Popta
Uithuizen
51:18
51:11
27
Jan Holtrop
Warfstermolen
51:51
51:46
28
Mia Hut
Winsum Gn
51:54
51:47
29
Aafke Hoff
Uithuizen
51:56
51:49
30
Garrelt Rozenboom
Sauwerd
52:54
52:48
31
Brecht vd Poll
De Punt
53:02
52:59
32
Britt de Vries
Kropswolde
53:02
52:59
33
Ite Dijkstra
Zuurdijk
53:18
53:10
34
Auke Mulder
Groningen
53:48
53:44
35
Hilma Ubels
Grijpskerk
53:49
53:42
36
Peter Vonck
Sauwerd
54:36
54:27
37
Mirjam Bosma
Oldehove
54:43
54:37
38
Hilda oosterkamp
Pieterburen
54:53
54:49
39
Joost Kerkhoff
Loppersum
54:56
54:52
40
Gerard van Til
Niekerk Grootegast
55:17
55:10
41
Hendrik Topper
Hoogezand
56:08
56:02
42
Dirk Franssens
Saaksum
56:32
56:27
43
Annelies Schwartz
Groningen
56:49
56:41
44
Jet van Dijk
Baflo
57:06
57:03
45
Rob Holwerda
Leek
57:06
57:00
46
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
57:12
57:08
47
Hiske Kramer
Tolbert
59:09
59:03
48
Julia Meijer
Leek
59:09
59:04
49
Monique medema
Rasquert
59:28
59:24
50
Rick Visscher
Wagenborgen
1:02:54
1:02:41
51
Ebo Broesder
Den Ham Gn
1:02:54
1:02:49
52
Janny Lakenvelt - Brouwer
Zuidhorn
1:03:54
1:03:45
53
Marieke van der Pers
Oldehove
1:04:08
1:04:01
54
Ubel Haveman
Ulrum
1:06:57
1:06:47
55
Aido Haveman
Ulrum
1:06:57
1:06:47
RECR, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julien van Dijk
Dokkum
19:14
19:14
2
David Feitsma
Niehove
19:45
19:45
3
Paul van Snick
Groningen
20:17
20:12
4
Sverre Brok
Groningen
21:33
21:30
5
Julian Agema
Oldehove
21:42
21:40
6
Marko van derZijl
Oldehove
21:47
21:44
7
Jasper Aalbers
Leek
22:16
22:10
8
Jarno Vink
Oldehove
22:17
22:15
9
Rianne Harmsen - de Boer
Drachten
22:48
22:42
10
Ingrid Hummel
Grijpskerk
23:06
23:05
11
Chris Renkema
Loopgroep Nienoord
23:10
23:07
12
Wouter Feitsma
Oldehove
23:30
23:28
13
Martin Tooren
Bedum
23:31
23:27
14
Jesper Tooren
Bedum
23:31
23:27
15
Wouter van der Velde
Tolbert
24:56
24:53
16
Sietse Drost
25:11
25:11
17
Gordon Noorbergen
Groningen
25:20
25:10
18
Elmer Bos
Grijpskerk
25:22
25:19
19
José Wilschut
Grijpskerk
25:23
25:19
20
Dirk Aalbers
Leek
25:42
25:36
21
Michael Matter
Oldehove
25:46
25:41
22
Rozemarijn Penninga
Oldehove
25:52
25:52
23
Jacquelien Pol
Oldehove
25:54
25:46
24
Martien Hettelder
Son en Breugel
25:55
25:48
25
Yvonne Mechielsen
Oldehove
25:58
25:57
26
Esmee Pathuis
Oldehove
26:11
26:11
27
Marcel Vegt
Oldehove
26:34
26:26
28
Edwin Slopsema
Oldehove
26:36
26:27
29
Niels Slopsema
Oldehove
26:53
26:51
30
Karel Mulder
Groningen
26:55
26:52
31
Nataschja Hettelder
Visvliet
26:56
26:49
32
Esther Feitsma
Niehove
27:12
27:10
33
Talitha Folkersma
't Zandt Gn
27:16
27:14
34
Ruben Steenbergen
Groningen
27:24
27:22
35
Mattheus Gorter
Oldekerk
27:28
27:22
36
Bas Aalbers
Leek
27:30
27:28
37
Daniël Wierenga
Oldehove
27:43
27:39
38
Meindert Poelstra
Oldehove
27:48
27:40
39
Jesse Bosma
Oldehove
27:57
27:52
40
Dean Kooistra
Oldehove
28:07
28:02
41
Frans Scheuneman
Friesland
28:15
28:14
42
Loïse Penninga
Oldehove
28:18
28:18
43
Maurits Hop
Oldehove
28:27
28:22
44
Age Bosma
Oldehove
28:32
28:27
45
Linda van der Spek
Houwerzijl
28:46
28:38
46
Renate Bakker
Uithuizen
28:46
28:38
47
Nadieh Bolhuis
Oldehove
29:21
29:16
48
Trees Wimmenhove
Oldehove
29:21
29:17
49
Samantha van der Veen
Augustinusga
29:32
29:27
50
Marit Vos
Oldehove
29:40
29:36
51
Baukje vos
Oldehove
29:41
29:37
52
Marieke Gorter
Oldekerk
29:51
29:45
53
Dorien Krijthe
Groningen
29:54
29:44
54
Naomi van den Boomgaard
Oldehove
30:08
30:08
55
Jasper van Dijk
Dokkum
30:08
29:59
56
Tim Jansen
Oldehove
30:30
30:21
57
Femke Jansen
Oldehove
30:30
30:22
58
Bert Jansen
Usquert
30:32
30:27
59
Benjamin Biester
Oldehove
30:45
30:38
60
Aron Hangyi
Oldehove
30:45
30:38
61
Jasper Wierenga
Oldehove
30:50
30:46
62
Dirk Slopsema
Oldehove
31:15
31:06
63
Luit Slopsema
Oldehove
31:15
31:06
64
Denzel van der Laan
Oldehove
31:21
31:15
65
Diedrik Sikkema
Oldehove
31:51
31:45
66
Jade-Jasmijn Verwijk
Feerwerd
31:57
31:48
67
Hette van der Zee
Grijpskerk
32:07
31:57
68
Lammert Top
Niehove
32:07
32:05
69
Klaske Hansma
Oldehove
32:24
32:17
70
Kundien Van Loo
Groningen
32:30
32:20
71
Paul Heemstra
Kommerzijl
32:36
32:25
72
Afina Mechielsen
Oldehove
32:52
32:47
73
Linda Bolhuis
Oldehove
32:53
32:48
74
Jurjen Schirm
Aduard
32:55
32:52
75
Alize Feitsma
Niehove
33:01
33:01
76
Karin Agema
Oldehove
33:05
32:58
77
Hanneke Wind
Schouwerzijl
33:18
33:14
78
Denise van der Zijl
Oldehove
33:34
33:30
79
Anke Zuidema
Oldehove
33:35
33:29
80
Ilse Hop
Oldehove
34:04
33:58
81
Iwan Hop
Oldehove
34:06
34:00
82
Jurgen Koopman
Oldehove
34:12
34:07
83
Maureen Burgler
Oldehove
34:21
34:14
84
Mirjam van Dijk
Oldehove
34:21
34:14
85
Mirjam Smidts
Niehove
34:35
34:27
86
Sterre Pathuis
Oldehove
34:46
34:44
87
Evi Bouwkamp
Oldehove
34:47
34:47
88
Leandra Paauw
Oldehove
34:56
34:44
89
Mariëlle Paauw
Oldehove
34:56
34:44
90
Anita Westra
Uithuizen
35:08
35:00
91
Jeremy Bohne
Oldehove
35:28
35:21
92
Alwina Haaksema
Wehe-den Hoorn
35:28
35:16
93
Mathilde schipper
Grootegast
35:28
35:17
94
Stijn Sieperda
Oldehove
35:38
35:36
95
Esther Drenthen-Halbersma
Leek
35:54
35:43
96
Marit spaargaren
De Wilp Gn
35:54
35:44
97
Marian Grünewald
Meedhuizen
35:54
35:44
98
Ed Wilschut
Ezinge
36:10
36:07
99
Isa Bosma
Oldehove
37:31
37:29
100
Silke Weening
Oldehove
37:34
37:26
101
Gerda Smilda
Wehe-den Hoorn
37:55
37:51
102
Folkert Huizenga
Oldehove
38:27
38:20
103
Jasmijn Huizenga
Oldehove
38:27
38:20
104
Eva Sieperda
Oldehove
38:41
38:36
105
Anniek Slopsema
Oldehove
38:43
38:35
106
Eva Straatman
Oldehove
38:43
38:35
107
Anouk Smit
Oldehove
38:44
38:35
108
Sieta Sieperda
Oldehove
38:49
38:43
109
Dorien Slopsema
Oldehove
39:52
39:43
110
Andries Renkema
Oldehove
39:58
39:58
111
Maarten Kruiger
Oldehove
40:22
40:22
112
Mayla Heemstra
Kommerzijl
41:03
40:51
113
Tjeert Reitsema
Oldehove
42:12
42:02
114
Laurenz Helbig
Oldehove
42:12
42:12
115
Nynke Kooistra
Lauwerzijl
54:57
54:45
116
Angelique Brinkman
Oldehove
1:01:49
1:01:32
117
Jolien Cruiming
Oldehove
1:01:50
1:01:33
118
Petra de Vries
Oldehove
1:01:50
1:01:34
119
Ria Barenkamp
Oldehove
1:01:52
1:01:52
www.uitslagen.nl
27-04-2019 15:52